VHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
24.02.2014 16:00 Dizel Penza - Zauralie Kurgan 4:1 1:0,1:1,2:0
16:00 HC Dynamo Balashiha - HC Buran Voronezh 3:0 1:0,1:0,1:0
16:00 HC Ryazan - Rubin Tyumen 1:3 0:1,0:0,1:2
16:00 HC Kuban Krasnodar - HC Lipetsk 3:0 1:0,0:0,2:0
15:30 Titan Klin - THC Tver 2:7 1:3,1:1,0:3
15:30 Neftyanik Almetievsk - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2 2:0,0:1,1:1
15:30 HC Sarov - Sputnik Nizhny Tagil 2:0 0:0,1:0,1:0
15:30 Lada Togliatti - Yermak Angarsk 2:4 1:1,1:2,0:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 8:3 2:0,3:1,3:2
14:00 HC Saryarka - Molot Prikamie Perm 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal Izhevsk 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 0:1 0:1,0:0,0:0
22.02.2014 14:00 Neftyanik Almetievsk - Yermak Angarsk 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
14:00 THC Tver - HC VMF St.Petersburg 3:2 0:1,2:0,1:1
14:00 HC Dynamo Balashiha - HC Lipetsk 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
14:00 Lada Togliatti - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:1 0:0,2:1,1:0
14:00 HC Ryazan - Zauralie Kurgan 6:3 3:0,2:1,1:2
14:00 HC Kuban Krasnodar - Kristall Saratov 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:3 0:1,2:1,0:1
14:00 HC Sarov - Rubin Tyumen 2:3 1:1,1:1,0:1
14:00 Dizel Penza - Sputnik Nizhny Tagil 4:1 1:0,1:0,2:1
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Molot Prikamie Perm 2:0 1:0,0:0,1:0
12:00 HC Saryarka - Izhstal Izhevsk 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 1:2 0:1,1:0,0:1
20.02.2014 16:00 HC Dynamo Balashiha - Kristall Saratov 2:1 1:0,1:0,0:1
16:00 HC Ryazan - Sputnik Nizhny Tagil 6:5 2:2,1:3,3:0
16:00 HC Kuban Krasnodar - HC Buran Voronezh 0:4 0:1,0:3,0:0
16:00 HC VMF St.Petersburg - Titan Klin 1:2 1:0,0:2,0:0
16:00 Dizel Penza - Rubin Tyumen 1:0 1:0,0:0,0:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Yermak Angarsk 0:3 0:0,0:2,0:1
15:30 HC Sarov - Zauralie Kurgan 3:2 0:0,1:1,2:1
15:30 Neftyanik Almetievsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:1 0:0,0:0,2:1
15:30 Lada Togliatti - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1 1:0,0:0,1:1
14:00 HC Saryarka - Toros Neftekamsk 3:0 2:0,1:0,0:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal Izhevsk 0:1 0:1,0:0,0:0
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Molot Prikamie Perm 1:3 1:1,0:2,0:0
16.02.2014 14:00 Kristall Saratov - Lada Togliatti 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,0:1
14:00 HC Lipetsk - Neftyanik Almetievsk 1:2 1:1,0:0,0:1
12:00 Molot Prikamie Perm - Dizel Penza 0:2 0:0,0:2,0:0
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - THC Tver 4:3 1:1,2:2,1:0
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 3:1 1:1,2:0,0:0
12:00 Rubin Tyumen - HC Kuban Krasnodar 2:3 0:1,2:1,0:1
09:00 Yermak Angarsk - Titan Klin 1:4 0:3,0:0,1:1
15.02.2014 12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Dynamo Balashiha 4:3sn 2:2,1:1,0:0,0:0,1:0
14.02.2014 16:00 Izhstal Izhevsk - Dizel Penza 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
16:00 HC Lipetsk - Lada Togliatti 3:4 2:1,1:3,0:0
16:00 HC Buran Voronezh - Neftyanik Almetievsk 2:10 0:2,1:3,1:5
15:30 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 0:1,1:0,2:1
14:00 HC Saryarka - Chelmet Chelyabinsk 2:0 0:0,2:0,0:0
14:00 Toros Neftekamsk - HC Ryazan 7:2 3:0,2:1,2:1
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Sarov 3:2 1:1,1:1,1:0
13:30 Zauralie Kurgan - HC Kuban Krasnodar 1:3 0:2,0:1,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC VMF St.Petersburg 3:2 2:1,0:1,1:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Titan Klin 3:2 2:1,0:0,1:1
11:00 Yermak Angarsk - THC Tver 3:4sn 0:0,2:2,1:1,0:0,0:1
13.02.2014 14:00 Rubin Tyumen - HC Dynamo Balashiha 1:0 0:0,0:0,1:0
12.02.2014 16:00 Izhstal Izhevsk - HC Sarov 3:2 1:0,2:2,0:0
16:00 HC Lipetsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
16:00 HC Buran Voronezh - Lada Togliatti 0:4 0:2,0:1,0:1
15:30 Kristall Saratov - Neftyanik Almetievsk 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,0:1
14:00 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 2:4 1:2,1:1,0:1
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Ryazan 7:1 1:0,3:1,3:0
14:00 HC Saryarka - Yuzhny Ural Orsk 4:7 1:1,2:2,1:4
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Titan Klin 4:5pp 2:1,0:2,2:1,0:1
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Kuban Krasnodar 3:4 0:0,1:1,2:3
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - THC Tver 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
11:00 Yermak Angarsk - HC VMF St.Petersburg 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
11.02.2014 13:30 Zauralie Kurgan - HC Dynamo Balashiha 0:1 0:0,0:0,0:1
10.02.2014 16:00 HC Buran Voronezh - Ariada-Akpars Volzhsk 5:4 1:0,2:0,2:4
16:00 Izhstal Izhevsk - HC Ryazan 6:1 1:0,4:1,1:0
14:00 Toros Neftekamsk - HC Sarov 2:1 1:0,0:0,1:1
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC VMF St.Petersburg 2:1 1:0,0:1,1:0
07.02.2014 16:00 Dizel Penza - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:4sn 2:2,2:0,0:2,0:0,1:0
05.02.2014 16:00 THC Tver - Kristall Saratov 4:2 1:1,2:1,1:0
15:30 HC Sarov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:3 2:1,2:1,1:1
15:30 Neftyanik Almetievsk - Rubin Tyumen 2:1 1:1,1:0,0:0
15:30 Lada Togliatti - Sputnik Nizhny Tagil 2:1 1:0,0:1,1:0
15:30 Titan Klin - HC Lipetsk 2:0 0:0,0:0,2:0
04.02.2014 16:00 Dizel Penza - Chelmet Chelyabinsk 4:5 0:1,2:2,2:2
16:00 HC Kuban Krasnodar - Molot Prikamie Perm 2:5 1:2,1:3,0:0
03.02.2014 16:00 HC VMF St.Petersburg - Kristall Saratov 2:1 2:0,0:0,0:1
16:00 THC Tver - HC Lipetsk 1:0 1:0,0:0,0:0
