VHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
28.02.2011 17:00 Izhstal Izhevsk - Molot Prikamie Perm 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:2 -:-,-:-,-:-
27.02.2011 15:00 Lada Togliatti - Kristall Saratov 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 HC VMF St.Petersburg - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Dizel Penza - HC Ryazan 6:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo-2 Tver - Neftyanik Almetievsk 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Sarov - Krylya Sovetov 3:2 -:-,-:-,-:-
26.02.2011 15:00 Izhstal Izhevsk - Sputnik Nizhny Tagil 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:00 Zauralie Kurgan - Yermak Angarsk 2:1ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 4:1 -:-,-:-,-:-
25.02.2011 17:00 Dynamo-2 Tver - Ariada-Akpars Volzhsk 3:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Dizel Penza - Krylya Sovetov 4:1 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Neftyanik Almetievsk 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - HC Ryazan 4:2 -:-,-:-,-:-
23.02.2011 15:00 Dynamo-2 Tver - Krylya Sovetov 1:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - Yermak Angarsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 4:2 -:-,-:-,-:-
11:00 HC VMF St.Petersburg - HC Ryazan 4:2 -:-,-:-,-:-
22.02.2011 17:00 Dizel Penza - Kristall Saratov 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 HC Sarov - Lada Togliatti 4:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 3:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal Izhevsk 3:2 -:-,-:-,-:-
21.02.2011 17:00 Dynamo-2 Tver - HC Ryazan 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 HC VMF St.Petersburg - Krylya Sovetov 7:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 6:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Yermak Angarsk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
20.02.2011 15:00 HC Sarov - Kristall Saratov 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - Ariada-Akpars Volzhsk 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Dizel Penza - Lada Togliatti 3:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal Izhevsk 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 3:0 -:-,-:-,-:-
18.02.2011 17:00 HC Ryazan - Lada Togliatti 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Krylya Sovetov - Kristall Saratov 5:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Molot Prikamie Perm 3:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 4:2 -:-,-:-,-:-
17.02.2011 17:00 Izhstal Izhevsk - Rubin Tyumen 0:1 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Dynamo-2 Tver 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Dizel Penza 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Sarov 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Zauralie Kurgan 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 3:7 -:-,-:-,-:-
16.02.2011 17:00 HC Ryazan - Kristall Saratov 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Krylya Sovetov - Lada Togliatti 3:8 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Chelmet Chelyabinsk - Molot Prikamie Perm 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yermak Angarsk 4:2 -:-,-:-,-:-
15.02.2011 17:00 Izhstal Izhevsk - Zauralie Kurgan 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - Dizel Penza 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sarov 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 2:1 -:-,-:-,-:-
13.02.2011 13:00 Molot Prikamie Perm - Zauralie Kurgan 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Rubin Tyumen 4:3 -:-,-:-,-:-
12.02.2011 15:00 Lada Togliatti - HC VMF St.Petersburg 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Dizel Penza - HC Sarov 4:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Kristall Saratov - Dynamo-2 Tver 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 3:1 -:-,-:-,-:-
11.02.2011 17:00 HC Ryazan - Ariada-Akpars Volzhsk 8:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Krylya Sovetov - Neftyanik Almetievsk 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Rubin Tyumen 3:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 3:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Toros Neftekamsk 1:2 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 5:2 -:-,-:-,-:-
10.02.2011 17:00 Lada Togliatti - Dynamo-2 Tver 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - HC VMF St.Petersburg 3:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Toros Neftekamsk 2:6 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - Izhstal Izhevsk 2:1 -:-,-:-,-:-
09.02.2011 17:00 HC Ryazan - Neftyanik Almetievsk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Krylya Sovetov - Ariada-Akpars Volzhsk 1:5 -:-,-:-,-:-
08.02.2011 17:00 Dizel Penza - HC VMF St.Petersburg 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 HC Sarov - Dynamo-2 Tver 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
