Superleague - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
08.03.2007 11:00 Lada Togliatti - CSKA Moscow 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
11:00 Vityaz Chekhov - Khimik Voskresensk 5:1 2:0,0:0,3:1
11:00 Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan 3:1 0:0,2:0,1:1
11:00 Severstal Cherepovets - HK MVD Tver 4:3 1:2,2:0,1:1
11:00 SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 0:2 0:1,0:0,0:1
11:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 1:0 1:0,0:0,0:0
11:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:4 1:2,3:1,0:1
11:00 Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk 5:3 1:0,1:2,3:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk Region 5:4pp 1:0,2:2,1:2,1:0
06.03.2007 17:00 HK MVD Tver - Lokomotiv Yaroslavl 3:8 0:3,2:2,1:3
17:00 Ak Bars Kazan - Krylya Sovetov 14:1 5:0,3:0,6:1
17:00 Khimik Voskresensk - Traktor Chelyabinsk 6:3 3:0,2:1,1:2
17:00 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 3:2 0:0,2:2,1:0
17:00 Avangard Omsk Region - Amur Khabarovsk 6:0 2:0,2:0,2:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti 0:3 0:0,0:2,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuznetsk 3:1 2:1,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Moskva 4:2 1:1,3:0,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Vityaz Chekhov 2:0 1:0,1:0,-:-
03.03.2007 15:00 SKA Saint Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:6 0:1,1:2,0:3
15:00 Krylya Sovetov - Avangard Omsk Region 1:17 0:6,1:4,0:7
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 6:2 2:1,1:1,3:0
15:00 Vityaz Chekhov - Salavat Yulaev Ufa 3:1 0:0,2:1,1:0
14:00 Lada Togliatti - HK MVD Tver 0:1 0:0,0:1,0:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
12:00 Dynamo Moskva - CSKA Moscow 2:4 2:2,0:1,0:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Khimik Voskresensk 4:3 2:1,1:1,1:1
08:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 1:1 1:0,0:1,0:0
01.03.2007 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskva 1:2 1:2,0:0,0:0
17:00 HK MVD Tver - SKA Saint Petersburg 2:2 0:0,1:1,1:1
17:00 Khimik Voskresensk - Amur Khabarovsk 2:4 1:0,0:2,1:2
17:00 CSKA Moscow - Vityaz Chekhov 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
16:30 Severstal Cherepovets - Lada Togliatti 2:2 0:0,1:0,1:2
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Krylya Sovetov 7:2 4:1,1:1,2:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk 3:2 2:0,0:2,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 1:2 0:1,1:0,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 4:2 1:0,3:0,0:2
27.02.2007 17:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 6:2 1:1,3:0,2:1
17:00 Dynamo Moskva - HK MVD Tver 5:4 1:2,3:2,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3 0:1,2:2,0:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets 3:1 0:0,2:1,1:0
17:00 Krylya Sovetov - Khimik Voskresensk 1:13 1:2,0:5,0:6
15:30 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 5:0 0:0,4:0,1:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - CSKA Moscow 2:3 2:2,0:0,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 0:3 0:0,0:2,0:1
24.02.2007 15:00 HK MVD Tver - Vityaz Chekhov 4:3pp 1:2,0:1,2:0,1:0
15:00 Khimik Voskresensk - Ak Bars Kazan 4:5 1:1,1:1,2:3
15:00 Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva 2:5 2:2,0:2,0:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 5:3 0:1,2:1,3:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk 4:0 2:0,1:0,1:0
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Region 2:2 0:1,2:0,0:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Krylya Sovetov 8:2 3:1,3:0,2:1
11:00 CSKA Moscow - Metallurg Novokuznetsk 3:1 0:0,1:0,2:1
21.02.2007 17:00 Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovets 3:4 0:0,2:2,1:2
17:00 SKA Saint Petersburg - Lada Togliatti 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
17:00 Krylya Sovetov - Salavat Yulaev Ufa 0:4 0:1,0:1,0:2
17:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 3:1 0:0,3:0,0:1
17:00 Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 5:2 2:1,3:1,0:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - HK MVD Tver 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Khimik Voskresensk 4:0 1:0,2:0,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 0:0,2:0,1:1
10:00 Amur Khabarovsk - CSKA Moscow 7:2 4:0,2:1,1:1
19.02.2007 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk 1:1 0:1,1:0,0:0
17:00 HK MVD Tver - Metallurg Novokuznetsk 0:2 0:0,0:1,0:1
