MHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
28.02.2016 15:00 MHC MVD - Almaz 3:4 1:1,2:1,0:2
13:00 Mamonty Jugry - Stalnye Lisy 1:0 0:0,0:0,1:0
13:00 Tumenski Legion - Sarmaty 3:4 0:2,2:1,1:1
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Ladia 3:4sn 0:2,3:1,0:0,0:0,0:1
11:00 CSKA-Red Army - Dinamo-Raubichi 5:3 3:0,1:2,1:1
11:00 Rusko U18 - Dynamo St.Petersburg 0:1 0:1,0:0,0:0
11:00 MHC Spartak - SK Riga 4:1 3:0,0:1,1:0
11:00 Russkie Vityazi - Loko 4:3 1:2,2:0,1:1
10:00 Beliye Medvedi - Olimpija 10:2 3:0,3:2,4:0
08:30 Avto - Chaika 3:4sn 1:0,2:3,0:0,0:0,0:1
08:00 Sibirskie Snaipery - Reaktor 0:1 0:0,0:0,0:1
08:00 Omskie Yastreby - Tolpar 2:3 0:1,0:2,2:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan 3:4 1:2,0:1,2:1
04:00 Amurskie Tigry - SKA-1946 3:2 1:0,2:2,0:0
04:00 Sahalinskie Akuly - Serebrjanye Lvy 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
26.02.2016 17:00 Russkie Vityazi - Almaz 2:5 0:2,2:1,0:2
15:00 Tumenski Legion - Stalnye Lisy 2:6 0:0,2:5,0:1
15:00 Rusko U18 - Mytischi Atlanti 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
15:00 MHC Spartak - Dinamo-Raubichi 11:1 1:1,5:0,5:0
15:00 Mamonty Jugry - Sarmaty 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
15:00 CSKA-Red Army - SK Riga 2:0 0:0,1:0,1:0
14:00 Beliye Medvedi - Chaika 2:3 1:2,1:1,0:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Tolpar 5:4pp 0:1,2:1,2:2,1:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan 3:9 0:3,0:3,3:3
12:00 Omskie Yastreby - Ladia 1:0 0:0,1:0,0:0
11:00 MHC MVD - Loko 2:3 1:0,1:2,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 4:2 1:2,1:0,2:0
10:30 Avto - Olimpija 4:5pp 1:0,2:2,1:2,0:1
10:30 Sahalinskie Akuly - SKA-1946 2:5 2:1,0:1,0:3
10:30 Amurskie Tigry - Serebrjanye Lvy 1:0 1:0,0:0,0:0
24.02.2016 15:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 7:0 1:0,2:0,4:0
23.02.2016 15:00 Tumenski Legion - Ladia 2:7 0:2,1:2,1:3
13:00 Mamonty Jugry - Tolpar 3:4 0:2,1:2,2:0
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Irbis Kazan 4:0 1:0,1:0,2:0
11:00 Rusko U18 - Loko 4:2 2:1,1:0,1:1
11:00 MHC Spartak - Dynamo St.Petersburg 4:2 1:1,2:1,1:0
11:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 2:7 1:0,1:6,0:1
11:00 MHC MVD - Serebrjanye Lvy 2:1 0:0,1:0,1:1
10:00 Beliye Medvedi - Sarmaty 4:3pp 2:1,1:2,0:0,1:0
09:00 Avto - Stalnye Lisy 1:6 0:2,0:3,1:1
08:00 Sibirskie Snaipery - Chaika 4:3pp 0:0,3:2,0:1,1:0
08:00 Omskie Yastreby - Reaktor 6:0 2:0,2:0,2:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Olimpija 9:1 2:1,4:0,3:0
04:00 Sahalinskie Akuly - Dinamo-Raubichi 4:3pp 2:1,1:0,0:2,1:0
04:00 Amurskie Tigry - SK Riga 3:0 0:0,1:0,2:0
22.02.2016 11:00 CSKA-Red Army - Dynamo St.Petersburg 3:1 1:1,0:0,2:0
21.02.2016 13:00 Mamonty Jugry - Ladia 2:5 2:2,0:1,0:2
13:00 Tumenski Legion - Tolpar 2:7 0:1,2:1,0:5
13:00 Rusko U18 - Almaz 4:3sn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:0
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Reaktor 4:5 1:3,0:0,3:2
11:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
11:00 Russkie Vityazi - Serebrjanye Lvy 3:2 1:0,1:1,1:1
11:00 MHC MVD - SKA-1946 3:2 1:1,1:0,1:1
10:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 1:3 0:0,1:1,0:2
09:00 Avto - Sarmaty 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
08:00 Omskie Yastreby - Irbis Kazan 3:5 0:1,1:3,2:1
08:00 Sibirskie Snaipery - Olimpija 6:4 3:1,1:1,2:2
07:00 Kuznetskie Medvedi - Chaika 3:2 1:2,0:0,2:0
04:00 Amurskie Tigry - Dinamo-Raubichi 7:1 3:0,1:0,3:1
04:00 Sahalinskie Akuly - SK Riga 4:5sn 3:1,1:2,0:1,0:0,0:1
18.02.2016 17:30 SK Riga - Russkie Vityazi 3:1 0:0,0:1,3:0
12:00 Dinamo-Raubichi - MHC MVD 1:4 0:3,0:0,1:1
16.02.2016 17:30 SK Riga - MHC MVD 3:2 0:0,3:1,0:1
16:30 Dinamo-Raubichi - Russkie Vityazi 2:3 1:1,1:1,0:1
09.02.2016 17:30 Loko - MHC Spartak 4:1 2:0,1:0,1:1
17:30 Mytischi Atlanti - Sahalinskie Akuly 3:2 1:2,1:0,1:0
16:30 Almaz - CSKA-Red Army 1:2 0:0,0:1,1:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - Amurskie Tigry 3:1 0:0,2:0,1:1
16:30 Irbis Kazan - Tumenski Legion 9:0 4:0,1:0,4:0
16:30 Olimpija - MHC Snezhnye Barsy 1:7 1:4,0:1,0:2
16:00 Reaktor - Mamonty Jugry 5:0 1:0,2:0,2:0
15:30 Ladia - Beliye Medvedi 4:3 2:0,2:0,0:3
15:00 Sarmaty - Kuznetskie Medvedi 5:3 2:1,1:0,2:2
15:00 Chaika - Omskie Yastreby 0:3 0:0,0:0,0:3
14:30 Tolpar - Avto 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
13:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 5:4sn 0:1,1:2,3:1,0:0,1:0
07.02.2016 15:00 Dynamo St.Petersburg - Sahalinskie Akuly 5:0 3:0,2:0,0:0
14:00 Ladia - Avto 3:2 1:0,0:2,2:0
13:00 Sarmaty - Sibirskie Snaipery 3:2 0:0,2:1,1:1
12:00 Olimpija - Omskie Yastreby 2:4 0:4,1:0,1:0
12:00 Loko - CSKA-Red Army 3:4 0:0,3:3,0:1
12:00 Almaz - MHC Spartak 4:2 2:0,0:1,2:1
11:00 Irbis Kazan - Mamonty Jugry 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