07.02.2011 17:00 Lada Togliatti - Ariada-Akpars Volzhsk 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Neftyanik Almetievsk 4:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Sputnik Nizhny Tagil 2:6 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 5:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Izhstal Izhevsk 2:1 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - Toros Neftekamsk 4:1 -:-,-:-,-:-
06.02.2011 15:00 Dizel Penza - Dynamo-2 Tver 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Sarov - HC VMF St.Petersburg 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Izhstal Izhevsk 3:0 -:-,-:-,-:-
10:00 Yermak Angarsk - Toros Neftekamsk 3:1 -:-,-:-,-:-
05.02.2011 15:00 Lada Togliatti - Neftyanik Almetievsk 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 5:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 1:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 1:6 -:-,-:-,-:-
04.02.2011 17:00 HC Ryazan - Krylya Sovetov 6:4 -:-,-:-,-:-
03.02.2011 15:00 Rubin Tyumen - Molot Prikamie Perm 0:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Sputnik Nizhny Tagil 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
02.02.2011 17:00 Izhstal Izhevsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:1 1:0,2:1,0:0
15:00 Toros Neftekamsk - Yermak Angarsk 4:3 1:0,3:3,0:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Yuzhny Ural Orsk 3:0 -:-,-:-,-:-
01.02.2011 17:00 Dynamo-2 Tver - HC Sarov 6:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Lada Togliatti 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 HC VMF St.Petersburg - Dizel Penza 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Kristall Saratov 6:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nizhny Tagil 3:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Molot Prikamie Perm 7:3 -:-,-:-,-:-
31.01.2011 17:00 Izhstal Izhevsk - Yermak Angarsk 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Krylya Sovetov - HC Ryazan 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
30.01.2011 15:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sarov 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - Lada Togliatti 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo-2 Tver - Dizel Penza 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Kristall Saratov 4:1 -:-,-:-,-:-
28.01.2011 17:00 Dynamo-2 Tver - Kristall Saratov 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Dizel Penza 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Lada Togliatti 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Toros Neftekamsk 0:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Yermak Angarsk 1:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Izhstal Izhevsk 6:0 -:-,-:-,-:-
27.01.2011 16:30 Neftyanik Almetievsk - Krylya Sovetov 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Ryazan 5:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 0:2 -:-,-:-,-:-
26.01.2011 17:00 Dynamo-2 Tver - Lada Togliatti 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 4:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Toros Neftekamsk 1:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Yermak Angarsk 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 HC VMF St.Petersburg - Kristall Saratov 4:5 -:-,-:-,-:-
25.01.2011 16:30 Neftyanik Almetievsk - HC Ryazan 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Krylya Sovetov 4:2 -:-,-:-,-:-
24.01.2011 17:00 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 0:2 0:0,0:1,0:1
23.01.2011 15:00 Lada Togliatti - HC Ryazan 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Kristall Saratov - Krylya Sovetov 5:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 2:1 -:-,-:-,-:-
22.01.2011 12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Sputnik Nizhny Tagil 4:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Yermak Angarsk - Molot Prikamie Perm 3:0 -:-,-:-,-:-
21.01.2011 17:00 Lada Togliatti - Krylya Sovetov 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetievsk 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - HC Ryazan 8:3 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Ariada-Akpars Volzhsk 5:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 2:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 1:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Sputnik Nizhny Tagil 2:1 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - Molot Prikamie Perm 4:5 -:-,-:-,-:-
20.01.2011 14:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 2:1 -:-,-:-,-:-
19.01.2011 17:00 Dynamo-2 Tver - HC VMF St.Petersburg 3:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars Volzhsk 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Neftyanik Almetievsk 6:3 -:-,-:-,-:-
18.01.2011 13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Molot Prikamie Perm 3:2 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - Sputnik Nizhny Tagil 4:2 -:-,-:-,-:-
