MHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
12.03.2012 15:30 Chaika - SKA-1946 4:2 -:-,-:-,-:-
25.02.2012 11:00 Loko - Avto 2:1 0:0,1:1,1:0
09.02.2012 12:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 2:6 -:-,-:-,-:-
08.02.2012 19:00 Tatranskie Volki - MHC Kapitan 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:00 SKA-1946 - MHC Spartak 3:4 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Khimik - Russkie Vityazi 6:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Mamonty Jugry - Stalnye Lisy 3:1 -:-,-:-,-:-
07.02.2012 18:30 SK Riga - CSKA-Red Army 2:1 -:-,-:-,-:-
16:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 Almaz - MHC Snezhnye Barsy 2:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Mamonty Jugry - Stalnye Lisy 3:4 -:-,-:-,-:-
14:00 MHK Gazovik - Belye Tigry 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Spartak 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
11:00 Yunost - Amurskie Tigry 5:2 -:-,-:-,-:-
06.02.2012 19:00 Tatranskie Volki - MHC MVD 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Olimpija 9:0 -:-,-:-,-:-
05.02.2012 15:00 Yunost - MHC Kapitan 8:3 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Khimik - Mytischi Atlanti 4:1 -:-,-:-,-:-
11:30 MHC Dynamo-Shinnik - Amurskie Tigry 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
11:00 Almaz - MHC Spartak 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Serebrjanye Lvy - MHC Snezhnye Barsy 3:5 -:-,-:-,-:-
10:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 4:3 -:-,-:-,-:-
08:00 MHK Gazovik - Ladia 2:1 1:1,0:0,1:0
07:00 Stalnye Lisy - Tolpar 6:7 3:3,2:3,1:1
04.02.2012 19:00 Tatranskie Volki - CSKA-Red Army 2:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - Reaktor 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
12:00 Mamonty Jugry - Belye Tigry 4:3sn 0:2,0:0,3:1,0:0,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Chaika 1:3 0:1,0:2,1:0
07:00 Sibirskie Snaipery - Olimpija 6:0 0:0,3:0,3:0
03.02.2012 18:30 SK Riga - MHC MVD 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Kapitan 0:1 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Khimik - MHC Spartak 3:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Almaz - Mytischi Atlanti 2:5 -:-,-:-,-:-
14:00 MHK Gazovik - Tolpar 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 7:3 -:-,-:-,-:-
11:30 SKA-1946 - MHC Snezhnye Barsy 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
09:00 Beliye Medvedi - MHC Bars 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
02.02.2012 19:00 Tatranskie Volki - Amurskie Tigry 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 Stalnye Lisy - Reaktor 8:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Mamonty Jugry - Ladia 4:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Loko 0:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Chaika 2:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Olimpija 7:2 -:-,-:-,-:-
01.02.2012 18:30 SK Riga - MHC Kapitan 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Yunost - MHC MVD 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - CSKA-Red Army 0:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Almaz - Russkie Vityazi 5:1 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Khimik - MHC Snezhnye Barsy 1:2 -:-,-:-,-:-
08:00 Avto - Belye Tigry 3:4 1:0,1:2,1:2
31.01.2012 14:00 Beliye Medvedi - Olimpija 7:4 0:1,5:2,2:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Bars 5:4sn 1:0,3:2,0:2,0:0,1:0
12:00 Mamonty Jugry - Tolpar 4:5 2:1,1:0,1:4
11:00 Omskie Yastreby - Chaika 4:1 0:1,3:0,1:0
08:00 MHK Gazovik - Reaktor 5:3 1:1,1:1,3:1
07:00 Sibirskie Snaipery - Loko 2:1 0:0,0:0,2:1
30.01.2012 18:30 SK Riga - Amurskie Tigry 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Yunost - CSKA-Red Army 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC MVD 2:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Avto - Ladia 2:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Stalnye Lisy - Belye Tigry 8:2 -:-,-:-,-:-
29.01.2012 12:00 Beliye Medvedi - Chaika 3:4 -:-,-:-,-:-
08:00 Omskie Yastreby - Loko 4:1 1:0,2:0,1:1
07:00 Sibirskie Snaipery - MHC Bars 7:5 3:1,2:3,2:1
28.01.2012 12:00 MHC Snezhnye Barsy - Serebrjanye Lvy 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Russkie Vityazi - MHC Khimik 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Mamonty Jugry - Reaktor 8:1 4:0,3:1,1:0
10:00 MHC Spartak - SKA-1946 5:1 0:0,2:1,3:0
09:00 Mytischi Atlanti - Almaz 1:2 0:1,0:1,1:0
08:00 Stalnye Lisy - Ladia 4:2 1:0,1:0,2:2
08:00 Avto - Tolpar 3:4sn 1:2,1:1,1:0,0:0,0:1
27.01.2012 14:00 Beliye Medvedi - Loko 3:10 -:-,-:-,-:-
08:00 Omskie Yastreby - MHC Bars 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
26.01.2012 16:00 MHC Kapitan - SK Riga 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:00 MHC MVD - Yunost 3:5 -:-,-:-,-:-
15:30 Mytischi Atlanti - MHC Khimik 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 MHC Spartak - Almaz 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:00 Mamonty Jugry - MHK Gazovik 6:3 -:-,-:-,-:-
25.01.2012 15:00 Russkie Vityazi - Serebrjanye Lvy 5:2 -:-,-:-,-:-
14:00 CSKA-Red Army - MHC Dynamo-Shinnik 2:0 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Snezhnye Barsy - SKA-1946 1:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Mamonty Jugry - MHK Gazovik 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
09:00 Amurskie Tigry - Tatranskie Volki 4:3 -:-,-:-,-:-
24.01.2012 16:00 MHC Kapitan - Yunost 3:5 -:-,-:-,-:-
15:30 Ladia - Tolpar 0:3 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Spartak - MHC Khimik 2:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Reaktor - Belye Tigry 5:2 0:0,5:1,0:1
23.01.2012 16:30 Loko - Olimpija 4:2 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC MVD - MHC Dynamo-Shinnik 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 Ladia - Tolpar 3:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Chaika - MHC Bars 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 9:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Reaktor - Belye Tigry 2:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Beliye Medvedi - Avto 5:2 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Almaz 3:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 2:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Amurskie Tigry - SK Riga 5:2 -:-,-:-,-:-
