MHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
06.03.2011 15:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 4:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Belye Tigry - Reaktor 7:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 0:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - Minskie Zubry 4:7 -:-,-:-,-:-
11:30 SKA-1946 - MHC Khimik 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Loko - Yunost 7:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - MHK Krylya Sovetov 4:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Ladia - Olimpija 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
09:00 Kuznetskie Medvedi - Beliye Medvedi 2:6 -:-,-:-,-:-
09:00 Tolpar - Chaika 2:0 -:-,-:-,-:-
08:00 Omskie Yastreby - MHK Gazovik 5:3 -:-,-:-,-:-
08:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
05.03.2011 17:00 Ladia - Olimpija 1:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Serebrjanye Lvy - SK Riga 2:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - Minskie Zubry 12:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Reaktor 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:30 Tolpar - Chaika 6:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Beliye Medvedi 5:6 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 2:7 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - MHK Krylya Sovetov 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
11:00 SKA-1946 - MHC Khimik 2:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Loko - Yunost 11:3 -:-,-:-,-:-
10:30 Amurskie Tigry - MHC Spartak 7:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Omskie Yastreby - MHK Gazovik 4:1 -:-,-:-,-:-
04.03.2011 10:30 Amurskie Tigry - MHC Spartak 8:2 1:1,3:0,4:1
03.03.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - MHC Khimik 2:4 -:-,-:-,-:-
17:30 Loko - Minskie Zubry 3:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - MHK Krylya Sovetov 4:1 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - SK Riga 3:5 -:-,-:-,-:-
17:00 Ladia - Chaika 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Belye Tigry - MHC Bars 6:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - MHC MVD 4:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Olimpija 2:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 2:7 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Avto 0:4 -:-,-:-,-:-
11:30 Almaz - Yunost 8:0 -:-,-:-,-:-
02.03.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - MHC Khimik 2:3 0:1,2:1,0:1
17:30 Loko - Minskie Zubry 2:1 1:0,0:0,1:1
17:00 Russkie Vityazi - MHK Krylya Sovetov 3:2 1:1,2:1,0:0
17:00 SKA-1946 - SK Riga 4:0 2:0,0:0,2:0
17:00 Ladia - Chaika 1:2 0:1,1:0,0:1
16:30 Almaz - Yunost 4:3sn 3:1,0:2,0:0,0:0,1:0
15:00 Mytischi Atlanti - MHC MVD 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - MHC Bars 5:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Olimpija 6:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 2:1 -:-,-:-,-:-
10:30 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 5:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Omskie Yastreby - Avto 6:2 -:-,-:-,-:-
01.03.2011 10:30 Amurskie Tigry - CSKA-Red Army 7:3 -:-,-:-,-:-
26.02.2011 16:00 Minskie Zubry - Serebrjanye Lvy 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Khimik - Loko 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Yunost - SKA-1946 0:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Olimpija - Belye Tigry 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC MVD - MHK Krylya Sovetov 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 SK Riga - Almaz 1:5 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - Ladia 6:4 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - Tolpar 3:4 -:-,-:-,-:-
09:00 MHK Gazovik - Kuznetskie Medvedi 1:3 -:-,-:-,-:-
25.02.2011 18:30 SK Riga - Almaz 3:1 1:1,1:0,1:0
18:30 Minskie Zubry - Serebrjanye Lvy 4:0 1:0,1:0,2:0
17:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 3:0 0:0,2:0,1:0
17:00 Reaktor - Ladia 9:3 1:2,3:1,5:0
16:30 Olimpija - Belye Tigry 1:2 1:1,0:0,0:1
16:30 MHC Khimik - Loko 4:0 1:0,1:0,2:0
16:00 Yunost - SKA-1946 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
15:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - Kuznetskie Medvedi 0:1 -:-,-:-,-:-
13:00 MHC MVD - MHK Krylya Sovetov 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - Tolpar 1:2 -:-,-:-,-:-
24.02.2011 17:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 2:3 0:0,0:3,2:0
15:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