11:00 Reaktor - Tumenski Legion 9:4 0:2,5:1,4:1
11:00 Chaika - MHC Snezhnye Barsy 2:0 0:0,2:0,0:0
11:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 3:7 0:1,0:3,3:3
09:00 Tolpar - Beliye Medvedi 3:0 0:0,2:0,1:0
09:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 5:1 2:1,2:0,1:0
04.02.2016 17:30 Mytischi Atlanti - MHC MVD 2:3 1:0,1:0,0:3
17:30 Loko - Amurskie Tigry 3:1 0:0,0:1,3:0
17:30 SK Riga - Rusko U18 3:4 0:0,2:1,1:3
17:00 Reaktor - Avto 3:0 0:0,1:0,2:0
16:30 Almaz - Sahalinskie Akuly 6:2 3:1,1:1,2:0
16:30 Dynamo St.Petersburg - Russkie Vityazi 4:2 1:0,2:0,1:2
16:30 Irbis Kazan - Beliye Medvedi 4:1 0:0,2:0,2:1
16:30 Olimpija - Tumenski Legion 5:6pp 2:3,2:0,1:2,0:1
15:30 Ladia - Kuznetskie Medvedi 0:5 0:3,0:0,0:2
15:00 Chaika - Mamonty Jugry 3:1 1:0,0:1,2:0
15:00 Sarmaty - MHC Snezhnye Barsy 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
14:30 Tolpar - Sibirskie Snaipery 4:5pp 1:0,2:1,1:3,0:1
13:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 4:1 2:1,1:0,1:0
03.02.2016 17:00 SKA-1946 - MHC Spartak 2:0 1:0,0:0,1:0
12:00 Serebrjanye Lvy - CSKA-Red Army 4:5pp 1:1,0:1,3:2,0:1
02.02.2016 17:30 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 4:2 2:1,0:0,2:1
17:00 Reaktor - Beliye Medvedi 5:4sn 2:0,0:1,2:3,0:0,1:0
16:30 Almaz - Amurskie Tigry 8:2 2:1,4:0,2:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - MHC MVD 5:1 3:0,2:1,0:0
16:30 Irbis Kazan - Avto 2:1 0:0,1:1,1:0
16:30 Olimpija - Mamonty Jugry 4:5pp 2:2,2:0,0:2,0:1
16:30 Dinamo-Raubichi - Rusko U18 2:4 0:1,1:2,1:1
16:00 Loko - Sahalinskie Akuly 4:0 1:0,1:0,2:0
15:30 Ladia - Sibirskie Snaipery 1:4 0:3,1:1,0:0
15:00 Sarmaty - Omskie Yastreby 1:4 0:0,1:1,0:3
15:00 Chaika - Tumenski Legion 6:2 3:1,1:0,2:1
14:30 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 4:1 1:0,0:1,3:0
13:00 Stalnye Lisy - MHC Snezhnye Barsy 2:1 0:1,0:0,2:0
01.02.2016 17:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army 6:2 0:1,4:0,2:1
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Spartak 5:4 1:1,3:1,1:2
30.01.2016 10:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 7:1 2:1,3:0,2:0
29.01.2016 10:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 0:4 0:1,0:1,0:2
28.01.2016 15:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 3:2 2:1,1:0,0:1
27.01.2016 15:00 CSKA-Red Army - Rusko U18 2:5 0:1,2:3,0:1
15:00 Tumenski Legion - Omskie Yastreby 2:10 0:4,0:4,2:2
15:00 Sarmaty - Tolpar 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
13:00 Stalnye Lisy - Ladia 5:4ppsn 1:1,2:1,1:2,0:0,1:0
26.01.2016 16:30 Olimpija - Reaktor 1:5 1:1,0:2,0:2
15:00 Tumenski Legion - Omskie Yastreby 2:5 1:1,1:3,0:1
15:00 CSKA-Red Army - Rusko U18 4:3 1:1,1:1,2:1
15:00 Sarmaty - Tolpar 6:3 2:0,1:2,3:1
15:00 Chaika - Irbis Kazan 3:1 0:0,1:0,2:1
15:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 2:4 0:1,0:1,2:2
14:30 Avto - Kuznetskie Medvedi 4:5 2:1,1:2,1:2
14:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 2:3 1:1,0:1,1:1
13:00 Stalnye Lisy - Ladia 6:1 3:0,1:0,2:1
25.01.2016 17:30 SK Riga - Mytischi Atlanti 3:6 1:1,2:1,0:4
17:00 SKA-1946 - Almaz 3:4 0:1,3:0,0:3
16:30 Olimpija - Reaktor 4:3 3:2,0:1,1:0
16:30 Dinamo-Raubichi - Dynamo St.Petersburg 0:5 0:0,0:2,0:3
14:30 Avto - Kuznetskie Medvedi 3:4 0:1,1:0,2:3
14:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 3:1 3:1,0:0,0:0
11:00 Chaika - Irbis Kazan 0:3 0:1,0:1,0:1
10:30 Amurskie Tigry - MHC MVD 6:5pp 1:4,3:0,1:1,1:0
10:30 Sahalinskie Akuly - Russkie Vityazi 2:6 1:1,1:3,0:2
24.01.2016 15:00 Serebrjanye Lvy - Loko 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
12:00 Dinamo-Raubichi - Dynamo St.Petersburg 0:5 0:2,0:1,0:2
12:00 SK Riga - Mytischi Atlanti 5:2 1:0,4:1,0:1
11:00 SKA-1946 - Almaz 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
04:00 Sahalinskie Akuly - Russkie Vityazi 4:3ppsn 0:0,2:2,1:1,0:0,1:0
04:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 4:3ppsn 1:0,1:0,1:3,0:0,1:0
23.01.2016 13:00 Mamonty Jugry - Omskie Yastreby 0:1 0:1,0:0,0:0
13:00 Sarmaty - Ladia 8:3 4:1,2:0,2:2
13:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 3:5 0:0,0:3,3:2
12:00 Serebrjanye Lvy - Loko 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
11:00 MHC Spartak - Rusko U18 4:6 1:6,3:0,0:0
09:00 Stalnye Lisy - Tolpar 4:2 3:1,0:1,1:0
22.01.2016 16:30 Olimpija - Irbis Kazan 4:7 0:2,2:4,2:1
15:00 MHC Spartak - Rusko U18 4:3sn 2:1,1:1,0:1,0:0,1:0
15:00 Sarmaty - Ladia 4:3 1:0,2:2,1:1
15:00 Chaika - Reaktor 5:4 2:1,3:1,0:2
15:00 Mamonty Jugry - Omskie Yastreby 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,1:0
15:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 2:5 0:3,1:1,1:1
14:30 Avto - Sibirskie Snaipery 4:3 2:1,1:1,1:1
13:00 Stalnye Lisy - Tolpar 5:2 0:0,4:0,1:2
21.01.2016 17:30 SK Riga - Dynamo St.Petersburg 0:1 0:1,0:0,0:0
17:00 SKA-1946 - Loko 2:1 1:1,0:0,1:0
16:30 Olimpija - Irbis Kazan 1:7 0:6,1:1,0:0
