MHL - Rusko

Datum Čas Zápas
17.01.2013 14:00 MHC Snezhnye Barsy - Reaktor
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
02.02.2013 10:00 Russkie Vityazi - HC Energie 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
10:00 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 6:4 2:0,1:3,3:1
01.02.2013 18:00 Patriot - Almaz 0:3 0:0,0:2,0:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Spartak 4:3 1:0,1:0,2:3
16:30 Loko - MHC Kapitan 3:2 2:2,0:0,1:0
16:00 Russkie Vityazi - HC Energie 5:4sn 2:3,1:1,1:0,0:0,1:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Chaika 4:0 2:0,0:0,2:0
11:00 Omskie Yastreby - MHC Bars 4:2 1:0,3:0,0:2
10:00 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 6:3 1:0,4:2,1:1
31.01.2013 18:00 Patriot - Almaz 5:3 3:0,0:1,2:2
16:30 Loko - MHC Kapitan 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Spartak 1:5 1:0,0:2,0:3
14:00 Avto - Tolpar 4:1 3:0,1:0,0:1
14:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
14:00 Mamonty Jugry - Kristall Berdsk 4:2 1:1,2:1,1:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Chaika 6:3 1:2,1:0,4:1
11:00 Omskie Yastreby - MHC Bars 5:0 3:0,1:0,1:0
07:00 MHC Snezhnye Barsy - Belye Tigry 3:5 1:2,1:2,1:1
30.01.2013 14:00 Tumenski Legion - Kuznetskie Medvedi 4:2 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Belye Tigry 1:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Mamonty Jugry - Kristall Berdsk 5:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Avto - Tolpar 5:3 -:-,-:-,-:-
29.01.2013 18:00 Patriot - SKA-1946 1:4 -:-,-:-,-:-
18:00 HC Energie - Almaz 3:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Loko - Russkie Vityazi 3:0 1:0,1:0,1:0
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Khimik 3:2 0:2,2:0,1:0
16:30 Yunost - MHC Spartak 1:6 0:1,1:2,0:3
16:00 Serebrjanye Lvy - MHC Kapitan 0:6 0:1,0:2,0:3
15:00 Mytischi Atlanti - MHC MVD 1:5 0:0,0:1,1:4
28.01.2013 18:00 Patriot - SKA-1946 3:2 -:-,-:-,-:-
18:00 HC Energie - Almaz 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Yunost - MHC Spartak 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Loko - Russkie Vityazi 1:5 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Khimik 1:4 -:-,-:-,-:-
16:00 Serebrjanye Lvy - MHC Kapitan 3:7 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - MHC MVD 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
03:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 4:2 1:1,1:0,2:1
27.01.2013 03:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 2:3 1:1,0:1,1:1
26.01.2013 17:00 HC Energie - SKA-1946 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Yunost - MHC Khimik 4:3pp 0:2,0:1,3:0,1:0
11:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 0:4 0:1,0:2,0:1
09:00 Beliye Medvedi - Avto 5:6sn 2:2,1:3,2:0,0:0,0:1
08:00 Stalnye Lisy - MHC Snezhnye Barsy 3:2 2:1,1:0,0:1
25.01.2013 18:00 HC Energie - SKA-1946 3:2 1:0,1:1,1:1
16:30 Yunost - MHC Khimik 3:6 1:2,2:0,0:4
16:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
15:00 Reaktor - Oktan 4:2 1:1,0:0,3:1
14:00 Belye Tigry - Tumenski Legion 4:3 1:3,0:0,3:0
14:00 Chaika - MHC Bars 5:2 3:1,2:0,0:1
13:30 Tolpar - Mamonty Jugry 4:6 2:0,1:2,1:4
13:30 Beliye Medvedi - Avto 3:4 0:3,1:1,2:0
12:00 Stalnye Lisy - MHC Snezhnye Barsy 9:2 3:1,5:0,1:1
12:00 Kristall Berdsk - Omskie Yastreby 2:7 1:3,0:2,1:2
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 3:4pp 0:2,2:1,1:0,0:1
09:00 Amurskie Tigry - SK Riga 3:0 1:0,0:0,2:0
24.01.2013 15:00 Reaktor - Oktan 3:1 0:1,3:0,0:0
14:00 Chaika - MHC Bars 1:4 1:1,0:2,0:1
14:00 MHC Spartak - Patriot 6:3 2:1,1:1,3:1
14:00 Belye Tigry - Tumenski Legion 5:0 1:0,2:0,2:0
13:30 Tolpar - Mamonty Jugry 1:4 0:2,1:1,0:1
12:00 Kristall Berdsk - Omskie Yastreby 0:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 3:4sn 0:1,3:0,0:2,0:0,0:1
09:00 Amurskie Tigry - SK Riga 1:4 0:1,1:1,0:2
23.01.2013 16:00 MHC Kapitan - MHC MVD 1:6 0:1,1:2,0:3
15:30 Almaz - Loko 0:3 0:0,0:2,0:1
14:00 CSKA-Red Army - MHC Dynamo-Shinnik 3:0 2:0,0:0,1:0
14:00 MHC Spartak - Patriot 5:1 1:0,2:1,2:0
12:00 Stalnye Lisy - Avto 3:2 1:0,1:1,1:1
09:00 Beliye Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 2:0 1:0,0:0,1:0
22.01.2013 16:00 MHC Kapitan - MHC MVD 3:0 1:0,2:0,0:0
15:30 Almaz - Loko 4:1 0:1,2:0,2:0
14:00 Beliye Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 6:2 2:0,2:1,2:1
14:00 Belye Tigry - Mamonty Jugry 5:3 1:1,2:2,2:0
14:00 CSKA-Red Army - MHC Dynamo-Shinnik 3:4 1:0,1:2,1:2
13:30 Tolpar - Tumenski Legion 9:3 2:1,4:1,3:1
12:00 Kristall Berdsk - Sibirskie Snaipery 3:4sn 1:0,1:0,1:3,0:0,0:1
12:00 Stalnye Lisy - Avto 3:0 2:0,0:0,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 2:3 0:0,1:1,1:2
21.01.2013 15:30 MHC Khimik - Patriot 5:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Belye Tigry - Mamonty Jugry 2:7 1:3,1:2,0:2
14:00 MHC Spartak - HC Energie 4:3 1:1,3:1,0:1
13:30 Tolpar - Tumenski Legion 5:2 2:1,2:1,1:0
12:00 Kristall Berdsk - Sibirskie Snaipery 4:3pp 2:0,1:2,0:1,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
20.01.2013 14:00 SK Riga - MHC Dynamo-Shinnik 0:4 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Khimik - Patriot 5:0 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Kapitan - Mytischi Atlanti 3:5 -:-,-:-,-:-
11:00 Almaz - Serebrjanye Lvy 5:2 1:1,3:1,1:0
10:00 SKA-1946 - Loko 4:1 0:0,1:1,3:0
10:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 3:4 0:1,2:1,1:2
10:00 CSKA-Red Army - Yunost 2:3 0:1,0:1,2:1
09:00 MHC Spartak - HC Energie 2:0 1:0,0:0,1:0
19.01.2013 16:00 SK Riga - MHC Dynamo-Shinnik 4:1 1:0,1:0,2:1
14:00 MHC Kapitan - Mytischi Atlanti 3:7 1:3,1:2,1:2
10:00 CSKA-Red Army - Yunost 6:0 1:0,4:0,1:0
10:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 4:2 2:0,1:1,1:1
10:00 SKA-1946 - Loko 3:0 1:0,1:0,1:0
09:15 Almaz - Serebrjanye Lvy 4:1 0:0,1:0,3:1
18.01.2013 15:30 MHC Khimik - HC Energie 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
14:00 Avto - Oktan 3:1 0:0,3:0,0:1