17.01.2011 17:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 3:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 0:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Krylya Sovetov - Dynamo-2 Tver 1:6 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Molot Prikamie Perm 0:2 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:3 -:-,-:-,-:-
16.01.2011 15:00 Izhstal Izhevsk - Rubin Tyumen 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Toros Neftekamsk - Zauralie Kurgan 5:2 -:-,-:-,-:-
15.01.2011 15:00 Kristall Saratov - HC Sarov 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Krylya Sovetov - HC VMF St.Petersburg 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Lada Togliatti - Dizel Penza 8:4 -:-,-:-,-:-
13:00 HC Ryazan - Dynamo-2 Tver 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
14.01.2011 17:00 Izhstal Izhevsk - Zauralie Kurgan 1:0ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Chelmet Chelyabinsk 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Rubin Tyumen 0:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk 3:0 -:-,-:-,-:-
13.01.2011 17:00 Lada Togliatti - HC Sarov 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Dizel Penza 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC VMF St.Petersburg 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Dynamo-2 Tver 0:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12.01.2011 15:00 Molot Prikamie Perm - Yuzhny Ural Orsk 6:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Chelmet Chelyabinsk 4:3 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11.01.2011 17:00 HC Ryazan - Dizel Penza 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
16:30 Krylya Sovetov - HC Sarov 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Dynamo-2 Tver 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC VMF St.Petersburg 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Zauralie Kurgan 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:30 Yermak Angarsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:1 -:-,-:-,-:-
10.01.2011 15:00 Kristall Saratov - Lada Togliatti 1:2 -:-,-:-,-:-
09.01.2011 15:00 HC Ryazan - HC Sarov 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Krylya Sovetov - Dizel Penza 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Molot Prikamie Perm 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 3:6 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Izhstal Izhevsk 4:2 -:-,-:-,-:-
07.01.2011 13:00 Chelmet Chelyabinsk - Izhstal Izhevsk 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Toros Neftekamsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
29.12.2010 17:00 Dizel Penza - HC Ryazan 4:2 0:1,2:0,2:1
16:30 HC VMF St.Petersburg - Ariada-Akpars Volzhsk 7:2 2:0,4:1,1:1
16:30 HC Sarov - Krylya Sovetov 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Yermak Angarsk 5:4 3:0,1:2,1:2
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Dynamo-2 Tver - Neftyanik Almetievsk 2:7 -:-,-:-,-:-
28.12.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 1:2 -:-,-:-,-:-
27.12.2010 17:00 Dynamo-2 Tver - Ariada-Akpars Volzhsk 4:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Lada Togliatti - Kristall Saratov 1:6 -:-,-:-,-:-
17:00 Dizel Penza - Krylya Sovetov 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Neftyanik Almetievsk 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - HC Ryazan 5:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Yermak Angarsk 4:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Rubin Tyumen 1:4 -:-,-:-,-:-
26.12.2010 15:00 Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 0:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 8:0 -:-,-:-,-:-
25.12.2010 15:00 Dynamo-2 Tver - Krylya Sovetov 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 HC VMF St.Petersburg - HC Ryazan 4:3 -:-,-:-,-:-
24.12.2010 17:00 Dizel Penza - Kristall Saratov 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Lada Togliatti 5:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Yermak Angarsk 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 4:1 -:-,-:-,-:-
23.12.2010 17:00 Dynamo-2 Tver - HC Ryazan 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 HC VMF St.Petersburg - Krylya Sovetov 1:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Molot Prikamie Perm 2:1 -:-,-:-,-:-
22.12.2010 17:00 Dizel Penza - Lada Togliatti 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Kristall Saratov 7:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Ariada-Akpars Volzhsk 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Rubin Tyumen - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Yermak Angarsk 3:4 -:-,-:-,-:-
21.12.2010 14:30 Chelmet Chelyabinsk - Molot Prikamie Perm 1:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Sputnik Nizhny Tagil 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
20.12.2010 17:00 HC Ryazan - Lada Togliatti 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Krylya Sovetov - Kristall Saratov 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - Izhstal Izhevsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