16:30 Dinamo-Raubichi - Mytischi Atlanti 2:10 0:4,0:4,2:2
15:00 Chaika - Reaktor 3:1 1:0,0:0,2:1
14:30 Avto - Sibirskie Snaipery 6:3 3:2,1:0,2:1
12:00 Serebrjanye Lvy - Almaz 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
10:30 Sahalinskie Akuly - MHC MVD 3:2ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
10:30 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 6:2 1:0,3:2,2:0
20.01.2016 17:30 SK Riga - Dynamo St.Petersburg 0:3 0:2,0:0,0:1
17:00 SKA-1946 - Loko 0:2 0:0,0:1,0:1
16:30 Dinamo-Raubichi - Mytischi Atlanti 0:6 0:1,0:1,0:4
12:00 Serebrjanye Lvy - Almaz 5:3 0:1,1:0,4:2
10:30 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 1:4 0:1,0:1,1:2
10:30 Sahalinskie Akuly - MHC MVD 3:1 1:0,2:0,0:1
18.01.2016 15:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 0:2 0:1,0:1,0:0
17.01.2016 11:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 3:1 1:0,2:1,0:0
09:00 Avto - Tumenski Legion 3:1 1:1,2:0,0:0
16.01.2016 09:00 Avto - Tumenski Legion 7:3 0:1,6:0,1:2
14.01.2016 17:00 Reaktor - Sarmaty 3:4sn 0:2,1:0,2:1,0:0,0:1
16:30 Irbis Kazan - Stalnye Lisy 0:5 0:0,0:2,0:3
16:00 Loko - Dinamo-Raubichi 8:1 3:0,2:1,3:0
13.01.2016 16:30 Almaz - SK Riga 1:3 0:3,0:0,1:0
16:00 Rusko U18 - Sahalinskie Akuly 1:2 1:0,0:2,0:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Avto 4:0 1:0,0:0,3:0
12:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
12.01.2016 17:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 3:2 1:2,1:0,1:0
17:00 Reaktor - Sarmaty 4:1 0:0,2:0,2:1
16:30 Almaz - SK Riga 3:1 2:1,1:0,0:0
16:30 Irbis Kazan - Stalnye Lisy 2:4 1:0,0:0,1:4
16:00 Loko - Dinamo-Raubichi 9:0 3:0,3:0,3:0
16:00 Rusko U18 - Sahalinskie Akuly 4:1 2:1,0:0,2:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Avto 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
12:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 4:1 2:0,2:0,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 2:1 0:0,0:0,2:1
11.01.2016 17:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 6:3 1:0,2:2,3:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - Mytischi Atlanti 4:1 2:0,1:1,1:0
15:00 Chaika - Olimpija 4:0 0:0,2:0,2:0
14:30 Tolpar - Ladia 2:0 1:0,0:0,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 2:1 1:0,0:1,1:0
11:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 5:4sn 1:1,2:2,1:1,0:0,1:0
09:00 Tumenski Legion - Mamonty Jugry 2:6 0:3,0:2,2:1
10.01.2016 15:00 Dynamo St.Petersburg - Mytischi Atlanti 2:0 1:0,1:0,0:0
13:00 Tumenski Legion - Mamonty Jugry 3:4 0:1,2:2,1:1
11:00 Chaika - Olimpija 10:4 3:0,4:2,3:2
11:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 6:3 2:2,3:0,1:1
09:00 Tolpar - Ladia 2:1 0:0,1:1,1:0
09.01.2016 12:00 MHC Snezhnye Barsy - Beliye Medvedi 5:2 3:1,1:1,1:0
12:00 Almaz - Dinamo-Raubichi 5:0 3:0,1:0,1:0
12:00 Loko - SK Riga 6:1 1:1,2:0,3:0
11:00 Irbis Kazan - Sarmaty 1:3 0:2,0:1,1:0
11:00 Reaktor - Stalnye Lisy 1:4 1:1,0:1,0:2
08:00 Omskie Yastreby - Avto 2:1 1:1,0:0,1:0
08.01.2016 14:00 MHC Snezhnye Barsy - Beliye Medvedi 5:3 1:1,2:0,2:2
12:00 Almaz - Dinamo-Raubichi 5:1 1:0,2:1,2:0
12:00 Loko - SK Riga 0:2 0:1,0:0,0:1
11:00 Reaktor - Stalnye Lisy 6:3 2:0,2:1,2:2
11:00 Irbis Kazan - Sarmaty 5:0 1:0,1:0,3:0
08:00 Omskie Yastreby - Avto 5:2 3:0,1:1,1:1
28.12.2015 13:30 Sibirskie Snaipery - MHC Snezhnye Barsy 2:5 1:2,1:0,0:3
12:00 SK Riga - SKA-1946 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 2:3 0:2,1:1,1:0
27.12.2015 12:30 Rusko U18 - MHC MVD 4:2 3:0,0:0,1:2
12:00 SK Riga - SKA-1946 4:2 1:0,1:1,2:1
08:00 Sibirskie Snaipery - MHC Snezhnye Barsy 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 3:4sn 0:1,0:0,3:2,0:0,0:1
26.12.2015 12:30 Rusko U18 - MHC MVD 4:1 2:1,2:0,0:0
25.12.2015 17:30 Mytischi Atlanti - Almaz 1:2 0:1,1:1,0:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 0:2 0:1,0:0,0:1
12:00 Dinamo-Raubichi - SKA-1946 1:7 1:2,0:4,0:1
12:00 SK Riga - Serebrjanye Lvy 1:2 0:1,0:1,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 5:3 1:2,1:0,3:1
24.12.2015 17:30 Mytischi Atlanti - Almaz 2:3 0:0,2:0,0:3
16:30 Dinamo-Raubichi - SKA-1946 2:8 1:3,0:1,1:4
12:00 SK Riga - Serebrjanye Lvy 5:2 1:0,1:0,3:2
23.12.2015 13:30 Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 2:3 0:2,2:1,0:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 4:2 2:0,2:1,0:1
21.12.2015 17:30 Mytischi Atlanti - Loko 2:3 2:2,0:1,0:0
16:30 Dynamo St.Petersburg - Almaz 4:1 2:0,0:1,2:0
16:30 Dinamo-Raubichi - Serebrjanye Lvy 1:4 1:0,0:2,0:2
13:00 Beliye Medvedi - Mamonty Jugry 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
10:30 Sahalinskie Akuly - MHC Spartak 1:6 1:3,0:2,0:1
10:30 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 3:0 0:0,1:0,2:0
20.12.2015 15:00 Dynamo St.Petersburg - Almaz 0:4 0:2,0:1,0:1
12:00 Dinamo-Raubichi - Serebrjanye Lvy 1:7 0:2,0:5,1:0
11:00 Mytischi Atlanti - Loko 1:2 0:0,0:2,1:0