17.01.2013 18:30 SK Riga - Yunost 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
16:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 3:0 2:0,0:0,1:0
15:30 MHC Khimik - HC Energie 3:4 0:2,1:1,2:1
15:00 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 1:4 1:2,0:0,0:2
09:00 Avto - Oktan 4:1 2:0,0:1,2:0
16.01.2013 18:30 SK Riga - Yunost 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:1
16:30 Loko - MHC Spartak 0:6 0:4,0:0,0:2
16:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
15:00 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 1:5 0:1,0:2,1:2
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Reaktor 2:1 0:0,1:0,1:1
15.01.2013 18:00 Patriot - CSKA-Red Army 2:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Loko - MHC Spartak 5:3 1:1,2:1,2:1
16:00 MHC MVD - Almaz 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
14:00 Tumenski Legion - Beliye Medvedi 2:5 -:-,-:-,-:-
12:30 Sibirskie Snaipery - Tolpar 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Belye Tigry 5:4pp 1:2,1:2,2:0,1:0
08:30 Mamonty Jugry - Stalnye Lisy 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
14.01.2013 18:00 Patriot - CSKA-Red Army 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Amurskie Tigry 4:0 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Bars - Kristall Berdsk 2:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Chaika - Kuznetskie Medvedi 0:4 0:0,0:4,0:0
14:00 Mamonty Jugry - Stalnye Lisy 4:5pp 0:1,1:2,3:1,0:1
14:00 Avto - Reaktor 5:2 1:0,2:1,2:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Oktan 3:1 1:0,1:0,1:1
14:00 Tumenski Legion - Beliye Medvedi 2:15 0:6,0:4,2:5
12:30 Sibirskie Snaipery - Tolpar 1:5 0:2,1:0,0:3
11:00 Omskie Yastreby - Belye Tigry 4:3 3:2,0:1,1:0
10:00 MHC MVD - Almaz 5:2 2:0,3:1,0:1
13.01.2013 12:00 MHC Snezhnye Barsy - Oktan 2:1 0:1,1:0,1:0
12:00 Avto - Reaktor 2:1 2:1,0:0,0:0
11:30 MHC Dynamo-Shinnik - Amurskie Tigry 4:2 1:0,1:0,2:2
11:00 Serebrjanye Lvy - MHC Spartak 3:5 1:0,0:2,2:3
11:00 Loko - MHC Khimik 4:5 1:2,1:2,2:1
10:00 Chaika - Kuznetskie Medvedi 3:4 2:0,1:3,0:1
10:00 MHC Bars - Kristall Berdsk 7:3 4:0,1:2,2:1
12.01.2013 17:00 HC Energie - CSKA-Red Army 0:3 0:2,0:1,0:0
15:30 Patriot - SK Riga 3:7 2:1,0:3,1:3
12:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 5:3 4:1,0:0,1:2
12:00 Tumenski Legion - Stalnye Lisy 2:4 1:1,1:1,0:2
11:00 Loko - MHC Khimik 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
11:00 Serebrjanye Lvy - MHC Spartak 1:3 0:1,1:1,0:1
11:00 Sibirskie Snaipery - Belye Tigry 3:1 1:0,0:0,2:1
10:00 MHC MVD - SKA-1946 0:2 0:0,0:1,0:1
10:00 Russkie Vityazi - MHC Kapitan 6:1 2:0,2:1,2:0
10:00 Mytischi Atlanti - Almaz 1:3 0:0,1:2,0:1
07:00 Omskie Yastreby - Tolpar 6:2 2:0,1:2,3:0
11.01.2013 18:00 Patriot - SK Riga 4:6 2:4,2:2,0:0
16:30 Yunost - Amurskie Tigry 4:3sn 1:0,1:2,1:1,0:0,1:0
16:00 MHC MVD - SKA-1946 2:1 2:0,0:1,0:0
16:00 Russkie Vityazi - MHC Kapitan 6:1 1:1,3:0,2:0
15:30 MHC Bars - Kuznetskie Medvedi 2:5 0:2,1:1,1:2
15:00 Mytischi Atlanti - Almaz 4:2 0:2,2:0,2:0
14:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 1:3 0:1,0:0,1:2
14:00 Chaika - Kristall Berdsk 4:5 0:2,4:3,0:0
14:00 Tumenski Legion - Stalnye Lisy 1:6 0:3,0:2,1:1
13:00 HC Energie - CSKA-Red Army 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Belye Tigry 5:1 1:0,0:1,4:0
11:00 Omskie Yastreby - Tolpar 5:1 0:1,2:0,3:0
10.01.2013 16:30 Yunost - Amurskie Tigry 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:1
16:00 Serebrjanye Lvy - MHC Khimik 4:3sn 1:1,2:2,0:0,0:0,1:0
15:30 MHC Bars - Kuznetskie Medvedi 3:2 0:1,3:0,0:1
14:00 Avto - MHC Snezhnye Barsy 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
14:00 Chaika - Kristall Berdsk 3:4 1:2,2:0,0:2
09.01.2013 18:00 HC Energie - SK Riga 3:5 -:-,-:-,-:-
16:00 Serebrjanye Lvy - MHC Khimik 8:7 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - SKA-1946 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
14:00 Avto - MHC Snezhnye Barsy 4:2 0:1,3:1,1:0
08.01.2013 18:00 HC Energie - SK Riga 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
09:00 Mytischi Atlanti - SKA-1946 5:3 0:1,1:2,4:0
07.01.2013 10:00 Reaktor - MHC Bars 0:3 -:-,-:-,-:-
06.01.2013 09:00 Reaktor - MHC Bars 1:4 -:-,-:-,-:-
23.12.2012 11:30 MHC Dynamo-Shinnik - Yunost 5:3 -:-,-:-,-:-
22.12.2012 15:30 MHC Dynamo-Shinnik - Yunost 5:2 3:0,1:1,1:1
13.12.2012 09:00 Amurskie Tigry - MHC Kapitan 1:5 0:2,0:2,1:1
12.12.2012 09:00 Amurskie Tigry - MHC Kapitan 1:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Beliye Medvedi - Oktan 2:1 -:-,-:-,-:-
11.12.2012 09:00 Beliye Medvedi - Oktan 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,0:1
10.12.2012 16:30 Loko - CSKA-Red Army 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
09.12.2012 11:00 Loko - CSKA-Red Army 3:1 0:0,2:0,1:1
07.12.2012 16:00 SKA-1946 - MHC Kapitan 3:6 1:0,1:5,1:1
15:30 Almaz - Russkie Vityazi 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
15:30 MHC Khimik - Mytischi Atlanti 4:8 0:4,0:3,4:1
14:00 Belye Tigry - MHC Bars 1:4 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Spartak - MHC MVD 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Oktan - Tumenski Legion 4:1 -:-,-:-,-:-
10:00 Reaktor - Mamonty Jugry 2:6 0:3,0:2,2:1
09:00 Amurskie Tigry - HC Energie 3:5 0:2,2:0,1:3
08:00 Tolpar - Chaika 5:4sn 2:3,1:0,1:1,0:0,1:0
06.12.2012 18:30 SK Riga - Loko 4:3sn 0:1,0:1,3:1,0:0,1:0
16:00 SKA-1946 - MHC Kapitan 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
15:30 Almaz - Russkie Vityazi 3:2 2:1,1:1,0:0
15:30 MHC Khimik - Mytischi Atlanti 2:6 2:1,0:3,0:2
15:00 Reaktor - Mamonty Jugry 6:2 2:0,2:1,2:1
14:00 Belye Tigry - MHC Bars 4:3 2:1,1:2,1:0
14:00 MHC Spartak - MHC MVD 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
14:00 CSKA-Red Army - Serebrjanye Lvy 5:1 1:0,1:1,3:0
13:30 Tolpar - Chaika 9:2 5:1,3:0,1:1
09:00 Amurskie Tigry - HC Energie 1:2 0:0,1:1,0:1
09:00 Oktan - Tumenski Legion 5:1 1:1,1:0,3:0