19.12.2010 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Dizel Penza 3:4sn 1:0,2:3,0:0,0:0,0:1
15:00 Neftyanik Almetievsk - HC Sarov 3:1 0:0,1:0,2:1
15:00 HC VMF St.Petersburg - Dynamo-2 Tver 5:0 1:0,2:0,2:0
18.12.2010 15:00 Krylya Sovetov - Lada Togliatti 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Ryazan - Kristall Saratov 4:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Rubin Tyumen - Izhstal Izhevsk 0:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 3:0 -:-,-:-,-:-
17.12.2010 16:30 Neftyanik Almetievsk - Dizel Penza 6:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Sarov 2:8 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yuzhny Ural Orsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
11:30 Yermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
16.12.2010 13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Yuzhny Ural Orsk 2:1 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - Chelmet Chelyabinsk 6:4 -:-,-:-,-:-
15.12.2010 15:00 Molot Prikamie Perm - Zauralie Kurgan 3:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Rubin Tyumen 1:4 -:-,-:-,-:-
14.12.2010 17:00 Lada Togliatti - HC VMF St.Petersburg 2:1 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - Neftyanik Almetievsk 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Krylya Sovetov - Ariada-Akpars Volzhsk 7:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Dynamo-2 Tver 7:2 -:-,-:-,-:-
13.12.2010 15:00 Toros Neftekamsk - Izhstal Izhevsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Rubin Tyumen 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Zauralie Kurgan 3:0 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Chelmet Chelyabinsk 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:30 Yermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 2:1 -:-,-:-,-:-
12.12.2010 15:00 Kristall Saratov - HC VMF St.Petersburg 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Krylya Sovetov - Neftyanik Almetievsk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Dynamo-2 Tver 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Ryazan - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Chelmet Chelyabinsk 6:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Yermak Angarsk - Yuzhny Ural Orsk 2:4 -:-,-:-,-:-
10.12.2010 17:00 Lada Togliatti - Ariada-Akpars Volzhsk 0:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Dizel Penza - HC VMF St.Petersburg 0:1 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Dynamo-2 Tver 4:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Neftyanik Almetievsk 1:3 -:-,-:-,-:-
09.12.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - Molot Prikamie Perm 0:1 0:0,0:0,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Sputnik Nizhny Tagil 5:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Rubin Tyumen 6:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Zauralie Kurgan 2:1 -:-,-:-,-:-
08.12.2010 17:00 Lada Togliatti - Neftyanik Almetievsk 3:1 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - Krylya Sovetov 7:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Dizel Penza - Dynamo-2 Tver 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Kristall Saratov - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - HC VMF St.Petersburg 1:3 -:-,-:-,-:-
07.12.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - Sputnik Nizhny Tagil 5:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Molot Prikamie Perm 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Zauralie Kurgan 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Rubin Tyumen 2:3 -:-,-:-,-:-
05.12.2010 15:00 Dizel Penza - HC Sarov 0:1 -:-,-:-,-:-
04.12.2010 13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Kristall Saratov 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:00 Rubin Tyumen - HC Ryazan 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - Lada Togliatti 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Zauralie Kurgan - Krylya Sovetov 5:3 -:-,-:-,-:-
02.12.2010 17:00 Dynamo-2 Tver - Izhstal Izhevsk 1:3 0:1,0:1,1:1
17:00 Dizel Penza - Yuzhny Ural Orsk 2:1 1:1,0:0,1:0
16:30 HC Sarov - Chelmet Chelyabinsk 5:4pp 0:1,3:0,1:3,1:0
16:30 HC VMF St.Petersburg - Toros Neftekamsk 2:4 0:1,1:1,1:2
16:30 Neftyanik Almetievsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2 0:0,0:1,1:1
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Yermak Angarsk 1:5 0:2,1:2,0:1
15:00 Rubin Tyumen - Krylya Sovetov 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Kristall Saratov 5:11 -:-,-:-,-:-
14:30 Zauralie Kurgan - HC Ryazan 3:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Lada Togliatti 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
30.11.2010 17:00 Dynamo-2 Tver - Toros Neftekamsk 2:4 0:1,1:2,1:1
17:00 Dizel Penza - Chelmet Chelyabinsk 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
16:30 HC VMF St.Petersburg - Izhstal Izhevsk 0:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Yermak Angarsk 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:6 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Yuzhny Ural Orsk 1:2 -:-,-:-,-:-