10:00 Beliye Medvedi - Mamonty Jugry 3:2 2:0,1:1,0:1
04:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 5:2 0:0,3:2,2:0
04:00 Sahalinskie Akuly - MHC Spartak 1:2 0:0,1:2,0:0
19.12.2015 14:00 Ladia - Reaktor 4:3 1:1,3:1,0:1
13:00 Sarmaty - Chaika 1:3 1:1,0:1,0:1
09:00 Stalnye Lisy - Olimpija 6:1 1:0,2:0,3:1
09:00 Tolpar - Irbis Kazan 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
18.12.2015 15:30 Ladia - Reaktor 5:7 3:2,0:3,2:2
15:00 Sarmaty - Chaika 2:0 0:0,1:0,1:0
14:30 Tolpar - Irbis Kazan 3:1 0:0,3:1,0:0
12:00 Stalnye Lisy - Olimpija 7:0 2:0,3:0,2:0
10:30 Sahalinskie Akuly - CSKA-Red Army 0:2 0:1,0:1,0:0
17.12.2015 16:30 Dynamo St.Petersburg - Loko 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
14:30 Avto - Mamonty Jugry 3:2 0:0,2:1,1:1
13:00 Beliye Medvedi - Tumenski Legion 7:3 2:2,4:1,1:0
10:30 Amurskie Tigry - MHC Spartak 6:3 4:2,1:1,1:0
10:30 Sahalinskie Akuly - CSKA-Red Army 0:2 0:1,0:1,0:0
16.12.2015 16:30 Dynamo St.Petersburg - Loko 2:3 0:2,1:1,1:0
14:30 Avto - Mamonty Jugry 2:4 1:0,1:1,0:3
13:00 Beliye Medvedi - Tumenski Legion 4:0 2:0,1:0,1:0
10:30 Amurskie Tigry - MHC Spartak 4:3 2:1,1:2,1:0
15.12.2015 15:30 Ladia - Irbis Kazan 7:5 4:1,1:2,2:2
15:00 Sarmaty - Olimpija 4:1 2:0,2:0,0:1
14:30 Tolpar - Reaktor 2:3 0:3,2:0,0:0
13:00 Stalnye Lisy - Chaika 2:0 0:0,1:0,1:0
14.12.2015 15:30 Ladia - Irbis Kazan 1:3 0:1,1:1,0:1
15:00 Sarmaty - Olimpija 5:3 0:0,2:0,3:3
14:30 Tolpar - Reaktor 3:1 1:1,1:0,1:0
12:00 Stalnye Lisy - Chaika 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
12.12.2015 11:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 4:6 3:3,1:1,0:2
11.12.2015 14:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
10.12.2015 15:00 Mamonty Jugry - Kuznetskie Medvedi 5:3 0:0,4:1,1:2
15:00 Tumenski Legion - Sibirskie Snaipery 3:5 0:0,2:3,1:2
09.12.2015 15:00 Mamonty Jugry - Kuznetskie Medvedi 2:3 1:0,0:1,1:2
15:00 Tumenski Legion - Sibirskie Snaipery 3:6 2:2,0:1,1:3
08.12.2015 17:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 4:3 1:0,1:0,2:3
15:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 1:2 0:1,0:1,1:0
15:00 MHC Spartak - MHC MVD 5:1 0:0,4:1,1:0
12:00 Serebrjanye Lvy - Dynamo St.Petersburg 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
07.12.2015 17:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 4:2 0:1,2:0,2:1
15:00 MHC Spartak - MHC MVD 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 6:3 1:0,2:2,3:1
12:00 Serebrjanye Lvy - Dynamo St.Petersburg 2:5 1:1,0:3,1:1
06.12.2015 13:00 Mamonty Jugry - Sibirskie Snaipery 3:2sn 0:0,2:0,0:2,0:0,1:0
13:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 0:7 0:3,0:2,0:2
09:00 Avto - Beliye Medvedi 7:4 2:2,3:0,2:2
05.12.2015 13:00 Mamonty Jugry - Sibirskie Snaipery 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
13:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 3:6 1:2,0:1,2:3
12:00 Loko - Almaz 3:1 1:0,2:1,0:0
09:00 Avto - Beliye Medvedi 2:3 1:0,1:0,0:3
04.12.2015 17:30 Loko - Almaz 4:2 0:0,3:2,1:0
17:00 SKA-1946 - Dynamo St.Petersburg 0:3 0:0,0:1,0:2
15:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 2:4 1:0,0:2,1:2
12:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 1:4 1:2,0:2,0:0
03.12.2015 17:00 SKA-1946 - Dynamo St.Petersburg 1:0 1:0,0:0,0:0
15:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 5:3 3:0,0:3,2:0
15:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 0:3 0:0,0:1,0:2
12:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 7:3 2:2,4:1,1:0
01.12.2015 16:30 Olimpija - Tolpar 1:6 1:3,0:2,0:1
15:00 Chaika - Ladia 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
13:00 Beliye Medvedi - Avto 3:2ppsn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
30.11.2015 16:30 Olimpija - Tolpar 5:2 0:0,1:2,4:0
16:00 Reaktor - Irbis Kazan 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
12:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 1:3 0:0,0:2,1:1
12:00 Beliye Medvedi - Avto 1:0 1:0,0:0,0:0
29.11.2015 12:00 SK Riga - Dinamo-Raubichi 9:1 1:0,3:0,5:1
11:00 Chaika - Ladia 6:0 2:0,2:0,2:0
11:00 Reaktor - Irbis Kazan 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
11:00 Mytischi Atlanti - SKA-1946 2:6 2:1,0:1,0:4
09:00 Stalnye Lisy - Sarmaty 5:3 0:1,2:2,3:0
07:00 MHC Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery 0:2 0:1,0:0,0:1
28.11.2015 15:00 Rusko U18 - Russkie Vityazi 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery 7:0 0:0,5:0,2:0
12:00 SK Riga - Dinamo-Raubichi 6:2 1:0,3:1,2:1
11:00 MHC MVD - MHC Spartak 2:3sn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
11:00 Mytischi Atlanti - SKA-1946 0:2 0:0,0:2,0:0
09:00 Stalnye Lisy - Sarmaty 4:1 0:0,1:0,3:1
08:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 5:4sn 1:0,1:2,2:2,0:0,1:0
27.11.2015 16:30 Olimpija - Ladia 1:9 0:3,1:3,0:3
15:00 Rusko U18 - Russkie Vityazi 5:1 2:0,2:1,1:0
