MHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
27.02.2014 12:00 MHC Snezhnye Barsy - Ladia 10:0 6:0,1:0,3:0
28.01.2014 15:30 HC Chelny - Olimpija 1:0 1:0,0:0,0:0
27.01.2014 15:30 HC Chelny - Olimpija 4:2 0:0,2:1,2:1
24.01.2014 16:00 MHC Kapitan - Dynamo St.Petersburg 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi 2:5 0:1,0:2,2:2
12:30 Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 7:8sn 1:3,1:4,5:0,0:0,0:1
09:00 MHC Yunior - Kristall Berdsk 2:3 2:2,0:0,0:1
23.01.2014 18:00 HC Energie - MHC Khimik 7:0 4:0,2:0,1:0
15:30 Olimpija - Reaktor 3:5 0:0,2:3,1:2
15:30 Ladia - Chaika 3:5 0:0,1:2,2:3
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi 1:3 0:1,1:1,0:1
14:00 Belye Tigry - MHC Bars 0:5 0:2,0:1,0:2
13:30 MHC Yunior - Kristall Berdsk 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
12:00 Avto - Tumenski Legion 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
10:00 Molot Perm - HC Chelny 6:5sn 1:2,3:2,1:1,0:0,1:0
20.01.2014 15:30 Almaz - Serebrjanye Lvy 3:2 1:1,1:0,1:1
15:30 MHC Khimik - Molodaya Gvardiya 3:4pp 1:2,0:1,2:0,0:1
15:00 Loko - SKA-1946 6:2 3:0,2:0,1:2
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 0:1 0:0,0:0,0:1
14:00 CSKA-Red Army - HC Energie 4:5sn 1:1,1:1,2:2,0:0,0:1
19.01.2014 16:00 SK Riga - MHC Dynamo-Shinnik 0:1 0:0,0:0,0:1
12:00 Tumenski Legion - MHC Yunior 4:6 1:2,0:3,3:1
12:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 1:4 1:1,0:0,0:3
11:00 Sibirskie Snaipery - Avto 4:5 1:1,1:3,2:1
10:00 MHC Bars - Stalnye Lisy 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
10:00 Chaika - Tolpar 2:3 1:1,1:1,0:1
10:00 Reaktor - Ladia 3:2 1:0,1:1,1:1
10:00 Dynamo St.Petersburg - Yunost 0:3 0:1,0:1,0:1
07:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 3:1 1:1,2:0,0:0
18.01.2014 16:00 SK Riga - MHC Dynamo-Shinnik 1:0 1:0,0:0,0:0
14:00 HC Chelny - Belye Tigry 2:3 1:0,1:1,0:2
14:00 MHC Khimik - Molodaya Gvardiya 2:1 0:1,1:0,1:0
12:00 Tumenski Legion - MHC Yunior 3:1 1:0,1:1,1:0
11:00 Sibirskie Snaipery - Avto 4:1 1:0,2:1,1:0
11:00 Almaz - Serebrjanye Lvy 2:3 0:1,1:1,1:1
10:00 Dynamo St.Petersburg - Yunost 4:2 0:0,2:1,2:1
10:00 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 3:4sn 2:1,0:2,1:0,0:0,0:1
10:00 Reaktor - Ladia 4:0 0:0,3:0,1:0
10:00 Chaika - Tolpar 3:1 0:1,2:0,1:0
10:00 CSKA-Red Army - HC Energie 6:4 1:1,0:1,5:2
10:00 Loko - SKA-1946 4:1 2:0,2:0,0:1
10:00 MHC Bars - Stalnye Lisy 6:5pp 1:1,3:2,1:2,1:0
08:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 6:3 2:0,4:1,0:2
17.01.2014 15:30 HC Chelny - Belye Tigry 4:2 1:0,1:2,2:0
14:00 Russkie Vityazi - MHC Kapitan 1:4 0:1,0:2,1:1
11:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 2:3 1:2,0:1,1:0
16.01.2014 15:30 Almaz - SKA-1946 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Mytischi Atlanti - Molodaya Gvardiya 2:4 1:1,0:2,1:1
15:00 Loko - Serebrjanye Lvy 6:1 1:0,5:0,0:1
14:00 Russkie Vityazi - MHC Kapitan 5:1 2:1,1:0,2:0
14:00 CSKA-Red Army - MHL EC Red Bull 5:1 3:0,1:0,1:1
12:00 Molot Perm - Olimpija 3:4sn 0:0,2:2,1:1,0:0,0:1
12:00 Kristall Berdsk - Kuznetskie Medvedi 5:4sn 1:3,2:1,1:0,0:0,1:0
15.01.2014 18:20 SK Riga - Yunost 2:1 1:1,1:0,0:0
15:30 MHC Khimik - MHC Spartak 1:2 0:1,1:1,0:0
15:30 Dynamo St.Petersburg - MHC Dynamo-Shinnik 2:1 0:0,2:0,0:1
15:30 HC Chelny - Ladia 5:3 1:0,4:2,0:1
15:30 MHC Bars - Tolpar 6:4 4:2,1:0,1:2
15:00 Reaktor - Belye Tigry 6:2 2:0,2:1,2:1
14:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 0:3 0:0,0:2,0:1
14:00 Mamonty Jugry - MHC Yunior 3:2 2:1,1:0,0:1
14:00 Chaika - Stalnye Lisy 3:2 2:0,1:2,0:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 2:4 0:1,1:2,1:1
12:00 Molot Perm - Olimpija 3:4 1:0,1:1,1:3
12:00 Kristall Berdsk - Kuznetskie Medvedi 5:4 3:0,0:2,2:2
11:00 Omskie Yastreby - Avto 7:3 1:0,1:2,5:1
10:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 7:1 3:0,3:0,1:1
09:00 CSKA-Red Army - MHL EC Red Bull 7:1 3:0,2:0,2:1
14.01.2014 18:20 SK Riga - Yunost 3:0 2:0,1:0,0:0
15:30 Dynamo St.Petersburg - MHC Dynamo-Shinnik 3:0 1:0,2:0,0:0
15:30 MHC Bars - Tolpar 2:1 0:1,0:0,2:0
15:30 MHC Khimik - MHC Spartak 0:4 0:2,0:2,0:0
15:30 Almaz - SKA-1946 4:3 1:2,1:0,2:1
15:30 HC Chelny - Ladia 2:5 1:2,0:2,1:1
15:00 Mytischi Atlanti - Molodaya Gvardiya 4:1 2:0,0:0,2:1
15:00 Loko - Serebrjanye Lvy 7:1 1:1,4:0,2:0
14:00 Chaika - Stalnye Lisy 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
14:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 1:3 0:1,1:1,0:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 4:3pp 0:0,1:1,2:2,1:0
10:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 8:0 3:0,2:0,3:0
08:00 Mamonty Jugry - MHC Yunior 6:2 2:0,3:1,1:1
13.01.2014 16:00 MHC Kapitan - MHL EC Red Bull 3:2 0:0,3:2,0:0
15:00 Reaktor - Belye Tigry 5:2 1:0,2:1,2:1
11:00 Omskie Yastreby - Avto 3:1 0:0,2:0,1:1
11.01.2014 16:00 Molodaya Gvardiya - Russkie Vityazi 1:3 0:0,0:1,1:2
14:00 SKA-1946 - MHC Khimik 5:6 2:3,2:1,1:2
10:00 MHC Spartak - MHC Kapitan 3:2 1:1,0:1,2:0
10.01.2014 17:00 HC Energie - Dynamo St.Petersburg 5:4pp 3:2,1:1,0:1,1:0
16:30 Yunost - Amurskie Tigry 4:3 2:1,1:2,1:0
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC MVD 1:6 1:1,0:2,0:3
16:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
15:30 Ladia - Kuznetskie Medvedi 3:2 1:2,2:0,0:0
14:30 MHL EC Red Bull - SK Riga 4:2 2:1,1:0,1:1
14:00 Belye Tigry - Kristall Berdsk 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,1:0
14:00 CSKA-Red Army - Loko 1:4 0:2,0:1,1:1
14:00 Beliye Medvedi - Reaktor 4:1 2:1,1:0,1:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Molot Perm 6:2 1:1,4:1,1:0
13:30 MHC Yunior - Olimpija 6:3 1:1,1:2,4:0
13:30 Tolpar - Mamonty Jugry 4:5 3:1,1:4,0:0
12:30 Sibirskie Snaipery - MHC Bars 1:4 1:2,0:0,0:2
