Gomel VS Něman Grodno


Gomel

Něman Grodno

Gomel (T1) VS Něman Grodno (T2)

Gomel

Něman Grodno

Zajímavé

Gomel

  • Počet remíz týmu Gomel je až 9 z celkového počtu 28 zápasů, což je až 32%.
  • Až 21 zápasů týmu Gomel skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 28 zápasů, to je až 75%.
  • Gomel už 5 zápasů v řade neprohrál.

Něman Grodno

  • 19 z celkového počtu 28 zápasů týmu Něman Grodno skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 68%.

H2H

  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 31 ze 44 vzájemných zápasů, což je 70%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Bìlorusko / Ekstralegue / 2021/2022
15.10.2021 16:55 Něman Grodno Gomel under 1:3 1:0,0:2,0:1
17.09.2021 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:2 0:2,2:0,1:0
Bìlorusko / Ekstralegue / 2020/2021
14.03.2021 15:00 Gomel Něman Grodno under 2:0 0:0,1:0,1:0
12.03.2021 17:00 Něman Grodno Gomel over 3:4 1:1,2:2,0:1
10.03.2021 17:00 Gomel Něman Grodno under 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,-:-
08.03.2021 11:00 Něman Grodno Gomel under 3:1 0:0,1:1,2:0
07.03.2021 11:00 Něman Grodno Gomel under 1:3 1:1,0:2,0:0
04.03.2021 17:00 Gomel Něman Grodno over 1:5 0:1,1:3,0:1
03.03.2021 17:00 Gomel Něman Grodno over 4:2 1:1,2:0,1:1
02.02.2021 17:00 Gomel Něman Grodno under 1:3 0:2,1:0,0:1
12.01.2021 16:30 Něman Grodno Gomel under 1:3 0:2,1:1,0:0
10.12.2020 16:30 Gomel Něman Grodno over 4:2 2:0,1:1,1:1
21.11.2020 15:00 Něman Grodno Gomel under 1:3 0:1,1:0,0:2
10.11.2020 18:15 Gomel Něman Grodno under 3:2 1:0,0:1,2:1
01.10.2020 17:30 Něman Grodno Gomel over 4:3ppsn 0:3,1:0,2:0,0:0,4:3
24.09.2020 18:00 Gomel Něman Grodno under 2:1 0:1,2:0,0:0
Bìlorusko / Ekstralegue / 2019/2020
13.02.2020 17:00 Něman Grodno Gomel under 3:2 1:2,0:0,2:0
28.01.2020 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:1 0:0,0:1,0:0
27.01.2020 17:00 Gomel Něman Grodno under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
23.01.2020 17:00 Něman Grodno Gomel under 3:2ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
19.12.2019 17:30 Něman Grodno Gomel over 4:2 1:1,2:0,1:1
03.12.2019 17:00 Gomel Něman Grodno over 2:4 0:3,2:0,0:1
10.11.2019 15:00 Něman Grodno Gomel over 4:2 2:1,1:0,1:1
29.10.2019 17:00 Gomel Něman Grodno over 3:4 0:0,2:4,1:0
17.09.2019 18:00 Něman Grodno Gomel under 2:3ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,2:4
11.09.2019 18:00 Gomel Něman Grodno over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
12.08.2019 19:45 Něman Grodno Gomel under 0:3 0:0,0:2,0:1
Bìlorusko / Ekstralegue / 2018/2019
26.02.2019 17:00 Něman Grodno Gomel over 4:3ppsn 2:2,1:0,0:1,0:0,1:0
21.02.2019 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
29.01.2019 17:00 Něman Grodno Gomel under 1:0 0:0,1:0,0:0
28.01.2019 17:00 Něman Grodno Gomel under 3:0 1:0,2:0,0:0
27.12.2018 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:5 0:1,0:2,0:2
02.11.2018 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:4 0:0,0:3,0:1
27.09.2018 18:00 Něman Grodno Gomel under 2:3 1:0,1:2,0:1
18.09.2018 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:0 1:0,0:0,2:0
14.08.2018 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:2 0:2,0:0,3:0
Bìlorusko / Ekstralegue / 2017/2018
21.02.2018 17:00 Gomel Něman Grodno over 3:5 0:1,3:3,0:1
25.01.2018 17:00 Něman Grodno Gomel under 3:1 1:0,1:0,1:1
17.01.2018 17:00 Gomel Něman Grodno under 0:2 0:0,0:1,0:1
20.12.2017 17:30 Něman Grodno Gomel under 2:3 1:1,1:0,0:1
18.12.2017 17:00 Něman Grodno Gomel under 1:0 0:0,0:0,1:0
05.12.2017 18:00 Gomel Něman Grodno under 2:2 1:0,1:2,0:0
02.12.2017 11:00 Gomel Něman Grodno under 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
16.09.2017 18:00 Něman Grodno Gomel over 4:5ppsn 0:0,2:1,2:3,0:0,-:-
19.08.2017 15:30 Něman Grodno Gomel over 4:3 1:1,2:0,1:2