15:00 Chaika - Tolpar 0:1 0:1,0:0,0:0
11:00 MHC MVD - MHC Spartak 5:6 3:0,2:2,0:4
10:30 Amurskie Tigry - Sahalinskie Akuly 8:1 5:1,2:0,1:0
26.11.2015 16:30 Dynamo St.Petersburg - Serebrjanye Lvy 0:3 0:0,0:2,0:1
16:30 Olimpija - Ladia 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
15:00 Chaika - Tolpar 2:3 0:0,1:1,1:2
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi 3:2 0:0,1:0,2:2
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 3:1 1:0,1:0,1:1
10:30 Amurskie Tigry - Sahalinskie Akuly 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
25.11.2015 16:30 Dynamo St.Petersburg - Serebrjanye Lvy 2:1 0:1,2:0,0:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi 5:0 1:0,2:0,2:0
10:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 0:3 0:1,0:1,0:1
24.11.2015 17:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 1:2 0:0,0:2,1:0
17:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 3:4sn 3:0,0:1,0:2,0:0,0:1
23.11.2015 17:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
17:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
16:30 Almaz - Loko 2:0 0:0,0:0,2:0
22.11.2015 15:00 Dynamo St.Petersburg - SKA-1946 5:0 0:0,3:0,2:0
12:00 Almaz - Loko 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
11:00 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 4:2 0:0,3:1,1:1
08:00 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 5:2 1:1,3:1,1:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 2:3sn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
21.11.2015 15:00 Dynamo St.Petersburg - SKA-1946 5:2 2:0,1:2,2:0
14:00 Ladia - Chaika 4:2 2:1,2:1,0:0
12:00 Dinamo-Raubichi - SK Riga 2:4 0:2,1:2,1:0
11:00 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 1:3 1:1,0:0,0:2
09:00 Tolpar - Olimpija 3:2 3:0,0:0,0:2
08:00 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 4:0 0:0,1:0,3:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 5:7 1:4,2:3,2:0
20.11.2015 16:30 Dinamo-Raubichi - SK Riga 2:7 1:0,1:4,0:3
15:30 Ladia - Chaika 1:4 0:0,0:2,1:2
14:30 Tolpar - Olimpija 7:3 3:0,4:2,0:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby 1:3 0:0,0:2,1:1
19.11.2015 16:30 Irbis Kazan - Reaktor 0:3 0:1,0:1,0:1
15:00 Sarmaty - Stalnye Lisy 6:3 3:0,1:1,2:2
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby 2:4 1:1,0:1,1:2
18.11.2015 16:30 Irbis Kazan - Reaktor 0:2 0:1,0:0,0:1
15:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 1:3 1:0,0:1,0:2
15:00 Sarmaty - Stalnye Lisy 2:3 0:0,1:1,1:2
15:00 MHC Spartak - Sahalinskie Akuly 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Tumenski Legion 4:2 3:0,1:0,0:2
17.11.2015 15:30 Ladia - Olimpija 7:4 2:1,2:1,3:2
15:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
14:30 Tolpar - Chaika 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 4:0 1:0,2:0,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Tumenski Legion 5:1 1:0,2:0,2:1
11:00 MHC Spartak - Sahalinskie Akuly 4:1 0:1,3:0,1:0
16.11.2015 17:30 Loko - Mytischi Atlanti 4:1 3:0,1:0,0:1
17:00 SKA-1946 - Dinamo-Raubichi 5:0 3:0,1:0,1:0
17:00 MHC MVD - Rusko U18 4:2 2:0,0:1,2:1
16:30 Almaz - Dynamo St.Petersburg 2:1 0:0,2:0,0:1
15:30 Ladia - Olimpija 9:4 2:1,5:2,2:1
14:30 Tolpar - Chaika 6:4 1:2,4:0,1:2
12:00 Omskie Yastreby - MHC Snezhnye Barsy 0:3 0:1,0:2,0:0
12:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 4:2 1:2,2:0,1:0
15.11.2015 15:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 4:2 3:0,1:1,0:1
12:00 Almaz - Dynamo St.Petersburg 2:1 1:0,0:1,1:0
12:00 Loko - Mytischi Atlanti 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
11:00 SKA-1946 - Dinamo-Raubichi 5:1 3:1,0:0,2:0
11:00 MHC MVD - Rusko U18 2:3 1:2,1:0,0:1
08:00 Omskie Yastreby - MHC Snezhnye Barsy 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
14.11.2015 11:00 MHC Spartak - Amurskie Tigry 4:2 1:1,1:0,2:1
13.11.2015 17:00 Russkie Vityazi - Rusko U18 0:1 0:0,0:0,0:1
16:30 Irbis Kazan - Kuznetskie Medvedi 6:0 2:0,3:0,1:0
16:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
16:00 Loko - Dynamo St.Petersburg 2:0 1:0,0:0,1:0
15:00 MHC Spartak - Amurskie Tigry 0:2 0:2,0:0,0:0
12.11.2015 17:00 SKA-1946 - SK Riga 5:3 1:0,2:2,2:1
17:00 Russkie Vityazi - Rusko U18 3:5 1:1,1:1,1:3
16:30 Almaz - Mytischi Atlanti 3:2 0:1,1:0,2:1
15:00 CSKA-Red Army - Sahalinskie Akuly 6:2 2:1,3:0,1:1
12:00 Serebrjanye Lvy - Dinamo-Raubichi 7:3 2:2,3:0,2:1
11.11.2015 17:00 SKA-1946 - SK Riga 3:1 1:0,0:1,2:0
16:30 Almaz - Mytischi Atlanti 4:1 0:1,3:0,1:0
16:30 Irbis Kazan - Sibirskie Snaipery 1:2 0:1,1:0,0:1
16:00 Reaktor - Kuznetskie Medvedi 1:3 0:1,1:1,0:1
16:00 Loko - Dynamo St.Petersburg 1:2 0:0,1:1,0:1
15:00 CSKA-Red Army - Sahalinskie Akuly 2:5 0:0,2:0,0:5
12:00 Serebrjanye Lvy - Dinamo-Raubichi 11:0 3:0,6:0,2:0
09.11.2015 16:00 Rusko U18 - Amurskie Tigry 3:1 0:1,3:0,0:0
08.11.2015 12:30 Rusko U18 - Amurskie Tigry 3:1 1:0,0:0,2:1