22.01.2012 14:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 2:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Chaika - MHC Bars 1:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - Avto 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHK Gazovik - Kuznetskie Medvedi 5:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Mamonty Jugry - Sibirskie Snaipery 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
11:00 Loko - Olimpija 2:0 -:-,-:-,-:-
10:00 CSKA-Red Army - Tatranskie Volki 9:4 -:-,-:-,-:-
08:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 4:1 0:0,1:1,3:0
21.01.2012 14:00 MHC Kapitan - MHC Dynamo-Shinnik 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC Khimik 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 MHK Gazovik - Kuznetskie Medvedi 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Mamonty Jugry - Sibirskie Snaipery 2:3 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC Spartak - Serebrjanye Lvy 2:4 -:-,-:-,-:-
03:00 Amurskie Tigry - Yunost 6:5 -:-,-:-,-:-
20.01.2012 16:00 MHC MVD - Tatranskie Volki 5:4 -:-,-:-,-:-
15:30 Mytischi Atlanti - SKA-1946 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Russkie Vityazi - Almaz 1:5 -:-,-:-,-:-
14:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 CSKA-Red Army - SK Riga 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Tolpar - Reaktor 4:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Avto 7:0 -:-,-:-,-:-
10:00 Ladia - Belye Tigry 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
19.01.2012 15:30 Ladia - Belye Tigry 7:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Tolpar - Reaktor 2:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Avto 6:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 3:5 -:-,-:-,-:-
18.01.2012 16:00 MHC MVD - SK Riga 0:2 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC Kapitan - Tatranskie Volki 3:0 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Bars - Chaika 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Olimpija - Loko 5:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Mamonty Jugry - Kuznetskie Medvedi 0:2 -:-,-:-,-:-
14:00 CSKA-Red Army - Yunost 4:1 -:-,-:-,-:-
14:00 MHK Gazovik - Sibirskie Snaipery 2:0 -:-,-:-,-:-
09:00 Amurskie Tigry - MHC Dynamo-Shinnik 2:3 -:-,-:-,-:-
17.01.2012 15:30 MHC Bars - Chaika 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Olimpija - Loko 2:7 -:-,-:-,-:-
14:00 MHK Gazovik - Sibirskie Snaipery 7:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Mamonty Jugry - Kuznetskie Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
16.01.2012 15:30 Mytischi Atlanti - Tatranskie Volki 5:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Belye Tigry - Reaktor 1:8 -:-,-:-,-:-
13:30 Tolpar - Ladia 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
15.01.2012 14:00 Loko - SKA-1946 3:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Belye Tigry - Reaktor 2:0 -:-,-:-,-:-
08:00 Tolpar - Ladia 2:3 0:0,0:3,2:0
14.01.2012 12:00 Avto - Beliye Medvedi 5:2 -:-,-:-,-:-
10:45 Tatranskie Volki - Serebrjanye Lvy 4:8 -:-,-:-,-:-
08:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 4:3 -:-,-:-,-:-
13.01.2012 16:00 MHC Kapitan - MHC Spartak 2:5 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC MVD - MHC Snezhnye Barsy 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:00 Avto - Beliye Medvedi 2:3ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - MHK Gazovik 5:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:00 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 1:4 -:-,-:-,-:-
09:00 Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti 3:5 -:-,-:-,-:-
12.01.2012 16:30 Serebrjanye Lvy - SK Riga 4:2 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC MVD - MHC Snezhnye Barsy 2:1 -:-,-:-,-:-
16:00 SKA-1946 - Tatranskie Volki 8:1 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Khimik - MHC Dynamo-Shinnik 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:30 Almaz - Yunost 9:2 -:-,-:-,-:-
14:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 7:0 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Spartak - MHC Kapitan 5:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Belye Tigry - Chaika 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Mamonty Jugry 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - MHK Gazovik 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:00 Ladia - Olimpija 2:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Tolpar - Loko 1:0sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:00 Reaktor - MHC Bars 1:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti 3:1 -:-,-:-,-:-
11.01.2012 16:30 Serebrjanye Lvy - SK Riga 2:1 -:-,-:-,-:-
16:00 SKA-1946 - Tatranskie Volki 2:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Ladia - Olimpija 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 MHC Khimik - MHC Dynamo-Shinnik 2:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Almaz - Yunost 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Reaktor - MHC Bars 4:5 -:-,-:-,-:-
14:00 Belye Tigry - Chaika 3:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Avto - Omskie Yastreby 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Tolpar - Loko 6:2 -:-,-:-,-:-
10.01.2012 16:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 5:2 -:-,-:-,-:-
14:00 CSKA-Red Army - MHC Snezhnye Barsy 0:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Avto - Omskie Yastreby 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 5:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 8:2 4:1,4:0,0:1
12:00 Sibirskie Snaipery - MHK Gazovik 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
09.01.2012 14:00 MHC Khimik - Yunost 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 MHC Kapitan - Mytischi Atlanti 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Belye Tigry - Loko 3:5 -:-,-:-,-:-
11:00 Kuznetskie Medvedi - Mamonty Jugry 6:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Serebrjanye Lvy - Tatranskie Volki 4:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Almaz - MHC Dynamo-Shinnik 1:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Ladia - MHC Bars 2:8 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 3:2 -:-,-:-,-:-
10:00 CSKA-Red Army - MHC Snezhnye Barsy 4:5 -:-,-:-,-:-
10:00 Reaktor - Olimpija 5:4 -:-,-:-,-:-
10:00 SKA-1946 - SK Riga 0:2 -:-,-:-,-:-
08:00 Tolpar - Chaika 2:3 -:-,-:-,-:-
07:00 Sibirskie Snaipery - MHK Gazovik 1:6 -:-,-:-,-:-
03:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 3:1 -:-,-:-,-:-
08.01.2012 14:00 MHC Khimik - Yunost 6:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Belye Tigry - Loko 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Serebrjanye Lvy - Tatranskie Volki 2:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Almaz - MHC Dynamo-Shinnik 2:1 -:-,-:-,-:-
