Vitebsk VS Lida


Vitebsk

Lida

Vitebsk (T1) VS Lida (T2)

Vitebsk

Lida

Zajímavé

Vitebsk

  • 60% proher (27 zápasů) z celkového počtu 45 týmu Vitebsk.
  • Až 25 zápasů týmu Vitebsk skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 45 zápasů, to je až 56%.
  • Vitebsk už 10 zápasů v řade neremizoval.
  • Vitebsk táhne aktuálně sérii 6 proher v řade.
  • Vitebsk už 6 zápasů v řade nevyhrál.

Lida

  • Tým Lida odehral až 26 zápasů které skončily nad hranicí 5.5 gólů. Je to až 59% z celkového počtu 44 zápasů.
  • Lida už 10 zápasů v řade neremizoval.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Bìlorusko / Ekstralegue / 2020/2021
22.02.2021 17:00 Lida Vitebsk under 3:2 1:0,2:2,0:0
27.01.2021 16:45 Vitebsk Lida over 4:3 1:1,2:2,1:0
21.12.2020 17:00 Lida Vitebsk over 7:3 2:1,3:1,2:1
18.12.2020 17:00 Vitebsk Lida over 5:4 1:2,1:0,3:2
28.10.2020 17:00 Lida Vitebsk over 4:2 0:1,4:0,0:1
21.10.2020 18:00 Vitebsk Lida under 2:1 0:0,0:0,2:1
11.09.2020 18:00 Lida Vitebsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
Bìlorusko / Pohár / 2019/2020
01.08.2019 18:00 Lida Vitebsk over 8:5 3:0,4:3,1:2
Bìlorusko / Pohár / 2018/2019
24.08.2018 18:00 Lida Vitebsk over 7:0 3:0,1:0,3:0
05.08.2018 16:00 Vitebsk Lida under 2:3 0:0,1:0,1:3
Bìlorusko / Ekstralegue / 2017/2018
20.02.2018 17:00 Lida Vitebsk under 2:3 1:0,0:2,1:1
25.01.2018 17:00 Vitebsk Lida under 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
09.01.2018 17:00 Lida Vitebsk under 0:2 0:0,0:1,0:1
09.12.2017 11:00 Vitebsk Lida under 0:2 0:2,0:0,0:0
25.11.2017 11:00 Lida Vitebsk over 6:5 2:3,1:1,3:1
10.09.2017 12:00 Vitebsk Lida over 4:3 1:2,3:1,0:0