15:30 Neftyanik Almetievsk - Sputnik Nizhny Tagil 4:1 0:0,2:1,2:0
15:30 Titan Klin - HC Buran Voronezh 3:5 0:2,2:0,1:3
15:30 Lada Togliatti - Zauralie Kurgan 4:0 3:0,0:0,1:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Rubin Tyumen 3:1 3:0,0:1,0:0
02.02.2014 14:00 HC Sarov - Yuzhny Ural Orsk 2:1 1:1,1:0,0:0
14:00 HC Dynamo Balashiha - Molot Prikamie Perm 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
14:00 HC Ryazan - Chelmet Chelyabinsk 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
14:00 HC Kuban Krasnodar - Toros Neftekamsk 0:3 0:0,0:1,0:2
14:00 Dizel Penza - HC Saryarka 0:3 0:1,0:1,0:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 4:2 1:1,3:1,0:0
01.02.2014 14:00 Titan Klin - Kristall Saratov 4:2 2:1,1:1,1:0
14:00 Lada Togliatti - Rubin Tyumen 2:4 1:0,1:2,0:2
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Sputnik Nizhny Tagil 5:4 1:1,2:3,2:0
14:00 THC Tver - HC Buran Voronezh 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
14:00 HC VMF St.Petersburg - HC Lipetsk 2:3 2:0,0:2,0:1
14:00 Neftyanik Almetievsk - Zauralie Kurgan 3:0 1:0,1:0,1:0
31.01.2014 16:00 HC Dynamo Balashiha - Toros Neftekamsk 4:2 2:0,2:1,0:1
16:00 HC Ryazan - HC Saryarka 2:6 0:2,2:1,0:3
16:00 HC Kuban Krasnodar - Izhstal Izhevsk 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,1:0
16:00 Dizel Penza - Yuzhny Ural Orsk 2:3 0:2,1:0,1:1
15:30 HC Sarov - Chelmet Chelyabinsk 3:0 1:0,1:0,1:0
11:00 Yermak Angarsk - HC Sokol Krasnoyarsk 8:4 2:1,2:1,4:2
30.01.2014 16:00 HC VMF St.Petersburg - HC Buran Voronezh 1:3 0:1,0:1,1:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Zauralie Kurgan 5:1 0:1,1:0,4:0
29.01.2014 16:00 HC Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 0:5 0:2,0:2,0:1
16:00 HC Dynamo Balashiha - Izhstal Izhevsk 4:3 0:1,3:1,1:1
15:30 HC Sarov - HC Saryarka 1:3 1:1,0:1,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
28.01.2014 14:00 Rubin Tyumen - THC Tver 5:3 1:1,2:1,2:1
27.01.2014 14:00 Molot Prikamie Perm - Neftyanik Almetievsk 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
14:00 Toros Neftekamsk - Lada Togliatti 2:1 1:0,1:0,0:1
26.01.2014 14:00 HC Sarov - Dizel Penza 3:4 1:2,1:0,1:2
12:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Kuban Krasnodar 0:2 0:1,0:0,0:1
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC VMF St.Petersburg 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,0:1
12:00 Zauralie Kurgan - THC Tver 1:0 0:0,1:0,0:0
12:00 Rubin Tyumen - Titan Klin 3:0 1:0,1:0,1:0
25.01.2014 14:00 Kristall Saratov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
14:00 Izhstal Izhevsk - Lada Togliatti 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
14:00 HC Lipetsk - Yermak Angarsk 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
12:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetievsk 3:2 1:1,2:1,0:0
12:00 Molot Prikamie Perm - Ariada-Akpars Volzhsk 4:1 3:0,1:1,0:0
24.01.2014 14:00 Rubin Tyumen - HC VMF St.Petersburg 4:3 1:0,0:0,3:3
14:00 HC Saryarka - HC Dynamo Balashiha 3:4 0:0,2:3,1:1
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - THC Tver 2:4 0:2,1:1,1:1
13:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Kuban Krasnodar 2:3 0:1,1:2,1:0
13:30 Zauralie Kurgan - Titan Klin 0:1 0:0,0:1,0:0
23.01.2014 16:00 HC Buran Voronezh - Yermak Angarsk 5:2 3:1,1:1,1:0
16:00 Izhstal Izhevsk - Neftyanik Almetievsk 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
16:00 HC Lipetsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:2 1:0,2:1,1:1
16:00 HC Ryazan - HC Sarov 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
15:30 Kristall Saratov - HC Sokol Krasnoyarsk 2:3 1:1,0:1,1:1
14:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 1:0,0:2,2:0
14:00 Molot Prikamie Perm - Lada Togliatti 3:0 1:0,0:0,2:0
22.01.2014 14:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Dynamo Balashiha 5:3 0:0,0:2,5:1
14:00 HC Saryarka - HC Kuban Krasnodar 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Titan Klin 1:4 1:1,0:2,0:1
13:30 Zauralie Kurgan - HC VMF St.Petersburg 1:0 0:0,1:0,0:0
21.01.2014 16:00 HC Lipetsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:6 0:2,0:0,2:4
16:00 HC Buran Voronezh - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
16:00 Izhstal Izhevsk - Ariada-Akpars Volzhsk 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
15:30 Kristall Saratov - Yermak Angarsk 1:2 0:1,0:1,1:0
20.01.2014 16:00 Dizel Penza - HC Ryazan 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
13:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Dynamo Balashiha 3:1 1:0,1:0,1:1
19.01.2014 14:00 HC Buran Voronezh - HC Sokol Krasnoyarsk 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
14:00 THC Tver - Toros Neftekamsk 1:3 0:0,0:3,1:0
08:00 Chelmet Chelyabinsk - Lada Togliatti 2:5 1:1,0:1,1:3
18.01.2014 14:00 Neftyanik Almetievsk - HC Saryarka 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,0:1
14:00 HC Kuban Krasnodar - HC Sarov 0:2 0:0,0:1,0:1
17.01.2014 16:00 HC Lipetsk - Kristall Saratov 3:4 1:1,1:2,1:1
16:00 HC VMF St.Petersburg - Toros Neftekamsk 1:3 0:1,1:0,0:2
16:00 THC Tver - Molot Prikamie Perm 4:3sn 0:2,2:0,1:1,0:0,1:0
15:30 Titan Klin - Izhstal Izhevsk 4:5pp 2:1,2:3,0:0,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Rubin Tyumen 3:2 1:0,1:1,1:1
11:00 Yermak Angarsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 1:0,2:2,0:0
16.01.2014 16:00 HC Dynamo Balashiha - HC Sarov 2:3 0:0,1:3,1:0
16:00 HC Kuban Krasnodar - HC Ryazan 4:2 1:1,3:1,0:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Saryarka 0:3 0:1,0:2,0:0
15:30 Neftyanik Almetievsk - Chelmet Chelyabinsk 4:5 0:1,3:2,1:2
15:30 Lada Togliatti - Yuzhny Ural Orsk 0:1 0:0,0:0,0:1
15.01.2014 16:00 THC Tver - Izhstal Izhevsk 3:4sn 1:1,1:0,1:2,0:0,0:1
