Jesenice VS Asiago


Jesenice

Asiago

Jesenice (T1) VS Asiago (T2)

Jesenice

Asiago

Zajímavé

Jesenice

  • 26 výher z celkového počtu 44 je velmi dobrý ukazatel pro domácí tým Jesenice. 59% úspešnost výher.
  • Až 27 zápasů týmu Jesenice skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 44 zápasů, to je až 61%.
  • Jesenice už 5 zápasů v řade nevyhrál.

Asiago

  • 66% (29 z 44) výher týmu Asiago.
  • 25 z celkového počtu 44 zápasů týmu Asiago skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 57%.
  • Asiago už 8 zápasů v řade neprohrál.

H2H

  • 42% vzájemných zápasov (8 z 19) skončilo remízou.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 13 ze 19 vzájemných zápasů, což je 68%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Rakousko / Alps Hockey League / 2020/2021
17.04.2021 17:30 Jesenice Asiago under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.04.2021 19:00 Asiago Jesenice under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
13.04.2021 20:30 Jesenice Asiago over 3:5 1:2,2:0,0:3
10.04.2021 19:00 Asiago Jesenice under 4:1 0:1,3:0,1:0
08.04.2021 20:30 Jesenice Asiago over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
27.02.2021 17:30 Jesenice Asiago under 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
06.01.2021 19:00 Asiago Jesenice under 3:0 1:0,1:0,1:0
Rakousko / Alps Hockey League / 2019/2020
29.02.2020 18:00 Jesenice Asiago under 4:1 0:1,4:0,0:0
18.02.2020 20:30 Asiago Jesenice over 5:4pp 1:3,1:0,2:1,1:0
16.01.2020 20:30 Asiago Jesenice under 1:2ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
02.11.2019 18:00 Jesenice Asiago under 2:3 2:1,0:0,0:2
Rakousko / Alps Hockey League / 2018/2019
24.03.2019 18:00 Jesenice Asiago over 6:0 1:0,2:0,3:0
22.03.2019 20:30 Asiago Jesenice under 1:3 0:0,1:2,0:1
20.03.2019 19:00 Jesenice Asiago under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
18.03.2019 20:30 Asiago Jesenice under 1:2 0:1,1:0,0:1
21.02.2019 20:30 Asiago Jesenice under 3:2ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
22.09.2018 18:00 Jesenice Asiago under 2:1 1:0,0:1,0:0
Rakousko / Alps Hockey League / 2017/2018
24.01.2018 20:30 Asiago Jesenice over 4:3 2:0,2:1,0:2
13.09.2017 19:00 Jesenice Asiago over 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1

Jesenice

5 - 8 - 6

Asiago

Jesenice


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
17.04.21 17:30 Jesenice Asiago under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.04.21 19:00 Asiago Jesenice under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
13.04.21 20:30 Jesenice Asiago over 3:5 1:2,2:0,0:3
10.04.21 19:00 Asiago Jesenice under 4:1 0:1,3:0,1:0
08.04.21 20:30 Jesenice Asiago over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
01.04.21 20:30 Jesenice Gherdeina Selva under 3:2 2:1,0:1,1:0
30.03.21 20:30 Gherdeina Selva Jesenice under 1:3 0:1,1:1,0:1
28.03.21 17:30 Jesenice Gherdeina Selva under 3:1 1:0,1:1,1:0
18.03.21 20:00 Vipiteno Jesenice under 1:0 1:0,0:0,0:0
14.03.21 17:15 Jesenice Linz II under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
13.03.21 19:30 Jesenice Gherdeina Selva over 5:4pp 0:3,2:0,2:1,1:0
11.03.21 20:00 Jesenice Fassa under 1:0 1:0,0:0,0:0
09.03.21 20:00 Jesenice Olimpia Ljublana under 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
06.03.21 20:00 Val Pusteria Jesenice under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
03.03.21 20:15 Olimpia Ljublana Jesenice over 4:2 1:0,2:1,1:1
27.02.21 17:30 Jesenice Asiago under 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
25.02.21 20:00 Jesenice Ritten Collalbo over 4:2 1:2,1:0,2:0
23.02.21 20:00 Jesenice Salzburg II over 7:3 1:1,2:1,4:1
20.02.21 20:30 Cortina Jesenice under 2:1 0:1,1:0,1:0
18.02.21 19:30 Fassa Jesenice under 1:2 0:1,1:0,0:1
16.02.21 19:00 Linz II Jesenice under 1:3 0:0,1:1,0:2
07.02.21 17:15 Jesenice Feldkirch under 4:1 3:0,0:0,1:1
04.02.21 20:00 Jesenice Kitzbühel over 5:1 2:0,2:0,1:1
02.02.21 19:00 Klagenfurt II Jesenice under 1:2 0:1,1:0,0:1
23.01.21 20:00 Ritten Collalbo Jesenice under 2:3 0:0,1:2,1:1
21.01.21 19:00 Jesenice Cortina under 3:2 2:0,1:2,0:0
18.01.21 19:15 Salzburg II Jesenice over 5:7 2:3,2:2,1:2
16.01.21 20:30 Gherdeina Selva Jesenice over 1:6 0:1,1:2,0:3
14.01.21 19:00 Jesenice Val Pusteria over 4:2 2:1,1:0,1:1
12.01.21 19:00 Jesenice Klagenfurt II over 6:4 2:2,0:1,4:1
09.01.21 18:00 Jesenice Vipiteno under 4:1 2:0,1:1,1:0
06.01.21 19:00 Asiago Jesenice under 3:0 1:0,1:0,1:0
06.12.20 17:30 Lustenau Jesenice under 0:3 0:0,0:1,0:2
04.12.20 19:30 Bregenzerwald Jesenice under 4:1 2:1,2:0,0:0
28.11.20 19:30 Kitzbühel Jesenice over 2:4 0:1,2:1,0:2
24.11.20 19:00 Jesenice Klagenfurt II over 8:2 2:0,3:2,3:0
21.11.20 18:00 Jesenice Lustenau over 6:3 0:0,4:2,2:1
20.11.20 19:00 Jesenice Bregenzerwald under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
14.11.20 19:30 Feldkirch Jesenice over 2:4 1:1,0:2,1:1
17.10.20 19:00 Klagenfurt II Jesenice under 2:3 1:2,0:1,1:0
15.10.20 19:00 Linz II Jesenice over 2:4 0:0,1:1,1:3
10.10.20 18:00 Jesenice Linz II under 5:0 0:0,2:0,3:0
08.10.20 19:00 Jesenice Olimpia Ljublana under 2:2 0:1,1:1,1:0
03.10.20 17:30 Olimpia Ljublana Jesenice over 6:1 3:0,1:1,2:0