05.12.2012 18:30 SK Riga - Loko 1:2 1:1,0:0,0:1
14:00 CSKA-Red Army - Serebrjanye Lvy 0:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Kuznetskie Medvedi - Kristall Berdsk 3:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 8:0 -:-,-:-,-:-
09:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 1:4 -:-,-:-,-:-
04.12.2012 16:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 3:1 0:0,3:1,0:0
15:30 MHC Khimik - MHC MVD 8:1 3:0,3:1,2:0
15:30 Almaz - MHC Kapitan 2:4 0:1,0:2,2:1
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 5:6sn 1:2,1:2,3:1,0:0,0:1
15:00 Reaktor - Tumenski Legion 2:1 1:0,0:1,1:0
14:00 Oktan - Mamonty Jugry 2:3 0:1,1:1,1:1
14:00 Belye Tigry - Chaika 2:4 1:1,1:1,0:2
14:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
13:30 Tolpar - MHC Bars 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,0:1
12:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 7:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Kuznetskie Medvedi - Kristall Berdsk 4:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Amurskie Tigry - Patriot 2:0 -:-,-:-,-:-
03.12.2012 18:30 SK Riga - Serebrjanye Lvy 1:0sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
15:30 MHC Khimik - MHC MVD 3:0 0:0,1:0,2:0
15:30 Almaz - MHC Kapitan 2:3 0:1,2:1,0:1
15:30 Reaktor - Tumenski Legion 4:1 2:0,1:0,1:1
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 6:3 0:1,3:1,3:1
14:00 Oktan - Mamonty Jugry 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
14:00 Belye Tigry - Chaika 3:4pp 2:1,0:0,1:2,0:1
14:00 CSKA-Red Army - Loko 5:2 1:0,2:1,2:1
13:30 Tolpar - MHC Bars 4:0 0:0,3:0,1:0
09:00 Amurskie Tigry - Patriot 2:3pp 1:1,0:0,1:1,0:1
02.12.2012 16:00 SK Riga - Serebrjanye Lvy 1:2 0:1,0:1,1:0
10:00 CSKA-Red Army - Loko 2:3 2:0,0:1,0:2
09:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 4:1 2:0,1:1,1:0
08:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
01.12.2012 09:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 2:0 0:0,0:0,2:0
08:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 2:3 1:1,0:1,1:1
29.11.2012 16:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 4:8 1:3,1:4,2:1
15:00 Mytischi Atlanti - SK Riga 2:3 1:1,0:1,1:1
28.11.2012 18:00 Patriot - Yunost 1:0 1:0,0:0,0:0
18:00 HC Energie - MHC Dynamo-Shinnik 4:0 1:0,2:0,1:0
16:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 3:0 0:0,1:0,2:0
16:00 MHC Kapitan - MHC Khimik 2:3 0:0,0:2,2:1
10:00 Mytischi Atlanti - SK Riga 2:1 1:0,1:0,0:1
27.11.2012 18:00 HC Energie - MHC Dynamo-Shinnik 5:0 1:0,2:0,2:0
18:00 Patriot - Yunost 5:4 2:2,1:1,2:1
16:30 Loko - Amurskie Tigry 2:3 1:2,1:1,0:0
16:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 2:4 0:0,1:2,1:2
16:00 MHC Kapitan - MHC Khimik 1:4 0:0,0:1,1:3
15:30 MHC Bars - Beliye Medvedi 6:5pp 0:3,4:2,1:0,1:0
15:30 Almaz - SKA-1946 2:1 1:0,0:0,1:1
14:00 Mamonty Jugry - Avto 7:1 1:0,4:1,2:0
14:00 Chaika - Stalnye Lisy 2:1 1:0,1:0,0:1
14:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 3:1 1:1,1:0,1:0
11:00 Kristall Berdsk - Tolpar 2:4 1:2,0:1,1:1
11:00 Omskie Yastreby - Oktan 5:0 3:0,1:0,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Belye Tigry 5:2 3:0,1:0,1:2
07:00 Sibirskie Snaipery - Reaktor 5:0 1:0,3:0,1:0
26.11.2012 16:30 Loko - Amurskie Tigry 2:1 1:1,0:0,1:0
16:00 MHC MVD - SK Riga 2:3 1:1,1:1,0:1
15:30 Almaz - SKA-1946 4:3 1:0,1:1,2:2
15:30 MHC Bars - Beliye Medvedi 4:0 2:0,1:0,1:0
14:00 Chaika - Stalnye Lisy 2:4 1:1,1:0,0:3
14:00 Tumenski Legion - MHC Snezhnye Barsy 3:2 0:1,1:0,2:1
14:00 Mamonty Jugry - Avto 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Reaktor 2:3 1:1,1:1,0:1
12:00 Kristall Berdsk - Tolpar 5:4 2:1,2:1,1:2
11:00 Omskie Yastreby - Oktan 4:2 1:1,1:1,2:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Belye Tigry 3:1 2:0,1:0,0:1
25.11.2012 19:00 HC Energie - Yunost 2:1 1:0,1:1,0:0
14:00 MHC Kapitan - MHC Spartak 2:5 1:3,0:0,1:2
10:00 MHC MVD - SK Riga 2:0 1:0,1:0,0:0
10:00 Russkie Vityazi - MHC Khimik 1:0 0:0,0:0,1:0
10:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 3:2 0:1,2:0,1:1
24.11.2012 17:00 HC Energie - Yunost 6:0 2:0,1:0,3:0
14:00 MHC Kapitan - MHC Spartak 5:6sn 4:0,1:1,0:4,0:0,0:1
12:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 2:5 1:3,1:2,0:0
12:00 Tumenski Legion - Avto 5:7 2:2,2:2,1:3
11:00 Sibirskie Snaipery - Oktan 6:4 2:0,2:1,2:3
10:00 MHC Bars - Stalnye Lisy 3:4 1:0,1:1,1:3
10:00 Serebrjanye Lvy - Amurskie Tigry 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
10:00 Chaika - Beliye Medvedi 5:2 2:1,2:1,1:0
10:00 Russkie Vityazi - MHC Khimik 2:4 1:0,1:2,0:2
10:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 1:3 0:1,1:0,0:2
08:00 Kristall Berdsk - Belye Tigry 4:9 1:3,0:3,3:3
07:00 Omskie Yastreby - Reaktor 5:2 4:0,0:1,1:1
07:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
23.11.2012 16:30 Patriot - MHC Dynamo-Shinnik 1:8 0:2,0:2,1:4
16:00 Serebrjanye Lvy - Amurskie Tigry 5:3 1:0,3:3,1:0
14:00 Mamonty Jugry - MHC Snezhnye Barsy 3:1 2:0,1:1,0:0
14:00 Chaika - Beliye Medvedi 0:3 0:1,0:2,0:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Oktan 4:1 2:0,2:1,0:0
12:00 Kristall Berdsk - Belye Tigry 4:2 3:1,1:1,0:0
11:00 Omskie Yastreby - Reaktor 3:4 2:0,0:2,1:2
11:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 0:5 0:0,0:1,0:4
10:00 MHC Bars - Stalnye Lisy 3:1 1:1,2:0,0:0
08:00 Tumenski Legion - Avto 5:6sn 1:1,4:2,0:2,0:0,0:1
21.11.2012 16:30 Patriot - MHC Dynamo-Shinnik 1:5 0:1,0:3,1:1
20.11.2012 18:30 SK Riga - MHC MVD 5:2 2:0,1:2,2:0
15:30 MHC Khimik - Russkie Vityazi 10:2 3:0,7:1,0:1
15:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 9:4 3:2,4:2,2:0
14:00 MHC Spartak - MHC Kapitan 2:0 1:0,1:0,0:0
19.11.2012 16:30 MHC Dynamo-Shinnik - HC Energie 3:1 2:0,0:1,1:0
16:00 SK Riga - MHC MVD 3:1 2:0,0:1,1:0
15:30 MHC Khimik - Russkie Vityazi 3:2 0:1,0:0,3:1
15:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 6:2 2:0,2:1,2:1
15:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 4:3sn 0:0,1:2,2:1,0:0,1:0
