MHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
23.02.2017 13:00 Mamonty Jugry - Kuznetskie Medvedi 2:6 0:2,2:3,0:1
11:00 MHK Krylya Sovetov - Russkie Vityazi 1:2 0:1,0:0,1:1
22.02.2017 16:30 Almaz - Mytischi Atlanti 3:1 2:0,1:0,0:1
15:00 Mamonty Jugry - Kuznetskie Medvedi 5:6 2:3,2:1,1:2
15:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 4:0 3:0,0:0,1:0
21.02.2017 17:00 MHK Krylya Sovetov - Russkie Vityazi 3:2 1:0,0:1,2:1
16:30 Almaz - Mytischi Atlanti 2:1 1:0,0:1,1:0
20.02.2017 15:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 2:4 1:2,1:2,0:0
14.02.2017 15:00 Tumenski Legion - Sarmaty 0:8 0:0,0:2,0:6
11:00 Mamonty Jugry - Stalnye Lisy 0:2 0:0,0:1,0:1
10:00 Avto - MHC Snezhnye Barsy 4:0 1:0,2:0,1:0
13.02.2017 17:30 SK Riga - MHC MVD 5:0 2:0,2:0,1:0
17:00 Russkie Vityazi - MHC Dinamo St.Petersburg 0:5 0:1,0:1,0:3
16:30 Almaz - SKA-1946 1:3 0:0,1:1,0:2
16:00 Loko - Serebrjanye Lvy 1:2 1:0,0:0,0:2
15:00 Mamonty Jugry - Stalnye Lisy 3:1 0:0,1:1,2:0
15:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 3:2 3:1,0:1,0:0
15:00 Tumenski Legion - Sarmaty 0:3 0:1,0:1,0:1
14:30 Tolpar - HC Altai Ust-Kamenogorsk 5:1 1:1,3:0,1:0
14:30 Avto - MHC Snezhnye Barsy 2:0 0:0,2:0,0:0
12.02.2017 13:00 MHK Krylya Sovetov - Tajfun 2:5 0:2,2:1,0:2
12:00 Almaz - SKA-1946 1:2 0:1,0:1,1:0
11:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 3:2 0:1,1:0,2:1
11.02.2017 13:00 MHK Krylya Sovetov - Tajfun 2:3sn 0:1,2:0,0:1,0:0,0:1
11:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 7:1 2:0,2:0,3:1
10.02.2017 15:00 Irbis Kazan - Tumenski Legion 6:2 1:1,1:0,4:1
12:30 Sibirskie Snaipery - HC Altai Ust-Kamenogorsk 3:1 0:1,1:0,2:0
12:00 Ladia - Mamonty Jugry 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 2:5 0:1,1:2,1:2
09.02.2017 17:00 Loko - SKA-1946 3:4pp 0:2,3:1,0:0,0:1
16:30 Almaz - Serebrjanye Lvy 3:1 0:0,2:0,1:1
16:00 SK Riga - Tajfun 3:2 1:0,0:1,2:1
15:30 Ladia - Mamonty Jugry 2:8 0:5,0:2,2:1
15:00 Irbis Kazan - Tumenski Legion 8:0 1:0,4:0,3:0
12:30 Sibirskie Snaipery - HC Altai Ust-Kamenogorsk 3:0 1:0,1:0,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 5:3 1:1,2:1,2:1
08.02.2017 17:30 SK Riga - Tajfun 2:3 0:1,0:1,2:1
17:00 Loko - SKA-1946 5:0 0:0,2:0,3:0
16:30 Almaz - Serebrjanye Lvy 1:0 0:0,0:0,1:0
07.02.2017 17:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 2:3 0:0,0:3,2:0
16:00 Chaika - MHC Spartak 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15:30 Ladia - Tumenski Legion 4:2 2:1,0:1,2:0
15:00 Irbis Kazan - Mamonty Jugry 5:1 0:1,2:0,3:0
06.02.2017 17:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 4:2 2:0,1:1,1:1
16:00 Chaika - MHC Spartak 3:5 1:0,2:1,0:4
15:30 Ladia - Tumenski Legion 2:5 1:1,0:2,1:2
15:00 Irbis Kazan - Mamonty Jugry 4:6 1:2,2:4,1:0
12:30 Sibirskie Snaipery - MHC Snezhnye Barsy 2:1 2:0,0:1,0:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - HC Altai Ust-Kamenogorsk 10:2 3:1,3:0,4:1
05.02.2017 13:00 Sarmaty - Avto 0:1 0:0,0:0,0:1
12:00 Tajfun - SK Riga 1:5 0:2,0:1,1:2
09:00 Stalnye Lisy - Tolpar 5:4 1:1,3:1,1:2
07:00 Sibirskie Snaipery - MHC Snezhnye Barsy 6:3 1:2,2:1,3:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - HC Altai Ust-Kamenogorsk 4:2 0:1,2:1,2:0
04.02.2017 15:00 Serebrjanye Lvy - MHK Krylya Sovetov 4:1 0:0,1:1,3:0
13:00 Sarmaty - Avto 3:1 1:0,0:0,2:1
12:00 Tajfun - SK Riga 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
11:00 Mytischi Atlanti - MHC Dinamo St.Petersburg 1:2 1:0,0:2,0:0
11:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army 5:2 1:1,1:0,3:1
09:00 Stalnye Lisy - Tolpar 5:1 1:0,2:0,2:1
03.02.2017 17:30 Mytischi Atlanti - MHC Dinamo St.Petersburg 1:4 1:2,0:1,0:1
17:00 MHC MVD - MHC Spartak 2:5 2:2,0:0,0:3
16:00 Chaika - Russkie Vityazi 3:5 2:2,1:2,0:1
12:00 Serebrjanye Lvy - MHK Krylya Sovetov 2:1 1:0,0:1,1:0
02.02.2017 17:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army 1:3 1:1,0:1,0:1
17:00 Loko - Almaz 2:1 0:1,2:0,0:0
17:00 MHC MVD - MHC Spartak 3:1 0:0,3:1,0:0
16:00 Chaika - Russkie Vityazi 0:4 0:1,0:2,0:1
14:00 Beliye Medvedi - Irbis Kazan 2:5 0:0,2:3,0:2
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi 3:1 0:0,1:0,2:1
13:00 Stalnye Lisy - Avto 3:1 1:1,1:0,1:0
09:00 Omskie Yastreby - Ladia 3:4 1:2,2:0,0:2
01.02.2017 17:00 Loko - Almaz 4:1 0:1,2:0,2:0
15:00 Sarmaty - Tolpar 3:1 0:0,2:1,1:0
15:00 Sputnik Almetyevsk - Reaktor 2:4 1:2,0:1,1:1
13:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Sibirskie Snaipery 2:9 0:2,1:3,1:4
12:00 Omskie Yastreby - Ladia 3:0 1:0,2:0,0:0
10:00 Amurskie Tigry - SK Riga 7:2 1:1,5:0,1:1
31.01.2017 17:00 SKA-1946 - MHK Krylya Sovetov 3:5 1:0,1:3,1:2
15:00 Sputnik Almetyevsk - Reaktor 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,0:1
15:00 Sarmaty - Tolpar 3:2 1:1,0:0,2:1
14:00 Beliye Medvedi - Irbis Kazan 3:1 1:1,2:0,0:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
13:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Sibirskie Snaipery 1:7 0:2,0:1,1:4
13:00 Tumenski Legion - Mamonty Jugry 1:3 1:1,0:1,0:1
12:00 Serebrjanye Lvy - CSKA-Red Army 1:3 0:2,0:0,1:1
10:00 Stalnye Lisy - Avto 3:2 1:0,1:2,1:0
10:00 Amurskie Tigry - SK Riga 5:1 0:0,2:0,3:1
30.01.2017 17:00 SKA-1946 - MHK Krylya Sovetov 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
15:00 Tumenski Legion - Mamonty Jugry 1:13 0:4,0:4,1:5
12:00 Serebrjanye Lvy - CSKA-Red Army 2:5 0:1,0:2,2:2
29.01.2017 10:00 Beliye Medvedi - Ladia 1:2 0:1,1:1,0:0
08:00 Omskie Yastreby - Irbis Kazan 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
28.01.2017 13:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Spartak 4:2 1:1,1:1,2:0
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery 3:4 3:1,0:1,0:2
12:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Kuznetskie Medvedi 1:5 0:1,1:2,0:2
10:00 Beliye Medvedi - Ladia 5:2 2:0,1:0,2:2
08:00 Omskie Yastreby - Irbis Kazan 4:1 1:1,1:0,2:0
27.01.2017 17:00 MHK Krylya Sovetov - Mytischi Atlanti 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery 2:5 0:1,2:2,0:2
13:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Kuznetskie Medvedi 1:5 0:2,0:1,1:2
26.01.2017 14:30 Tolpar - Tumenski Legion 11:0 5:0,4:0,2:0
