Kulager VS Aktobe


Kulager

Aktobe

not draw --0--0---0
not win --2--0---0
not lost --2--0---0

Kulager (T1) VS Aktobe (T2)

Kulager

Aktobe

Zajímavé

Kulager

  • Kulager táhne aktuálně sérii 0 remíz v řade.

Aktobe

    H2H

    • 31% vzájemných zápasov (5 z 16) skončilo remízou.
    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    Kazachstán / 1. liga / 2022/2023
    08.11.2022 15:00 Aktobe Kulager over 3:4 0:1,1:3,2:0
    07.11.2022 15:00 Aktobe Kulager over 5:2 2:0,2:0,1:2
    Kazachstán / 1. liga / 2021/2022
    22.02.2022 15:00 Aktobe Kulager over 2:4 1:1,1:1,0:2
    21.02.2022 15:00 Aktobe Kulager over 4:3pp 0:0,0:3,3:0,1:0
    07.09.2021 15:00 Kulager Aktobe under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
    06.09.2021 15:00 Kulager Aktobe over 6:7ppsn 2:1,3:3,1:2,0:0,0:1
    Kazachstán / 1. liga / 2020/2021
    06.03.2021 13:00 Aktobe Kulager over 4:2 0:0,3:1,1:1
    05.03.2021 15:00 Aktobe Kulager under 1:3 1:1,0:0,0:2
    20.10.2020 13:00 Kulager Aktobe over 5:1 1:0,2:1,2:0
    19.10.2020 13:00 Kulager Aktobe under 2:3ppsn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:2
    Kazachstán / 1. liga / 2019/2020
    08.01.2020 14:00 Kulager Aktobe over 3:4 2:0,1:2,0:2
    07.01.2020 12:00 Kulager Aktobe under 3:2 1:1,0:1,2:0
    07.11.2019 15:00 Aktobe Kulager under 2:3ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:2
    06.11.2019 15:00 Aktobe Kulager under 1:2 0:1,1:0,0:1
    29.09.2019 13:00 Kulager Aktobe under 3:1 1:0,0:0,2:1
    28.09.2019 13:00 Kulager Aktobe under 4:1 2:1,2:0,0:0

    Kulager

    8 - 5 - 3

    Aktobe

    Kulager


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    23.11.22 08:00 Nomad Astana Kulager under 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,-:-
    22.11.22 08:00 Nomad Astana Kulager under 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,-:-
    12.11.22 13:00 Beibarys Atyrau Kulager under 1:2 0:1,0:1,1:0
    11.11.22 15:00 Beibarys Atyrau Kulager over 5:4 2:2,1:1,2:1
    08.11.22 15:00 Aktobe Kulager over 3:4 0:1,1:3,2:0
    07.11.22 15:00 Aktobe Kulager over 5:2 2:0,2:0,1:2
    27.10.22 15:00 Kulager Arlan Kokshetau under 2:3 1:1,1:1,0:1
    26.10.22 15:00 Kulager Arlan Kokshetau under 0:1 0:0,0:0,0:1
    19.10.22 16:00 Humo Tashkent Kulager under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
    18.10.22 16:00 Humo Tashkent Kulager under 3:1 2:0,0:0,1:1
    15.10.22 15:00 Almaty HK Kulager over 3:5 2:1,1:3,0:1
    14.10.22 15:30 Almaty HK Kulager over 0:7 0:1,0:3,0:3
    05.10.22 15:00 Kulager Gornyak Rudny over 2:5 0:1,1:3,1:1
    04.10.22 15:00 Kulager Gornyak Rudny over 6:4 3:1,2:2,1:1
    28.09.22 15:00 Kulager Kazzinc-Torpedo over 3:4sn 2:2,1:0,0:1,0:0,-:-
    27.09.22 15:00 Kulager Kazzinc-Torpedo under 2:0 0:0,0:0,2:0
    24.09.22 13:00 Kulager Yertis Pavlodar over 8:2 3:1,3:0,2:1
    23.09.22 15:00 Kulager Yertis Pavlodar over 3:4 1:0,1:2,1:2
    16.09.22 15:00 Sary-Arka Karaganda Kulager under 3:2 0:1,2:0,1:1
    15.09.22 15:00 Sary-Arka Karaganda Kulager under 3:2 2:0,0:1,1:1
    12.09.22 15:00 Barys Astana Kulager over 1:8 0:2,1:5,0:1
    11.09.22 13:00 Barys Astana Kulager under 1:4 0:2,0:2,1:0

