VHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
29.02.2012 18:00 Donbass Donetsk - Yuzhny Ural Orsk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:00 Izhstal Izhevsk - Dizel Penza 1:2 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Ryazan - Chelmet Chelyabinsk 3:5 -:-,-:-,-:-
15:30 HC Sarov - HC VMF St.Petersburg 0:6 -:-,-:-,-:-
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Lada Togliatti 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 Neftyanik Almetievsk - Kristall Saratov 6:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Titan Klin - HC Dynamo Balashiha 5:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Toros Neftekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 4:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - Rubin Tyumen 3:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 4:2 1:0,1:2,2:0
11:00 Yermak Angarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:5sn 2:2,2:2,0:0,0:0,0:1
28.02.2012 11:00 Yermak Angarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:0 -:-,-:-,-:-
27.02.2012 18:00 Donbass Donetsk - Chelmet Chelyabinsk 3:1 -:-,-:-,-:-
16:00 Izhstal Izhevsk - Kristall Saratov 4:1 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Dynamo Balashiha - Yuzhny Ural Orsk 2:4 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Dizel Penza 5:6 -:-,-:-,-:-
15:30 Neftyanik Almetievsk - Lada Togliatti 2:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 1:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - Zauralie Kurgan 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 -:-,-:-,-:-
25.02.2012 16:00 Donbass Donetsk - Titan Klin 1:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Kristall Saratov 4:3 1:0,0:1,3:2
14:00 Neftyanik Almetievsk - Dizel Penza 1:3 0:3,1:0,0:0
14:00 HC Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 2:0 1:0,0:0,1:0
14:00 Izhstal Izhevsk - Lada Togliatti 4:1 1:0,2:1,1:0
14:00 HC Dynamo Balashiha - Chelmet Chelyabinsk 0:3 0:0,0:1,0:2
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Rubin Tyumen 1:4 1:0,0:2,0:2
12:00 Toros Neftekamsk - Zauralie Kurgan 4:1 2:0,1:0,1:1
10:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:4pp 1:0,1:0,1:3,0:1
24.02.2012 16:00 Lokomotiv Yaroslavl - HC Sarov 4:0 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:0 -:-,-:-,-:-
22.02.2012 16:00 Lokomotiv Yaroslavl - HC VMF St.Petersburg 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Dynamo Balashiha 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
21.02.2012 16:00 Izhstal Izhevsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Yermak Angarsk - Donbass Donetsk 4:1 -:-,-:-,-:-
20.02.2012 16:00 Dizel Penza - Molot Prikamie Perm 3:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Kristall Saratov - HC Sarov 0:1pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Dynamo Balashiha 5:4 -:-,-:-,-:-
19.02.2012 12:00 Yuzhny Ural Orsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
10:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Donbass Donetsk 6:5ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
18.02.2012 14:00 Kristall Saratov - Molot Prikamie Perm 0:4 0:1,0:1,0:2
14:00 Dizel Penza - Sputnik Nizhny Tagil 3:2sn 2:1,0:0,0:1,0:0,1:0
14:00 Lada Togliatti - HC Sarov 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
12:00 Rubin Tyumen - Titan Klin 3:1 2:0,1:0,0:1
12:00 Zauralie Kurgan - HC VMF St.Petersburg 5:2 2:0,2:1,1:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Ryazan 5:3 1:1,0:0,4:2
17.02.2012 14:00 Rubin Tyumen - Titan Klin 6:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal Izhevsk 5:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Zauralie Kurgan - HC VMF St.Petersburg 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Yermak Angarsk - HC Dynamo Balashiha 4:2 -:-,-:-,-:-
16.02.2012 16:00 Dizel Penza - Toros Neftekamsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 Kristall Saratov - Sputnik Nizhny Tagil 4:5 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Molot Prikamie Perm 2:5 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Donbass Donetsk 1:2 0:0,0:2,1:0
11:00 Yermak Angarsk - HC Dynamo Balashiha 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15.02.2012 14:00 Rubin Tyumen - HC VMF St.Petersburg 2:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Neftyanik Almetievsk 4:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Donbass Donetsk 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal Izhevsk 1:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Zauralie Kurgan - Titan Klin 7:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Ryazan 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,0:1
14.02.2012 15:30 Kristall Saratov - Toros Neftekamsk 3:5 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Sputnik Nizhny Tagil 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Ryazan 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Yermak Angarsk - Lokomotiv Yaroslavl 4:2 -:-,-:-,-:-
13.02.2012 13:30 Chelmet Chelyabinsk - Neftyanik Almetievsk 5:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Zauralie Kurgan - HC Sarov 6:4 -:-,-:-,-:-
12.02.2012 14:00 Lada Togliatti - Toros Neftekamsk 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Lokomotiv Yaroslavl 1:4 -:-,-:-,-:-
09:00 Yermak Angarsk - HC Ryazan 3:2 -:-,-:-,-:-
11.02.2012 12:00 Rubin Tyumen - HC Sarov 3:0 1:0,1:0,1:0
