Esbjerg VS Rodovre Kobenhavn


Esbjerg

Rodovre Kobenhavn

not draw --5--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Esbjerg (T1) VS Rodovre Kobenhavn (T2)

Esbjerg

Rodovre Kobenhavn

Zajímavé

Esbjerg

  • Až 15 zápasů týmu Esbjerg skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 21 zápasů, to je až 71%.
  • Esbjerg už 5 zápasů v řade neremizoval.
  • Esbjerg táhne aktuálně sérii 4 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.

Rodovre Kobenhavn

  • Mužsvo Rodovre Kobenhavn prohrálo až 74% svých zápasů (17 proher z 23 odehraných zápasů).
  • Tým Rodovre Kobenhavn odehral až 16 zápasů které skončily nad hranicí 5.5 gólů. Je to až 70% z celkového počtu 23 zápasů.

H2H

  • 32% vzájemných zápasov (18 z 56) skončilo remízou.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2022/2023
14.10.2022 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:2 1:0,0:1,2:1
25.09.2022 13:59 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 1:6 0:4,1:0,0:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2021/2022
08.03.2022 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 3:1 0:0,3:1,0:0
01.02.2022 20:15 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 5:3 1:0,1:2,3:1
05.01.2022 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 2:3 0:2,1:0,1:1
16.11.2021 20:15 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 3:1 0:0,3:1,0:0
25.10.2021 18:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 1:2 1:1,0:0,0:1
03.09.2021 20:15 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:2 0:1,0:0,3:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2020/2021
07.02.2021 15:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 9:2 2:1,5:0,2:1
26.01.2021 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 3:1 0:0,2:1,1:0
06.12.2020 15:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 7:3 1:1,3:1,3:1
29.11.2020 14:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:3ppsn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:0
20.10.2020 18:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:2,2:0,1:0
13.10.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 2:3 1:1,1:2,0:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2019/2020
13.02.2020 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 4:3 2:0,2:2,0:1
10.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:2 1:0,2:1,1:1
14.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
26.11.2019 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:0,2:0,1:1
29.10.2019 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:1 0:0,2:1,1:0
29.09.2019 14:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 1:3 1:1,0:1,0:1
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
15.02.2019 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
04.01.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:3ppsn 2:1,1:1,0:1,0:0,1:0
04.12.2018 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 5:4pp 1:0,2:0,1:4,1:0
26.10.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
30.09.2018 17:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 4:1 2:0,1:0,1:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2017/2018
23.02.2018 19:30 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
14.01.2018 14:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
15.12.2017 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 2:3ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,2:3
02.11.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 5:2 1:0,1:1,3:1
01.10.2017 15:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 1:3 0:0,0:1,1:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
06.02.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 2:8 0:0,1:7,1:1
13.01.2017 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 5:2 1:1,0:1,4:0
09.12.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 3:2ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,-:-
18.11.2016 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:0 0:0,1:0,2:0
04.10.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:3pp 1:0,1:2,1:1,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
15.03.2016 19:30 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
13.03.2016 16:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
11.03.2016 19:30 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 5:3 2:1,2:2,1:0
08.03.2016 19:30 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 0:1 0:0,0:1,0:0
06.03.2016 16:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 2:3pp 0:0,2:2,0:0,0:1
04.03.2016 19:30 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 2:0 1:0,1:0,0:0
19.02.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 0:6 0:1,0:3,0:2
15.01.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 1:4 1:1,0:1,0:2
08.12.2015 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:1 0:1,0:0,3:0
10.11.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 5:3 1:1,0:2,4:0
02.10.2015 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 6:3 2:0,2:1,2:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
29.01.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 5:3 0:1,2:1,3:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
30.12.2010 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 5:0 2:0,1:0,2:0
21.11.2010 14:30 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
15.10.2010 21:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 4:3pp 2:1,0:2,1:0,1:0
21.09.2010 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:2 1:0,1:2,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
29.01.2010 19:30 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
22.12.2009 19:30 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:0,1:1,1:0
13.11.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 2:5 0:2,1:1,1:2
02.10.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 2:0 1:0,0:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
17.01.2006 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 3:4ppsn 0:1,1:1,2:1,0:0,-:-

Esbjerg

25 - 18 - 13

Rodovre Kobenhavn

Esbjerg


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
24.11.22 19:00 Esbjerg Fredrikshavn under 4:1 1:0,1:1,2:0
22.11.22 18:00 Herlev Esbjerg under 4:1 1:1,1:0,2:0
18.11.22 19:00 Esbjerg Herning under 4:0 1:0,2:0,1:0
05.11.22 19:00 Odense Esbjerg under 3:2 0:0,2:2,1:0
04.11.22 19:00 Esbjerg Rungsted over 2:4 0:2,1:1,1:1
30.10.22 15:00 Esbjerg Fredrikshavn under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
26.10.22 19:00 Rungsted Esbjerg under 1:4 0:1,1:1,0:2
21.10.22 20:00 Esbjerg Sonderjylland IK over 4:5sn 0:2,1:1,3:1,0:0,-:-
19.10.22 19:00 Herlev Esbjerg over 6:1 1:0,2:1,3:0
14.10.22 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:2 1:0,0:1,2:1
09.10.22 15:00 Esbjerg Aalborg under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
07.10.22 20:00 Odense Esbjerg under 0:3 0:0,0:1,0:2
04.10.22 19:00 Esbjerg Herning under 4:0 0:0,1:0,3:0
30.09.22 19:00 Herning Esbjerg under 4:1 0:0,1:1,3:0
25.09.22 13:59 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 1:6 0:4,1:0,0:2
23.09.22 19:00 Esbjerg Odense under 2:1 2:0,0:0,0:1
19.09.22 19:00 Fredrikshavn Esbjerg under 2:1 1:0,1:1,0:0
16.09.22 20:00 Aalborg Esbjerg over 6:3 1:2,4:1,1:0
14.09.22 19:00 Esbjerg Rungsted over 3:4 2:1,1:1,0:2
09.09.22 19:00 Esbjerg Herlev under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,-:-
02.09.22 19:00 Sonderjylland IK Esbjerg under 2:1 1:1,0:0,1:0