25.01.2017 14:30 Tolpar - Tumenski Legion 7:3 2:2,4:1,1:0
24.01.2017 17:30 SK Riga - SKA-1946 3:4pp 0:0,3:1,0:2,0:1
17:30 Mytischi Atlanti - Chaika 2:3 0:0,1:1,1:2
17:00 MHK Krylya Sovetov - Almaz 2:3 1:1,1:1,0:1
17:00 Russkie Vityazi - Amurskie Tigry 3:2 0:0,0:1,3:1
16:00 Reaktor - Beliye Medvedi 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
15:00 CSKA-Red Army - Loko 2:3 0:1,2:1,0:1
15:00 MHC Spartak - Tajfun 2:4 0:0,0:2,2:2
12:30 Sibirskie Snaipery - Sarmaty 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:1
12:00 Ladia - MHC Snezhnye Barsy 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
11:00 Irbis Kazan - HC Altai Ust-Kamenogorsk 5:2 2:0,3:0,0:2
11:00 MHC Dinamo St.Petersburg - MHC MVD 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,1:0
23.01.2017 17:30 Mytischi Atlanti - Chaika 6:7 1:3,1:2,4:2
17:30 SK Riga - SKA-1946 1:3 1:1,0:0,0:2
17:00 MHK Krylya Sovetov - Almaz 3:8 1:1,2:2,0:5
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - MHC MVD 4:2 2:1,1:0,1:1
15:00 CSKA-Red Army - Loko 0:2 0:0,0:2,0:0
15:00 MHC Spartak - Tajfun 3:1 1:0,1:0,1:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Omskie Yastreby 1:4 0:1,0:2,1:1
14:30 Tolpar - Mamonty Jugry 2:9 0:2,1:5,1:2
13:00 Russkie Vityazi - Amurskie Tigry 2:4 0:2,1:1,1:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Sarmaty 3:0 1:0,1:0,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 4:2 0:2,2:0,2:0
11:00 Irbis Kazan - HC Altai Ust-Kamenogorsk 5:1 3:0,2:0,0:1
22.01.2017 14:00 Ladia - MHC Snezhnye Barsy 5:2 1:0,1:2,3:0
11:00 Sputnik Almetyevsk - Omskie Yastreby 2:4 0:0,2:3,0:1
11:00 Reaktor - Beliye Medvedi 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
09:00 Avto - Tumenski Legion 10:3 5:1,4:2,1:0
07:00 Tolpar - Mamonty Jugry 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
21.01.2017 09:00 Avto - Tumenski Legion 5:3 1:0,1:2,3:1
20.01.2017 17:30 SK Riga - Serebrjanye Lvy 3:2 1:2,1:0,1:0
17:30 Mytischi Atlanti - MHC MVD 2:9 2:5,0:3,0:1
17:00 MHK Krylya Sovetov - Loko 1:6 0:1,0:2,1:3
17:00 Russkie Vityazi - Tajfun 4:1 0:0,3:0,1:1
16:00 Reaktor - Omskie Yastreby 3:4sn 1:3,2:0,0:0,0:0,0:1
15:30 Ladia - HC Altai Ust-Kamenogorsk 3:2pp 0:0,0:2,2:0,1:0
15:00 Irbis Kazan - MHC Snezhnye Barsy 5:4pp 1:1,2:1,1:2,1:0
15:00 CSKA-Red Army - Almaz 4:2 2:1,2:1,0:0
15:00 MHC Spartak - Amurskie Tigry 5:4pp 3:1,1:3,0:0,1:0
13:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Chaika 5:1 2:0,2:0,1:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 1:2 0:1,0:1,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sarmaty 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1
19.01.2017 17:30 SK Riga - Serebrjanye Lvy 1:10 0:2,1:4,0:4
17:30 Mytischi Atlanti - MHC MVD 3:2 1:1,2:1,0:0
17:00 MHK Krylya Sovetov - Loko 2:6 0:3,2:0,0:3
17:00 Russkie Vityazi - Tajfun 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Chaika 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
15:30 Ladia - HC Altai Ust-Kamenogorsk 7:2 5:1,2:0,0:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Beliye Medvedi 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 Irbis Kazan - MHC Snezhnye Barsy 1:0 1:0,0:0,0:0
15:00 CSKA-Red Army - Almaz 3:1 0:0,0:1,3:0
15:00 MHC Spartak - Amurskie Tigry 0:3 0:0,0:2,0:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 3:5 2:1,1:0,0:4
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sarmaty 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
10:00 Avto - Mamonty Jugry 4:1 0:1,3:0,1:0
18.01.2017 16:00 Reaktor - Omskie Yastreby 3:2 1:1,1:1,1:0
15:00 Sputnik Almetyevsk - Beliye Medvedi 3:0 0:0,0:0,3:0
14:30 Avto - Mamonty Jugry 1:5 1:1,0:0,0:4
17.01.2017 17:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Spartak 4:2 1:1,1:1,2:0
16.01.2017 16:00 Loko - Mytischi Atlanti 6:1 2:0,3:1,1:0
15.01.2017 11:00 Loko - Mytischi Atlanti 8:2 3:1,2:0,3:1
13.01.2017 16:00 Loko - SK Riga 1:0 0:0,1:0,0:0
12.01.2017 16:00 Loko - SK Riga 7:1 2:0,3:1,2:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Sputnik Almetyevsk 4:0 1:0,2:0,1:0
13:00 Stalnye Lisy - Ladia 7:0 1:0,2:0,4:0
08:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Reaktor 2:4 0:0,1:3,1:1
11.01.2017 17:00 SKA-1946 - MHC Spartak 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
15:00 Tumenski Legion - Sibirskie Snaipery 0:5 0:1,0:3,0:1
15:00 Sarmaty - Irbis Kazan 0:2 0:1,0:0,0:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Sputnik Almetyevsk 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
13:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Reaktor 1:2 0:0,1:2,0:0
12:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 3:4 1:1,1:2,1:1
10:00 Amurskie Tigry - MHC Dinamo St.Petersburg 6:7sn 2:2,3:1,1:3,0:0,0:1
10:00 Tajfun - Mytischi Atlanti 1:2 1:0,0:1,0:1
10.01.2017 17:00 SKA-1946 - MHC Spartak 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
15:00 Tumenski Legion - Sibirskie Snaipery 1:4 0:0,0:2,1:2
15:00 Sarmaty - Irbis Kazan 4:2 1:1,1:0,2:1
13:00 Stalnye Lisy - Ladia 5:0 0:0,4:0,1:0
12:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 1:3 0:0,0:1,1:2
12:00 Almaz - SK Riga 2:1 0:0,2:0,0:1
10:00 Tajfun - Mytischi Atlanti 3:4 1:2,1:0,1:2
10:00 Amurskie Tigry - MHC Dinamo St.Petersburg 4:5 2:2,2:2,0:1
09.01.2017 14:30 Tolpar - Avto 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Reaktor 3:5 1:0,1:4,1:1
12:00 Almaz - SK Riga 4:1 0:1,1:0,3:0
11:00 Chaika - MHC MVD 3:5 1:0,0:4,2:1
10:30 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 6:7 2:2,1:3,3:2
08.01.2017 12:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Sputnik Almetyevsk 6:2 1:1,4:0,1:1
11:00 Chaika - MHC MVD 4:1 1:0,1:0,2:1
10:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 2:0 0:0,1:0,1:0
09:00 Tolpar - Avto 4:3 3:1,0:1,1:1
07.01.2017 15:00 Serebrjanye Lvy - MHC Spartak 1:3 0:1,1:2,0:0
13:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 2:4 0:0,0:2,2:2
13:00 Sarmaty - Ladia 4:2 1:1,3:1,0:0
13:00 Mamonty Jugry - Sibirskie Snaipery 4:3pp 1:1,1:0,1:2,1:0
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Reaktor 1:7 0:2,0:2,1:3
12:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Sputnik Almetyevsk 5:2 0:1,3:0,2:1
11:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 0:1 0:1,0:0,0:0
09:00 Stalnye Lisy - Irbis Kazan 1:4 0:1,0:3,1:0
08:00 Tajfun - MHC Dinamo St.Petersburg 4:3pp 1:2,2:1,0:0,1:0
04:00 Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti 4:2 1:0,0:1,3:1
06.01.2017 15:00 Serebrjanye Lvy - MHC Spartak 2:0 2:0,0:0,0:0
13:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 2:6 0:2,1:2,1:2
13:00 Sarmaty - Ladia 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
11:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
09:00 Mamonty Jugry - Sibirskie Snaipery 0:4 0:0,0:2,0:2
09:00 Stalnye Lisy - Irbis Kazan 3:5 2:1,1:3,0:1
08:00 Tajfun - MHC Dinamo St.Petersburg 1:2 1:1,0:1,0:0
04:00 Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti 4:0 2:0,0:0,2:0
28.12.2016 16:00 Reaktor - Sarmaty 7:6pp 1:3,1:0,4:3,1:0
27.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - SKA-1946 2:9 0:5,1:3,1:1
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Serebrjanye Lvy 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
16:00 Chaika - Amurskie Tigry 4:1 2:0,1:0,1:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Stalnye Lisy 4:0 1:0,2:0,1:0
26.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - SKA-1946 0:4 0:1,0:0,0:3
17:00 MHC MVD - Tajfun 3:2 1:0,1:1,1:1
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Serebrjanye Lvy 2:1 1:0,1:1,0:0
16:00 Reaktor - Sarmaty 1:2 0:1,1:0,0:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Stalnye Lisy 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 6:5 2:2,4:0,0:3
07:00 Sibirskie Snaipery - Tolpar 3:4pp 1:2,1:0,1:1,0:1
25.12.2016 15:00 MHC MVD - Tajfun 0:4 0:1,0:2,0:1
11:00 Russkie Vityazi - Almaz 5:0 3:0,1:0,1:0
11:00 CSKA-Red Army - MHK Krylya Sovetov 1:2 0:1,1:1,0:0
11:00 MHC Spartak - Loko 1:5 0:3,0:0,1:2
11:00 Chaika - Amurskie Tigry 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
07:00 Sibirskie Snaipery - Tolpar 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
07:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 5:1 1:1,1:0,3:0
24.12.2016 11:00 CSKA-Red Army - MHK Krylya Sovetov 4:1 1:1,2:0,1:0
11:00 MHC Spartak - Loko 0:3 0:1,0:2,0:0
11:00 Russkie Vityazi - Almaz 4:3 1:0,1:3,2:0
23.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 4:3 1:2,2:1,1:0
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - SKA-1946 1:2 1:1,0:0,0:1
16:00 Reaktor - Stalnye Lisy 4:1 1:1,2:0,1:0
16:00 Chaika - Tajfun 4:1 1:0,1:0,2:1
22.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
17:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 4:3 1:1,1:1,2:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Sarmaty 2:4 0:2,0:0,2:2
14:30 MHC Dinamo St.Petersburg - SKA-1946 4:2 1:1,2:0,1:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Avto 1:4 1:0,0:2,0:2
11:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 4:3 1:1,1:1,2:1
21.12.2016 17:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 2:3 0:1,1:0,1:2
17:00 Russkie Vityazi - Loko 2:5 0:2,1:0,1:3
16:00 Chaika - Tajfun 5:1 1:0,3:0,1:1
16:00 Reaktor - Stalnye Lisy 2:4 0:1,1:2,1:1
15:00 MHC Spartak - Almaz 1:2 1:1,0:0,0:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Sarmaty 0:3 0:1,0:0,0:2
20.12.2016 17:00 Russkie Vityazi - Loko 0:3 0:1,0:0,0:2
15:00 MHC Spartak - Almaz 0:3 0:1,0:1,0:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Avto 2:1 0:0,1:1,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 6:5pp 2:2,2:1,1:2,1:0
17.12.2016 15:00 Serebrjanye Lvy - Chaika 2:4 0:0,1:2,1:2
13:00 Tumenski Legion - Reaktor 0:1 0:1,0:0,0:0
13:00 Mamonty Jugry - Sputnik Almetyevsk 6:1 0:0,2:0,4:1
12:00 Almaz - MHC Dinamo St.Petersburg 4:2 2:0,1:0,1:2
11:00 Sarmaty - Omskie Yastreby 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
11:00 SKA-1946 - MHC MVD 3:1 1:0,2:1,0:0
11:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 5:2 0:0,3:0,2:2
09:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 0:2 0:0,0:2,0:0
09:00 Avto - Ladia 1:4 0:1,1:1,0:2
09:00 Tolpar - Irbis Kazan 4:2 1:1,1:1,2:0
16.12.2016 17:00 SKA-1946 - MHC MVD 3:1 1:1,1:0,1:0
16:30 Almaz - MHC Dinamo St.Petersburg 4:2 1:1,1:1,2:0
15:00 Sarmaty - Omskie Yastreby 2:0 1:0,0:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 4:1 0:0,2:0,2:1
15:00 Mamonty Jugry - Sputnik Almetyevsk 2:1 0:0,2:1,0:0
15:00 Tumenski Legion - Reaktor 1:3 1:1,0:2,0:0
14:30 Avto - Ladia 4:3sn 0:0,1:2,2:1,0:0,1:0
14:30 Tolpar - Irbis Kazan 2:3 0:1,1:2,1:0
13:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 4:6 1:1,1:3,2:2
12:00 Serebrjanye Lvy - Chaika 6:4 1:1,3:1,2:2
15.12.2016 11:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 7:2 2:1,3:0,2:1
05:00 Amurskie Tigry - Tajfun 4:0 2:0,1:0,1:0
14.12.2016 11:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 5:4pp 1:1,1:3,2:0,1:0
10:00 Amurskie Tigry - Tajfun 1:2ppsn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
13.12.2016 17:00 Loko - MHC Dinamo St.Petersburg 7:4 3:1,2:3,2:0
17:00 SKA-1946 - Chaika 4:1 1:1,2:0,1:0
15:00 Mamonty Jugry - Reaktor 2:3 1:0,0:1,1:2
15:00 Tumenski Legion - Sputnik Almetyevsk 3:4 0:1,3:1,0:2
15:00 Sarmaty - Beliye Medvedi 5:1 1:0,1:1,3:0
14:30 Tolpar - Ladia 4:0 1:0,2:0,1:0
14:30 Avto - Irbis Kazan 0:3 0:2,0:0,0:1
13:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 6:5pp 0:3,4:2,1:0,1:0
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC MVD 2:1ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
12.12.2016 17:00 Loko - MHC Dinamo St.Petersburg 4:7 2:2,1:2,1:3
17:00 SKA-1946 - Chaika 0:1 0:0,0:1,0:0
15:00 Tumenski Legion - Sputnik Almetyevsk 3:1 0:0,1:0,2:1
15:00 Sarmaty - Beliye Medvedi 1:3 1:0,0:1,0:2
15:00 Mamonty Jugry - Reaktor 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,1:0
14:30 Avto - Irbis Kazan 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
14:30 Tolpar - Ladia 5:3 1:1,3:2,1:0
13:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 9:3 2:1,4:0,3:2
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC MVD 3:1 2:0,1:0,0:1
09.12.2016 15:30 Ladia - Sibirskie Snaipery 7:4 2:1,2:2,3:1
15:00 Irbis Kazan - Kuznetskie Medvedi 2:3pp 1:0,0:2,1:0,0:1
08.12.2016 16:00 Reaktor - Tolpar 0:2 0:1,0:0,0:1
15:30 Ladia - Sibirskie Snaipery 3:2 0:1,2:0,1:1