16:00 HC VMF St.Petersburg - Molot Prikamie Perm 5:6sn 2:1,0:3,3:1,0:0,0:1
16:00 HC Buran Voronezh - HC Lipetsk 2:3 1:1,0:2,1:0
15:30 Titan Klin - Toros Neftekamsk 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 4:0 2:0,0:0,2:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:1 0:0,2:0,0:1
11:00 Yermak Angarsk - Rubin Tyumen 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
14.01.2014 16:00 HC Kuban Krasnodar - Dizel Penza 2:3 1:1,1:1,0:1
16:00 HC Dynamo Balashiha - HC Ryazan 7:2 2:1,2:0,3:1
15:30 Neftyanik Almetievsk - Yuzhny Ural Orsk 1:3 0:1,1:2,0:0
15:30 Lada Togliatti - HC Saryarka 8:3 3:1,3:0,2:2
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Chelmet Chelyabinsk 3:2 1:1,1:0,1:1
13.01.2014 16:00 HC VMF St.Petersburg - Izhstal Izhevsk 5:2 2:0,2:2,1:0
15:30 Titan Klin - Molot Prikamie Perm 2:1 0:1,1:0,1:0
15:30 Kristall Saratov - HC Buran Voronezh 2:4 0:0,1:3,1:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 0:0,3:2,0:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Rubin Tyumen 5:2 1:0,3:1,1:1
11:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 1:4 1:3,0:1,0:0
12.01.2014 14:00 HC Dynamo Balashiha - Dizel Penza 3:4 1:1,1:3,1:0
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Yuzhny Ural Orsk 2:5 0:5,1:0,1:0
11.01.2014 14:00 HC Ryazan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 2:1,0:0,1:1
10:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Zauralie Kurgan 2:1 1:0,1:0,0:1
10.01.2014 14:00 HC Saryarka - THC Tver 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
09.01.2014 16:00 Izhstal Izhevsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:3 1:1,0:2,3:0
15:30 HC Sarov - Lada Togliatti 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
14:00 Rubin Tyumen - HC Lipetsk 7:1 4:1,2:0,1:0
14:00 Molot Prikamie Perm - Yermak Angarsk 5:1 0:0,3:0,2:1
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Kristall Saratov 2:1 1:1,1:0,0:0
08.01.2014 14:00 HC Saryarka - HC VMF St.Petersburg 2:0 1:0,1:0,0:0
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Titan Klin 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,0:1
12:00 Chelmet Chelyabinsk - THC Tver 3:4 2:1,0:1,1:2
07.01.2014 14:00 HC Sarov - Neftyanik Almetievsk 1:2 0:1,0:0,1:1
14:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars Volzhsk 2:4 1:1,1:0,0:3
14:00 Izhstal Izhevsk - Yermak Angarsk 4:1 1:0,3:0,0:1
14:00 HC Ryazan - Lada Togliatti 2:1 0:0,1:1,1:0
12:00 Molot Prikamie Perm - HC Sokol Krasnoyarsk 3:1 3:1,0:0,0:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Buran Voronezh 3:2 2:1,0:0,1:1
12:00 Rubin Tyumen - Kristall Saratov 5:0 0:0,3:0,2:0
12:00 Zauralie Kurgan - HC Lipetsk 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,1:0
12:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 6:0 1:0,2:0,3:0
06.01.2014 14:00 HC Kuban Krasnodar - HC Dynamo Balashiha 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,1:0
14:00 HC Saryarka - Titan Klin 6:3 1:1,2:1,3:1
12:00 Chelmet Chelyabinsk - HC VMF St.Petersburg 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
12:00 Yuzhny Ural Orsk - THC Tver 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
05.01.2014 14:00 HC Ryazan - Neftyanik Almetievsk 2:4 1:1,1:0,0:3
14:00 Dizel Penza - Lada Togliatti 2:4 0:3,1:1,1:0
14:00 Izhstal Izhevsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
14:00 HC Sarov - Ariada-Akpars Volzhsk 1:6 0:1,0:3,1:2
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Lipetsk 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
12:00 Toros Neftekamsk - Yermak Angarsk 0:2 0:0,0:2,0:0
12:00 Rubin Tyumen - HC Buran Voronezh 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
12:00 Molot Prikamie Perm - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 1:0,3:1,0:0
12:00 Zauralie Kurgan - Kristall Saratov 1:3 0:0,0:0,1:3
04.01.2014 12:00 Yuzhny Ural Orsk - HC VMF St.Petersburg 4:2 0:1,3:0,1:1
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Titan Klin 4:1 1:1,2:0,1:0
03.01.2014 14:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetievsk 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
14:00 HC Ryazan - Ariada-Akpars Volzhsk 3:1 1:1,1:0,1:0
12:00 Toros Neftekamsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:0 0:0,2:0,0:0
12:00 Zauralie Kurgan - HC Buran Voronezh 1:5 1:1,0:2,0:2
29.12.2013 14:00 Kristall Saratov - Izhstal Izhevsk 4:5sn 1:2,2:2,1:0,0:0,0:1
14:00 THC Tver - HC Sarov 2:3 0:1,2:1,0:1
14:00 HC Lipetsk - Molot Prikamie Perm 1:5 1:2,0:0,0:3
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Saryarka 2:4 0:3,0:1,2:0
10:00 Lada Togliatti - HC Kuban Krasnodar 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
09:00 Yermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 5:4sn 1:0,1:2,2:2,0:0,1:0
28.12.2013 12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Rubin Tyumen 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
27.12.2013 16:00 HC Buran Voronezh - Molot Prikamie Perm 1:4 1:1,0:2,0:1
16:00 HC Lipetsk - Izhstal Izhevsk 4:2 1:1,0:0,3:1
16:00 HC VMF St.Petersburg - Dizel Penza 1:5 0:1,1:2,0:2
16:00 THC Tver - HC Ryazan 2:0 1:0,0:0,1:0
15:30 Titan Klin - HC Sarov 2:4 1:2,1:1,0:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Kuban Krasnodar 5:2 1:1,3:1,1:0
15:30 Lada Togliatti - HC Dynamo Balashiha 4:2 1:1,1:1,2:0
15:30 Kristall Saratov - Toros Neftekamsk 1:2 0:1,1:0,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yuzhny Ural Orsk 2:1 0:0,2:1,0:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Chelyabinsk 1:0 0:0,0:0,1:0
11:00 Yermak Angarsk - HC Saryarka 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
26.12.2013 14:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