10.02.2012 16:00 Dizel Penza - Kristall Saratov 5:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 1:2 -:-,-:-,-:-
09.02.2012 16:00 HC Dynamo Balashiha - Titan Klin 4:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Izhstal Izhevsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 4:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Molot Prikamie Perm 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 3:0 -:-,-:-,-:-
08.02.2012 16:00 Dizel Penza - Lada Togliatti 3:4 -:-,-:-,-:-
07.02.2012 16:00 Izhstal Izhevsk - Yermak Angarsk 2:3 0:0,1:2,1:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 HC VMF St.Petersburg - HC Dynamo Balashiha 3:1 -:-,-:-,-:-
06.02.2012 15:30 Kristall Saratov - Lada Togliatti 2:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Rubin Tyumen 4:1 -:-,-:-,-:-
05.02.2012 14:00 Neftyanik Almetievsk - HC Sokol Krasnoyarsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 HC VMF St.Petersburg - HC Ryazan 4:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - HC Dynamo Balashiha 6:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Yermak Angarsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:00 Titan Klin - Donbass Donetsk 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk 4:2 -:-,-:-,-:-
04.02.2012 14:00 HC Sarov - Dizel Penza 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
12:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 4:3 1:1,1:0,2:2
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Rubin Tyumen 3:0 0:0,1:0,2:0
03.02.2012 16:00 HC Dynamo Balashiha - HC Ryazan 4:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Neftyanik Almetievsk - Yermak Angarsk 6:0 -:-,-:-,-:-
15:30 HC VMF St.Petersburg - Donbass Donetsk 3:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - Yuzhny Ural Orsk 1:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Chelmet Chelyabinsk 1:2 -:-,-:-,-:-
02.02.2012 15:30 HC Sarov - Kristall Saratov 2:4 -:-,-:-,-:-
15:30 Titan Klin - Dizel Penza 4:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
01.02.2012 16:00 Lokomotiv Yaroslavl - HC Ryazan 4:0 -:-,-:-,-:-
16:00 Izhstal Izhevsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - Chelmet Chelyabinsk 2:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 3:2 -:-,-:-,-:-
31.01.2012 18:00 Donbass Donetsk - HC Dynamo Balashiha 4:1 -:-,-:-,-:-
15:30 HC Sarov - Lada Togliatti 5:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Titan Klin - Kristall Saratov 6:1 -:-,-:-,-:-
15:30 HC VMF St.Petersburg - Dizel Penza 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Rubin Tyumen - HC Sokol Krasnoyarsk 4:3pp 3:2,0:1,0:0,1:0
30.01.2012 16:00 Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 1:5 -:-,-:-,-:-
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 0:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - Sputnik Nizhny Tagil 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 5:3 -:-,-:-,-:-
29.01.2012 16:00 Donbass Donetsk - HC Ryazan 5:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Titan Klin - Lada Togliatti 4:3 -:-,-:-,-:-
14:00 HC VMF St.Petersburg - Kristall Saratov 1:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dizel Penza 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Rubin Tyumen - HC Sokol Krasnoyarsk 4:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 2:1 1:0,0:0,1:1
28.01.2012 14:00 Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk 2:1 0:0,1:1,1:0
14:00 Neftyanik Almetievsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 0:1 0:0,0:0,0:1
12:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nizhny Tagil 5:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 2:4 0:2,0:2,2:0
27.01.2012 16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Kristall Saratov 4:0 -:-,-:-,-:-
15:30 HC VMF St.Petersburg - Lada Togliatti 2:4 -:-,-:-,-:-
26.01.2012 16:00 HC Ryazan - HC Dynamo Balashiha 3:2 -:-,-:-,-:-
25.01.2012 16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 3:1 -:-,-:-,-:-
15:30 HC Sarov - Ariada-Akpars Volzhsk 2:5 -:-,-:-,-:-
24.01.2012 16:00 Dizel Penza - Rubin Tyumen 2:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Titan Klin 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Toros Neftekamsk 2:4 1:1,1:0,0:3
11:00 Yermak Angarsk - Molot Prikamie Perm 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
23.01.2012 18:00 Donbass Donetsk - Izhstal Izhevsk 6:2 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Ryazan - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 -:-,-:-,-:-
15:30 HC Sarov - Neftyanik Almetievsk 3:2 -:-,-:-,-:-
22.01.2012 14:00 Kristall Saratov - Rubin Tyumen 3:7 -:-,-:-,-:-
14:00 Dizel Penza - Lada Togliatti 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Titan Klin 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Toros Neftekamsk 3:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - HC VMF St.Petersburg 4:2 -:-,-:-,-:-
10:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Molot Prikamie Perm 2:6 -:-,-:-,-:-
09:00 Yermak Angarsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:0 -:-,-:-,-:-
21.01.2012 16:00 Donbass Donetsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:5 -:-,-:-,-:-
14:00 HC Ryazan - Neftyanik Almetievsk 3:8 2:5,0:2,1:1
14:00 HC Dynamo Balashiha - Izhstal Izhevsk 0:2 0:0,0:0,0:2