14:00 Belye Tigry - Kuznetskie Medvedi 2:5 0:3,1:2,1:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Tumenski Legion 6:4 2:2,2:1,2:1
14:00 Oktan - Omskie Yastreby 2:4 0:1,1:1,1:2
14:00 Beliye Medvedi - MHC Bars 4:10 1:3,0:6,3:1
14:00 Avto - Mamonty Jugry 3:4 0:2,1:0,2:2
14:00 MHC Spartak - MHC Kapitan 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
13:30 Tolpar - Kristall Berdsk 5:1 1:1,1:0,3:0
12:00 Yunost - Patriot 4:1 2:0,0:1,2:0
12:00 Stalnye Lisy - Chaika 10:4 1:0,2:2,7:2
09:00 Amurskie Tigry - Loko 1:2 1:0,0:0,0:2
18.11.2012 12:00 Avto - Mamonty Jugry 3:1 2:0,0:1,1:0
12:00 Belye Tigry - Kuznetskie Medvedi 3:5 0:0,1:1,2:4
11:30 MHC Dynamo-Shinnik - HC Energie 1:2 0:0,0:1,1:1
11:00 Yunost - Patriot 3:4 0:1,2:1,1:2
10:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 2:4 0:1,0:1,2:2
10:00 SKA-1946 - Almaz 1:2 0:0,0:2,1:0
09:00 Beliye Medvedi - MHC Bars 3:2 0:1,2:0,1:1
08:00 Stalnye Lisy - Chaika 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
08:00 Oktan - Omskie Yastreby 2:8 0:4,2:3,0:1
08:00 Tolpar - Kristall Berdsk 11:1 2:0,4:1,5:0
07:00 MHC Snezhnye Barsy - Tumenski Legion 2:1 1:0,0:1,1:0
03:00 Amurskie Tigry - Loko 4:3sn 2:1,0:2,1:0,0:0,1:0
17.11.2012 14:00 MHC Khimik - MHC Kapitan 4:2 2:0,2:1,0:1
10:00 SKA-1946 - Almaz 4:1 1:1,2:0,1:0
10:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 5:3 1:0,2:0,2:3
16.11.2012 18:30 SK Riga - Mytischi Atlanti 2:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Yunost - HC Energie 0:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Patriot 3:2 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Khimik - MHC Kapitan 2:0 0:0,2:0,0:0
14:00 Oktan - Sibirskie Snaipery 2:5 -:-,-:-,-:-
14:00 Beliye Medvedi - Chaika 3:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Avto - Tumenski Legion 3:0 -:-,-:-,-:-
14:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Belye Tigry - Kristall Berdsk 7:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 5:2 2:1,2:1,1:0
12:00 Stalnye Lisy - MHC Bars 6:5 1:1,3:0,2:4
10:00 Reaktor - Omskie Yastreby 2:12 0:5,2:4,0:3
09:00 Amurskie Tigry - Serebrjanye Lvy 7:4 3:0,2:3,2:1
09:00 MHC Snezhnye Barsy - Mamonty Jugry 2:6 2:2,0:2,0:2
15.11.2012 18:30 SK Riga - Mytischi Atlanti 3:6 2:1,0:4,1:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Patriot 3:1 0:1,2:0,1:0
16:30 Yunost - HC Energie 1:2 1:2,0:0,0:0
15:00 Reaktor - Omskie Yastreby 3:2 1:0,2:1,0:1
14:00 Avto - Tumenski Legion 0:2 0:0,0:2,0:0
14:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 4:3 2:2,0:1,2:0
14:00 Belye Tigry - Kristall Berdsk 3:4 0:2,0:1,3:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Mamonty Jugry 0:1 0:1,0:0,0:0
14:00 Oktan - Sibirskie Snaipery 2:0 1:0,1:0,0:0
14:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14:00 Beliye Medvedi - Chaika 3:1 0:0,1:0,2:1
13:30 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 0:5 0:3,0:1,0:1
12:00 Stalnye Lisy - MHC Bars 2:5 1:2,1:1,0:2
09:00 Amurskie Tigry - Serebrjanye Lvy 4:0 0:0,1:0,3:0
01.11.2012 16:30 Loko - SK Riga 2:4 0:1,1:1,1:2
16:00 Serebrjanye Lvy - CSKA-Red Army 2:1 1:0,0:1,1:0
16:00 MHC Kapitan - SKA-1946 0:1 0:0,0:1,0:0
16:00 Russkie Vityazi - Almaz 2:3sn 1:0,1:2,0:0,0:0,0:1
16:00 MHC MVD - MHC Spartak 4:1 0:0,2:1,2:0
15:30 Patriot - Amurskie Tigry 3:5 0:0,0:3,3:2
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Khimik 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:00 Chaika - Belye Tigry 2:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Mamonty Jugry - Oktan 6:1 1:0,2:0,3:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 1:3 0:1,1:1,0:1
31.10.2012 18:00 Patriot - Amurskie Tigry 1:4 0:1,0:2,1:1
16:30 Loko - SK Riga 3:1 0:0,0:1,3:0
16:00 Russkie Vityazi - Almaz 4:5 2:0,2:3,0:2
16:00 MHC MVD - MHC Spartak 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
16:00 Serebrjanye Lvy - CSKA-Red Army 4:3 2:1,2:1,0:1
16:00 MHC Kapitan - SKA-1946 3:4sn 0:0,2:3,1:0,0:0,0:1
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Khimik 7:4 3:2,3:1,1:1
14:00 Chaika - Belye Tigry 3:2 1:2,2:0,0:0
14:00 Mamonty Jugry - Oktan 9:2 3:1,3:1,3:0
12:30 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 4:7 1:3,1:2,2:2
12:00 Kristall Berdsk - Kuznetskie Medvedi 4:3pp 1:2,2:0,0:1,1:0
30.10.2012 16:30 Yunost - MHC Dynamo-Shinnik 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Avto 3:2ppsn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
12:00 Kristall Berdsk - Kuznetskie Medvedi 2:6 1:0,0:4,1:2
29.10.2012 18:00 HC Energie - Amurskie Tigry 3:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Yunost - MHC Dynamo-Shinnik 1:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 3:1 -:-,-:-,-:-
16:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 2:4 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC MVD - MHC Khimik 7:6 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC Kapitan - Almaz 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Chaika - Tolpar 0:3 0:0,0:2,0:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Avto 2:4 1:0,0:2,1:2
14:00 Tumenski Legion - Oktan 6:1 4:0,1:0,1:1
14:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 3:5 1:1,0:3,2:1
14:00 Mamonty Jugry - Reaktor 2:1 2:0,0:0,0:1
12:30 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 1:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 0:7 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC Bars - Belye Tigry 12:3 3:0,2:2,7:1
28.10.2012 17:00 HC Energie - Amurskie Tigry 6:0 2:0,2:0,2:0
14:00 MHC Kapitan - Almaz 2:3 1:0,1:1,0:2
12:00 Tumenski Legion - Oktan 6:1 1:0,1:1,4:0
12:00 Mamonty Jugry - Reaktor 5:1 1:0,3:1,1:0
11:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 2:5 0:0,0:3,2:2
11:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 5:0 2:0,1:0,2:0
10:00 Chaika - Tolpar 3:1 0:0,2:0,1:1
10:00 MHC MVD - MHC Khimik 5:4 3:2,2:2,0:0
10:00 MHC Bars - Belye Tigry 4:1 0:0,2:0,2:1
10:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 3:2 1:0,1:1,1:1
10:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 4:3 0:2,4:1,0:0
07:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 5:2 2:0,0:2,3:0
26.10.2012 16:30 MHC Bars - Tolpar 10:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Tumenski Legion - Reaktor 4:3pp 0:1,2:0,1:2,1:0
12:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 4:5ppsn 3:2,1:1,0:1,0:0,0:1
25.10.2012 15:00 Tumenski Legion - Reaktor 3:4 1:0,0:4,2:0
12:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 2:1 1:1,1:0,0:0
11:00 MHC Bars - Tolpar 3:2 1:0,0:1,2:1
24.10.2012 18:30 SK Riga - Patriot 7:1 3:0,0:0,4:1
17:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 2:8 0:4,1:3,1:1
16:30 MHC Khimik - Loko 2:4 0:0,1:2,1:2
15:00 Beliye Medvedi - Mamonty Jugry 3:2 1:1,0:0,2:1
15:00 CSKA-Red Army - HC Energie 7:2 2:2,4:0,1:0
15:00 Oktan - MHC Snezhnye Barsy 3:5 1:3,0:1,2:1
15:00 Belye Tigry - Sibirskie Snaipery 1:6 0:1,0:3,1:2
13:00 Kristall Berdsk - Chaika 4:6 1:0,0:3,3:3
13:00 MHC Spartak - Serebrjanye Lvy 1:3 1:0,0:3,0:0
11:30 Almaz - MHC MVD 1:2 0:2,1:0,0:0
10:00 Amurskie Tigry - Yunost 3:0 1:0,1:0,1:0
23.10.2012 18:30 SK Riga - Patriot 3:1 1:0,2:0,0:1
17:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 3:4 3:0,0:3,0:1
17:00 MHC Kapitan - Russkie Vityazi 1:3 1:0,0:2,0:1
16:30 Almaz - MHC MVD 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - Loko 4:5 1:2,1:2,2:1
15:00 Beliye Medvedi - Mamonty Jugry 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 CSKA-Red Army - HC Energie 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Oktan - MHC Snezhnye Barsy 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 MHC Spartak - Serebrjanye Lvy 5:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Sibirskie Snaipery 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:00 Kristall Berdsk - Chaika 1:4 -:-,-:-,-:-
04:00 Amurskie Tigry - Yunost 3:4 1:0,0:3,2:1
22.10.2012 17:00 MHC Kapitan - Russkie Vityazi 4:1 1:0,2:0,1:1
21.10.2012 16:00 SK Riga - HC Energie 0:1 0:0,0:1,0:0
15:00 MHC Khimik - Serebrjanye Lvy 1:2 1:0,0:1,0:1
13:00 Belye Tigry - Omskie Yastreby 0:2 0:0,0:1,0:1
12:00 Almaz - Mytischi Atlanti 1:5 1:1,0:2,0:2
11:00 SKA-1946 - MHC MVD 8:0 2:0,4:0,2:0
11:00 CSKA-Red Army - Patriot 5:2 2:0,2:1,1:1
11:00 Reaktor - MHC Snezhnye Barsy 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
10:00 Beliye Medvedi - Tumenski Legion 4:2 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC Spartak - Loko 1:2 0:1,0:1,1:0
09:00 Kristall Berdsk - MHC Bars 2:5 0:2,1:3,1:0
09:00 Stalnye Lisy - Mamonty Jugry 11:4 5:1,3:3,3:0
09:00 Oktan - Avto 8:3 2:0,3:2,3:1
09:00 Tolpar - Sibirskie Snaipery 4:0 2:0,1:0,1:0
08:00 Kuznetskie Medvedi - Chaika 2:3sn 0:2,0:0,2:0,0:0,0:1
03:00 Amurskie Tigry - MHC Dynamo-Shinnik 4:1 1:0,1:0,2:1
20.10.2012 16:00 SK Riga - HC Energie 3:2 0:0,3:1,0:1
15:00 MHC Khimik - Serebrjanye Lvy 5:3 2:0,2:1,1:2
13:00 Belye Tigry - Omskie Yastreby 2:9 0:2,1:3,1:4
11:00 SKA-1946 - MHC MVD 7:4 2:1,4:1,1:2
11:00 CSKA-Red Army - Patriot 6:1 1:0,2:0,3:1
11:00 Reaktor - MHC Snezhnye Barsy 4:6 0:3,4:1,0:2
11:00 MHC Spartak - Loko 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
10:15 Almaz - Mytischi Atlanti 4:2 1:0,2:1,1:1
10:00 Beliye Medvedi - Tumenski Legion 2:0 1:0,1:0,0:0
10:00 Stalnye Lisy - Mamonty Jugry 8:1 1:0,7:1,0:0
09:00 Tolpar - Sibirskie Snaipery 3:4sn 1:2,0:1,2:0,0:0,0:1
09:00 Kristall Berdsk - MHC Bars 0:12 0:2,0:8,0:2
08:00 Kuznetskie Medvedi - Chaika 3:0 0:0,1:0,2:0
08:00 Oktan - Avto 1:2 0:0,1:1,0:1
04:00 Amurskie Tigry - MHC Dynamo-Shinnik 2:1 1:1,0:0,1:0
18.10.2012 16:00 Reaktor - Avto 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
15:00 Stalnye Lisy - Tumenski Legion 7:5 6:1,0:3,1:1
14:30 Tolpar - Omskie Yastreby 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Bars 2:4 0:2,0:2,2:0
17.10.2012 18:00 Patriot - MHC Khimik 4:3 -:-,-:-,-:-
18:00 HC Energie - MHC Spartak 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 Serebrjanye Lvy - SKA-1946 4:5 2:1,0:2,2:2
16:00 Reaktor - Avto 3:6 2:2,0:1,1:3
12:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Bars 1:3 0:1,1:1,0:1
10:00 Tolpar - Omskie Yastreby 2:6 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Tumenski Legion 4:3 1:0,2:1,1:2
16.10.2012 18:00 Patriot - MHC Khimik 2:1 0:0,1:1,1:0
18:00 HC Energie - MHC Spartak 2:3 0:0,1:2,1:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - SK Riga 2:1 0:0,2:1,0:0
17:30 Loko - Almaz 0:2 0:0,0:1,0:1
17:30 Yunost - CSKA-Red Army 2:6 2:1,0:3,0:2
17:00 MHC MVD - MHC Kapitan 2:1 1:0,1:1,0:0
17:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 0:3 0:2,0:1,0:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Kristall Berdsk 7:1 -:-,-:-,-:-
15.10.2012 17:30 MHC Dynamo-Shinnik - SK Riga 1:4 -:-,-:-,-:-
17:30 Loko - Almaz 6:5 -:-,-:-,-:-
17:30 Yunost - CSKA-Red Army 2:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Serebrjanye Lvy - SKA-1946 2:0 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC MVD - MHC Kapitan 1:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Kristall Berdsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
10:00 MHC Snezhnye Barsy - Beliye Medvedi 3:5 1:2,1:1,1:2
09:30 Mamonty Jugry - Belye Tigry 6:1 3:0,1:1,2:0
14.10.2012 17:00 HC Energie - MHC Khimik 5:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Patriot - MHC Spartak 1:6 0:4,0:0,1:2
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Beliye Medvedi 2:4 0:2,0:1,2:1
13:00 Mamonty Jugry - Belye Tigry 5:6 3:3,1:1,1:2
13.10.2012 17:00 HC Energie - MHC Khimik 7:2 0:0,3:2,4:0
16:00 Yunost - SK Riga 4:6 2:0,2:3,0:3
15:30 Patriot - MHC Spartak 1:8 0:2,0:2,1:4
12:30 MHC Dynamo-Shinnik - CSKA-Red Army 2:3 0:2,1:1,1:0
12:00 Loko - SKA-1946 4:2 2:2,2:0,0:0
12:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 4:1 2:0,1:0,1:1
12:00 Serebrjanye Lvy - Almaz 3:4 1:0,0:3,2:1
11:00 Mytischi Atlanti - MHC Kapitan 4:1 3:0,0:1,1:0
11:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 1:4 0:1,1:1,0:2