10:00 SKA-1946 - SK Riga 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
10:00 Ladia - MHC Bars 2:0 -:-,-:-,-:-
10:00 Mytischi Atlanti - MHC Kapitan 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
10:00 Reaktor - Olimpija 2:4 -:-,-:-,-:-
08:00 Tolpar - Chaika 3:1 1:0,1:0,1:1
02:00 Amurskie Tigry - MHC Spartak 2:1 2:1,0:0,0:0
15.12.2011 15:30 MHC Bars - Belye Tigry 4:2 -:-,-:-,-:-
14.12.2011 15:30 MHC Bars - Belye Tigry 5:1 -:-,-:-,-:-
12.12.2011 19:00 Tatranskie Volki - Almaz 2:9 -:-,-:-,-:-
18:30 SK Riga - MHC Khimik 3:1 -:-,-:-,-:-
16:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 3:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 5:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Avto - Stalnye Lisy 6:2 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Spartak - MHC Kapitan 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 1:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 5:3 -:-,-:-,-:-
11.12.2011 19:00 Tatranskie Volki - Almaz 2:9 -:-,-:-,-:-
14:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 3:1 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Kapitan - MHC Spartak 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - Stalnye Lisy 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 SK Riga - MHC Khimik 0:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Belye Tigry - Ladia 4:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Olimpija - Chaika 2:1 0:0,2:0,0:1
10:00 Reaktor - Tolpar 1:8 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC Bars - Loko 6:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
09:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 2:5 -:-,-:-,-:-
08:00 MHK Gazovik - Mamonty Jugry 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
07:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 1:2 -:-,-:-,-:-
07:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 8:3 -:-,-:-,-:-
10.12.2011 12:00 Belye Tigry - Ladia 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 MHK Gazovik - Mamonty Jugry 4:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Olimpija - Chaika 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:00 Reaktor - Tolpar 2:1 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC Bars - Loko 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
09.12.2011 16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Serebrjanye Lvy 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:00 MHC Kapitan - Mytischi Atlanti 1:2 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Spartak - Amurskie Tigry 3:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Yunost - SKA-1946 0:5 -:-,-:-,-:-
08:00 Stalnye Lisy - Avto 6:2 -:-,-:-,-:-
08.12.2011 19:00 Tatranskie Volki - MHC Khimik 1:5 -:-,-:-,-:-
18:30 SK Riga - Almaz 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Serebrjanye Lvy 4:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 6:5 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Bars - Tolpar 4:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Mytischi Atlanti - MHC Kapitan 6:2 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Spartak - Amurskie Tigry 1:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Stalnye Lisy - Avto 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 0:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 2:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Yunost - SKA-1946 1:2 -:-,-:-,-:-
07.12.2011 19:00 Tatranskie Volki - MHC Khimik 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Loko - Mamonty Jugry 6:1 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Bars - Tolpar 5:4 -:-,-:-,-:-
14:00 SK Riga - Almaz 0:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 1:2 -:-,-:-,-:-
14:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 6:1 -:-,-:-,-:-
06.12.2011 16:30 Yunost - Serebrjanye Lvy 1:6 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - SKA-1946 2:4 -:-,-:-,-:-
05.12.2011 16:30 Yunost - Serebrjanye Lvy 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - SKA-1946 3:4 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC Kapitan - Ladia 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Russkie Vityazi - Chaika 7:1 -:-,-:-,-:-
14:00 CSKA-Red Army - Tolpar 1:0 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Spartak - MHC Bars 2:4 -:-,-:-,-:-
14:00 SK Riga - MHK Gazovik 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - Olimpija 3:2 -:-,-:-,-:-
04.12.2011 19:00 Tatranskie Volki - Avto 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Loko 1:2 -:-,-:-,-:-
02:00 Amurskie Tigry - Reaktor 2:4 -:-,-:-,-:-
03.12.2011 16:00 SK Riga - Mamonty Jugry 2:1 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Khimik - Sibirskie Snaipery 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Russkie Vityazi - Olimpija 4:1 -:-,-:-,-:-
11:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHK Gazovik 4:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Almaz - Kuznetskie Medvedi 2:1 -:-,-:-,-:-
10:00 CSKA-Red Army - Belye Tigry 9:2 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC MVD - Tolpar 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
09:00 Mytischi Atlanti - MHC Bars 3:2 -:-,-:-,-:-
02.12.2011 19:00 Tatranskie Volki - Stalnye Lisy 4:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Amurskie Tigry - Ladia 8:3 -:-,-:-,-:-
09:00 MHC Snezhnye Barsy - Chaika 3:4 -:-,-:-,-:-
01.12.2011 18:30 SK Riga - Avto 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Yunost - MHK Gazovik 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Mamonty Jugry 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:00 Russkie Vityazi - Loko 1:4 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC Spartak - Olimpija 5:0 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC MVD - Belye Tigry 3:1 -:-,-:-,-:-
16:00 SKA-1946 - Sibirskie Snaipery 9:4 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC Kapitan - Tolpar 2:0 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Khimik - Omskie Yastreby 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:30 Almaz - Beliye Medvedi 6:1 -:-,-:-,-:-
14:00 CSKA-Red Army - Reaktor 15:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Serebrjanye Lvy - Kuznetskie Medvedi 2:6 -:-,-:-,-:-
30.11.2011 14:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC Bars 2:4 -:-,-:-,-:-
