Superleague - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
10.03.2006 15:00 Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 2:4 0:1,1:1,1:2
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscow 3:4 0:1,1:2,2:1
15:00 SKA Saint Petersburg - Khimik Voskresensk 1:2 0:0,1:1,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - Salavat Yulaev Ufa 2:4 2:0,0:3,0:1
15:00 Severstal Cherepovets - Spartak Moscow 4:2 2:1,1:1,1:0
15:00 Vityaz Chekhov - Avangard Omsk Region 1:6 0:2,0:1,1:3
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 4:1 1:1,1:0,2:0
15:00 HK MVD Tver - Lada Togliatti 0:1 0:1,0:0,0:0
15:00 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva 1:4 0:1,0:1,1:2
07.03.2006 17:00 CSKA Moscow - HK MVD Tver 7:2 1:0,3:1,3:1
17:00 Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg 0:1 0:1,0:0,0:0
17:00 Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:1 0:0,0:1,1:0
16:30 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 2:1 0:0,2:0,0:1
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Molot Prikamie Perm 6:2 3:0,2:0,1:2
15:30 Khimik Voskresensk - Sibir Novosibirsk 2:0 1:0,0:0,1:0
15:30 Lada Togliatti - Vityaz Chekhov 4:1 0:1,2:0,2:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 1:1 0:0,1:0,0:1
13:30 Avangard Omsk Region - Metallurg Novokuznetsk 3:1 2:0,0:0,1:1
04.03.2006 15:00 HK MVD Tver - Dynamo Moskva 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 2:4 1:0,0:1,1:3
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Khimik Voskresensk 2:1 2:1,0:0,0:0
15:00 Vityaz Chekhov - CSKA Moscow 3:1 0:0,3:0,0:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 1:1 0:0,0:1,1:0
13:00 Molot Prikamie Perm - Severstal Cherepovets 2:4 0:3,0:0,2:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Region 5:3 4:1,0:1,1:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow 3:5 2:1,0:1,1:3
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Lada Togliatti 5:4 1:0,4:2,0:2
01.03.2006 17:00 CSKA Moscow - Metallurg Novokuznetsk 1:6 1:1,0:1,0:4
17:00 Spartak Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 0:0,1:1,2:1
17:00 Dynamo Moskva - Vityaz Chekhov 3:1 0:0,1:1,2:0
17:00 Khimik Voskresensk - HK MVD Tver 5:3 3:1,2:1,0:1
16:30 Ak Bars Kazan - Molot Prikamie Perm 7:0 1:0,4:0,2:0
16:30 Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg 0:2 0:1,0:1,0:0
15:30 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 8:1 6:1,1:0,1:0
13:30 Avangard Omsk Region - Lokomotiv Yaroslavl 2:5 1:2,1:1,0:2
26.02.2006 17:00 Dynamo Moskva - Salavat Yulaev Ufa 1:4 1:2,0:1,0:1
11:00 Metallurg Magnitogorsk - Molot Prikamie Perm 4:1 1:0,3:1,0:0
25.02.2006 14:00 Lada Togliatti - Khimik Voskresensk 0:2 0:0,0:1,0:1
04.02.2006 15:00 HK MVD Tver - Spartak Moscow 2:1 0:0,1:0,1:1
15:00 Vityaz Chekhov - Khimik Voskresensk 2:6 0:3,1:1,1:2
15:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 9:3 6:2,2:1,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 2:0 1:0,1:0,0:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 2:4 0:1,2:1,0:2
13:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 2:1 1:0,1:0,0:1
13:00 Molot Prikamie Perm - SKA Saint Petersburg 3:6 1:3,1:3,1:0
12:00 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva 2:3 0:2,1:0,1:1
02.02.2006 17:00 Spartak Moscow - Vityaz Chekhov 0:2 0:1,0:1,0:0
17:00 Khimik Voskresensk - Metallurg Novokuznetsk 3:3 1:0,0:1,2:2
17:00 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3:3 1:1,0:0,2:2
17:00 SKA Saint Petersburg - Sibir Novosibirsk 4:3 0:0,3:3,1:0
17:00 Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk 1:3 1:2,0:0,0:1
16:30 Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3 0:2,2:1,0:0
15:30 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 2:2 1:2,1:0,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - HK MVD Tver 3:2 0:0,1:1,2:1
13:30 Avangard Omsk Region - Molot Prikamie Perm 3:0 0:0,2:0,1:0
30.01.2006 17:00 HK MVD Tver - Severstal Cherepovets 3:2 2:1,1:1,0:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint Petersburg 4:2 3:1,1:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva 6:1 2:0,2:0,2:1
16:30 Ak Bars Kazan - CSKA Moscow 5:4 2:1,0:2,3:1
16:30 Vityaz Chekhov - Salavat Yulaev Ufa 0:4 0:0,0:2,0:2
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Khimik Voskresensk 5:2 1:2,0:0,4:0
14:30 Molot Prikamie Perm - Sibir Novosibirsk 2:2 0:1,1:1,1:0
