Superleague - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
15.03.2005 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa 8:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Khimik Voskresensk 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva 0:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Severstal Cherepovets 4:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Lada Togliatti 3:3 -:-,-:-,-:-
13.03.2005 15:00 CSKA Moscow - Severstal Cherepovets 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Khimik Voskresensk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 1:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - SKA Saint Petersburg 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva 2:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa 2:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk 4:2 -:-,-:-,-:-
10.03.2005 17:00 SKA Saint Petersburg - Ak Bars Kazan 5:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Dynamo Moskva - Spartak Moscow 3:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Metallurg Novokuznetsk 2:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:30 Avangard Omsk Region - Sibir Novosibirsk 4:3 -:-,-:-,-:-
09.03.2005 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lada Togliatti 1:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - CSKA Moscow 0:3 -:-,-:-,-:-
08.03.2005 15:00 SKA Saint Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Sibir Novosibirsk 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 3:5 -:-,-:-,-:-
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moscow 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Novokuznetsk 5:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 -:-,-:-,-:-
05.03.2005 17:00 Spartak Moscow - Khimik Voskresensk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk Region 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - CSKA Moscow 5:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Dynamo Moskva 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Molot Prikamie Perm 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 0:5 0:1,0:3,0:1
13:30 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets 2:1 1:0,1:0,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - SKA Saint Petersburg 2:1 1:1,0:0,1:0
03.03.2005 17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Khimik Voskresensk 4:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Spartak Moscow - Avangard Omsk Region 2:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - Molot Prikamie Perm 6:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscow 6:5pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:30 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 0:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Moskva 2:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - SKA Saint Petersburg 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 1:1 -:-,-:-,-:-
28.02.2005 17:00 CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk 1:3 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Lada Togliatti 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Spartak Moscow 4:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Metallurg Novokuznetsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
13:30 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 4:4 -:-,-:-,-:-
27.02.2005 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 1:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk 4:0 -:-,-:-,-:-
26.02.2005 15:00 Khimik Voskresensk - Salavat Yulaev Ufa 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Metallurg Novokuznetsk 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Spartak Moscow 1:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - Sibir Novosibirsk 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Avangard Omsk Region - Lada Togliatti 2:1 -:-,-:-,-:-
23.02.2005 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Molot Prikamie Perm 6:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Lada Togliatti - SKA Saint Petersburg 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 2:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Khimik Voskresensk 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 1:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Spartak Moscow - CSKA Moscow 2:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Dynamo Moskva - Avangard Omsk Region 4:2 -:-,-:-,-:-
21.02.2005 17:00 Spartak Moscow - Molot Prikamie Perm 1:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow 1:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Dynamo Moskva - Khimik Voskresensk 4:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Severstal Cherepovets 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - SKA Saint Petersburg 2:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Region 6:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:0 -:-,-:-,-:-
18.02.2005 17:00 CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa 2:3 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moscow 2:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Lada Togliatti 1:3 -:-,-:-,-:-
17.02.2005 16:30 Khimik Voskresensk - Avangard Omsk Region 3:6 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 1:3 -:-,-:-,-:-
16.02.2005 17:00 CSKA Moscow - Lada Togliatti 0:1 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - Spartak Moscow 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 0:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 3:8 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Salavat Yulaev Ufa 0:4 0:1,0:2,0:1
04.02.2005 17:00 Dynamo Moskva - CSKA Moscow 2:6 -:-,-:-,-:-
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 2:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Spartak Moscow - Metallurg Novokuznetsk 1:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - Severstal Cherepovets 0:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Molot Prikamie Perm 10:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - SKA Saint Petersburg 8:1 -:-,-:-,-:-
02.02.2005 17:00 Dynamo Moskva - Molot Prikamie Perm 7:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 1:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Spartak Moscow - Sibir Novosibirsk 4:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - SKA Saint Petersburg 4:4 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:30 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 5:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - Severstal Cherepovets 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
30.01.2005 15:00 CSKA Moscow - Khimik Voskresensk 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 3:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Molot Prikamie Perm - Avangard Omsk Region 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 1:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 4:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskva 2:3 -:-,-:-,-:-
