Leksand IF VS Klagenfurt


Leksand IF

Klagenfurt

Leksand IF (T1) VS Klagenfurt (T2)

Leksand IF

Klagenfurt

Zajímavé

Leksand IF

  • Počet remíz týmu Leksand IF je až 2 z celkového počtu 6 zápasů, což je až 33%.
  • Až 4 zápasů týmu Leksand IF skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 6 zápasů, to je až 67%.
  • Leksand IF už 4 zápasů v řade neremizoval.

Klagenfurt

  • 67% (4 z 6) výher týmu Klagenfurt.
  • Klagenfurt už 6 zápasů v řade neremizoval.
nenalezen žádny zápas

Leksand IF


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
13.10.21 20:20 Klagenfurt Donbass Donetsk under 1:2 0:1,1:0,0:1
06.10.21 18:30 Donbass Donetsk Klagenfurt over 3:4 0:3,1:0,2:1
11.09.21 19:30 Rouen Klagenfurt under 0:4 0:1,0:0,0:3
09.09.21 20:30 Rungsted Klagenfurt over 1:5 0:1,1:1,0:3
05.09.21 20:20 Klagenfurt Rungsted under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
03.09.21 20:20 Klagenfurt Rouen under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0

Klagenfurt


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
12.10.21 19:45 Fribourg Leksand IF under 3:0 2:0,1:0,0:0
05.10.21 18:05 Leksand IF Fribourg over 2:5 2:0,0:3,0:2
04.09.21 15:00 Třinec Leksand IF under 1:3 0:0,0:1,1:2
02.09.21 19:30 Slovan Bratislava Leksand IF over 2:4 0:2,1:0,1:2
29.08.21 18:05 Leksand IF Třinec under 3:2 0:1,2:0,1:1
27.08.21 19:05 Leksand IF Slovan Bratislava over 5:3 0:2,2:1,3:0

Leksand IF


nenalezen žádny zápas

Klagenfurt


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
07.12.2021 19:00 Frolunda Leksand IF H2H
14.12.2021 20:20 Leksand IF Frolunda H2H

Group A

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sparta Praha 6 1 2 0 1 7 17 10 13
2. Vaxjö Lakers HC 6 3 0 1 1 4 14 10 10
3. Bremerhaven 6 3 0 0 3 -5 10 15 9
4. TPS Turku 6 1 0 1 3 -6 10 16 4

Group B

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frolunda 6 3 1 0 1 7 21 14 14
2. SC Curych 6 4 0 1 0 5 17 12 13
3. IFK Helsinki 6 1 1 0 3 -1 10 11 8
4. Mladá Boleslav 6 0 0 1 4 -11 9 20 1

Group C

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lukko Rauma 6 4 0 2 -2 11 22 11 14
2. Mannheim 6 2 1 0 2 8 21 13 11
3. Lausanne 6 1 1 0 3 -4 11 15 8
4. Cardiff 6 1 0 0 5 -15 11 26 3

Group D

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rogle BK 6 3 1 0 1 9 23 14 14
2. München 6 4 0 0 2 12 25 13 12
3. Zug 6 3 0 1 1 9 28 19 10
4. Sonderjylland IK 6 0 0 0 6 -30 11 41 0

Group E

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tappara Tampere 6 1 2 0 1 7 25 18 13
2. Skelleftea AIK 6 3 0 0 3 1 22 21 9
3. Eisbaren 6 2 0 1 2 -5 21 26 7
4. Lugano 6 2 0 1 2 -3 20 23 7

Group F

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Fribourg 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Leksand IF 6 4 0 0 2 1 17 16 12
3. Třinec 6 2 0 0 4 -2 15 17 6
4. Slovan Bratislava 6 0 0 0 6 -15 8 23 0

Group G

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Klagenfurt 6 1 2 0 1 10 19 9 13
2. Rouen 6 3 0 1 1 1 15 14 10
3. Donbass Donetsk 6 2 0 2 0 -2 15 17 8
4. Rungsted 6 -2 2 1 2 -9 13 22 5