13:30 Avangard Omsk Region - Lada Togliatti 2:2 0:0,1:1,1:1
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moscow 3:4 0:2,1:1,2:1
27.01.2006 17:00 CSKA Moscow - Avangard Omsk Region 1:2 1:1,0:1,0:0
17:00 Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan 4:3pp 2:3,0:0,1:0,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - HK MVD Tver 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
17:00 Khimik Voskresensk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 1:1,0:0,0:1
17:00 Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk 0:1 0:0,0:1,0:0
16:30 Severstal Cherepovets - Vityaz Chekhov 3:0 2:0,1:0,0:0
15:30 Lada Togliatti - Molot Prikamie Perm 3:2 2:0,1:0,0:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 2:2 1:2,1:0,0:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 0:1,0:1,1:0
24.01.2006 16:30 Vityaz Chekhov - SKA Saint Petersburg 4:2 1:1,0:1,3:0
16:30 Ak Bars Kazan - Khimik Voskresensk 2:0 1:0,0:0,1:0
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 2:0 1:0,0:0,1:0
15:30 Lada Togliatti - CSKA Moscow 2:3 0:2,1:1,1:0
14:30 Molot Prikamie Perm - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 1:0,1:0,0:1
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 3:2 0:0,0:1,3:1
13:30 Avangard Omsk Region - Dynamo Moskva 5:6pp 3:3,1:0,1:2,0:1
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 2:3 1:1,1:0,0:2
11:00 HK MVD Tver - Sibir Novosibirsk 1:0 0:0,0:0,1:0
20.01.2006 17:00 Dynamo Moskva - Lada Togliatti 4:2 1:1,2:1,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 2:4 0:1,1:1,1:2
17:00 Khimik Voskresensk - Avangard Omsk Region 3:3 0:2,2:0,1:1
17:00 Spartak Moscow - Ak Bars Kazan 1:0 0:0,0:0,1:0
17:00 CSKA Moscow - Molot Prikamie Perm 4:3 1:0,2:2,1:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HK MVD Tver 3:1 1:0,1:1,1:0
16:30 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 1:3 0:2,1:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 5:3 2:1,1:2,2:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Vityaz Chekhov 2:1 1:0,0:1,1:0
18.01.2006 17:00 CSKA Moscow - Dynamo Moskva 2:1 1:0,0:0,1:1
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 2:1 1:0,1:1,0:0
16:30 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:5 0:0,1:4,0:1
16:30 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 4:2 1:1,3:0,0:1
14:30 Molot Prikamie Perm - HK MVD Tver 1:1 0:0,1:1,0:0
14:30 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 3:3 1:1,1:2,1:0
13:30 Avangard Omsk Region - Spartak Moscow 2:2 1:1,1:1,0:0
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 3:4 2:1,0:1,1:2
16.01.2006 12:30 Metallurg Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk 0:2 0:0,0:1,0:1
14.01.2006 15:00 HK MVD Tver - Vityaz Chekhov 3:2 2:1,1:0,0:1
15:00 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
15:00 Dynamo Moskva - Molot Prikamie Perm 6:4 0:0,4:3,2:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Novokuznetsk 3:3 1:2,2:1,0:0
15:00 Khimik Voskresensk - CSKA Moscow 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 3:8 0:4,2:3,1:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 1:1 1:0,0:0,0:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 2:9 1:3,0:3,1:3
12.01.2006 17:00 SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk Region 1:5 0:1,1:3,0:1
17:00 Spartak Moscow - Dynamo Moskva 4:3 2:0,1:1,1:2
10.01.2006 17:00 CSKA Moscow - Spartak Moscow 3:1 1:0,2:1,0:0
17:00 Dynamo Moskva - Khimik Voskresensk 1:3 0:0,0:1,1:2
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 5:0 3:0,1:0,1:0
15:30 Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa 2:2 0:2,1:0,1:0
15:00 Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
14:30 Molot Prikamie Perm - Vityaz Chekhov 0:0 0:0,0:0,0:0
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:0 1:0,1:0,1:0
13:30 Avangard Omsk Region - Severstal Cherepovets 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
12:30 Metallurg Novokuznetsk - HK MVD Tver 6:2 2:1,2:0,2:1
08.01.2006 11:00 Spartak Moscow - Lada Togliatti 4:1 0:0,3:0,1:1
06.01.2006 15:00 Vityaz Chekhov - Metallurg Novokuznetsk 3:0 0:0,2:0,1:0
15:00 Khimik Voskresensk - Molot Prikamie Perm 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
15:00 HK MVD Tver - Metallurg Magnitogorsk 1:2 1:1,0:0,0:1
15:00 Severstal Cherepovets - Lada Togliatti 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:0 1:0,0:0,0:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - CSKA Moscow 3:3 1:1,0:1,2:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 0:0 0:0,0:0,0:0
