Kadaň VS Poruba


Kadaň

Poruba

Kadaň (T1) VS Poruba (T2)

Kadaň

Poruba

Zajímavé

Kadaň

  • Mužsvo Kadaň prohrálo až 100% svých zápasů. 1 proher z 1 odehraných zápasů.
  • Až 1 zápasů týmu Kadaň skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 1 zápasů, to je až 100%.

Poruba

  • 50% zápasů týmu Poruba skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 1 z celkového počtu 2 zápasů.
  • 2 z celkového počtu 2 zápasů týmu Poruba skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 100%.

H2H

  • Hostující tým vyhral 78% vzájemných zápasů, což je 7 výher ze 9 zápasů.
  • 67% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 6 z 9 zápasů.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Česko / 1 st League / 2021/2022
15.09.2021 18:00 Kadaň Poruba under 1:3 0:1,0:2,1:0
Česko / 1 st League / 2020/2021
13.01.2021 17:00 Kadaň Poruba over 1:7 0:0,1:3,0:4
19.09.2020 17:00 Poruba Kadaň over 11:1 2:0,3:1,6:0
Česko / 1 st League / 2019/2020
02.11.2019 17:00 Kadaň Poruba under 3:2 1:1,2:1,0:0
21.09.2019 17:00 Poruba Kadaň over 4:2 1:0,1:0,2:2
Česko / 1. liga / 2018/2019
14.01.2019 18:00 Poruba Kadaň over 8:1 1:1,4:0,3:0
05.12.2018 18:00 Kadaň Poruba under 3:2 1:1,2:0,0:1
20.10.2018 17:00 Poruba Kadaň over 8:2 3:0,1:0,4:2
08.09.2018 17:00 Kadaň Poruba over 3:5 1:2,2:2,0:1

Kadaň

2 - 0 - 7

Poruba

Kadaň


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
15.09.21 18:00 Kadaň Poruba under 1:3 0:1,0:2,1:0

Poruba


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
15.09.21 18:00 Kadaň Poruba under 1:3 0:1,0:2,1:0
11.09.21 17:00 Poruba Šumperk under 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:2

Kadaň


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
18.09.2021 17:00 Přerov Kadaň H2H
19.09.2021 17:00 Vsetín Kadaň H2H
22.09.2021 18:00 Kadaň Vrchlabí H2H
25.09.2021 17:00 Litoměřice Kadaň H2H
29.09.2021 17:00 Kadaň Slavia Praha H2H
02.10.2021 17:00 Třebíč Kadaň H2H
06.10.2021 17:00 Kadaň Sokolov H2H
09.10.2021 17:00 Prostějov Kadaň H2H
11.10.2021 17:00 Kadaň Ústí n. Labem H2H
13.10.2021 17:00 Havířov Kadaň H2H
16.10.2021 17:00 Kadaň Frýdek - Místek H2H
20.10.2021 17:00 Benátky Kadaň H2H
23.10.2021 17:00 Kadaň Kolín H2H
25.10.2021 17:00 Šumperk Kadaň H2H
30.10.2021 17:00 Kadaň Jihlava H2H
03.11.2021 17:00 Kadaň Vsetín H2H
06.11.2021 17:00 Poruba Kadaň H2H
15.11.2021 17:00 Kadaň Přerov H2H
17.11.2021 17:00 Vrchlabí Kadaň H2H
20.11.2021 17:00 Kadaň Litoměřice H2H
24.11.2021 17:00 Slavia Praha Kadaň H2H
27.11.2021 17:00 Kadaň Třebíč H2H
01.12.2021 17:00 Sokolov Kadaň H2H
04.12.2021 17:00 Kadaň Prostějov H2H
08.12.2021 17:00 Ústí n. Labem Kadaň H2H
11.12.2021 17:00 Kadaň Havířov H2H
20.12.2021 17:00 Frýdek - Místek Kadaň H2H
22.12.2021 17:00 Kadaň Benátky H2H
27.12.2021 17:00 Kolín Kadaň H2H
29.12.2021 17:00 Kadaň Šumperk H2H
05.01.2022 17:00 Jihlava Kadaň H2H
08.01.2022 17:00 Vsetín Kadaň H2H
12.01.2022 17:00 Kadaň Poruba H2H
15.01.2022 17:00 Přerov Kadaň H2H
17.01.2022 17:00 Kadaň Vrchlabí H2H
19.01.2022 17:00 Litoměřice Kadaň H2H
22.01.2022 17:00 Kadaň Slavia Praha H2H
26.01.2022 17:00 Třebíč Kadaň H2H
29.01.2022 17:00 Kadaň Sokolov H2H
31.01.2022 17:00 Prostějov Kadaň H2H
02.02.2022 17:00 Kadaň Ústí n. Labem H2H
05.02.2022 17:00 Havířov Kadaň H2H
16.02.2022 17:00 Kadaň Frýdek - Místek H2H
19.02.2022 17:00 Benátky Kadaň H2H
23.02.2022 17:00 Kadaň Kolín H2H
26.02.2022 17:00 Šumperk Kadaň H2H
02.03.2022 17:00 Kadaň Jihlava H2H

