Ústí n. Labem VS Sokolov


Ústí n. Labem

Sokolov

Ústí n. Labem (T1) VS Sokolov (T2)

Ústí n. Labem

Sokolov

Zajímavé

Ústí n. Labem

  • Mužsvo Ústí n. Labem prohrálo až 100% svých zápasů. 2 proher z 2 odehraných zápasů.
  • Až 2 zápasů týmu Ústí n. Labem skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 2 zápasů, to je až 100%.

Sokolov

    H2H

    • Hostující tým vyhral 67% vzájemných zápasů, což je 6 výher ze 9 zápasů.
    • 67% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 6 z 9 zápasů.
    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    Česko / 1 st League / 2021/2022
    15.09.2021 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:4 0:0,1:3,2:1
    Česko / 1 st League / 2020/2021
    06.02.2021 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 6:4 3:2,3:1,0:1
    03.12.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 3:1 3:0,0:1,0:0
    Česko / 1 st League / 2019/2020
    02.03.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 3:1 0:1,1:0,2:0
    12.02.2020 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:5 2:2,1:2,0:1
    15.01.2020 18:00 Sokolov Ústí n. Labem under 4:1 0:0,0:1,4:0
    28.12.2019 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 5:2 0:0,2:0,3:2
    23.11.2019 17:00 Sokolov Ústí n. Labem over 8:2 2:0,2:2,4:0
    05.10.2019 16:00 Ústí n. Labem Sokolov over 4:2 0:1,2:0,2:1

    Ústí n. Labem

    3 - 0 - 6

    Sokolov

    Ústí n. Labem


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    15.09.21 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:4 0:0,1:3,2:1
    11.09.21 17:30 Třebíč Ústí n. Labem over 5:2 1:1,1:1,3:0

    Sokolov


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
    15.09.21 18:00 Ústí n. Labem Sokolov over 3:4 0:0,1:3,2:1
    11.09.21 17:00 Sokolov Prostějov under 0:5 0:2,0:1,0:2

    Ústí n. Labem


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
    18.09.2021 18:00 Prostějov Ústí n. Labem H2H
    25.09.2021 16:00 Ústí n. Labem Havířov H2H
    29.09.2021 17:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem H2H
    02.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Benátky H2H
    06.10.2021 17:00 Kolín Ústí n. Labem H2H
    09.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Šumperk H2H
    11.10.2021 17:00 Kadaň Ústí n. Labem H2H
    13.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Jihlava H2H
    16.10.2021 17:00 Vsetín Ústí n. Labem H2H
    20.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Poruba H2H
    23.10.2021 17:00 Přerov Ústí n. Labem H2H
    25.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Vrchlabí H2H
    27.10.2021 17:00 Litoměřice Ústí n. Labem H2H
    30.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Slavia Praha H2H
    03.11.2021 17:00 Ústí n. Labem Třebíč H2H
    06.11.2021 17:00 Sokolov Ústí n. Labem H2H
    15.11.2021 17:00 Ústí n. Labem Prostějov H2H
    20.11.2021 17:00 Havířov Ústí n. Labem H2H
    24.11.2021 17:00 Ústí n. Labem Frýdek - Místek H2H
    27.11.2021 17:00 Benátky Ústí n. Labem H2H
    01.12.2021 17:00 Ústí n. Labem Kolín H2H
    04.12.2021 17:00 Šumperk Ústí n. Labem H2H
    08.12.2021 17:00 Ústí n. Labem Kadaň H2H
    11.12.2021 17:00 Jihlava Ústí n. Labem H2H
    20.12.2021 17:00 Ústí n. Labem Vsetín H2H
    22.12.2021 17:00 Poruba Ústí n. Labem H2H
    27.12.2021 17:00 Ústí n. Labem Přerov H2H
    29.12.2021 17:00 Vrchlabí Ústí n. Labem H2H
    03.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Litoměřice H2H
    05.01.2022 17:00 Slavia Praha Ústí n. Labem H2H
    08.01.2022 17:00 Třebíč Ústí n. Labem H2H
    12.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Sokolov H2H
    15.01.2022 17:00 Prostějov Ústí n. Labem H2H
    19.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Havířov H2H
    22.01.2022 17:00 Frýdek - Místek Ústí n. Labem H2H
    26.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Benátky H2H
    29.01.2022 17:00 Kolín Ústí n. Labem H2H
    31.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Šumperk H2H
    02.02.2022 17:00 Kadaň Ústí n. Labem H2H
    05.02.2022 17:00 Ústí n. Labem Jihlava H2H
    16.02.2022 17:00 Vsetín Ústí n. Labem H2H
    19.02.2022 17:00 Ústí n. Labem Poruba H2H
    23.02.2022 17:00 Přerov Ústí n. Labem H2H
    26.02.2022 17:00 Ústí n. Labem Vrchlabí H2H
    28.02.2022 17:00 Litoměřice Ústí n. Labem H2H
    02.03.2022 17:00 Ústí n. Labem Slavia Praha H2H