03.01.2006 15:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:3 2:1,2:0,0:2
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - HK MVD Tver 6:1 2:0,2:0,2:1
15:00 Khimik Voskresensk - Spartak Moscow 3:4 1:2,1:2,1:0
14:00 Lada Togliatti - SKA Saint Petersburg 0:1 0:0,0:0,0:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Chekhov 4:1 3:0,1:0,0:1
13:00 Molot Prikamie Perm - Metallurg Novokuznetsk 1:4 0:1,1:1,0:2
12:00 Avangard Omsk Region - Sibir Novosibirsk 2:0 0:0,1:0,1:0
11:00 CSKA Moscow - Severstal Cherepovets 5:1 1:0,3:0,1:1
29.12.2005 17:00 Spartak Moscow - Molot Prikamie Perm 1:2 0:1,0:1,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 2:4 0:1,2:2,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 0:3 0:2,0:1,0:0
17:00 HK MVD Tver - Ak Bars Kazan 2:2 2:1,0:1,0:0
16:30 Vityaz Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl 3:3 0:2,3:0,0:1
16:30 Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva 4:2 1:2,2:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Khimik Voskresensk 1:2 0:0,1:2,0:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 3:0 1:0,1:0,1:0
26.12.2005 17:00 Khimik Voskresensk - Severstal Cherepovets 3:1 1:1,0:0,2:0
17:00 CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk 2:2 1:1,1:1,0:0
17:00 Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa 4:4 1:1,1:2,2:1
17:00 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 5:5 2:0,2:3,1:2
16:30 Ak Bars Kazan - Vityaz Chekhov 4:2 2:1,1:1,1:0
15:30 Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:2 1:0,1:1,0:1
13:30 Avangard Omsk Region - HK MVD Tver 3:2 0:1,1:0,2:1
23.12.2005 17:00 SKA Saint Petersburg - Lada Togliatti 2:0 0:0,1:0,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscow 1:3 0:2,1:1,0:0
17:00 HK MVD Tver - Dynamo Moskva 1:2 1:0,0:0,0:2
17:00 Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 0:1,2:0,1:1
17:00 Khimik Voskresensk - Sibir Novosibirsk 1:1 0:0,0:0,1:1
16:30 Ak Bars Kazan - Molot Prikamie Perm 6:2 0:1,2:0,4:1
16:30 Vityaz Chekhov - Metallurg Magnitogorsk 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
16:30 Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
13:30 Avangard Omsk Region - Metallurg Novokuznetsk 6:3 4:0,1:1,1:2
21.12.2005 17:00 SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 4:3 1:0,2:1,1:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Molot Prikamie Perm 3:2 1:2,0:0,2:0
17:00 HK MVD Tver - Metallurg Magnitogorsk 1:3 1:1,0:1,0:1
17:00 Khimik Voskresensk - Metallurg Novokuznetsk 2:1 0:1,1:0,1:0
16:30 Ak Bars Kazan - CSKA Moscow 4:3 3:0,1:1,0:2
16:30 Vityaz Chekhov - Dynamo Moskva 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
16:30 Severstal Cherepovets - Lada Togliatti 1:2 0:1,0:1,1:0
13:30 Avangard Omsk Region - Sibir Novosibirsk 1:3 0:1,0:0,1:2
09.12.2005 17:00 Dynamo Moskva - Avangard Omsk Region 1:0 0:0,0:0,1:0
17:00 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3:5 1:1,2:1,0:3
15:30 Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 0:1 0:1,0:0,0:0
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Khimik Voskresensk 4:1 2:1,0:0,2:0
14:30 Molot Prikamie Perm - Spartak Moscow 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
13:30 Sibir Novosibirsk - SKA Saint Petersburg 3:1 0:0,0:1,3:0
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 1:2 1:1,0:0,0:1
08.12.2005 16:30 Vityaz Chekhov - HK MVD Tver 1:3 1:0,0:1,0:2
07.12.2005 17:00 Dynamo Moskva - Khimik Voskresensk 1:2 0:1,1:1,0:0
17:00 CSKA Moscow - Spartak Moscow 2:1 1:0,0:0,1:1
15:30 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 2:2 1:0,1:1,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:2 0:1,1:0,1:1
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Region 5:0 1:0,2:0,2:0
14:30 Molot Prikamie Perm - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 1:0,0:0,0:2
13:30 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets 5:0 1:0,3:0,1:0
12:30 Metallurg Novokuznetsk - SKA Saint Petersburg 1:0 0:0,0:0,1:0
04.12.2005 15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Novokuznetsk 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk 2:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Spartak Moscow - Lada Togliatti 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