15:00 MHC Spartak - SK Riga 3:2 1:0,1:1,1:1
15:00 Irbis Kazan - Kuznetskie Medvedi 4:0 2:0,0:0,2:0
15:00 Sputnik Almetyevsk - Avto 1:4 0:1,0:1,1:2
07.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - MHK Krylya Sovetov 3:5 1:1,1:1,1:3
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - CSKA-Red Army 2:4 1:0,1:3,0:1
16:00 Reaktor - Tolpar 3:2 0:0,2:1,1:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Avto 2:3 1:0,1:3,0:0
15:00 MHC Spartak - SK Riga 4:3pp 2:2,0:0,1:1,1:0
14:00 Beliye Medvedi - Mamonty Jugry 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 4:2 0:2,2:0,2:0
10:00 Amurskie Tigry - SKA-1946 3:4pp 0:2,3:1,0:0,0:1
10:00 Tajfun - Serebrjanye Lvy 2:3 0:1,2:2,0:0
06.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - MHK Krylya Sovetov 4:2 1:0,0:2,3:0
17:00 MHC MVD - Loko 1:3 0:0,0:3,1:0
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - CSKA-Red Army 3:1 1:0,1:1,1:0
14:00 Beliye Medvedi - Mamonty Jugry 2:3 0:0,0:2,2:1
12:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 6:0 3:0,2:0,1:0
10:00 Amurskie Tigry - SKA-1946 1:5 0:1,0:2,1:2
10:00 Tajfun - Serebrjanye Lvy 1:5 0:1,0:0,1:4
05.12.2016 17:00 MHC MVD - Loko 5:2 1:0,3:1,1:1
16:00 Reaktor - Avto 1:0 0:0,1:0,0:0
16:00 Chaika - Almaz 3:0 1:0,2:0,0:0
15:30 Ladia - Kuznetskie Medvedi 0:4 0:1,0:1,0:2
15:00 Irbis Kazan - Sibirskie Snaipery 3:5 0:1,1:1,2:3
15:00 Sputnik Almetyevsk - Tolpar 4:1 2:1,1:0,1:0
04.12.2016 14:00 Ladia - Kuznetskie Medvedi 3:2 0:1,2:1,1:0
13:00 Sarmaty - Stalnye Lisy 2:1 1:0,1:1,0:0
11:00 Chaika - Almaz 5:1 2:0,2:0,1:1
11:00 Reaktor - Avto 3:1 0:0,2:0,1:1
11:00 Irbis Kazan - Sibirskie Snaipery 1:5 0:2,1:1,0:2
11:00 Russkie Vityazi - SK Riga 5:0 0:0,3:0,2:0
05:00 Tajfun - SKA-1946 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
04:00 Amurskie Tigry - Serebrjanye Lvy 4:7 0:2,1:4,3:1
03.12.2016 13:00 Sarmaty - Stalnye Lisy 2:1 1:0,1:1,0:0
11:00 MHC Dinamo St.Petersburg - MHK Krylya Sovetov 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
11:00 Sputnik Almetyevsk - Tolpar 1:0 1:0,0:0,0:0
11:00 Russkie Vityazi - SK Riga 2:1 1:0,0:0,1:1
11:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 1:2 1:1,0:0,0:1
10:00 Beliye Medvedi - Tumenski Legion 12:0 7:0,2:0,3:0
08:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 4:3sn 1:1,0:1,2:1,0:0,1:0
02.12.2016 17:30 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 6:2 2:1,4:0,0:1
17:00 MHC MVD - Almaz 4:0 1:0,2:0,1:0
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - MHK Krylya Sovetov 7:2 4:1,2:0,1:1
16:00 Chaika - Loko 2:0 1:0,0:0,1:0
14:00 Beliye Medvedi - Tumenski Legion 6:1 2:0,1:0,3:1
12:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 6:5pp 3:2,0:2,2:1,1:0
10:00 Amurskie Tigry - Serebrjanye Lvy 0:4 0:2,0:0,0:2
10:00 Tajfun - SKA-1946 3:4sn 0:0,0:1,3:2,0:0,0:1
01.12.2016 17:00 MHC MVD - Almaz 2:3 0:1,1:2,1:0
16:00 Chaika - Loko 3:2 0:1,2:1,1:0
29.11.2016 12:30 Sibirskie Snaipery - Sputnik Almetyevsk 2:1 0:1,1:0,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 1:4 1:3,0:1,0:0
28.11.2016 16:30 Almaz - Tajfun 5:4 1:0,2:4,2:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Sputnik Almetyevsk 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 2:4 0:2,2:0,0:2
10:00 Avto - Beliye Medvedi 2:4 2:1,0:1,0:2
27.11.2016 12:00 SK Riga - MHC Dinamo St.Petersburg 3:1 0:0,1:1,2:0
11:00 MHK Krylya Sovetov - MHC MVD 1:3 0:1,1:0,0:2
11:00 Loko - Amurskie Tigry 4:3 1:1,2:1,1:1
11:00 CSKA-Red Army - Chaika 4:2 0:1,2:1,2:0
09:00 Tolpar - Omskie Yastreby 6:4 1:0,2:1,3:3
09:00 Stalnye Lisy - Sarmaty 3:2 0:0,0:1,3:1
09:00 Avto - Beliye Medvedi 3:1 2:1,1:0,0:0
26.11.2016 12:00 SK Riga - MHC Dinamo St.Petersburg 5:3 3:1,1:1,1:1
12:00 Almaz - Tajfun 2:0 1:0,1:0,0:0
11:00 Loko - Amurskie Tigry 1:2 0:0,1:1,0:1
11:00 Irbis Kazan - Ladia 2:1 1:0,1:0,0:1
11:00 CSKA-Red Army - Chaika 0:1 0:0,0:0,0:1
11:00 MHK Krylya Sovetov - MHC MVD 2:10 1:1,1:4,0:5
09:00 Stalnye Lisy - Sarmaty 4:1 0:0,1:0,3:1
09:00 Tolpar - Omskie Yastreby 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,0:1
25.11.2016 15:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 3:4pp 1:1,1:0,1:2,0:1
15:00 Irbis Kazan - Ladia 4:2 3:0,0:0,1:2
15:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 1:3 0:1,0:2,1:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Reaktor 3:2 0:0,2:2,1:0
11:00 Mamonty Jugry - HC Altai Ust-Kamenogorsk 7:2 2:0,4:0,1:2
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sputnik Almetyevsk 1:2 0:1,0:0,1:1
24.11.2016 15:00 Mamonty Jugry - HC Altai Ust-Kamenogorsk 10:2 0:0,4:1,6:1
15:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 0:4 0:0,0:3,0:1
15:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 6:3 1:1,2:0,3:2
23.11.2016 17:30 SK Riga - Mytischi Atlanti 2:5 1:0,1:2,0:3
17:00 MHK Krylya Sovetov - Chaika 0:2 0:1,0:0,0:1
16:30 Almaz - Amurskie Tigry 2:3 0:0,1:1,1:2
16:00 Loko - Tajfun 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 5:2 2:0,1:2,2:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Reaktor 1:3 0:1,0:2,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sputnik Almetyevsk 6:0 1:0,4:0,1:0
11:00 Tolpar - Beliye Medvedi 3:2 0:0,2:1,1:1
22.11.2016 17:30 SK Riga - Mytischi Atlanti 1:3 0:0,1:1,0:2
17:00 MHK Krylya Sovetov - Chaika 4:1 0:1,2:0,2:0
16:30 Almaz - Amurskie Tigry 2:1 0:0,2:0,0:1
16:00 Loko - Tajfun 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,1:0
15:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 2:1 0:1,2:0,0:0
15:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 4:1 1:0,3:0,0:1
15:00 Tumenski Legion - HC Altai Ust-Kamenogorsk 4:1 0:0,2:1,2:0
14:30 Tolpar - Beliye Medvedi 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
14:30 Avto - Omskie Yastreby 4:6 2:2,1:2,1:2
21.11.2016 15:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 3:1 1:0,1:0,1:1
15:00 Tumenski Legion - HC Altai Ust-Kamenogorsk 6:2 2:1,3:0,1:1
19.11.2016 15:00 Serebrjanye Lvy - Loko 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,0:1
18.11.2016 17:30 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 0:4 0:0,0:3,0:1
16:30 MHC Dinamo St.Petersburg - MHC Spartak 4:5 2:0,1:2,1:3
15:00 Sarmaty - Mamonty Jugry 1:2 1:0,0:0,0:2
14:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 5:2 1:0,2:2,2:0
13:00 Stalnye Lisy - Tumenski Legion 6:3 1:0,1:1,4:2
12:00 Serebrjanye Lvy - Loko 0:3 0:0,0:2,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 6:2 2:1,3:0,1:1
17.11.2016 17:30 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
16:00 Reaktor - Ladia 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
15:00 Sputnik Almetyevsk - Irbis Kazan 5:6 3:1,0:4,2:1
15:00 Sarmaty - Mamonty Jugry 1:3 0:1,1:0,0:2
14:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 5:2 0:1,3:0,2:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Tolpar 2:3 0:1,0:2,2:0
13:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Avto 1:3 0:1,1:2,0:0
13:00 Stalnye Lisy - Tumenski Legion 6:4 3:2,2:0,1:2
12:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 7:8 1:1,4:2,2:5
11:00 Chaika - SK Riga 5:1 2:1,1:0,2:0
11:00 MHC Dinamo St.Petersburg - MHC Spartak 2:3 1:0,0:1,1:2
10:00 Tajfun - MHK Krylya Sovetov 2:1 0:0,2:1,0:0
16.11.2016 16:00 Reaktor - Ladia 5:3 1:0,3:2,1:1
15:00 Sputnik Almetyevsk - Irbis Kazan 2:4 0:0,0:1,2:3
15:00 Chaika - SK Riga 1:3 0:0,0:1,1:2
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Tolpar 5:6 1:2,1:2,3:2
10:00 Tajfun - MHK Krylya Sovetov 1:5 1:2,0:3,0:0
08:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Avto 1:7 1:1,0:3,0:3
15.11.2016 17:00 SKA-1946 - Loko 2:0 0:0,1:0,1:0
12:00 Serebrjanye Lvy - Almaz 0:2 0:1,0:0,0:1
14.11.2016 17:30 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 2:4 1:0,1:3,0:1
17:00 SKA-1946 - Loko 4:3 1:1,1:1,2:1
15:00 Sarmaty - Tumenski Legion 3:0 2:0,1:0,0:0
15:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Russkie Vityazi 3:1 1:0,1:1,1:0
14:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 4:3 2:2,1:0,1:1
13:00 Stalnye Lisy - Mamonty Jugry 3:5 0:2,3:3,0:0
12:00 Serebrjanye Lvy - Almaz 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 2:3ppsn 0:0,2:2,0:0,0:0,0:1
13.11.2016 15:00 MHC MVD - SK Riga 2:3ppsn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
13:00 Sarmaty - Tumenski Legion 7:2 2:0,4:0,1:2
12:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Tolpar 0:8 0:4,0:3,0:1
11:00 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 4:7 0:3,2:2,2:2
11:00 Sputnik Almetyevsk - Ladia 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
11:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Russkie Vityazi 2:4 2:3,0:0,0:1
11:00 Reaktor - Irbis Kazan 0:3 0:1,0:1,0:1
10:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 5:6 2:0,2:4,1:2
09:00 Stalnye Lisy - Mamonty Jugry 3:1 1:1,0:0,2:0
08:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 2:4 0:3,1:1,1:0
07:00 MHC Snezhnye Barsy - Avto 1:3 0:2,0:1,1:0
05:00 Tajfun - CSKA-Red Army 0:3 0:0,0:2,0:1
04:00 Amurskie Tigry - MHK Krylya Sovetov 5:7 3:3,2:0,0:4
12.11.2016 15:00 MHC MVD - SK Riga 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Avto 1:3 0:3,0:0,1:0
11:00 Sputnik Almetyevsk - Ladia 2:3sn 0:0,0:2,2:0,0:0,0:1
11:00 Reaktor - Irbis Kazan 4:0 3:0,0:0,1:0
08:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Tolpar 0:2 0:1,0:0,0:1
05:00 Tajfun - CSKA-Red Army 2:4 1:0,0:3,1:1
04:00 Amurskie Tigry - MHK Krylya Sovetov 7:4 4:3,2:1,1:0
11.11.2016 17:00 SKA-1946 - Almaz 5:2 0:1,2:1,3:0
10.11.2016 17:00 SKA-1946 - Almaz 4:5sn 3:0,1:2,0:2,0:0,0:1
09.11.2016 10:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 0:9 0:3,0:2,0:4
08.11.2016 10:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 3:1 0:0,1:1,2:0
31.10.2016 17:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 3:2 1:1,0:1,2:0
17:00 MHK Krylya Sovetov - Serebrjanye Lvy 4:5 2:1,2:1,0:3
15:30 Ladia - Omskie Yastreby 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
15:00 MHC Spartak - Chaika 5:1 1:1,3:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
15:00 Irbis Kazan - Beliye Medvedi 3:4 3:0,0:3,0:1
14:30 Avto - Sarmaty 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
14:30 Tolpar - Stalnye Lisy 2:3 0:1,2:0,0:2
30.10.2016 14:00 Ladia - Omskie Yastreby 3:4sn 0:0,1:1,2:2,0:0,0:1
11:00 Irbis Kazan - Beliye Medvedi 4:6 2:2,1:1,1:3
11:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
11:00 MHC Spartak - Chaika 3:1 0:1,2:0,1:0
11:00 MHK Krylya Sovetov - Serebrjanye Lvy 1:2 0:1,0:0,1:1
11:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 4:1 2:0,2:1,0:0
11:00 Reaktor - Sputnik Almetyevsk 6:4 1:2,3:1,2:1
09:00 Avto - Sarmaty 4:3sn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:0
09:00 Tolpar - Stalnye Lisy 2:1 0:0,0:1,2:0
28.10.2016 18:00 MHK Krylya Sovetov - SKA-1946 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:1
17:30 Almaz - Loko 0:2 0:2,0:0,0:0
17:00 Reaktor - Sputnik Almetyevsk 3:0 0:0,1:0,2:0
16:30 Ladia - Beliye Medvedi 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
16:00 CSKA-Red Army - Serebrjanye Lvy 4:3 2:2,1:1,1:0
16:00 Mamonty Jugry - Tumenski Legion 2:1 1:0,1:1,0:0
16:00 Irbis Kazan - Omskie Yastreby 2:3 0:1,1:0,1:2
12:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Mytischi Atlanti 6:2 0:0,5:0,1:2
27.10.2016 18:00 Russkie Vityazi - Chaika 1:2 1:1,0:1,0:0
17:30 Almaz - Loko 1:3 0:1,1:0,0:2
16:00 Mamonty Jugry - Tumenski Legion 5:3 0:0,4:0,1:3
16:00 MHC Spartak - MHC MVD 7:4 0:1,3:1,4:2
15:30 Avto - Stalnye Lisy 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
15:30 Tolpar - Sarmaty 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
12:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Mytischi Atlanti 5:1 1:1,3:0,1:0
26.10.2016 18:00 MHK Krylya Sovetov - SKA-1946 0:4 0:2,0:1,0:1
17:30 SK Riga - Amurskie Tigry 2:4 1:0,1:4,0:0
16:30 Ladia - Beliye Medvedi 2:5 1:3,1:1,0:1
16:00 CSKA-Red Army - Serebrjanye Lvy 6:2 1:0,4:1,1:1
16:00 MHC Spartak - MHC MVD 2:3 0:2,0:0,2:1
16:00 Irbis Kazan - Omskie Yastreby 4:5pp 1:2,2:1,1:1,0:1
15:30 Avto - Stalnye Lisy 2:1 1:1,1:0,0:0
25.10.2016 18:00 Russkie Vityazi - Chaika 5:6pp 2:0,2:3,1:2,0:1
17:30 SK Riga - Amurskie Tigry 2:4 2:2,0:2,0:0
15:30 Tolpar - Sarmaty 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
23.10.2016 10:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 4:5sn 1:1,2:2,1:1,0:0,0:1