12:00 Stalnye Lisy - Tumenski Legion 2:0 1:0,1:0,0:0
12:00 Avto - HC Chelny 3:2 0:1,2:0,1:1
11:00 Omskie Yastreby - Chaika 4:1 2:0,2:1,0:0
09.01.2014 16:00 Serebrjanye Lvy - MHC Khimik 4:1 2:1,1:0,1:0
14:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
08.01.2014 18:45 MHL EC Red Bull - Dynamo St.Petersburg 2:6 0:1,0:2,2:3
18:00 Molodaya Gvardiya - MHC Kapitan 5:0 0:0,2:0,3:0
18:00 HC Energie - SK Riga 4:2 1:0,1:1,2:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Amurskie Tigry 4:3sn 1:2,0:0,2:1,0:0,1:0
16:30 Yunost - MHC MVD 1:3 0:1,0:1,1:1
15:30 Ladia - Kristall Berdsk 1:5 0:4,1:0,0:1
12:00 MHC Yunior - Molot Perm 1:2 1:1,0:1,0:0
12:00 Avto - Reaktor 4:3 0:1,2:0,2:2
12:00 Belye Tigry - Kuznetskie Medvedi 3:4 0:2,1:1,2:1
11:00 Sibirskie Snaipery - Chaika 5:3 1:0,2:3,2:0
11:00 CSKA-Red Army - Almaz 5:3 2:1,1:1,2:1
10:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 4:2 0:0,1:1,3:1
09:00 Beliye Medvedi - HC Chelny 10:2 1:0,6:1,3:1
08:00 Tolpar - Tumenski Legion 5:3 2:1,0:1,3:1
08:00 Stalnye Lisy - Mamonty Jugry 2:7 1:2,0:3,1:2
07:00 Omskie Yastreby - MHC Bars 1:0 0:0,1:0,0:0
07:00 MHC Snezhnye Barsy - Olimpija 4:2 1:1,1:0,2:1
06.01.2014 15:00 Yunost - HC Energie 0:2 0:0,0:1,0:1
10:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 4:1 2:0,2:0,0:1
08:00 Stalnye Lisy - MHC Snezhnye Barsy 4:3pp 0:1,2:0,1:2,1:0
05.01.2014 16:00 Molodaya Gvardiya - MHL EC Red Bull 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
10:00 MHC Dynamo-Shinnik - HC Energie 2:4 0:0,1:2,1:2
04.01.2014 16:00 Molodaya Gvardiya - MHL EC Red Bull 4:3 2:0,2:3,0:0
29.12.2013 16:00 Yunost - MHL EC Red Bull 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
28.12.2013 11:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHL EC Red Bull 5:6ppsn 1:2,1:2,3:1,0:0,0:1
26.12.2013 18:00 Molodaya Gvardiya - Yunost 7:2 0:1,1:1,6:0
14:00 MHC Spartak - MHC Dynamo-Shinnik 2:1 0:0,1:0,1:1
25.12.2013 12:00 SK Riga - Russkie Vityazi 4:2 0:1,2:1,2:0
24.12.2013 18:00 Molodaya Gvardiya - MHC Dynamo-Shinnik 3:4 1:3,1:1,1:0
12:00 SK Riga - Russkie Vityazi 3:6 1:3,1:1,1:2
22.12.2013 12:00 MHC Snezhnye Barsy - Belye Tigry 9:3 2:0,4:1,3:2
21.12.2013 11:00 Serebrjanye Lvy - Molodaya Gvardiya 3:2 0:1,1:1,2:0
20.12.2013 16:00 SKA-1946 - Molodaya Gvardiya 4:1 0:0,1:1,3:0
19.12.2013 18:00 HC Energie - Yunost 7:1 3:0,2:0,2:1
14.12.2013 14:00 HC Chelny - Omskie Yastreby 4:1 0:0,1:1,3:0
12:00 MHC Yunior - Belye Tigry 4:3 1:1,2:1,1:1
11:00 Olimpija - Beliye Medvedi 1:5 0:1,1:1,0:3
10:00 Chaika - Tumenski Legion 0:3 0:0,0:0,0:3
10:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 2:0 0:0,0:0,2:0
10:00 MHC Bars - Mamonty Jugry 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
08:00 Molot Perm - Avto 3:1 0:0,2:1,1:0
13.12.2013 16:00 MHC Kapitan - HC Energie 1:2 1:2,0:0,0:0
11:00 SK Riga - CSKA-Red Army 2:1 0:1,2:0,0:0
12.12.2013 16:00 MHC MVD - SKA-1946 4:1 0:0,3:0,1:1
15:30 Olimpija - Avto 1:4 0:1,0:1,1:2
15:30 Almaz - MHC Khimik 3:1 2:0,1:0,0:1
15:30 MHC Bars - Tumenski Legion 4:0 0:0,0:0,4:0
15:00 Loko - Mytischi Atlanti 5:3 2:1,3:2,0:0
15:00 Reaktor - Omskie Yastreby 3:4 1:0,0:2,2:2
14:00 Chaika - Mamonty Jugry 4:3 2:0,2:0,0:3
14:00 HC Chelny - Sibirskie Snaipery 3:4 0:0,1:1,2:3
13:30 MHC Yunior - Ladia 2:4 0:1,1:2,1:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 4:7 0:2,2:2,2:3
10:00 Molot Perm - Beliye Medvedi 2:4 0:2,2:1,0:1
09:00 Amurskie Tigry - Serebrjanye Lvy 2:1 0:1,1:0,1:0
09:00 Kristall Berdsk - Tolpar 5:2 1:0,3:1,1:1
11.12.2013 15:30 Dynamo St.Petersburg - CSKA-Red Army 5:4sn 2:0,2:3,0:1,0:0,1:0
14:00 Russkie Vityazi - HC Energie 0:1 0:1,0:0,0:0
10.12.2013 16:00 MHC MVD - Serebrjanye Lvy 5:0 2:0,2:0,1:0
15:30 Almaz - Mytischi Atlanti 4:1 1:0,0:0,3:1
15:00 Loko - MHC Khimik 6:1 3:1,1:0,2:0
12:00 Kristall Berdsk - Stalnye Lisy 4:2 0:1,3:0,1:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 5:4sn 1:2,3:1,0:1,0:0,1:0
09:00 Amurskie Tigry - SKA-1946 3:2 1:0,1:2,1:0
07.12.2013 12:00 Mamonty Jugry - Reaktor 4:2 2:0,0:1,2:1
12:00 Belye Tigry - Beliye Medvedi 4:5 2:1,0:2,2:2
12:00 Tumenski Legion - HC Chelny 5:2 4:0,0:2,1:0
11:00 Sibirskie Snaipery - Olimpija 5:2 3:0,1:2,1:0
10:00 Ladia - Avto 3:2 1:1,2:1,0:0
10:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 2:4 1:1,1:1,0:2
07:00 Kristall Berdsk - MHC Bars 1:3 0:1,0:1,1:1
07:00 Omskie Yastreby - Molot Perm 1:3 1:0,0:3,0:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Chaika 4:2 0:1,2:1,2:0
03:00 Amurskie Tigry - Loko 2:9 0:3,0:5,2:1
06.12.2013 13:30 Tolpar - MHC Yunior 6:3 3:1,2:2,1:0
05.12.2013 16:00 MHC MVD - Loko 4:1 1:1,2:0,1:0
15:30 Ladia - Beliye Medvedi 3:4 0:0,2:3,1:1
15:30 MHC Khimik - Dynamo St.Petersburg 2:3 2:1,0:1,0:1
15:00 Mytischi Atlanti - SK Riga 3:4 2:2,1:2,0:0
14:00 Belye Tigry - Avto 2:5 1:2,0:1,1:2
14:00 Tumenski Legion - Reaktor 2:4 1:0,0:1,1:3
14:00 CSKA-Red Army - MHC Kapitan 5:0 1:0,4:0,0:0
14:00 Mamonty Jugry - HC Chelny 6:1 1:1,2:0,3:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Molot Perm 3:2 0:0,1:1,2:1
12:00 Kristall Berdsk - Chaika 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
11:00 Omskie Yastreby - Olimpija 8:0 1:0,2:0,5:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Bars 1:3 0:1,1:1,0:1
09:00 Amurskie Tigry - Almaz 1:4 1:0,0:3,0:1
04.12.2013 16:00 Serebrjanye Lvy - MHC Spartak 2:3 1:0,0:2,1:1
12:00 Stalnye Lisy - MHC Yunior 5:1 1:1,3:0,1:0
03.12.2013 18:30 MHL EC Red Bull - Yunost 3:1 2:1,0:0,1:0
16:00 MHC MVD - Almaz 2:1 0:1,0:0,2:0
16:00 SKA-1946 - MHC Spartak 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
15:30 MHC Khimik - SK Riga 3:1 0:0,1:0,2:1
15:00 Mytischi Atlanti - Dynamo St.Petersburg 2:1 0:0,1:1,1:0
02.12.2013 13:30 Tolpar - MHC Snezhnye Barsy 9:0 3:0,2:0,4:0
01.12.2013 14:00 MHC Kapitan - MHC Khimik 1:3 0:0,0:1,1:2
10:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 2:3 1:2,1:0,0:1
30.11.2013 19:00 HC Energie - SKA-1946 3:1 1:0,2:1,0:0
16:30 MHL EC Red Bull - Serebrjanye Lvy 5:2 2:0,1:1,2:1
16:00 SK Riga - Amurskie Tigry 2:1 1:0,1:0,0:1
11:00 Loko - MHC Spartak 4:1 3:0,1:1,0:0
11:00 Olimpija - Mamonty Jugry 3:8 1:1,2:4,0:3
10:00 Dynamo St.Petersburg - MHC MVD 1:6 0:1,1:2,0:3
10:00 CSKA-Red Army - Yunost 5:2 3:0,1:1,1:1
08:00 Molot Perm - Tumenski Legion 0:2 0:0,0:2,0:0
29.11.2013 15:30 MHC Bars - MHC Yunior 9:0 3:0,5:0,1:0
15:30 HC Chelny - Kuznetskie Medvedi 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
15:30 Almaz - Molodaya Gvardiya 2:1 0:1,1:0,1:0
15:00 Reaktor - Kristall Berdsk 1:3 0:1,1:1,0:1
14:00 Russkie Vityazi - MHC Khimik 2:1 1:1,1:0,0:0
14:00 Beliye Medvedi - Tolpar 5:3 2:1,2:1,1:1
14:00 Chaika - MHC Snezhnye Barsy 3:2 1:0,1:1,1:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Belye Tigry 7:5 1:1,2:2,4:2
12:00 Avto - Stalnye Lisy 3:2 1:0,1:2,1:0
11:00 Omskie Yastreby - Ladia 7:1 2:1,3:0,2:0
28.11.2013 18:45 MHL EC Red Bull - SKA-1946 7:3 1:0,3:2,3:1
18:20 SK Riga - MHC MVD 3:4sn 0:0,2:2,1:1,0:0,0:1
18:00 HC Energie - Serebrjanye Lvy 3:1 0:0,1:1,2:0
16:00 MHC Kapitan - Mytischi Atlanti 1:5 0:1,0:3,1:1
15:30 Almaz - MHC Spartak 3:1 1:0,1:1,1:0
15:30 Olimpija - Tumenski Legion 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
15:30 Dynamo St.Petersburg - Amurskie Tigry 6:2 2:0,1:2,3:0
14:00 CSKA-Red Army - MHC Dynamo-Shinnik 5:3 1:2,1:1,3:0
12:00 Molot Perm - Mamonty Jugry 1:3 0:1,0:1,1:1
27.11.2013 16:30 Loko - Molodaya Gvardiya 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
15:30 MHC Bars - MHC Snezhnye Barsy 2:0 1:0,0:0,1:0
15:30 HC Chelny - Kristall Berdsk 4:5 2:2,0:1,2:2
15:00 Reaktor - Kuznetskie Medvedi 6:2 3:0,2:1,1:1
14:00 Chaika - MHC Yunior 6:3 0:1,4:0,2:2
14:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 5:2 2:1,2:1,1:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Ladia 3:0 0:0,1:0,2:0
12:00 Avto - Tolpar 7:4 1:2,5:2,1:0
11:00 Omskie Yastreby - Belye Tigry 7:2 3:0,3:1,1:1
25.11.2013 18:00 Molodaya Gvardiya - SK Riga 1:2 0:1,1:1,0:0
16:00 MHC MVD - MHC Kapitan 4:2 0:0,3:0,1:2
15:00 HC Energie - Almaz 4:2 2:1,1:1,1:0
14:00 MHC Spartak - Dynamo St.Petersburg 3:0 0:0,1:0,2:0
11:00 Serebrjanye Lvy - CSKA-Red Army 0:6 0:0,0:3,0:3
09:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 2:5 1:2,1:2,0:1
24.11.2013 12:30 MHL EC Red Bull - Loko 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Belye Tigry - Mamonty Jugry 3:5 1:0,1:2,1:3
11:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Khimik 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
11:00 Yunost - Mytischi Atlanti 2:1 1:0,0:1,1:0
10:00 Ladia - Tumenski Legion 3:2 1:2,1:0,1:0
08:00 Tolpar - Sibirskie Snaipery 3:6 3:1,0:0,0:5
08:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 2:6 0:2,0:2,2:2
07:00 Kristall Berdsk - Olimpija 3:0 2:0,0:0,1:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Molot Perm 4:0 1:0,2:0,1:0
23.11.2013 16:00 Molodaya Gvardiya - Dynamo St.Petersburg 2:7 1:4,0:1,1:2
12:00 MHC Yunior - Reaktor 3:5 0:3,2:0,1:2
11:30 MHC Snezhnye Barsy - HC Chelny 2:3 2:0,0:2,0:1
10:00 MHC Spartak - SK Riga 3:1 2:1,1:0,0:0
10:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army 2:5 1:0,1:2,0:3
09:00 Beliye Medvedi - MHC Bars 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
08:00 Avto - Chaika 3:1 0:0,1:0,2:1
03:00 Amurskie Tigry - MHC Kapitan 4:2 0:2,1:0,3:0
22.11.2013 18:15 MHL EC Red Bull - Almaz 2:3 0:0,1:2,1:1
18:00 HC Energie - Loko 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Mytischi Atlanti 3:2 1:0,2:1,0:1
16:30 Yunost - MHC Khimik 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
15:30 Ladia - Mamonty Jugry 1:3 0:1,1:0,0:2
14:00 Belye Tigry - Tumenski Legion 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
13:30 Tolpar - Omskie Yastreby 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
12:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 3:5 1:1,1:2,1:2
12:00 Kristall Berdsk - Molot Perm 8:5 3:3,2:1,3:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Olimpija 6:0 0:0,4:0,2:0
11:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 6:1 3:0,2:0,1:1
21.11.2013 13:30 MHC Yunior - HC Chelny 4:5sn 2:0,1:0,1:4,0:0,0:1
12:00 Avto - MHC Bars 2:3 0:0,1:2,1:1
11:30 Beliye Medvedi - Chaika 3:2 0:0,2:1,1:1
07:00 MHC Snezhnye Barsy - Reaktor 3:2 0:1,3:0,0:1
20.11.2013 14:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
18.11.2013 16:00 SK Riga - SKA-1946 4:2 1:0,1:0,2:2
15:30 Dynamo St.Petersburg - Serebrjanye Lvy 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
14:00 Russkie Vityazi - MHC Dynamo-Shinnik 3:2 1:0,1:1,1:1
14:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 5:4 0:0,5:1,0:3
17.11.2013 16:00 SK Riga - SKA-1946 3:2 0:0,1:0,2:2
14:00 MHC Kapitan - Yunost 3:5 1:2,1:1,1:2
12:00 Tumenski Legion - Kristall Berdsk 3:4 1:2,1:0,1:2
12:00 Mamonty Jugry - Kuznetskie Medvedi 9:3 5:1,2:1,2:1
11:00 Olimpija - Ladia 1:2 0:0,1:1,0:1
10:00 Dynamo St.Petersburg - Serebrjanye Lvy 1:3 1:0,0:2,0:1
10:00 Russkie Vityazi - MHC Dynamo-Shinnik 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
08:00 Molot Perm - Belye Tigry 6:1 0:1,4:0,2:0
16.11.2013 14:00 MHC Kapitan - Yunost 1:4 1:1,0:2,0:1
14:00 HC Chelny - Tolpar 4:6 1:2,1:4,2:0
12:00 Mamonty Jugry - Kuznetskie Medvedi 7:3 3:2,1:1,3:0
11:00 Sibirskie Snaipery - MHC Snezhnye Barsy 2:0 2:0,0:0,0:0
11:00 Olimpija - Ladia 3:1 0:0,1:1,2:0
10:00 Reaktor - Stalnye Lisy 1:2 1:1,0:0,0:1
10:00 CSKA-Red Army - Molodaya Gvardiya 7:4 5:1,2:2,0:1
08:00 Molot Perm - Belye Tigry 7:1 1:0,5:0,1:1
08:00 Tumenski Legion - Kristall Berdsk 1:2 0:0,1:1,0:1
07:00 Omskie Yastreby - MHC Yunior 11:2 4:0,5:2,2:0
