Khimvolokno Mogilev VS Brest


Khimvolokno Mogilev

Brest

Khimvolokno Mogilev (T1) VS Brest (T2)

Khimvolokno Mogilev

Brest

Zajímavé

Khimvolokno Mogilev

  • 57% proher (16 zápasů) z celkového počtu 28 týmu Khimvolokno Mogilev.
  • Až 23 zápasů týmu Khimvolokno Mogilev skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 28 zápasů, to je až 82%.
  • Khimvolokno Mogilev táhne aktuálně sérii 4 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.

Brest

  • Z celkového počtu 28 prohrál tým Brest až 54% svých zápasů.
  • 29% zápasů týmu Brest skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 8 z celkového počtu 28 zápasů.
  • 22 z celkového počtu 28 zápasů týmu Brest skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 79%.
  • Brest už 4 zápasů v řade nevyhrál.
  • Brest táhne aktuálně sérii 6 zápasů v řade, ve kterých celkové skóre bylo pod hranicí 5.5 gólů.

H2H

  • Ze 21 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 13, což je 62%.
  • 62% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 13 z 21 zápasů.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Bìlorusko / Ekstralegue / 2021/2022
15.10.2021 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 4:2 0:0,1:2,3:0
17.09.2021 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:4 1:0,0:3,0:1
Bìlorusko / Ekstralegue / 2019/2020
14.02.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 0:1,5:1,0:2
03.02.2020 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 3:4 1:1,1:2,1:1
15.01.2020 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:4 1:2,1:1,0:1
10.01.2020 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:0,0:1
04.12.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 2:7 1:1,1:3,0:3
Bìlorusko / Ekstralegue / 2018/2019
02.03.2019 11:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:2 1:1,4:0,0:1
18.02.2019 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 0:2,2:0,2:0
20.12.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 0:1,0:1,1:0
03.12.2018 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 5:4 1:0,1:1,3:3
11.10.2018 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:3 1:0,0:2,0:1
01.10.2018 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:0 1:0,0:0,3:0
26.08.2018 16:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 10:2 2:0,3:1,5:1
05.08.2018 16:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:2 0:1,1:0,0:1
Bìlorusko / Ekstralegue / 2017/2018
20.02.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev under 1:2 1:1,0:1,0:0
27.01.2018 15:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 2:1,2:0,0:1
09.01.2018 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 5:1 2:1,2:0,1:0
10.12.2017 11:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 4:1 1:0,0:0,3:1
14.10.2017 12:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 1:6 0:2,0:0,1:4
12.10.2017 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest over 4:2 2:1,1:1,1:0

Khimvolokno Mogilev

13 - 0 - 8

Brest

Khimvolokno Mogilev


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
23.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 3:0 0:0,2:0,1:0
19.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 2:1 0:0,0:1,2:0
17.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Novopolock under 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,3:2
06.11.21 15:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin under 0:1 0:0,0:1,0:0
04.11.21 17:00 Khimvolokno Mogilev Žlobin over 1:7 0:3,0:2,1:2
31.10.21 15:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev under 1:0 1:0,0:0,0:0
29.10.21 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev over 5:2 3:1,1:0,1:1
27.10.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 0:1 0:0,0:1,0:0
22.10.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 2:1 1:0,1:0,0:1
20.10.21 17:45 Khimvolokno Mogilev Lokomotiv Orsha under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
17.10.21 13:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 4:2 3:0,1:1,0:1
15.10.21 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 4:2 0:0,1:2,3:0
13.10.21 18:00 Lida Khimvolokno Mogilev under 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,2:3
09.10.21 16:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 2:1 1:1,0:0,1:0
07.10.21 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 2:0 2:0,0:0,0:0
03.10.21 16:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk under 1:0 0:0,1:0,0:0
01.10.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk under 1:3 0:1,1:1,0:1
29.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna under 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
25.09.21 16:00 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:0 1:0,1:0,1:0
23.09.21 17:45 Lokomotiv Orsha Khimvolokno Mogilev under 3:0 0:0,2:0,1:0
19.09.21 16:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
17.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:4 1:0,0:3,0:1
15.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Lida under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:2
10.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
08.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk under 3:1 0:1,0:0,3:0
04.09.21 13:00 Junost Minsk Khimvolokno Mogilev over 4:2 3:1,0:0,1:1
02.09.21 18:00 Shakhtar Soligorsk Khimvolokno Mogilev under 2:0 1:0,0:0,1:0
31.08.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Khimvolokno Mogilev under 2:1 0:0,1:1,1:0