    Aktobe


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    25.11.22 14:00 Gornyak Rudny Aktobe over 2:4 0:1,1:0,1:3
    24.11.22 14:00 Gornyak Rudny Aktobe over 3:4 1:1,1:3,1:0
    12.11.22 13:00 Aktobe Arlan Kokshetau under 1:4 0:0,0:2,1:2
    11.11.22 15:00 Aktobe Arlan Kokshetau under 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,-:-
    08.11.22 15:00 Aktobe Kulager over 3:4 0:1,1:3,2:0
    07.11.22 15:00 Aktobe Kulager over 5:2 2:0,2:0,1:2
    24.10.22 14:00 Beibarys Atyrau Aktobe under 3:2 0:1,2:1,1:0
    23.10.22 14:00 Beibarys Atyrau Aktobe over 4:2 1:1,2:1,1:0
    14.10.22 16:00 Aktobe Beibarys Atyrau under 1:4 1:1,0:2,0:1
    13.10.22 16:00 Aktobe Beibarys Atyrau under 3:2 1:1,2:0,0:1
    10.10.22 15:00 Nomad Astana Aktobe under 3:1 1:0,0:0,2:1
    09.10.22 13:00 Nomad Astana Aktobe over 4:3pp 0:1,0:1,3:1,1:0
    06.10.22 15:00 Sary-Arka Karaganda Aktobe over 6:3 1:1,2:1,3:1
    05.10.22 15:00 Sary-Arka Karaganda Aktobe over 4:2 2:1,1:1,1:0
    30.09.22 16:00 Aktobe Humo Tashkent under 3:2 1:1,2:1,0:0
    29.09.22 16:00 Aktobe Humo Tashkent under 1:4 0:1,0:0,1:3
    26.09.22 16:00 Aktobe Almaty HK under 2:1 1:0,0:1,1:0
    25.09.22 14:00 Aktobe Almaty HK over 7:0 2:0,3:0,2:0
    18.09.22 13:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 3:4 1:3,1:0,1:1
    17.09.22 13:00 Yertis Pavlodar Aktobe over 4:3sn 1:0,1:0,1:3,0:0,-:-
    14.09.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe under 1:3 0:2,1:1,0:0
    13.09.22 14:30 Kazzinc-Torpedo Aktobe over 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1

    Kulager


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
    31.01.2023 14:00 Kulager Nomad Astana H2H
    07.02.2023 14:00 Kulager Beibarys Atyrau H2H
    08.02.2023 14:00 Kulager Beibarys Atyrau H2H

    Aktobe


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
    07.02.2023 14:00 Barys Astana Aktobe H2H
    08.02.2023 14:00 Barys Astana Aktobe H2H
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Sary-Arka Karaganda 39 29 3 2 0 98 173 75 72
    2. Humo Tashkent 39 19 5 2 6 72 139 67 60
    3. Nomad Astana 41 21 3 3 8 64 151 87 57
    4. Beibarys Atyrau 40 12 7 4 6 23 141 118 56
    5. Arlan Kokshetau 40 25 0 3 9 65 151 86 53
    6. Aktobe 42 13 5 4 11 11 132 121 50
    7. Gornyak Rudny 42 14 3 4 14 5 135 130 44
    8. Kulager 41 10 4 4 15 9 112 103 40
    9. Yertis Pavlodar 42 5 4 4 21 -78 117 195 30
    10. Almaty HK 40 5 4 4 19 -52 94 146 30
    11. Kazzinc-Torpedo 41 6 2 6 19 -83 83 166 26
    12. Barys Astana 39 2 1 1 33 -134 48 182 9
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Sary-Arka Karaganda 20 16 1 1 0 60 102 42 37
    2. Humo Tashkent 22 7 5 1 3 41 76 35 35
    3. Aktobe 22 9 3 1 5 26 74 48 31
    4. Beibarys Atyrau 22 9 3 1 5 13 84 71 31
    5. Nomad Astana 20 10 2 1 4 36 76 40 29
    6. Arlan Kokshetau 18 12 0 1 4 36 70 34 25
    7. Gornyak Rudny 20 4 2 2 8 0 62 62 18
    8. Kulager 19 3 2 2 8 -1 47 48 16
    9. Almaty HK 22 3 2 2 11 -31 56 87 16
    10. Yertis Pavlodar 20 1 3 1 11 -28 52 80 15
    11. Kazzinc-Torpedo 21 3 1 3 10 -47 43 90 13
    12. Barys Astana 17 0 1 0 15 -63 17 80 4
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Sary-Arka Karaganda 19 13 2 1 0 38 71 33 35
    2. Nomad Astana 21 11 1 2 4 28 75 47 28
    3. Arlan Kokshetau 22 13 0 2 5 29 81 52 28
    4. Gornyak Rudny 22 10 1 2 6 5 73 68 26
    5. Humo Tashkent 17 12 0 1 3 31 63 32 25
    6. Beibarys Atyrau 18 3 4 3 1 10 57 47 25
    7. Kulager 22 7 2 2 7 10 65 55 24
    8. Aktobe 20 4 2 3 6 -15 58 73 19
    9. Yertis Pavlodar 22 4 1 3 10 -50 65 115 15
    10. Almaty HK 18 2 2 2 8 -21 38 59 14
    11. Kazzinc-Torpedo 20 3 1 3 9 -36 40 76 13
    12. Barys Astana 22 2 0 1 18 -71 31 102 5