20.01.2012 16:00 Dizel Penza - Zauralie Kurgan 5:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Rubin Tyumen 2:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Chelmet Chelyabinsk - HC VMF St.Petersburg 1:0 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Molot Prikamie Perm 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Sputnik Nizhny Tagil 1:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Yermak Angarsk - Toros Neftekamsk 4:1 -:-,-:-,-:-
19.01.2012 18:00 Donbass Donetsk - Neftyanik Almetievsk 1:0 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Ryazan - Izhstal Izhevsk 0:3 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Dynamo Balashiha - Ariada-Akpars Volzhsk 2:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Sarov 4:1 -:-,-:-,-:-
18.01.2012 15:30 Titan Klin - HC VMF St.Petersburg 5:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Kristall Saratov - Zauralie Kurgan 2:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 -:-,-:-,-:-
17.01.2012 16:00 HC Dynamo Balashiha - Neftyanik Almetievsk 2:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Sarov 6:4 -:-,-:-,-:-
16.01.2012 15:30 Lada Togliatti - Zauralie Kurgan 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 2:1,0:0,0:2
15.01.2012 12:00 Molot Prikamie Perm - Toros Neftekamsk 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14.01.2012 14:00 Titan Klin - HC Sokol Krasnoyarsk 5:4 0:1,3:0,2:3
14:00 HC VMF St.Petersburg - Yermak Angarsk 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
14:00 Dizel Penza - Kristall Saratov 4:2 1:1,3:1,0:0
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 4:3 3:2,0:0,1:1
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Ryazan 6:2 1:1,3:0,2:1
13.01.2012 15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Izhstal Izhevsk 4:2 -:-,-:-,-:-
15:30 HC Sarov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:4 -:-,-:-,-:-
15:30 HC VMF St.Petersburg - Yermak Angarsk 1:4 -:-,-:-,-:-
15:30 Titan Klin - HC Sokol Krasnoyarsk 7:3 -:-,-:-,-:-
12.01.2012 15:30 Lada Togliatti - Kristall Saratov 7:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Ryazan 5:0 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Dynamo Balashiha 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:30 Zauralie Kurgan - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 4:2 -:-,-:-,-:-
11.01.2012 15:30 Titan Klin - Yermak Angarsk 5:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Neftyanik Almetievsk - Izhstal Izhevsk 4:1 -:-,-:-,-:-
15:30 HC Sarov - HC Sokol Krasnoyarsk 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 HC VMF St.Petersburg - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:0 -:-,-:-,-:-
10.01.2012 15:30 Lada Togliatti - Dizel Penza 3:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Rubin Tyumen - Lokomotiv Yaroslavl 4:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Toros Neftekamsk - HC Ryazan 8:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - HC Dynamo Balashiha 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:30 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 7:6 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Donbass Donetsk 2:6 -:-,-:-,-:-
09.01.2012 14:00 Titan Klin - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Neftyanik Almetievsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:4 -:-,-:-,-:-
14:00 HC Sarov - Yermak Angarsk 3:5 -:-,-:-,-:-
14:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sokol Krasnoyarsk 5:4 -:-,-:-,-:-
08.01.2012 14:00 Kristall Saratov - Dizel Penza 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 0:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - Donbass Donetsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - HC Dynamo Balashiha 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
07.01.2012 14:00 Izhstal Izhevsk - Ariada-Akpars Volzhsk 5:3 -:-,-:-,-:-
06.01.2012 14:00 Lokomotiv Yaroslavl - Titan Klin 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - Donbass Donetsk 2:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 1:0sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
29.12.2011 10:00 Titan Klin - HC Ryazan 4:2 -:-,-:-,-:-
28.12.2011 16:00 Izhstal Izhevsk - Molot Prikamie Perm 1:0 -:-,-:-,-:-
16:00 Dizel Penza - HC Sarov 6:0 -:-,-:-,-:-
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Donbass Donetsk 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Toros Neftekamsk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Lada Togliatti 3:2 -:-,-:-,-:-
27.12.2011 16:00 HC Dynamo Balashiha - HC Ryazan 2:4 -:-,-:-,-:-
26.12.2011 16:00 Izhstal Izhevsk - Sputnik Nizhny Tagil 0:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Neftyanik Almetievsk - Toros Neftekamsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Molot Prikamie Perm 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Lada Togliatti 2:7 -:-,-:-,-:-
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Kristall Saratov 4:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sokol Krasnoyarsk 1:2 -:-,-:-,-:-
25.12.2011 16:00 Donbass Donetsk - Titan Klin 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:00 HC Dynamo Balashiha - HC Sarov 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sokol Krasnoyarsk 6:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Yermak Angarsk - Rubin Tyumen 2:3 -:-,-:-,-:-
24.12.2011 14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Sputnik Nizhny Tagil 5:6 -:-,-:-,-:-