23.02.2011 16:00 Yunost - Serebrjanye Lvy 5:6 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Minskie Zubry - SKA-1946 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
11:00 MHC Bars - Ladia 6:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - Tolpar 2:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - Belye Tigry 4:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 3:4 -:-,-:-,-:-
08:00 MHK Gazovik - Sibirskie Snaipery 1:0 -:-,-:-,-:-
22.02.2011 18:30 SK Riga - Loko 0:2 0:0,0:1,0:1
17:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 8:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Reaktor - Tolpar 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Bars - Ladia 9:0 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - Amurskie Tigry 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - Almaz 3:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Chaika - Belye Tigry 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:00 Minskie Zubry - SKA-1946 5:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 Yunost - Serebrjanye Lvy 7:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 8:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 MHK Gazovik - Sibirskie Snaipery 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 5:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
21.02.2011 18:30 SK Riga - Loko 1:3 -:-,-:-,-:-
17:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 9:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - Amurskie Tigry 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - Almaz 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 4:3 -:-,-:-,-:-
19.02.2011 15:00 MHC Khimik - Yunost 2:1 -:-,-:-,-:-
13:00 MHK Gazovik - Beliye Medvedi 7:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:00 Belye Tigry - Tolpar 1:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Stalnye Lisy 1:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - Olimpija 3:5 -:-,-:-,-:-
18.02.2011 17:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 1:5 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - Yunost 4:0 -:-,-:-,-:-
16:00 Chaika - Olimpija 5:4sn 1:1,3:2,0:1,0:0,1:0
15:00 Belye Tigry - Tolpar 2:4 0:2,1:0,1:2
15:00 Avto - Stalnye Lisy 3:6 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - Beliye Medvedi 2:4 -:-,-:-,-:-
14:00 SK Riga - MHK Krylya Sovetov 3:0 -:-,-:-,-:-
13:00 MHC Spartak - Minskie Zubry 5:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Reaktor 0:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - MHC Bars 5:2 -:-,-:-,-:-
17.02.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - SKA-1946 1:6 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC MVD - Amurskie Tigry 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 CSKA-Red Army - Minskie Zubry 6:5 -:-,-:-,-:-
16.02.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - SKA-1946 2:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 7:8pp -:-,-:-,-:-,0:1
13:00 Sibirskie Snaipery - MHC Bars 3:4 -:-,-:-,-:-
15.02.2011 18:30 SK Riga - Yunost 6:0 2:0,3:0,1:0
16:30 MHC Khimik - Minskie Zubry 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Almaz - Loko 5:4pp 2:1,1:1,1:2,1:0
15:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - MHK Gazovik 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - MHC MVD 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - Avto 4:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Ladia 6:1 -:-,-:-,-:-
13:00 MHK Krylya Sovetov - CSKA-Red Army 5:3 -:-,-:-,-:-
14.02.2011 18:30 SK Riga - Yunost 4:5 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - Minskie Zubry 4:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - Loko 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - CSKA-Red Army 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - Amurskie Tigry 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - MHC MVD 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 Beliye Medvedi - Avto 7:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Ladia 7:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Stalnye Lisy - MHK Gazovik 5:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Bars 1:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Omskie Yastreby - Reaktor 4:2 -:-,-:-,-:-
11.02.2011 13:00 Sibirskie Snaipery - Ladia 7:1 -:-,-:-,-:-
09.02.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - MHK Krylya Sovetov 1:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Olimpija 6:2 -:-,-:-,-:-
10:30 Amurskie Tigry - MHC Khimik 5:2 -:-,-:-,-:-