15.11.2013 15:30 MHC Khimik - Amurskie Tigry 6:4 5:0,0:2,1:2
15:30 HC Chelny - Tolpar 1:6 0:1,1:3,0:2
15:00 Mytischi Atlanti - MHC MVD 2:4 1:1,0:1,1:2
14:30 MHL EC Red Bull - HC Energie 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
11:00 Omskie Yastreby - MHC Yunior 10:0 4:0,1:0,5:0
14.11.2013 18:45 MHL EC Red Bull - HC Energie 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
18:20 SK Riga - Serebrjanye Lvy 5:3 1:0,2:3,2:0
16:00 MHC Kapitan - MHC Dynamo-Shinnik 0:5 0:1,0:3,0:1
15:30 Dynamo St.Petersburg - SKA-1946 1:7 1:0,0:5,0:2
15:30 MHC Khimik - Amurskie Tigry 6:0 1:0,3:0,2:0
15:30 Almaz - Loko 3:4 2:1,0:2,1:1
15:00 Reaktor - Stalnye Lisy 2:4 0:0,1:4,1:0
14:00 Russkie Vityazi - Yunost 5:2 3:0,1:1,1:1
14:00 CSKA-Red Army - Molodaya Gvardiya 4:5 0:1,3:2,1:2
12:30 Sibirskie Snaipery - MHC Snezhnye Barsy 7:1 0:0,2:1,5:0
13.11.2013 18:20 SK Riga - Serebrjanye Lvy 0:5 0:1,0:2,0:2
16:00 MHC Kapitan - MHC Dynamo-Shinnik 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
15:30 Dynamo St.Petersburg - SKA-1946 7:1 3:0,1:0,3:1
15:30 Olimpija - Belye Tigry 3:4 1:0,1:3,1:1
15:30 MHC Bars - Chaika 4:1 2:0,0:1,2:0
15:30 Almaz - Loko 2:1 1:0,1:1,0:0
15:00 Mytischi Atlanti - MHC MVD 0:2 0:0,0:1,0:1
14:00 Russkie Vityazi - Yunost 4:3 0:0,1:2,3:1
14:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 5:2 3:2,0:0,2:0
14:00 Mamonty Jugry - Kristall Berdsk 5:2 1:1,3:1,1:0
12:00 Molot Perm - Ladia 2:3 1:2,0:0,1:1
12:00 Avto - Beliye Medvedi 0:5 0:2,0:1,0:2
12.11.2013 15:30 MHC Bars - Chaika 0:4 0:2,0:0,0:2
15:30 Olimpija - Belye Tigry 2:1 1:0,0:1,1:0
15:30 HC Chelny - Stalnye Lisy 1:3 0:1,1:0,0:2
15:00 Reaktor - Tolpar 5:3 0:1,3:1,2:1
14:00 Mamonty Jugry - Kristall Berdsk 3:4 2:2,1:2,0:0
14:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 5:0 1:0,3:0,1:0
12:30 Sibirskie Snaipery - MHC Yunior 4:1 2:0,1:1,1:0
12:00 Avto - Beliye Medvedi 3:1 0:0,1:0,2:1
12:00 Molot Perm - Ladia 1:4 0:1,0:1,1:2
11:00 Omskie Yastreby - MHC Snezhnye Barsy 5:0 1:0,2:0,2:0
11.11.2013 15:30 MHC Khimik - MHC MVD 1:2 0:0,0:0,1:2
15:30 HC Chelny - Stalnye Lisy 2:5 1:1,1:0,0:4
15:00 Reaktor - Tolpar 3:5 2:3,0:1,1:1
15:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 3:1 1:0,1:0,1:1
14:00 MHC Spartak - Yunost 0:2 0:1,0:0,0:1
12:30 Sibirskie Snaipery - MHC Yunior 6:2 3:0,3:2,0:0
11:00 Omskie Yastreby - MHC Snezhnye Barsy 3:2 0:1,1:1,2:0
10.11.2013 14:00 MHC Khimik - MHC MVD 3:1 1:1,2:0,0:0
10:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 5:3 3:2,0:0,2:1
10:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 7:2 1:1,5:0,1:1
09.11.2013 11:00 Serebrjanye Lvy - MHC Kapitan 2:1 0:0,0:0,2:1
10:00 Loko - Dynamo St.Petersburg 6:0 1:0,2:0,3:0
08.11.2013 16:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 1:6 0:4,0:0,1:2
15:30 Almaz - SK Riga 4:2 1:0,1:1,2:1
15:00 Loko - Dynamo St.Petersburg 2:6 1:4,0:2,1:0
07.11.2013 16:00 Chaika - Reaktor 3:4sn 0:1,1:1,2:1,0:0,0:1
16:00 Serebrjanye Lvy - MHC Kapitan 5:4 1:1,3:0,1:3
16:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 6:3 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Bars - HC Chelny 4:2 1:1,2:1,1:0
15:30 Almaz - SK Riga 0:1 0:1,0:0,0:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Beliye Medvedi 0:2 0:0,0:1,0:1
13:30 Tolpar - Molot Perm 6:1 3:0,1:0,2:1
13:30 MHC Yunior - Avto 2:5 0:4,2:1,0:0
12:00 Kristall Berdsk - Omskie Yastreby 1:3 1:1,0:2,0:0
12:00 Stalnye Lisy - Olimpija 4:5 3:0,0:2,1:3
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
06.11.2013 16:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 0:2 0:1,0:1,0:0
16:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 5:1 1:0,0:1,4:0
16:00 Chaika - Reaktor 5:3 2:1,1:1,2:1
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Khimik 8:3 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Beliye Medvedi 0:6 -:-,-:-,-:-
13:30 Tolpar - Molot Perm 5:2 -:-,-:-,-:-
13:30 MHC Yunior - Avto 2:3 1:2,0:1,1:0
12:00 Stalnye Lisy - Olimpija 4:1 1:0,0:0,3:1
12:00 Kristall Berdsk - Omskie Yastreby 3:5 2:1,1:1,0:3
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 3:5 1:2,1:1,1:2
10:00 MHC Bars - HC Chelny 4:1 2:0,1:0,1:1
05.11.2013 16:00 SKA-1946 - MHC Kapitan 5:2 0:0,3:2,2:0
15:30 Almaz - Dynamo St.Petersburg 4:3pp 0:0,1:2,2:1,1:0
14:00 MHC Spartak - HC Energie 2:1 1:0,1:0,0:1
04.11.2013 12:00 Tumenski Legion - Mamonty Jugry 4:7 1:3,1:3,2:1
12:00 Belye Tigry - Ladia 4:5 3:2,1:1,0:2
11:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 1:2 0:1,1:0,0:1
11:00 Almaz - Dynamo St.Petersburg 2:4 1:1,1:1,0:2
10:00 Loko - SK Riga 2:1 0:1,1:0,1:0
10:00 Mytischi Atlanti - MHC Khimik 4:1 0:1,1:0,3:0
10:00 MHC Bars - Reaktor 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
10:00 MHC Spartak - HC Energie 4:3sn 0:2,1:0,2:1,0:0,1:0
03.11.2013 12:00 MHC Yunior - Beliye Medvedi 1:5 0:2,0:2,1:1
12:00 Tumenski Legion - Mamonty Jugry 1:3 1:0,0:2,0:1
12:00 Belye Tigry - Ladia 5:4sn 1:3,2:0,1:1,0:0,1:0
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Avto 1:3 0:1,0:1,1:1
10:00 Loko - SK Riga 2:1 1:0,1:0,0:1
10:00 Chaika - HC Chelny 3:2 1:1,0:1,2:0
10:00 SKA-1946 - MHC Kapitan 4:2 2:0,2:2,0:0
08:00 Tolpar - Olimpija 8:2 2:1,5:0,1:1
08:00 Stalnye Lisy - Molot Perm 4:3 2:1,2:2,0:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 1:4 0:2,0:2,1:0
07:00 Kristall Berdsk - Sibirskie Snaipery 7:3 2:1,5:0,0:2
02:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 2:5 0:2,1:1,1:2
02.11.2013 12:00 MHC Snezhnye Barsy - Avto 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
12:00 MHC Yunior - Beliye Medvedi 1:5 1:0,0:2,0:3
10:00 Chaika - HC Chelny 4:2 1:0,2:1,1:1
10:00 MHC Bars - Reaktor 0:2 0:0,0:1,0:1
08:00 Tolpar - Olimpija 7:1 1:0,4:1,2:0
08:00 Stalnye Lisy - Molot Perm 4:2 2:1,1:1,1:0