Gomel

16 - 9 - 19

Něman Grodno

Gomel


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
23.11.21 17:00 Gomel Brest under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,2:0
15.11.21 16:45 Gomel Žlobin over 7:6 0:3,6:2,1:1
06.11.21 12:00 Vitebsk Gomel over 3:4 1:2,1:1,1:1
04.11.21 16:45 Vitebsk Gomel under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
31.10.21 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
29.10.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel over 6:1 1:0,4:1,1:0
27.10.21 18:00 Junost Minsk Gomel under 1:4 0:2,0:2,1:0
24.10.21 11:55 Žlobin Gomel over 4:5sn 0:0,1:2,3:2,0:0,0:1
22.10.21 18:00 Gomel Novopolock under 4:1 1:0,1:0,2:1
20.10.21 18:00 Gomel Novopolock under 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,4:5
17.10.21 16:00 Lida Gomel under 0:1 0:0,0:0,0:1
15.10.21 16:55 Něman Grodno Gomel under 1:3 1:0,0:2,0:1
13.10.21 17:45 Brest Gomel under 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:2
09.10.21 16:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 2:1 1:1,0:0,1:0
07.10.21 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev under 2:0 2:0,0:0,0:0
03.10.21 16:00 Gomel Shakhtar Soligorsk over 4:3 1:1,0:1,3:1
01.10.21 18:00 Gomel Dinamo Maladzyechna over 7:1 1:0,2:1,4:0
29.09.21 17:45 Gomel Junost Minsk under 0:3 0:0,0:1,0:2
25.09.21 16:00 Novopolock Gomel under 2:1 1:0,0:1,1:0
23.09.21 18:00 Novopolock Gomel under 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
19.09.21 13:00 Gomel Lida under 2:3 0:1,1:2,1:0
17.09.21 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:2 0:2,2:0,1:0
15.09.21 18:00 Gomel Brest over 7:2 1:1,5:0,1:1
10.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
08.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 3:2 0:1,3:0,0:1
04.09.21 13:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:1 0:0,2:1,1:0
02.09.21 17:45 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:0 0:0,2:0,1:0
31.08.21 19:00 Junost Minsk Gomel under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0

Něman Grodno


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
23.11.21 16:45 Žlobin Něman Grodno under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
20.11.21 15:00 Něman Grodno Lida under 0:1 0:0,0:0,0:1
18.11.21 17:00 Něman Grodno Lida over 9:1 4:0,3:1,2:0
05.11.21 17:00 Něman Grodno Brest under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
03.11.21 17:00 Něman Grodno Brest under 2:3 1:0,0:1,1:2
30.10.21 16:00 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,2:1
28.10.21 17:45 Novopolock Něman Grodno under 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
26.10.21 17:45 Vitebsk Něman Grodno over 3:4 0:1,3:2,0:1
23.10.21 16:00 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk over 5:6pp 2:0,1:1,2:4,0:1
21.10.21 16:25 Něman Grodno Shakhtar Soligorsk under 1:2 0:1,0:0,1:1
17.10.21 13:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev over 4:2 3:0,1:1,0:1
15.10.21 16:55 Něman Grodno Gomel under 1:3 1:0,0:2,0:1
13.10.21 18:00 Něman Grodno Žlobin over 5:3 1:0,4:1,0:2
08.10.21 18:00 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
06.10.21 17:45 Dinamo Maladzyechna Něman Grodno over 0:6 0:2,0:2,0:2
02.10.21 13:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha under 1:2 0:0,1:2,0:0
30.09.21 18:00 Něman Grodno Novopolock under 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
28.09.21 18:00 Něman Grodno Vitebsk under 1:2 1:0,0:1,0:1
24.09.21 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:1 2:0,0:0,0:1
22.09.21 18:00 Shakhtar Soligorsk Něman Grodno under 2:1 0:1,2:0,0:0
19.09.21 16:00 Khimvolokno Mogilev Něman Grodno under 0:3 0:1,0:1,0:1
17.09.21 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:2 0:2,2:0,1:0
15.09.21 18:00 Žlobin Něman Grodno under 1:2 1:0,0:0,0:2
11.09.21 13:00 Něman Grodno Junost Minsk over 3:4 0:2,2:1,1:1
09.09.21 18:00 Něman Grodno Junost Minsk under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:3
05.09.21 13:30 Lokomotiv Orsha Něman Grodno over 3:5 0:2,2:0,1:3
03.09.21 18:00 Novopolock Něman Grodno under 3:0 1:0,1:0,1:0
01.09.21 18:00 Vitebsk Něman Grodno under 1:4 0:1,0:2,1:1