25.12.2013 16:00 HC Buran Voronezh - Izhstal Izhevsk 4:2 2:1,1:1,1:0
16:00 HC Lipetsk - Toros Neftekamsk 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,1:0
16:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sarov 3:1 0:1,2:0,1:0
16:00 THC Tver - Dizel Penza 2:1 0:0,2:1,0:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Dynamo Balashiha 7:2 1:0,1:0,5:2
15:30 Neftyanik Almetievsk - HC Kuban Krasnodar 5:0 2:0,2:0,1:0
15:30 Kristall Saratov - Molot Prikamie Perm 0:2 0:1,0:0,0:1
15:30 Titan Klin - HC Ryazan 4:2 2:1,0:0,2:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Chelmet Chelyabinsk 5:4sn 1:1,2:1,1:2,0:0,1:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Saryarka 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
11:00 Yermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 1:2 1:1,0:0,0:1
24.12.2013 13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 2:1 0:1,0:0,2:0
23.12.2013 16:00 HC VMF St.Petersburg - HC Ryazan 3:0 2:0,1:0,0:0
16:00 HC Buran Voronezh - Toros Neftekamsk 4:1 1:1,2:0,1:0
15:30 Titan Klin - Dizel Penza 3:0 1:0,1:0,1:0
15:30 Neftyanik Almetievsk - HC Dynamo Balashiha 4:2 0:0,1:1,3:1
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Yuzhny Ural Orsk 1:5 0:2,0:2,1:1
17.12.2013 14:00 Chelmet Chelyabinsk - Kristall Saratov 7:0 3:0,1:0,3:0
16.12.2013 16:00 Izhstal Izhevsk - Zauralie Kurgan 1:3 0:1,1:0,0:2
16:00 Dizel Penza - Yermak Angarsk 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
15.12.2013 14:00 HC Dynamo Balashiha - THC Tver 5:2 1:1,4:0,0:1
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Kristall Saratov 1:4 0:1,0:1,1:2
12:00 HC Saryarka - HC Buran Voronezh 5:1 3:1,2:0,0:0
12:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Lipetsk 1:2 0:0,1:1,0:1
14.12.2013 14:00 Izhstal Izhevsk - Rubin Tyumen 2:3 1:2,1:0,0:1
14:00 HC Ryazan - Yermak Angarsk 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
14:00 Dizel Penza - HC Sokol Krasnoyarsk 2:3ppsn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:1
13:00 HC Kuban Krasnodar - Titan Klin 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
12:00 Toros Neftekamsk - Zauralie Kurgan 6:0 1:0,2:0,3:0
12:00 Molot Prikamie Perm - Sputnik Nizhny Tagil 4:2 1:0,1:2,2:0
13.12.2013 14:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Buran Voronezh 5:4 1:2,3:2,1:0
14:00 HC Saryarka - Kristall Saratov 3:4 1:2,0:1,2:1
13:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Lipetsk 6:4 1:1,3:2,2:1
12.12.2013 16:00 Izhstal Izhevsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:4 0:2,1:2,1:0
16:00 HC Ryazan - HC Sokol Krasnoyarsk 3:0 1:0,2:0,0:0
15:30 HC Sarov - Yermak Angarsk 2:1 1:0,1:1,0:0
14:00 Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
14:00 Molot Prikamie Perm - Zauralie Kurgan 2:0 2:0,0:0,0:0
11.12.2013 16:00 HC Dynamo Balashiha - Titan Klin 3:1 0:0,2:1,1:0
16:00 HC Kuban Krasnodar - HC VMF St.Petersburg 3:1 2:0,0:0,1:1
14:00 HC Saryarka - HC Lipetsk 4:3 3:0,1:2,0:1
13:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Buran Voronezh 3:2 1:1,2:1,0:0
10.12.2013 15:30 HC Sarov - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
14:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nizhny Tagil 1:2 0:1,0:0,1:1
14:00 Molot Prikamie Perm - Rubin Tyumen 1:2 1:0,0:2,0:0
09.12.2013 16:00 HC Dynamo Balashiha - HC VMF St.Petersburg 1:3 0:0,1:0,0:3
16:00 HC Kuban Krasnodar - THC Tver 0:2 0:0,0:0,0:2
08.12.2013 12:00 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
07.12.2013 14:00 Kristall Saratov - Dizel Penza 3:1 1:1,1:0,1:0
06.12.2013 16:00 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 2:1 0:0,2:0,0:1
15:30 Titan Klin - Neftyanik Almetievsk 4:3 0:1,3:1,1:1
14:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 4:2 4:2,0:0,0:0
13:30 Zauralie Kurgan - HC Saryarka 0:2 0:1,0:0,0:1
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk 4:0 1:0,1:0,2:0
05.12.2013 16:00 HC Buran Voronezh - Dizel Penza 0:1 0:0,0:1,0:0
16:00 HC Lipetsk - HC Sarov 3:1 1:1,0:0,2:0
15:30 Kristall Saratov - HC Ryazan 3:4 1:1,0:3,2:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Dynamo Balashiha 1:2 1:1,0:0,0:1
04.12.2013 16:00 THC Tver - Neftyanik Almetievsk 4:3sn 0:2,0:1,3:0,0:0,1:0
16:00 HC VMF St.Petersburg - Lada Togliatti 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
15:30 Titan Klin - Ariada-Akpars Volzhsk 2:1 0:0,1:0,1:1
14:00 Molot Prikamie Perm - Toros Neftekamsk 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
14:00 Rubin Tyumen - HC Saryarka 4:2 2:0,1:0,1:2
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Chelmet Chelyabinsk 2:4 0:2,0:1,2:1
13:30 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 1:2 0:1,0:0,1:1
11:00 Yermak Angarsk - HC Kuban Krasnodar 3:4 0:1,1:2,2:1
03.12.2013 16:00 HC Buran Voronezh - HC Ryazan 6:1 1:0,2:0,3:1
16:00 HC Lipetsk - Dizel Penza 2:3 0:0,1:1,1:2
15:30 Kristall Saratov - HC Sarov 4:2 0:1,2:0,2:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Dynamo Balashiha 4:3sn 0:3,0:0,3:0,0:0,1:0
02.12.2013 16:00 THC Tver - Ariada-Akpars Volzhsk 5:0 2:0,2:0,1:0
16:00 HC VMF St.Petersburg - Neftyanik Almetievsk 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
15:30 Titan Klin - Lada Togliatti 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
14:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 1:0 0:0,0:0,1:0
14:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 3:2 2:1,0:1,1:0
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Saryarka 2:8 1:2,0:2,1:4
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Kuban Krasnodar 1:3 0:2,1:1,0:0
01.12.2013 14:00 HC Buran Voronezh - HC Sarov 5:1 3:0,1:0,1:1
14:00 HC Lipetsk - HC Ryazan 2:1 1:0,1:0,0:1
09:00 Yermak Angarsk - HC Dynamo Balashiha 6:3 2:0,2:2,2:1