29.01.2005 15:00 Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets 4:3 -:-,-:-,-:-
28.01.2005 17:00 CSKA Moscow - Avangard Omsk Region 1:7 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskva 6:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 2:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Khimik Voskresensk 3:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa 0:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Lada Togliatti 0:0 -:-,-:-,-:-
25.01.2005 17:00 Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan 1:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Khimik Voskresensk - CSKA Moscow 3:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 3:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:0 -:-,-:-,-:-
13:30 Avangard Omsk Region - Molot Prikamie Perm 4:1 1:1,3:0,0:0
24.01.2005 17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 4:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg 1:4 -:-,-:-,-:-
23.01.2005 15:00 Khimik Voskresensk - Molot Prikamie Perm 5:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Lada Togliatti - Metallurg Novokuznetsk 0:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 1:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Avangard Omsk Region - CSKA Moscow 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:0 -:-,-:-,-:-
20.01.2005 17:00 CSKA Moscow - Dynamo Moskva 2:4 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA Saint Petersburg - Khimik Voskresensk 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 7:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Avangard Omsk Region 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti 0:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Metallurg Magnitogorsk 1:6 -:-,-:-,-:-
13:30 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moscow 3:2 -:-,-:-,-:-
18.01.2005 17:00 SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk Region 3:5 -:-,-:-,-:-
17:00 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 1:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Severstal Cherepovets - Khimik Voskresensk 1:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 0:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Molot Prikamie Perm - Dynamo Moskva 0:5 -:-,-:-,-:-
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow 3:1 -:-,-:-,-:-
14.01.2005 17:00 Dynamo Moskva - Severstal Cherepovets 3:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:00 Spartak Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Lada Togliatti - Molot Prikamie Perm 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - CSKA Moscow 1:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 4:0 -:-,-:-,-:-
13.01.2005 13:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 2:3 -:-,-:-,-:-
12.01.2005 17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Spartak Moscow - Ak Bars Kazan 1:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Lada Togliatti - CSKA Moscow 3:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets 13:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Salavat Yulaev Ufa - Molot Prikamie Perm 6:1 -:-,-:-,-:-
10.01.2005 12:00 Avangard Omsk Region - Khimik Voskresensk 5:2 1:1,3:1,1:0
09.01.2005 15:00 Severstal Cherepovets - Lada Togliatti 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Novokuznetsk 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 2:0 -:-,-:-,-:-
07.01.2005 15:00 Molot Prikamie Perm - Lokomotiv Yaroslavl 1:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 CSKA Moscow - Spartak Moscow 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Novokuznetsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Metallurg Magnitogorsk 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Lada Togliatti 1:2 -:-,-:-,-:-
05.01.2005 15:00 SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 2:5 0:2,1:2,1:1
15:00 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3:0 0:0,2:0,1:0
15:00 Khimik Voskresensk - Dynamo Moskva 5:3 1:0,3:1,1:2
13:00 Molot Prikamie Perm - Spartak Moscow 0:1 0:0,0:1,0:0
12:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Magnitogorsk 2:4 0:0,1:2,1:2
03.01.2005 12:00 Avangard Omsk Region - Dynamo Moskva 4:5 -:-,-:-,-:-
29.12.2004 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 7:2 2:0,2:0,3:2
15:00 Sibir Novosibirsk - CSKA Moscow 2:3 0:2,0:0,2:1
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Molot Prikamie Perm 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 Spartak Moscow - Severstal Cherepovets 0:3 0:0,0:2,0:1
15:00 Lada Togliatti - Khimik Voskresensk 1:0 1:0,0:0,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 1:4 0:3,0:0,1:1
28.12.2004 15:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:2 0:0,0:1,0:1
27.12.2004 15:00 Metallurg Novokuznetsk - CSKA Moscow 6:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg 6:0 2:0,1:0,3:0
15:00 Lada Togliatti - Avangard Omsk Region 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Khimik Voskresensk 7:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Molot Prikamie Perm 7:0 -:-,-:-,-:-
24.12.2004 15:00 CSKA Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - Lada Togliatti 0:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Ak Bars Kazan 3:7 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - Spartak Moscow 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 1:3 -:-,-:-,-:-
22.12.2004 15:00 CSKA Moscow - Ak Bars Kazan 5:6pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti 1:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Novokuznetsk 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - Salavat Yulaev Ufa 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:8 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Spartak Moscow 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Sibir Novosibirsk 4:1 -:-,-:-,-:-
09.12.2004 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Khimik Voskresensk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk 0:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
08.12.2004 15:00 CSKA Moscow - Molot Prikamie Perm 3:4 -:-,-:-,-:-
07.12.2004 15:00 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk Region 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Dynamo Moskva 1:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa 6:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint Petersburg 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Khimik Voskresensk 1:4 -:-,-:-,-:-
