Gomel VS Brest


Gomel

Brest

Gomel (T1) VS Brest (T2)

Gomel

Brest

Zajímavé

Gomel

  • Počet remíz týmu Gomel je až 2 z celkového počtu 7 zápasů, což je až 29%.
  • Až 6 zápasů týmu Gomel skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 7 zápasů, to je až 86%.
  • Gomel už 4 zápasů v řade neprohrál.

Brest

  • Mužsvo Brest prohrálo až 71% svých zápasů (5 proher z 7 odehraných zápasů).
  • 6 z celkového počtu 7 zápasů týmu Brest skončilo pod hranicí 5.5 gólů, to je až 86%.

H2H

  • Ze 6 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 5, což je 83%.
  • 67% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 4 z 6 zápasů.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Bìlorusko / Ekstralegue / 2021/2022
15.09.2021 18:00 Gomel Brest over 7:2 1:1,5:0,1:1
Bìlorusko / Pohár / 2020/2021
24.08.2020 18:00 Gomel Brest under 1:0 0:0,1:0,0:0
Bìlorusko / Ekstralegue / 2018/2019
20.04.2019 12:00 Gomel Brest over 3:4 2:1,1:2,0:1
02.04.2019 18:00 Brest Gomel over 2:4 2:1,0:1,0:2
Bìlorusko / Ekstralegue / 2017/2018
25.11.2017 11:00 Brest Gomel under 1:4 0:1,1:1,0:2
08.09.2017 18:00 Gomel Brest over 5:1 3:0,1:0,1:1

Gomel

5 - 0 - 1

Brest

Gomel


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
17.09.21 18:00 Gomel Něman Grodno under 3:2 0:2,2:0,1:0
15.09.21 18:00 Gomel Brest over 7:2 1:1,5:0,1:1
10.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:2
08.09.21 18:00 Gomel Lokomotiv Orsha under 3:2 0:1,3:0,0:1
04.09.21 13:00 Shakhtar Soligorsk Gomel under 3:1 0:0,2:1,1:0
02.09.21 17:45 Dinamo Maladzyechna Gomel under 3:0 0:0,2:0,1:0
31.08.21 19:00 Junost Minsk Gomel under 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0

Brest


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
17.09.21 18:00 Khimvolokno Mogilev Brest under 1:4 1:0,0:3,0:1
15.09.21 18:00 Gomel Brest over 7:2 1:1,5:0,1:1
11.09.21 16:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
09.09.21 18:00 Brest Shakhtar Soligorsk under 0:2 0:1,0:1,0:0
05.09.21 13:00 Novopolock Brest under 2:0 0:0,2:0,0:0
03.09.21 18:00 Vitebsk Brest under 3:2 0:0,3:1,0:1
01.09.21 17:45 Lokomotiv Orsha Brest under 3:0 1:0,1:0,1:0

Gomel


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
19.09.2021 13:00 Gomel Lida H2H
23.09.2021 17:45 Novopolock Gomel H2H
25.09.2021 16:00 Novopolock Gomel H2H
29.09.2021 18:00 Gomel Junost Minsk H2H
01.10.2021 18:00 Gomel Dinamo Maladzyechna H2H
03.10.2021 16:00 Gomel Shakhtar Soligorsk H2H
07.10.2021 18:00 Gomel Khimvolokno Mogilev H2H
09.10.2021 16:00 Gomel Khimvolokno Mogilev H2H
13.10.2021 18:00 Brest Gomel H2H
15.10.2021 18:00 Něman Grodno Gomel H2H
17.10.2021 16:00 Lida Gomel H2H
20.10.2021 18:00 Gomel Novopolock H2H
22.10.2021 18:00 Gomel Novopolock H2H
24.10.2021 16:00 Žlobin Gomel H2H
27.10.2021 18:00 Junost Minsk Gomel H2H
29.10.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna Gomel H2H
31.10.2021 12:00 Shakhtar Soligorsk Gomel H2H
04.11.2021 17:00 Vitebsk Gomel H2H
06.11.2021 12:00 Vitebsk Gomel H2H
15.11.2021 17:00 Gomel Žlobin H2H
23.11.2021 17:00 Gomel Brest H2H
25.11.2021 17:00 Gomel Něman Grodno H2H
27.11.2021 12:00 Gomel Lida H2H
29.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
02.12.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Gomel H2H
04.12.2021 12:00 Lokomotiv Orsha Gomel H2H
07.12.2021 17:00 Gomel Junost Minsk H2H
09.12.2021 17:00 Gomel Dinamo Maladzyechna H2H
11.12.2021 15:00 Gomel Shakhtar Soligorsk H2H
21.12.2021 17:00 Brest Gomel H2H
23.12.2021 17:00 Něman Grodno Gomel H2H
25.12.2021 15:00 Lida Gomel H2H
29.12.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Gomel H2H
03.01.2022 17:00 Gomel Žlobin H2H
12.01.2022 17:00 Žlobin Gomel H2H
14.01.2022 17:00 Gomel Vitebsk H2H
16.01.2022 15:00 Gomel Vitebsk H2H