30.11.2013 14:00 HC VMF St.Petersburg - Ariada-Akpars Volzhsk 4:1 1:1,2:0,1:0
14:00 THC Tver - Lada Togliatti 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Kuban Krasnodar 4:1 1:0,2:1,1:0
12:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 4:3 1:1,2:2,1:0
29.11.2013 14:00 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 3:2 0:2,1:0,2:0
28.11.2013 16:00 Dizel Penza - Kristall Saratov 3:0 2:0,0:0,1:0
27.11.2013 16:00 HC Dynamo Balashiha - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1 1:0,1:1,0:0
15:30 Neftyanik Almetievsk - Titan Klin 1:0 0:0,1:0,0:0
14:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 4:2 1:0,3:2,0:0
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 2:1,0:0,1:1
14:00 HC Saryarka - Rubin Tyumen 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 2:3 1:0,1:0,0:3
26.11.2013 16:00 HC Ryazan - Kristall Saratov 6:2 0:0,0:0,6:2
16:00 Dizel Penza - HC Buran Voronezh 3:1 0:0,1:1,2:0
15:30 HC Sarov - HC Lipetsk 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
25.11.2013 16:00 Izhstal Izhevsk - Molot Prikamie Perm 1:2 0:0,0:0,1:2
16:00 HC Kuban Krasnodar - HC Sokol Krasnoyarsk 2:4 0:0,0:0,2:4
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Titan Klin 3:1 0:0,1:0,2:1
15:30 Neftyanik Almetievsk - HC VMF St.Petersburg 5:3 1:0,2:1,2:2
15:30 Lada Togliatti - THC Tver 3:6 0:1,2:3,1:2
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 1:7 0:4,0:3,1:0
14:00 HC Saryarka - Zauralie Kurgan 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 1:3 1:0,0:0,0:3
24.11.2013 14:00 Dizel Penza - HC Lipetsk 4:2 3:0,1:2,0:0
14:00 HC Sarov - Kristall Saratov 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
14:00 HC Ryazan - HC Buran Voronezh 5:4ppsn 1:2,3:2,0:0,0:0,1:0
23.11.2013 14:00 HC Dynamo Balashiha - Yermak Angarsk 5:2 0:0,3:1,2:1
14:00 Neftyanik Almetievsk - THC Tver 3:2 1:0,2:2,0:0
14:00 HC Kuban Krasnodar - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 6:3 0:2,3:1,3:0
14:00 Lada Togliatti - Titan Klin 3:1 1:1,0:0,2:0
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC VMF St.Petersburg 1:0 0:0,0:0,1:0
12:00 HC Saryarka - Sputnik Nizhny Tagil 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,0:1
22.11.2013 16:00 HC Ryazan - HC Lipetsk 1:3 1:0,0:2,0:1
15:30 HC Sarov - HC Buran Voronezh 2:5 2:1,0:1,0:3
21.11.2013 16:00 HC Dynamo Balashiha - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2 0:1,1:0,0:1
16:00 HC Kuban Krasnodar - Yermak Angarsk 5:1 0:0,5:1,0:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - THC Tver 0:3 0:1,0:1,0:1
15:30 Lada Togliatti - HC VMF St.Petersburg 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
20.11.2013 15:30 Kristall Saratov - Yuzhny Ural Orsk 3:4sn 1:0,0:1,2:2,0:0,0:1
13:30 Zauralie Kurgan - Izhstal Izhevsk 2:6 0:1,1:3,1:2
19.11.2013 12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Dizel Penza 2:0 0:0,2:0,0:0
18.11.2013 16:00 HC Buran Voronezh - Yuzhny Ural Orsk 5:2 1:1,2:0,2:1
16:00 HC Lipetsk - Chelmet Chelyabinsk 2:3 0:3,1:0,1:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 2:1 0:1,1:0,1:0
15:30 Kristall Saratov - HC Saryarka 0:5 0:3,0:1,0:1
14:00 Rubin Tyumen - Izhstal Izhevsk 3:1 1:1,1:0,1:0
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Toros Neftekamsk 1:2 1:0,0:1,0:1
13:30 Zauralie Kurgan - Molot Prikamie Perm 3:4 0:2,0:1,3:1
17.11.2013 14:00 Titan Klin - HC Kuban Krasnodar 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Ryazan 5:4 2:1,1:2,2:1
10:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Sarov 4:3 1:1,0:0,3:2
09:00 Yermak Angarsk - Dizel Penza 2:1 1:0,1:0,0:1
16.11.2013 14:00 Kristall Saratov - Chelmet Chelyabinsk 6:3 3:2,2:1,1:0
14:00 HC Buran Voronezh - HC Saryarka 3:6 1:4,1:1,1:1
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Lada Togliatti 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
14:00 HC Lipetsk - Yuzhny Ural Orsk 1:2 1:0,0:0,0:2
14:00 THC Tver - HC Dynamo Balashiha 5:4 2:2,1:1,2:1
12:00 Rubin Tyumen - Molot Prikamie Perm 1:2 1:1,0:0,0:1
12:00 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 0:1 0:1,0:0,0:0
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Izhstal Izhevsk 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
15.11.2013 16:00 HC VMF St.Petersburg - HC Kuban Krasnodar 4:3sn 1:0,2:2,0:1,0:0,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Dizel Penza 3:2 0:1,0:1,3:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Ryazan 5:1 1:0,2:1,2:0
11:00 Yermak Angarsk - HC Sarov 3:1 1:1,0:0,2:0
14.11.2013 16:00 HC Buran Voronezh - Chelmet Chelyabinsk 6:7pp 0:3,3:1,3:2,0:1
16:00 HC Lipetsk - HC Saryarka 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
15:30 Titan Klin - HC Dynamo Balashiha 1:3 1:1,0:1,0:1
14:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Molot Prikamie Perm 1:2 0:0,0:1,1:1
13.11.2013 16:00 THC Tver - HC Kuban Krasnodar 3:4 0:3,3:1,0:0
15:30 Neftyanik Almetievsk - Ariada-Akpars Volzhsk 6:5 3:3,0:2,3:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sarov 3:4sn 0:0,1:1,2:2,0:0,0:1
11:00 Yermak Angarsk - HC Ryazan 2:1 0:1,0:0,2:0
12.11.2013 12:00 HC VMF St.Petersburg - HC Dynamo Balashiha 1:2 0:0,0:0,1:2
11.11.2013 15:30 Lada Togliatti - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 0:1,1:2,1:0
09.11.2013 14:00 Lada Togliatti - Neftyanik Almetievsk 3:1 0:1,2:0,1:0
07.11.2013 15:30 Neftyanik Almetievsk - Lada Togliatti 4:5 1:2,2:1,1:2
05.11.2013 16:00 Dizel Penza - THC Tver 5:4pp 0:1,2:2,2:1,1:0
16:00 Izhstal Izhevsk - Kristall Saratov 1:4 1:1,0:2,0:1
13:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
04.11.2013 14:00 HC Kuban Krasnodar - Neftyanik Almetievsk 2:3 0:1,1:1,1:1
12:00 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 0:2 0:0,0:1,0:1