29.11.2011 18:30 SK Riga - Stalnye Lisy 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Avto 5:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Yunost - Mamonty Jugry 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:00 MHC Kapitan - Belye Tigry 4:3ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 SKA-1946 - Kuznetskie Medvedi 1:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:00 MHC MVD - Reaktor 4:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Mytischi Atlanti - Loko 1:3 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Khimik - Beliye Medvedi 2:4 -:-,-:-,-:-
15:30 Almaz - Omskie Yastreby 4:2 -:-,-:-,-:-
14:00 CSKA-Red Army - Ladia 3:2 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Spartak - Chaika 4:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Serebrjanye Lvy - Sibirskie Snaipery 5:3 -:-,-:-,-:-
28.11.2011 14:00 MHC Snezhnye Barsy - Olimpija 7:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Tatranskie Volki - MHK Gazovik 1:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Amurskie Tigry - Tolpar 1:3 -:-,-:-,-:-
27.11.2011 15:00 Yunost - Avto 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 MHC Kapitan - Reaktor 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:00 Serebrjanye Lvy - Omskie Yastreby 2:3 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Khimik - Kuznetskie Medvedi 4:5 -:-,-:-,-:-
11:30 MHC Dynamo-Shinnik - Stalnye Lisy 2:8 -:-,-:-,-:-
11:00 Almaz - Sibirskie Snaipery 7:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Russkie Vityazi - MHC Bars 0:5 -:-,-:-,-:-
10:00 SKA-1946 - Beliye Medvedi 1:2 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC MVD - Ladia 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:00 MHC Spartak - Loko 0:4 -:-,-:-,-:-
10:00 Mytischi Atlanti - Chaika 4:0 -:-,-:-,-:-
26.11.2011 12:00 MHC Snezhnye Barsy - CSKA-Red Army 0:5 0:1,0:1,0:3
12:00 Tatranskie Volki - Mamonty Jugry 3:1 0:1,1:0,2:0
03:00 Amurskie Tigry - Belye Tigry 4:2 4:0,0:2,0:0
25.11.2011 16:30 Yunost - Stalnye Lisy 4:3 -:-,-:-,-:-
16:00 SKA-1946 - Omskie Yastreby 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 MHC Snezhnye Barsy - CSKA-Red Army 3:2 -:-,-:-,-:-
11:30 Serebrjanye Lvy - Beliye Medvedi 5:2 -:-,-:-,-:-
24.11.2011 16:30 Loko - MHC Bars 4:0 -:-,-:-,-:-
15:30 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 3:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Chaika - Olimpija 8:2 -:-,-:-,-:-
23.11.2011 16:30 Loko - MHC Bars 2:3 -:-,-:-,-:-
15:30 Chaika - Olimpija 7:4 -:-,-:-,-:-
14:00 MHK Gazovik - MHC MVD 1:8 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Avto - MHC Kapitan 4:3 -:-,-:-,-:-
22.11.2011 14:00 Mamonty Jugry - CSKA-Red Army 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
21.11.2011 15:30 Ladia - Tatranskie Volki 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Reaktor - SK Riga 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Stalnye Lisy - MHC Kapitan 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Belye Tigry - MHC Dynamo-Shinnik 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Avto - MHC MVD 1:4 -:-,-:-,-:-
13:30 Tolpar - Yunost 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - MHC Snezhnye Barsy 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Spartak 4:1 -:-,-:-,-:-
08:00 MHK Gazovik - Amurskie Tigry 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
20.11.2011 14:00 Chaika - Almaz 3:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Olimpija - Serebrjanye Lvy 4:5ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Loko - MHC Khimik 4:3 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC Bars - SKA-1946 7:1 -:-,-:-,-:-
07:00 Beliye Medvedi - Mytischi Atlanti 6:3 1:0,4:2,1:1
07:00 Sibirskie Snaipery - MHC Spartak 3:4 1:1,2:1,0:2
19.11.2011 12:00 Belye Tigry - Yunost 6:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - Amurskie Tigry 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Kuznetskie Medvedi - Russkie Vityazi 2:0 -:-,-:-,-:-
10:00 Reaktor - Tatranskie Volki 3:6 -:-,-:-,-:-
10:00 Ladia - SK Riga 2:4 -:-,-:-,-:-
08:00 Tolpar - MHC Dynamo-Shinnik 3:0 -:-,-:-,-:-
08:00 Omskie Yastreby - MHC Snezhnye Barsy 4:1 -:-,-:-,-:-
08:00 Stalnye Lisy - MHC MVD 5:2 -:-,-:-,-:-
08:00 MHK Gazovik - CSKA-Red Army 1:5 -:-,-:-,-:-
18.11.2011 16:30 Loko - Almaz 1:0 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Bars - Serebrjanye Lvy 4:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Chaika - MHC Khimik 4:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Olimpija - SKA-1946 6:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Mamonty Jugry - MHC Kapitan 4:1 -:-,-:-,-:-
17.11.2011 15:30 Ladia - Yunost 7:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Reaktor - MHC Dynamo-Shinnik 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Belye Tigry - SK Riga 1:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Beliye Medvedi - MHC Snezhnye Barsy 0:1pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 Avto - CSKA-Red Army 2:1ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Stalnye Lisy - Amurskie Tigry 5:2 -:-,-:-,-:-
13:30 Tolpar - Tatranskie Volki 3:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Russkie Vityazi 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Mytischi Atlanti 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - MHC Spartak 7:0 -:-,-:-,-:-
16.11.2011 15:30 Chaika - Serebrjanye Lvy 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:30 MHC Bars - MHC Khimik 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Olimpija - Almaz 3:6 -:-,-:-,-:-
14:00 MHK Gazovik - MHC Kapitan 5:2 -:-,-:-,-:-
08:30 Mamonty Jugry - MHC MVD 6:2 1:1,2:0,3:1
15.11.2011 15:30 Ladia - MHC Dynamo-Shinnik 0:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Belye Tigry - Tatranskie Volki 4:1 -:-,-:-,-:-
13:30 Tolpar - SK Riga 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Mytischi Atlanti 5:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - MHC Spartak 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Russkie Vityazi 4:1 -:-,-:-,-:-
10:00 Reaktor - Yunost 2:1 -:-,-:-,-:-
14.11.2011 16:30 Loko - Serebrjanye Lvy 1:0 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Bars - Almaz 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Olimpija - MHC Khimik 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Mamonty Jugry - Amurskie Tigry 4:2 -:-,-:-,-:-
08:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC MVD 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
13.11.2011 12:00 Beliye Medvedi - Russkie Vityazi 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC MVD 4:0 -:-,-:-,-:-
08:00 Omskie Yastreby - Mytischi Atlanti 4:3 -:-,-:-,-:-
11.11.2011 16:30 Loko - MHK Gazovik 2:4 -:-,-:-,-:-