Poruba


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
18.09.2021 17:00 Poruba Jihlava H2H
22.09.2021 17:30 Vsetín Poruba H2H
29.09.2021 17:00 Poruba Přerov H2H
02.10.2021 17:00 Vrchlabí Poruba H2H
06.10.2021 17:00 Poruba Litoměřice H2H
09.10.2021 17:00 Slavia Praha Poruba H2H
11.10.2021 17:00 Poruba Třebíč H2H
13.10.2021 17:00 Sokolov Poruba H2H
16.10.2021 17:00 Poruba Prostějov H2H
20.10.2021 17:00 Ústí n. Labem Poruba H2H
23.10.2021 17:00 Poruba Havířov H2H
25.10.2021 17:00 Frýdek - Místek Poruba H2H
27.10.2021 17:00 Poruba Benátky H2H
30.10.2021 17:00 Kolín Poruba H2H
03.11.2021 17:00 Šumperk Poruba H2H
06.11.2021 17:00 Poruba Kadaň H2H
15.11.2021 17:00 Jihlava Poruba H2H
17.11.2021 17:00 Poruba Vsetín H2H
24.11.2021 17:00 Přerov Poruba H2H
27.11.2021 17:00 Poruba Vrchlabí H2H
01.12.2021 17:00 Litoměřice Poruba H2H
04.12.2021 17:00 Poruba Slavia Praha H2H
08.12.2021 17:00 Třebíč Poruba H2H
11.12.2021 17:00 Poruba Sokolov H2H
20.12.2021 17:00 Prostějov Poruba H2H
22.12.2021 17:00 Poruba Ústí n. Labem H2H
27.12.2021 17:00 Havířov Poruba H2H
29.12.2021 17:00 Poruba Frýdek - Místek H2H
03.01.2022 17:00 Benátky Poruba H2H
05.01.2022 17:00 Poruba Kolín H2H
08.01.2022 17:00 Poruba Šumperk H2H
12.01.2022 17:00 Kadaň Poruba H2H
15.01.2022 17:00 Poruba Jihlava H2H
17.01.2022 17:00 Vsetín Poruba H2H
22.01.2022 17:00 Poruba Přerov H2H
26.01.2022 17:00 Vrchlabí Poruba H2H
29.01.2022 17:00 Poruba Litoměřice H2H
31.01.2022 17:00 Slavia Praha Poruba H2H
02.02.2022 17:00 Poruba Třebíč H2H
05.02.2022 17:00 Sokolov Poruba H2H
16.02.2022 17:00 Poruba Prostějov H2H
19.02.2022 17:00 Ústí n. Labem Poruba H2H
23.02.2022 17:00 Poruba Havířov H2H
26.02.2022 17:00 Frýdek - Místek Poruba H2H
28.02.2022 17:00 Poruba Benátky H2H
02.03.2022 17:00 Kolín Poruba H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Slavia Praha 2 2 0 0 0 8 15 7 6
2. Třebíč 2 2 0 0 0 7 9 2 6
3. Litoměřice 2 0 1 0 0 3 7 4 5
4. Vrchlabí 2 0 1 0 0 3 7 4 5
5. Šumperk 2 0 1 0 0 2 5 3 5
6. Poruba 2 1 0 1 -1 1 5 4 4
7. Prostějov 1 1 0 0 0 5 5 0 3
8. Přerov 2 1 0 0 1 3 5 2 3
9. Jihlava 1 1 0 0 0 3 3 0 3
10. Sokolov 2 1 0 0 1 -4 4 8 3
11. Frýdek - Místek 2 0 0 1 0 -3 6 9 1
12. Kolín 2 0 0 1 0 -5 4 9 1
13. Kadaň 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
14. Vsetín 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
15. Ústí n. Labem 2 0 0 0 2 -4 5 9 0
16. Benátky 2 0 0 0 2 -4 1 5 0
17. Havířov 2 0 0 0 2 -10 4 14 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Přerov 1 1 0 0 0 4 4 0 3
2. Jihlava 1 1 0 0 0 3 3 0 3
3. Vrchlabí 1 1 0 0 0 2 2 0 3
4. Šumperk 1 1 0 0 0 1 2 1 3
5. Třebíč 1 1 0 0 0 3 5 2 3
6. Slavia Praha 1 1 0 0 0 6 10 4 3
7. Litoměřice 1 -1 1 0 0 1 4 3 2
8. Poruba 1 0 0 1 -1 -1 2 3 1
9. Kolín 1 0 0 1 -1 -1 4 5 1
10. Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Vsetín 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Kadaň 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
13. Benátky 1 0 0 0 1 -2 1 3 0
14. Ústí n. Labem 1 0 0 0 1 -1 3 4 0
15. Havířov 1 0 0 0 1 -4 0 4 0
16. Frýdek - Místek 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
17. Sokolov 1 0 0 0 1 -5 0 5 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Prostějov 1 1 0 0 0 5 5 0 3
2. Třebíč 1 1 0 0 0 4 4 0 3
3. Litoměřice 1 1 0 0 0 2 3 1 3
4. Poruba 1 1 0 0 0 2 3 1 3
5. Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
6. Sokolov 1 1 0 0 0 1 4 3 3
7. Šumperk 1 -1 1 0 0 1 3 2 2
8. Vrchlabí 1 -1 1 0 0 1 5 4 2
9. Frýdek - Místek 1 0 0 1 -1 -1 3 4 1
10. Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Přerov 1 0 0 0 1 -1 1 2 0
13. Benátky 1 0 0 0 1 -2 0 2 0
14. Vsetín 1 0 0 0 1 -3 0 3 0
15. Kolín 1 0 0 0 1 -4 0 4 0
16. Ústí n. Labem 1 0 0 0 1 -3 2 5 0
17. Havířov 1 0 0 0 1 -6 4 10 0