28.11.2010 15:00 Krylya Sovetov - Izhstal Izhevsk 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo-2 Tver - Sputnik Nizhny Tagil 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Ryazan - Toros Neftekamsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 HC VMF St.Petersburg - Molot Prikamie Perm 0:1pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Lada Togliatti - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Kristall Saratov - Yermak Angarsk 5:3 1:1,2:2,2:0
27.11.2010 13:00 Chelmet Chelyabinsk - Neftyanik Almetievsk 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Ariada-Akpars Volzhsk 1:2 -:-,-:-,-:-
26.11.2010 17:00 HC Ryazan - Izhstal Izhevsk 1:5 0:4,0:1,1:0
17:00 Lada Togliatti - Yermak Angarsk 4:2 2:0,0:1,2:1
17:00 Dynamo-2 Tver - Molot Prikamie Perm 4:5 0:3,4:0,0:2
17:00 Dizel Penza - Zauralie Kurgan 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
16:30 Kristall Saratov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 HC Sarov - Rubin Tyumen 4:2 1:0,0:0,3:2
16:30 HC VMF St.Petersburg - Sputnik Nizhny Tagil 7:1 2:0,4:0,1:1
16:30 Krylya Sovetov - Toros Neftekamsk 4:0 1:0,1:0,2:0
25.11.2010 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Neftyanik Almetievsk 4:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Ariada-Akpars Volzhsk 5:2 -:-,-:-,-:-
24.11.2010 17:00 Dizel Penza - Rubin Tyumen 0:2 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - Sputnik Nizhny Tagil 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Krylya Sovetov - Molot Prikamie Perm 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Zauralie Kurgan 1:2 -:-,-:-,-:-
22.11.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - Toros Neftekamsk 1:4 -:-,-:-,-:-
17:00 HC Ryazan - Molot Prikamie Perm 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Krylya Sovetov - Sputnik Nizhny Tagil 5:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Zauralie Kurgan 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Rubin Tyumen 1:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Dynamo-2 Tver 3:2 2:1,1:1,0:0
11:30 Yermak Angarsk - HC VMF St.Petersburg 4:1 2:0,1:1,1:0
20.11.2010 15:00 Neftyanik Almetievsk - Zauralie Kurgan 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Rubin Tyumen 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Lada Togliatti 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - Kristall Saratov 4:3 -:-,-:-,-:-
19.11.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - HC Sarov 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 2:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC VMF St.Petersburg 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:30 Yermak Angarsk - Dynamo-2 Tver 3:2 -:-,-:-,-:-
18.11.2010 14:30 Yuzhny Ural Orsk - Lada Togliatti 1:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Kristall Saratov 6:2 -:-,-:-,-:-
17.11.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - Dizel Penza 5:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - HC Sarov 2:1 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - Krylya Sovetov 5:2 -:-,-:-,-:-
16.11.2010 15:00 Rubin Tyumen - Lada Togliatti 4:1 0:0,2:0,2:1
14:30 Zauralie Kurgan - Kristall Saratov 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Ryazan 4:5ppsn 0:0,2:1,2:3,0:0,0:1
15.11.2010 15:00 Molot Prikamie Perm - HC Sarov 2:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Dizel Penza 1:0 -:-,-:-,-:-
14.11.2010 15:00 Dynamo-2 Tver - Chelmet Chelyabinsk 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 HC VMF St.Petersburg - Yuzhny Ural Orsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Rubin Tyumen - Kristall Saratov 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Zauralie Kurgan - Lada Togliatti 5:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Krylya Sovetov 1:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Yermak Angarsk - HC Ryazan 0:2 -:-,-:-,-:-
13.11.2010 15:00 Molot Prikamie Perm - Dizel Penza 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Sarov 2:0 -:-,-:-,-:-
12.11.2010 17:00 Dynamo-2 Tver - Yuzhny Ural Orsk 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Toros Neftekamsk 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Chelmet Chelyabinsk 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - Izhstal Izhevsk 3:1 -:-,-:-,-:-
10.11.2010 17:00 HC Ryazan - Chelmet Chelyabinsk 3:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Dynamo-2 Tver - Rubin Tyumen 3:6 -:-,-:-,-:-
17:00 Dizel Penza - Yermak Angarsk 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Izhstal Izhevsk 2:5 1:0,1:3,0:2
16:30 HC Sarov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:4pp 1:0,0:2,3:2,1:0
16:30 HC VMF St.Petersburg - Zauralie Kurgan 1:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Toros Neftekamsk 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