08.11.2011 14:00 MHK Gazovik - Avto 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
07.11.2011 14:00 MHK Gazovik - Avto 8:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 4:2 -:-,-:-,-:-
06.11.2011 14:00 MHC Kapitan - Russkie Vityazi 5:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Chaika - Belye Tigry 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 SK Riga - Serebrjanye Lvy 5:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Tatranskie Volki - SKA-1946 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Loko - Tolpar 4:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Olimpija - Ladia 4:3 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC Bars - Reaktor 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
10:00 MHC Spartak - MHC MVD 3:1 -:-,-:-,-:-
03:00 Amurskie Tigry - MHC Snezhnye Barsy 1:2 -:-,-:-,-:-
05.11.2011 19:00 Tatranskie Volki - SKA-1946 0:4 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Kapitan - Russkie Vityazi 2:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Chaika - Belye Tigry 4:2 -:-,-:-,-:-
14:00 SK Riga - Serebrjanye Lvy 5:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Loko - Tolpar 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
11:00 Olimpija - Ladia 3:2 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC Bars - Reaktor 2:0 -:-,-:-,-:-
10:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 4:1 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC MVD - MHC Spartak 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
02:00 Amurskie Tigry - MHC Snezhnye Barsy 5:1 1:0,2:1,2:0
04.11.2011 16:30 Yunost - Almaz 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Khimik 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - Mamonty Jugry 7:5 -:-,-:-,-:-
08:00 Omskie Yastreby - MHK Gazovik 2:0 -:-,-:-,-:-
03.11.2011 16:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Khimik 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Loko - Belye Tigry 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Yunost - Almaz 2:3 -:-,-:-,-:-
15:30 MHC Bars - Ladia 7:2 -:-,-:-,-:-
15:30 Mytischi Atlanti - MHC MVD 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:30 Chaika - Tolpar 6:8 -:-,-:-,-:-
15:00 Olimpija - Reaktor 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Beliye Medvedi - Mamonty Jugry 5:2 -:-,-:-,-:-
14:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 5:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - MHK Gazovik 2:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 1:3 -:-,-:-,-:-
02.11.2011 18:30 SK Riga - SKA-1946 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Loko - Belye Tigry 2:1 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC Kapitan - MHC Snezhnye Barsy 1:3 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 4:1 -:-,-:-,-:-
15:30 Chaika - Tolpar 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Olimpija - Reaktor 0:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 3:2 -:-,-:-,-:-
14:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 0:2 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC Bars - Ladia 5:2 1:0,1:1,3:1
09:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 4:1 0:1,1:0,3:0
01.11.2011 18:30 SK Riga - SKA-1946 0:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Tatranskie Volki - Serebrjanye Lvy 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Yunost - MHC Khimik 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Almaz 3:2 -:-,-:-,-:-
16:00 MHC Kapitan - MHC Snezhnye Barsy 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - MHK Gazovik 3:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 5:0 -:-,-:-,-:-
03:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 7:0 -:-,-:-,-:-
31.10.2011 16:30 MHC Dynamo-Shinnik - Almaz 4:5 -:-,-:-,-:-
16:30 Yunost - MHC Khimik 1:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Avto - Sibirskie Snaipery 4:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 3:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Beliye Medvedi - MHK Gazovik 4:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Mamonty Jugry 6:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
30.10.2011 12:00 Avto - Sibirskie Snaipery 6:5 -:-,-:-,-:-
08:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 2:7 -:-,-:-,-:-
29.10.2011 13:00 Belye Tigry - MHC Bars 4:8 -:-,-:-,-:-
11:00 Ladia - Loko 0:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Reaktor - Chaika 4:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Tolpar - Olimpija 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
28.10.2011 17:30 Yunost - SK Riga 2:1 -:-,-:-,-:-
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Tatranskie Volki 5:4 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC MVD - MHC Kapitan 5:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ladia - Loko 1:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Reaktor - Chaika 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Mytischi Atlanti 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 Belye Tigry - MHC Bars 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 5:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Olimpija 5:2 -:-,-:-,-:-
13:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
27.10.2011 17:30 Yunost - SK Riga 3:1 -:-,-:-,-:-
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Tatranskie Volki 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 MHC MVD - MHC Kapitan 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 0:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 MHK Gazovik - Omskie Yastreby 3:1 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC Snezhnye Barsy - Mytischi Atlanti 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
26.10.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - Almaz 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ladia - Chaika 0:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Reaktor - Loko 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Olimpija 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - Omskie Yastreby 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Mamonty Jugry - Beliye Medvedi 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:30 Tolpar - MHC Bars 4:7 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 1:3 0:1,1:2,0:0
13:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 6:2 0:0,1:1,5:1
12:30 SKA-1946 - MHC Khimik 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
