Odense VS Rodovre Kobenhavn


Odense

Rodovre Kobenhavn

Odense (T1) VS Rodovre Kobenhavn (T2)

Odense

Rodovre Kobenhavn

Zajímavé

Odense

  • Mužsvo Odense prohrálo až 65% svých zápasů. 30 proher z 46 odehraných zápasů.
  • Až 29 zápasů týmu Odense skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 46 zápasů, to je až 63%.
  • Odense už 4 zápasů v řade nevyhrál.

Rodovre Kobenhavn

  • 63% proher (29 zápasů) z celkového počtu 46 týmu Rodovre Kobenhavn.
  • Tým Rodovre Kobenhavn odehral až 31 zápasů které skončily nad hranicí 5.5 gólů. Je to až 67% z celkového počtu 46 zápasů.
  • Rodovre Kobenhavn už 8 zápasů v řade nevyhrál.

H2H

  • 64% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 30 z 47 zápasů.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Dánsko / Metal Ligaen / 2020/2021
07.03.2021 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 5:4pp 2:0,0:1,2:3,1:0
22.12.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:3 2:0,1:0,2:3
04.12.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 6:2 2:1,3:1,1:0
27.11.2020 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:6 1:1,1:2,0:3
13.11.2020 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:4 2:3,3:0,1:1
11.11.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:3 2:0,2:1,1:2
Dánsko / Metal Ligaen / 2019/2020
21.02.2020 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
14.01.2020 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 1:3 0:1,0:0,1:2
05.01.2020 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:0,1:1,3:2
03.12.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 0:1,3:1,1:1
04.10.2019 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 1:3 0:2,1:0,0:1
06.09.2019 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
Dánsko / Metal Ligaen / 2018/2019
24.02.2019 17:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:5 1:1,0:3,1:1
14.12.2018 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:5 2:2,2:1,0:2
11.12.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:3ppsn 0:1,0:0,2:1,0:0,3:4
12.10.2018 19:30 Rodovre Kobenhavn Odense over 13:4 5:1,5:0,3:3
07.10.2018 16:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 2:1 1:0,1:0,0:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2017/2018
01.02.2018 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 6:0 1:0,4:0,1:0
30.12.2017 16:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 2:3 1:0,1:1,0:2
01.12.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 3:7 1:2,2:4,0:1
24.10.2017 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 1:5 1:1,0:1,0:3
19.09.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:0 0:0,1:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2016/2017
24.02.2017 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 11:1 2:0,4:0,5:1
03.01.2017 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,-:-
22.12.2016 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:1 1:0,2:1,3:0
28.10.2016 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 2:4 1:1,0:0,1:3
18.10.2016 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 3:4 1:4,1:0,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2015/2016
21.02.2016 14:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 2:4 1:0,0:1,1:3
12.01.2016 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 3:2 2:0,0:1,1:1
11.12.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:3 0:1,2:1,0:1
30.10.2015 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:5ppsn 2:3,2:0,0:1,0:0,-:-
05.10.2015 20:30 Rodovre Kobenhavn Odense over 2:6 0:6,0:0,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2014/2015
23.01.2015 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2010/2011
30.11.2010 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:3 3:0,1:1,2:2
29.10.2010 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:2 2:0,0:0,3:2
01.10.2010 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn under 4:1 1:0,2:0,1:1
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2009/2010
28.02.2010 14:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 8:1 1:0,5:1,2:0
31.01.2010 14:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 4:3 1:1,2:2,1:0
27.10.2009 19:00 Odense Rodovre Kobenhavn under 5:0 2:0,3:0,0:0
25.09.2009 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 1:5 1:1,0:2,0:2
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2008/2009
28.03.2009 19:45 Rodovre Kobenhavn Odense under 3:0 1:0,1:0,1:0
27.03.2009 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 4:6 2:0,2:3,0:3
25.01.2009 14:30 Rodovre Kobenhavn Odense under 1:0 0:0,0:0,1:0
13.01.2009 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:4 1:2,1:0,0:2
08.01.2009 19:30 Rodovre Kobenhavn Odense over 6:2 1:1,3:1,2:0
Dánsko / SuperBest-ligaen / 2005/2006
24.02.2006 20:00 Rodovre Kobenhavn Odense under 4:1 2:0,2:0,0:1
10.01.2006 20:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 3:5 0:0,1:2,2:3