02.11.2015 17:00 SKA-1946 - Rusko U18 1:3 0:1,0:2,1:0
31.10.2015 12:00 Serebrjanye Lvy - Rusko U18 3:8 1:2,1:4,1:2
12:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 1:3 0:0,1:0,0:3
12:00 Olimpija - Stalnye Lisy 2:3 2:0,0:2,0:1
11:00 Irbis Kazan - Tolpar 1:2 0:1,1:1,0:0
11:00 Chaika - Sarmaty 0:2 0:0,0:1,0:1
11:00 Reaktor - Ladia 5:3 1:0,1:2,3:1
08:00 Tumenski Legion - Avto 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
30.10.2015 16:30 Olimpija - Stalnye Lisy 3:2 0:0,1:1,2:1
16:30 Irbis Kazan - Tolpar 1:2 0:1,1:1,0:0
16:00 Reaktor - Ladia 3:2pp 0:0,0:1,2:1,1:0
15:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 5:3 3:1,0:0,2:2
15:00 Tumenski Legion - Avto 0:5 0:1,0:3,0:1
29.10.2015 15:00 Chaika - Sarmaty 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
28.10.2015 17:00 Reaktor - Tolpar 4:1 0:0,3:0,1:1
27.10.2015 17:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,1:0
16:30 Irbis Kazan - Ladia 6:1 3:1,1:0,2:0
16:30 Olimpija - Sarmaty 3:2 0:0,3:2,0:0
15:00 Mamonty Jugry - Avto 6:4 2:2,1:1,3:1
15:00 Chaika - Stalnye Lisy 3:2 0:2,1:0,2:0
09:00 Tumenski Legion - Beliye Medvedi 2:4 1:2,1:0,0:2
26.10.2015 17:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 5:1 2:0,3:1,0:0
16:30 Olimpija - Sarmaty 2:5 2:1,0:1,0:3
16:30 Irbis Kazan - Ladia 6:1 2:0,2:0,2:1
16:00 Reaktor - Tolpar 4:1 2:1,1:0,1:0
15:00 Tumenski Legion - Beliye Medvedi 4:2 2:0,2:1,0:1
15:00 Chaika - Stalnye Lisy 7:5 3:1,1:0,3:4
15:00 Mamonty Jugry - Avto 3:2 1:2,2:0,0:0
25.10.2015 04:00 Sahalinskie Akuly - Rusko U18 0:2 0:0,0:1,0:1
24.10.2015 05:00 Sahalinskie Akuly - Rusko U18 2:5 0:0,2:3,0:2
23.10.2015 18:00 Serebrjanye Lvy - SKA-1946 1:4 0:3,0:1,1:0
22.10.2015 18:00 Serebrjanye Lvy - SKA-1946 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
17:30 SK Riga - Almaz 1:4 1:2,0:2,0:0
12:00 Dinamo-Raubichi - Loko 2:12 0:4,1:4,1:4
05:00 Amurskie Tigry - Rusko U18 1:2 0:1,0:0,1:1
21.10.2015 17:30 SK Riga - Almaz 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
17:30 Dinamo-Raubichi - Loko 1:6 0:2,1:2,0:2
05:00 Amurskie Tigry - Rusko U18 0:5 0:2,0:1,0:2
20.10.2015 18:30 Mytischi Atlanti - Dynamo St.Petersburg 1:4 0:1,1:0,0:3
16:00 Sarmaty - Reaktor 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
16:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 1:2 0:1,0:1,1:0
15:30 Avto - MHC Snezhnye Barsy 4:1 2:0,1:0,1:1
14:30 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 5:2 0:1,3:0,2:1
14:00 Stalnye Lisy - Irbis Kazan 2:4 0:0,1:3,1:1
19.10.2015 18:30 Mytischi Atlanti - Dynamo St.Petersburg 2:0 0:0,1:0,1:0
16:00 Sarmaty - Reaktor 3:4 1:0,1:1,1:3
16:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 1:3 0:0,0:3,1:0
15:30 Avto - MHC Snezhnye Barsy 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
14:00 Stalnye Lisy - Irbis Kazan 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
18.10.2015 15:00 Ladia - Tolpar 2:3 1:1,0:1,1:1
14:00 Mamonty Jugry - Tumenski Legion 1:0 0:0,1:0,0:0
13:00 Olimpija - Chaika 0:4 0:3,0:0,0:1
13:00 Dinamo-Raubichi - Almaz 0:8 0:3,0:5,0:0
12:00 SK Riga - Loko 2:5 1:0,1:2,0:3
09:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
17.10.2015 15:00 Ladia - Tolpar 3:6 0:2,1:1,2:3
14:00 Mamonty Jugry - Tumenski Legion 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,0:1
13:00 Dinamo-Raubichi - Almaz 2:10 1:2,1:2,0:6
13:00 Olimpija - Chaika 3:4sn 0:0,2:2,1:1,0:0,0:1
12:00 SK Riga - Loko 2:4 0:1,2:1,0:2
10:00 Stalnye Lisy - Reaktor 2:3 1:2,0:0,1:1
16.10.2015 16:00 Sarmaty - Irbis Kazan 1:6 0:1,1:2,0:3
15:30 Avto - Omskie Yastreby 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
15:00 Beliye Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 4:2 1:1,2:0,1:1
15.10.2015 16:00 Sarmaty - Irbis Kazan 1:2 0:0,1:1,0:1
15:30 Avto - Omskie Yastreby 3:2sn 2:0,0:1,0:1,0:0,1:0
15:00 Beliye Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 2:4 0:1,0:2,2:1
10:00 Stalnye Lisy - Reaktor 2:1 1:1,1:0,0:0
12.10.2015 16:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 2:4 1:1,0:2,1:1
11.10.2015 12:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 5:4 1:1,3:1,1:2
10.10.2015 12:00 Irbis Kazan - Chaika 2:0 0:0,0:0,2:0
12:00 Reaktor - Olimpija 4:1 1:1,1:0,2:0
09.10.2015 18:30 Loko - Serebrjanye Lvy 1:0 1:0,0:0,0:0
17:30 Almaz - SKA-1946 0:1 0:1,0:0,0:0
08.10.2015 18:30 Loko - Serebrjanye Lvy 4:1 2:0,1:0,1:1
18:00 Russkie Vityazi - Sahalinskie Akuly 3:1 2:0,1:0,0:1
18:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 3:1 0:0,3:1,0:0
17:30 Irbis Kazan - Chaika 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
17:30 Almaz - SKA-1946 2:4 1:0,1:2,0:2
17:00 Rusko U18 - CSKA-Red Army 4:5pp 3:1,0:2,1:1,0:1
17:00 Reaktor - Olimpija 4:1 1:0,1:0,2:1
16:30 Ladia - Stalnye Lisy 6:3 1:2,2:0,3:1
15:30 Tolpar - Sarmaty 6:3 2:1,2:1,2:1
07.10.2015 18:30 Mytischi Atlanti - SK Riga 3:1 2:1,1:0,0:0