25.10.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - Almaz 5:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Yunost - Tatranskie Volki 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - SK Riga 3:2 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - MHC Khimik 4:3 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Ladia - Chaika 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 Reaktor - Loko 2:6 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - MHC Kapitan 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 Belye Tigry - Olimpija 2:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - MHC Bars 0:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 0:8 -:-,-:-,-:-
24.10.2011 17:30 Yunost - Tatranskie Volki 3:2 -:-,-:-,-:-
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - SK Riga 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
17:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 8:2 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - MHC Kapitan 7:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC Spartak 0:1 -:-,-:-,-:-
23.10.2011 15:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Mamonty Jugry - Omskie Yastreby 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Khimik 2:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 7:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 SKA-1946 - Almaz 2:3 -:-,-:-,-:-
09:00 MHK Gazovik - Beliye Medvedi 5:3 -:-,-:-,-:-
08:00 Sibirskie Snaipery - Avto 4:2 -:-,-:-,-:-
08:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC Spartak 2:3 -:-,-:-,-:-
22.10.2011 13:00 MHK Gazovik - Beliye Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Mamonty Jugry - Omskie Yastreby 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 5:6pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Khimik 5:3 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - Almaz 3:1 -:-,-:-,-:-
08:00 Sibirskie Snaipery - Avto 3:1 -:-,-:-,-:-
21.10.2011 17:30 Loko - Ladia 7:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Olimpija - Tolpar 3:7 1:2,2:3,0:2
12:00 Chaika - Reaktor 3:0 -:-,-:-,-:-
20.10.2011 19:00 Tatranskie Volki - MHC Dynamo-Shinnik 2:0 -:-,-:-,-:-
18:30 SK Riga - Yunost 2:1 -:-,-:-,-:-
17:30 Loko - Ladia 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 MHC Kapitan - MHC MVD 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Chaika - Reaktor 5:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Olimpija - Tolpar 2:8 -:-,-:-,-:-
10:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 3:4 -:-,-:-,-:-
19.10.2011 19:00 Tatranskie Volki - MHC Dynamo-Shinnik 3:2 -:-,-:-,-:-
18:30 SK Riga - Yunost 2:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 4:2 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC Kapitan - MHC MVD 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Mytischi Atlanti - MHC Snezhnye Barsy 2:4 -:-,-:-,-:-
04:00 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 4:2 -:-,-:-,-:-
18.10.2011 16:30 Almaz - Serebrjanye Lvy 6:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Mytischi Atlanti - MHC Snezhnye Barsy 5:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Loko - Reaktor 5:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - SKA-1946 0:1pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 Chaika - Ladia 5:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Olimpija - Belye Tigry 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 5:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 3:2 -:-,-:-,-:-
17.10.2011 16:30 Chaika - Ladia 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 MHC Khimik - SKA-1946 5:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - Serebrjanye Lvy 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Loko - Reaktor 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 Olimpija - Belye Tigry 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Avto - MHK Gazovik 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Mamonty Jugry 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
16.10.2011 19:00 Tatranskie Volki - Yunost 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Kapitan - CSKA-Red Army 3:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - MHK Gazovik 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 SK Riga - MHC Dynamo-Shinnik 1:3 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - MHC Snezhnye Barsy 0:5 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Mamonty Jugry 5:3 -:-,-:-,-:-
03:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 0:2 -:-,-:-,-:-
15.10.2011 19:00 Tatranskie Volki - Yunost 5:4 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Kapitan - CSKA-Red Army 4:5 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Khimik - Serebrjanye Lvy 5:0 -:-,-:-,-:-
14:00 SK Riga - MHC Dynamo-Shinnik 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - SKA-1946 0:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - MHC Snezhnye Barsy 3:1 -:-,-:-,-:-
04:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 7:3 -:-,-:-,-:-
14.10.2011 16:30 Almaz - SKA-1946 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - Serebrjanye Lvy 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13.10.2011 16:30 MHC Bars - Omskie Yastreby 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Ladia - MHK Gazovik 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Loko - Sibirskie Snaipery 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Chaika - Kuznetskie Medvedi 2:1 -:-,-:-,-:-
16:00 Olimpija - Beliye Medvedi 1:7 -:-,-:-,-:-
16:00 Reaktor - Mamonty Jugry 4:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Stalnye Lisy 1:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Avto 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12.10.2011 16:00 Russkie Vityazi - MHC Kapitan 6:2 -:-,-:-,-:-
11.10.2011 17:00 MHC MVD - MHC Spartak 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 MHC Bars - Beliye Medvedi 7:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Loko - Kuznetskie Medvedi 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:30 Ladia - Mamonty Jugry 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Chaika - Sibirskie Snaipery 2:1 -:-,-:-,-:-
16:00 Olimpija - Omskie Yastreby 3:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Russkie Vityazi - MHC Kapitan 4:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Reaktor - MHK Gazovik 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Avto 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 6:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Stalnye Lisy 1:3 -:-,-:-,-:-
10.10.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - MHC Dynamo-Shinnik 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