17:00 Khimik Voskresensk - Metallurg Magnitogorsk 1:3 1:0,0:2,0:1
17:00 CSKA Moscow - Krylya Sovetov 8:3 3:2,3:1,2:0
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Chekhov 2:2 1:1,1:1,0:0
16:30 Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk 0:1 0:0,0:0,0:1
15:30 Lada Togliatti - Dynamo Moskva 4:2 2:1,1:1,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 4:4 1:2,2:1,1:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 2:3 0:1,1:1,1:1
17.02.2007 15:00 Vityaz Chekhov - Lada Togliatti 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 Krylya Sovetov - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:4 1:2,1:2,0:0
15:00 Ak Bars Kazan - CSKA Moscow 3:1 1:0,2:0,0:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 3:2 3:0,0:2,0:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 0:2 0:0,0:1,0:1
12:00 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 1:2 1:0,0:2,0:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 5:0 2:0,1:0,2:0
08:00 Amur Khabarovsk - HK MVD Tver 1:0 0:0,0:0,1:0
16.02.2007 17:00 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 3:1 2:0,1:1,0:0
14.02.2007 17:00 CSKA Moscow - Avangard Omsk Region 2:3 1:2,0:0,1:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Vityaz Chekhov 2:6 1:2,0:2,1:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 2:3 0:0,1:2,1:1
17:00 HK MVD Tver - Krylya Sovetov 2:4 0:1,2:3,0:0
16:30 Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk 3:1 1:0,2:1,0:0
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 6:1 2:1,2:0,2:0
15:30 Lada Togliatti - Traktor Chelyabinsk 5:4 1:2,4:2,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 2:2 1:0,1:2,0:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Khimik Voskresensk 3:2 2:1,1:0,0:1
04.02.2007 15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Novokuznetsk 2:2 0:0,1:0,1:2
02.02.2007 17:00 Ak Bars Kazan - HK MVD Tver 8:2 3:1,3:0,2:1
17:00 Khimik Voskresensk - Salavat Yulaev Ufa 0:4 0:2,0:1,0:1
17:00 Vityaz Chekhov - Dynamo Moskva 2:4 0:3,1:0,1:1
17:00 Krylya Sovetov - Severstal Cherepovets 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 4:1 0:1,2:0,2:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - SKA Saint Petersburg 2:2 1:1,0:0,1:1
14:00 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 2:1,1:1,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Lada Togliatti 0:0 0:0,0:0,0:0
10:00 Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:4pp 0:1,3:2,0:0,0:1
30.01.2007 17:00 CSKA Moscow - Khimik Voskresensk 2:1 1:0,1:1,0:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 7:3 4:2,3:0,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 1:2 0:0,1:1,0:1
17:00 Dynamo Moskva - Traktor Chelyabinsk 2:0 0:0,0:0,2:0
17:00 HK MVD Tver - Avangard Omsk Region 2:5 1:2,0:2,1:1
16:30 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 4:3 2:2,2:0,0:1
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Krylya Sovetov 3:1 1:1,2:0,0:0
15:30 Lada Togliatti - Amur Khabarovsk 2:0 0:0,2:0,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 4:1 2:0,2:0,0:1
28.01.2007 15:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 1:4 0:0,1:1,0:3
27.01.2007 15:00 Krylya Sovetov - Lada Togliatti 3:4 2:0,1:3,0:1
15:00 Khimik Voskresensk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 1:0,0:2,2:0
13:00 Metallurg Magnitogorsk - HK MVD Tver 6:3 1:1,2:0,3:2
13:00 Traktor Chelyabinsk - Vityaz Chekhov 2:0 0:0,0:0,2:0
12:00 Avangard Omsk Region - Severstal Cherepovets 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
12:00 Sibir Novosibirsk - CSKA Moscow 3:5 3:1,0:1,0:3
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
08:00 Amur Khabarovsk - SKA Saint Petersburg 1:4 0:0,0:4,1:0
25.01.2007 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk 3:0 2:0,0:0,1:0
17:00 Dynamo Moskva - Amur Khabarovsk 3:2 1:2,1:0,1:0
17:00 HK MVD Tver - Khimik Voskresensk 3:2 2:0,1:1,0:1
17:00 Vityaz Chekhov - Metallurg Novokuznetsk 5:0 1:0,1:0,3:0
17:00 CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa 1:3 1:1,0:1,0:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Krylya Sovetov 6:0 4:0,2:0,0:0
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk Region 4:3 1:0,2:2,1:1
16:30 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 2:1 1:0,0:1,1:0
15:30 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 0:3 0:0,0:1,0:2
23.01.2007 17:00 Krylya Sovetov - Dynamo Moskva 1:7 1:2,0:5,0:0
17:00 Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg 3:1 0:0,1:1,2:0