07:00 Kristall Berdsk - Sibirskie Snaipery 4:0 2:0,0:0,2:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 0:5 0:0,0:3,0:2
03:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
01.11.2013 15:30 Dynamo St.Petersburg - Russkie Vityazi 4:2 1:0,1:1,2:1
31.10.2013 16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Yunost 3:7 1:4,0:3,2:0
15:30 Dynamo St.Petersburg - Russkie Vityazi 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,0:1
14:00 MHC Spartak - MHL EC Red Bull 4:1 0:0,1:0,3:1
30.10.2013 16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Yunost 2:1 2:0,0:1,0:0
11:00 MHC Spartak - MHL EC Red Bull 3:2 1:0,2:0,0:2
29.10.2013 15:30 Olimpija - Chaika 3:2sn 1:0,1:2,0:0,0:0,1:0
15:30 Ladia - Tolpar 2:4 1:0,1:1,0:3
14:00 Avto - Kristall Berdsk 4:6 2:1,0:2,2:3
14:00 Belye Tigry - Stalnye Lisy 1:6 0:0,0:3,1:3
13:30 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 5:2 3:0,1:1,1:1
12:00 Molot Perm - MHC Bars 3:4 0:2,1:1,2:1
11:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 4:2 2:0,0:0,2:2
28.10.2013 19:00 MHL EC Red Bull - MHC MVD 2:6 1:6,1:0,0:0
17:00 HC Energie - Amurskie Tigry 2:0 1:0,1:0,0:0
16:00 MHC Kapitan - Loko 1:8 0:3,0:3,1:2
15:30 Olimpija - Chaika 1:4 0:1,0:1,1:2
15:30 Ladia - Tolpar 2:4 0:2,1:2,1:0
14:00 Russkie Vityazi - Almaz 3:2 0:1,1:0,2:1
14:00 CSKA-Red Army - MHC Khimik 3:0 2:0,0:0,1:0
14:00 Belye Tigry - Stalnye Lisy 1:4 0:0,1:0,0:4
14:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 4:1 1:0,2:1,1:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 4:1 0:0,2:1,2:0
12:00 Molot Perm - MHC Bars 1:4 0:3,0:1,1:0
27.10.2013 17:15 MHL EC Red Bull - MHC MVD 1:2 0:0,1:1,0:1
17:00 HC Energie - Amurskie Tigry 6:1 0:0,4:0,2:1
16:00 SK Riga - Dynamo St.Petersburg 4:1 1:0,1:0,2:1
14:00 MHC Kapitan - Loko 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
12:00 Avto - Kristall Berdsk 4:3 1:1,3:0,0:2
11:30 MHC Dynamo-Shinnik - Serebrjanye Lvy 3:0 0:0,1:0,2:0
11:00 Yunost - SKA-1946 3:4 1:3,0:1,2:0
10:00 Russkie Vityazi - Almaz 6:2 4:0,0:1,2:1
10:00 CSKA-Red Army - MHC Khimik 4:2 2:0,1:1,1:1
07:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 3:2 1:1,0:0,2:1
26.10.2013 16:00 Yunost - SKA-1946 2:6 1:2,0:3,1:1
12:30 MHC Dynamo-Shinnik - Serebrjanye Lvy 1:3 0:0,1:1,0:2
11:00 Reaktor - HC Chelny 6:3 1:0,2:2,3:1
25.10.2013 18:20 SK Riga - Dynamo St.Petersburg 7:5 2:2,5:1,0:2
16:30 Olimpija - MHC Bars 1:4 0:1,0:2,1:1
16:00 Reaktor - HC Chelny 3:2 1:1,1:1,1:0
15:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 2:3 0:1,2:1,0:1
15:00 Belye Tigry - Tolpar 2:6 1:0,0:3,1:3
15:00 Beliye Medvedi - Kristall Berdsk 3:2 1:1,1:1,1:0
14:30 MHC Snezhnye Barsy - MHC Yunior 3:5 0:2,2:1,1:2
13:30 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 1:4 1:1,0:2,0:1
13:00 Molot Perm - Chaika 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
12:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 4:3 3:1,0:0,1:2
11:00 Ladia - Stalnye Lisy 1:4 1:1,0:2,0:1
24.10.2013 18:45 MHL EC Red Bull - Amurskie Tigry 5:1 0:1,2:0,3:0
18:00 Molodaya Gvardiya - MHC Spartak 0:6 0:3,0:1,0:2
18:00 HC Energie - MHC MVD 6:7sn 3:1,1:1,2:4,0:0,0:1
17:00 MHC Kapitan - Almaz 2:4 1:0,1:3,0:1
16:30 Olimpija - MHC Bars 2:6 0:2,1:1,1:3
16:30 Ladia - Stalnye Lisy 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
15:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC Yunior 4:2 0:0,3:1,1:1
15:00 Belye Tigry - Tolpar 3:2 1:1,1:1,1:0
15:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 6:5 3:0,1:2,2:3
15:00 Russkie Vityazi - Loko 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
15:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 5:2 1:0,1:2,3:0
15:00 Beliye Medvedi - Kristall Berdsk 3:2 1:1,2:0,0:1
13:30 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 3:4 2:1,1:3,0:0
13:00 Molot Perm - Chaika 1:4 0:2,1:0,0:2
12:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 2:0 1:0,0:0,1:0
23.10.2013 18:45 MHL EC Red Bull - Amurskie Tigry 8:2 2:0,4:0,2:2
18:00 HC Energie - MHC MVD 5:2 0:0,3:1,2:1
18:00 Molodaya Gvardiya - MHC Spartak 1:2 0:0,1:2,0:0
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - SKA-1946 3:2sn 0:1,2:0,0:1,0:0,1:0
17:30 Yunost - Serebrjanye Lvy 2:1 1:0,1:0,0:1
17:00 MHC Kapitan - Almaz 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,1:0
15:00 Russkie Vityazi - Loko 5:3 1:1,2:2,2:0
15:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 5:4sn 1:0,2:3,1:1,0:0,1:0
22.10.2013 17:30 MHC Dynamo-Shinnik - SKA-1946 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
17:30 Yunost - Serebrjanye Lvy 5:1 1:1,1:0,3:0
20.10.2013 11:00 MHC Bars - Ladia 8:3 1:1,5:2,2:0
08:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Yunior 3:1 1:0,2:1,0:0
19.10.2013 15:00 MHC Khimik - MHL EC Red Bull 4:2 0:1,2:1,2:0
13:00 Tumenski Legion - Beliye Medvedi 4:8 2:5,1:3,1:0
13:00 Mamonty Jugry - Avto 4:5 2:2,2:2,0:1
12:00 Almaz - Yunost 3:0 0:0,1:0,2:0
11:00 Loko - MHC Dynamo-Shinnik 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,1:0
11:00 Chaika - Belye Tigry 7:2 3:1,3:0,1:1
11:00 Mytischi Atlanti - HC Energie 5:3 1:2,1:1,3:0
08:00 Kristall Berdsk - MHC Snezhnye Barsy 0:1 0:0,0:1,0:0
18.10.2013 16:30 MHC Khimik - MHL EC Red Bull 3:1 2:0,1:1,0:0
16:30 MHC Bars - Ladia 7:4 3:1,1:1,3:2
16:30 Dynamo St.Petersburg - MHC Kapitan 5:1 0:0,2:1,3:0
16:30 Almaz - Yunost 1:2 0:1,1:1,0:0
16:00 Mytischi Atlanti - HC Energie 2:3 0:0,0:0,2:3
16:00 Loko - MHC Dynamo-Shinnik 5:2 1:1,4:1,0:0
15:00 Chaika - Belye Tigry 13:3 2:0,5:2,6:1
15:00 Mamonty Jugry - Avto 5:3 2:0,0:3,3:0
15:00 Tumenski Legion - Beliye Medvedi 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,1:0
13:00 Kristall Berdsk - MHC Snezhnye Barsy 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Yunior 5:4 1:1,3:1,1:2