17:00 SKA-1946 - Yunost 11:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - Tatranskie Volki 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - SK Riga 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - MHC MVD 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Snezhnye Barsy - Amurskie Tigry 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
09.10.2011 15:00 MHC Khimik - SK Riga 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Chaika - Beliye Medvedi 2:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Belye Tigry - Mamonty Jugry 5:3 -:-,-:-,-:-
13:00 MHC Snezhnye Barsy - Amurskie Tigry 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Olimpija - Kuznetskie Medvedi 3:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Dynamo-Shinnik 8:6 -:-,-:-,-:-
11:00 Ladia - Avto 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Loko - Omskie Yastreby 0:2 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - Yunost 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - Sibirskie Snaipery 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - Stalnye Lisy 4:6 -:-,-:-,-:-
10:30 Almaz - Tatranskie Volki 5:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Tolpar - MHK Gazovik 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
08.10.2011 11:00 Mytischi Atlanti - MHC MVD 6:0 -:-,-:-,-:-
07.10.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - Yunost 1:3 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - MHC Dynamo-Shinnik 4:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Loko - Beliye Medvedi 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 MHC Khimik - Tatranskie Volki 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ladia - Stalnye Lisy 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:00 Olimpija - Sibirskie Snaipery 4:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Reaktor - Avto 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC Kapitan 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - MHK Gazovik 1:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Mamonty Jugry 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Chaika - Omskie Yastreby 3:2 -:-,-:-,-:-
11:30 Almaz - SK Riga 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - Kuznetskie Medvedi 4:7 -:-,-:-,-:-
06.10.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - Yunost 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:00 SKA-1946 - MHC Dynamo-Shinnik 2:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - Amurskie Tigry 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - Tatranskie Volki 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - SK Riga 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC Kapitan 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
05.10.2011 17:00 Russkie Vityazi - Amurskie Tigry 6:3 -:-,-:-,-:-
04.10.2011 15:00 Loko - Stalnye Lisy 3:4 -:-,-:-,-:-
03.10.2011 15:00 Avto - MHC Bars 1:3 -:-,-:-,-:-
14:45 Stalnye Lisy - Loko 4:7 -:-,-:-,-:-
13:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 1:5 -:-,-:-,-:-
02.10.2011 15:00 MHC Kapitan - SKA-1946 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Mamonty Jugry - Olimpija 4:2 -:-,-:-,-:-
12:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Spartak 5:1 -:-,-:-,-:-
12:00 SK Riga - Mytischi Atlanti 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 MHC MVD - Serebrjanye Lvy 2:1 0:0,1:1,1:0
09:00 CSKA-Red Army - Almaz 0:1 -:-,-:-,-:-
01.10.2011 19:00 Tatranskie Volki - Russkie Vityazi 6:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Loko 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - Belye Tigry 6:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Chaika 5:0 -:-,-:-,-:-
08:00 Sibirskie Snaipery - Tolpar 6:4 -:-,-:-,-:-
04:00 Amurskie Tigry - MHC Khimik 1:2 -:-,-:-,-:-
30.09.2011 18:30 SK Riga - MHC Snezhnye Barsy 2:1 -:-,-:-,-:-
17:30 Yunost - MHC Spartak 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Mytischi Atlanti 3:1 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC MVD - SKA-1946 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 CSKA-Red Army - Serebrjanye Lvy 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - Ladia 5:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Mamonty Jugry - MHC Bars 1:9 -:-,-:-,-:-
29.09.2011 15:00 Avto - Chaika 6:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - Olimpija 7:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Belye Tigry 3:6 -:-,-:-,-:-
13:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Tolpar 8:1 -:-,-:-,-:-
10:00 Amurskie Tigry - Almaz 6:4 -:-,-:-,-:-
28.09.2011 17:30 Yunost - Mytischi Atlanti 2:4 -:-,-:-,-:-
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC Snezhnye Barsy 0:2 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC Kapitan - MHC Khimik 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Mamonty Jugry - Loko 2:0 -:-,-:-,-:-
14:00 SK Riga - Russkie Vityazi 1:2 -:-,-:-,-:-
11:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
27.09.2011 19:00 Tatranskie Volki - MHC Spartak 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Olimpija 10:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - MHC Bars 2:3 -:-,-:-,-:-
13:30 Beliye Medvedi - Tolpar 3:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Reaktor 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Kuznetskie Medvedi - Ladia 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Belye Tigry 9:1 3:0,2:0,4:1
10:00 Amurskie Tigry - Serebrjanye Lvy 5:3 2:3,1:0,2:0
26.09.2011 17:30 Yunost - MHC Snezhnye Barsy 5:3 -:-,-:-,-:-
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Russkie Vityazi 5:2 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC Kapitan - Almaz 3:4 -:-,-:-,-:-
13:00 MHC MVD - MHC Khimik 2:4 -:-,-:-,-:-
09:30 Mamonty Jugry - Chaika 2:1 -:-,-:-,-:-
25.09.2011 17:00 Tatranskie Volki - Mytischi Atlanti 2:5 -:-,-:-,-:-
13:00 MHK Gazovik - Loko 2:5 -:-,-:-,-:-
13:00 Beliye Medvedi - Belye Tigry 5:7 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Olimpija 4:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - MHC Bars 9:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Omskie Yastreby - Reaktor 2:3 -:-,-:-,-:-
08:00 Sibirskie Snaipery - Ladia 3:1 -:-,-:-,-:-
04:00 Amurskie Tigry - SKA-1946 1:0 -:-,-:-,-:-
24.09.2011 16:00 SK Riga - MHC Spartak 3:4 1:4,2:0,0:0
16:00 Yunost - Russkie Vityazi 0:1 0:1,0:0,0:0
15:00 MHC Kapitan - Serebrjanye Lvy 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
13:00 CSKA-Red Army - MHC Khimik 2:3 0:2,1:1,1:0
11:00 MHC MVD - Almaz 0:2 0:1,0:1,0:0