Odense

15 - 7 - 25

Rodovre Kobenhavn

Odense


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
09.03.21 19:30 Esbjerg Odense over 4:2 2:0,2:2,0:0
07.03.21 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 5:4pp 2:0,0:1,2:3,1:0
05.03.21 19:30 Sonderjylland IK Odense under 3:0 0:0,1:0,2:0
02.03.21 19:00 Odense Aalborg over 2:4 1:2,1:1,0:1
26.02.21 19:30 Odense Herlev over 4:2 1:0,1:0,2:2
19.02.21 19:30 Sonderjylland IK Odense under 1:4 1:2,0:0,0:2
16.02.21 19:00 Odense Rungsted under 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
05.02.21 19:30 Odense Esbjerg over 5:6pp 0:3,2:2,3:0,0:1
02.02.21 19:00 Rungsted Odense under 1:4 0:0,0:3,1:1
24.01.21 15:00 Odense Herning over 3:6 0:2,2:0,1:4
22.01.21 19:30 Herlev Odense over 4:3sn 2:2,0:0,1:1,0:0,2:1
19.01.21 19:00 Odense Fredrikshavn under 4:1 2:0,1:1,1:0
15.01.21 19:00 Esbjerg Odense over 7:4 1:2,3:1,3:1
12.01.21 19:00 Odense Herlev under 1:4 1:0,0:1,0:3
10.01.21 15:00 Herning Odense over 5:1 1:1,2:0,2:0
08.01.21 19:30 Odense Esbjerg over 1:7 1:4,0:1,0:2
05.01.21 19:00 Fredrikshavn Odense over 7:2 2:1,3:1,2:0
27.12.20 19:30 Odense Sonderjylland IK over 2:4 1:1,1:0,0:3
22.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:3 2:0,1:0,2:3
18.12.20 19:30 Odense Sonderjylland IK under 3:2 0:1,2:1,1:0
13.12.20 15:00 Fredrikshavn Odense over 1:5 1:0,0:2,0:3
11.12.20 19:30 Herlev Odense over 7:4 2:1,1:2,4:1
08.12.20 19:00 Aalborg Odense over 5:4 3:1,2:1,0:2
06.12.20 15:00 Odense Fredrikshavn over 2:4 1:0,0:2,1:2
04.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 6:2 2:1,3:1,1:0
01.12.20 19:00 Odense Rungsted under 1:2 0:0,0:2,1:0
29.11.20 15:00 Rungsted Odense over 9:2 4:0,3:2,2:0
27.11.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:6 1:1,1:2,0:3
24.11.20 19:00 Aalborg Odense under 4:0 1:0,2:0,1:0
22.11.20 15:00 Odense Aalborg over 0:7 0:4,0:2,0:1
17.11.20 19:00 Esbjerg Odense over 8:1 2:0,5:1,1:0
13.11.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:4 2:3,3:0,1:1
11.11.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:3 2:0,2:1,1:2
30.10.20 19:30 Odense Aalborg under 2:3 0:1,0:1,2:1
27.10.20 19:00 Herning Odense over 7:1 4:0,1:0,2:1
23.10.20 19:00 Odense Fredrikshavn under 3:1 2:1,0:0,1:0
20.10.20 19:00 Fredrikshavn Odense under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
16.10.20 19:30 Rungsted Odense over 8:2 2:1,5:0,1:1
13.10.20 19:00 Odense Rungsted over 4:7 2:2,1:4,1:1
09.10.20 19:30 Odense Esbjerg under 1:2 1:0,0:2,0:0
06.10.20 19:00 Herlev Odense under 1:2 0:0,0:1,1:1
02.10.20 19:30 Odense Sonderjylland IK under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
29.09.20 19:00 Sonderjylland IK Odense under 4:0 2:0,2:0,0:0
25.09.20 19:30 Odense Herning under 1:2 1:0,0:1,0:1
23.09.20 19:00 Odense Herlev over 2:5 0:2,1:1,1:2
18.09.20 19:30 Aalborg Odense over 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0

