Vitebsk VS Bělorusko 18
Vitebsk |
Bělorusko 18 |
not win --0--0---0
not lost --0--0---0
Vitebsk (T1) VS Bělorusko 18 (T2)
Vitebsk
Bělorusko 18
Zajímavé
Vitebsk
- 60% proher (6 zápasů) z celkového počtu 10 týmu Vitebsk.
- Až 6 zápasů týmu Vitebsk skončilo nad hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 10 zápasů, to je až 60%.
Bělorusko 18
- 60% proher (6 zápasů) z celkového počtu 10 týmu Bělorusko 18.
- 30% zápasů týmu Bělorusko 18 skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 3 z celkového počtu 10 zápasů.
H2H
- Hostující tým vyhral 74% vzájemných zápasů, což je 14 výher ze 19 zápasů.
- 58% vzájemných zápasů skončilo nad hranicí 5.5 bodů. To je 11 z 19 zápasů.
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
Bìlorusko / Ekstralegue / 2019/2020 | ||||||
05.03.2020 | 17:00 | Bělorusko 18 | Vitebsk | 3:0 | 0:0,2:0,1:0 | |
04.03.2020 | 17:00 | Bělorusko 18 | Vitebsk | 6:2 | 2:1,4:1,0:0 | |
13.02.2020 | 17:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 1:5 | 0:2,0:2,1:1 | |
12.02.2020 | 17:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 3:6 | 1:3,2:0,0:3 | |
17.01.2020 | 11:00 | Bělorusko 18 | Vitebsk | 5:2 | 1:0,2:1,2:1 | |
16.01.2020 | 17:00 | Bělorusko 18 | Vitebsk | 4:1 | 2:0,2:0,0:1 | |
19.12.2019 | 17:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 2:5 | 0:2,1:1,1:2 | |
18.12.2019 | 17:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 2:6 | 0:2,1:4,1:0 | |
23.11.2019 | 11:00 | Bělorusko 18 | Vitebsk | 6:3 | 1:1,2:1,3:1 | |
14.10.2019 | 18:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 0:2 | 0:1,0:0,0:1 | |
06.10.2019 | 12:00 | Bělorusko 18 | Vitebsk | 0:3 | 0:1,0:1,0:1 | |
29.08.2019 | 18:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 3:2 | 1:1,1:1,1:0 | |
12.08.2019 | 18:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 3:4 | 0:2,1:2,2:0 | |
Bìlorusko / Ekstralegue / 2018/2019 | ||||||
09.03.2019 | 11:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 4:1 | 0:1,4:0,0:0 | |
17.02.2019 | 11:00 | Bělorusko 18 | Vitebsk | 3:4ppsn | 2:0,1:2,0:1,0:0,0:1 | |
29.12.2018 | 11:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 4:1 | 0:1,3:0,1:0 | |
20.10.2018 | 12:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 2:5 | 0:2,1:1,1:2 | |
29.09.2018 | 12:00 | Bělorusko 18 | Vitebsk | 6:3 | 3:1,2:1,1:1 | |
10.08.2018 | 18:00 | Vitebsk | Bělorusko 18 | 2:3 | 0:1,1:1,1:1 |
Vitebsk |
4 - 1 - 14 |
Bělorusko 18 |
Vitebsk
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
21.10.20 | 18:00 | Vitebsk | Lida | 2:1 | 0:0,0:0,2:1 | |
14.10.20 | 18:00 | Baranavichy | Vitebsk | 6:1 | 0:0,3:0,3:1 | |
12.10.20 | 18:00 | Brest | Vitebsk | 6:1 | 4:0,1:0,1:1 | |
10.10.20 | 16:00 | Pinskiye Yastreby | Vitebsk | 4:3pp | 1:0,0:2,2:1,1:0 | |
06.10.20 | 18:00 | Vitebsk | Novopolock | 0:6 | 0:4,0:1,0:1 | |
30.09.20 | 18:00 | Novopolock | Vitebsk | 4:0 | 1:0,2:0,1:0 | |
25.09.20 | 18:00 | Vitebsk | Pinskiye Yastreby | 5:3 | 2:0,1:2,2:1 | |
18.09.20 | 18:00 | Vitebsk | Baranavichy | 4:5 | 0:1,3:2,1:2 | |
16.09.20 | 18:00 | Vitebsk | Brest | 0:3 | 0:1,0:2,0:0 | |
11.09.20 | 18:00 | Lida | Vitebsk | 0:1 | 0:0,0:1,0:0 |
Bělorusko 18
Datum | Čas | DOMÁCI | HOSTÉ | u/o | Výsledek | Detail |
---|---|---|---|---|---|---|
21.10.20 | 18:00 | Novopolock | Bělorusko 18 | 1:2sn | 0:0,0:0,1:1,0:0,1:2 | |
