Něman Grodno VS Žlobin


Něman Grodno

Žlobin

not draw --9--0---0
not win --0--0---0
not lost --0--0---0

Něman Grodno (T1) VS Žlobin (T2)

Něman Grodno

Žlobin

Zajímavé

Něman Grodno

  • Něman Grodno vyhrál 56% zápasů (z celkového počtu 9 vyhrál 5 zápasů).
  • Až 5 zápasů týmu Něman Grodno skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 9 zápasů, to je až 56%.
  • Něman Grodno už 9 zápasů v řade neremizoval.

Žlobin

  • 33% zápasů týmu Žlobin skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 3 z celkového počtu 9 zápasů.
  • 6 z celkového počtu 9 zápasů týmu Žlobin skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 67%.
  • Žlobin už 4 zápasů v řade neprohrál.

H2H

  • Ze 38 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 24, což je 63%.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 24 ze 38 vzájemných zápasů, což je 63%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Bìlorusko / Ekstralegue / 2021/2022
17.02.2022 16:45 Žlobin Něman Grodno under 2:0 1:0,0:0,1:0
28.01.2022 17:00 Něman Grodno Žlobin under 1:2 1:1,0:1,0:0
21.12.2021 17:25 Něman Grodno Žlobin under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.11.2021 16:45 Žlobin Něman Grodno under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
13.10.2021 18:00 Něman Grodno Žlobin over 5:3 1:0,4:1,0:2
15.09.2021 18:00 Žlobin Něman Grodno under 1:2 1:0,0:0,0:2
Bìlorusko / Ekstralegue / 2020/2021
22.02.2021 17:00 Žlobin Něman Grodno under 3:1 1:0,2:0,0:1
14.01.2021 17:00 Něman Grodno Žlobin over 2:4 1:1,0:2,1:1
12.12.2020 15:00 Žlobin Něman Grodno under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
12.11.2020 17:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1 -:-,-:-,-:-
04.10.2020 12:00 Něman Grodno Žlobin under 0:4 0:1,0:1,0:2
03.10.2020 16:00 Něman Grodno Žlobin under 0:5 0:3,0:0,0:2
26.09.2020 16:00 Žlobin Něman Grodno over 3:4 1:0,1:3,1:1
Bìlorusko / Ekstralegue / 2019/2020
18.02.2020 17:00 Žlobin Něman Grodno under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
15.02.2020 13:30 Něman Grodno Žlobin over 5:1 0:0,2:0,3:1
16.01.2020 17:00 Žlobin Něman Grodno over 3:5 0:1,1:1,2:3
30.12.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:0 0:0,3:0,0:0
24.12.2019 17:00 Žlobin Něman Grodno under 1:0 0:0,0:0,1:0
30.11.2019 15:00 Něman Grodno Žlobin over 5:1 1:0,2:0,2:1
31.10.2019 17:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
24.10.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin over 6:1 0:0,4:1,2:0
19.09.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:0 1:0,2:0,1:0
13.09.2019 18:00 Žlobin Něman Grodno under 0:4 0:1,0:3,0:0
Bìlorusko / Ekstralegue / 2018/2019
28.02.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:1 1:1,2:0,0:0
23.02.2019 11:00 Žlobin Něman Grodno under 0:1 0:0,0:0,0:1
08.01.2019 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:1 3:1,1:0,0:0
29.12.2018 11:00 Žlobin Něman Grodno under 3:2 1:0,2:2,0:0
13.11.2018 17:00 Něman Grodno Žlobin under 1:2 1:1,0:0,0:1
04.11.2018 11:00 Žlobin Něman Grodno over 2:7 1:2,1:3,0:2
29.09.2018 12:00 Něman Grodno Žlobin under 2:1 1:0,1:1,0:0
20.09.2018 18:00 Žlobin Něman Grodno over 2:5 0:2,1:2,1:1
17.08.2018 18:00 Něman Grodno Žlobin over 4:3 0:1,1:0,3:2
Bìlorusko / Ekstralegue / 2017/2018
19.02.2018 17:00 Žlobin Něman Grodno over 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
23.01.2018 17:00 Něman Grodno Žlobin under 4:1 0:0,2:0,2:1
15.01.2018 17:00 Žlobin Něman Grodno over 3:4 1:0,1:1,1:3
07.12.2017 17:00 Něman Grodno Žlobin under 3:1 2:0,0:0,1:1
30.11.2017 17:00 Žlobin Něman Grodno over 1:5 0:1,0:4,1:0
14.09.2017 18:00 Něman Grodno Žlobin over 5:2 2:0,0:2,3:0

