Khimvolokno Mogilev VS Gomel


Khimvolokno Mogilev

Gomel

not draw --3--0---0
not win --12--0---0
not lost --12--0---0

Khimvolokno Mogilev (T1) VS Gomel (T2)

Khimvolokno Mogilev

Gomel

Zajímavé

Khimvolokno Mogilev

  • Mužsvo Khimvolokno Mogilev prohrálo až 79% svých zápasů. 22 proher z 28 odehraných zápasů.
  • Až 15 zápasů týmu Khimvolokno Mogilev skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 28 zápasů, to je až 54%.
  • Khimvolokno Mogilev už 12 zápasů v řade nevyhrál.

Gomel

  • 29% zápasů týmu Gomel skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 8 z celkového počtu 28 zápasů.
  • 18 z celkového počtu 28 zápasů týmu Gomel skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 64%.
  • Gomel táhne aktuálně sérii 4 výher v řade.
  • Gomel už 14 zápasů v řade neprohrál.
  • Gomel už 4 zápasů v řade neremizoval.

H2H

  • Hostující tým vyhral 83% vzájemných zápasů, což je 19 výher ze 23 zápasů.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 16 ze 23 vzájemných zápasů, což je 70%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Bìlorusko / Ekstralegue / 2022/2023
26.11.2022 12:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 1:2 0:2,0:0,1:0
19.09.2022 18:05 Gomel Khimvolokno Mogilev over 3:4ppsn 2:1,1:2,0:0,0:0,-:-
17.09.2022 13:00 Gomel Khimvolokno Mogilev over 7:0 3:0,2:0,2:0
11.08.2022 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev over 7:1 2:0,3:0,2:1
Bìlorusko / Ekstralegue / 2021/2022
29.12.2021 16:45 Khimvolokno Mogilev Gomel over 0:6 0:1,0:1,0:4
29.11.2021 16:45 Khimvolokno Mogilev Gomel under 0:3 0:0,0:0,0:3
09.10.2021 16:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 2:1 1:1,0:0,1:0
07.10.2021 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 2:0 2:0,0:0,0:0
05.08.2021 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 2:1ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,2:1
Bìlorusko / Ekstralegue / 2020/2021
06.02.2021 15:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
28.01.2021 17:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 3:1 1:0,1:1,1:0
27.12.2020 15:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 3:2 0:0,1:1,2:1
03.12.2020 17:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 4:0 1:0,1:0,2:0
24.10.2020 16:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 0:2 0:0,0:1,0:1
17.10.2020 11:15 Gomel Khimvolokno Mogilev under 4:1 0:0,4:0,0:1
12.09.2020 16:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 1:4 0:1,1:2,0:1
Bìlorusko / Ekstralegue / 2019/2020
17.11.2019 11:00 Khimvolokno Mogilev Gomel over 2:6 1:2,0:3,1:1
19.10.2019 16:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 4:1 0:0,1:0,3:1
25.09.2019 18:00 Khimvolokno Mogilev Gomel over 2:4 1:1,1:0,0:3
03.09.2019 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 4:0 1:0,3:0,0:0
03.08.2019 12:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 3:2 1:1,0:1,2:0
Bìlorusko / Ekstralegue / 2017/2018
23.11.2017 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel over 0:7 0:2,0:2,0:3
06.09.2017 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 3:0 0:0,2:0,1:0

Khimvolokno Mogilev

1 - 3 - 19

Gomel

Khimvolokno Mogilev


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
26.11.22 12:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 1:2 0:2,0:0,1:0
23.11.22 17:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 4:2 1:0,1:2,2:0
21.11.22 15:55 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 6:2 3:1,2:0,1:1
16.11.22 17:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,-:-
14.11.22 17:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk over 3:7 1:2,1:3,1:2
06.11.22 12:00 Lida Khimvolokno Mogilev over 7:2 4:0,2:2,1:0
04.11.22 17:00 Lida Khimvolokno Mogilev over 6:4 1:0,2:1,3:3
31.10.22 17:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 5:1 1:1,4:0,0:0
29.10.22 16:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev under 4:1 1:0,1:1,2:0
25.10.22 17:45 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
23.10.22 13:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 0:4 0:1,0:1,0:2
18.10.22 18:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev over 4:2 2:1,1:1,1:0
16.10.22 12:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 0:3 0:0,0:0,0:3
12.10.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:4 1:2,1:2,0:0
10.10.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:2 0:1,1:1,0:0
06.10.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 3:2 1:0,0:1,2:1
04.10.22 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 3:2 0:0,2:0,1:2
30.09.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:5 0:2,0:1,1:2
28.09.22 17:45 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk over 1:6 1:2,0:3,0:1
25.09.22 13:25 Žlobin Khimvolokno Mogilev under 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,-:-
23.09.22 18:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev over 8:4 3:0,3:3,2:1
19.09.22 18:05 Gomel Khimvolokno Mogilev over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,-:-
17.09.22 13:00 Gomel Khimvolokno Mogilev over 7:0 3:0,2:0,2:0
12.09.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk over 1:5 1:2,0:3,0:0
10.09.22 13:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
07.09.22 18:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev over 5:2 2:1,2:0,1:1
05.09.22 18:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev under 2:1 1:0,1:1,0:0
31.08.22 18:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 1:2 0:0,0:0,1:2