08:00 Omskie Yastreby - Sputnik Almetyevsk 3:1 1:0,1:1,1:0
22.10.2016 16:00 MHC MVD - MHC Dinamo St.Petersburg 1:0 1:0,0:0,0:0
11:00 Beliye Medvedi - Reaktor 4:3 1:0,0:3,3:0
10:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 3:2 0:1,2:0,1:1
10:00 Sarmaty - Sibirskie Snaipery 1:0 0:0,0:0,1:0
05:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 1:4 0:1,1:3,0:0
21.10.2016 18:00 Loko - CSKA-Red Army 2:3 2:0,0:1,0:2
18:00 SKA-1946 - SK Riga 4:0 2:0,1:0,1:0
17:30 Almaz - MHK Krylya Sovetov 4:0 1:0,2:0,1:0
17:00 Chaika - Mytischi Atlanti 2:1 0:0,1:1,1:0
16:00 Mamonty Jugry - Tolpar 8:0 0:0,2:0,6:0
16:00 Sarmaty - Sibirskie Snaipery 1:2 0:1,0:1,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Ladia 0:1 0:0,0:1,0:0
15:00 Beliye Medvedi - Reaktor 0:2 0:1,0:1,0:0
13:00 Omskie Yastreby - Sputnik Almetyevsk 4:0 2:0,0:0,2:0
11:00 Tajfun - MHC Spartak 1:3 0:0,1:1,0:2
20.10.2016 18:00 SKA-1946 - SK Riga 2:1 1:0,1:0,0:1
18:00 MHC MVD - MHC Dinamo St.Petersburg 0:4 0:1,0:2,0:1
18:00 Loko - CSKA-Red Army 1:2 0:1,0:0,1:1
17:30 Almaz - MHK Krylya Sovetov 5:2 1:1,1:0,3:1
17:00 Chaika - Mytischi Atlanti 2:1 1:0,0:1,1:0
16:00 Tumenski Legion - Avto 1:3 0:1,0:1,1:1
14:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Irbis Kazan 0:2 0:0,0:1,0:1
11:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 5:2 1:1,4:1,0:0
11:00 Tajfun - MHC Spartak 3:8 0:2,3:2,0:4
19.10.2016 16:00 Mamonty Jugry - Tolpar 3:7 2:1,0:1,1:5
16:00 Tumenski Legion - Avto 1:4 0:2,0:2,1:0
16:00 Sarmaty - Kuznetskie Medvedi 3:1 2:0,0:1,1:0
15:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Irbis Kazan 0:4 0:1,0:3,0:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Ladia 4:2 2:0,2:2,0:0
18.10.2016 16:00 Sarmaty - Kuznetskie Medvedi 4:0 0:0,3:0,1:0
15:00 Beliye Medvedi - Sputnik Almetyevsk 4:2 1:0,3:2,0:0
14:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
13:00 Omskie Yastreby - Reaktor 3:4 0:1,1:2,2:1
11:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 3:5 1:2,1:1,1:2
17.10.2016 18:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 5:1 3:1,0:0,2:0
18:00 Loko - MHK Krylya Sovetov 5:1 2:0,1:0,2:1
17:30 Almaz - CSKA-Red Army 2:7 0:1,1:3,1:3
17:00 Chaika - MHC Dinamo St.Petersburg 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,1:0
16:00 Tumenski Legion - Tolpar 1:4 1:0,0:2,0:2
15:00 Beliye Medvedi - Sputnik Almetyevsk 3:0 2:0,1:0,0:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Irbis Kazan 1:2 1:1,0:1,0:0
14:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Ladia 1:6 0:2,1:2,0:2
14:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 3:2 1:2,1:0,1:0
13:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 4:3 0:1,3:1,1:1
11:00 Tajfun - Russkie Vityazi 1:2 0:1,1:0,0:1
16.10.2016 16:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 4:1 0:1,1:0,3:0
16:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 3:4 0:1,1:1,2:2
14:00 Mamonty Jugry - Avto 1:4 0:2,1:0,0:2
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Irbis Kazan 1:4 0:1,0:2,1:1
13:00 Almaz - CSKA-Red Army 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
13:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Ladia 5:9 2:4,1:2,2:3
13:00 Loko - MHK Krylya Sovetov 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
12:00 Chaika - MHC Dinamo St.Petersburg 2:4 1:1,0:2,1:1
09:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 3:4 0:1,3:1,0:2
09:00 Omskie Yastreby - Reaktor 7:3 2:2,2:1,3:0
06:00 Tajfun - Russkie Vityazi 3:1 1:0,0:1,2:0
15.10.2016 14:00 Tumenski Legion - Tolpar 4:2 2:1,0:0,2:1
14:00 Mamonty Jugry - Avto 4:2 0:0,1:1,3:1
13.10.2016 18:00 Russkie Vityazi - Serebrjanye Lvy 1:2 0:0,0:1,1:1
17:30 SK Riga - Loko 3:6 0:1,1:1,2:4
16:00 MHC Spartak - SKA-1946 2:5 0:2,1:2,1:1
13:00 Omskie Yastreby - HC Altai Ust-Kamenogorsk 9:0 2:0,4:0,3:0
11:00 Beliye Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 3:2 2:0,0:2,1:0
12.10.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Tajfun 5:0 2:0,2:0,1:0
17:30 SK Riga - Loko 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
17:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Amurskie Tigry 3:4ppsn 1:2,2:0,0:1,0:0,0:1
16:00 MHC Spartak - SKA-1946 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
15:00 Beliye Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 2:1 0:1,1:0,1:0
14:00 Russkie Vityazi - Serebrjanye Lvy 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
13:00 Omskie Yastreby - HC Altai Ust-Kamenogorsk 5:2 2:0,1:2,2:0
11.10.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Tajfun 2:4 1:0,1:2,0:2
12:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Amurskie Tigry 4:7 0:0,3:3,1:4
10.10.2016 18:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 4:3 1:1,2:1,1:1
18:00 MHK Krylya Sovetov - CSKA-Red Army 1:2 0:0,0:2,1:0
18:00 MHC MVD - Chaika 2:5 0:0,2:5,0:0
16:30 Ladia - Stalnye Lisy 3:4 1:2,1:0,1:2
16:00 Irbis Kazan - Sarmaty 7:0 0:0,5:0,2:0
16:00 MHC Spartak - Serebrjanye Lvy 3:2 1:1,1:1,1:0
15:00 Beliye Medvedi - HC Altai Ust-Kamenogorsk 8:0 2:0,4:0,2:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 6:2 3:0,0:1,3:1
13:00 Omskie Yastreby - MHC Snezhnye Barsy 4:2 1:0,2:1,1:1
08:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 3:2 1:0,1:0,1:2
09.10.2016 16:00 MHC MVD - Chaika 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
15:00 Ladia - Stalnye Lisy 6:1 1:1,1:0,4:0
12:00 MHK Krylya Sovetov - CSKA-Red Army 1:4 1:2,0:1,0:1
12:00 SK Riga - Almaz 1:2 0:1,0:1,1:0
12:00 Irbis Kazan - Sarmaty 1:2 1:0,0:0,0:2
12:00 MHC Spartak - Serebrjanye Lvy 3:2 2:0,1:1,0:1
11:00 Beliye Medvedi - HC Altai Ust-Kamenogorsk 5:3 2:0,2:2,1:1
09:00 Omskie Yastreby - MHC Snezhnye Barsy 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
08:00 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 3:0 2:0,0:0,1:0
08:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 4:2 2:1,1:0,1:1
08.10.2016 12:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 1:3 0:1,1:1,0:1
12:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 3:6 0:1,1:3,2:2
12:00 SK Riga - Almaz 0:2 0:0,0:1,0:1
12:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Tajfun 6:3 1:0,3:2,2:1
10:00 Avto - Tolpar 2:4 0:2,1:2,1:0