17:00 Khimik Voskresensk - Severstal Cherepovets 3:4 1:0,0:1,2:3
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 0:3 0:0,0:2,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:2 1:0,0:0,1:2
14:00 Avangard Omsk Region - Lada Togliatti 2:0 1:0,0:0,1:0
14:00 Sibir Novosibirsk - HK MVD Tver 2:1 1:0,1:1,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Traktor Chelyabinsk 4:3 0:1,1:2,3:0
10:00 Amur Khabarovsk - Vityaz Chekhov 2:4 1:1,0:3,1:0
21.01.2007 15:00 Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan 2:2 1:1,1:1,0:0
20.01.2007 18:00 Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk 3:0 2:0,1:0,0:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk Region 2:1 1:1,0:0,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscow 1:3 0:0,1:2,0:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Khimik Voskresensk 4:2 2:0,2:0,0:2
15:00 Vityaz Chekhov - Krylya Sovetov 4:1 0:1,2:0,2:0
15:00 HK MVD Tver - Salavat Yulaev Ufa 1:4 0:0,0:2,1:2
14:00 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 1:1 0:1,1:0,0:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 2:2 2:1,0:0,0:1
18.01.2007 17:00 Krylya Sovetov - Traktor Chelyabinsk 2:2 1:1,1:1,0:0
17:00 Ak Bars Kazan - Vityaz Chekhov 4:0 0:0,3:0,1:0
17:00 Khimik Voskresensk - Lada Togliatti 3:0 0:0,2:0,1:0
17:00 CSKA Moscow - HK MVD Tver 0:3 0:1,0:0,0:2
15:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 5:1 1:0,3:0,1:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 4:2 1:1,1:0,2:1
14:00 Avangard Omsk Region - Dynamo Moskva 3:2 1:1,1:0,1:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:4 0:1,0:1,1:2
10:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Novokuznetsk 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
16.01.2007 17:00 HK MVD Tver - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 1:1,2:1,0:0
17:00 Vityaz Chekhov - Avangard Omsk Region 5:5 0:3,2:1,3:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Khimik Voskresensk 3:5 2:1,1:3,0:1
17:00 Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk 0:1 0:0,0:1,0:0
16:30 Severstal Cherepovets - CSKA Moscow 1:1 0:0,1:0,0:1
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa 2:4 1:0,0:2,1:2
15:30 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk 2:0 0:0,0:0,2:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 1:1 1:1,0:0,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Krylya Sovetov 3:2 1:0,1:1,1:1
12.01.2007 17:00 Khimik Voskresensk - Dynamo Moskva 1:1 0:1,0:0,1:0
17:00 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 0:0,1:1,2:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 1:4 1:1,0:1,0:2
17:00 Krylya Sovetov - Amur Khabarovsk 0:4 0:3,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Chekhov 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lada Togliatti 0:3 0:1,0:0,0:2
14:00 Avangard Omsk Region - Traktor Chelyabinsk 5:3 3:1,1:1,1:1
14:00 Sibir Novosibirsk - SKA Saint Petersburg 5:3 3:0,1:2,1:1
07.01.2007 15:00 Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa 5:0 1:0,3:1,1:1
15:00 Vityaz Chekhov - CSKA Moscow 4:5 1:4,2:1,1:0
15:00 Dynamo Moskva - Krylya Sovetov 4:0 2:0,2:2,0:1
15:00 SKA Saint Petersburg - Lada Togliatti 2:1 0:1,1:0,1:0
15:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 4:0 1:0,2:0,1:1
15:00 HK MVD Tver - Amur Khabarovsk 2:0 2:0,0:1,0:0
12:00 Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk 2:2 1:1,1:1,0:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
05.01.2007 15:00 Severstal Cherepovets - Lada Togliatti 3:2 1:2,1:0,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 0:1,2:0,0:2
15:00 Dynamo Moskva - Amur Khabarovsk 4:1 1:0,3:1,0:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 3:4 2:1,1:3,0:0
15:00 HK MVD Tver - Krylya Sovetov 4:2 1:0,2:1,1:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:0,0:2,0:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Traktor Chelyabinsk 1:1 1:0,0:1,0:0
04.01.2007 15:00 Khimik Voskresensk - Ak Bars Kazan 2:3 2:2,0:1,0:0
28.12.2006 16:30 Lokomotiv Yaroslavl - HK MVD Tver 4:5pp 3:0,1:2,0:2,0:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - Vityaz Chekhov 4:2 2:1,1:1,1:0
27.12.2006 17:00 Krylya Sovetov - Severstal Cherepovets 1:3 0:1,1:1,0:1
15:30 Lada Togliatti - Metallurg Novokuznetsk 4:1 1:0,2:1,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 3:3 1:2,1:0,1:1
14:00 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - SKA Saint Petersburg 2:0 1:0,0:0,1:0