04.12.2004 15:00 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 3:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 5:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moscow 3:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - Metallurg Novokuznetsk 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 7:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Molot Prikamie Perm 7:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:2 -:-,-:-,-:-
02.12.2004 15:00 Khimik Voskresensk - Ak Bars Kazan 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Molot Prikamie Perm 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Spartak Moscow 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuznetsk 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - CSKA Moscow 3:5 -:-,-:-,-:-
29.11.2004 15:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Lada Togliatti 0:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Dynamo Moskva 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - Avangard Omsk Region 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Khimik Voskresensk 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 4:1 -:-,-:-,-:-
27.11.2004 15:00 CSKA Moscow - Avangard Omsk Region 4:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dynamo Moskva 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Lada Togliatti 0:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Khimik Voskresensk 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets 2:3 -:-,-:-,-:-
24.11.2004 15:00 Dynamo Moskva - CSKA Moscow 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Metallurg Novokuznetsk 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Khimik Voskresensk - Severstal Cherepovets 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Molot Prikamie Perm 4:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - SKA Saint Petersburg 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Ak Bars Kazan 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:4 -:-,-:-,-:-
22.11.2004 15:00 Avangard Omsk Region - Severstal Cherepovets 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - Molot Prikamie Perm 5:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Sibir Novosibirsk 1:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - SKA Saint Petersburg 4:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 2:0 -:-,-:-,-:-
19.11.2004 15:00 CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa 6:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Avangard Omsk Region 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Ak Bars Kazan - Spartak Moscow 5:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Lada Togliatti 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Dynamo Moskva 0:2 -:-,-:-,-:-
18.11.2004 15:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 1:1 -:-,-:-,-:-
17.11.2004 15:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 3:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moscow 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Lada Togliatti 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Salavat Yulaev Ufa 0:1 -:-,-:-,-:-
05.11.2004 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Molot Prikamie Perm 4:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 1:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - Avangard Omsk Region 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Khimik Voskresensk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - SKA Saint Petersburg 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 0:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - CSKA Moscow 2:4 -:-,-:-,-:-
03.11.2004 15:00 Lada Togliatti - Severstal Cherepovets 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Molot Prikamie Perm 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - SKA Saint Petersburg 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - Khimik Voskresensk 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Region 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 0:3 -:-,-:-,-:-
31.10.2004 15:00 Dynamo Moskva - Metallurg Magnitogorsk 7:3 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 1:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Lada Togliatti 1:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Spartak Moscow 1:1 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Molot Prikamie Perm - Metallurg Novokuznetsk 1:2 -:-,-:-,-:-
30.10.2004 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 0:1 -:-,-:-,-:-
29.10.2004 15:00 Khimik Voskresensk - Salavat Yulaev Ufa 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Spartak Moscow 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - Lada Togliatti 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Metallurg Novokuznetsk 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Sibir Novosibirsk 2:2 -:-,-:-,-:-
25.10.2004 15:00 Lada Togliatti - Dynamo Moskva 1:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscow 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Avangard Omsk Region 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Khimik Voskresensk 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Molot Prikamie Perm 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - SKA Saint Petersburg 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets 3:2 -:-,-:-,-:-
23.10.2004 15:00 Ak Bars Kazan - CSKA Moscow 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - SKA Saint Petersburg 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Metallurg Magnitogorsk 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Molot Prikamie Perm 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Khimik Voskresensk 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk Region 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dynamo Moskva 2:5 -:-,-:-,-:-
20.10.2004 15:00 Dynamo Moskva - Lokomotiv Yaroslavl 0:0 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Metallurg Novokuznetsk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - Sibir Novosibirsk 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moscow 6:3 -:-,-:-,-:-
19.10.2004 15:00 Molot Prikamie Perm - CSKA Moscow 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lada Togliatti 1:0 -:-,-:-,-:-
18.10.2004 15:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Novokuznetsk 1:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - Spartak Moscow 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Ak Bars Kazan 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Sibir Novosibirsk 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:4 -:-,-:-,-:-
15.10.2004 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Khimik Voskresensk 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 3:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Moskva 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Severstal Cherepovets 4:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Lada Togliatti 2:1 -:-,-:-,-:-