Vitebsk

7 - 1 - 8

Lida

Vitebsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
07.03.21 15:00 Khimvolokno Mogilev Vitebsk over 5:4 1:4,4:0,0:0
28.02.21 15:00 Žlobin Vitebsk over 5:2 1:0,3:0,1:2
26.02.21 17:00 Vitebsk Žlobin under 1:3 0:1,0:1,1:1
22.02.21 17:00 Lida Vitebsk under 3:2 1:0,2:2,0:0
20.02.21 15:00 Vitebsk Brest over 2:6 1:1,1:2,0:3
17.02.21 16:45 Novopolock Vitebsk over 6:3 1:0,3:1,2:2
05.02.21 17:00 Vitebsk Baranavichy under 2:1 0:0,1:0,1:1
27.01.21 16:45 Vitebsk Lida over 4:3 1:1,2:2,1:0
17.01.21 15:00 Baranavichy Vitebsk under 2:3 1:0,0:1,1:2
15.01.21 16:45 Brest Vitebsk under 2:1 0:0,1:1,1:0
13.01.21 16:45 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 3:4pp 0:1,0:2,3:0,0:1
10.01.21 11:00 Novopolock Vitebsk under 2:1 1:0,1:1,0:0
06.01.21 17:00 Vitebsk Brest over 2:5 1:2,1:2,0:1
04.01.21 16:45 Vitebsk Baranavichy over 4:2 0:1,1:0,3:1
26.12.20 15:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 3:6 1:1,1:2,1:3
21.12.20 17:00 Lida Vitebsk over 7:3 2:1,3:1,2:1
18.12.20 17:00 Vitebsk Lida over 5:4 1:2,1:0,3:2
13.12.20 15:00 Vitebsk Novopolock under 1:4 0:0,0:1,1:3
11.12.20 17:00 Novopolock Vitebsk under 3:0 1:0,2:0,0:0
04.12.20 17:00 Baranavichy Vitebsk over 3:4sn 1:2,0:1,2:0,0:0,0:1
02.12.20 17:00 Brest Vitebsk under 2:3 0:1,0:1,2:1
30.11.20 17:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 6:4 4:0,1:1,1:3
20.11.20 17:00 Vitebsk Brest over 3:6 0:1,2:3,1:2
18.11.20 17:00 Vitebsk Baranavichy under 3:2 0:0,1:2,2:0
13.11.20 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby under 1:0 1:0,0:0,0:0
28.10.20 17:00 Lida Vitebsk over 4:2 0:1,4:0,0:1
21.10.20 18:00 Vitebsk Lida under 2:1 0:0,0:0,2:1
14.10.20 18:00 Baranavichy Vitebsk over 6:1 0:0,3:0,3:1
12.10.20 18:00 Brest Vitebsk over 6:1 4:0,1:0,1:1
10.10.20 16:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk over 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
06.10.20 18:00 Vitebsk Novopolock over 0:6 0:4,0:1,0:1
30.09.20 18:00 Novopolock Vitebsk under 4:0 1:0,2:0,1:0
25.09.20 18:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby over 5:3 2:0,1:2,2:1
18.09.20 18:00 Vitebsk Baranavichy over 4:5 0:1,3:2,1:2
16.09.20 18:00 Vitebsk Brest under 0:3 0:1,0:2,0:0
11.09.20 18:00 Lida Vitebsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
05.03.21 17:00 Vitebsk Bělorusko 18 under 1:4 1:1,0:1,0:2
15.02.21 17:00 Bělorusko 18 Vitebsk under 2:3 0:0,1:2,1:1
01.02.21 17:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby under 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
29.01.21 17:00 Vitebsk Bělorusko 18 over 3:5 2:2,0:1,1:2
23.12.20 17:00 Bělorusko 18 Vitebsk under 1:2 0:0,1:2,0:0
24.11.20 17:00 Vitebsk Novopolock under 0:1 0:0,0:0,0:1
30.10.20 17:00 Bělorusko 18 Vitebsk over 6:2 2:0,3:1,1:1
25.10.20 15:00 Vitebsk Bělorusko 18 over 3:5 0:2,1:1,2:2
23.10.20 18:00 Vitebsk Bělorusko 18 over 8:3 5:2,2:0,1:1