26.12.2006 16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva 3:2 1:1,0:1,2:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Chekhov 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - CSKA Moscow 1:2 0:2,1:0,0:0
25.12.2006 17:00 Krylya Sovetov - SKA Saint Petersburg 0:3 0:1,0:0,0:2
15:30 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 2:2 0:0,1:0,1:2
14:00 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 3:5 0:1,2:3,1:1
10:00 Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets 3:2 0:0,2:1,1:1
24.12.2006 15:00 Khimik Voskresensk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:1 0:0,1:0,0:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 4:2 0:1,1:1,3:0
23.12.2006 15:00 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 5:2 1:1,4:1,0:0
22.12.2006 17:00 HK MVD Tver - Avangard Omsk Region 3:- 0:1,2:1,1:2
17:00 CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa 3:1 0:0,2:1,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Lada Togliatti 3:4 1:0,0:1,2:3
17:00 Dynamo Moskva - Khimik Voskresensk 1:1 0:0,1:1,0:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Krylya Sovetov 3:1 1:0,0:0,2:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Amur Khabarovsk 1:0 0:0,0:0,1:0
21.12.2006 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 2:6 0:1,0:3,2:2
16:30 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 1:1 0:1,1:0,0:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 2:4 1:3,0:1,1:0
20.12.2006 17:00 CSKA Moscow - Lada Togliatti 4:2 2:1,1:1,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Salavat Yulaev Ufa 3:2 1:1,1:0,1:1
17:00 Dynamo Moskva - Avangard Omsk Region 2:3 0:0,1:2,1:1
17:00 HK MVD Tver - Khimik Voskresensk 1:4 0:1,0:2,1:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 4:1 0:0,1:0,3:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Krylya Sovetov 1:3 0:2,1:1,0:0
09.12.2006 15:00 Khimik Voskresensk - Severstal Cherepovets 4:2 2:0,2:1,0:1
08.12.2006 17:00 Ak Bars Kazan - HK MVD Tver 6:5pp 1:1,3:1,1:3,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskva 4:2 2:0,0:2,2:0
17:00 Krylya Sovetov - CSKA Moscow 3:1 0:0,1:0,2:1
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 3:1 1:0,1:1,1:0
15:30 Lada Togliatti - Traktor Chelyabinsk 2:1 1:0,1:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 1:1 0:1,1:0,0:0
14:00 Avangard Omsk Region - SKA Saint Petersburg 6:2 0:1,3:0,3:1
10:00 Amur Khabarovsk - Vityaz Chekhov 3:2pp 2:0,0:2,0:0,1:0
06.12.2006 17:00 Khimik Voskresensk - SKA Saint Petersburg 4:2 0:1,2:0,2:1
17:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskva 7:4 2:1,4:1,1:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HK MVD Tver 3:0 1:0,2:0,0:0
17:00 Krylya Sovetov - Vityaz Chekhov 1:4 0:1,1:2,0:1
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 4:3 0:1,2:1,2:1
15:30 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 1:3 0:0,1:0,0:3
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk 5:1 2:1,1:0,2:0
14:00 Avangard Omsk Region - Severstal Cherepovets 3:2 2:0,0:0,1:2
10:00 Amur Khabarovsk - CSKA Moscow 4:3 1:1,2:0,1:2
03.12.2006 15:00 SKA Saint Petersburg - Ak Bars Kazan 5:2 2:1,0:0,3:1
15:00 Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:4 1:0,1:2,0:2
15:00 Vityaz Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl 2:2 1:2,1:0,0:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 1:1 0:0,0:1,1:0
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Krylya Sovetov 6:2 2:0,3:1,1:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Khimik Voskresensk 6:3 2:2,0:1,4:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk Region 1:2 0:1,1:1,0:0
02.12.2006 15:00 HK MVD Tver - Dynamo Moskva 4:3 1:0,3:1,0:2
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Lada Togliatti 3:6 0:2,1:2,2:2
01.12.2006 17:00 SKA Saint Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 0:0,1:0,1:1
17:00 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 0:3 0:1,0:1,0:1
16:30 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 1:5 0:1,0:3,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk 5:1 3:0,2:0,0:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - Krylya Sovetov 5:2 4:1,0:0,1:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 1:3 1:1,0:0,0:2
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Khimik Voskresensk 3:5 0:3,2:1,1:1
29.11.2006 17:00 Dynamo Moskva - Severstal Cherepovets 3:2 1:0,0:2,2:0
28.11.2006 17:00 Krylya Sovetov - Lada Togliatti 1:6 0:3,1:2,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk 4:6 1:3,3:1,0:2