Něman Grodno

24 - 5 - 9

Žlobin

Něman Grodno


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
25.09.22 12:00 Novopolock Něman Grodno under 1:4 0:2,1:0,0:2
23.09.22 18:00 Novopolock Něman Grodno under 2:3 1:2,1:0,0:1
18.09.22 13:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 4:6 3:1,1:2,0:3
16.09.22 18:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha over 3:5 1:1,0:0,2:4
13.09.22 18:00 Brest Něman Grodno under 3:1 0:1,1:0,2:0
11.09.22 16:00 Brest Něman Grodno over 4:7 1:1,2:2,1:4
06.09.22 18:25 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna under 2:1 0:0,0:1,2:0
04.09.22 13:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna over 7:2 2:2,3:0,2:0
01.09.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno over 4:2 1:0,3:0,0:2

Žlobin


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
25.09.22 13:25 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
23.09.22 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 8:4 3:0,3:3,2:1
19.09.22 18:00 Novopolock Žlobin under 1:2 0:1,1:1,0:0
17.09.22 16:00 Novopolock Žlobin under 2:3 1:0,0:1,1:2
12.09.22 18:00 Žlobin Gomel over 3:4 0:2,1:1,2:1
10.09.22 12:40 Žlobin Gomel under 2:3 1:0,0:2,1:1
06.09.22 18:00 Lokomotiv Orsha Žlobin over 3:4sn 1:0,0:1,2:2,0:0,-:-
04.09.22 16:00 Lokomotiv Orsha Žlobin under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,-:-
31.08.22 17:55 Žlobin Junost Minsk under 2:1 1:1,1:0,0:0

Něman Grodno


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
10.12.2022 13:25 Žlobin Něman Grodno H2H
20.12.2022 17:00 Lida Něman Grodno H2H
22.12.2022 17:00 Lida Něman Grodno H2H
27.12.2022 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
29.12.2022 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
04.01.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno H2H
06.01.2023 17:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
08.01.2023 15:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
12.01.2023 17:00 Něman Grodno Gomel H2H
14.01.2023 15:00 Něman Grodno Gomel H2H
18.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
20.01.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
24.01.2023 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
26.01.2023 17:00 Gomel Něman Grodno H2H
28.01.2023 12:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno H2H
01.02.2023 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
03.02.2023 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
05.02.2023 12:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha H2H
15.02.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno H2H
17.02.2023 17:00 Něman Grodno Junost Minsk H2H
19.02.2023 12:00 Brest Něman Grodno H2H
23.02.2023 17:00 Něman Grodno Lida H2H
25.02.2023 15:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna H2H

Žlobin


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
10.12.2022 13:25 Žlobin Něman Grodno H2H
19.12.2022 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin H2H
21.12.2022 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin H2H
28.12.2022 17:00 Žlobin Lida H2H
30.12.2022 17:00 Žlobin Lida H2H
03.01.2023 17:00 Žlobin Junost Minsk H2H
06.01.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin H2H
08.01.2023 15:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin H2H
12.01.2023 17:00 Žlobin Vitebsk H2H
14.01.2023 15:00 Žlobin Vitebsk H2H
17.01.2023 17:00 Brest Žlobin H2H
19.01.2023 17:00 Brest Žlobin H2H
24.01.2023 17:00 Žlobin Něman Grodno H2H
26.01.2023 17:00 Žlobin Lida H2H
28.01.2023 15:00 Žlobin Brest H2H
31.01.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Žlobin H2H
02.02.2023 17:00 Junost Minsk Žlobin H2H
04.02.2023 12:00 Dinamo Maladzyechna Žlobin H2H
14.02.2023 17:00 Novopolock Žlobin H2H
16.02.2023 17:00 Vitebsk Žlobin H2H
18.02.2023 15:00 Žlobin Gomel H2H
22.02.2023 17:00 Žlobin Lokomotiv Orsha H2H
24.02.2023 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H