18:00 Russkie Vityazi - Sahalinskie Akuly 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
18:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 4:2 1:0,1:2,2:0
17:30 Dynamo St.Petersburg - Dinamo-Raubichi 5:0 0:0,4:0,1:0
17:00 Rusko U18 - CSKA-Red Army 2:5 1:1,0:4,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Mamonty Jugry 4:1 2:1,2:0,0:0
14:30 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 1:0 0:0,0:0,1:0
13:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 4:2 0:1,4:1,0:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 0:3 0:0,0:2,0:1
06.10.2015 18:30 Mytischi Atlanti - SK Riga 2:0 0:0,2:0,0:0
17:30 Dynamo St.Petersburg - Dinamo-Raubichi 4:2 1:1,3:1,0:0
17:00 Loko - SKA-1946 4:0 2:0,2:0,0:0
17:00 Reaktor - Chaika 4:1 1:1,1:0,2:0
16:30 Ladia - Stalnye Lisy 1:4 0:1,1:1,0:2
15:30 Tolpar - Sarmaty 6:3 0:0,5:2,1:1
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Mamonty Jugry 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
14:30 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 3:0 0:0,1:0,2:0
13:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 1:0 1:0,0:0,0:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 6:3 2:1,3:1,1:1
05.10.2015 17:30 Almaz - Serebrjanye Lvy 6:3 1:0,5:3,0:0
17:30 Irbis Kazan - Olimpija 4:1 2:0,0:0,2:1
04.10.2015 16:00 Russkie Vityazi - Amurskie Tigry 5:4 2:1,2:2,1:1
14:00 Rusko U18 - MHC Spartak 3:5 2:2,1:2,0:1
13:00 Almaz - Serebrjanye Lvy 2:3 1:2,0:1,1:0
12:00 Irbis Kazan - Olimpija 5:1 1:0,3:0,1:1
12:00 Loko - SKA-1946 4:0 0:0,1:0,3:0
12:00 MHC MVD - Sahalinskie Akuly 6:1 2:0,2:0,2:1
12:00 Reaktor - Chaika 1:3 0:1,0:1,1:1
03.10.2015 16:00 Dynamo St.Petersburg - SK Riga 5:4sn 1:0,1:4,2:0,0:0,1:0
15:00 Ladia - Sarmaty 3:5 0:1,1:1,2:3
14:00 Rusko U18 - MHC Spartak 6:1 3:0,1:0,2:1
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Tumenski Legion 6:0 3:0,2:0,1:0
12:00 MHC MVD - Sahalinskie Akuly 2:0 1:0,0:0,1:0
12:00 Mytischi Atlanti - Dinamo-Raubichi 5:2 1:1,4:0,0:1
12:00 Russkie Vityazi - Amurskie Tigry 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
10:00 Tolpar - Stalnye Lisy 6:2 2:0,4:1,0:1
09:00 Sibirskie Snaipery - Avto 2:3pp 0:0,0:1,2:1,0:1
09:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 2:1 1:0,0:1,1:0
08:00 Kuznetskie Medvedi - Beliye Medvedi 5:4pp 2:1,2:2,0:1,1:0
02.10.2015 18:30 Mytischi Atlanti - Dinamo-Raubichi 4:1 0:0,0:1,4:0
17:30 Dynamo St.Petersburg - SK Riga 3:1 0:0,1:1,2:0
16:30 Ladia - Sarmaty 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
15:30 Tolpar - Stalnye Lisy 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Tumenski Legion 4:1 0:0,3:0,1:1
14:30 Sibirskie Snaipery - Avto 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
13:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 2:0 0:0,1:0,1:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Beliye Medvedi 4:5 0:0,2:2,2:3
28.09.2015 16:00 MHC Spartak - SKA-1946 4:3sn 1:0,2:2,0:1,0:0,1:0
16:00 CSKA-Red Army - Serebrjanye Lvy 3:0 2:0,1:0,0:0
11:30 Amurskie Tigry - Loko 1:2 1:1,0:1,0:0
11:30 Sahalinskie Akuly - Almaz 5:2 1:1,1:1,3:0
27.09.2015 16:00 Russkie Vityazi - Dynamo St.Petersburg 2:4 1:1,1:2,0:1
13:00 Rusko U18 - SK Riga 5:6pp 1:2,2:2,2:1,0:1
12:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 3:2 3:2,0:0,0:0
26.09.2015 14:00 Mamonty Jugry - Chaika 2:3 1:1,1:1,0:1
14:00 Tumenski Legion - Olimpija 6:0 3:0,1:0,2:0
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Sarmaty 0:1 0:1,0:0,0:0
12:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
12:00 MHC Spartak - Serebrjanye Lvy 2:5 0:1,0:1,2:3
11:00 Beliye Medvedi - Irbis Kazan 1:3 1:0,0:2,0:1
10:00 Avto - Reaktor 2:6 1:2,1:2,0:2
09:00 Sibirskie Snaipery - Tolpar 4:3pp 1:1,0:1,2:1,1:0
09:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
08:00 Kuznetskie Medvedi - Ladia 3:4ppsn 0:0,0:0,3:3,0:0,0:1
05:00 Amurskie Tigry - Almaz 5:4ppsn 2:1,0:1,2:2,0:0,1:0
05:00 Sahalinskie Akuly - Loko 6:5ppsn 1:3,3:0,1:2,0:0,1:0
25.09.2015 18:30 Rusko U18 - Dinamo-Raubichi 11:3 3:0,3:2,5:1
18:00 MHC MVD - Dynamo St.Petersburg 4:3sn 3:0,0:1,0:2,0:0,1:0
18:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 4:3 1:1,1:0,2:2
24.09.2015 16:00 Mamonty Jugry - Olimpija 3:2 1:1,1:1,1:0
16:00 Tumenski Legion - Chaika 1:4 0:0,1:1,0:3
16:00 Beliye Medvedi - Reaktor 0:2 0:0,0:0,0:2
15:30 Avto - Irbis Kazan 0:6 0:2,0:0,0:4
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Stalnye Lisy 0:2 0:1,0:0,0:1
14:30 Sibirskie Snaipery - Ladia 3:4pp 0:0,2:2,1:1,0:1
13:00 Omskie Yastreby - Sarmaty 5:3 0:2,3:0,2:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 0:6 0:1,0:2,0:3
23.09.2015 16:00 MHC Spartak - Almaz 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
22.09.2015 18:00 MHC MVD - Dinamo-Raubichi 9:0 2:0,5:0,2:0
18:00 Russkie Vityazi - SK Riga 5:2 0:0,1:1,4:1
16:00 Rusko U18 - SKA-1946 1:2 0:1,0:1,1:0
21.09.2015 16:00 Mamonty Jugry - Reaktor 5:4 2:1,1:1,2:2