17:00 Khimik Voskresensk - CSKA Moscow 4:2 1:0,1:2,2:0
17:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Novokuznetsk 3:0 0:0,1:0,2:0
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk 1:1 1:0,0:0,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - Vityaz Chekhov 5:1 2:0,1:1,2:0
10:00 Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa 1:3 0:1,0:2,1:0
27.11.2006 17:00 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 1:2 0:0,1:1,0:1
17:00 HK MVD Tver - Severstal Cherepovets 3:2 1:1,2:0,0:1
26.11.2006 15:00 Khimik Voskresensk - Vityaz Chekhov 3:0 2:0,0:0,1:0
15:00 Krylya Sovetov - Salavat Yulaev Ufa 0:3 0:1,0:1,0:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 1:2 0:0,1:1,0:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Novokuznetsk 5:1 1:0,3:1,1:0
15:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 7:0 1:0,1:0,5:0
12:00 Avangard Omsk Region - CSKA Moscow 4:4 2:3,1:0,1:1
08:00 Amur Khabarovsk - Lada Togliatti 4:3 1:2,1:1,2:0
25.11.2006 15:00 HK MVD Tver - SKA Saint Petersburg 6:3 2:1,1:2,3:0
23.11.2006 17:00 CSKA Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:0 0:0,0:0,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Ak Bars Kazan 2:5 1:3,1:0,0:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Khimik Voskresensk 0:3 0:2,0:0,0:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk Region 1:3 0:0,0:3,1:0
22.11.2006 13:30 Sibir Novosibirsk - HK MVD Tver 2:0 0:0,2:0,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva 4:3 1:1,3:1,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Krylya Sovetov 3:3 0:0,0:2,3:1
21.11.2006 17:00 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:6 2:4,1:1,0:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets 1:7 1:2,0:4,0:1
17:00 CSKA Moscow - Ak Bars Kazan 2:2 1:2,0:0,1:0
15:30 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 0:0,2:0,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Region 4:2 2:1,1:0,1:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - Khimik Voskresensk 1:2 0:0,1:0,0:2
20.11.2006 13:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva 5:1 1:0,3:1,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - HK MVD Tver 3:2 1:1,2:1,0:0
19.11.2006 15:00 Khimik Voskresensk - Salavat Yulaev Ufa 4:4 2:2,1:0,1:2
18.11.2006 15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 1:3 0:1,0:2,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk 3:2 2:2,0:0,1:0
17.11.2006 17:00 Khimik Voskresensk - Lada Togliatti 4:3 1:1,1:2,2:0
17:00 Dynamo Moskva - Vityaz Chekhov 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Sibir Novosibirsk 2:2 1:1,1:0,0:1
17:00 HK MVD Tver - CSKA Moscow 1:3 0:1,1:0,0:2
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Krylya Sovetov 6:2 3:0,1:1,2:1
16:30 Severstal Cherepovets - Metallurg Novokuznetsk 3:2 0:0,1:0,2:2
14:00 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 1:2 0:0,0:1,1:1
16.11.2006 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 0:4 0:1,0:1,0:2
17:00 Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk 2:1 0:0,0:0,2:1
15.11.2006 17:00 Dynamo Moskva - CSKA Moscow 3:2 2:0,0:0,1:2
17:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
17:00 HK MVD Tver - Vityaz Chekhov 5:3 2:1,2:0,1:2
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk 5:3 0:2,3:0,2:1
16:30 Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk 5:3 1:0,4:1,0:2
14:00 Avangard Omsk Region - Lada Togliatti 6:4 2:1,3:1,1:2
05.11.2006 15:00 Krylya Sovetov - Khimik Voskresensk 2:4 2:1,0:0,0:3
04.11.2006 15:00 Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovets 0:1 0:1,0:0,0:0
15:00 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 5:2 1:0,1:2,3:0
03.11.2006 17:00 Krylya Sovetov - Avangard Omsk Region 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 5:3 2:1,2:1,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - HK MVD Tver 4:3 3:3,1:0,0:0
15:00 Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:3 0:1,1:1,0:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - Dynamo Moskva 3:1 0:0,1:0,2:1
10:00 Amur Khabarovsk - Khimik Voskresensk 2:2 1:0,0:2,1:0
02.11.2006 17:00 Vityaz Chekhov - SKA Saint Petersburg 0:1 0:0,0:0,0:1
17:00 CSKA Moscow - Severstal Cherepovets 3:1 0:0,2:1,1:0
01.11.2006 15:30 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:2 0:0,0:1,2:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva 4:1 1:0,2:1,1:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - HK MVD Tver 4:7 2:4,1:0,1:3
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk Region 2:4 1:0,1:1,0:3