Group H

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Salzburg 6 3 1 0 1 10 23 13 14
2. Bolzano 6 2 1 2 -2 7 20 13 13
3. Jastrzebie JKH GKS 6 2 0 1 2 -4 17 21 7
4. Frisk/Asker 6 -1 1 0 5 -13 11 24 2
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Fribourg 6 6 0 0 0 16 25 9 18
2. Lukko Rauma 6 4 0 2 -2 11 22 11 14
3. Salzburg 6 3 1 0 1 10 23 13 14
4. Rogle BK 6 3 1 0 1 9 23 14 14
5. Frolunda 6 3 1 0 1 7 21 14 14
6. Klagenfurt 6 1 2 0 1 10 19 9 13
7. Tappara Tampere 6 1 2 0 1 7 25 18 13
8. Bolzano 6 2 1 2 -2 7 20 13 13
9. Sparta Praha 6 1 2 0 1 7 17 10 13
10. SC Curych 6 4 0 1 0 5 17 12 13
11. München 6 4 0 0 2 12 25 13 12
12. Leksand IF 6 4 0 0 2 1 17 16 12
13. Mannheim 6 2 1 0 2 8 21 13 11
14. Zug 6 3 0 1 1 9 28 19 10
15. Vaxjö Lakers HC 6 3 0 1 1 4 14 10 10
16. Rouen 6 3 0 1 1 1 15 14 10
17. Skelleftea AIK 6 3 0 0 3 1 22 21 9
18. Bremerhaven 6 3 0 0 3 -5 10 15 9
19. IFK Helsinki 6 1 1 0 3 -1 10 11 8
20. Donbass Donetsk 6 2 0 2 0 -2 15 17 8
21. Lausanne 6 1 1 0 3 -4 11 15 8
22. Eisbaren 6 2 0 1 2 -5 21 26 7
23. Jastrzebie JKH GKS 6 2 0 1 2 -4 17 21 7
24. Lugano 6 2 0 1 2 -3 20 23 7
25. Třinec 6 2 0 0 4 -2 15 17 6
26. Rungsted 6 -2 2 1 2 -9 13 22 5
27. TPS Turku 6 1 0 1 3 -6 10 16 4
28. Cardiff 6 1 0 0 5 -15 11 26 3
29. Frisk/Asker 6 -1 1 0 5 -13 11 24 2
30. Mladá Boleslav 6 0 0 1 4 -11 9 20 1
31. Slovan Bratislava 6 0 0 0 6 -15 8 23 0
32. Sonderjylland IK 6 0 0 0 6 -30 11 41 0

Group A

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sparta Praha 3 1 1 0 0 5 10 5 8
2. Vaxjö Lakers HC 3 3 0 0 0 8 11 3 9
3. Bremerhaven 3 2 0 0 1 2 6 4 6
4. TPS Turku 3 1 0 1 0 0 6 6 4

Group B

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frolunda 3 1 1 0 0 5 12 7 8
2. SC Curych 3 2 0 0 1 3 11 8 6
3. IFK Helsinki 3 1 0 0 2 -2 4 6 3
4. Mladá Boleslav 3 0 0 1 1 -5 2 7 1

Group C

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lukko Rauma 3 2 0 1 -1 6 12 6 7
2. Mannheim 3 0 1 0 1 4 10 6 5
3. Lausanne 3 1 0 0 2 -4 4 8 3
4. Cardiff 3 1 0 0 2 -5 7 12 3

Group D

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rogle BK 3 3 0 0 0 8 17 9 9
2. München 3 2 0 0 1 4 11 7 6
3. Zug 3 1 0 1 0 0 11 11 4
4. Sonderjylland IK 3 0 0 0 3 -15 3 18 0

