Gomel VS Dinamo Maladzyechna
Gomel |
Dinamo Maladzyechna |
not win --1--0---0
not lost --1--0---0
Gomel (T1) VS Dinamo Maladzyechna (T2)
Gomel
Dinamo Maladzyechna
Zajímavé
Gomel
- 71% (5 z 7) výher týmu Gomel.
- Až 5 zápasů týmu Gomel skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 7 zápasů, to je až 71%.
- Gomel táhne aktuálně sérii 4 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.
Dinamo Maladzyechna
- 71% (5 z 7) výher týmu Dinamo Maladzyechna.
- 29% zápasů týmu Dinamo Maladzyechna skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 2 z celkového počtu 7 zápasů.
- 5 z celkového počtu 7 zápasů týmu Dinamo Maladzyechna skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 71%.
- Dinamo Maladzyechna už 7 zápasů v řade neprohrál.
H2H
- Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 30 ze 43 vzájemných zápasů, což je 70%.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bìlorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
09.03.2020 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 4:3pp | 0:0,2:2,1:1,1:0 | |
07.03.2020 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 0:1,2:0,1:0 | |
05.03.2020 | 18:30 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 1:3 | 1:1,0:1,0:1 | |
03.03.2020 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:3pp | 2:0,0:2,0:0,0:1 | |
02.03.2020 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 1:4 | 1:1,0:2,0:1 | |
28.02.2020 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 2:3pp | 1:0,0:2,1:0,0:1 | |
27.02.2020 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 3:2 | 1:0,1:2,1:0 | |
22.02.2020 | 13:30 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:4pp | 1:0,2:2,0:1,0:1 | |
30.01.2020 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
25.01.2020 | 14:30 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 0:2 | 0:1,0:1,0:0 | |
26.12.2019 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 5:0 | 1:0,2:0,2:0 | |
21.12.2019 | 14:30 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 2:6 | 0:0,0:2,2:4 | |
07.12.2019 | 15:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:1ppsn | 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0 | |
25.11.2019 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:1 | 1:0,1:1,0:0 | |
12.10.2019 | 16:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 3:2ppsn | 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0 | |
03.10.2019 | 18:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:4 | 0:2,0:1,2:1 | |
30.08.2019 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 3:1 | 1:1,0:0,2:0 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
11.03.2019 | 16:30 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 1:4 | 0:1,0:2,1:1 | |
10.03.2019 | 11:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 1:4 | 0:1,1:2,0:1 | |
07.03.2019 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 4:3pp | 2:1,0:2,1:0,1:0 | |
06.03.2019 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
12.02.2019 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:1 | 0:0,2:1,1:0 | |
31.01.2019 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 2:3 | 1:1,1:0,0:2 | |
07.12.2018 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 3:1 | 0:0,1:1,2:0 | |
01.12.2018 | 11:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:4 | 0:2,2:1,0:1 | |
29.11.2018 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:5 | 0:2,2:2,0:1 | |
16.10.2018 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 4:2 | 1:1,1:1,2:0 | |
13.10.2018 | 12:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:1 | 1:0,0:1,1:0 | |
07.09.2018 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 1:2 | 1:1,0:0,0:1 | |
05.08.2018 | 12:30 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 4:3sn | 1:0,0:2,2:1,0:0,2:1 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2017/2018 | ||||||
08.03.2018 | 16:30 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 1:3 | 0:1,0:0,1:2 | |
06.03.2018 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 4:2 | 0:1,2:1,2:0 | |
05.03.2018 | 17:30 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 3:4 | 1:0,1:3,1:0 | |
02.03.2018 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 | |
01.03.2018 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:4 | 1:2,0:0,1:2 | |
13.02.2018 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 1:3 | 0:0,1:1,0:2 | |
08.02.2018 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 2:3ppsn | 0:2,0:0,2:0,0:0,0:1 | |
09.01.2018 | 17:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 0:2 | 0:0,0:2,0:0 | |
26.12.2017 | 17:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 5:2 | 2:1,1:0,2:1 | |
21.10.2017 | 12:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 0:1 | 0:1,0:0,0:0 | |
05.10.2017 | 18:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 1:2 | 1:0,0:1,0:1 | |
26.09.2017 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Gomel | 3:1 | 1:1,1:0,1:0 | |
19.09.2017 | 18:00 | Gomel | Dinamo Maladzyechna | 3:0 | 0:0,0:0,3:0 |
Gomel |
16 - 9 - 18 |
Dinamo Maladzyechna |
Gomel
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
29.08.20 | 12:00 | Gomel | Dynamo Minsk | 0:4 | 0:1,0:0,0:3 | |
24.08.20 | 18:00 | Gomel | Brest | 1:0 | 0:0,1:0,0:0 | |