Regular Season

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 32 17 3 3 3 40 100 60 49
2. Něman Grodno 32 19 2 0 9 51 121 70 46
3. Junost Minsk 32 13 3 5 3 17 92 75 43
4. Gomel 32 11 4 4 5 20 92 72 42
5. Žlobin 32 11 4 3 7 15 98 83 41
6. Vitebsk 32 6 6 5 4 5 81 76 41
7. Lokomotiv Orsha 32 11 3 5 5 17 97 80 39
8. Brest 32 8 4 5 6 -6 71 77 37
9. Novopolock 32 6 4 0 18 -16 73 89 28
10. Dinamo Maladzyechna 32 8 2 3 14 -27 77 104 27
11. Lida 32 4 3 2 18 -33 85 118 22
12. Khimvolokno Mogilev 32 0 1 4 22 -83 52 135 8
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 32 17 3 3 3 40 100 60 49
2. Něman Grodno 32 19 2 0 9 51 121 70 46
3. Junost Minsk 32 13 3 5 3 17 92 75 43
4. Gomel 32 11 4 4 5 20 92 72 42
5. Žlobin 32 11 4 3 7 15 98 83 41
6. Vitebsk 32 6 6 5 4 5 81 76 41
7. Lokomotiv Orsha 32 11 3 5 5 17 97 80 39
8. Brest 32 8 4 5 6 -6 71 77 37
9. Novopolock 32 6 4 0 18 -16 73 89 28
10. Dinamo Maladzyechna 32 8 2 3 14 -27 77 104 27
11. Lida 32 4 3 2 18 -33 85 118 22
12. Khimvolokno Mogilev 32 0 1 4 22 -83 52 135 8

Regular Season

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 14 8 2 2 -2 30 51 21 26
2. Něman Grodno 18 14 0 0 4 39 75 36 28
3. Junost Minsk 16 11 0 3 -1 20 57 37 25
4. Gomel 15 3 2 3 2 3 40 37 17
5. Žlobin 16 6 2 1 4 6 46 40 21
6. Vitebsk 18 3 3 2 5 -3 39 42 20
7. Lokomotiv Orsha 17 6 2 2 3 10 51 41 22
8. Brest 14 3 1 3 3 -9 27 36 13
9. Novopolock 17 4 2 0 9 -3 43 46 16
10. Dinamo Maladzyechna 14 6 0 3 2 -7 33 40 15
11. Lida 18 4 1 2 8 -10 57 67 14
12. Khimvolokno Mogilev 15 0 0 3 9 -41 18 59 3
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 18 14 0 0 4 39 75 36 28
2. Shakhtar Soligorsk 14 8 2 2 -2 30 51 21 26
3. Junost Minsk 16 11 0 3 -1 20 57 37 25
4. Lokomotiv Orsha 17 6 2 2 3 10 51 41 22
5. Žlobin 16 6 2 1 4 6 46 40 21
6. Vitebsk 18 3 3 2 5 -3 39 42 20
7. Gomel 15 3 2 3 2 3 40 37 17
8. Novopolock 17 4 2 0 9 -3 43 46 16
9. Dinamo Maladzyechna 14 6 0 3 2 -7 33 40 15
10. Lida 18 4 1 2 8 -10 57 67 14
11. Brest 14 3 1 3 3 -9 27 36 13
12. Khimvolokno Mogilev 15 0 0 3 9 -41 18 59 3

Regular Season

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 18 9 1 1 5 10 49 39 23
2. Něman Grodno 14 5 2 0 5 12 46 34 18
3. Junost Minsk 16 2 3 2 4 -3 35 38 18
4. Gomel 17 8 2 1 3 17 52 35 25
5. Žlobin 16 5 2 2 3 9 52 43 20
6. Vitebsk 14 3 3 3 -1 8 42 34 21
7. Lokomotiv Orsha 15 5 1 3 2 7 46 39 17
8. Brest 18 5 3 2 3 3 44 41 24
9. Novopolock 15 2 2 0 9 -13 30 43 12
10. Dinamo Maladzyechna 18 2 2 0 12 -20 44 64 12
11. Lida 14 0 2 0 10 -23 28 51 8
12. Khimvolokno Mogilev 17 0 1 1 13 -42 34 76 5
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Gomel 17 8 2 1 3 17 52 35 25
2. Brest 18 5 3 2 3 3 44 41 24
3. Shakhtar Soligorsk 18 9 1 1 5 10 49 39 23
4. Vitebsk 14 3 3 3 -1 8 42 34 21
5. Žlobin 16 5 2 2 3 9 52 43 20
6. Něman Grodno 14 5 2 0 5 12 46 34 18
7. Junost Minsk 16 2 3 2 4 -3 35 38 18
8. Lokomotiv Orsha 15 5 1 3 2 7 46 39 17
9. Novopolock 15 2 2 0 9 -13 30 43 12
10. Dinamo Maladzyechna 18 2 2 0 12 -20 44 64 12
11. Lida 14 0 2 0 10 -23 28 51 8
12. Khimvolokno Mogilev 17 0 1 1 13 -42 34 76 5