08.02.2011 17:00 SKA-1946 - MHK Krylya Sovetov 3:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - MHK Gazovik 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 3:4 -:-,-:-,-:-
07.02.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - MHC MVD 1:8 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 4:5 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Chaika 5:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Olimpija 4:3 -:-,-:-,-:-
10:30 Amurskie Tigry - SK Riga 4:5 -:-,-:-,-:-
06.02.2011 15:00 Russkie Vityazi - MHC Khimik 4:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Belye Tigry - Avto 4:7 2:3,1:3,1:1
12:00 Almaz - MHK Krylya Sovetov 1:2 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - MHC MVD 3:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Ladia - MHK Gazovik 4:10 -:-,-:-,-:-
05.02.2011 12:00 Serebrjanye Lvy - MHC Spartak 1:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - MHC Khimik 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
08:00 Omskie Yastreby - Olimpija 4:0 -:-,-:-,-:-
08:00 Sibirskie Snaipery - Chaika 1:3 -:-,-:-,-:-
04:00 Amurskie Tigry - Yunost 0:1 -:-,-:-,-:-
04.02.2011 17:30 Loko - MHK Krylya Sovetov 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 Russkie Vityazi - SK Riga 2:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Ladia - Avto 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:00 SKA-1946 - MHC Spartak 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - MHC MVD 9:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Beliye Medvedi 4:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - MHK Gazovik 6:0 2:0,2:0,2:0
03.02.2011 17:30 Serebrjanye Lvy - CSKA-Red Army 5:4 0:2,2:1,3:1
15:00 Mytischi Atlanti - SK Riga 0:2 0:2,0:0,0:0
12:00 Omskie Yastreby - Chaika 5:1 -:-,-:-,-:-
05:00 Amurskie Tigry - Minskie Zubry 1:2 -:-,-:-,-:-
02.02.2011 17:30 Loko - MHC MVD 6:5pp -:-,-:-,-:-,1:0
17:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army 1:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - Yunost 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
17:00 Ladia - Beliye Medvedi 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - MHC Spartak 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Stalnye Lisy 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:30 Tolpar - Avto 8:2 -:-,-:-,-:-
01.02.2011 16:30 MHC Khimik - MHK Gazovik 2:4 1:1,1:2,0:1
15:00 Mytischi Atlanti - Yunost 9:2 -:-,-:-,-:-
10:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 4:2 -:-,-:-,-:-
31.01.2011 17:30 Loko - MHC Spartak 4:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - Minskie Zubry 0:5 -:-,-:-,-:-
17:00 Ladia - Stalnye Lisy 1:11 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - CSKA-Red Army 5:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Beliye Medvedi 3:4sn 1:2,1:0,1:1,0:0,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 2:1 -:-,-:-,-:-
30.01.2011 15:00 MHC Khimik - Avto 4:5 1:0,1:4,2:1
15:00 MHK Krylya Sovetov - Olimpija 4:5sn 2:3,2:0,0:1,0:0,0:1
11:00 Mytischi Atlanti - Minskie Zubry 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
29.01.2011 16:00 SK Riga - MHK Gazovik 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - CSKA-Red Army 7:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC MVD - Olimpija 4:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Tolpar - Stalnye Lisy 8:0 -:-,-:-,-:-
08:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
28.01.2011 16:30 MHC Khimik - Beliye Medvedi 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:30 Amurskie Tigry - Belye Tigry 2:1 -:-,-:-,-:-
27.01.2011 18:30 Yunost - MHK Gazovik 2:1 -:-,-:-,-:-
18:30 SK Riga - Avto 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:30 Serebrjanye Lvy - Omskie Yastreby 1:7 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC MVD - Chaika 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - Olimpija 1:3 -:-,-:-,-:-
26.01.2011 18:30 Minskie Zubry - MHK Gazovik 2:4 0:0,2:4,0:0
17:00 SKA-1946 - Omskie Yastreby 4:0 1:0,1:0,2:0
16:30 MHC Khimik - Stalnye Lisy 0:3 0:1,0:1,0:1
16:30 MHK Krylya Sovetov - Chaika 4:1 2:0,2:0,0:1
15:00 CSKA-Red Army - Olimpija 5:1 1:0,2:1,2:0
10:30 Amurskie Tigry - Ladia 3:2 -:-,-:-,-:-
25.01.2011 18:30 SK Riga - Beliye Medvedi 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
18:30 Yunost - Avto 3:5 -:-,-:-,-:-
17:30 Serebrjanye Lvy - Sibirskie Snaipery 2:5 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - Belye Tigry 5:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 MHC MVD - Reaktor 3:2 -:-,-:-,-:-