Lida


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
06.03.21 15:00 Baranavichy Lida over 4:6 2:1,1:3,1:2
28.02.21 15:00 Něman Grodno Lida under 4:0 1:0,2:0,1:0
26.02.21 17:00 Lida Něman Grodno over 2:4 1:0,0:0,1:4
22.02.21 17:00 Lida Vitebsk under 3:2 1:0,2:2,0:0
20.02.21 15:00 Lida Novopolock over 1:6 0:1,1:2,0:3
17.02.21 17:00 Brest Lida over 2:5 1:1,1:3,0:1
15.02.21 16:45 Baranavichy Lida over 2:5 0:2,1:0,1:3
03.02.21 17:00 Pinskiye Yastreby Lida over 4:5 2:2,2:2,0:1
29.01.21 17:00 Novopolock Lida under 2:3 2:0,0:3,0:0
27.01.21 16:45 Vitebsk Lida over 4:3 1:1,2:2,1:0
22.01.21 17:00 Lida Baranavichy over 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
20.01.21 17:00 Lida Brest under 4:1 1:1,1:0,2:0
17.01.21 15:00 Pinskiye Yastreby Lida under 4:1 1:0,0:1,3:0
04.01.21 17:00 Lida Pinskiye Yastreby under 3:1 0:0,2:0,1:1
28.12.20 17:00 Baranavichy Lida over 1:6 1:4,0:1,0:1
26.12.20 11:00 Brest Lida under 3:1 0:1,2:0,1:0
23.12.20 17:00 Lida Novopolock over 4:5pp 2:1,1:0,1:3,0:1
21.12.20 17:00 Lida Vitebsk over 7:3 2:1,3:1,2:1
18.12.20 17:00 Vitebsk Lida over 5:4 1:2,1:0,3:2
16.12.20 17:00 Novopolock Lida under 3:1 2:1,1:0,0:0
11.12.20 17:00 Lida Brest under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:2
09.12.20 17:00 Lida Baranavichy over 6:1 2:0,3:0,1:1
02.12.20 17:00 Pinskiye Yastreby Lida under 2:1 1:1,0:0,1:0
18.11.20 17:00 Lida Pinskiye Yastreby over 4:2 1:1,3:1,0:0
13.11.20 17:00 Brest Lida over 3:5 0:0,0:2,3:3
11.11.20 17:00 Baranavichy Lida over 4:3sn 1:0,1:0,1:3,0:0,2:1
28.10.20 17:00 Lida Vitebsk over 4:2 0:1,4:0,0:1
21.10.20 18:00 Vitebsk Lida under 2:1 0:0,0:0,2:1
15.10.20 18:00 Pinskiye Yastreby Lida over 6:4 3:1,1:1,2:2
09.10.20 18:00 Lida Brest under 3:2 0:1,1:0,2:1
07.10.20 18:00 Baranavichy Lida over 2:5 1:2,1:2,0:1
25.09.20 18:30 Baranavichy Lida over 2:4 0:1,1:3,1:0
23.09.20 18:00 Brest Lida under 2:1 2:0,0:1,0:0
16.09.20 18:00 Lida Pinskiye Yastreby over 4:3 1:1,2:1,1:1
11.09.20 18:00 Lida Vitebsk under 0:1 0:0,0:1,0:0
09.09.20 18:00 Lida Novopolock over 0:6 0:3,0:1,0:2
01.02.21 17:00 Lida Bělorusko 18 under 3:1 0:1,0:0,3:0
11.01.21 17:00 Bělorusko 18 Lida over 4:3 2:0,1:2,1:1
09.01.21 15:00 Lida Bělorusko 18 over 3:4sn 3:1,0:2,0:0,0:0,0:1
26.11.20 17:00 Bělorusko 18 Lida under 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
24.11.20 17:00 Lida Bělorusko 18 under 4:1 2:0,1:0,1:1
30.10.20 17:00 Lida Novopolock under 1:0 -:-,-:-,-:-
02.10.20 18:00 Bělorusko 18 Lida over 3:5 1:0,1:2,1:3
30.09.20 18:00 Lida Bělorusko 18 over 5:6sn 2:3,1:2,2:0,0:0,0:1

Vitebsk


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
11.03.2021 17:00 Vitebsk Lokomotiv Orsha H2H
14.03.2021 15:00 Vitebsk Pinskiye Yastreby H2H
18.03.2021 17:00 Vitebsk Lida H2H
20.03.2021 15:00 Vitebsk Baranavichy H2H
23.03.2021 17:00 Baranavichy Vitebsk H2H
25.03.2021 17:00 Pinskiye Yastreby Vitebsk H2H
27.03.2021 17:00 Lida Vitebsk H2H
30.03.2021 17:00 Lokomotiv Orsha Vitebsk H2H
03.04.2021 17:00 Vitebsk Khimvolokno Mogilev H2H

Lida


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ  
08.03.2021 15:00 Pinskiye Yastreby Lida H2H
12.03.2021 17:00 Lida Bělorusko 18 H2H
18.03.2021 17:00 Vitebsk Lida H2H
20.03.2021 15:00 Lokomotiv Orsha Lida H2H
23.03.2021 17:00 Lida Lokomotiv Orsha H2H
25.03.2021 17:00 Lida Khimvolokno Mogilev H2H
27.03.2021 17:00 Lida Vitebsk H2H
30.03.2021 17:00 Khimvolokno Mogilev Lida H2H
01.04.2021 17:00 Lida Pinskiye Yastreby H2H
03.04.2021 17:00 Lida Baranavichy H2H

Group A

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 49 32 2 2 9 69 145 76 108
2. Shakhtar Soligorsk 49 23 6 4 6 51 152 101 103
3. Gomel 49 25 2 4 12 24 127 103 89
4. Dinamo Maladzyechna 49 17 5 6 10 8 125 117 82
5. Žlobin 49 13 7 2 18 26 144 118 76
6. Něman Grodno 49 11 5 3 22 -17 110 127 61