08:00 Omskie Yastreby - Kristall Berdsk 9:2 2:0,4:2,3:0
12.10.2012 17:30 Loko - SKA-1946 1:3 0:1,0:2,1:0
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - CSKA-Red Army 3:1 2:1,1:0,0:0
17:30 Yunost - SK Riga 2:3pp 0:0,2:1,0:1,0:1
17:00 Serebrjanye Lvy - Almaz 5:4pp 1:2,2:1,1:1,1:0
17:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 3:1 2:1,0:0,1:0
16:30 MHC Bars - Chaika 5:3 2:1,1:1,2:1
16:00 Mytischi Atlanti - MHC Kapitan 5:1 2:0,2:0,1:1
15:00 Mamonty Jugry - Tolpar 4:5sn 1:1,2:2,1:1,0:0,0:1
15:00 Avto - Beliye Medvedi 4:2 1:1,2:1,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Stalnye Lisy 0:4 0:1,0:1,0:2
15:00 Tumenski Legion - Belye Tigry 1:2 1:0,0:1,0:1
15:00 Oktan - Reaktor 0:3 0:0,0:3,0:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Kristall Berdsk 4:6 -:-,-:-,-:-
11.10.2012 16:30 MHC Bars - Chaika 0:2 0:1,0:1,0:0
15:00 Avto - Beliye Medvedi 4:2 2:2,2:0,0:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Stalnye Lisy 3:6 1:1,1:3,1:2
15:00 Tumenski Legion - Belye Tigry 5:2 4:2,0:0,1:0
15:00 Oktan - Reaktor 1:2 1:2,0:0,0:0
15:00 Mamonty Jugry - Tolpar 2:0 0:0,1:0,1:0
10.10.2012 12:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 6:4 -:-,-:-,-:-
09.10.2012 18:30 SK Riga - Amurskie Tigry 3:2 1:0,1:1,1:1
17:00 Russkie Vityazi - Loko 3:2 1:1,2:0,0:1
17:00 MHC Kapitan - Serebrjanye Lvy 4:2 1:0,2:1,1:1
17:00 SKA-1946 - Patriot 5:4sn 1:0,2:3,1:1,0:0,1:0
16:30 Almaz - HC Energie 2:1 1:1,0:0,1:0
16:30 MHC Khimik - MHC Dynamo-Shinnik 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
15:00 MHC Spartak - Yunost 4:0 1:0,1:0,2:0
15:00 Tumenski Legion - Tolpar 3:4sn 0:1,1:2,2:0,0:0,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 1:3 -:-,-:-,-:-
08.10.2012 18:30 SK Riga - Amurskie Tigry 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:00 Russkie Vityazi - Loko 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:00 MHC Kapitan - Serebrjanye Lvy 5:2 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - Patriot 5:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - HC Energie 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - MHC Dynamo-Shinnik 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - Yunost 4:1 0:1,1:0,3:0
15:00 Tumenski Legion - Tolpar 2:3 0:1,2:1,0:1
15:00 Avto - Stalnye Lisy 1:4 0:1,0:1,1:2
07.10.2012 13:00 Avto - Stalnye Lisy 6:4 2:1,2:2,2:1
11:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 2:5 2:2,0:1,0:2
06.10.2012 15:00 MHC Khimik - Yunost 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Kapitan - Loko 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Belye Tigry - MHC Snezhnye Barsy 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - Patriot 4:3 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - HC Energie 3:1 -:-,-:-,-:-
11:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 2:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Russkie Vityazi - Serebrjanye Lvy 5:3 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - MHC Dynamo-Shinnik 3:5 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - Sibirskie Snaipery 4:6 -:-,-:-,-:-
09:00 Kristall Berdsk - Mamonty Jugry 2:3 -:-,-:-,-:-
05.10.2012 17:00 Russkie Vityazi - Serebrjanye Lvy 2:4 0:0,0:3,2:1
17:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 1:0 0:0,1:0,0:0
17:00 MHC Kapitan - Loko 4:7 1:2,1:1,2:4
17:00 SKA-1946 - HC Energie 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
16:30 Almaz - Patriot 5:0 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - Yunost 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Chaika - Sibirskie Snaipery 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - MHC Snezhnye Barsy 1:0 -:-,-:-,-:-
13:00 MHC Spartak - MHC Dynamo-Shinnik 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Kristall Berdsk - Mamonty Jugry 1:4 -:-,-:-,-:-
03.10.2012 16:30 MHC Bars - Sibirskie Snaipery 2:4 2:1,0:2,0:1
15:00 Beliye Medvedi - Reaktor 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Avto 3:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Oktan 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Chaika - Omskie Yastreby 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:30 Tolpar - MHC Snezhnye Barsy 3:4 1:3,2:1,0:0
14:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 2:0 0:0,2:0,0:0
13:00 Kristall Berdsk - Tumenski Legion 4:6 -:-,-:-,-:-
02.10.2012 16:30 MHC Bars - Sibirskie Snaipery 3:1 1:0,2:1,0:0
15:00 Chaika - Omskie Yastreby 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
15:00 Beliye Medvedi - Reaktor 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Belye Tigry - Avto 1:8 0:2,0:4,1:2
15:00 Stalnye Lisy - Oktan 6:2 4:0,2:0,0:2
14:30 Tolpar - MHC Snezhnye Barsy 5:1 1:1,2:0,2:0
14:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 3:4sn 1:0,0:1,2:2,0:0,0:1
13:00 Kristall Berdsk - Tumenski Legion 3:4 1:0,0:3,2:1
01.10.2012 18:00 Patriot - Russkie Vityazi 2:3 1:3,0:0,1:0
18:00 HC Energie - MHC Kapitan 2:4 0:1,1:1,1:2
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - SKA-1946 5:3 3:1,1:0,1:2
17:30 Yunost - Almaz 1:4 1:1,0:1,0:2
10:00 Amurskie Tigry - MHC Khimik 5:6sn 1:2,3:0,1:3,0:0,0:1
30.09.2012 15:30 Patriot - Russkie Vityazi 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
13:00 HC Energie - MHC Kapitan 4:5ppsn 1:1,1:1,2:2,0:0,0:1
12:30 MHC Dynamo-Shinnik - SKA-1946 2:6 1:3,1:1,0:2
12:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 4:1 2:0,1:1,1:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Tumenski Legion 2:3 1:2,1:1,0:0
12:00 Yunost - Almaz 3:4 1:1,1:1,1:2
12:00 Loko - MHC MVD 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
11:00 MHC Bars - Omskie Yastreby 1:2 0:0,1:1,0:1
11:00 CSKA-Red Army - SK Riga 1:2 0:0,1:2,0:0
09:15 Stalnye Lisy - Reaktor 5:2 2:0,1:2,2:0
09:00 Tolpar - Avto 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
04:00 Amurskie Tigry - MHC Khimik 4:3 1:0,2:1,1:2
29.09.2012 12:00 Loko - MHC MVD 2:1 1:1,0:0,1:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Tumenski Legion 4:2 1:0,0:1,3:1
