Klagenfurt II VS Asiago


Klagenfurt II

Asiago

Klagenfurt II (T1) VS Asiago (T2)

Klagenfurt II

Asiago

Zajímavé

Klagenfurt II

  • Z celkového počtu 24 prohrál tým Klagenfurt II až 54% svých zápasů. 13 prohraných zápasů.
  • Až 14 zápasů týmu Klagenfurt II skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 24 zápasů, to je až 58%.
  • Klagenfurt II už 5 zápasů v řade nevyhrál.

Asiago

  • 76% (13 z 17) výher týmu Asiago.
  • Asiago už 17 zápasů v řade neremizoval.

H2H

  • Hostující tým vyhral 89% vzájemných zápasů, což je 8 výher ze 9 zápasů.
  • 67% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 6 z 9 zápasů.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rakousko / Alps Hockey League / 2021/2022
28.09.2021 20:30 Asiago Klagenfurt II under 2:1 0:0,1:1,1:0
Rakousko / Alps Hockey League / 2020/2021
11.03.2021 19:00 Klagenfurt II Asiago over 2:5 1:1,0:1,1:3
16.02.2021 19:30 Asiago Klagenfurt II over 4:2 1:2,1:0,2:0
Rakousko / Alps Hockey League / 2019/2020
28.09.2019 20:30 Asiago Klagenfurt II under 4:1 0:0,0:1,4:0
26.09.2019 19:30 Klagenfurt II Asiago over 3:4ppsn 1:1,1:0,1:2,0:0,0:2
Rakousko / Alps Hockey League / 2018/2019
28.11.2018 19:30 Klagenfurt II Asiago over 4:6 1:2,3:3,0:1
17.11.2018 20:30 Asiago Klagenfurt II over 6:1 1:0,5:1,0:0
Rakousko / Alps Hockey League / 2017/2018
28.01.2018 18:00 Klagenfurt II Asiago under 0:5 0:1,0:3,0:1
14.10.2017 20:30 Asiago Klagenfurt II over 9:1 4:0,4:1,1:0

Klagenfurt II

0 - 1 - 8

Asiago

Klagenfurt II


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
23.11.21 19:00 Klagenfurt II Gherdeina Selva under 1:2 0:0,0:1,1:1
20.11.21 19:30 Merano Junior Klagenfurt II over 4:3 2:0,0:2,2:1
18.11.21 19:00 Klagenfurt II Cortina under 1:3 0:1,1:1,0:1
06.11.21 19:30 Lustenau Klagenfurt II under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
05.11.21 19:30 Bregenzerwald Klagenfurt II under 3:2 1:1,1:0,1:1
02.11.21 19:00 Klagenfurt II Salzburg II over 4:3 2:0,1:1,1:2
30.10.21 19:00 Klagenfurt II Ritten Collalbo under 4:1 1:1,2:0,1:0
28.10.21 19:00 Jesenice Klagenfurt II over 5:2 2:0,2:2,1:0
26.10.21 20:30 Fassa Klagenfurt II over 4:3 1:1,3:1,0:1
23.10.21 19:00 Klagenfurt II Vipiteno over 4:2 1:0,1:0,2:2
21.10.21 19:00 Klagenfurt II Kitzbühel under 3:2 1:0,1:0,1:2
16.10.21 19:00 Klagenfurt II Merano Junior under 3:2 0:0,2:0,1:2
14.10.21 19:00 Linz II Klagenfurt II over 5:3 2:1,0:2,3:0
09.10.21 19:00 Klagenfurt II Bregenzerwald over 3:9 1:3,1:4,1:2
07.10.21 19:25 CE Wien II Klagenfurt II under 3:1 1:1,1:0,1:0
02.10.21 19:00 Klagenfurt II Feldkirch under 2:0 1:0,0:0,1:0
30.09.21 19:00 Klagenfurt II Linz II over 6:2 3:0,2:0,1:2
28.09.21 20:30 Asiago Klagenfurt II under 2:1 0:0,1:1,1:0
25.09.21 18:00 Ritten Collalbo Klagenfurt II over 4:2 0:1,0:1,4:0
23.09.21 19:00 Klagenfurt II Jesenice under 1:4 0:2,0:2,1:0
18.09.21 20:30 Cortina Klagenfurt II under 2:0 0:0,1:0,1:0
16.09.21 19:00 Klagenfurt II Zell Am See over 4:3 1:1,2:2,1:0
14.09.21 19:30 Feldkirch Klagenfurt II under 1:4 1:1,0:1,0:2
11.09.21 19:30 Kitzbühel Klagenfurt II under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0

Asiago


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
06.11.21 19:25 CE Wien II Asiago under 1:3 0:1,1:0,0:2
04.11.21 20:30 Asiago Fassa over 5:2 0:1,2:0,3:1
30.10.21 20:30 Asiago Kitzbühel under 4:1 1:0,3:0,0:1
28.10.21 20:00 Ritten Collalbo Asiago over 5:1 2:1,1:0,2:0
16.10.21 20:30 Asiago Cortina under 3:2 1:1,1:0,1:1
14.10.21 20:30 Asiago Vipiteno over 5:2 1:1,2:0,2:1
09.10.21 20:30 Asiago Merano Junior over 7:0 3:0,3:0,1:0
07.10.21 20:30 Asiago Gherdeina Selva under 4:1 2:0,1:1,1:0
05.10.21 19:00 Jesenice Asiago over 5:3 1:1,2:2,2:0
02.10.21 20:30 Cortina Asiago under 1:4 0:0,0:2,1:2
28.09.21 20:30 Asiago Klagenfurt II under 2:1 0:0,1:1,1:0
25.09.21 19:30 Lustenau Asiago over 4:3 1:2,1:1,2:0
24.09.21 19:30 Feldkirch Asiago under 1:3 0:1,0:1,1:1
22.09.21 20:30 Asiago Salzburg II under 3:2 1:1,1:1,1:0
18.09.21 20:30 Asiago Bregenzerwald over 3:4 1:1,1:1,1:2
14.09.21 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 0:5 0:3,0:2,0:0
11.09.21 20:30 Asiago Linz II over 4:2 1:1,3:1,0:0