16:30 Krylya Sovetov - Yuzhny Ural Orsk 1:4 0:1,0:3,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Sputnik Nizhny Tagil 2:5 -:-,-:-,-:-
08.11.2010 17:00 HC Ryazan - Yuzhny Ural Orsk 1:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Lada Togliatti - Izhstal Izhevsk 1:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Dynamo-2 Tver - Zauralie Kurgan 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 Dizel Penza - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Toros Neftekamsk 2:5 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Yermak Angarsk 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Rubin Tyumen 0:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Krylya Sovetov - Chelmet Chelyabinsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
07.11.2010 13:00 Molot Prikamie Perm - Neftyanik Almetievsk 4:5ppsn 2:1,1:2,1:1,0:0,0:1
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Ariada-Akpars Volzhsk 3:2 1:0,2:1,0:1
06.11.2010 15:00 Kristall Saratov - Izhstal Izhevsk 0:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Toros Neftekamsk 1:11 -:-,-:-,-:-
05.11.2010 13:00 Sputnik Nizhny Tagil - Neftyanik Almetievsk 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:00 Molot Prikamie Perm - Ariada-Akpars Volzhsk 6:3 -:-,-:-,-:-
04.11.2010 13:00 Yuzhny Ural Orsk - Krylya Sovetov 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Rubin Tyumen - Dynamo-2 Tver 7:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Zauralie Kurgan - HC VMF St.Petersburg 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:00 Chelmet Chelyabinsk - HC Ryazan 4:5ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
03.11.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - Lada Togliatti 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Kristall Saratov 2:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - HC Sarov 6:0 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - Dizel Penza 5:1 1:0,2:1,2:0
02.11.2010 16:30 Neftyanik Almetievsk - Molot Prikamie Perm 3:5 2:0,0:2,1:3
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Sputnik Nizhny Tagil 1:3 0:0,1:1,0:2
15:00 Rubin Tyumen - HC VMF St.Petersburg 5:2 1:0,2:1,2:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - HC Ryazan 3:2sn 2:2,0:0,0:0,0:0,1:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Krylya Sovetov 5:0 0:0,3:0,2:0
14:30 Zauralie Kurgan - Dynamo-2 Tver 2:1 0:0,1:0,1:1
01.11.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - Kristall Saratov 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Toros Neftekamsk - Lada Togliatti 4:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Dizel Penza 2:3 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - HC Sarov 3:4 -:-,-:-,-:-
31.10.2010 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Molot Prikamie Perm 4:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - Sputnik Nizhny Tagil 4:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Yuzhny Ural Orsk - HC VMF St.Petersburg 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Dynamo-2 Tver 6:4 -:-,-:-,-:-
29.10.2010 17:00 Dizel Penza - Sputnik Nizhny Tagil 0:1 0:0,0:1,0:0
17:00 Lada Togliatti - Rubin Tyumen 5:2 2:0,0:0,3:2
16:30 HC Sarov - Molot Prikamie Perm 4:3 1:2,2:1,1:0
16:30 Kristall Saratov - Zauralie Kurgan 5:7 2:4,1:2,2:1
14:30 Chelmet Chelyabinsk - HC VMF St.Petersburg 5:3 3:0,2:2,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Dynamo-2 Tver 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
28.10.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - Neftyanik Almetievsk 0:1pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Ariada-Akpars Volzhsk 4:2 1:1,0:0,3:1
27.10.2010 17:00 Dizel Penza - Molot Prikamie Perm 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
17:00 Lada Togliatti - Zauralie Kurgan 2:6 -:-,-:-,-:-
16:30 HC Sarov - Sputnik Nizhny Tagil 5:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Rubin Tyumen 2:4 -:-,-:-,-:-
26.10.2010 17:30 HC Ryazan - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:3 2:1,0:0,0:2
17:00 Izhstal Izhevsk - Ariada-Akpars Volzhsk 4:3 2:0,2:3,0:0
16:30 Krylya Sovetov - Yermak Angarsk 1:7 0:1,0:4,1:2
15:00 Toros Neftekamsk - Neftyanik Almetievsk 10:5 -:-,-:-,-:-
24.10.2010 15:00 HC Ryazan - Yermak Angarsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Krylya Sovetov - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
23.10.2010 13:00 Rubin Tyumen - Neftyanik Almetievsk 5:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Zauralie Kurgan - Ariada-Akpars Volzhsk 3:5 -:-,-:-,-:-
22.10.2010 17:00 Dynamo-2 Tver - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 1:1,0:0,2:1
17:00 Lada Togliatti - Chelmet Chelyabinsk 2:1 0:1,1:0,1:0
16:30 Kristall Saratov - Yuzhny Ural Orsk 2:1 1:0,0:1,1:0
16:30 HC VMF St.Petersburg - Yermak Angarsk 3:2 2:1,0:1,1:0
21.10.2010 17:00 Dizel Penza - Toros Neftekamsk 3:0 0:0,0:0,3:0
16:30 HC Sarov - Izhstal Izhevsk 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,0:1
15:00 Rubin Tyumen - Ariada-Akpars Volzhsk 4:1 0:0,2:1,2:0