03.11.2013 14:00 Dizel Penza - HC VMF St.Petersburg 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
14:00 Izhstal Izhevsk - HC Lipetsk 4:2 1:2,2:0,1:0
14:00 HC Sarov - Titan Klin 2:3 0:1,1:1,1:1
14:00 HC Ryazan - THC Tver 3:0 0:0,3:0,0:0
12:00 Molot Prikamie Perm - HC Buran Voronezh 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Yermak Angarsk 5:2 3:0,1:1,1:1
12:00 Toros Neftekamsk - Kristall Saratov 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
12:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Sokol Krasnoyarsk 0:3 0:1,0:1,0:1
09:00 HC Saryarka - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 6:0 2:0,2:0,2:0
02.11.2013 14:00 HC Dynamo Balashiha - Neftyanik Almetievsk 1:2 0:1,0:1,1:0
14:00 HC Kuban Krasnodar - Lada Togliatti 3:1 1:0,1:0,1:1
01.11.2013 16:00 Izhstal Izhevsk - HC Buran Voronezh 0:2 0:0,0:2,0:0
16:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 3:0 1:0,1:0,1:0
16:00 Dizel Penza - Titan Klin 2:0 1:0,1:0,0:0
15:30 HC Sarov - THC Tver 1:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Yermak Angarsk 2:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - Kristall Saratov 2:4 -:-,-:-,-:-
14:00 HC Saryarka - HC Sokol Krasnoyarsk 4:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Toros Neftekamsk - HC Lipetsk 1:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:1 -:-,-:-,-:-
31.10.2013 16:00 HC Dynamo Balashiha - Lada Togliatti 4:3 0:2,2:1,2:0
16:00 HC Kuban Krasnodar - Ariada-Akpars Volzhsk 7:4 1:0,4:3,2:1
13:30 Zauralie Kurgan - Sputnik Nizhny Tagil 3:4 1:1,2:1,0:2
30.10.2013 16:00 HC Ryazan - Titan Klin 2:0 1:0,1:0,0:0
15:30 HC Sarov - HC VMF St.Petersburg 2:1 0:0,1:1,1:0
14:00 Toros Neftekamsk - HC Buran Voronezh 0:3 0:1,0:2,0:0
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Lipetsk 5:2 1:1,2:0,2:1
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:2 2:1,2:1,1:0
14:00 HC Saryarka - Yermak Angarsk 2:0 1:0,0:0,1:0
29.10.2013 16:00 HC Dynamo Balashiha - Ariada-Akpars Volzhsk 4:3sn 0:0,2:1,1:2,0:0,1:0
14:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nizhny Tagil 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,1:0
28.10.2013 16:00 THC Tver - Yuzhny Ural Orsk 2:3 0:1,0:0,2:2
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Izhstal Izhevsk 1:0 1:0,0:0,0:0
27.10.2013 14:00 Neftyanik Almetievsk - Dizel Penza 4:3pp 1:1,2:2,0:0,1:0
14:00 Kristall Saratov - Zauralie Kurgan 6:5 2:0,1:3,3:2
26.10.2013 15:00 Titan Klin - Yuzhny Ural Orsk 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
15:00 THC Tver - HC Saryarka 4:5pp 0:0,0:2,4:2,0:1
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Molot Prikamie Perm 2:3ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk 4:2 3:0,1:0,0:2
11:00 HC VMF St.Petersburg - Chelmet Chelyabinsk 3:2 1:1,0:0,2:1
10:00 Yermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 4:3pp 0:0,2:0,1:3,1:0
25.10.2013 17:00 HC Buran Voronezh - Sputnik Nizhny Tagil 4:2 0:0,3:2,1:0
17:00 HC Lipetsk - Zauralie Kurgan 4:5pp 1:1,2:3,1:0,0:1
16:30 Kristall Saratov - Rubin Tyumen 4:5ppsn 0:0,2:1,2:3,0:0,0:1
16:30 Lada Togliatti - HC Sarov 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Dizel Penza 2:3 1:1,0:1,1:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Ryazan 4:5 0:2,3:2,1:1
24.10.2013 17:00 HC VMF St.Petersburg - Yuzhny Ural Orsk 3:1 2:1,0:0,1:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - HC Kuban Krasnodar 3:1 2:0,1:0,0:1
17:00 THC Tver - Chelmet Chelyabinsk 4:0 1:0,1:0,2:0
16:30 Titan Klin - HC Saryarka 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Izhstal Izhevsk 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Molot Prikamie Perm 2:1ppsn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
12:00 Yermak Angarsk - Toros Neftekamsk 2:3 0:2,0:0,2:1
23.10.2013 17:00 HC Lipetsk - Rubin Tyumen 4:6 2:3,0:1,2:2
17:00 HC Buran Voronezh - Zauralie Kurgan 1:0 0:0,0:0,1:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Sarov 4:3 2:0,0:1,2:2
16:30 Kristall Saratov - Sputnik Nizhny Tagil 2:1 0:0,1:0,1:1
16:30 Lada Togliatti - Dizel Penza 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Ryazan 2:3 0:0,2:2,0:1
22.10.2013 17:00 HC VMF St.Petersburg - HC Saryarka 1:3 0:1,1:1,0:1
16:30 Titan Klin - Chelmet Chelyabinsk 3:1 1:0,1:0,1:1
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Toros Neftekamsk 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Molot Prikamie Perm 1:2 -:-,-:-,-:-
21.10.2013 17:00 HC Lipetsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:1 0:0,1:1,2:0
17:00 HC Buran Voronezh - Rubin Tyumen 5:4 2:2,0:2,3:0
16:30 Lada Togliatti - HC Ryazan 4:1 0:0,2:0,2:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sarov 2:1 0:0,2:0,0:1
20.10.2013 15:00 Izhstal Izhevsk - THC Tver 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
19.10.2013 15:00 Dizel Penza - HC Kuban Krasnodar 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
13:00 Zauralie Kurgan - HC Sokol Krasnoyarsk 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Neftyanik Almetievsk 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
18.10.2013 17:00 Izhstal Izhevsk - Titan Klin 3:1 0:0,2:0,1:1
15:00 Molot Prikamie Perm - HC VMF St.Petersburg 4:1 2:0,1:1,1:0
15:00 Toros Neftekamsk - THC Tver 1:0 0:0,0:0,1:0
17.10.2013 17:00 HC Ryazan - HC Kuban Krasnodar 2:4 0:3,1:0,1:1
17:00 Dizel Penza - HC Dynamo Balashiha 1:0 0:0,0:0,1:0
15:00 Chelmet Chelyabinsk - Neftyanik Almetievsk 4:0 3:0,1:0,0:0
15:00 Rubin Tyumen - HC Sokol Krasnoyarsk 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 HC Saryarka - Lada Togliatti 4:3pp 1:0,0:3,2:0,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - Yermak Angarsk 5:1 0:0,2:0,3:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
16.10.2013 17:00 Izhstal Izhevsk - HC VMF St.Petersburg 3:2 1:0,2:2,0:0