    Sokolov


    Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
    18.09.2021 17:00 Sokolov Havířov H2H
    22.09.2021 18:00 Frýdek - Místek Sokolov H2H
    25.09.2021 17:00 Sokolov Benátky H2H
    29.09.2021 17:00 Kolín Sokolov H2H
    02.10.2021 17:00 Sokolov Šumperk H2H
    06.10.2021 17:00 Kadaň Sokolov H2H
    09.10.2021 17:00 Sokolov Jihlava H2H
    11.10.2021 17:00 Vsetín Sokolov H2H
    13.10.2021 17:00 Sokolov Poruba H2H
    16.10.2021 17:00 Přerov Sokolov H2H
    20.10.2021 17:00 Sokolov Vrchlabí H2H
    23.10.2021 17:00 Litoměřice Sokolov H2H
    25.10.2021 17:00 Sokolov Slavia Praha H2H
    27.10.2021 17:00 Třebíč Sokolov H2H
    03.11.2021 17:00 Prostějov Sokolov H2H
    06.11.2021 17:00 Sokolov Ústí n. Labem H2H
    15.11.2021 17:00 Havířov Sokolov H2H
    17.11.2021 17:00 Sokolov Frýdek - Místek H2H
    20.11.2021 17:00 Benátky Sokolov H2H
    24.11.2021 17:00 Sokolov Kolín H2H
    27.11.2021 17:00 Šumperk Sokolov H2H
    01.12.2021 17:00 Sokolov Kadaň H2H
    04.12.2021 17:00 Jihlava Sokolov H2H
    08.12.2021 17:00 Sokolov Vsetín H2H
    11.12.2021 17:00 Poruba Sokolov H2H
    20.12.2021 17:00 Sokolov Přerov H2H
    22.12.2021 17:00 Vrchlabí Sokolov H2H
    27.12.2021 17:00 Sokolov Litoměřice H2H
    29.12.2021 17:00 Slavia Praha Sokolov H2H
    03.01.2022 17:00 Sokolov Třebíč H2H
    08.01.2022 17:00 Sokolov Prostějov H2H
    12.01.2022 17:00 Ústí n. Labem Sokolov H2H
    15.01.2022 17:00 Sokolov Havířov H2H
    17.01.2022 17:00 Frýdek - Místek Sokolov H2H
    19.01.2022 17:00 Sokolov Benátky H2H
    22.01.2022 17:00 Kolín Sokolov H2H
    26.01.2022 17:00 Sokolov Šumperk H2H
    29.01.2022 17:00 Kadaň Sokolov H2H
    31.01.2022 17:00 Sokolov Jihlava H2H
    02.02.2022 17:00 Vsetín Sokolov H2H
    05.02.2022 17:00 Sokolov Poruba H2H
    16.02.2022 17:00 Přerov Sokolov H2H
    19.02.2022 17:00 Sokolov Vrchlabí H2H
    23.02.2022 17:00 Litoměřice Sokolov H2H
    26.02.2022 17:00 Sokolov Slavia Praha H2H
    28.02.2022 17:00 Třebíč Sokolov H2H
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Slavia Praha 2 2 0 0 0 8 15 7 6
    2. Třebíč 2 2 0 0 0 7 9 2 6
    3. Litoměřice 2 0 1 0 0 3 7 4 5
    4. Vrchlabí 2 0 1 0 0 3 7 4 5
    5. Šumperk 2 0 1 0 0 2 5 3 5
    6. Poruba 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
    7. Prostějov 1 1 0 0 0 5 5 0 3
    8. Přerov 2 1 0 0 1 3 5 2 3
    9. Jihlava 1 1 0 0 0 3 3 0 3
    10. Sokolov 2 1 0 0 1 -4 4 8 3
    11. Frýdek - Místek 2 0 0 1 0 -3 6 9 1
    12. Kolín 2 0 0 1 0 -5 4 9 1
    13. Kadaň 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
    14. Vsetín 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
    15. Ústí n. Labem 2 0 0 0 2 -4 5 9 0
    16. Benátky 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
    17. Havířov 2 0 0 0 2 -10 4 14 0
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Přerov 1 1 0 0 0 4 4 0 3
    2. Jihlava 1 1 0 0 0 3 3 0 3
    3. Vrchlabí 1 1 0 0 0 2 2 0 3
    4. Šumperk 1 1 0 0 0 1 2 1 3
    5. Třebíč 1 1 0 0 0 3 5 2 3
    6. Slavia Praha 1 1 0 0 0 6 10 4 3
    7. Litoměřice 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
    8. Poruba 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
    9. Kolín 1 0 0 1 -1 -1 4 5 1
    10. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Kadaň 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
    13. Benátky 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
    14. Ústí n. Labem 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
    15. Havířov 1 0 0 0 1 -4 0 4 0
    16. Frýdek - Místek 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
    17. Sokolov 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
    Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
    #   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
    1. Prostějov 1 1 0 0 0 5 5 0 3
    2. Třebíč 1 1 0 0 0 4 4 0 3
    3. Litoměřice 1 1 0 0 0 2 3 1 3
    4. Poruba 1 1 0 0 0 2 3 1 3
    5. Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
    6. Sokolov 1 1 0 0 0 1 4 3 3
    7. Šumperk 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
    8. Vrchlabí 1 -1 1 0 0 1 5 4 2
    9. Frýdek - Místek 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
    10. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    11. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
    12. Přerov 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
    13. Benátky 1 0 0 0 1 -2 0 2 0
    14. Vsetín 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
    15. Kolín 1 0 0 0 1 -4 0 4 0
    16. Ústí n. Labem 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
    17. Havířov 1 0 0 0 1 -6 4 10 0