03.12.2005 15:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - HK MVD Tver 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 2:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - CSKA Moscow 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Avangard Omsk Region - Vityaz Chekhov 3:1 -:-,-:-,-:-
02.12.2005 17:00 Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 8:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 5:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Novokuznetsk 5:1 -:-,-:-,-:-
01.12.2005 17:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 3:7 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva 1:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Vityaz Chekhov 3:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - HK MVD Tver 4:4 -:-,-:-,-:-
28.11.2005 17:00 Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 -:-,-:-,-:-
17:00 HK MVD Tver - SKA Saint Petersburg 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovets 4:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Molot Prikamie Perm 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - CSKA Moscow 5:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:30 Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow 1:3 -:-,-:-,-:-
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:4 -:-,-:-,-:-
27.11.2005 15:00 Khimik Voskresensk - Avangard Omsk Region 2:3 -:-,-:-,-:-
26.11.2005 15:00 Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 HK MVD Tver - Severstal Cherepovets 0:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Vityaz Chekhov - SKA Saint Petersburg 1:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Lada Togliatti - CSKA Moscow 3:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Molot Prikamie Perm 4:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:6 -:-,-:-,-:-
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moscow 2:4 -:-,-:-,-:-
23.11.2005 17:00 SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk Region 1:2 -:-,-:-,-:-
17:00 CSKA Moscow - Metallurg Novokuznetsk 3:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Spartak Moscow - Dynamo Moskva 2:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - Vityaz Chekhov 1:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 0:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - HK MVD Tver 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 Severstal Cherepovets - Khimik Voskresensk 2:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Sibir Novosibirsk 1:1 -:-,-:-,-:-
22.11.2005 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lada Togliatti 0:2 0:1,0:1,0:0
21.11.2005 17:00 SKA Saint Petersburg - Khimik Voskresensk 1:1 -:-,-:-,-:-
17:00 CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk 0:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk 3:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva 1:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Chekhov 3:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Avangard Omsk Region 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - HK MVD Tver 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Metallurg Novokuznetsk 2:0 -:-,-:-,-:-
18.11.2005 17:00 Dynamo Moskva - Molot Prikamie Perm 2:0 -:-,-:-,-:-
17:00 HK MVD Tver - Spartak Moscow 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Vityaz Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl 1:8 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Ak Bars Kazan 4:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 6:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa 1:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Lada Togliatti 0:2 -:-,-:-,-:-
17.11.2005 17:00 SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets 1:2 -:-,-:-,-:-
16.11.2005 17:00 Dynamo Moskva - CSKA Moscow 3:6 -:-,-:-,-:-
17:00 HK MVD Tver - Lokomotiv Yaroslavl 3:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Vityaz Chekhov - Spartak Moscow 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Molot Prikamie Perm 4:0 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 0:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 2:0 -:-,-:-,-:-
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 2:6 -:-,-:-,-:-