16:30 Kristall Saratov - HC Lipetsk 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - THC Tver 0:2 0:0,0:2,0:0
15:00 Toros Neftekamsk - Titan Klin 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
15.10.2013 18:00 HC Ryazan - HC Dynamo Balashiha 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 HC Sarov - HC Kuban Krasnodar 2:5 1:1,1:2,0:2
15:00 Chelmet Chelyabinsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:1 0:1,1:0,1:0
15:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 0:1 0:0,0:1,0:0
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Lada Togliatti 1:2 0:1,0:0,1:1
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2 1:1,1:1,1:0
13:00 HC Saryarka - Neftyanik Almetievsk 3:0 1:0,2:0,0:0
14.10.2013 17:00 HC Lipetsk - HC Buran Voronezh 5:3 0:1,2:1,3:1
15:00 Toros Neftekamsk - HC VMF St.Petersburg 5:2 1:1,1:1,3:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Titan Klin 3:1 2:1,1:0,0:0
13.10.2013 15:00 HC Sarov - HC Dynamo Balashiha 2:0 2:0,0:0,0:0
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yermak Angarsk 1:0 0:0,1:0,0:0
13:00 HC Saryarka - Ariada-Akpars Volzhsk 0:3 0:0,0:2,0:1
13:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 2:1,0:1,1:0
12.10.2013 15:00 HC Buran Voronezh - Kristall Saratov 5:2 2:0,0:0,3:2
11.10.2013 17:00 HC Kuban Krasnodar - Yuzhny Ural Orsk 0:2 0:0,0:1,0:1
16:30 Lada Togliatti - Chelmet Chelyabinsk 1:2 1:0,0:1,0:1
10.10.2013 17:00 HC Ryazan - Dizel Penza 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
17:00 THC Tver - Zauralie Kurgan 3:2 0:0,0:2,3:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - Izhstal Izhevsk 3:2 1:1,2:1,0:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Lipetsk 4:8 1:2,2:2,1:4
09.10.2013 17:00 THC Tver - Sputnik Nizhny Tagil 5:4sn 2:1,1:2,1:1,0:0,1:0
17:00 HC VMF St.Petersburg - Rubin Tyumen 1:2 0:0,1:1,0:1
17:00 HC Dynamo Balashiha - Yuzhny Ural Orsk 2:1 0:0,1:0,1:1
17:00 HC Kuban Krasnodar - Chelmet Chelyabinsk 6:2 2:0,2:0,2:2
16:30 Titan Klin - Zauralie Kurgan 2:0 2:0,0:0,0:0
08.10.2013 17:00 Dizel Penza - HC Sarov 3:0 0:0,3:0,0:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Izhstal Izhevsk 4:1 1:1,0:0,3:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 2:4 1:1,0:2,1:1
16:30 Lada Togliatti - Toros Neftekamsk 2:1 0:0,1:0,1:1
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Buran Voronezh 6:1 3:0,0:0,3:1
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Kristall Saratov 3:0 1:0,1:0,1:0
12:00 Yermak Angarsk - HC Lipetsk 2:4 0:0,2:1,0:3
07.10.2013 17:00 THC Tver - Rubin Tyumen 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 HC VMF St.Petersburg - Zauralie Kurgan 1:4 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Dynamo Balashiha - Chelmet Chelyabinsk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:00 HC Kuban Krasnodar - HC Saryarka 4:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - Sputnik Nizhny Tagil 4:0 -:-,-:-,-:-
06.10.2013 15:00 HC Sarov - HC Ryazan 2:3pp 1:2,0:0,1:0,0:1
15:00 Neftyanik Almetievsk - Toros Neftekamsk 0:2 0:1,0:1,0:0
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Molot Prikamie Perm 2:1 1:1,1:0,0:0
15:00 Lada Togliatti - Izhstal Izhevsk 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Lipetsk 4:2 -:-,-:-,-:-
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Buran Voronezh 2:3 2:0,0:1,0:2
10:00 Yermak Angarsk - Kristall Saratov 3:1 -:-,-:-,-:-
05.10.2013 15:00 HC Dynamo Balashiha - HC Saryarka 2:4 0:1,2:1,0:2
15:00 Titan Klin - Rubin Tyumen 2:1 0:1,0:0,2:0
13:00 HC VMF St.Petersburg - Sputnik Nizhny Tagil 2:0 0:0,2:0,0:0
04.10.2013 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Toros Neftekamsk 1:3 1:1,0:2,0:0
16:30 Lada Togliatti - Molot Prikamie Perm 4:3 2:1,1:1,1:1
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Kristall Saratov 3:2 1:0,1:0,1:2
12:00 Yermak Angarsk - HC Buran Voronezh 5:4pp 1:1,2:0,1:3,1:0
03.10.2013 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Dizel Penza 1:0 0:0,0:0,1:0
02.10.2013 17:00 HC Lipetsk - THC Tver 0:3 0:1,0:0,0:2
17:00 Izhstal Izhevsk - HC Kuban Krasnodar 4:5pp 1:1,1:2,2:1,0:1
01.10.2013 15:00 Chelmet Chelyabinsk - Dizel Penza 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 HC Saryarka - HC Ryazan 6:1 3:0,1:0,2:1
15:00 Molot Prikamie Perm - HC Dynamo Balashiha 2:1 2:0,0:1,0:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Sarov 1:5 1:1,0:0,0:4
14:30 Zauralie Kurgan - Neftyanik Almetievsk 1:4 0:2,1:1,0:1
30.09.2013 17:00 HC Buran Voronezh - THC Tver 1:4 0:2,0:1,1:1
17:00 HC Lipetsk - HC VMF St.Petersburg 4:2 0:0,2:2,2:0
16:30 Kristall Saratov - Titan Klin 2:4 0:2,2:1,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - HC Kuban Krasnodar 4:2 3:1,0:1,1:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Yermak Angarsk 1:2 0:1,1:1,0:0
29.09.2013 15:00 Izhstal Izhevsk - HC Dynamo Balashiha 5:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Sarov 3:1 1:0,1:1,1:0
13:00 HC Saryarka - Dizel Penza 0:1 0:0,0:1,0:0
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Ariada-Akpars Volzhsk 3:4 1:2,1:1,1:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Ryazan 5:4pp 2:3,0:1,2:0,1:0
13:00 Zauralie Kurgan - Lada Togliatti 2:1 0:1,2:0,0:0
13:00 Rubin Tyumen - Neftyanik Almetievsk 4:0 3:0,0:0,1:0
28.09.2013 15:00 Kristall Saratov - THC Tver 6:2 0:1,3:1,3:0
15:00 HC Buran Voronezh - HC VMF St.Petersburg 3:2 3:1,0:1,0:0
15:00 HC Lipetsk - Titan Klin 3:4 0:2,2:2,1:0
13:00 Molot Prikamie Perm - HC Kuban Krasnodar 2:4 0:0,1:3,1:1
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
27.09.2013 15:00 Toros Neftekamsk - HC Dynamo Balashiha 5:4 2:2,1:2,2:0
15:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Ryazan 4:5 3:4,1:0,0:1