14:00 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 1:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Dizel Penza 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Kristall Saratov 9:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Yermak Angarsk - Rubin Tyumen 3:2 1:0,1:1,1:1
23.12.2011 18:00 Donbass Donetsk - HC Sarov 5:1 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Ryazan - Titan Klin 2:0 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Dynamo Balashiha - HC VMF St.Petersburg 4:2 -:-,-:-,-:-
22.12.2011 16:00 Izhstal Izhevsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:4 -:-,-:-,-:-
15:30 Neftyanik Almetievsk - Sputnik Nizhny Tagil 1:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Dizel Penza 4:3 -:-,-:-,-:-
21.12.2011 18:00 Donbass Donetsk - HC VMF St.Petersburg 4:2 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Ryazan - HC Sarov 3:8 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Dynamo Balashiha - Titan Klin 2:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Rubin Tyumen 0:3 -:-,-:-,-:-
20.12.2011 14:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:00 Molot Prikamie Perm - Lokomotiv Yaroslavl 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 6:0 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Rubin Tyumen 2:5 -:-,-:-,-:-
19.12.2011 16:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:30 Lada Togliatti - Kristall Saratov 5:1 -:-,-:-,-:-
18.12.2011 14:00 Izhstal Izhevsk - Neftyanik Almetievsk 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - Yuzhny Ural Orsk 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 3:1 -:-,-:-,-:-
17.12.2011 14:00 Titan Klin - HC VMF St.Petersburg 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Lada Togliatti - Dizel Penza 0:3 -:-,-:-,-:-
10:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Zauralie Kurgan 5:6 -:-,-:-,-:-
16.12.2011 16:00 HC Ryazan - HC Dynamo Balashiha 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 Molot Prikamie Perm - Chelmet Chelyabinsk 4:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Zauralie Kurgan 5:3 -:-,-:-,-:-
15.12.2011 15:30 Kristall Saratov - Dizel Penza 5:3 -:-,-:-,-:-
14.12.2011 16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ariada-Akpars Volzhsk 2:0 -:-,-:-,-:-
15:30 HC Sarov - Izhstal Izhevsk 2:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Chelmet Chelyabinsk 3:2 -:-,-:-,-:-
13.12.2011 15:30 Lada Togliatti - Yermak Angarsk 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:00 Rubin Tyumen - HC Dynamo Balashiha 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12.12.2011 16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftyanik Almetievsk 5:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Titan Klin - Izhstal Izhevsk 1:2 -:-,-:-,-:-
15:30 HC Sarov - Ariada-Akpars Volzhsk 2:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Molot Prikamie Perm 1:5 -:-,-:-,-:-
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 3:1 -:-,-:-,-:-
11.12.2011 14:00 Lada Togliatti - HC Sokol Krasnoyarsk 5:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Kristall Saratov - Yermak Angarsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Rubin Tyumen - Donbass Donetsk 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Zauralie Kurgan - HC Dynamo Balashiha 3:1 -:-,-:-,-:-
10.12.2011 14:00 HC Sarov - Neftyanik Almetievsk 4:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Titan Klin - Ariada-Akpars Volzhsk 1:4 -:-,-:-,-:-
14:00 HC VMF St.Petersburg - Izhstal Izhevsk 0:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Molot Prikamie Perm 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 5:1 -:-,-:-,-:-
09.12.2011 16:00 Dizel Penza - Yermak Angarsk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Kristall Saratov - HC Sokol Krasnoyarsk 3:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Rubin Tyumen - HC Ryazan 7:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Zauralie Kurgan - Donbass Donetsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
08.12.2011 15:30 Titan Klin - Neftyanik Almetievsk 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 HC VMF St.Petersburg - Ariada-Akpars Volzhsk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 5:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Molot Prikamie Perm 1:4 -:-,-:-,-:-
07.12.2011 16:00 HC Dynamo Balashiha - Donbass Donetsk 2:4 -:-,-:-,-:-
16:00 Dizel Penza - HC Sokol Krasnoyarsk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Kristall Saratov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:5 -:-,-:-,-:-
13:30 Zauralie Kurgan - HC Ryazan 2:3 -:-,-:-,-:-
06.12.2011 15:30 HC VMF St.Petersburg - Neftyanik Almetievsk 3:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Toros Neftekamsk - HC Sarov 10:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 6:4 -:-,-:-,-:-
05.12.2011 16:00 Dizel Penza - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:4 -:-,-:-,-:-
04.12.2011 16:00 Donbass Donetsk - Lada Togliatti 3:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Izhstal Izhevsk - Rubin Tyumen 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Molot Prikamie Perm - HC Sarov 2:4 -:-,-:-,-:-
03.12.2011 12:00 Toros Neftekamsk - Titan Klin 4:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Yermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