11:00 CSKA-Red Army - SK Riga 4:3 2:0,1:2,1:1
11:00 MHC Bars - Omskie Yastreby 2:4 0:1,2:1,0:2
11:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 3:5 0:3,2:1,1:1
09:00 Tolpar - Avto 4:1 3:1,1:0,0:0
08:00 Stalnye Lisy - Reaktor 8:1 2:0,5:1,1:0
28.09.2012 18:00 Patriot - MHC Kapitan 3:1 0:0,2:1,1:0
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Almaz 1:2 0:2,0:0,1:0
17:30 Yunost - SKA-1946 1:3 0:2,0:1,1:0
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Kristall Berdsk 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Mamonty Jugry - Chaika 3:1 2:0,0:1,1:0
13:00 HC Energie - Russkie Vityazi 7:5 -:-,-:-,-:-
10:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 1:5 -:-,-:-,-:-
27.09.2012 18:00 HC Energie - Russkie Vityazi 4:1 -:-,-:-,-:-
18:00 Patriot - MHC Kapitan 4:3 -:-,-:-,-:-
17:30 Loko - Mytischi Atlanti 4:5pp 0:0,1:3,3:1,0:1
17:30 Yunost - SKA-1946 1:2ppsn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Almaz 4:3ppsn 0:1,2:2,1:0,0:0,1:0
17:00 Serebrjanye Lvy - MHC MVD 4:3 1:0,2:3,1:0
15:00 Mamonty Jugry - Chaika 4:5 2:0,0:3,2:2
10:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 2:3 0:1,1:0,1:2
10:00 MHC Snezhnye Barsy - Kristall Berdsk 4:1 0:0,2:0,2:1
26.09.2012 17:30 Loko - Mytischi Atlanti 0:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Serebrjanye Lvy - MHC MVD 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Oktan - Belye Tigry 4:3 1:1,1:0,2:2
25.09.2012 16:30 MHC Khimik - CSKA-Red Army 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Mamonty Jugry - MHC Bars 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Oktan - Belye Tigry 4:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Tumenski Legion - Chaika 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Avto - Kristall Berdsk 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 8:2 -:-,-:-,-:-
24.09.2012 16:30 MHC Khimik - CSKA-Red Army 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Mamonty Jugry - MHC Bars 5:6ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Kuznetskie Medvedi 0:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Tumenski Legion - Chaika 2:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Avto - Kristall Berdsk 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 4:1 -:-,-:-,-:-
23.09.2012 15:00 MHC Kapitan - Yunost 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:0
13:00 Oktan - Tolpar 1:3 0:1,1:2,0:0
12:00 Almaz - Amurskie Tigry 3:4pp 2:1,1:1,0:1,0:1
11:00 Reaktor - Belye Tigry 2:3ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
11:00 Russkie Vityazi - MHC Dynamo-Shinnik 2:5 1:1,1:3,0:1
11:00 MHC MVD - Patriot 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
10:00 Mytischi Atlanti - HC Energie 5:4pp 1:1,2:2,1:1,1:0
09:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 5:6 0:2,2:3,3:1
22.09.2012 15:00 MHC Kapitan - Yunost 8:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Khimik - SK Riga 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Oktan - Tolpar 4:5 -:-,-:-,-:-
13:00 Tumenski Legion - MHC Bars 0:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - Loko 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - Amurskie Tigry 3:5 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC MVD - Patriot 5:8 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 2:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - Belye Tigry 4:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - HC Energie 4:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Russkie Vityazi - MHC Dynamo-Shinnik 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
21.09.2012 17:00 Serebrjanye Lvy - Loko 1:2 0:0,0:1,1:1
16:30 MHC Khimik - SK Riga 2:1 0:0,0:1,2:0
15:00 Tumenski Legion - MHC Bars 3:1 0:1,2:0,1:0
15:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 4:2 2:0,0:2,2:0
15:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 3:1 1:0,1:0,1:1
20.09.2012 17:00 MHC Kapitan - MHC Dynamo-Shinnik 5:4sn 1:0,2:3,1:1,0:0,1:0
17:00 Russkie Vityazi - Yunost 5:1 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC MVD - HC Energie 4:2 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - Amurskie Tigry 4:1 -:-,-:-,-:-
16:00 Reaktor - Tolpar 1:0 0:0,0:0,1:0
16:00 Mytischi Atlanti - Patriot 1:2 1:1,0:0,0:1
19.09.2012 17:00 MHC Kapitan - MHC Dynamo-Shinnik 1:4 0:2,0:1,1:1
17:00 Russkie Vityazi - Yunost 2:1 0:0,0:0,2:1
17:00 SKA-1946 - Amurskie Tigry 0:1 0:0,0:1,0:0
16:00 Reaktor - Tolpar 0:5 0:0,0:2,0:3
16:00 Mytischi Atlanti - Patriot 4:3 2:0,2:3,0:0
15:00 MHC Spartak - SK Riga 3:4 0:2,0:2,3:0
12:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
11:00 MHC MVD - HC Energie 3:4 0:0,3:3,0:1
18.09.2012 15:00 Belye Tigry - Beliye Medvedi 3:7 1:2,0:2,2:3
15:00 Chaika - MHC Snezhnye Barsy 3:1 1:0,0:1,2:0
15:00 MHC Spartak - SK Riga 6:0 2:0,1:0,3:0
13:00 Kristall Berdsk - Oktan 7:1 0:1,3:0,4:0
12:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 1:2 1:0,0:0,0:2
17.09.2012 15:00 CSKA-Red Army - Almaz 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 Belye Tigry - Beliye Medvedi 2:8 -:-,-:-,-:-
15:00 Chaika - MHC Snezhnye Barsy 6:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Kristall Berdsk - Oktan 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16.09.2012 12:00 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 3:4 0:1,2:2,1:1
11:00 CSKA-Red Army - Almaz 2:3 0:1,2:2,0:0
08:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 5:1 1:0,1:0,3:1
15.09.2012 13:00 Belye Tigry - Stalnye Lisy 4:2 2:1,1:0,1:1
12:00 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 4:3sn 0:1,2:0,1:2,0:0,1:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Oktan 6:1 4:0,1:0,1:1
11:00 Chaika - Avto 2:1 0:1,1:0,1:0
11:00 MHC Bars - MHC Snezhnye Barsy 6:2 3:1,2:0,1:1
09:00 Tolpar - Beliye Medvedi 3:2 1:1,1:1,1:0
09:00 Kristall Berdsk - Reaktor 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
08:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 10:2 0:2,7:0,3:0
04:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 1:5 1:1,0:2,0:2
14.09.2012 18:30 SK Riga - Almaz 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
18:00 HC Energie - Loko 3:5 2:2,0:0,1:3
18:00 Patriot - Serebrjanye Lvy 4:5pp 2:1,1:1,1:2,0:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC MVD 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
17:30 Yunost - Mytischi Atlanti 5:4pp 3:2,0:1,1:1,1:0
16:30 MHC Bars - MHC Snezhnye Barsy 9:3 3:1,5:0,1:2
15:00 Belye Tigry - Stalnye Lisy 4:5 2:1,2:3,0:1
15:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 3:4sn 0:0,1:2,2:1,0:0,0:1
14:30 Tolpar - Beliye Medvedi 3:1 2:0,1:0,0:1
14:00 Kuznetskie Medvedi - Oktan 4:1 1:0,0:1,3:0
13:00 Kristall Berdsk - Reaktor 3:2 3:2,0:0,0:0
11:00 Chaika - Avto 3:2 1:0,1:0,1:2
10:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 4:1 2:0,0:0,2:1
13.09.2012 18:30 SK Riga - Almaz 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
18:00 HC Energie - Loko 6:1 -:-,-:-,-:-
18:00 Patriot - Serebrjanye Lvy 5:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC MVD 4:5 2:4,1:0,1:1
17:30 Yunost - Mytischi Atlanti 0:8 0:4,0:2,0:2
16:30 MHC Khimik - MHC Spartak 0:2 0:0,0:2,0:0
15:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 1:4 0:2,1:2,0:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 3:2 0:1,3:1,0:0
12.09.2012 16:30 MHC Bars - Avto 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - MHC Spartak 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:30 Tolpar - Stalnye Lisy 3:1 0:0,0:0,3:1
14:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 4:2 1:1,2:1,1:0
13:30 Sibirskie Snaipery - Tumenski Legion 7:0 2:0,3:0,2:0
11.09.2012 18:30 SK Riga - SKA-1946 1:4 -:-,-:-,-:-
18:00 HC Energie - Serebrjanye Lvy 0:3 0:2,0:1,0:0
18:00 Patriot - Loko 1:2sn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
17:30 Yunost - MHC MVD 0:3 0:0,0:1,0:2
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Mytischi Atlanti 1:4 1:1,0:2,0:1
16:30 MHC Bars - Avto 7:0 1:0,2:0,4:0
14:30 Tolpar - Stalnye Lisy 3:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 4:1 -:-,-:-,-:-
10.09.2012 18:30 SK Riga - SKA-1946 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,1:0
18:00 Patriot - Loko 3:1 1:0,0:1,2:0
18:00 HC Energie - Serebrjanye Lvy 5:1 0:0,1:0,4:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Mytischi Atlanti 3:6 0:2,1:2,2:2
17:30 Yunost - MHC MVD 2:5 0:2,2:0,0:3
09.09.2012 13:00 Oktan - Chaika 1:5 0:1,0:1,1:3
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby 0:2 0:1,0:0,0:1
11:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
10:00 Beliye Medvedi - Kristall Berdsk 5:1 2:0,1:1,2:0
08.09.2012 13:00 Oktan - Chaika 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby 1:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 2:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Beliye Medvedi - Kristall Berdsk 9:1 -:-,-:-,-:-
06.09.2012 17:30 Loko - Yunost 2:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - SK Riga 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 3:2 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC Kapitan - CSKA-Red Army 2:6 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - MHC Spartak 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Almaz - MHC Khimik 6:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery 6:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Kristall Berdsk 6:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Oktan - MHC Bars 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:00 Mamonty Jugry - Tumenski Legion 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Dynamo-Shinnik 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - Chaika 3:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 1:0 -:-,-:-,-:-
08:00 Avto - Omskie Yastreby 2:4 -:-,-:-,-:-
05.09.2012 17:30 Loko - Yunost 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
17:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
17:00 MHC Kapitan - CSKA-Red Army 2:5 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - MHC Spartak 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:00 Russkie Vityazi - SK Riga 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Almaz - MHC Khimik 4:1 -:-,-:-,-:-
16:00 Reaktor - Chaika 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Tolpar 3:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Mamonty Jugry - Tumenski Legion 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Kristall Berdsk 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Oktan - MHC Bars 0:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Dynamo-Shinnik 4:1 -:-,-:-,-:-
10:00 Avto - Omskie Yastreby 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
04.09.2012 15:00 Belye Tigry - Tolpar 1:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 5:3 -:-,-:-,-:-
03.09.2012 18:00 HC Energie - Patriot 4:0 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - MHC Khimik 2:6 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC Kapitan - SK Riga 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - MHC Spartak 2:4 -:-,-:-,-:-
16:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Avto - Sibirskie Snaipery 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - Yunost 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - MHC Dynamo-Shinnik 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
02.09.2012 17:00 HC Energie - Patriot 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 SKA-1946 - MHC Khimik 6:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Kapitan - SK Riga 5:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Sibirskie Snaipery 5:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Loko - MHC Dynamo-Shinnik 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Almaz - MHC Spartak 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 4:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Serebrjanye Lvy - Yunost 3:0 -:-,-:-,-:-