Asiago


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
17.04.21 17:30 Jesenice Asiago under 1:2 0:0,1:2,0:0
15.04.21 19:00 Asiago Jesenice under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
13.04.21 20:30 Jesenice Asiago over 3:5 1:2,2:0,0:3
10.04.21 19:00 Asiago Jesenice under 4:1 0:1,3:0,1:0
08.04.21 20:30 Jesenice Asiago over 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
01.04.21 19:00 Asiago Cortina under 4:1 1:0,1:1,2:0
30.03.21 20:00 Cortina Asiago under 1:2 0:0,0:0,1:2
27.03.21 19:00 Asiago Cortina under 2:1 1:0,0:1,1:0
18.03.21 20:00 Lustenau Asiago over 5:1 2:1,3:0,0:0
13.03.21 19:30 Asiago Linz II over 10:2 1:1,5:0,4:1
11.03.21 19:00 Klagenfurt II Asiago over 2:5 1:1,0:1,1:3
07.03.21 18:30 Asiago Bregenzerwald under 4:1 2:0,2:1,0:0
06.03.21 20:30 Asiago Kitzbühel under 3:1 0:0,1:0,2:1
03.03.21 19:30 Bregenzerwald Asiago under 0:4 0:1,0:3,0:0
27.02.21 17:30 Jesenice Asiago under 3:2pp 0:2,2:0,0:0,1:0
25.02.21 19:30 Feldkirch Asiago under 1:3 0:0,0:1,1:2
20.02.21 19:00 Asiago Salzburg II under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.02.21 19:30 Kitzbühel Asiago over 2:4 1:2,1:1,0:1
16.02.21 19:30 Asiago Klagenfurt II over 4:2 1:2,1:0,2:0
06.02.21 19:00 Asiago Lustenau over 7:1 3:0,3:1,1:0
23.01.21 19:00 Linz II Asiago under 1:4 0:2,0:2,1:0
19.01.21 19:00 Asiago Fassa over 6:2 3:1,3:1,0:0
16.01.21 19:15 Salzburg II Asiago over 1:6 1:2,0:2,0:2
12.01.21 20:15 Cortina Asiago under 3:1 2:0,1:0,0:1
09.01.21 19:00 Asiago Feldkirch over 5:1 1:0,1:0,3:1
06.01.21 19:00 Asiago Jesenice under 3:0 1:0,1:0,1:0
04.01.21 20:00 Val Pusteria Asiago under 1:0 1:0,0:0,0:0
30.12.20 19:15 Olimpia Ljublana Asiago under 4:1 0:1,2:0,2:0
26.12.20 19:00 Asiago Olimpia Ljublana over 5:2 1:0,1:2,3:0
19.12.20 19:00 Asiago Ritten Collalbo over 5:2 2:0,1:1,2:1
15.12.20 20:30 Cortina Asiago under 1:1 0:0,0:1,1:0
12.12.20 19:30 Fassa Asiago under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
10.12.20 19:00 Asiago Cortina over 5:1 3:0,2:0,0:1
05.12.20 19:00 Asiago Gherdeina Selva under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
28.11.20 20:00 Ritten Collalbo Asiago under 1:4 0:2,0:1,1:1
26.11.20 19:30 Asiago Cortina over 5:6 3:1,1:3,1:2
21.11.20 19:00 Asiago Vipiteno over 6:3 3:1,1:2,2:0
19.11.20 19:30 Fassa Asiago under 1:2 0:1,1:1,0:0
12.11.20 19:00 Asiago Fassa over 2:5 1:2,0:2,1:1
05.11.20 20:30 Gherdeina Selva Asiago under 2:3 1:2,1:0,0:1
31.10.20 19:30 Vipiteno Asiago under 3:2 0:1,0:0,3:1
29.10.20 20:30 Gherdeina Selva Asiago over 2:6 0:1,0:2,2:3
24.10.20 20:30 Asiago Val Pusteria under 3:1 1:0,2:0,0:1
07.11.20 20:30 Asiago Gherdeina Selva over 1:5 0:1,0:2,1:2