Group E

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tappara Tampere 3 -1 2 0 0 4 12 8 7
2. Skelleftea AIK 3 2 0 0 1 5 14 9 6
3. Eisbaren 3 1 0 0 2 -4 10 14 3
4. Lugano 3 1 0 0 2 -1 10 11 3

Group F

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Fribourg 3 3 0 0 0 10 14 4 9
2. Leksand IF 3 2 0 0 1 0 10 10 6
3. Třinec 3 1 0 0 2 0 7 7 3
4. Slovan Bratislava 3 0 0 0 3 -7 3 10 0

Group G

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Klagenfurt 3 -2 2 0 1 1 6 5 4
2. Rouen 3 2 0 0 1 1 9 8 6
3. Donbass Donetsk 3 1 0 1 0 -1 7 8 4
4. Rungsted 3 -1 1 0 2 -5 7 12 2

Group H

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Salzburg 3 2 0 0 1 4 10 6 6
2. Bolzano 3 1 0 2 -2 0 7 7 5
3. Jastrzebie JKH GKS 3 1 0 1 0 -1 8 9 4
4. Frisk/Asker 3 0 0 0 3 -12 6 18 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Vaxjö Lakers HC 3 3 0 0 0 8 11 3 9
2. Fribourg 3 3 0 0 0 10 14 4 9
3. Rogle BK 3 3 0 0 0 8 17 9 9
4. Sparta Praha 3 1 1 0 0 5 10 5 8
5. Frolunda 3 1 1 0 0 5 12 7 8
6. Lukko Rauma 3 2 0 1 -1 6 12 6 7
7. Tappara Tampere 3 -1 2 0 0 4 12 8 7
8. Bremerhaven 3 2 0 0 1 2 6 4 6
9. Salzburg 3 2 0 0 1 4 10 6 6
10. München 3 2 0 0 1 4 11 7 6
11. SC Curych 3 2 0 0 1 3 11 8 6
12. Rouen 3 2 0 0 1 1 9 8 6
13. Skelleftea AIK 3 2 0 0 1 5 14 9 6
14. Leksand IF 3 2 0 0 1 0 10 10 6
15. Mannheim 3 0 1 0 1 4 10 6 5
16. Bolzano 3 1 0 2 -2 0 7 7 5
17. Klagenfurt 3 -2 2 0 1 1 6 5 4
18. TPS Turku 3 1 0 1 0 0 6 6 4
19. Donbass Donetsk 3 1 0 1 0 -1 7 8 4
20. Jastrzebie JKH GKS 3 1 0 1 0 -1 8 9 4
21. Zug 3 1 0 1 0 0 11 11 4
22. IFK Helsinki 3 1 0 0 2 -2 4 6 3
23. Třinec 3 1 0 0 2 0 7 7 3
24. Lausanne 3 1 0 0 2 -4 4 8 3
25. Lugano 3 1 0 0 2 -1 10 11 3
26. Cardiff 3 1 0 0 2 -5 7 12 3
27. Eisbaren 3 1 0 0 2 -4 10 14 3
28. Rungsted 3 -1 1 0 2 -5 7 12 2
29. Mladá Boleslav 3 0 0 1 1 -5 2 7 1
30. Slovan Bratislava 3 0 0 0 3 -7 3 10 0
31. Frisk/Asker 3 0 0 0 3 -12 6 18 0
32. Sonderjylland IK 3 0 0 0 3 -15 3 18 0

Group A

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Sparta Praha 3 0 1 0 1 2 7 5 5
2. Vaxjö Lakers HC 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
3. Bremerhaven 3 1 0 0 2 -7 4 11 3
4. TPS Turku 3 0 0 0 3 -6 4 10 0

Group B

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Frolunda 3 2 0 0 1 2 9 7 6
2. SC Curych 3 2 0 1 -1 2 6 4 7
3. IFK Helsinki 3 0 1 0 1 1 6 5 5
4. Mladá Boleslav 3 0 0 0 3 -6 7 13 0