Rodovre Kobenhavn


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
19.03.21 16:50 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 3:4 0:0,2:1,1:3
16.03.21 17:50 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:2 1:2,0:0,3:0
14.03.21 18:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 4:6 0:1,3:2,1:3
12.03.21 16:50 Rungsted Rodovre Kobenhavn under 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
09.03.21 19:30 Rodovre Kobenhavn Aalborg over 4:3pp 2:0,0:0,1:3,1:0
07.03.21 15:00 Odense Rodovre Kobenhavn over 5:4pp 2:0,0:1,2:3,1:0
05.03.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn over 4:6 2:1,2:2,0:3
02.03.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:5 0:0,0:3,1:2
28.02.21 15:00 Herning Rodovre Kobenhavn over 2:4 0:1,2:1,0:2
23.02.21 18:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:0,1:1,1:0
16.02.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn under 1:3 1:1,0:1,0:1
07.02.21 15:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 9:2 2:1,5:0,2:1
05.02.21 19:30 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:4 0:2,0:0,1:2
02.02.21 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 5:0 2:0,1:0,2:0
26.01.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 3:1 0:0,2:1,1:0
24.01.21 15:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn under 3:1 1:1,1:0,1:0
22.01.21 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted over 1:6 1:2,0:3,0:1
30.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Herlev over 1:5 0:2,0:0,1:3
29.12.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 8:2 3:0,1:0,4:2
27.12.20 15:00 Herlev Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:0,1:1,3:2
22.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:3 2:0,1:0,2:3
18.12.20 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn under 0:4 0:1,0:1,0:2
15.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning over 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
11.12.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:3sn 0:1,2:2,1:0,0:0,3:1
08.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Herning under 1:3 0:1,0:1,1:1
06.12.20 15:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 7:3 1:1,3:1,3:1
04.12.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 6:2 2:1,3:1,1:0
01.12.20 19:00 Herning Rodovre Kobenhavn under 3:2 0:0,1:1,2:1
29.11.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg over 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:0
27.11.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 2:6 1:1,1:2,0:3
22.11.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK over 1:8 0:0,1:5,0:3
20.11.20 19:30 Rungsted Rodovre Kobenhavn over 4:3 0:1,2:0,2:2
17.11.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Sonderjylland IK under 2:3 1:2,1:0,0:1
13.11.20 19:30 Odense Rodovre Kobenhavn over 6:4 2:3,3:0,1:1
11.11.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Odense over 5:3 2:0,2:1,1:2
01.11.20 15:00 Aalborg Rodovre Kobenhavn over 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
30.10.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Rungsted under 1:3 0:2,0:0,1:1
27.10.20 19:00 Sonderjylland IK Rodovre Kobenhavn over 8:3 2:2,3:1,3:0
20.10.20 18:00 Esbjerg Rodovre Kobenhavn over 5:2 2:2,2:0,1:0
18.10.20 14:30 Rodovre Kobenhavn Herning over 6:4 1:1,2:2,3:1
13.10.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Esbjerg under 2:3 1:1,1:2,0:0
09.10.20 19:30 Herning Rodovre Kobenhavn under 4:1 0:0,1:0,3:1
04.10.20 14:00 Rodovre Kobenhavn Aalborg under 1:2 1:1,0:1,0:0
02.10.20 19:30 Herlev Rodovre Kobenhavn over 8:7pp 1:1,4:4,2:2,1:0
23.09.20 19:00 Rodovre Kobenhavn Fredrikshavn over 6:3 2:1,3:1,1:1
18.09.20 19:30 Fredrikshavn Rodovre Kobenhavn over 6:1 1:0,3:1,2:0

Odense


nenalezen žádny zápas

Rodovre Kobenhavn


nenalezen žádny zápas
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 47 21 7 1 10 79 200 121 100
2. Aalborg 46 22 5 3 8 58 171 113 97
3. Esbjerg 46 20 5 6 4 61 188 127 94
4. Sonderjylland IK 48 17 4 4 15 13 155 142 75
5. Herning 43 15 4 1 18 0 138 138 73
6. Fredrikshavn 45 16 3 5 13 -11 148 159 72
7. Herlev 43 7 4 4 20 -55 108 163 52
8. Rodovre Kobenhavn 42 7 2 5 21 -59 118 177 45
9. Odense 46 8 1 6 24 -86 112 198 38
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Rungsted 24 13 3 0 5 51 105 54 54
2. Esbjerg 24 12 3 3 0 53 115 62 54
3. Aalborg 23 9 4 1 4 36 96 60 48
4. Sonderjylland IK 24 11 1 3 5 16 76 60 41
5. Fredrikshavn 21 11 1 0 8 15 86 71 38
6. Herning 21 5 3 1 8 4 67 63 31
7. Herlev 22 5 2 3 7 -12 64 76 28
8. Rodovre Kobenhavn 21 4 2 1 11 -18 59 77 23
9. Odense 23 4 1 3 11 -31 58 89 20
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Aalborg 23 13 1 2 4 22 75 53 46
2. Rungsted 23 8 4 1 5 28 95 67 45
3. Esbjerg 22 8 2 3 4 8 73 65 37
4. Herning 22 10 1 0 10 -4 71 75 35
5. Sonderjylland IK 24 6 3 1 10 -3 79 82 34
6. Fredrikshavn 24 5 2 5 5 -26 62 88 30
7. Herlev 21 2 2 1 13 -43 44 87 17
8. Odense 23 4 0 3 13 -55 54 109 15
9. Rodovre Kobenhavn 21 3 0 4 10 -41 59 100 13