24.01.2011 18:30 Minskie Zubry - Avto 1:4 0:4,0:0,1:0
17:00 SKA-1946 - Sibirskie Snaipery 2:3 1:0,1:2,0:1
16:30 Almaz - Omskie Yastreby 1:4 1:1,0:2,0:1
16:30 MHK Krylya Sovetov - Reaktor 5:0 2:0,0:0,3:0
15:00 MHC Spartak - Chaika 6:2 1:2,3:0,2:0
15:00 Mytischi Atlanti - Belye Tigry 6:7 0:3,5:1,1:3
10:30 Amurskie Tigry - Tolpar 2:3 -:-,-:-,-:-
23.01.2011 16:00 SK Riga - Stalnye Lisy 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Russkie Vityazi - Ladia 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - Kuznetskie Medvedi 0:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Yunost - Beliye Medvedi 1:0 -:-,-:-,-:-
11:00 CSKA-Red Army - Chaika 1:2 -:-,-:-,-:-
10:00 MHC MVD - MHC Bars 5:4 -:-,-:-,-:-
22.01.2011 15:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Bars 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - Omskie Yastreby 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - Sibirskie Snaipery 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Minskie Zubry - Beliye Medvedi 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 MHC Spartak - Reaktor 2:5 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - Ladia 6:1 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - Kuznetskie Medvedi 2:1 -:-,-:-,-:-
21.01.2011 18:30 Yunost - Stalnye Lisy 1:7 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - Tolpar 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - Reaktor 9:2 -:-,-:-,-:-
20.01.2011 18:30 Minskie Zubry - Stalnye Lisy 3:4 -:-,-:-,-:-
17:30 Loko - Sibirskie Snaipery 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - Kuznetskie Medvedi 2:0 -:-,-:-,-:-
16:30 Olimpija - MHC Khimik 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - MHC Bars 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 Mytischi Atlanti - Tolpar 3:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
19.01.2011 15:00 CSKA-Red Army - MHC Bars 8:2 -:-,-:-,-:-
18.01.2011 17:30 Loko - Kuznetskie Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Reaktor - MHC Khimik 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Olimpija - SK Riga 4:7 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Serebrjanye Lvy 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - MHC MVD 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
16.01.2011 13:00 Belye Tigry - SKA-1946 8:1 2:0,3:1,3:0
13:00 MHK Gazovik - MHC Spartak 2:1 0:0,2:1,0:0
13:00 Beliye Medvedi - MHK Krylya Sovetov 7:5 3:1,1:3,3:1
13:00 Avto - MHC MVD 2:1 1:0,1:1,0:0
12:00 Olimpija - Yunost 6:4 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - MHC Khimik 2:3 1:0,1:3,-:-
11:00 Reaktor - SK Riga 7:5 2:5,2:0,3:0
09:00 Tolpar - Serebrjanye Lvy 5:0 -:-,-:-,-:-
08:00 Omskie Yastreby - Amurskie Tigry 4:3 -:-,-:-,-:-
14.01.2011 17:00 Ladia - Serebrjanye Lvy 3:4 1:0,1:2,1:2
17:00 Reaktor - Yunost 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
16:30 MHC Bars - SK Riga 2:3 0:2,0:1,2:0
16:30 Olimpija - Minskie Zubry 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
16:00 Chaika - MHC Khimik 0:2 0:0,0:1,0:1
15:30 Beliye Medvedi - MHC MVD 4:0 2:0,1:0,1:0
15:00 Avto - MHC Spartak 3:2 0:1,2:1,1:0
15:00 Stalnye Lisy - MHK Krylya Sovetov 4:3pp 1:0,0:1,2:2,1:0
15:00 MHK Gazovik - CSKA-Red Army 5:7 1:1,3:2,1:4
15:00 Belye Tigry - Almaz 8:4 1:0,3:1,4:3
14:30 Tolpar - SKA-1946 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Amurskie Tigry 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Russkie Vityazi 2:0 -:-,-:-,-:-
12.01.2011 17:00 Reaktor - Minskie Zubry 8:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Ladia - SKA-1946 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Bars - Yunost 0:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Chaika - SK Riga 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - MHC MVD 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - MHK Krylya Sovetov 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - MHC Spartak 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Loko 5:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Avto - CSKA-Red Army 9:3 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Almaz 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 Kuznetskie Medvedi - Amurskie Tigry 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Russkie Vityazi 2:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Mytischi Atlanti 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
10.01.2011 15:00 MHC Khimik - SK Riga 8:5 -:-,-:-,-:-