13.10.2004 15:00 Molot Prikamie Perm - SKA Saint Petersburg 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Lada Togliatti 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Khimik Voskresensk 4:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Dynamo Moskva 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Severstal Cherepovets 1:1 -:-,-:-,-:-
09.10.2004 15:00 Khimik Voskresensk - Molot Prikamie Perm 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Avangard Omsk Region - CSKA Moscow 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Metallurg Novokuznetsk 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - Ak Bars Kazan 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
08.10.2004 15:00 Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 4:1 -:-,-:-,-:-
07.10.2004 15:00 Dynamo Moskva - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 6:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - CSKA Moscow 5:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - Molot Prikamie Perm 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Sibir Novosibirsk 5:1 -:-,-:-,-:-
04.10.2004 15:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Dynamo Moskva 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - Khimik Voskresensk 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lada Togliatti 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moscow 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk Region 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
02.10.2004 15:00 Ak Bars Kazan - Lada Togliatti 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Metallurg Magnitogorsk 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Avangard Omsk Region 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Dynamo Moskva 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow 0:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Lokomotiv Yaroslavl 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Khimik Voskresensk 3:1 -:-,-:-,-:-
29.09.2004 15:00 Dynamo Moskva - Severstal Cherepovets 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Molot Prikamie Perm 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - CSKA Moscow 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:2 -:-,-:-,-:-
28.09.2004 15:00 Avangard Omsk Region - Khimik Voskresensk 3:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 0:0 -:-,-:-,-:-
27.09.2004 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Ak Bars Kazan 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - CSKA Moscow 3:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Molot Prikamie Perm 0:3 -:-,-:-,-:-
24.09.2004 15:00 Molot Prikamie Perm - Lokomotiv Yaroslavl 1:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa 1:1 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Spartak Moscow 7:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Novokuznetsk 5:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Metallurg Magnitogorsk 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Lada Togliatti 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - Dynamo Moskva 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
22.09.2004 15:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Magnitogorsk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Spartak Moscow 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Lada Togliatti 0:0 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 0:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Novokuznetsk 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Dynamo Moskva 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 2:2 -:-,-:-,-:-
18.09.2004 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - CSKA Moscow 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Molot Prikamie Perm 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Severstal Cherepovets 0:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Khimik Voskresensk 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 2:0 -:-,-:-,-:-
17.09.2004 15:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Dynamo Moskva 2:1 -:-,-:-,-:-
16.09.2004 15:00 Lada Togliatti - Avangard Omsk Region 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Khimik Voskresensk 4:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Molot Prikamie Perm 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - CSKA Moscow 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg 1:3 -:-,-:-,-:-
13.09.2004 15:00 Avangard Omsk Region - Spartak Moscow 1:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Lokomotiv Yaroslavl 0:7 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - Lada Togliatti 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Ak Bars Kazan 1:3 -:-,-:-,-:-
11.09.2004 15:00 Dynamo Moskva - Salavat Yulaev Ufa 7:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Molot Prikamie Perm - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Spartak Moscow 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Sibir Novosibirsk 1:5 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Ak Bars Kazan 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Novokuznetsk 3:1 -:-,-:-,-:-
08.09.2004 15:00 Metallurg Novokuznetsk - Khimik Voskresensk 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk 0:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo Moskva 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 0:2 -:-,-:-,-:-
07.09.2004 15:00 Lada Togliatti - Salavat Yulaev Ufa 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA Moscow - Molot Prikamie Perm 3:3 -:-,-:-,-:-
06.09.2004 15:00 Sibir Novosibirsk - Khimik Voskresensk 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk Region 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Spartak Moscow - Dynamo Moskva 0:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets 3:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint Petersburg 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 4:2 -:-,-:-,-:-
03.09.2004 15:00 Dynamo Moskva - Sibir Novosibirsk 5:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuznetsk 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - Molot Prikamie Perm 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Ak Bars Kazan 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Spartak Moscow 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 2:2 -:-,-:-,-:-
01.09.2004 15:00 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Lada Togliatti - Lokomotiv Yaroslavl 2:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moscow 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Dynamo Moskva - Metallurg Novokuznetsk 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Severstal Cherepovets - CSKA Moscow 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Khimik Voskresensk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA Saint Petersburg - Molot Prikamie Perm 2:1 -:-,-:-,-:-