02.12.2011 18:00 Donbass Donetsk - Kristall Saratov 4:1 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Dynamo Balashiha - Lada Togliatti 1:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Izhstal Izhevsk - Zauralie Kurgan 3:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Rubin Tyumen 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Sarov 5:2 -:-,-:-,-:-
01.12.2011 14:00 Molot Prikamie Perm - Titan Klin 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Toros Neftekamsk - HC VMF St.Petersburg 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Yuzhny Ural Orsk 1:3 -:-,-:-,-:-
30.11.2011 18:00 Donbass Donetsk - Dizel Penza 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 HC Ryazan - Lada Togliatti 3:2 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Dynamo Balashiha - Kristall Saratov 2:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Zauralie Kurgan 4:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Neftyanik Almetievsk - Rubin Tyumen 4:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Yermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
29.11.2011 14:00 Molot Prikamie Perm - HC VMF St.Petersburg 2:5 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yuzhny Ural Orsk 2:5 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Titan Klin 7:4 -:-,-:-,-:-
28.11.2011 16:00 HC Ryazan - Kristall Saratov 1:4 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Dynamo Balashiha - Dizel Penza 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 HC Sarov - Lada Togliatti 6:4 -:-,-:-,-:-
15:30 Neftyanik Almetievsk - Zauralie Kurgan 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Chelmet Chelyabinsk 1:2 -:-,-:-,-:-
27.11.2011 12:00 Molot Prikamie Perm - Toros Neftekamsk 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC VMF St.Petersburg 2:3 -:-,-:-,-:-
26.11.2011 14:00 HC Sarov - Kristall Saratov 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
14:00 HC Ryazan - Dizel Penza 1:2 0:0,0:1,1:1
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 1:5 1:0,0:2,0:3
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Chelmet Chelyabinsk 6:3 1:1,2:0,3:2
25.11.2011 13:40 Sputnik Nizhny Tagil - Toros Neftekamsk 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Yermak Angarsk 3:4 -:-,-:-,-:-
24.11.2011 15:30 HC Sarov - Dizel Penza 0:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Izhstal Izhevsk 3:0 -:-,-:-,-:-
13:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Dynamo Balashiha 5:1 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Yermak Angarsk 0:3 -:-,-:-,-:-
23.11.2011 15:30 HC VMF St.Petersburg - Titan Klin 3:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
22.11.2011 15:30 Kristall Saratov - Izhstal Izhevsk 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:30 Lada Togliatti - Ariada-Akpars Volzhsk 5:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Donbass Donetsk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Dynamo Balashiha 5:2 -:-,-:-,-:-
21.11.2011 15:30 HC Sarov - Titan Klin 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 3:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Zauralie Kurgan - Molot Prikamie Perm 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
20.11.2011 14:00 Dizel Penza - Izhstal Izhevsk 4:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Lada Togliatti - Neftyanik Almetievsk 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Chelmet Chelyabinsk - Donbass Donetsk 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Ryazan 4:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Yermak Angarsk - HC Sokol Krasnoyarsk 4:2 -:-,-:-,-:-
19.11.2011 12:00 Rubin Tyumen - Molot Prikamie Perm 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Zauralie Kurgan - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Yermak Angarsk - HC Sokol Krasnoyarsk 4:1 -:-,-:-,-:-
18.11.2011 16:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars Volzhsk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Kristall Saratov - Neftyanik Almetievsk 0:3 -:-,-:-,-:-
14:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sarov 3:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Ryazan 9:3 -:-,-:-,-:-
17.11.2011 16:00 HC Dynamo Balashiha - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 6:5 -:-,-:-,-:-
13:30 Rubin Tyumen - Sputnik Nizhny Tagil 3:1 -:-,-:-,-:-
16.11.2011 16:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetievsk 3:0 -:-,-:-,-:-
15.11.2011 18:00 Donbass Donetsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Toros Neftekamsk - Lada Togliatti 6:4 -:-,-:-,-:-
14.11.2011 18:00 Donbass Donetsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 8:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 1:3 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Ryazan - Titan Klin 3:2 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Dynamo Balashiha - Yermak Angarsk 6:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sarov 5:1 -:-,-:-,-:-
13.11.2011 14:00 HC VMF St.Petersburg - Zauralie Kurgan 6:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Molot Prikamie Perm - Lada Togliatti 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - Kristall Saratov 4:0 -:-,-:-,-:-
12.11.2011 16:00 Donbass Donetsk - Yermak Angarsk 4:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Yuzhny Ural Orsk 1:3 -:-,-:-,-:-