14:30 Zauralie Kurgan - Neftyanik Almetievsk 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
20.10.2010 17:00 Lada Togliatti - Yuzhny Ural Orsk 4:5 -:-,-:-,-:-
17:00 Dynamo-2 Tver - Yermak Angarsk 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 HC VMF St.Petersburg - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Kristall Saratov - Chelmet Chelyabinsk 2:3 -:-,-:-,-:-
19.10.2010 17:00 Dizel Penza - Izhstal Izhevsk 2:0 1:0,1:0,0:0
16:30 HC Sarov - Toros Neftekamsk 2:3 0:0,1:2,1:1
15:00 Molot Prikamie Perm - HC Ryazan 6:2 1:2,3:0,2:0
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Krylya Sovetov 4:3 2:1,2:0,0:2
18.10.2010 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Yuzhny Ural Orsk 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftyanik Almetievsk - Chelmet Chelyabinsk 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17.10.2010 13:00 Molot Prikamie Perm - Krylya Sovetov 0:2 0:1,0:1,0:0
13:00 Sputnik Nizhny Tagil - HC Ryazan 4:3pp 0:0,3:1,0:2,1:0
16.10.2010 15:00 Neftyanik Almetievsk - Yuzhny Ural Orsk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Chelmet Chelyabinsk 5:4 -:-,-:-,-:-
10:00 Yermak Angarsk - Kristall Saratov 3:1 -:-,-:-,-:-
15.10.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - HC Ryazan 4:2 1:0,1:2,2:0
15:00 Rubin Tyumen - Dizel Penza 4:3 1:1,2:0,1:2
15:00 Toros Neftekamsk - Krylya Sovetov 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
14:30 Zauralie Kurgan - HC Sarov 5:1 1:0,2:0,2:1
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Lada Togliatti 5:1 2:0,1:0,2:1
14.10.2010 15:00 Molot Prikamie Perm - Dynamo-2 Tver 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - HC VMF St.Petersburg 3:5 0:1,0:2,3:2
13.10.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - Krylya Sovetov 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Rubin Tyumen - HC Sarov 4:2 2:0,1:0,1:2
15:00 Toros Neftekamsk - HC Ryazan 8:0 2:0,5:0,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - Dizel Penza 1:2 0:2,0:0,1:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Kristall Saratov 4:1 -:-,-:-,-:-
11:30 Yermak Angarsk - Lada Togliatti 5:2 1:1,1:1,3:0
12.10.2010 15:00 Molot Prikamie Perm - HC VMF St.Petersburg 2:3 0:0,0:2,2:1
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Dynamo-2 Tver 1:3 -:-,-:-,-:-
11.10.2010 14:30 Chelmet Chelyabinsk - HC Sarov 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Dizel Penza 2:1 0:1,1:0,1:0
11:30 Yermak Angarsk - Ariada-Akpars Volzhsk 8:1 3:0,2:1,3:0
10.10.2010 15:00 Izhstal Izhevsk - Dynamo-2 Tver 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Krylya Sovetov - Zauralie Kurgan 4:0 -:-,-:-,-:-
15:00 HC Ryazan - Rubin Tyumen 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Toros Neftekamsk - HC VMF St.Petersburg 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Neftyanik Almetievsk 5:0 -:-,-:-,-:-
09.10.2010 13:00 Yuzhny Ural Orsk - HC Sarov 0:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Chelmet Chelyabinsk - Dizel Penza 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
08.10.2010 17:30 HC Ryazan - Zauralie Kurgan 3:4 0:3,2:1,1:0
17:00 Lada Togliatti - Molot Prikamie Perm 1:3 0:0,1:1,0:2
17:00 Izhstal Izhevsk - HC VMF St.Petersburg 1:2 0:2,1:0,0:0
16:30 Kristall Saratov - Sputnik Nizhny Tagil 2:1 0:0,1:0,1:1
16:30 Krylya Sovetov - Rubin Tyumen 4:1 0:0,0:1,4:0
15:00 Toros Neftekamsk - Dynamo-2 Tver 4:0 0:0,1:0,3:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Ariada-Akpars Volzhsk 5:4 2:1,2:3,1:0
11:30 Yermak Angarsk - Neftyanik Almetievsk 2:1 2:0,0:1,0:0
06.10.2010 17:00 Lada Togliatti - Sputnik Nizhny Tagil 0:5 0:3,0:1,0:1
16:30 Kristall Saratov - Molot Prikamie Perm 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
04.10.2010 17:00 Dynamo-2 Tver - HC Sarov 3:4 1:1,2:1,0:2
17:00 Izhstal Izhevsk - Yermak Angarsk 0:2 0:0,0:1,0:1
16:30 HC VMF St.Petersburg - Dizel Penza 3:2 3:2,0:0,0:0
15:00 Toros Neftekamsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 1:2 0:0,1:2,0:0
15:00 Rubin Tyumen - Yuzhny Ural Orsk 4:1 3:0,0:1,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - Chelmet Chelyabinsk 2:3 1:1,0:1,1:1
03.10.2010 15:00 Krylya Sovetov - HC Ryazan 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Lada Togliatti 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftyanik Almetievsk - Kristall Saratov 6:2 -:-,-:-,-:-
02.10.2010 15:00 HC VMF St.Petersburg - HC Sarov 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo-2 Tver - Dizel Penza 1:7 -:-,-:-,-:-
15:00 Izhstal Izhevsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 6:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Toros Neftekamsk - Yermak Angarsk 4:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Rubin Tyumen - Chelmet Chelyabinsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:00 Zauralie Kurgan - Yuzhny Ural Orsk 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
01.10.2010 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Kristall Saratov 3:4ppsn 0:1,2:0,1:2,0:0,0:1
16:30 Neftyanik Almetievsk - Lada Togliatti 2:0 0:0,2:0,0:0