Brest


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
23.11.21 17:00 Gomel Brest under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
20.11.21 12:00 Junost Minsk Brest under 2:0 1:0,0:0,1:0
18.11.21 16:40 Junost Minsk Brest under 4:0 1:0,1:0,2:0
05.11.21 17:00 Něman Grodno Brest under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
03.11.21 17:00 Něman Grodno Brest under 2:3 1:0,0:1,1:2
30.10.21 13:00 Novopolock Brest under 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
28.10.21 18:00 Vitebsk Brest over 4:3 2:0,1:0,1:3
26.10.21 18:00 Lokomotiv Orsha Brest under 4:1 0:0,2:1,2:0
23.10.21 16:00 Brest Dinamo Maladzyechna over 2:4 0:1,1:1,1:2
21.10.21 17:45 Brest Dinamo Maladzyechna under 1:3 1:0,0:1,0:2
17.10.21 16:00 Brest Žlobin over 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
15.10.21 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev over 4:2 0:0,1:2,3:0
13.10.21 17:45 Brest Gomel under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
08.10.21 18:00 Brest Lida under 1:0 1:0,0:0,0:0
06.10.21 18:00 Brest Lida under 4:1 0:0,3:1,1:0
02.10.21 16:00 Brest Novopolock under 0:2 0:1,0:0,0:1
30.09.21 18:00 Brest Vitebsk under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
28.09.21 17:45 Brest Lokomotiv Orsha under 1:2 0:1,1:0,0:1
24.09.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest under 2:0 1:0,1:0,0:0
22.09.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest over 8:1 3:1,2:0,3:0
19.09.21 12:45 Žlobin Brest under 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,2:3
17.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:4 1:0,0:3,0:1
15.09.21 18:00 Gomel Brest over 7:2 1:1,5:0,1:1
11.09.21 16:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
09.09.21 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
05.09.21 13:00 Novopolock Brest under 2:0 0:0,2:0,0:0
03.09.21 18:00 Vitebsk Brest under 3:2 0:0,3:1,0:1
01.09.21 17:45 Lokomotiv Orsha Brest under 3:0 1:0,1:0,1:0

Khimvolokno Mogilev


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
29.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
02.12.2021 17:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev H2H
04.12.2021 15:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev H2H
07.12.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Dinamo Maladzyechna H2H
09.12.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Shakhtar Soligorsk H2H
11.12.2021 12:00 Khimvolokno Mogilev Junost Minsk H2H
21.12.2021 17:00 Lida Khimvolokno Mogilev H2H
23.12.2021 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev H2H
25.12.2021 15:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
29.12.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
07.01.2022 17:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
09.01.2022 15:00 Novopolock Khimvolokno Mogilev H2H
14.01.2022 17:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H
16.01.2022 15:00 Žlobin Khimvolokno Mogilev H2H

Brest


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
01.12.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest H2H
03.12.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest H2H
08.12.2021 17:00 Brest Lokomotiv Orsha H2H
10.12.2021 17:00 Brest Vitebsk H2H
12.12.2021 12:00 Brest Novopolock H2H
21.12.2021 17:00 Brest Gomel H2H
23.12.2021 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev H2H
25.12.2021 12:00 Brest Žlobin H2H
30.12.2021 17:00 Lida Brest H2H
04.01.2022 17:00 Lida Brest H2H
06.01.2022 17:00 Brest Junost Minsk H2H
08.01.2022 15:00 Brest Junost Minsk H2H
13.01.2022 17:00 Brest Něman Grodno H2H
15.01.2022 12:00 Brest Něman Grodno H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žlobin 30 5 8 4 1 30 98 68 46
2. Shakhtar Soligorsk 29 11 5 2 4 26 80 54 44
3. Junost Minsk 29 12 3 7 -3 24 78 54 43
4. Gomel 30 9 5 4 3 13 80 67 42
5. Něman Grodno 30 9 3 4 7 22 82 60 34
6. Vitebsk 29 5 4 6 4 -11 61 72 32
7. Novopolock 29 7 3 6 4 0 50 50 32
8. Dinamo Maladzyechna 29 10 2 3 9 -3 70 73 31
9. Lokomotiv Orsha 29 5 4 3 10 -2 57 59 29
10. Khimvolokno Mogilev 30 5 3 2 15 -27 40 67 24
11. Lida 30 2 4 3 14 -39 51 90 23
12. Brest 30 1 4 4 13 -33 50 83 22
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 17 10 1 4 -3 18 44 26 28
2. Shakhtar Soligorsk 15 6 3 0 3 17 44 27 24
3. Žlobin 16 0 5 4 -2 10 44 34 24
4. Gomel 16 9 1 2 1 15 51 36 24
5. Khimvolokno Mogilev 17 5 2 2 4 -7 26 33 20
6. Dinamo Maladzyechna 17 9 0 1 6 8 39 31 19
7. Lokomotiv Orsha 13 2 3 1 3 7 34 27 17
8. Vitebsk 15 3 2 3 2 -8 32 40 17
9. Novopolock 13 6 0 3 1 -1 23 24 15
10. Brest 12 1 2 2 3 -3 23 26 12
11. Něman Grodno 14 2 1 3 4 2 36 34 11
12. Lida 12 0 2 1 6 -13 25 38 9
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 16 7 2 1 3 20 46 26 23
2. Žlobin 14 5 3 0 3 20 54 34 22
3. Shakhtar Soligorsk 14 5 2 2 1 9 36 27 20
4. Gomel 14 0 4 2 2 -2 29 31 18
5. Novopolock 16 1 3 3 3 1 27 26 17
6. Junost Minsk 12 2 2 3 0 6 34 28 15
7. Vitebsk 14 2 2 3 2 -3 29 32 15
8. Lida 18 2 2 2 8 -26 26 52 14
9. Lokomotiv Orsha 16 3 1 2 7 -9 23 32 12
10. Dinamo Maladzyechna 12 1 2 2 3 -11 31 42 12
11. Brest 18 0 2 2 10 -30 27 57 10
12. Khimvolokno Mogilev 13 0 1 0 11 -20 14 34 4