Group C

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Lukko Rauma 3 2 0 1 -1 5 10 5 7
2. Mannheim 3 2 0 0 1 4 11 7 6
3. Lausanne 3 0 1 0 1 0 7 7 5
4. Cardiff 3 0 0 0 3 -10 4 14 0

Group D

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rogle BK 3 0 1 0 1 1 6 5 5
2. München 3 2 0 0 1 8 14 6 6
3. Zug 3 2 0 0 1 9 17 8 6
4. Sonderjylland IK 3 0 0 0 3 -15 8 23 0

Group E

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Tappara Tampere 3 2 0 0 1 3 13 10 6
2. Skelleftea AIK 3 1 0 0 2 -4 8 12 3
3. Eisbaren 3 1 0 1 0 -1 11 12 4
4. Lugano 3 1 0 1 0 -2 10 12 4

Group F

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Fribourg 3 3 0 0 0 6 11 5 9
2. Leksand IF 3 2 0 0 1 1 7 6 6
3. Třinec 3 1 0 0 2 -2 8 10 3
4. Slovan Bratislava 3 0 0 0 3 -8 5 13 0

Group G

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Klagenfurt 3 3 0 0 0 9 13 4 9
2. Rouen 3 1 0 1 0 0 6 6 4
3. Donbass Donetsk 3 1 0 1 0 -1 8 9 4
4. Rungsted 3 -1 1 1 0 -4 6 10 3

Group H

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Salzburg 3 1 1 0 0 6 13 7 8
2. Bolzano 3 1 1 0 0 7 13 6 8
3. Jastrzebie JKH GKS 3 1 0 0 2 -3 9 12 3
4. Frisk/Asker 3 -1 1 0 2 -1 5 6 2
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Klagenfurt 3 3 0 0 0 9 13 4 9
2. Fribourg 3 3 0 0 0 6 11 5 9
3. Bolzano 3 1 1 0 0 7 13 6 8
4. Salzburg 3 1 1 0 0 6 13 7 8
5. SC Curych 3 2 0 1 -1 2 6 4 7
6. Lukko Rauma 3 2 0 1 -1 5 10 5 7
7. München 3 2 0 0 1 8 14 6 6
8. Leksand IF 3 2 0 0 1 1 7 6 6
9. Mannheim 3 2 0 0 1 4 11 7 6
10. Frolunda 3 2 0 0 1 2 9 7 6
11. Zug 3 2 0 0 1 9 17 8 6
12. Tappara Tampere 3 2 0 0 1 3 13 10 6
13. Sparta Praha 3 0 1 0 1 2 7 5 5
14. IFK Helsinki 3 0 1 0 1 1 6 5 5
15. Rogle BK 3 0 1 0 1 1 6 5 5
16. Lausanne 3 0 1 0 1 0 7 7 5
17. Rouen 3 1 0 1 0 0 6 6 4
18. Donbass Donetsk 3 1 0 1 0 -1 8 9 4
19. Eisbaren 3 1 0 1 0 -1 11 12 4
20. Lugano 3 1 0 1 0 -2 10 12 4
21. Třinec 3 1 0 0 2 -2 8 10 3
22. Rungsted 3 -1 1 1 0 -4 6 10 3
23. Bremerhaven 3 1 0 0 2 -7 4 11 3
24. Jastrzebie JKH GKS 3 1 0 0 2 -3 9 12 3
25. Skelleftea AIK 3 1 0 0 2 -4 8 12 3
26. Frisk/Asker 3 -1 1 0 2 -1 5 6 2
27. Vaxjö Lakers HC 3 0 0 1 1 -4 3 7 1
28. TPS Turku 3 0 0 0 3 -6 4 10 0
29. Mladá Boleslav 3 0 0 0 3 -6 7 13 0
30. Slovan Bratislava 3 0 0 0 3 -8 5 13 0
31. Cardiff 3 0 0 0 3 -10 4 14 0
32. Sonderjylland IK 3 0 0 0 3 -15 8 23 0