Gomel


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
29.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
02.12.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Gomel H2H
04.12.2021 12:00 Lokomotiv Orsha Gomel H2H
07.12.2021 17:00 Gomel Junost Minsk H2H
09.12.2021 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna H2H
11.12.2021 15:00 Gomel Shakhtar Soligorsk H2H
21.12.2021 17:00 Brest Gomel H2H
23.12.2021 17:00 Něman Grodno Gomel H2H
25.12.2021 15:00 Lida Gomel H2H
29.12.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
03.01.2022 17:00 Gomel Žlobin H2H
12.01.2022 17:00 Žlobin Gomel H2H
14.01.2022 17:00 Gomel Vitebsk H2H
16.01.2022 15:00 Gomel Vitebsk H2H

Něman Grodno


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
01.12.2021 17:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
03.12.2021 17:00 Junost Minsk Něman Grodno H2H
08.12.2021 17:00 Něman Grodno Vitebsk H2H
10.12.2021 17:00 Něman Grodno Novopolock H2H
12.12.2021 15:00 Něman Grodno Lokomotiv Orsha H2H
21.12.2021 17:00 Něman Grodno Žlobin H2H
23.12.2021 17:00 Něman Grodno Gomel H2H
25.12.2021 15:00 Něman Grodno Khimvolokno Mogilev H2H
30.12.2021 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna H2H
04.01.2022 17:00 Něman Grodno Dinamo Maladzyechna H2H
06.01.2022 17:00 Lida Něman Grodno H2H
08.01.2022 15:00 Lida Něman Grodno H2H
13.01.2022 17:00 Brest Něman Grodno H2H
15.01.2022 12:00 Brest Něman Grodno H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Žlobin 30 5 8 4 1 30 98 68 46
2. Shakhtar Soligorsk 29 11 5 2 4 26 80 54 44
3. Junost Minsk 29 12 3 7 -3 24 78 54 43
4. Gomel 30 9 5 4 3 13 80 67 42
5. Něman Grodno 30 9 3 4 7 22 82 60 34
6. Vitebsk 29 5 4 6 4 -11 61 72 32
7. Novopolock 29 7 3 6 4 0 50 50 32
8. Dinamo Maladzyechna 29 10 2 3 9 -3 70 73 31
9. Lokomotiv Orsha 29 5 4 3 10 -2 57 59 29
10. Khimvolokno Mogilev 30 5 3 2 15 -27 40 67 24
11. Lida 30 2 4 3 14 -39 51 90 23
12. Brest 30 1 4 4 13 -33 50 83 22
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 17 10 1 4 -3 18 44 26 28
2. Shakhtar Soligorsk 15 6 3 0 3 17 44 27 24
3. Žlobin 16 0 5 4 -2 10 44 34 24
4. Gomel 16 9 1 2 1 15 51 36 24
5. Khimvolokno Mogilev 17 5 2 2 4 -7 26 33 20
6. Dinamo Maladzyechna 17 9 0 1 6 8 39 31 19
7. Lokomotiv Orsha 13 2 3 1 3 7 34 27 17
8. Vitebsk 15 3 2 3 2 -8 32 40 17
9. Novopolock 13 6 0 3 1 -1 23 24 15
10. Brest 12 1 2 2 3 -3 23 26 12
11. Něman Grodno 14 2 1 3 4 2 36 34 11
12. Lida 12 0 2 1 6 -13 25 38 9
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 16 7 2 1 3 20 46 26 23
2. Žlobin 14 5 3 0 3 20 54 34 22
3. Shakhtar Soligorsk 14 5 2 2 1 9 36 27 20
4. Gomel 14 0 4 2 2 -2 29 31 18
5. Novopolock 16 1 3 3 3 1 27 26 17
6. Junost Minsk 12 2 2 3 0 6 34 28 15
7. Vitebsk 14 2 2 3 2 -3 29 32 15
8. Lida 18 2 2 2 8 -26 26 52 14
9. Lokomotiv Orsha 16 3 1 2 7 -9 23 32 12
10. Dinamo Maladzyechna 12 1 2 2 3 -11 31 42 12
11. Brest 18 0 2 2 10 -30 27 57 10
12. Khimvolokno Mogilev 13 0 1 0 11 -20 14 34 4