14:00 HC Ryazan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Neftyanik Almetievsk - HC Sarov 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk 5:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11.11.2011 15:30 Titan Klin - Zauralie Kurgan 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 HC VMF St.Petersburg - Rubin Tyumen 4:6 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - Kristall Saratov 6:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 6:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Lada Togliatti 3:2 -:-,-:-,-:-
10.11.2011 18:00 Donbass Donetsk - HC Sokol Krasnoyarsk 8:1 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Ryazan - Yermak Angarsk 4:6 -:-,-:-,-:-
15:30 Neftyanik Almetievsk - Yuzhny Ural Orsk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Chelmet Chelyabinsk 2:3 -:-,-:-,-:-
09.11.2011 15:30 HC Sarov - Zauralie Kurgan 0:4 -:-,-:-,-:-
15:30 Titan Klin - Rubin Tyumen 1:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Molot Prikamie Perm - Dizel Penza 5:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Kristall Saratov 2:1 -:-,-:-,-:-
08.11.2011 16:00 HC Ryazan - HC Sokol Krasnoyarsk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:30 Neftyanik Almetievsk - Chelmet Chelyabinsk 6:3 -:-,-:-,-:-
07.11.2011 16:00 HC Sarov - Rubin Tyumen 2:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - HC VMF St.Petersburg 8:0 -:-,-:-,-:-
13:30 Sputnik Nizhny Tagil - Dizel Penza 4:6 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Izhstal Izhevsk 5:2 -:-,-:-,-:-
06.11.2011 14:00 HC Ryazan - Donbass Donetsk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 HC Dynamo Balashiha - HC Sokol Krasnoyarsk 4:5 -:-,-:-,-:-
05.11.2011 14:00 Kristall Saratov - HC VMF St.Petersburg 1:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Lada Togliatti - Titan Klin 1:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Ariada-Akpars Volzhsk 6:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Yermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 7:0 -:-,-:-,-:-
04.11.2011 14:00 HC Dynamo Balashiha - Donbass Donetsk 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
03.11.2011 16:00 Dizel Penza - HC VMF St.Petersburg 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 Kristall Saratov - Titan Klin 2:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - HC Sarov 2:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Neftyanik Almetievsk 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Izhstal Izhevsk 0:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Yermak Angarsk - Ariada-Akpars Volzhsk 10:3 -:-,-:-,-:-
02.11.2011 14:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 4:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 2:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Yuzhny Ural Orsk - Molot Prikamie Perm 4:1 -:-,-:-,-:-
01.11.2011 18:00 Donbass Donetsk - HC Ryazan 6:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Dizel Penza - Titan Klin 2:1 -:-,-:-,-:-
16:00 HC Dynamo Balashiha - HC VMF St.Petersburg 1:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Kristall Saratov - HC Sarov 0:4 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Yermak Angarsk - Neftyanik Almetievsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
31.10.2011 13:30 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Molot Prikamie Perm 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
30.10.2011 14:00 Dizel Penza - HC Sarov 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 0:3 -:-,-:-,-:-
10:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Neftyanik Almetievsk 3:2 -:-,-:-,-:-
29.10.2011 13:00 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 11:3 -:-,-:-,-:-
28.10.2011 17:00 Izhstal Izhevsk - Donbass Donetsk 0:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Ryazan 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 -:-,-:-,-:-
27.10.2011 14:30 Zauralie Kurgan - Lada Togliatti 4:1 -:-,-:-,-:-
26.10.2011 17:00 Izhstal Izhevsk - HC Dynamo Balashiha 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 HC VMF St.Petersburg - Yuzhny Ural Orsk 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Donbass Donetsk 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Ryazan 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Yermak Angarsk 4:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:5 -:-,-:-,-:-
25.10.2011 15:00 Rubin Tyumen - Lada Togliatti 0:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Kristall Saratov 3:1 -:-,-:-,-:-
24.10.2011 17:00 Izhstal Izhevsk - HC Ryazan 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Donbass Donetsk 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - Yuzhny Ural Orsk 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Dynamo Balashiha 3:4 -:-,-:-,-:-
16:00 HC VMF St.Petersburg - Chelmet Chelyabinsk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Yermak Angarsk 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - HC Sokol Krasnoyarsk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2 -:-,-:-,-:-
23.10.2011 13:00 Rubin Tyumen - Kristall Saratov 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Zauralie Kurgan - Dizel Penza 0:1 -:-,-:-,-:-
22.10.2011 15:00 HC Sarov - Yuzhny Ural Orsk 4:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Titan Klin - Chelmet Chelyabinsk 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - HC Dynamo Balashiha 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Yermak Angarsk 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - HC Sokol Krasnoyarsk 3:2 -:-,-:-,-:-