Gomel


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
26.11.22 12:00 Khimvolokno Mogilev Gomel under 1:2 0:2,0:0,1:0
23.11.22 18:10 Gomel Žlobin under 3:2 1:1,1:0,1:1
21.11.22 18:10 Gomel Žlobin under 3:2 1:1,1:0,1:1
16.11.22 17:00 Gomel Junost Minsk over 5:3 4:1,1:1,0:1
14.11.22 17:55 Gomel Junost Minsk over 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,-:-
06.11.22 15:00 Vitebsk Gomel under 1:4 0:1,1:1,0:2
04.11.22 17:00 Vitebsk Gomel under 1:3 0:0,0:1,1:2
31.10.22 17:00 Lida Gomel over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
29.10.22 16:00 Lida Gomel over 4:6 1:1,1:1,2:4
24.10.22 18:00 Gomel Něman Grodno under 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
22.10.22 12:00 Gomel Něman Grodno under 3:1 1:0,2:0,0:1
18.10.22 18:00 Novopolock Gomel over 3:4 2:0,0:2,1:2
16.10.22 16:00 Novopolock Gomel over 2:4 1:3,1:0,0:1
13.10.22 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,-:-
11.10.22 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 0:3 0:0,0:0,0:3
06.10.22 18:00 Brest Gomel under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
04.10.22 17:45 Brest Gomel over 0:7 0:1,0:1,0:5
01.10.22 13:00 Gomel Dinamo Maladzyechna under 2:3 0:2,1:0,1:1
29.09.22 16:55 Gomel Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:2,0:1,0:0
24.09.22 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,-:-
22.09.22 18:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 1:0 1:0,0:0,0:0
19.09.22 18:05 Gomel Khimvolokno Mogilev over 3:4sn 2:1,1:2,0:0,0:0,-:-
17.09.22 13:00 Gomel Khimvolokno Mogilev over 7:0 3:0,2:0,2:0
12.09.22 18:00 Žlobin Gomel over 3:4 0:2,1:1,2:1
10.09.22 12:40 Žlobin Gomel under 2:3 1:0,0:2,1:1
07.09.22 18:00 Junost Minsk Gomel under 2:1 0:0,1:0,1:1
05.09.22 18:00 Junost Minsk Gomel under 3:1 1:1,2:0,0:0
31.08.22 18:00 Gomel Vitebsk under 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,-:-

Khimvolokno Mogilev


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
31.01.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev H2H
02.02.2023 17:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev H2H
04.02.2023 15:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev H2H
14.02.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha H2H
16.02.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
18.02.2023 12:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
22.02.2023 17:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev H2H
24.02.2023 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H

Gomel


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
31.01.2023 17:55 Junost Minsk Gomel H2H
02.02.2023 17:00 Dinamo Maladzyechna Gomel H2H
04.02.2023 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel H2H
14.02.2023 17:00 Gomel Vitebsk H2H
16.02.2023 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
18.02.2023 15:00 Žlobin Gomel H2H
22.02.2023 17:00 Gomel Novopolock H2H
24.02.2023 17:00 Gomel Lokomotiv Orsha H2H