11:00 Reaktor - Molot Perm 3:0 2:0,0:0,1:0
10:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 3:1 0:0,1:1,2:0
17.10.2013 17:00 MHC MVD - Molodaya Gvardiya 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
16:30 Dynamo St.Petersburg - MHC Kapitan 5:3 0:1,4:1,1:1
16:00 Reaktor - Molot Perm 2:0 1:0,0:0,1:0
16.10.2013 17:00 MHC MVD - Molodaya Gvardiya 5:1 1:0,1:1,3:0
16:00 Mytischi Atlanti - MHL EC Red Bull 3:1 1:1,0:0,2:0
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 5:4 0:2,2:1,3:1
10:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 5:4sn 1:0,0:3,3:1,0:0,1:0
09:30 Tolpar - Stalnye Lisy 2:1 1:1,0:0,1:0
15.10.2013 17:30 Loko - Yunost 8:0 2:0,3:0,3:0
16:30 Almaz - MHC Dynamo-Shinnik 3:0 1:0,2:0,0:0
16:30 HC Chelny - Molot Perm 1:3 0:0,1:1,0:2
16:30 MHC Khimik - HC Energie 3:2 2:1,0:1,1:0
16:00 Reaktor - Olimpija 4:2 0:1,3:1,1:0
16:00 Mytischi Atlanti - MHL EC Red Bull 2:4 2:1,0:3,0:0
15:00 Chaika - Ladia 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
15:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 4:1 2:0,1:0,1:1
13:00 Kristall Berdsk - MHC Yunior 7:0 0:0,4:0,3:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 5:2 2:0,1:1,2:1
11:00 MHC Bars - Belye Tigry 12:1 2:0,8:0,2:1
09:00 Tumenski Legion - Avto 3:1 0:0,2:1,1:0
09:00 Tolpar - Stalnye Lisy 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
14.10.2013 17:30 Loko - Yunost 1:0 0:0,1:0,0:0
17:30 SK Riga - MHC Kapitan 3:2 1:1,2:1,0:0
17:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 4:2 1:1,1:1,2:0
17:00 MHC MVD - MHC Spartak 3:0 1:0,0:0,2:0
16:30 MHC Khimik - HC Energie 2:1 1:1,1:0,0:0
16:30 Almaz - MHC Dynamo-Shinnik 2:3 0:1,2:1,0:1
16:30 MHC Bars - Belye Tigry 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
16:30 HC Chelny - Molot Perm 3:4 1:1,1:1,1:2
16:00 Reaktor - Olimpija 7:2 2:0,2:1,3:1
15:00 Tumenski Legion - Avto 6:3 2:1,3:1,1:1
15:00 Chaika - Ladia 1:2 0:0,0:2,1:0
13:00 Kristall Berdsk - MHC Yunior 6:2 3:0,3:0,0:2
12:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 0:2 0:2,0:0,0:0
10:00 Amurskie Tigry - Molodaya Gvardiya 4:5sn 1:2,2:0,1:2,0:0,0:1
09:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 1:2 0:1,0:0,1:1
13.10.2013 16:00 SK Riga - MHC Kapitan 3:2 3:0,0:0,0:2
11:00 MHC MVD - MHC Spartak 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
11:00 Russkie Vityazi - MHL EC Red Bull 1:5 1:0,0:5,0:0
04:00 Amurskie Tigry - Molodaya Gvardiya 4:3sn 2:1,0:1,1:1,0:0,1:0
11.10.2013 17:00 SKA-1946 - Loko 1:4 0:0,1:2,0:2
15:00 Avto - Sibirskie Snaipery 3:1 1:1,1:0,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Mamonty Jugry 3:4 2:1,1:3,0:0
14:30 MHC Yunior - Tumenski Legion 1:6 0:4,1:1,0:1
12:00 Serebrjanye Lvy - Almaz 3:5 0:1,0:3,3:1
10.10.2013 18:00 HC Energie - CSKA-Red Army 1:3 0:0,0:0,1:3
18:00 Molodaya Gvardiya - MHC Khimik 2:4 0:1,2:1,0:2
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - SK Riga 0:3 0:0,0:0,0:3
17:30 Yunost - Dynamo St.Petersburg 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
17:00 Serebrjanye Lvy - Almaz 2:4 1:1,0:1,1:2
16:30 Ladia - Reaktor 6:5 2:3,4:2,0:0
15:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 3:2 0:2,1:0,2:0
14:30 Tolpar - Chaika 6:1 3:0,1:1,2:0
13:00 Stalnye Lisy - MHC Bars 1:2 0:1,1:1,0:0
09.10.2013 18:00 Molodaya Gvardiya - MHC Khimik 6:3 3:1,1:0,2:2
18:00 HC Energie - CSKA-Red Army 2:1 0:0,2:0,0:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - SK Riga 1:4 0:0,1:4,0:0
17:30 Yunost - Dynamo St.Petersburg 3:2 1:1,2:1,0:0
17:00 SKA-1946 - Loko 0:2 0:1,0:0,0:1
16:30 Ladia - Reaktor 7:3 1:0,4:0,2:3
15:00 Belye Tigry - HC Chelny 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
15:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 0:2 0:1,0:0,0:1
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Mamonty Jugry 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
15:00 Avto - Sibirskie Snaipery 2:3sn 2:0,0:2,0:0,0:0,0:1
14:30 Tolpar - Chaika 4:3sn 2:1,1:0,0:2,0:0,1:0
14:30 MHC Yunior - Tumenski Legion 3:4sn 0:2,1:1,2:0,0:0,0:1
13:00 Stalnye Lisy - MHC Bars 0:3 0:1,0:0,0:2
10:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 4:5 2:2,1:0,1:3
08.10.2013 17:00 Serebrjanye Lvy - Loko 1:5 0:2,0:1,1:2
17:00 MHC Kapitan - Russkie Vityazi 4:3 1:1,1:1,2:1
15:00 Belye Tigry - HC Chelny 3:1 1:0,0:0,2:1
10:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 2:1 -:-,-:-,-:-
10:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 0:5 -:-,-:-,-:-
07.10.2013 17:00 SKA-1946 - Almaz 3:1 1:1,1:0,1:0
16:30 Olimpija - Molot Perm 6:2 1:1,3:0,2:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - Kristall Berdsk 1:2 0:0,1:0,0:2
06.10.2013 16:00 Molodaya Gvardiya - Mytischi Atlanti 3:2 1:0,2:1,0:1
15:00 MHC Kapitan - Russkie Vityazi 1:3 1:1,0:1,0:1
13:00 Belye Tigry - Reaktor 2:3 0:0,0:1,2:2
13:00 MHC Yunior - Mamonty Jugry 3:7 1:2,1:2,1:3
13:00 MHL EC Red Bull - CSKA-Red Army 4:2 1:0,0:1,3:1
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Tumenski Legion 3:4sn 0:0,2:2,1:1,0:0,0:1
12:30 MHC Dynamo-Shinnik - Dynamo St.Petersburg 4:2 0:2,1:0,3:0
12:00 Yunost - SK Riga 3:0 0:0,2:0,1:0
12:00 Olimpija - Molot Perm 1:3 0:1,0:2,1:0
12:00 Serebrjanye Lvy - Loko 0:6 0:1,0:4,0:1
11:00 Ladia - HC Chelny 3:2 0:0,1:2,2:0
11:00 MHC Spartak - MHC Khimik 6:0 1:0,3:0,2:0
09:00 Stalnye Lisy - Chaika 4:3 2:0,0:3,2:0
09:00 Tolpar - MHC Bars 1:7 1:2,0:3,0:2
08:00 Kuznetskie Medvedi - Kristall Berdsk 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
04:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
05.10.2013 16:30 MHL EC Red Bull - CSKA-Red Army 2:7 0:1,1:4,1:2
16:00 Molodaya Gvardiya - Mytischi Atlanti 3:1 2:0,0:0,1:1
13:00 Belye Tigry - Reaktor 3:4 0:1,1:2,2:1
13:00 Avto - Omskie Yastreby 0:2 0:0,0:0,0:2
13:00 MHC Yunior - Mamonty Jugry 2:6 1:2,1:2,0:2