21.10.2011 15:00 Rubin Tyumen - Dizel Penza 0:2 -:-,-:-,-:-
20.10.2011 16:30 Lada Togliatti - Ariada-Akpars Volzhsk 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Chelmet Chelyabinsk 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 6:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC Sokol Krasnoyarsk 3:4 -:-,-:-,-:-
19.10.2011 14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC VMF St.Petersburg 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
18.10.2011 18:00 Donbass Donetsk - HC Dynamo Balashiha 0:2 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - Toros Neftekamsk 3:6 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 Lada Togliatti - Neftyanik Almetievsk 4:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Izhstal Izhevsk 2:0 -:-,-:-,-:-
17.10.2011 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Titan Klin 4:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - HC VMF St.Petersburg 1:3 -:-,-:-,-:-
16.10.2011 16:00 Donbass Donetsk - Toros Neftekamsk 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Kristall Saratov - Neftyanik Almetievsk 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 HC Ryazan - Molot Prikamie Perm 3:1 -:-,-:-,-:-
15.10.2011 13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sarov 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 4:1 -:-,-:-,-:-
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC VMF St.Petersburg 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:00 Yermak Angarsk - Titan Klin 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
14.10.2011 18:00 Donbass Donetsk - Molot Prikamie Perm 4:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetievsk 4:5 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - Sputnik Nizhny Tagil 5:1 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Dynamo Balashiha - Toros Neftekamsk 1:4 -:-,-:-,-:-
13.10.2011 14:30 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Titan Klin 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - HC Sarov 4:2 -:-,-:-,-:-
12.10.2011 18:00 Donbass Donetsk - Sputnik Nizhny Tagil 1:2 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Dynamo Balashiha - Molot Prikamie Perm 2:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 6:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Lada Togliatti 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
11.10.2011 14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:4 -:-,-:-,-:-
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - HC Sarov 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10.10.2011 18:00 Donbass Donetsk - HC VMF St.Petersburg 0:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Izhstal Izhevsk - Molot Prikamie Perm 2:4 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Dynamo Balashiha - Sputnik Nizhny Tagil 5:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kristall Saratov 4:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Lada Togliatti 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:4 -:-,-:-,-:-
09.10.2011 13:00 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 3:2 -:-,-:-,-:-
08.10.2011 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Dizel Penza 5:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - Kristall Saratov 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Titan Klin - HC Sarov 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
07.10.2011 14:30 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Yermak Angarsk 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
06.10.2011 16:30 Titan Klin - Donbass Donetsk 2:7 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Dizel Penza 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Yermak Angarsk 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 HC VMF St.Petersburg - HC Ryazan 7:1 -:-,-:-,-:-
05.10.2011 16:30 Lada Togliatti - Yuzhny Ural Orsk 3:5 -:-,-:-,-:-
04.10.2011 16:30 HC VMF St.Petersburg - HC Dynamo Balashiha 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Donbass Donetsk 0:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - HC Ryazan 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars Volzhsk 5:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Izhstal Izhevsk 4:0 -:-,-:-,-:-
03.10.2011 16:30 Lada Togliatti - Chelmet Chelyabinsk 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 Kristall Saratov - Yuzhny Ural Orsk 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:30 Zauralie Kurgan - HC Sokol Krasnoyarsk 4:5ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
02.10.2011 15:00 HC Sarov - HC Ryazan 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Titan Klin - HC Dynamo Balashiha 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 HC VMF St.Petersburg - Donbass Donetsk 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetievsk 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:00 Zauralie Kurgan - HC Sokol Krasnoyarsk 1:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Ariada-Akpars Volzhsk 0:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
01.10.2011 15:00 Kristall Saratov - Chelmet Chelyabinsk 7:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Dizel Penza - Yuzhny Ural Orsk 5:0 -:-,-:-,-:-