16:00 CSKA-Red Army - Almaz 0:4 0:2,0:0,0:2
16:00 Tumenski Legion - Irbis Kazan 0:5 0:3,0:0,0:2
16:00 Beliye Medvedi - Ladia 7:5 2:2,3:2,2:1
16:00 MHC Spartak - Loko 3:6 1:4,0:1,2:1
15:30 Avto - Tolpar 2:0 1:0,0:0,1:0
14:30 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 3:2 3:0,0:2,0:0
13:00 Omskie Yastreby - Chaika 1:3 0:1,1:1,0:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - Sarmaty 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
11:30 Amurskie Tigry - Dynamo St.Petersburg 4:3 1:2,2:0,1:1
11:30 Sahalinskie Akuly - Mytischi Atlanti 2:3 0:0,0:0,2:3
11:00 MHC Snezhnye Barsy - Olimpija 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
20.09.2015 13:00 Rusko U18 - Serebrjanye Lvy 6:2 2:1,1:0,3:1
12:00 MHC MVD - SK Riga 2:4 0:2,2:0,0:2
12:00 Russkie Vityazi - Dinamo-Raubichi 4:1 0:1,1:0,3:0
19.09.2015 14:00 Tumenski Legion - Reaktor 6:1 1:0,5:1,0:0
14:00 Mamonty Jugry - Irbis Kazan 4:5sn 0:2,3:0,1:2,0:0,0:1
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Chaika 1:2 0:0,0:2,1:0
12:00 CSKA-Red Army - Loko 4:3 1:1,1:1,2:1
11:00 Sahalinskie Akuly - Dynamo St.Petersburg 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
11:00 Beliye Medvedi - Tolpar 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
10:00 Avto - Ladia 5:3 2:1,0:1,3:1
09:00 Sibirskie Snaipery - Sarmaty 3:5 1:2,1:1,1:2
09:00 Omskie Yastreby - Olimpija 11:0 1:0,6:0,4:0
08:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 3:0 1:0,0:0,2:0
05:00 Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti 6:5pp 1:1,3:0,1:4,1:0
16.09.2015 18:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 3:2 1:1,2:0,0:1
17:30 SK Riga - Amurskie Tigry 5:2 0:0,3:1,2:1
17:30 Dinamo-Raubichi - Sahalinskie Akuly 4:5pp 0:0,4:4,0:0,0:1
13:00 Serebrjanye Lvy - MHC MVD 2:1 1:0,1:1,0:0
14.09.2015 18:00 SKA-1946 - MHC MVD 0:3 0:1,0:2,0:0
17:30 Irbis Kazan - MHC Snezhnye Barsy 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 Dinamo-Raubichi - Amurskie Tigry 3:7 2:3,0:0,1:4
17:30 SK Riga - Sahalinskie Akuly 4:1 2:0,0:0,2:1
16:30 Ladia - Tumenski Legion 7:0 3:0,0:0,4:0
15:30 Tolpar - Mamonty Jugry 3:1 1:0,0:0,2:1
13:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 2:1 1:0,0:0,1:1
13.09.2015 14:00 Sarmaty - Beliye Medvedi 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
13:00 Olimpija - Kuznetskie Medvedi 1:2ppsn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
12:00 Chaika - Sibirskie Snaipery 1:3 0:1,0:1,1:1
12:00 Reaktor - Omskie Yastreby 4:3 0:1,3:0,1:2
10:00 Stalnye Lisy - Avto 5:2 1:1,0:0,4:1
12.09.2015 16:00 Dynamo St.Petersburg - MHC Spartak 0:5 0:1,0:2,0:2
15:00 Ladia - Mamonty Jugry 4:5 1:0,0:5,3:0
13:00 Loko - Rusko U18 5:2 2:1,2:1,1:0
12:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
10:00 Tolpar - Tumenski Legion 2:3 0:0,1:1,1:2
11.09.2015 18:00 SKA-1946 - Amurskie Tigry 3:4 1:2,1:1,1:1
17:30 Irbis Kazan - Omskie Yastreby 2:3 0:0,0:1,2:2
17:30 Olimpija - Sibirskie Snaipery 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
17:00 Reaktor - MHC Snezhnye Barsy 1:7 0:1,0:3,1:3
16:00 Sarmaty - Avto 1:3 0:2,1:0,0:1
16:00 Chaika - Kuznetskie Medvedi 2:1 1:0,0:1,1:0
14:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 4:1 0:0,3:0,1:1
13:00 Serebrjanye Lvy - Sahalinskie Akuly 1:3 1:1,0:2,0:0
10.09.2015 18:30 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 2:3 0:2,0:1,2:0
17:30 Almaz - Rusko U18 0:2 0:0,0:2,0:0
17:30 Dynamo St.Petersburg - CSKA-Red Army 2:1 1:0,1:1,0:0
09.09.2015 18:00 SKA-1946 - Sahalinskie Akuly 2:3 1:0,1:2,0:1
13:00 Serebrjanye Lvy - Amurskie Tigry 6:1 1:0,2:0,3:1
08.09.2015 18:30 Loko - Russkie Vityazi 6:1 3:1,1:0,2:0
16:00 Sarmaty - Tumenski Legion 4:2 0:0,3:1,1:1
14:00 Stalnye Lisy - Mamonty Jugry 5:2 0:1,3:0,2:1
07.09.2015 17:30 SK Riga - MHC Spartak 0:2 0:0,0:1,0:1
17:30 Olimpija - Beliye Medvedi 1:5 0:2,0:2,1:1
17:30 Dynamo St.Petersburg - Rusko U18 2:1 1:0,1:1,0:0
17:30 Dinamo-Raubichi - CSKA-Red Army 3:6 2:1,1:4,0:1
17:30 Almaz - MHC MVD 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
16:30 Ladia - MHC Snezhnye Barsy 0:5 0:3,0:2,0:0
16:00 Chaika - Avto 5:2 2:1,1:1,2:0
15:30 Tolpar - Omskie Yastreby 4:3pp 1:2,1:1,1:0,1:0
06.09.2015 14:00 Sarmaty - Mamonty Jugry 3:0 1:0,1:0,1:0
10:00 Stalnye Lisy - Tumenski Legion 5:2 2:0,1:2,2:0
05.09.2015 16:00 Dinamo-Raubichi - MHC Spartak 2:9 1:2,0:3,1:4
15:00 Ladia - Omskie Yastreby 8:4 3:2,2:1,3:1
15:00 Mytischi Atlanti - Rusko U18 0:5 0:4,0:0,0:1
13:00 Almaz - Russkie Vityazi 6:1 3:0,3:1,0:0
13:00 Olimpija - Avto 1:5 1:2,0:2,0:1
13:00 Loko - MHC MVD 3:2 0:0,1:2,2:0
12:00 SK Riga - CSKA-Red Army 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1
12:00 Chaika - Beliye Medvedi 6:3 1:1,2:1,3:1
10:00 Tolpar - MHC Snezhnye Barsy 6:0 2:0,2:0,2:0
04.09.2015 11:30 Sahalinskie Akuly - Amurskie Tigry 2:5 0:0,1:1,1:4
02.09.2015 11:30 Sahalinskie Akuly - Amurskie Tigry 6:0 3:0,3:0,0:0