15:00 HC Saryarka - HC Sarov 1:3 0:0,0:3,1:0
15:00 Rubin Tyumen - Lada Togliatti 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
14:30 Zauralie Kurgan - Ariada-Akpars Volzhsk 3:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Neftyanik Almetievsk 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
26.09.2013 17:00 HC Buran Voronezh - Titan Klin 3:2 0:0,1:1,2:1
16:30 Kristall Saratov - HC VMF St.Petersburg 3:2 0:2,1:0,2:0
12:00 Yermak Angarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:4 0:1,1:0,2:3
25.09.2013 17:00 Dizel Penza - Izhstal Izhevsk 6:2 1:0,2:0,3:2
15:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Lada Togliatti 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
24.09.2013 17:00 HC Kuban Krasnodar - Zauralie Kurgan 4:1 -:-,-:-,-:-
17:00 THC Tver - HC Sokol Krasnoyarsk 4:1 -:-,-:-,-:-
23.09.2013 17:00 HC Ryazan - Izhstal Izhevsk 4:5 1:1,1:4,2:0
17:00 Dizel Penza - Toros Neftekamsk 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
16:30 HC Sarov - Molot Prikamie Perm 3:4 2:2,0:0,1:2
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Lipetsk 4:6 1:3,0:1,3:2
15:00 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 1:4 1:2,0:2,0:0
22.09.2013 15:00 Titan Klin - HC Sokol Krasnoyarsk 0:2 0:1,0:1,0:0
15:00 THC Tver - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3 0:0,0:2,2:1
15:00 HC VMF St.Petersburg - Yermak Angarsk 2:0 1:0,0:0,1:0
15:00 HC Dynamo Balashiha - Zauralie Kurgan 7:1 3:1,3:0,1:0
21.09.2013 15:00 Dizel Penza - Molot Prikamie Perm 3:2sn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:0
15:00 Neftyanik Almetievsk - HC Buran Voronezh 1:3 0:1,0:1,1:1
15:00 HC Sarov - Izhstal Izhevsk 0:2 0:0,0:0,0:2
15:00 Lada Togliatti - Kristall Saratov 1:3 1:0,0:1,0:2
15:00 HC Ryazan - Toros Neftekamsk 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Lipetsk 3:1 0:1,1:0,2:0
13:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Saryarka 2:1 1:0,1:1,0:0
20.09.2013 17:00 HC Kuban Krasnodar - Sputnik Nizhny Tagil 4:1 2:0,0:0,2:1
17:00 THC Tver - Yermak Angarsk 3:4sn 2:2,0:1,1:0,0:0,0:1
17:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sokol Krasnoyarsk 4:3 2:2,2:1,0:0
17:00 HC Dynamo Balashiha - Rubin Tyumen 0:1 0:1,0:0,0:0
16:30 Titan Klin - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:5 0:1,2:2,1:2
19.09.2013 17:00 HC Ryazan - Molot Prikamie Perm 1:2 0:1,0:1,1:0
16:30 Lada Togliatti - HC Lipetsk 5:2 2:0,2:1,1:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Buran Voronezh 0:3 0:1,0:1,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Kristall Saratov 3:2 0:0,2:0,1:2
16:30 HC Sarov - Toros Neftekamsk 4:2 0:1,2:0,2:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Saryarka 3:2 0:0,1:1,2:1
18.09.2013 17:00 HC VMF St.Petersburg - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:4 1:3,1:1,1:0
17:00 HC Kuban Krasnodar - Rubin Tyumen 2:1 0:0,1:0,1:1
17:00 HC Dynamo Balashiha - Sputnik Nizhny Tagil 5:3 1:0,2:1,2:2
16:30 Titan Klin - Yermak Angarsk 2:1 1:0,0:1,1:0
17.09.2013 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kristall Saratov 3:2 1:0,1:0,1:2
16:30 Lada Togliatti - HC Buran Voronezh 2:0 0:0,1:0,1:0
16.09.2013 14:30 Zauralie Kurgan - Dizel Penza 2:3sn 0:0,2:2,0:0,0:0,0:1
15.09.2013 11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Neftyanik Almetievsk 1:2 0:1,1:0,0:1
14.09.2013 15:00 THC Tver - Titan Klin 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,0:1
15:00 Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
13:00 Zauralie Kurgan - HC Ryazan 2:5 2:1,0:2,0:2
13:00 Rubin Tyumen - Dizel Penza 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Sarov 1:2 0:0,1:2,0:0
13:00 Molot Prikamie Perm - Yuzhny Ural Orsk 2:3 1:1,1:1,0:1
13.09.2013 17:00 HC Lipetsk - HC Dynamo Balashiha 0:1 0:0,0:0,0:1
17:00 HC Buran Voronezh - HC Kuban Krasnodar 1:4 1:1,0:3,0:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Lada Togliatti 3:1 2:1,1:0,0:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:4sn 0:1,2:2,1:0,0:0,0:1
12:00 Yermak Angarsk - Neftyanik Almetievsk 3:1 1:0,0:0,2:1
12.09.2013 17:00 Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 2:1 1:0,1:1,0:0
16:30 Titan Klin - HC VMF St.Petersburg 1:5 0:1,1:1,0:3
15:00 Molot Prikamie Perm - HC Saryarka 4:0 2:0,2:0,0:0
15:00 Rubin Tyumen - HC Ryazan 2:1 0:0,2:1,0:0
15:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 3:1 1:0,2:0,0:1
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Dizel Penza 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - HC Sarov 2:5 0:1,1:3,1:1
11.09.2013 17:00 HC Lipetsk - HC Kuban Krasnodar 3:7 1:2,0:3,2:2
16:30 Kristall Saratov - HC Dynamo Balashiha 1:3 0:1,1:1,0:1
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Neftyanik Almetievsk 4:3sn 1:1,0:1,2:1,0:0,1:0
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Lada Togliatti 4:1 1:1,2:0,1:0
12:00 Yermak Angarsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2sn 1:2,0:0,1:0,0:0,1:0
10.09.2013 17:00 HC VMF St.Petersburg - THC Tver 1:3 0:0,1:1,0:2
17:00 Izhstal Izhevsk - HC Saryarka 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
15:00 Rubin Tyumen - HC Sarov 4:3 1:1,1:1,2:1
15:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 4:2 0:1,3:0,1:1
15:00 Molot Prikamie Perm - Chelmet Chelyabinsk 1:4 0:2,0:0,1:2
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Ryazan 6:3 1:1,3:2,2:0
09.09.2013 17:00 HC Buran Voronezh - HC Dynamo Balashiha 5:4pp 2:2,2:1,0:1,1:0
16:30 Kristall Saratov - HC Kuban Krasnodar 3:0 0:0,2:0,1:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Ariada-Akpars Volzhsk 1:0 0:0,1:0,0:0
12:00 Yermak Angarsk - Lada Togliatti 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
08.09.2013 13:00 Toros Neftekamsk - HC Saryarka 4:3ppsn 0:2,1:0,2:1,0:0,1:0