04.11.2005 15:00 Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Khimik Voskresensk 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Avangard Omsk Region 0:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Lada Togliatti - Dynamo Moskva 2:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - HK MVD Tver 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
11:00 CSKA Moscow - Vityaz Chekhov 3:2 -:-,-:-,-:-
03.11.2005 13:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 3:0 -:-,-:-,-:-
02.11.2005 17:00 Spartak Moscow - Khimik Voskresensk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk Region 5:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint Petersburg 4:1 -:-,-:-,-:-
16:30 CSKA Moscow - HK MVD Tver 5:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:30 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 0:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Moskva 3:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Vityaz Chekhov 1:0 -:-,-:-,-:-
30.10.2005 15:00 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Vityaz Chekhov - Salavat Yulaev Ufa 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 HK MVD Tver - Lada Togliatti 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Severstal Cherepovets - Spartak Moscow 0:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - CSKA Moscow 0:8 -:-,-:-,-:-
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Avangard Omsk Region - Molot Prikamie Perm 2:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Dynamo Moskva - Metallurg Novokuznetsk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
29.10.2005 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 3:3 -:-,-:-,-:-
28.10.2005 17:00 HK MVD Tver - Salavat Yulaev Ufa 1:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk 4:1 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA Saint Petersburg - Spartak Moscow 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Vityaz Chekhov - Lada Togliatti 0:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 2:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Molot Prikamie Perm 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuznetsk 2:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - CSKA Moscow 3:2 -:-,-:-,-:-
25.10.2005 17:00 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 4:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Spartak Moscow - Ak Bars Kazan 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Khimik Voskresensk 0:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 2:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Severstal Cherepovets 2:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Vityaz Chekhov 4:1 -:-,-:-,-:-
12:30 Metallurg Novokuznetsk - HK MVD Tver 3:3 -:-,-:-,-:-
24.10.2005 14:30 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva 4:2 -:-,-:-,-:-
23.10.2005 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Lada Togliatti - Avangard Omsk Region 2:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Khimik Voskresensk 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - SKA Saint Petersburg 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibir Novosibirsk - HK MVD Tver 3:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Vityaz Chekhov 4:3 -:-,-:-,-:-
11:00 CSKA Moscow - Severstal Cherepovets 2:2 -:-,-:-,-:-
19.10.2005 17:00 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 1:3 0:0,1:1,0:2
16:30 Khimik Voskresensk - Lada Togliatti 5:1 1:0,2:1,2:0
16:30 Ak Bars Kazan - Spartak Moscow 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
16:30 HK MVD Tver - Metallurg Novokuznetsk 1:1 0:0,0:1,1:0
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 0:0,1:1,1:2
16:30 Vityaz Chekhov - Sibir Novosibirsk 2:4 0:1,1:2,1:1
16:30 Severstal Cherepovets - Molot Prikamie Perm 3:1 1:1,1:0,1:0
13:30 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 2:3 0:0,0:2,2:1
18.10.2005 17:00 Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
17.10.2005 17:00 SKA Saint Petersburg - Molot Prikamie Perm 3:1 -:-,-:-,-:-
17:00 HK MVD Tver - Sibir Novosibirsk 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moscow 2:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Vityaz Chekhov - Metallurg Novokuznetsk 3:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - CSKA Moscow 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Salavat Yulaev Ufa 1:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - Lada Togliatti 2:1 0:1,2:0,0:0