07.10.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 1:3 0:1,1:2,0:0
17:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Tajfun 1:2 1:0,0:2,0:0
10:00 Avto - Tolpar 7:2 3:1,2:1,2:0
06.10.2016 17:00 Reaktor - HC Altai Ust-Kamenogorsk 7:1 2:0,1:0,4:1
16:30 Ladia - Sarmaty 1:2 0:0,1:1,0:1
16:00 Irbis Kazan - Stalnye Lisy 0:2 0:1,0:0,0:1
16:00 Sputnik Almetyevsk - MHC Snezhnye Barsy 1:0 0:0,0:0,1:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 5:2 3:0,0:0,2:2
12:00 Kuznetskie Medvedi - Tumenski Legion 5:4 1:1,2:2,2:1
05.10.2016 17:30 SK Riga - MHK Krylya Sovetov 4:2 1:0,1:1,2:1
17:00 Reaktor - HC Altai Ust-Kamenogorsk 2:1 0:0,0:1,2:0
16:30 Ladia - Sarmaty 1:3 0:0,0:1,1:2
16:00 Irbis Kazan - Stalnye Lisy 5:4sn 1:0,1:2,2:2,0:0,1:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 5:2 1:0,3:1,1:1
13:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 4:1 2:0,1:0,1:1
12:00 Sputnik Almetyevsk - MHC Snezhnye Barsy 3:1 2:0,0:1,1:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Tumenski Legion 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
04.10.2016 17:30 SK Riga - MHK Krylya Sovetov 6:2 2:0,1:0,3:2
13:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,0:1
03.10.2016 17:30 Almaz - Russkie Vityazi 3:5 1:1,2:2,0:2
17:00 Reaktor - MHC Snezhnye Barsy 4:1 1:0,3:1,0:0
12:00 Sputnik Almetyevsk - HC Altai Ust-Kamenogorsk 8:1 1:1,5:0,2:0
02.10.2016 13:00 Loko - MHC Spartak 4:3sn 0:1,2:0,1:2,0:0,1:0
13:00 Almaz - Russkie Vityazi 1:2 0:1,1:1,0:0
12:00 Sputnik Almetyevsk - HC Altai Ust-Kamenogorsk 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
12:00 SK Riga - CSKA-Red Army 1:4 1:0,0:2,0:2
12:00 Reaktor - MHC Snezhnye Barsy 3:2 1:0,1:2,1:0
01.10.2016 16:00 Serebrjanye Lvy - MHC Dinamo St.Petersburg 4:1 2:0,0:0,2:1
14:00 Tumenski Legion - Irbis Kazan 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
12:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 4:1 1:0,2:0,1:1
12:00 Loko - MHC Spartak 0:1 0:0,0:0,0:1
12:00 SK Riga - CSKA-Red Army 1:2 0:0,1:1,0:1
11:00 Mamonty Jugry - Ladia 4:5sn 0:1,0:2,4:1,0:0,0:1
10:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 3:4 1:1,1:1,1:2
10:00 Tolpar - Sibirskie Snaipery 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
06:00 Tajfun - MHC MVD 0:2 0:0,0:2,0:0
05:00 Amurskie Tigry - Chaika 3:2 2:0,1:1,0:1
30.09.2016 18:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 4:2 0:0,1:1,3:1
16:00 Tumenski Legion - Irbis Kazan 5:6sn 2:2,1:0,2:3,0:0,0:1
15:30 Avto - Kuznetskie Medvedi 3:1 2:1,0:0,1:0
15:30 Tolpar - Sibirskie Snaipery 1:2 0:0,1:0,0:2
15:00 Mamonty Jugry - Ladia 0:1 0:0,0:1,0:0
13:00 Serebrjanye Lvy - MHC Dinamo St.Petersburg 2:3 1:1,0:0,1:2
11:00 Tajfun - MHC MVD 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
11:00 Amurskie Tigry - Chaika 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
29.09.2016 18:00 Loko - Russkie Vityazi 5:1 1:0,3:1,1:0
16:00 Sarmaty - Reaktor 1:0 0:0,0:0,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Beliye Medvedi 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
14:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Omskie Yastreby 3:11 2:1,0:7,1:3
14:00 Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk 3:1 0:1,1:0,2:0
28.09.2016 18:00 Loko - Russkie Vityazi 4:0 3:0,0:0,1:0
18:00 MHK Krylya Sovetov - SK Riga 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
16:00 Sarmaty - Reaktor 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Beliye Medvedi 2:5 0:1,1:3,1:1
15:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Omskie Yastreby 1:11 0:2,0:3,1:6
14:00 Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk 3:1 1:0,1:1,1:0
27.09.2016 18:00 SKA-1946 - MHC Dinamo St.Petersburg 4:3 1:2,1:0,2:1
18:00 MHK Krylya Sovetov - SK Riga 2:1 0:0,1:0,1:1
16:00 Mamonty Jugry - Irbis Kazan 1:4 0:2,0:1,1:1
16:00 Tumenski Legion - Ladia 5:10 1:5,1:2,3:3
15:30 Avto - Sibirskie Snaipery 3:2 1:2,2:0,0:0
15:30 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 1:2 0:1,0:0,1:1
13:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 2:1 1:1,0:0,1:0
13:00 Almaz - MHC Spartak 3:0 1:0,0:0,2:0
11:00 Tajfun - Chaika 3:1 1:0,2:1,0:0
11:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 2:0 0:0,1:0,1:0
26.09.2016 18:00 SKA-1946 - MHC Dinamo St.Petersburg 1:2 1:1,0:0,0:1
17:30 Almaz - MHC Spartak 2:0 0:0,1:0,1:0
16:00 Mamonty Jugry - Irbis Kazan 3:4 0:0,1:3,2:1
16:00 Tumenski Legion - Ladia 5:1 4:0,1:0,0:1
15:30 Avto - Sibirskie Snaipery 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
15:30 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 1:3 0:1,1:1,0:1
13:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 5:1 1:0,2:0,2:1
11:00 Tajfun - Chaika 2:5 1:0,1:2,0:3
11:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 5:3 0:1,3:1,2:1
25.09.2016 14:00 Sarmaty - Sputnik Almetyevsk 4:3 1:1,1:0,2:2
13:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Beliye Medvedi 1:7 0:1,1:0,0:6
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby 3:2 0:1,2:1,1:0
10:00 Stalnye Lisy - Reaktor 1:4 1:1,0:2,0:1
24.09.2016 14:00 Sarmaty - Sputnik Almetyevsk 5:1 2:0,2:1,1:0
13:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - Beliye Medvedi 4:3 2:1,2:0,0:2
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby 4:5sn 0:1,2:2,2:1,0:0,0:1
12:00 CSKA-Red Army - SK Riga 3:0 1:0,1:0,1:0
10:00 Stalnye Lisy - Reaktor 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
23.09.2016 18:00 MHK Krylya Sovetov - Mytischi Atlanti 3:1 1:0,1:1,1:0
16:00 CSKA-Red Army - SK Riga 5:1 2:0,1:0,2:1
21.09.2016 16:30 Ladia - Avto 0:3 0:0,0:2,0:1
16:00 Irbis Kazan - Tolpar 2:0 0:0,1:0,1:0
20.09.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Loko 0:1 0:0,0:1,0:0
17:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Almaz 2:3 1:1,1:1,0:1
17:00 Reaktor - Tumenski Legion 3:0 0:0,2:0,1:0
16:30 Ladia - Avto 3:2 1:1,2:1,0:0
16:00 Irbis Kazan - Tolpar 1:4 0:1,1:2,0:1
16:00 Sputnik Almetyevsk - Mamonty Jugry 2:4 0:1,1:2,1:1
15:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 4:1 1:1,3:0,0:0
13:00 Omskie Yastreby - Sarmaty 3:1 0:0,2:1,1:0
19.09.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Loko 4:1 2:0,0:1,2:0
18:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 3:1 1:0,2:1,0:0
18:00 MHC MVD - SKA-1946 2:4 0:1,1:2,1:1
17:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Almaz 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
17:00 Reaktor - Tumenski Legion 2:0 0:0,1:0,1:0
17:00 Chaika - Serebrjanye Lvy 1:4 0:1,0:2,1:1
16:00 MHC Spartak - MHK Krylya Sovetov 4:2 1:1,3:0,0:1
16:00 Sputnik Almetyevsk - Mamonty Jugry 1:7 0:2,0:3,1:2
15:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 0:1 0:0,0:1,0:0
14:30 HC Altai Ust-Kamenogorsk - MHC Snezhnye Barsy 4:5sn 0:1,3:2,1:1,0:0,0:1
13:30 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
13:00 Omskie Yastreby - Sarmaty 5:1 3:0,1:0,1:1
18.09.2016 16:00 MHC MVD - SKA-1946 4:3pp 1:0,0:2,2:1,1:0
13:00 HC Altai Ust-Kamenogorsk - MHC Snezhnye Barsy 3:5 0:0,1:3,2:2
12:00 Chaika - Serebrjanye Lvy 6:2 3:0,1:1,2:1
12:00 MHC Spartak - MHK Krylya Sovetov 4:0 0:0,2:0,2:0
08:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 7:2 2:1,1:0,4:1
17.09.2016 15:00 Ladia - Tolpar 2:3 0:1,1:2,1:0
12:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
12:00 Irbis Kazan - Avto 2:1 0:0,1:1,1:0
06:00 Tajfun - Amurskie Tigry 2:6 1:2,1:2,0:2
16.09.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Almaz 2:3pp 0:2,1:0,1:0,0:1
17:00 Reaktor - Mamonty Jugry 4:3 1:0,3:3,0:0
16:30 Ladia - Tolpar 2:5 1:0,1:4,0:1
16:00 Irbis Kazan - Avto 2:4 1:1,0:1,1:2
16:00 Sputnik Almetyevsk - Tumenski Legion 3:1 0:0,1:1,2:0
15:00 Beliye Medvedi - Sarmaty 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
13:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 4:1 2:0,1:1,1:0
13:00 MHC Dinamo St.Petersburg - Loko 4:3sn 1:2,1:0,1:1,0:0,1:0
11:00 Tajfun - Amurskie Tigry 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
15.09.2016 18:30 Mytischi Atlanti - Almaz 2:4 0:0,1:2,1:2
18:00 MHC MVD - Serebrjanye Lvy 1:3 0:1,1:0,0:2
17:30 MHC Dinamo St.Petersburg - Loko 4:3 2:0,1:0,1:3
17:00 Reaktor - Mamonty Jugry 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
17:00 Chaika - SKA-1946 8:3 2:0,3:0,3:3
16:00 Sputnik Almetyevsk - Tumenski Legion 2:1 1:0,0:0,1:1
16:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,0:1
15:00 MHC Snezhnye Barsy - HC Altai Ust-Kamenogorsk 6:1 0:0,3:1,3:0
14:00 Russkie Vityazi - MHK Krylya Sovetov 4:1 1:0,3:0,0:1
13:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 3:7 1:1,1:2,1:4
14.09.2016 18:00 MHC MVD - Serebrjanye Lvy 3:4 1:3,2:0,0:1
17:00 Chaika - SKA-1946 0:1 0:0,0:1,0:0
16:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 4:1 1:1,2:0,1:0
15:00 Beliye Medvedi - Sarmaty 3:0 0:0,2:0,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - HC Altai Ust-Kamenogorsk 8:1 1:0,4:1,3:0
13.09.2016 18:00 Russkie Vityazi - MHK Krylya Sovetov 3:2 1:1,1:0,1:1
11.09.2016 10:00 Stalnye Lisy - HC Altai Ust-Kamenogorsk 8:2 3:1,3:0,2:1
10.09.2016 16:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Dinamo St.Petersburg 1:3 0:1,1:1,0:1
16:00 Serebrjanye Lvy - Tajfun 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
14:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 1:5 1:1,0:1,0:3
14:00 Tumenski Legion - Omskie Yastreby 4:3 2:0,0:3,2:0
14:00 Sarmaty - MHC Snezhnye Barsy 1:2 0:1,1:0,0:1
13:00 Almaz - Chaika 3:0 1:0,2:0,0:0
13:00 Loko - MHC MVD 3:2 2:1,1:1,0:0
12:00 SK Riga - Russkie Vityazi 2:6 0:2,1:2,1:2
12:00 SKA-1946 - Amurskie Tigry 4:2 0:0,1:2,3:0
12:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 4:0 1:0,1:0,2:0
10:00 Avto - Sputnik Almetyevsk 1:0 1:0,0:0,0:0
10:00 Tolpar - Reaktor 2:0 2:0,0:0,0:0
08:00 Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan 3:4 0:1,3:2,0:1
08:00 Sibirskie Snaipery - Ladia 2:4 0:0,0:3,2:1
09.09.2016 18:30 MHK Krylya Sovetov - MHC Dinamo St.Petersburg 2:1 0:0,1:1,1:0
18:00 SKA-1946 - Amurskie Tigry 5:4 1:1,2:1,2:2
18:00 Loko - MHC MVD 5:2 0:1,2:1,3:0
17:30 Almaz - Chaika 3:1 0:0,2:0,1:1
17:30 SK Riga - Russkie Vityazi 1:4 0:0,0:2,1:2
16:00 Sarmaty - MHC Snezhnye Barsy 0:4 0:1,0:1,0:2
16:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 3:5 0:2,2:2,1:1
16:00 Tumenski Legion - Omskie Yastreby 4:5 2:2,2:1,0:2
15:30 Avto - Sputnik Almetyevsk 6:3 1:2,4:0,1:1
15:30 Tolpar - Reaktor 1:6 0:1,1:2,0:3
14:00 Stalnye Lisy - HC Altai Ust-Kamenogorsk 8:0 2:0,5:0,1:0
13:00 Serebrjanye Lvy - Tajfun 4:2 2:1,1:0,1:1
08.09.2016 16:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 4:3 1:0,2:1,1:2
13:30 Sibirskie Snaipery - Ladia 4:3sn 0:2,2:1,1:0,0:0,1:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan 1:3 0:1,1:0,0:2
06.09.2016 18:00 SKA-1946 - Tajfun 5:1 2:0,2:1,1:0
18:00 Loko - Chaika 3:0 1:0,1:0,1:0
17:30 Almaz - MHC MVD 1:3 0:1,0:0,1:2
17:30 SK Riga - MHC Spartak 1:5 0:0,1:3,0:2
16:00 CSKA-Red Army - MHC Dinamo St.Petersburg 4:2 1:2,2:0,1:0
16:00 Sarmaty - HC Altai Ust-Kamenogorsk 6:1 2:1,3:0,1:0
16:00 Mamonty Jugry - Omskie Yastreby 4:3 1:0,0:0,3:3
16:00 Tumenski Legion - Beliye Medvedi 1:3 0:0,0:3,1:0
15:30 Avto - Reaktor 3:5 0:1,2:2,1:2
14:00 Stalnye Lisy - MHC Snezhnye Barsy 4:0 1:0,3:0,0:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan 1:3 0:1,0:1,1:1
13:00 Serebrjanye Lvy - Amurskie Tigry 2:1 1:1,1:0,0:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Ladia 4:0 3:0,0:0,1:0
12:00 Tolpar - Sputnik Almetyevsk 4:2 3:0,0:2,1:0
05.09.2016 18:00 SKA-1946 - Tajfun 5:1 2:0,1:0,2:1
17:30 SK Riga - MHC Spartak 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 Almaz - MHC MVD 2:1 1:0,0:0,1:1
16:00 Mamonty Jugry - Omskie Yastreby 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
16:00 CSKA-Red Army - MHC Dinamo St.Petersburg 2:3 0:1,2:2,0:0
16:00 Tumenski Legion - Beliye Medvedi 2:1 0:0,2:1,0:0
16:00 Sarmaty - HC Altai Ust-Kamenogorsk 11:1 4:0,3:0,4:1
15:30 Tolpar - Sputnik Almetyevsk 3:1 1:0,1:0,1:1
14:00 Stalnye Lisy - MHC Snezhnye Barsy 3:1 1:0,1:0,1:1
13:30 Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan 2:4 1:3,0:0,1:1
13:00 Serebrjanye Lvy - Amurskie Tigry 6:1 2:0,2:0,2:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - Ladia 6:5 1:1,3:1,2:3
10:00 Avto - Reaktor 4:1 1:1,1:0,2:0
04.09.2016 18:30 Loko - Chaika 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1