22.08.20 | 12:45 | Shakhtar Soligorsk | Gomel | 0:2 | 0:0,0:1,0:1 | |
20.08.20 | 18:00 | Novopolock | Gomel | 3:2sn | 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0 | |
18.08.20 | 18:00 | Gomel | Žlobin | 5:4 | 1:0,1:2,3:2 | |
08.08.20 | 16:00 | Baranavichy | Gomel | 0:6 | 0:3,0:2,0:1 | |
06.08.20 | 18:00 | Gomel | Vitebsk | 4:0 | 3:0,0:0,1:0 |
Dinamo Maladzyechna
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
29.08.20 | 16:00 | Dinamo Maladzyechna | Junost Minsk | 2:3sn | 2:0,0:1,0:1,0:0,0:2 | |
26.08.20 | 18:00 | Lokomotiv Orsha | Dinamo Maladzyechna | 1:4 | 1:0,0:4,0:0 | |
24.08.20 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Pinskiye Yastreby | 6:5sn | 1:2,2:0,2:3,0:0,1:0 | |
20.08.20 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Khimvolokno Mogilev | 5:3 | 0:1,2:1,3:1 | |
18.08.20 | 18:00 | Něman Grodno | Dinamo Maladzyechna | 2:3 | 1:0,1:3,0:0 | |
08.08.20 | 16:00 | Lida | Dinamo Maladzyechna | 1:4 | 0:2,0:1,1:1 | |
06.08.20 | 18:00 | Dinamo Maladzyechna | Bělorusko 18 | 2:0 | 0:0,1:0,1:0 |
Gomel
nenalezen žádny zápas
Dinamo Maladzyechna
nenalezen žádny zápas
Group A
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
2. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
3. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
4. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
5. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 |
Group B
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
4. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
5. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 14 | 17 | 3 | 14 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 9 | 12 | |
3. | Žlobin | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 14 | 9 | 10 | |
4. | Junost Minsk | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 17 | 13 | 9 | |
5. | Brest | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 5 | 15 | 10 | 8 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 15 | 14 | 8 | |
7. | Něman Grodno | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -3 | 13 | 16 | 7 | |
8. | Gomel | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | -5 | 5 | 10 | 7 | |
9. | Lida | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | -5 | 8 | 13 | 6 | |
10. | Novopolock | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -6 | 9 | 15 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -7 | 11 | 18 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | -9 | 11 | 20 | 3 |
Group A
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
3. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 |
Group B
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
2. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
4. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
5. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žlobin | 3 | 2 | 0 | 1 | -1 | 4 | 8 | 4 | 7 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 6 | |
3. | Vitebsk | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 2 | 6 | |
4. | Něman Grodno | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 | 6 | |
5. | Lida | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 8 | 6 | |
6. | Khimvolokno Mogilev | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 13 | 6 | |
7. | Brest | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 6 | 5 | |
8. | Gomel | 2 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |
9. | Junost Minsk | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 4 | 5 | 3 | |
10. | Novopolock | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 6 | 7 | 3 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -1 | 10 | 11 | 3 | |
12. | Lokomotiv Orsha | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 1 | 2 | 0 |
Group A
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
4. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
5. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
6. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 |
Group B
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
3. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
4. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
5. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 | |
6. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 1 | 8 | |
2. | Junost Minsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 8 | 6 | |
3. | Shakhtar Soligorsk | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 9 | 6 | |
4. | Brest | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | 3 | |
5. | Žlobin | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | 3 | |
6. | Gomel | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 3 | |
7. | Lokomotiv Orsha | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | -8 | 10 | 18 | 3 | |
8. | Khimvolokno Mogilev | 1 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | |
9. | Něman Grodno | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | -7 | 5 | 12 | 1 | |
10. | Lida | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 | 5 | 0 | |
11. | Dinamo Maladzyechna | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 | 1 | 7 | 0 | |
12. | Novopolock | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | -5 | 3 | 8 | 0 |