14.10.2005 17:00 CSKA Moscow - Khimik Voskresensk 3:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Spartak Moscow - Severstal Cherepovets 7:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 6:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Vityaz Chekhov 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - HK MVD Tver 2:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Avangard Omsk Region 2:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 1:4 -:-,-:-,-:-
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva 1:6 -:-,-:-,-:-
13.10.2005 16:30 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:2 -:-,-:-,-:-
12.10.2005 17:00 CSKA Moscow - Avangard Omsk Region 2:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 2:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - HK MVD Tver 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Khimik Voskresensk 4:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Chekhov 1:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva 1:3 -:-,-:-,-:-
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk 2:6 -:-,-:-,-:-
09.10.2005 15:00 Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:4 0:0,3:2,0:2
15:00 Khimik Voskresensk - Spartak Moscow 1:5 1:1,0:2,0:2
15:00 Dynamo Moskva - Lada Togliatti 2:3 0:2,0:1,2:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Ak Bars Kazan 4:1 1:0,2:1,1:0
15:00 Vityaz Chekhov - Molot Prikamie Perm 4:1 1:0,0:1,3:0
15:00 HK MVD Tver - CSKA Moscow 3:5 0:1,2:2,1:2
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 1:0 1:0,0:0,0:0
12:00 Avangard Omsk Region - Lokomotiv Yaroslavl 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
08.10.2005 11:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 3:3 -:-,-:-,-:-
07.10.2005 17:00 Dynamo Moskva - Salavat Yulaev Ufa 2:3 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA Saint Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 Khimik Voskresensk - Lokomotiv Yaroslavl 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 Vityaz Chekhov - CSKA Moscow 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HK MVD Tver - Molot Prikamie Perm 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti 3:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - Spartak Moscow 3:0 -:-,-:-,-:-
04.10.2005 17:00 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 4:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Spartak Moscow - HK MVD Tver 1:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Chekhov 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - Khimik Voskresensk 4:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Metallurg Novokuznetsk 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 1:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Dynamo Moskva 2:4 -:-,-:-,-:-
03.10.2005 16:30 Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg 0:1 -:-,-:-,-:-
02.10.2005 15:00 Spartak Moscow - Vityaz Chekhov 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - HK MVD Tver 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Khimik Voskresensk 1:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk 2:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - Metallurg Magnitogorsk 0:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 2:1 -:-,-:-,-:-
11:00 CSKA Moscow - Dynamo Moskva 0:3 -:-,-:-,-:-
29.09.2005 17:00 Dynamo Moskva - Spartak Moscow 2:0 -:-,-:-,-:-
17:00 HK MVD Tver - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Vityaz Chekhov - Ak Bars Kazan 2:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Severstal Cherepovets 4:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:0 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - SKA Saint Petersburg 2:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Molot Prikamie Perm 6:1 -:-,-:-,-:-
12:30 Metallurg Novokuznetsk - CSKA Moscow 1:4 -:-,-:-,-:-
28.09.2005 15:30 Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa 1:3 -:-,-:-,-:-
27.09.2005 17:00 Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - SKA Saint Petersburg 5:6 -:-,-:-,-:-
16:30 HK MVD Tver - Ak Bars Kazan 2:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moscow 3:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - Severstal Cherepovets 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibir Novosibirsk - CSKA Moscow 0:0 -:-,-:-,-:-
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Molot Prikamie Perm 4:0 -:-,-:-,-:-