12:30 MHC Dynamo-Shinnik - Dynamo St.Petersburg 4:2 2:2,1:0,1:0
12:30 MHC Snezhnye Barsy - Tumenski Legion 0:3 0:2,0:0,0:1
12:00 Yunost - SK Riga 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
11:00 SKA-1946 - Almaz 0:3 0:1,0:0,0:2
11:00 Ladia - HC Chelny 3:1 2:0,0:0,1:1
11:00 MHC Spartak - MHC Khimik 1:0 0:0,0:0,1:0
10:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 3:4sn 1:0,2:0,0:3,0:0,0:1
09:00 Stalnye Lisy - Chaika 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
09:00 Tolpar - MHC Bars 3:1 0:0,2:0,1:1
04.10.2013 15:00 Avto - Omskie Yastreby 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
10:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 3:2 2:0,0:0,1:2
02.10.2013 17:00 MHC MVD - MHC Dynamo-Shinnik 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
16:30 MHC Khimik - SKA-1946 5:6sn 2:3,0:2,3:0,0:0,0:1
16:00 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 2:3 0:1,2:2,0:0
10:00 Amurskie Tigry - Yunost 6:2 2:0,3:1,1:1
30.09.2013 17:30 Loko - CSKA-Red Army 4:5sn 2:2,2:1,0:1,0:0,0:1
17:00 MHC MVD - Yunost 5:1 3:1,1:0,1:0
17:00 MHC Kapitan - MHC Spartak 1:2 1:0,0:1,0:1
16:30 Olimpija - MHC Yunior 5:1 1:0,4:1,0:0
16:30 MHC Bars - Sibirskie Snaipery 4:3sn 1:0,2:0,0:3,0:0,1:0
16:30 Dynamo St.Petersburg - HC Energie 3:5 0:1,1:1,2:3
16:30 HC Chelny - Avto 4:2 0:1,1:0,3:1
16:30 MHC Khimik - Serebrjanye Lvy 3:1 0:1,2:0,1:0
16:00 Reaktor - Beliye Medvedi 0:3 0:0,0:2,0:1
16:00 Mytischi Atlanti - SKA-1946 4:3 1:0,2:3,1:0
15:00 Chaika - Omskie Yastreby 0:3 0:1,0:1,0:1
15:00 Tumenski Legion - Stalnye Lisy 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 Russkie Vityazi - Molodaya Gvardiya 4:1 1:0,0:0,3:1
15:00 Mamonty Jugry - Tolpar 5:2 0:0,3:1,2:1
13:00 Kristall Berdsk - Belye Tigry 2:0 1:0,1:0,0:0
13:00 Molot Perm - MHC Snezhnye Barsy 3:4 0:1,2:1,1:2
12:00 Kuznetskie Medvedi - Ladia 3:0 0:0,3:0,0:0
11:00 SK Riga - MHL EC Red Bull 2:1 0:0,1:1,1:0
10:00 Amurskie Tigry - MHC Dynamo-Shinnik 2:4 2:0,0:0,0:4
28.09.2013 16:00 SK Riga - HC Energie 3:2 0:0,1:0,2:2
15:00 HC Chelny - Beliye Medvedi 1:3 0:1,0:2,1:0
15:00 MHC Kapitan - Molodaya Gvardiya 1:3 1:0,0:2,0:1
13:00 Tumenski Legion - Tolpar 2:5 0:1,1:2,1:2
13:00 Mamonty Jugry - Stalnye Lisy 6:3 1:1,5:1,0:1
12:00 Almaz - CSKA-Red Army 0:3 0:0,0:3,0:0
12:00 Olimpija - MHC Snezhnye Barsy 2:3sn 0:0,1:2,1:0,0:0,0:1
11:00 Dynamo St.Petersburg - MHL EC Red Bull 2:3 0:1,1:1,1:1
11:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 1:4 0:0,1:1,0:3
11:00 MHC Bars - Omskie Yastreby 4:6 1:2,2:2,1:2
11:00 Reaktor - Avto 1:3 1:2,0:1,0:0
11:00 Chaika - Sibirskie Snaipery 4:2 1:0,0:2,3:0
09:00 Molot Perm - MHC Yunior 4:8 1:1,2:0,1:7
08:00 Kristall Berdsk - Ladia 7:1 2:1,3:0,2:0
08:00 Kuznetskie Medvedi - Belye Tigry 4:3 2:1,2:0,0:2
27.09.2013 17:00 SKA-1946 - MHC MVD 5:4 3:2,1:0,1:2
26.09.2013 17:00 Serebrjanye Lvy - Amurskie Tigry 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
25.09.2013 17:00 Serebrjanye Lvy - MHC MVD 4:2 3:0,0:1,1:1
24.09.2013 17:00 SKA-1946 - Amurskie Tigry 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 Ladia - MHC Snezhnye Barsy 0:1 0:1,0:0,0:0
23.09.2013 18:45 MHL EC Red Bull - Russkie Vityazi 3:5 0:1,0:2,3:2
18:00 HC Energie - MHC Kapitan 3:2 2:0,0:1,1:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Spartak 0:1 0:0,0:1,0:0
17:30 Yunost - Molodaya Gvardiya 4:3 1:2,1:1,2:0
16:30 MHC Khimik - Almaz 1:3 1:1,0:1,0:1
16:00 Mytischi Atlanti - Loko 1:3 0:0,1:1,0:2
15:00 Beliye Medvedi - Olimpija 5:0 0:0,3:0,2:0
15:00 Mamonty Jugry - MHC Bars 4:3sn 0:2,0:1,3:0,0:0,1:0
15:00 Avto - Molot Perm 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
15:00 CSKA-Red Army - SK Riga 3:4ppsn 2:1,1:1,0:1,0:0,0:1
15:00 Tumenski Legion - Chaika 2:4 0:2,0:0,2:2
15:00 Belye Tigry - MHC Yunior 7:2 2:0,2:0,3:2
14:30 Tolpar - Kristall Berdsk 7:3 2:0,2:1,3:2
13:30 Sibirskie Snaipery - Reaktor 1:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Omskie Yastreby - HC Chelny 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
21.09.2013 17:00 HC Energie - Russkie Vityazi 2:3ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
16:30 MHL EC Red Bull - MHC Kapitan 4:3 2:0,1:2,1:1
15:00 MHC Khimik - Loko 1:6 1:1,0:4,0:1
13:00 Belye Tigry - MHC Snezhnye Barsy 1:4 0:0,0:3,1:1
13:00 Avto - Olimpija 5:4sn 0:2,3:0,1:2,0:0,1:0
13:00 Tumenski Legion - MHC Bars 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
13:00 Mamonty Jugry - Chaika 4:3ppsn 0:1,2:2,1:0,0:0,1:0
12:30 MHC Dynamo-Shinnik - Molodaya Gvardiya 2:3ppsn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
12:00 Yunost - MHC Spartak 3:4ppsn 2:1,1:1,0:1,0:0,0:1
12:00 Sibirskie Snaipery - HC Chelny 7:0 3:0,1:0,3:0
11:00 Mytischi Atlanti - Almaz 6:3 1:0,3:0,2:3
10:00 Beliye Medvedi - Molot Perm 4:1 0:0,2:1,2:0
09:00 Stalnye Lisy - Kristall Berdsk 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
09:00 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 4:2 0:1,4:0,0:1
08:00 Omskie Yastreby - Reaktor 5:3 1:1,1:0,3:2
20.09.2013 16:30 Ladia - MHC Yunior 1:2 1:0,0:1,0:1
15:00 CSKA-Red Army - Dynamo St.Petersburg 6:2 2:0,1:1,3:1
18.09.2013 15:00 MHC Snezhnye Barsy - Stalnye Lisy 3:2 1:0,1:0,1:2
14:30 MHC Yunior - Tolpar 4:5pp 0:2,3:1,1:1,0:1
17.09.2013 18:00 Molodaya Gvardiya - Serebrjanye Lvy 2:4 0:0,1:1,1:3
16:30 Almaz - MHC MVD 2:4 0:2,1:1,1:1
16:00 Reaktor - Mamonty Jugry 2:1 1:1,0:0,1:0
16:00 Loko - Amurskie Tigry 6:2 2:0,2:0,2:2
15:00 MHC Spartak - SKA-1946 3:1 0:0,2:0,1:1
16.09.2013 18:20 SK Riga - Mytischi Atlanti 2:0 0:0,0:0,2:0
18:00 HC Energie - MHC Dynamo-Shinnik 7:1 2:0,2:1,3:0
16:30 Olimpija - Sibirskie Snaipery 2:6 0:2,1:1,1:3
16:30 Dynamo St.Petersburg - MHC Khimik 1:7 0:2,1:2,0:3
16:30 MHC Bars - Kristall Berdsk 4:1 1:0,2:1,1:0