29.10.2006 15:00 HK MVD Tver - Lada Togliatti 2:3 1:1,0:1,1:1
15:00 Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Khimik Voskresensk - Lokomotiv Yaroslavl 7:1 3:0,1:1,3:0
15:00 Dynamo Moskva - Salavat Yulaev Ufa 5:1 1:0,3:1,1:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:2,0:0,0:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Vityaz Chekhov 4:3pp 0:0,3:2,0:1,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - CSKA Moscow 2:3 0:2,0:0,2:1
28.10.2006 15:00 Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk 9:1 2:0,4:0,3:1
11:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Krylya Sovetov 3:3 2:0,0:2,1:1
27.10.2006 17:00 HK MVD Tver - Salavat Yulaev Ufa 1:5 1:0,0:1,0:4
17:00 Dynamo Moskva - Lada Togliatti 1:1 1:1,0:0,0:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Traktor Chelyabinsk 3:4 0:0,2:2,1:2
16:30 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 3:1 2:1,0:0,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Lokomotiv Yaroslavl 5:3 2:0,1:1,2:2
13:30 Sibir Novosibirsk - CSKA Moscow 4:2 2:1,1:0,1:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Vityaz Chekhov 0:1 0:0,0:1,0:0
26.10.2006 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk 2:0 1:0,1:0,0:0
17:00 Ak Bars Kazan - Krylya Sovetov 3:2 1:1,1:0,1:1
24.10.2006 17:00 Krylya Sovetov - Dynamo Moskva 3:6 1:1,1:2,1:3
17:00 Khimik Voskresensk - Avangard Omsk Region 2:4 0:1,0:2,2:1
15:30 Lada Togliatti - SKA Saint Petersburg 2:2 1:0,1:2,0:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuznetsk 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 5:1 1:0,3:1,1:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk 2:5 0:1,0:1,2:3
10:00 Amur Khabarovsk - HK MVD Tver 1:2 1:1,0:1,0:0
23.10.2006 17:00 CSKA Moscow - Vityaz Chekhov 5:3 1:1,3:2,1:0
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:2 0:1,0:1,0:0
22.10.2006 15:00 Krylya Sovetov - HK MVD Tver 2:4 1:0,0:1,1:3
14:00 Lada Togliatti - Severstal Cherepovets 0:7 0:2,0:3,0:2
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 2:0 1:0,1:0,0:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - SKA Saint Petersburg 4:2 1:2,2:0,1:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Novokuznetsk 6:1 3:1,1:0,2:0
11:00 Avangard Omsk Region - Khimik Voskresensk 4:2 0:1,0:0,4:1
08:00 Amur Khabarovsk - Dynamo Moskva 2:4 1:2,0:1,1:1
21.10.2006 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 1:1 0:1,1:0,0:0
19.10.2006 17:00 Vityaz Chekhov - Metallurg Magnitogorsk 0:1 0:0,0:1,0:0
17:00 Ak Bars Kazan - Khimik Voskresensk 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 HK MVD Tver - Lokomotiv Yaroslavl 2:6 1:1,1:4,0:1
17:00 CSKA Moscow - Traktor Chelyabinsk 6:1 3:0,2:1,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 3:2 1:0,1:1,1:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Amur Khabarovsk 4:1 1:1,2:0,1:0
16:30 Severstal Cherepovets - Krylya Sovetov 4:1 1:1,1:0,2:0
13:00 Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa 2:4 1:1,0:1,1:2
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Lada Togliatti 3:1 0:0,2:0,1:1
17.10.2006 17:00 Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 3:0 2:0,0:0,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Traktor Chelyabinsk 1:2 0:0,1:1,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 1:3 1:2,0:0,0:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Krylya Sovetov 6:2 1:1,2:0,3:1
17:00 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 5:3 0:1,3:0,2:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Khimik Voskresensk 4:2 2:1,1:1,1:0
16:30 Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk 3:0 0:0,1:0,2:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 3:1 2:1,1:0,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 2:2 0:0,2:2,0:0
15.10.2006 15:00 Khimik Voskresensk - Dynamo Moskva 4:2 1:1,1:1,2:0
14.10.2006 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 5:2 0:0,4:1,1:1
15:00 Krylya Sovetov - Sibir Novosibirsk 4:5pp 1:0,2:3,1:1,0:1
14:00 Lada Togliatti - Vityaz Chekhov 2:1 1:1,0:0,1:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - CSKA Moscow 3:1 2:1,0:0,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - HK MVD Tver 6:5 3:1,3:1,0:3
08:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Novokuznetsk 0:0 0:0,0:0,0:0
13.10.2006 17:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:2 3:1,2:1,0:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 4:0 2:0,1:0,1:0