Jesenice


nenalezen žádny zápas

Asiago


nenalezen žádny zápas
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Olimpia Ljublana 36 29 0 2 2 121 178 57 83
2. Jesenice 36 18 5 1 5 47 121 74 74
3. Val Pusteria 36 20 2 4 4 39 118 79 72
4. Asiago 36 21 2 1 8 56 129 73 68
5. Cortina 36 17 3 2 8 26 135 109 63
6. Salzburg II 36 20 0 5 6 31 131 100 56
7. Feldkirch 36 11 3 2 15 -16 110 126 50
8. Ritten Collalbo 36 9 5 2 13 -15 110 125 49
9. Lustenau 36 17 1 2 13 4 110 106 49
10. Gherdeina Selva 36 9 4 2 15 -18 119 137 45
11. Vipiteno 36 10 3 2 16 -8 112 120 45
12. Bregenzerwald 36 13 1 3 15 -16 106 122 44
13. Fassa 36 5 3 3 19 -26 94 120 33
14. Klagenfurt II 36 8 1 2 22 -42 99 141 28
15. Kitzbühel 36 5 2 4 19 -52 86 138 23
16. Linz II 36 -2 3 1 30 -131 52 183 10
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Olimpia Ljublana 18 16 0 0 2 72 101 29 48
2. Val Pusteria 18 13 1 2 -1 31 61 30 46
3. Jesenice 18 8 4 1 -1 39 73 34 46
4. Asiago 18 12 1 0 4 39 78 39 41
5. Cortina 18 8 3 1 1 21 66 45 41
6. Salzburg II 18 12 0 1 4 23 68 45 37
7. Lustenau 18 9 1 1 5 15 60 45 33
8. Bregenzerwald 18 9 1 1 5 15 65 50 33
9. Ritten Collalbo 18 5 3 1 5 0 56 56 31
10. Feldkirch 18 7 2 0 7 6 65 59 31
11. Vipiteno 18 6 2 1 6 4 60 56 29
12. Gherdeina Selva 18 5 2 0 9 -1 61 62 25
13. Kitzbühel 18 3 1 3 7 -20 46 66 17
14. Fassa 18 1 2 2 9 -10 50 60 15
15. Klagenfurt II 18 3 1 0 13 -14 46 60 14
16. Linz II 18 1 0 0 17 -54 32 86 3
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Olimpia Ljublana 18 13 0 2 0 49 77 28 42
2. Jesenice 18 10 1 0 6 8 48 40 35
3. Asiago 18 9 1 1 4 17 51 34 34
4. Val Pusteria 18 7 1 2 5 8 57 49 28
5. Salzburg II 18 8 0 4 2 8 63 55 28
6. Cortina 18 9 0 1 7 5 69 64 28
7. Lustenau 18 8 0 1 8 -11 50 61 25
8. Gherdeina Selva 18 4 2 2 6 -17 58 75 24
9. Ritten Collalbo 18 4 2 1 8 -15 54 69 23
10. Feldkirch 18 4 1 2 8 -22 45 67 19
11. Fassa 18 4 1 1 10 -16 44 60 18
12. Vipiteno 18 4 1 1 10 -12 52 64 18
13. Klagenfurt II 18 5 0 2 9 -28 53 81 17
14. Bregenzerwald 18 4 0 2 10 -31 41 72 14
15. Kitzbühel 18 2 1 1 12 -32 40 72 12
16. Linz II 18 -3 3 1 13 -77 20 97 7