30.09.2010 16:30 HC Sarov - Dizel Penza 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,1:0
15:00 Rubin Tyumen - Sputnik Nizhny Tagil 3:0 0:0,1:0,2:0
14:30 Zauralie Kurgan - Molot Prikamie Perm 3:0 2:0,0:0,1:0
29.09.2010 17:00 Dynamo-2 Tver - Kristall Saratov 4:0 2:0,1:0,1:0
16:30 HC VMF St.Petersburg - Lada Togliatti 7:2 3:0,2:0,2:2
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Yermak Angarsk 4:0 1:0,2:0,1:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 2:4 0:2,2:0,0:2
28.09.2010 16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - HC Ryazan 4:2 0:2,2:0,2:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - Krylya Sovetov 3:4sn 1:2,2:0,0:1,0:0,0:1
15:00 Rubin Tyumen - Molot Prikamie Perm 4:1 1:1,1:0,2:0
14:30 Zauralie Kurgan - Sputnik Nizhny Tagil 3:1 2:1,0:0,1:0
27.09.2010 17:00 Dynamo-2 Tver - Lada Togliatti 3:1 1:0,1:1,1:0
16:30 HC VMF St.Petersburg - Kristall Saratov 0:2 0:1,0:1,0:0
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Yermak Angarsk 2:1 1:1,1:0,0:0
14:30 Chelmet Chelyabinsk - Kazzinc Torpedo Ust-Kam. 6:2 0:0,3:2,3:0
26.09.2010 15:00 Neftyanik Almetievsk - HC Ryazan 1:3 1:1,0:1,0:1
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Krylya Sovetov 7:0 1:0,2:0,4:0
13:00 Rubin Tyumen - Toros Neftekamsk 0:3 0:2,0:1,0:0
13:00 Zauralie Kurgan - Izhstal Izhevsk 5:1 3:1,0:0,2:0
24.09.2010 17:00 Lada Togliatti - HC Ryazan 4:2 2:2,2:0,0:0
16:30 Kristall Saratov - Krylya Sovetov 1:6 0:2,1:1,0:3
15:00 Rubin Tyumen - Izhstal Izhevsk 6:2 3:1,2:0,1:1
15:00 Molot Prikamie Perm - Yuzhny Ural Orsk 7:0 3:0,3:0,1:0
14:30 Zauralie Kurgan - Toros Neftekamsk 0:2 0:0,0:1,0:1
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Chelmet Chelyabinsk 3:2 1:0,2:2,0:0
23.09.2010 17:00 Dizel Penza - Neftyanik Almetievsk 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
16:30 HC Sarov - Ariada-Akpars Volzhsk 1:3 1:1,0:0,0:2
22.09.2010 17:00 Lada Togliatti - Krylya Sovetov 1:4 0:2,0:0,1:2
16:30 Kristall Saratov - HC Ryazan 3:4 0:3,2:1,1:0
15:00 Molot Prikamie Perm - Chelmet Chelyabinsk 1:0 0:0,1:0,0:0
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Yuzhny Ural Orsk 0:1 0:1,0:0,0:0
21.09.2010 17:00 Dizel Penza - Ariada-Akpars Volzhsk 4:0 1:0,3:0,0:0
16:30 HC Sarov - Neftyanik Almetievsk 0:3 0:0,0:1,0:2
20.09.2010 17:00 Izhstal Izhevsk - Chelmet Chelyabinsk 2:0 1:0,1:0,0:0
17:00 Dynamo-2 Tver - HC VMF St.Petersburg 3:2 1:1,2:0,0:1
15:00 Toros Neftekamsk - Yuzhny Ural Orsk 4:3 0:1,1:2,3:0
19.09.2010 15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - Neftyanik Almetievsk 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Rubin Tyumen 1:4 0:0,0:3,1:1
06:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 6:2 -:-,-:-,-:-
18.09.2010 15:00 Krylya Sovetov - Dynamo-2 Tver 6:3 1:2,2:1,3:0
15:00 Lada Togliatti - Dizel Penza 3:5 0:0,2:3,1:2
15:00 Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 1:3 0:2,0:0,1:1
15:00 HC Ryazan - HC VMF St.Petersburg 2:0 0:0,2:0,0:0
15:00 Kristall Saratov - HC Sarov 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
13:00 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Rubin Tyumen 2:1 0:1,1:0,1:0
13:00 Toros Neftekamsk - Chelmet Chelyabinsk 5:1 1:0,1:0,3:1
06:00 Yermak Angarsk - Zauralie Kurgan 2:4 1:1,0:0,1:3
17.09.2010 14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Molot Prikamie Perm 3:4 -:-,-:-,-:-
16.09.2010 17:30 HC Ryazan - Dynamo-2 Tver 4:5sn 1:1,0:3,3:0,0:0,0:1
17:00 Lada Togliatti - HC Sarov 2:4 0:0,1:2,1:2
16:30 Kristall Saratov - Dizel Penza 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
16:30 Krylya Sovetov - HC VMF St.Petersburg 1:2 1:1,0:1,0:0
15.09.2010 14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Izhstal Izhevsk 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
11:30 Yermak Angarsk - Rubin Tyumen 0:3 0:1,0:1,0:1
14.09.2010 17:00 HC Ryazan - Dizel Penza 2:0 2:0,0:0,0:0
16:30 Neftyanik Almetievsk - HC VMF St.Petersburg 4:3 3:0,0:1,1:2
16:30 Ariada-Akpars Volzhsk - Dynamo-2 Tver 5:3 1:2,2:1,2:0
16:30 Krylya Sovetov - HC Sarov 5:0 2:0,1:0,2:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 3:4sn 1:1,2:1,0:1,0:0,0:1
14:30 Yuzhny Ural Orsk - Chelmet Chelyabinsk 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
11:30 Yermak Angarsk - Rubin Tyumen 3:4 1:1,1:1,1:2
13.09.2010 15:00 Molot Prikamie Perm - Izhstal Izhevsk 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
14:30 Sputnik Nizhny Tagil - Toros Neftekamsk 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
14:30 Kazzinc Torpedo Ust-Kam. - Zauralie Kurgan 3:1 0:0,2:1,1:0
12.09.2010 15:00 Kristall Saratov - Lada Togliatti 4:5pp 3:2,1:2,0:0,0:1
15:00 Krylya Sovetov - Dizel Penza 1:3 1:2,0:1,0:0
15:00 Ariada-Akpars Volzhsk - HC VMF St.Petersburg 3:4 0:2,1:1,2:1
15:00 HC Ryazan - HC Sarov 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
15:00 Neftyanik Almetievsk - Dynamo-2 Tver 5:2 0:0,2:2,3:0
11.09.2010 13:00 Molot Prikamie Perm - Toros Neftekamsk 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1