16:30 HC Chelny - Tumenski Legion 3:4pp 0:2,1:1,2:0,0:1
15:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 2:5 0:2,2:1,0:2
15:00 Chaika - Kuznetskie Medvedi 5:3 1:2,4:0,0:1
15:00 Avto - Ladia 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
13:00 Molot Perm - Omskie Yastreby 4:5pp 2:2,2:1,0:1,0:1
10:00 Beliye Medvedi - Belye Tigry 3:1 -:-,-:-,-:-
15.09.2013 16:00 Molodaya Gvardiya - SKA-1946 3:2 1:2,0:0,2:0
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Tolpar 0:2 0:2,0:0,0:0
13:00 MHC Yunior - Stalnye Lisy 2:3 1:0,1:2,0:1
12:00 Loko - MHC MVD 3:2 2:0,1:1,0:1
12:00 Almaz - Amurskie Tigry 4:2 2:0,2:1,0:1
11:00 MHC Spartak - Serebrjanye Lvy 2:1 -:-,-:-,-:-
14.09.2013 16:00 SK Riga - MHC Khimik 4:1 1:1,2:0,1:0
15:00 MHC Kapitan - CSKA-Red Army 2:3 0:0,1:1,1:2
15:00 HC Chelny - Mamonty Jugry 2:7 1:2,0:2,1:3
14:30 MHL EC Red Bull - MHC Dynamo-Shinnik 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
13:00 Avto - Belye Tigry 6:5 1:1,2:1,3:3
12:00 Olimpija - Omskie Yastreby 1:3 0:3,1:0,0:0
11:00 Dynamo St.Petersburg - Mytischi Atlanti 1:2 1:1,0:1,0:0
11:00 MHC Bars - Kuznetskie Medvedi 5:0 0:0,2:0,3:0
11:00 Reaktor - Tumenski Legion 4:3pp 0:1,1:2,2:0,1:0
11:00 Chaika - Kristall Berdsk 3:1 0:1,2:0,1:0
10:00 Beliye Medvedi - Ladia 5:0 2:0,0:0,3:0
09:00 Molot Perm - Sibirskie Snaipery 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,1:0
11.09.2013 18:00 Molodaya Gvardiya - Loko 0:7 0:1,0:5,0:1
17:30 Yunost - CSKA-Red Army 2:4 1:2,0:2,1:0
17:00 MHC MVD - Dynamo St.Petersburg 6:2 1:0,3:1,2:1
16:30 MHC Khimik - MHC Kapitan 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
16:30 Ladia - Omskie Yastreby 4:6 2:1,2:3,0:2
16:00 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 1:0 0:0,0:0,1:0
15:00 Mamonty Jugry - Olimpija 7:1 1:0,2:0,4:1
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Chaika 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:1
15:00 MHC Spartak - Almaz 3:0 2:0,1:0,0:0
15:00 Tumenski Legion - Molot Perm 3:4 1:1,0:1,2:2
15:00 Belye Tigry - Sibirskie Snaipery 2:9 2:5,0:2,0:2
14:30 MHC Yunior - MHC Bars 3:4 0:1,1:3,2:0
10:00 Amurskie Tigry - SK Riga 1:2 1:1,0:0,0:1
10.09.2013 17:00 Serebrjanye Lvy - MHL EC Red Bull 3:5 1:0,2:1,0:4
14:30 Tolpar - Beliye Medvedi 2:5 1:0,1:1,0:4
13:00 Kristall Berdsk - Reaktor 2:3pp 0:0,0:2,2:0,0:1
13:00 Stalnye Lisy - Avto 7:3 2:1,2:1,3:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - HC Chelny 6:3 1:0,4:0,1:3
09.09.2013 18:00 Molodaya Gvardiya - Almaz 2:5 0:1,1:3,1:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - CSKA-Red Army 5:4sn 1:0,1:3,2:1,0:0,1:0
17:00 SKA-1946 - MHL EC Red Bull 5:4 2:1,1:2,2:1
17:00 MHC MVD - SK Riga 4:0 1:0,3:0,0:0
16:30 MHC Khimik - Russkie Vityazi 2:3 1:0,0:1,1:2
16:30 Ladia - Sibirskie Snaipery 2:5 1:3,1:2,0:0
16:00 Mytischi Atlanti - MHC Kapitan 5:3 2:0,0:2,3:1
15:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC Bars 1:3 0:0,0:0,1:3
15:00 MHC Spartak - Loko 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Tumenski Legion - Olimpija 8:3 3:0,2:2,3:1
15:00 Belye Tigry - Omskie Yastreby 1:7 0:3,0:2,1:2
15:00 Mamonty Jugry - Molot Perm 5:4 3:0,1:3,1:1
14:30 MHC Yunior - Chaika 2:5 0:0,2:3,0:2
10:00 Amurskie Tigry - Dynamo St.Petersburg 1:3 1:1,0:0,0:2
08.09.2013 12:00 Serebrjanye Lvy - HC Energie 3:1 1:0,0:0,2:1
09:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 1:4 0:0,0:2,1:2
09:00 Tolpar - Avto 4:1 1:0,1:1,2:0
08:00 Kristall Berdsk - HC Chelny 6:1 4:0,2:0,0:1
08:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
07.09.2013 11:00 SKA-1946 - HC Energie 6:5 2:1,1:3,3:1
06.09.2013 15:00 Mytischi Atlanti - Yunost 1:2 0:0,0:0,1:2
05.09.2013 18:20 SK Riga - Molodaya Gvardiya 4:5sn 1:3,1:0,2:1,0:0,0:1
17:30 Loko - MHL EC Red Bull 8:2 1:0,2:1,5:1
17:00 MHC Kapitan - MHC MVD 2:6 1:3,1:1,0:2
16:30 Olimpija - Kristall Berdsk 2:4 2:1,0:2,0:1
16:30 MHC Khimik - MHC Dynamo-Shinnik 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - MHC Spartak 1:0 1:0,0:0,0:0
16:30 HC Chelny - MHC Snezhnye Barsy 6:3 1:1,1:1,4:1
16:30 MHC Bars - Beliye Medvedi 4:1 0:0,2:1,2:0
16:00 Reaktor - MHC Yunior 7:5 0:2,5:2,2:1
15:00 CSKA-Red Army - Serebrjanye Lvy 4:2 0:0,3:2,1:0
15:00 Mamonty Jugry - Belye Tigry 6:2 3:1,1:1,2:0
15:00 Almaz - HC Energie 1:5 0:1,0:2,1:2
15:00 Chaika - Avto 5:0 0:0,1:0,4:0
15:00 Russkie Vityazi - Amurskie Tigry 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
15:00 Tumenski Legion - Ladia 2:1 0:1,1:0,1:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Tolpar 2:3 0:0,1:0,1:3
13:00 Molot Perm - Kuznetskie Medvedi 2:4 1:0,1:3,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 7:2 3:1,3:0,1:1
03.09.2013 18:20 SK Riga - MHC Spartak 8:4 1:2,3:1,4:1
17:30 Loko - HC Energie 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
17:00 MHC Kapitan - Amurskie Tigry 5:0 1:0,3:0,1:0
16:30 MHC Bars - Avto 2:1 1:0,0:1,1:0
16:30 Dynamo St.Petersburg - Molodaya Gvardiya 1:4 0:2,1:2,0:0
16:30 HC Chelny - MHC Yunior 3:4 0:2,2:1,1:1
16:30 Almaz - MHL EC Red Bull 1:3 1:0,0:3,0:0
16:30 MHC Khimik - Yunost 2:4 2:2,0:1,0:1
16:30 Olimpija - Kuznetskie Medvedi 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
16:00 Reaktor - MHC Snezhnye Barsy 1:3 1:2,0:0,0:1
15:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 0:3 0:0,0:2,0:1
15:00 Tumenski Legion - Belye Tigry 7:3 1:2,2:0,4:1
15:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 4:3 2:1,1:1,1:1
15:00 Chaika - Beliye Medvedi 5:3 2:1,2:1,1:1
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Dynamo-Shinnik 4:2 0:0,3:2,1:0
15:00 Mamonty Jugry - Ladia 4:1 1:0,2:0,1:1
14:00 Omskie Yastreby - Tolpar 3:5 0:2,2:2,1:1
13:30 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 2:1 1:0,1:0,0:1
13:00 Molot Perm - Kristall Berdsk 2:6 1:3,0:2,1:1