12.10.2006 17:00 Khimik Voskresensk - HK MVD Tver 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 Krylya Sovetov - Metallurg Novokuznetsk 3:4pp 0:0,1:1,2:2,0:1
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 3:2 2:0,1:0,0:2
15:30 Lada Togliatti - CSKA Moscow 2:3 0:1,2:0,0:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Chekhov 2:1 1:0,1:1,0:0
14:00 Avangard Omsk Region - Dynamo Moskva 5:2 4:0,0:0,1:2
12:00 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 0:2 0:0,0:0,0:2
09.10.2006 17:00 SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk Region 5:2 2:0,1:1,2:1
17:00 Vityaz Chekhov - Amur Khabarovsk 3:2 0:0,2:2,1:0
17:00 CSKA Moscow - Krylya Sovetov 4:1 1:0,1:1,2:0
16:30 Severstal Cherepovets - Khimik Voskresensk 2:1 2:1,0:0,0:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 2:3 2:2,0:1,0:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Lada Togliatti 1:3 0:2,1:1,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:1 1:1,0:0,0:0
08.10.2006 15:00 Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan 1:4 0:1,0:1,1:2
15:00 HK MVD Tver - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 3:0,0:2,0:0
07.10.2006 15:00 Vityaz Chekhov - Krylya Sovetov 2:5 1:2,1:1,0:2
15:00 SKA Saint Petersburg - Khimik Voskresensk 1:2 0:1,1:0,0:1
15:00 CSKA Moscow - Amur Khabarovsk 2:5 1:1,0:3,1:1
15:00 Severstal Cherepovets - Avangard Omsk Region 5:3 0:2,4:0,1:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti 0:4 0:1,0:3,0:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa 2:1 1:0,1:0,0:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:2 0:0,2:1,0:1
06.10.2006 17:00 Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 1:0,2:1,1:1
17:00 HK MVD Tver - Ak Bars Kazan 2:3 1:0,1:0,0:3
04.10.2006 17:00 Khimik Voskresensk - Sibir Novosibirsk 3:4 1:3,2:0,0:1
17:00 Krylya Sovetov - Metallurg Magnitogorsk 3:4 1:3,0:1,2:0
17:00 Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg 8:3 2:1,5:1,1:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 3:1 0:0,1:1,2:0
14:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Novokuznetsk 2:1 1:1,1:0,0:0
10:00 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk 3:3 0:2,1:0,2:1
03.10.2006 17:00 Dynamo Moskva - HK MVD Tver 2:4 0:0,1:1,1:3
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Chekhov 5:3 3:0,2:2,0:1
15:30 Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa 3:3 3:1,0:0,0:2
02.10.2006 17:00 Krylya Sovetov - Traktor Chelyabinsk 2:4 0:1,0:1,2:2
17:00 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets 6:1 4:0,0:1,2:0
17:00 Khimik Voskresensk - Metallurg Novokuznetsk 4:0 0:0,3:0,1:0
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint Petersburg 1:1 0:1,0:0,1:0
13:30 Avangard Omsk Region - Sibir Novosibirsk 2:0 1:0,1:0,0:0
10:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 0:0 0:0,0:0,0:0
01.10.2006 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow 1:2 0:1,1:0,0:1
30.09.2006 15:00 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 1:1 0:1,0:0,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - HK MVD Tver 1:1 0:0,0:0,1:1
29.09.2006 17:00 Vityaz Chekhov - Avangard Omsk Region 4:2 0:0,1:2,3:0
17:00 CSKA Moscow - Khimik Voskresensk 4:7 2:3,0:2,2:2
15:30 Lada Togliatti - Krylya Sovetov 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk 1:4 0:2,0:2,1:0
14:30 Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 2:0,1:1,0:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 2:0,0:1,2:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 3:6 0:0,1:4,2:2
28.09.2006 17:00 SKA Saint Petersburg - HK MVD Tver 5:2 0:0,2:1,3:1
16:30 Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva 7:3 4:1,1:1,2:1
27.09.2006 17:00 CSKA Moscow - Avangard Omsk Region 2:5 0:1,2:1,0:3
17:00 Vityaz Chekhov - Khimik Voskresensk 2:1 0:0,0:1,2:0
15:30 Lada Togliatti - Amur Khabarovsk 1:0 0:0,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Krylya Sovetov 6:2 2:1,2:0,2:1
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 0:2,1:0,1:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 3:2 1:0,1:1,1:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
24.09.2006 15:00 Khimik Voskresensk - Traktor Chelyabinsk 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
15:00 HK MVD Tver - Sibir Novosibirsk 2:3 0:2,1:0,1:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 3:2 2:0,0:2,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Chekhov 0:4 0:2,0:0,0:2
15:00 Ak Bars Kazan - CSKA Moscow 4:3pp 0:1,3:0,0:2,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Magnitogorsk 3:1 1:0,1:1,1:0