30.09.2011 16:30 HC Sarov - HC Dynamo Balashiha 8:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Ariada-Akpars Volzhsk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Neftyanik Almetievsk 2:5 -:-,-:-,-:-
29.09.2011 17:00 Dizel Penza - Chelmet Chelyabinsk 2:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Lada Togliatti 5:4 -:-,-:-,-:-
28.09.2011 17:00 HC Ryazan - Zauralie Kurgan 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Neftyanik Almetievsk 2:6 -:-,-:-,-:-
27.09.2011 15:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nizhny Tagil 5:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Kristall Saratov 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Yermak Angarsk - Lada Togliatti 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
26.09.2011 17:30 Donbass Donetsk - Rubin Tyumen 0:2 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Dynamo Balashiha - Zauralie Kurgan 4:5 -:-,-:-,-:-
17:00 Izhstal Izhevsk - Titan Klin 2:6 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC VMF St.Petersburg 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
25.09.2011 15:00 HC Dynamo Balashiha - Zauralie Kurgan 0:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 4:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Dizel Penza 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
11:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Lada Togliatti 4:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Yermak Angarsk - Kristall Saratov 3:2 -:-,-:-,-:-
24.09.2011 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Titan Klin 6:1 3:0,2:0,1:1
15:00 Neftyanik Almetievsk - HC VMF St.Petersburg 4:1 1:0,1:1,2:0
15:00 Izhstal Izhevsk - HC Sarov 3:2 2:0,0:2,1:0
15:00 HC Ryazan - Rubin Tyumen 1:6 1:2,0:2,0:2
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Toros Neftekamsk 2:6 1:2,1:3,0:1
23.09.2011 18:00 Donbass Donetsk - Zauralie Kurgan 2:1 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - Rubin Tyumen 0:2 -:-,-:-,-:-
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Kristall Saratov 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Yermak Angarsk - Dizel Penza 2:5 -:-,-:-,-:-
22.09.2011 17:00 Izhstal Izhevsk - HC VMF St.Petersburg 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sarov 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Titan Klin 5:3 -:-,-:-,-:-
21.09.2011 17:00 HC Dynamo Balashiha - Rubin Tyumen 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 3:1 -:-,-:-,-:-
13:00 HC Sokol Krasnoyarsk - Dizel Penza 4:2 -:-,-:-,-:-
20.09.2011 16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Sarov 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:2 -:-,-:-,-:-
19.09.2011 16:30 Lada Togliatti - HC Ryazan 4:2 -:-,-:-,-:-
18.09.2011 15:00 HC VMF St.Petersburg - Sputnik Nizhny Tagil 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Yermak Angarsk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 6:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Zauralie Kurgan - Izhstal Izhevsk 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Titan Klin - Molot Prikamie Perm 3:0 -:-,-:-,-:-
17.09.2011 15:00 Neftyanik Almetievsk - Ariada-Akpars Volzhsk 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Kristall Saratov - HC Ryazan 1:9 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Donbass Donetsk 1:4 -:-,-:-,-:-
16.09.2011 16:30 HC Sarov - Molot Prikamie Perm 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Titan Klin - Sputnik Nizhny Tagil 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Toros Neftekamsk 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Izhstal Izhevsk 2:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Sokol Krasnoyarsk 3:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Yermak Angarsk 6:4 -:-,-:-,-:-
15.09.2011 17:00 Dizel Penza - HC Ryazan 7:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Donbass Donetsk 2:6 -:-,-:-,-:-
16:30 Lada Togliatti - HC Dynamo Balashiha 4:2 -:-,-:-,-:-
14.09.2011 16:30 Titan Klin - Toros Neftekamsk 0:3 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Molot Prikamie Perm 8:4 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Sputnik Nizhny Tagil 4:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Sokol Krasnoyarsk 3:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Ariada-Akpars Volzhsk 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal Izhevsk 2:1 -:-,-:-,-:-
13.09.2011 17:00 Dizel Penza - Donbass Donetsk 3:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - HC Dynamo Balashiha 4:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 2:1 -:-,-:-,-:-
12.09.2011 16:30 HC Sarov - Toros Neftekamsk 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars Volzhsk 2:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal Izhevsk 3:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Neftyanik Almetievsk 2:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 1:4 -:-,-:-,-:-
11.09.2011 15:00 HC VMF St.Petersburg - Titan Klin 5:0 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Ryazan - Donbass Donetsk 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Dizel Penza - HC Dynamo Balashiha 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Kristall Saratov - Lada Togliatti 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - Sputnik Nizhny Tagil 2:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Rubin Tyumen - Neftyanik Almetievsk 4:1 -:-,-:-,-:-