23.09.2011 19:00 Tatranskie Volki - MHC Snezhnye Barsy 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Beliye Medvedi - Reaktor 7:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - Chaika 0:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Ladia 7:2 -:-,-:-,-:-
22.09.2011 14:30 Tolpar - Belye Tigry 4:1 -:-,-:-,-:-
21.09.2011 16:30 MHC Khimik - Almaz 2:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Belye Tigry 7:6 -:-,-:-,-:-
20.09.2011 19:00 Tatranskie Volki - SK Riga 1:0 -:-,-:-,-:-
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Yunost 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 Russkie Vityazi - MHC Snezhnye Barsy 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 2:5 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - Almaz 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 0:5 -:-,-:-,-:-
16:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 5:6 -:-,-:-,-:-
16:00 Olimpija - MHC Bars 1:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Mamonty Jugry - Avto 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - MHK Gazovik 6:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 0:4 -:-,-:-,-:-
10:00 Amurskie Tigry - MHC Kapitan 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
19.09.2011 19:00 Tatranskie Volki - SK Riga 3:6 -:-,-:-,-:-
17:30 MHC Dynamo-Shinnik - Yunost 6:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - MHC Snezhnye Barsy 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Chaika - Loko 2:1 -:-,-:-,-:-
16:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 0:4 -:-,-:-,-:-
16:00 Olimpija - MHC Bars 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Mamonty Jugry - Avto 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - MHK Gazovik 8:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 1:8 -:-,-:-,-:-
10:00 Amurskie Tigry - MHC Kapitan 5:0 1:0,2:0,2:0
09:00 Kuznetskie Medvedi - Beliye Medvedi 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,0:1
18.09.2011 15:00 Chaika - Loko 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Beliye Medvedi 4:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - Ladia 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17.09.2011 11:00 Reaktor - Ladia 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16.09.2011 16:30 MHC Khimik - MHC Kapitan 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15.09.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - MHC MVD 3:2 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 MHC Spartak - SK Riga 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Mytischi Atlanti - Yunost 1:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Russkie Vityazi - MHC Dynamo-Shinnik 5:4 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC Snezhnye Barsy - Tatranskie Volki 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14.09.2011 16:30 Chaika - Mamonty Jugry 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Ladia - Sibirskie Snaipery 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 MHC Bars - Avto 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 Reaktor - Kuznetskie Medvedi 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:00 Olimpija - Stalnye Lisy 3:10 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Omskie Yastreby 2:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Beliye Medvedi 4:5 -:-,-:-,-:-
13.09.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - CSKA-Red Army 4:7 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - MHC MVD 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Mytischi Atlanti - MHC Dynamo-Shinnik 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - Amurskie Tigry 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - Yunost 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12.09.2011 16:30 Chaika - MHK Gazovik 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Ladia - Kuznetskie Medvedi 4:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Bars - Stalnye Lisy 7:4 -:-,-:-,-:-
16:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 5:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Olimpija - Avto 1:5 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Snezhnye Barsy - SK Riga 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Beliye Medvedi 4:6 -:-,-:-,-:-
09:00 Tolpar - Omskie Yastreby 3:1 -:-,-:-,-:-
11.09.2011 15:00 MHC Khimik - MHC MVD 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - CSKA-Red Army 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - Amurskie Tigry 3:5 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - MHC Kapitan 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - MHC Dynamo-Shinnik 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Russkie Vityazi - Tatranskie Volki 4:1 -:-,-:-,-:-
10.09.2011 15:00 Chaika - Stalnye Lisy 5:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Belye Tigry - Kuznetskie Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Olimpija - Mamonty Jugry 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - Omskie Yastreby 8:3 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - MHK Gazovik 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Ladia - Beliye Medvedi 2:6 -:-,-:-,-:-
09:00 Tolpar - Sibirskie Snaipery 3:1 -:-,-:-,-:-
08:00 MHC Snezhnye Barsy - Yunost 2:1 -:-,-:-,-:-
09.09.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - MHC Kapitan 1:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - SK Riga 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 SKA-1946 - Amurskie Tigry 6:2 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - CSKA-Red Army 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 Almaz - MHC MVD 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
08.09.2011 16:30 Chaika - Avto 3:2 1:0,1:1,1:1
16:30 Ladia - Omskie Yastreby 2:5 1:1,0:3,1:1
16:30 MHC Bars - Mamonty Jugry 1:2 0:2,0:0,1:0
16:00 Reaktor - Beliye Medvedi 4:3 1:1,3:0,0:2
16:00 Olimpija - MHK Gazovik 0:5 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Snezhnye Barsy - MHC Dynamo-Shinnik 3:1 2:0,1:1,0:0
15:00 Belye Tigry - Sibirskie Snaipery 1:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 4:3 2:0,2:1,0:2
07.09.2011 17:00 Russkie Vityazi - Yunost 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
16:30 Almaz - MHC Kapitan 6:2 3:0,2:0,1:2
16:30 Mytischi Atlanti - SK Riga 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:1
16:30 MHC Khimik - Amurskie Tigry 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1
15:00 MHC Spartak - Tatranskie Volki 7:0 3:0,2:0,2:0
06.09.2011 17:30 CSKA-Red Army - Stalnye Lisy 1:2 -:-,-:-,-:-