Group B

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 42 25 4 4 1 78 132 54 99
2. Brest 42 24 3 0 12 59 143 84 87
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 49 32 2 2 9 69 145 76 108
2. Shakhtar Soligorsk 49 23 6 4 6 51 152 101 103
3. Novopolock 42 25 4 4 1 78 132 54 99
4. Gomel 49 25 2 4 12 24 127 103 89
5. Brest 42 24 3 0 12 59 143 84 87
6. Dinamo Maladzyechna 49 17 5 6 10 8 125 117 82
7. Lida 43 21 2 5 8 22 139 117 78
8. Žlobin 49 13 7 2 18 26 144 118 76
9. Něman Grodno 49 11 5 3 22 -17 110 127 61
10. Vitebsk 44 12 3 1 24 -47 107 154 52
11. Lokomotiv Orsha 50 11 2 6 23 -30 98 128 49
12. Bělorusko 18 44 2 7 6 16 -50 103 153 47
13. Baranavichy 43 6 3 5 21 -47 100 147 38
14. Khimvolokno Mogilev 50 8 0 2 38 -123 78 201 26

Group A

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 25 16 2 1 3 44 88 44 59
2. Shakhtar Soligorsk 25 17 2 1 2 37 83 46 62
3. Gomel 25 13 2 1 6 18 70 52 50
4. Dinamo Maladzyechna 25 9 3 3 4 6 68 62 45
5. Žlobin 24 4 4 1 10 4 60 56 33
6. Něman Grodno 24 5 3 2 9 -3 54 57 32

Group B

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 21 11 2 3 0 30 61 31 46
2. Brest 21 14 0 0 7 28 76 48 42
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Shakhtar Soligorsk 25 17 2 1 2 37 83 46 62
2. Junost Minsk 25 16 2 1 3 44 88 44 59
3. Gomel 25 13 2 1 6 18 70 52 50
4. Novopolock 21 11 2 3 0 30 61 31 46
5. Dinamo Maladzyechna 25 9 3 3 4 6 68 62 45
6. Brest 21 14 0 0 7 28 76 48 42
7. Lida 20 11 1 4 -1 12 64 52 42
8. Lokomotiv Orsha 25 10 0 3 9 -1 52 53 33
9. Žlobin 24 4 4 1 10 4 60 56 33
10. Něman Grodno 24 5 3 2 9 -3 54 57 32
11. Vitebsk 22 8 1 0 12 -18 59 77 29
12. Bělorusko 18 21 4 1 5 5 -16 45 61 22
13. Baranavichy 22 2 2 3 10 -17 58 75 19
14. Khimvolokno Mogilev 25 5 0 1 18 -58 40 98 16

Group A

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Junost Minsk 24 16 0 1 6 25 57 32 49
2. Shakhtar Soligorsk 24 6 4 3 4 14 69 55 41
3. Gomel 24 12 0 3 6 6 57 51 39
4. Dinamo Maladzyechna 24 8 2 3 6 2 57 55 37
5. Žlobin 25 9 3 1 8 22 84 62 43
6. Něman Grodno 25 6 2 1 13 -14 56 70 29

Group B

Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 21 14 2 1 1 48 71 23 53
2. Brest 21 10 3 0 5 31 67 36 45
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Novopolock 21 14 2 1 1 48 71 23 53
2. Junost Minsk 24 16 0 1 6 25 57 32 49
3. Brest 21 10 3 0 5 31 67 36 45
4. Žlobin 25 9 3 1 8 22 84 62 43
5. Shakhtar Soligorsk 24 6 4 3 4 14 69 55 41
6. Gomel 24 12 0 3 6 6 57 51 39
7. Dinamo Maladzyechna 24 8 2 3 6 2 57 55 37
8. Lida 23 10 1 1 9 10 75 65 36
9. Něman Grodno 25 6 2 1 13 -14 56 70 29
10. Bělorusko 18 23 -2 6 1 11 -34 58 92 25
11. Vitebsk 22 4 2 1 12 -29 48 77 23
12. Baranavichy 21 4 1 2 11 -30 42 72 19
13. Lokomotiv Orsha 25 1 2 3 14 -29 46 75 16
14. Khimvolokno Mogilev 25 3 0 1 20 -65 38 103 10