17.10.20 | 16:00 | Pinskiye Yastreby | Bělorusko 18 | 2:3 | 0:0,0:3,2:0 | |
09.10.20 | 18:00 | Bělorusko 18 | Baranavichy | 3:4pp | 0:1,2:0,1:2,0:1 | |
07.10.20 | 18:00 | Bělorusko 18 | Brest | 1:8 | 1:3,0:2,0:3 | |
02.10.20 | 18:00 | Bělorusko 18 | Lida | 3:5 | 1:0,1:2,1:3 | |
30.09.20 | 18:00 | Lida | Bělorusko 18 | 5:6sn | 2:3,1:2,2:0,0:0,0:1 | |
25.09.20 | 18:00 | Brest | Bělorusko 18 | 3:1 | 0:0,0:1,3:0 | |
23.09.20 | 18:00 | Baranavichy | Bělorusko 18 | 7:1 | 2:0,3:0,2:1 | |
18.09.20 | 17:00 | Bělorusko 18 | Pinskiye Yastreby | 0:1 | -:-,-:-,-:- | |
11.09.20 | 18:00 | Bělorusko 18 | Novopolock | 0:1 | -:-,-:-,-:- |
Vitebsk
nenalezen žádny zápas
Bělorusko 18
nenalezen žádny zápas
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 55 | 34 | 5 | 0 | 11 | 104 | 209 | 105 | 88 | |
2. | Vitebsk | 55 | 29 | 6 | 4 | 6 | 63 | 168 | 105 | 86 | |
3. | Junost Minsk | 55 | 21 | 7 | 8 | 4 | 56 | 171 | 115 | 78 | |
4. | Něman Grodno | 55 | 27 | 3 | 6 | 10 | 34 | 181 | 147 | 72 | |
5. | Gomel | 55 | 17 | 7 | 4 | 15 | 31 | 166 | 135 | 67 | |
6. | Žlobin | 55 | 21 | 5 | 3 | 18 | 16 | 162 | 146 | 65 | |
7. | Brest | 55 | 15 | 4 | 9 | 14 | -27 | 113 | 140 | 55 | |
8. | Novopolock | 55 | 11 | 7 | 3 | 24 | -29 | 130 | 159 | 53 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 55 | 1 | 8 | 9 | 20 | -45 | 127 | 172 | 43 | |
10. | Lida | 55 | 12 | 3 | 4 | 28 | -54 | 119 | 173 | 41 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 55 | 11 | 3 | 2 | 34 | -79 | 132 | 211 | 36 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 55 | 12 | 1 | 7 | 27 | -70 | 131 | 201 | 35 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk | 29 | 17 | 4 | 1 | 2 | 45 | 96 | 51 | 51 | |
2. | Shakhtar Soligorsk | 28 | 14 | 4 | 0 | 6 | 54 | 105 | 51 | 44 | |
3. | Něman Grodno | 28 | 19 | 1 | 2 | 3 | 39 | 95 | 56 | 44 | |
4. | Junost Minsk | 28 | 12 | 3 | 5 | 0 | 30 | 87 | 57 | 41 | |
5. | Žlobin | 28 | 13 | 3 | 1 | 7 | 26 | 93 | 67 | 39 | |
6. | Gomel | 27 | 15 | 2 | 0 | 8 | 39 | 89 | 50 | 38 | |
7. | Novopolock | 27 | 6 | 5 | 1 | 9 | -1 | 75 | 76 | 33 | |
8. | Brest | 27 | 9 | 2 | 5 | 4 | -5 | 60 | 65 | 31 | |
9. | Khimvolokno Mogilev | 27 | 9 | 1 | 1 | 14 | -19 | 77 | 96 | 23 | |
10. | Dinamo Maladzyechna | 27 | 7 | 1 | 5 | 8 | -22 | 76 | 98 | 23 | |
11. | Lokomotiv Orsha | 27 | 1 | 3 | 6 | 8 | -24 | 59 | 83 | 20 | |
12. | Lida | 27 | 3 | 2 | 1 | 17 | -29 | 59 | 88 | 16 |
Podle bodů
Nejlepší útok
Nejlepší obrana
Nejhorší útok
Nejhorší obrana
# | Tým | Z | V | VP | PP | P | +/- | GS | GI | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Shakhtar Soligorsk | 27 | 20 | 1 | 0 | 5 | 50 | 104 | 54 | 44 | |
2. | Junost Minsk | 27 | 9 | 4 | 3 | 4 | 26 | 84 | 58 | 37 | |
3. | Vitebsk | 26 | 12 | 2 | 3 | 4 | 18 | 72 | 54 | 35 | |
4. | Gomel | 28 | 2 | 5 | 4 | 7 | -8 | 77 | 85 | 29 | |
5. | Něman Grodno | 27 | 8 | 2 | 4 | 7 | -5 | 86 | 91 | 28 | |
6. | Žlobin | 27 | 8 | 2 | 2 | 11 | -10 | 69 | 79 | 26 | |
7. | Lida | 28 | 9 | 1 | 3 | 11 | -25 | 60 | 85 | 25 | |
8. | Brest | 28 | 6 | 2 | 4 | 10 | -22 | 53 | 75 | 24 | |
9. | Lokomotiv Orsha | 28 | 0 | 5 | 3 | 12 | -21 | 68 | 89 | 23 | |
10. | Novopolock | 28 | 5 | 2 | 2 | 15 | -28 | 55 | 83 | 20 | |
11. | Khimvolokno Mogilev | 28 | 2 | 2 | 1 | 20 | -60 | 55 | 115 | 13 | |
12. | Dinamo Maladzyechna | 28 | 5 | 0 | 2 | 19 | -48 | 55 | 103 | 12 |