Brest


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
19.09.2021 12:45 Žlobin Brest H2H
22.09.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest H2H
24.09.2021 18:00 Dinamo Maladzyechna Brest H2H
28.09.2021 18:00 Brest Lokomotiv Orsha H2H
30.09.2021 18:00 Brest Vitebsk H2H
02.10.2021 16:00 Brest Novopolock H2H
06.10.2021 18:00 Brest Lida H2H
08.10.2021 18:00 Brest Lida H2H
13.10.2021 18:00 Brest Gomel H2H
15.10.2021 18:00 Brest Khimvolokno Mogilev H2H
17.10.2021 16:00 Brest Žlobin H2H
21.10.2021 18:00 Brest Dinamo Maladzyechna H2H
23.10.2021 16:00 Brest Dinamo Maladzyechna H2H
26.10.2021 18:00 Lokomotiv Orsha Brest H2H
28.10.2021 18:00 Vitebsk Brest H2H
30.10.2021 13:00 Novopolock Brest H2H
03.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest H2H
05.11.2021 17:00 Něman Grodno Brest H2H
18.11.2021 17:00 Junost Minsk Brest H2H
20.11.2021 12:00 Junost Minsk Brest H2H
23.11.2021 17:00 Gomel Brest H2H
25.11.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Brest H2H
27.11.2021 15:00 Žlobin Brest H2H
01.12.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest H2H
03.12.2021 17:00 Shakhtar Soligorsk Brest H2H
08.12.2021 17:00 Brest Lokomotiv Orsha H2H
10.12.2021 17:00 Brest Vitebsk H2H
12.12.2021 12:00 Brest Novopolock H2H
21.12.2021 17:00 Brest Gomel H2H
23.12.2021 17:00 Brest Khimvolokno Mogilev H2H
25.12.2021 12:00 Brest Žlobin H2H
30.12.2021 17:00 Lida Brest H2H
04.01.2022 17:00 Lida Brest H2H
06.01.2022 17:00 Brest Junost Minsk H2H
08.01.2022 15:00 Brest Junost Minsk H2H
13.01.2022 17:00 Brest Něman Grodno H2H
15.01.2022 12:00 Brest Něman Grodno H2H
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 7 3 1 1 0 7 16 9 15
2. Junost Minsk 7 1 2 2 -2 4 19 15 15
3. Novopolock 7 4 0 1 1 8 14 6 13
4. Lida 7 0 2 2 -1 2 17 15 12
5. Dinamo Maladzyechna 7 4 0 0 3 3 16 13 12
6. Žlobin 7 -1 3 0 2 1 14 13 12
7. Gomel 7 3 0 2 0 0 16 16 11
8. Něman Grodno 7 3 0 1 2 0 17 17 10
9. Khimvolokno Mogilev 7 2 0 1 3 -6 10 16 7
10. Lokomotiv Orsha 7 0 1 2 1 -5 13 18 7
11. Vitebsk 7 -1 2 0 4 -5 12 17 7
12. Brest 7 0 1 0 5 -9 11 20 5
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Dinamo Maladzyechna 5 4 0 0 1 7 12 5 12
2. Shakhtar Soligorsk 5 2 1 0 1 6 12 6 11
3. Gomel 4 3 0 1 -1 6 14 8 10
4. Junost Minsk 5 1 1 2 -2 2 13 11 10
5. Novopolock 3 3 0 0 0 7 8 1 9
6. Žlobin 4 -1 2 0 1 2 6 4 7
7. Khimvolokno Mogilev 4 2 0 1 0 -1 7 8 7
8. Lida 2 2 0 0 0 4 8 4 6
9. Vitebsk 3 0 1 0 1 -1 7 8 5
10. Lokomotiv Orsha 3 1 0 1 0 0 8 8 4
11. Brest 2 -1 1 0 1 -1 3 4 2
12. Něman Grodno 2 0 0 1 0 -2 4 6 1
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Něman Grodno 5 3 0 0 2 2 13 11 9
2. Lida 5 -2 2 2 -1 -2 9 11 6
3. Junost Minsk 2 0 1 0 0 2 6 4 5
4. Žlobin 3 0 1 0 1 -1 8 9 5
5. Shakhtar Soligorsk 2 1 0 1 -1 1 4 3 4
6. Novopolock 4 1 0 1 1 1 6 5 4
7. Lokomotiv Orsha 4 -1 1 1 1 -5 5 10 3
8. Brest 5 1 0 0 4 -8 8 16 3
9. Vitebsk 4 -1 1 0 3 -4 5 9 2
10. Gomel 3 0 0 1 1 -6 2 8 1
11. Dinamo Maladzyechna 2 0 0 0 2 -4 4 8 0
12. Khimvolokno Mogilev 3 0 0 0 3 -5 3 8 0