24.09.2005 15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - HK MVD Tver 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskva 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Vityaz Chekhov 3:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - Lada Togliatti 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Spartak Moscow - Sibir Novosibirsk 2:1 -:-,-:-,-:-
23.09.2005 13:30 Avangard Omsk Region - Khimik Voskresensk 4:2 -:-,-:-,-:-
22.09.2005 17:00 CSKA Moscow - Lada Togliatti 4:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Spartak Moscow - Metallurg Novokuznetsk 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskva 5:4 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA Saint Petersburg - Vityaz Chekhov 2:6 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 Severstal Cherepovets - HK MVD Tver 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Salavat Yulaev Ufa 3:0 -:-,-:-,-:-
19.09.2005 17:00 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 HK MVD Tver - Khimik Voskresensk 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Vityaz Chekhov - Avangard Omsk Region 2:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Spartak Moscow 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets 2:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 2:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:3 -:-,-:-,-:-
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 6:3 -:-,-:-,-:-
18.09.2005 11:00 CSKA Moscow - Molot Prikamie Perm 3:1 -:-,-:-,-:-
17.09.2005 15:00 Vityaz Chekhov - Khimik Voskresensk 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 HK MVD Tver - Avangard Omsk Region 4:5 -:-,-:-,-:-
14:00 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 1:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 3:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moscow 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 3:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Dynamo Moskva - Severstal Cherepovets 2:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 -:-,-:-,-:-
14.09.2005 17:00 Spartak Moscow - CSKA Moscow 3:3 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA Saint Petersburg - Sibir Novosibirsk 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Molot Prikamie Perm 5:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti 1:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Metallurg Novokuznetsk 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Dynamo Moskva 2:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 2:5 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - Metallurg Magnitogorsk 4:1 -:-,-:-,-:-
13.09.2005 16:30 HK MVD Tver - Vityaz Chekhov 3:1 -:-,-:-,-:-
12.09.2005 17:00 Spartak Moscow - Molot Prikamie Perm 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 0:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Metallurg Magnitogorsk 2:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 1:0 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA Saint Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 3:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow 5:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - Dynamo Moskva 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
09.09.2005 17:00 Dynamo Moskva - Vityaz Chekhov 7:1 -:-,-:-,-:-
17:00 CSKA Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:4 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - SKA Saint Petersburg 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 2:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - HK MVD Tver 5:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Ak Bars Kazan 1:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Khimik Voskresensk 3:5 -:-,-:-,-:-
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk Region 1:2 -:-,-:-,-:-
08.09.2005 16:30 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 3:1 -:-,-:-,-:-
07.09.2005 17:00 Dynamo Moskva - HK MVD Tver 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:00 CSKA Moscow - Ak Bars Kazan 2:5 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Severstal Cherepovets 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - SKA Saint Petersburg 3:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Chekhov 6:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:30 Metallurg Novokuznetsk - Khimik Voskresensk 5:2 -:-,-:-,-:-