Regular Season

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 47 25 4 4 6 69 171 102 70
2. Shakhtar Soligorsk 47 23 4 7 2 48 131 83 69
3. Vitebsk 47 9 10 6 6 29 136 107 64
4. Junost Minsk 46 20 4 6 6 20 124 104 62
5. Gomel 47 18 5 5 9 27 131 104 61
6. Žlobin 47 15 6 3 14 27 147 120 57
7. Lokomotiv Orsha 46 19 3 6 9 17 126 109 56
8. Brest 47 11 7 6 10 3 109 106 56
9. Novopolock 47 11 5 0 26 -21 112 133 42
10. Dinamo Maladzyechna 47 11 2 5 22 -49 105 154 35
11. Lida 47 7 3 3 28 -66 117 183 29
12. Khimvolokno Mogilev 47 0 3 5 31 -104 95 199 17
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 47 25 4 4 6 69 171 102 70
2. Shakhtar Soligorsk 47 23 4 7 2 48 131 83 69
3. Vitebsk 47 9 10 6 6 29 136 107 64
4. Junost Minsk 46 20 4 6 6 20 124 104 62
5. Gomel 47 18 5 5 9 27 131 104 61
6. Žlobin 47 15 6 3 14 27 147 120 57
7. Lokomotiv Orsha 46 19 3 6 9 17 126 109 56
8. Brest 47 11 7 6 10 3 109 106 56
9. Novopolock 47 11 5 0 26 -21 112 133 42
10. Dinamo Maladzyechna 47 11 2 5 22 -49 105 154 35
11. Lida 47 7 3 3 28 -66 117 183 29
12. Khimvolokno Mogilev 47 0 3 5 31 -104 95 199 17

Regular Season

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 22 15 0 2 3 37 85 48 32
2. Shakhtar Soligorsk 22 10 3 5 -4 31 65 34 37
3. Vitebsk 25 4 5 2 7 9 67 58 30
4. Junost Minsk 22 11 1 4 1 13 65 52 30
5. Gomel 25 9 2 4 4 6 67 61 30
6. Žlobin 25 8 3 1 9 13 81 68 29
7. Lokomotiv Orsha 24 9 2 3 5 3 61 58 29
8. Brest 22 5 2 4 5 -5 47 52 22
9. Novopolock 25 8 2 0 13 0 66 66 24
10. Dinamo Maladzyechna 22 7 0 3 9 -21 45 66 17
11. Lida 22 4 1 2 12 -21 61 82 14
12. Khimvolokno Mogilev 25 1 1 4 14 -51 49 100 10
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 22 10 3 5 -4 31 65 34 37
2. Něman Grodno 22 15 0 2 3 37 85 48 32
3. Junost Minsk 22 11 1 4 1 13 65 52 30
4. Vitebsk 25 4 5 2 7 9 67 58 30
5. Gomel 25 9 2 4 4 6 67 61 30
6. Lokomotiv Orsha 24 9 2 3 5 3 61 58 29
7. Žlobin 25 8 3 1 9 13 81 68 29
8. Novopolock 25 8 2 0 13 0 66 66 24
9. Brest 22 5 2 4 5 -5 47 52 22
10. Dinamo Maladzyechna 22 7 0 3 9 -21 45 66 17
11. Lida 22 4 1 2 12 -21 61 82 14
12. Khimvolokno Mogilev 25 1 1 4 14 -51 49 100 10

Regular Season

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 25 10 4 2 3 32 86 54 38
2. Shakhtar Soligorsk 25 13 1 2 6 17 66 49 32
3. Vitebsk 22 5 5 4 -1 20 69 49 34
4. Junost Minsk 24 9 3 2 5 7 59 52 32
5. Gomel 22 9 3 1 5 21 64 43 31
6. Žlobin 22 7 3 2 5 14 66 52 28
7. Lokomotiv Orsha 22 10 1 3 4 14 65 51 27
8. Brest 25 6 5 2 5 8 62 54 34
9. Novopolock 22 3 3 0 13 -21 46 67 18
10. Dinamo Maladzyechna 25 4 2 2 13 -28 60 88 18
11. Lida 25 3 2 1 16 -45 56 101 15
12. Khimvolokno Mogilev 22 -1 2 1 17 -53 46 99 7
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 25 10 4 2 3 32 86 54 38
2. Vitebsk 22 5 5 4 -1 20 69 49 34
3. Brest 25 6 5 2 5 8 62 54 34
4. Shakhtar Soligorsk 25 13 1 2 6 17 66 49 32
5. Junost Minsk 24 9 3 2 5 7 59 52 32
6. Gomel 22 9 3 1 5 21 64 43 31
7. Žlobin 22 7 3 2 5 14 66 52 28
8. Lokomotiv Orsha 22 10 1 3 4 14 65 51 27
9. Novopolock 22 3 3 0 13 -21 46 67 18
10. Dinamo Maladzyechna 25 4 2 2 13 -28 60 88 18
11. Lida 25 3 2 1 16 -45 56 101 15
12. Khimvolokno Mogilev 22 -1 2 1 17 -53 46 99 7