Rodovre Kobenhavn


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
25.11.22 20:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,-:-
21.11.22 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn under 5:0 0:0,5:0,0:0
18.11.22 20:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn over 5:2 1:1,1:1,3:0
15.11.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 4:0 1:0,1:0,2:0
07.11.22 19:00 Herlev Rodovre Kobenhavn over 4:3 1:0,0:2,3:1
04.11.22 20:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 3:6 0:2,3:2,0:2
02.11.22 19:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 3:4sn 1:3,1:0,1:0,0:0,-:-
30.10.22 14:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 6:3 2:1,2:1,2:1
28.10.22 20:00 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn over 4:3 2:1,1:1,1:1
24.10.22 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 5:2 0:0,4:1,1:1
21.10.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 2:9 2:4,0:3,0:2
14.10.22 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn under 3:2 1:0,0:1,2:1
11.10.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning under 2:3 1:1,0:1,1:1
07.10.22 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 5:1 1:0,2:0,2:1
05.10.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev over 3:5 0:3,2:1,1:1
30.09.22 19:00 Herlev Rodovre Kobenhavn under 2:3 0:1,1:0,1:2
25.09.22 13:59 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 1:6 0:4,1:0,0:2
23.09.22 20:00 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 5:2 3:1,1:1,1:0
20.09.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 2:5 0:1,0:1,2:3
16.09.22 20:00 Herning Rodovre Kobenhavn over 7:4 2:0,2:3,3:1
12.09.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,-:-
09.09.22 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 7:1 4:0,2:1,1:0
07.09.22 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 2:5 1:2,1:2,0:1

Esbjerg


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
01.02.2023 19:00 Herlev Esbjerg H2H
03.02.2023 20:00 Rungsted Esbjerg H2H
05.02.2023 15:00 Esbjerg Fredrikshavn H2H
14.02.2023 19:00 Esbjerg Herlev H2H
22.02.2023 20:00 Sonderjylland IK Esbjerg H2H
24.02.2023 20:00 Herning Esbjerg H2H
27.02.2023 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
03.03.2023 19:00 Esbjerg Odense H2H
05.03.2023 15:00 Rungsted Esbjerg H2H
07.03.2023 19:00 Esbjerg Aalborg H2H

Rodovre Kobenhavn


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
03.02.2023 20:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn H2H
06.02.2023 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning H2H
14.02.2023 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn H2H
22.02.2023 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn H2H
24.02.2023 19:00 Herlev Rodovre Kobenhavn H2H
27.02.2023 19:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn H2H
01.03.2023 19:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn H2H
03.03.2023 20:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted H2H
07.03.2023 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 39 17 5 4 4 56 140 84 80
2. Herning 39 15 6 2 8 33 120 87 77
3. Odense 39 12 6 4 7 45 142 97 70
4. Sonderjylland IK 39 13 5 3 10 10 133 123 67
5. Esbjerg 38 15 1 7 7 6 115 109 57
6. Herlev 38 7 5 3 15 -22 98 120 49
7. Rungsted 39 11 1 8 10 -25 112 137 46
8. Fredrikshavn 38 6 5 2 18 -36 83 119 45
9. Rodovre Kobenhavn 39 6 2 3 23 -67 99 166 31
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Herning 19 12 2 1 1 41 69 28 47
2. Sonderjylland IK 19 10 2 2 1 24 74 50 42
3. Aalborg 19 12 0 3 1 33 73 40 39
4. Esbjerg 19 9 1 4 0 20 64 44 36
5. Odense 20 6 3 2 4 21 75 54 35
6. Fredrikshavn 20 7 2 1 7 -2 51 53 32
7. Rungsted 20 7 1 4 3 -2 67 69 30
8. Herlev 18 1 4 1 7 -4 50 54 24
9. Rodovre Kobenhavn 20 4 1 2 10 -25 51 76 19
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 20 5 5 1 3 23 67 44 41
2. Odense 19 6 3 2 3 24 67 43 35
3. Herning 20 3 4 1 7 -8 51 59 30
4. Herlev 20 6 1 2 8 -18 48 66 25
5. Sonderjylland IK 20 3 3 1 9 -14 59 73 25
6. Esbjerg 19 6 0 3 7 -14 51 65 21
7. Rungsted 19 4 0 4 7 -23 45 68 16
8. Fredrikshavn 18 -1 3 1 11 -34 32 66 13
9. Rodovre Kobenhavn 19 2 1 1 13 -42 48 90 12