Klagenfurt II


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
02.12.2021 19:00 Klagenfurt II CE Wien II H2H
05.12.2021 16:00 Klagenfurt II Fassa H2H
10.12.2021 19:00 Klagenfurt II Lustenau H2H
08.01.2022 18:00 Zell Am See Klagenfurt II H2H
20.01.2022 19:00 Vipiteno Klagenfurt II H2H
22.01.2022 18:00 Gherdeina Selva Klagenfurt II H2H

Asiago


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
04.12.2021 20:30 Asiago Ritten Collalbo H2H
08.12.2021 19:30 Bregenzerwald Asiago H2H
09.12.2021 20:00 Vipiteno Asiago H2H
11.12.2021 19:15 Merano Junior Asiago H2H
23.12.2021 20:30 Asiago Jesenice H2H
28.12.2021 18:00 Kitzbühel Asiago H2H
30.12.2021 18:00 Asiago Zell Am See H2H
04.01.2022 18:00 Asiago CE Wien II H2H
07.01.2022 18:00 Linz II Asiago H2H
08.01.2022 18:00 Salzburg II Asiago H2H
20.01.2022 18:00 Asiago Lustenau H2H
22.01.2022 18:00 Zell Am See Asiago H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 20 11 3 1 1 47 87 40 49
2. Ritten Collalbo 20 11 2 0 5 38 86 48 43
3. Lustenau 21 9 3 1 4 22 76 54 43
4. Asiago 17 13 0 0 4 28 62 34 39
5. Salzburg II 24 10 1 2 8 19 89 70 37
6. Gherdeina Selva 20 12 0 0 8 7 66 59 36
7. Zell Am See 20 11 0 2 5 2 68 66 35
8. Bregenzerwald 18 6 2 2 4 10 66 56 30
9. Merano Junior 19 6 2 1 7 -8 54 62 29
10. Klagenfurt II 25 9 0 2 12 -14 59 73 29
11. Cortina 20 7 1 1 9 1 57 56 27
12. Vipiteno 18 6 1 1 8 -7 53 60 24
13. Kitzbühel 19 3 2 3 6 -22 51 73 22
14. Linz II 19 5 1 0 12 -30 44 74 20
15. Fassa 18 6 0 1 10 -9 62 71 19
16. Feldkirch 19 0 2 3 9 -30 36 66 13
17. CE Wien II 19 3 0 0 16 -54 39 93 9
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lustenau 12 6 2 0 2 18 45 27 28
2. Asiago 10 9 0 0 1 23 40 17 27
3. Ritten Collalbo 11 9 0 0 2 26 55 29 27
4. Klagenfurt II 12 8 0 0 4 3 36 33 24
5. Jesenice 9 4 2 1 -1 17 33 16 23
6. Salzburg II 12 5 1 1 3 16 50 34 21
7. Zell Am See 9 5 0 1 2 3 33 30 16
8. Bregenzerwald 7 3 1 1 0 11 30 19 15
9. Linz II 11 3 1 0 6 -8 27 35 14
10. Merano Junior 9 4 0 1 3 -4 24 28 13
11. Fassa 9 4 0 0 5 3 34 31 12
12. Cortina 11 2 1 1 5 -5 27 32 12
13. Gherdeina Selva 10 4 0 0 6 -3 32 35 12
14. Kitzbühel 10 0 2 2 2 -10 25 35 12
15. Feldkirch 11 1 1 1 6 -18 21 39 9
16. CE Wien II 11 3 0 0 8 -27 26 53 9
17. Vipiteno 4 2 0 0 2 2 13 11 6
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Jesenice 11 7 1 0 2 30 54 24 26
2. Gherdeina Selva 10 8 0 0 2 10 34 24 24
3. Zell Am See 11 6 0 1 3 -1 35 36 19
4. Vipiteno 14 4 1 1 6 -9 40 49 18
5. Ritten Collalbo 9 2 2 0 3 12 31 19 16
6. Merano Junior 10 2 2 0 4 -4 30 34 16
7. Salzburg II 12 5 0 1 5 3 39 36 16
8. Cortina 9 5 0 0 4 6 30 24 15
9. Lustenau 9 3 1 1 2 4 31 27 15
10. Bregenzerwald 11 3 1 1 4 -1 36 37 15
11. Asiago 7 4 0 0 3 5 22 17 12
12. Kitzbühel 9 3 0 1 4 -12 26 38 10
13. Fassa 9 2 0 1 5 -12 28 40 7
14. Linz II 8 2 0 0 6 -22 17 39 6
15. Klagenfurt II 13 1 0 2 8 -17 23 40 5
16. Feldkirch 8 -1 1 2 3 -12 15 27 4
17. CE Wien II 8 0 0 0 8 -27 13 40 0