11:00 Dynamo Moskva - Metallurg Novokuznetsk 4:2 0:1,1:0,3:1
23.09.2006 15:00 Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
15:00 Krylya Sovetov - Amur Khabarovsk 3:1 0:0,2:0,1:1
22.09.2006 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscow 1:6 0:4,0:2,1:0
17:00 Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk 4:3pp 1:0,1:3,1:0,1:0
17:00 Khimik Voskresensk - Metallurg Magnitogorsk 3:2 1:0,2:0,0:2
17:00 Ak Bars Kazan - Vityaz Chekhov 4:0 3:0,1:0,0:0
17:00 HK MVD Tver - Metallurg Novokuznetsk 5:4pp 2:1,1:1,1:2,1:0
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa 1:3 0:1,1:0,0:2
13:30 Avangard Omsk Region - Traktor Chelyabinsk 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
20.09.2006 17:00 Vityaz Chekhov - HK MVD Tver 3:9 1:3,1:3,1:3
19.09.2006 17:00 Krylya Sovetov - Lokomotiv Yaroslavl 4:5pp 2:2,1:1,1:1,0:1
15:30 Lada Togliatti - Khimik Voskresensk 3:1 1:1,2:0,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 4:4 1:1,1:2,2:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 1:5 0:1,0:1,1:3
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 8:3 3:1,2:1,3:1
13:30 Sibir Novosibirsk - SKA Saint Petersburg 5:2 2:2,1:0,2:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 4:1 1:1,1:0,2:0
18.09.2006 17:00 CSKA Moscow - HK MVD Tver 3:4 2:2,0:0,1:2
17:00 Vityaz Chekhov - Dynamo Moskva 2:0 1:0,0:0,1:0
17.09.2006 14:00 Lada Togliatti - Avangard Omsk Region 2:2 1:1,0:1,1:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:1 0:0,1:0,0:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 1:3 0:0,1:2,0:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Khimik Voskresensk 0:3 0:0,0:3,0:0
12:00 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets 3:2 1:1,1:0,1:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - SKA Saint Petersburg 3:2 1:1,2:0,0:1
08:00 Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:5 1:2,2:2,0:1
16.09.2006 15:00 CSKA Moscow - Dynamo Moskva 2:3 0:0,1:1,1:2
14.09.2006 17:00 Dynamo Moskva - Traktor Chelyabinsk 6:2 3:1,0:0,3:1
17:00 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 3:5 0:3,1:1,2:1
17:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 2:2 1:1,1:1,0:0
17:00 HK MVD Tver - Metallurg Magnitogorsk 3:5 1:1,2:2,0:2
17:00 Khimik Voskresensk - Krylya Sovetov 3:2 0:1,0:0,3:1
16:30 Severstal Cherepovets - Vityaz Chekhov 2:6 2:2,0:3,0:1
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti 2:0 1:0,0:0,1:0
13:30 Avangard Omsk Region - Amur Khabarovsk 3:1 0:0,2:0,1:1
13.09.2006 13:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 5:3 1:0,2:0,2:3
12.09.2006 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 1:2 1:1,0:0,0:1
17:00 Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk 3:2 0:1,1:0,2:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Vityaz Chekhov 5:2 2:0,3:2,0:0
17:00 Khimik Voskresensk - Amur Khabarovsk 4:1 3:0,1:0,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 6:3 2:0,1:1,3:2
17:00 HK MVD Tver - Traktor Chelyabinsk 3:2 1:0,1:2,1:0
16:30 Severstal Cherepovets - CSKA Moscow 0:4 0:0,0:1,0:3
13:30 Avangard Omsk Region - Krylya Sovetov 1:1 1:0,0:1,0:0
10.09.2006 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Khimik Voskresensk 1:4 1:1,0:1,0:2
09.09.2006 15:00 Krylya Sovetov - Ak Bars Kazan 2:5 1:1,0:4,1:0
15:00 Vityaz Chekhov - Sibir Novosibirsk 2:1 0:0,0:0,2:1
14:00 Lada Togliatti - HK MVD Tver 0:1 0:0,0:1,0:0
13:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 2:2 1:0,0:1,1:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Moskva 2:0 0:0,0:0,2:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Severstal Cherepovets 0:2 0:0,0:0,0:2
11:00 CSKA Moscow - Metallurg Novokuznetsk 2:2 1:1,0:0,1:1
08:00 Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:5 0:1,0:3,0:1
08.09.2006 16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk Region 1:3 1:1,0:0,0:2
07.09.2006 17:00 CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk 2:3 0:1,2:2,0:0
17:00 Krylya Sovetov - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:3 0:1,0:1,0:1
17:00 Vityaz Chekhov - Metallurg Novokuznetsk 1:1 1:0,0:0,0:1
15:30 Lada Togliatti - Dynamo Moskva 4:3 1:0,2:2,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets 5:2 2:1,0:1,3:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - HK MVD Tver 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
14:30 Traktor Chelyabinsk - SKA Saint Petersburg 0:3 0:0,0:1,0:2
10:00 Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1