13:00 Beliye Medvedi - CSKA-Red Army 4:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - MHK Krylya Sovetov 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - Yunost 5:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Ladia - Almaz 5:8 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - Minskie Zubry 1:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - MHC Spartak 4:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Tolpar - Loko 8:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Kuznetskie Medvedi - Russkie Vityazi 8:3 -:-,-:-,-:-
08:00 Sibirskie Snaipery - Mytischi Atlanti 0:3 -:-,-:-,-:-
09.01.2011 15:00 MHC Khimik - SK Riga 2:1 -:-,-:-,-:-
08.01.2011 11:00 Ladia - Loko 6:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - Minskie Zubry 2:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Kuznetskie Medvedi - Mytischi Atlanti 3:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - CSKA-Red Army 3:9 -:-,-:-,-:-
21.12.2010 13:00 Avto - Sibirskie Snaipery 3:1 -:-,-:-,-:-
20.12.2010 15:00 Avto - Sibirskie Snaipery 1:3 -:-,-:-,-:-
17.12.2010 17:00 Ladia - Belye Tigry 1:8 0:2,1:4,0:2
16.12.2010 17:00 Ladia - Belye Tigry 2:5 -:-,-:-,-:-
12.12.2010 11:00 MHC Khimik - MHC MVD 1:3 -:-,-:-,-:-
11.12.2010 13:00 MHK Gazovik - Reaktor 3:8 -:-,-:-,-:-
13:00 Beliye Medvedi - Olimpija 5:0 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - MHC Bars 3:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - Amurskie Tigry 2:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Ladia - Sibirskie Snaipery 0:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Chaika 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10.12.2010 16:30 MHC Khimik - MHC Spartak 4:0 -:-,-:-,-:-
09.12.2010 18:30 Yunost - MHK Krylya Sovetov 2:5 0:2,0:2,2:1
17:30 Loko - Russkie Vityazi 8:2 3:0,4:1,1:1
17:00 Ladia - Kuznetskie Medvedi 5:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - Amurskie Tigry 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Olimpija 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - MHC Bars 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - Chaika 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Belye Tigry - Sibirskie Snaipery 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Avto - Reaktor 4:2 -:-,-:-,-:-
08.12.2010 18:30 Minskie Zubry - MHK Krylya Sovetov 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 MHC Khimik - CSKA-Red Army 4:2 1:0,2:0,1:2
07.12.2010 18:30 Yunost - MHC MVD 3:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Loko - Mytischi Atlanti 7:2 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - Amurskie Tigry 5:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Ladia - Omskie Yastreby 3:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - Russkie Vityazi 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Belye Tigry - Kuznetskie Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Avto - Olimpija 7:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Reaktor 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - Chaika 1:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - MHC Bars 1:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Sibirskie Snaipery 3:1 -:-,-:-,-:-
06.12.2010 18:30 Minskie Zubry - MHC MVD 2:3sn 0:0,0:0,2:2,0:0,0:1
17:30 Serebrjanye Lvy - Amurskie Tigry 5:2 1:0,2:1,2:1
05.12.2010 16:00 SK Riga - CSKA-Red Army 0:4 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Khimik - MHK Krylya Sovetov 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Avto - Chaika 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Belye Tigry - Omskie Yastreby 1:6 -:-,-:-,-:-
13:00 MHK Gazovik - Olimpija 6:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Beliye Medvedi - Reaktor 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Yunost - MHC Spartak 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Almaz - Mytischi Atlanti 3:4 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 6:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 5:0 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - MHC Bars 5:1 -:-,-:-,-:-
04.12.2010 16:00 SK Riga - MHC MVD 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Serebrjanye Lvy - Russkie Vityazi 5:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Minskie Zubry - MHC Spartak 3:2 -:-,-:-,-:-
03.12.2010 18:30 Yunost - CSKA-Red Army 4:2 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 3:4pp 0:0,1:3,2:0,0:1
14:00 Tolpar - Omskie Yastreby 5:6ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
02.12.2010 17:30 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 0:5 0:2,0:2,0:1
16:00 Minskie Zubry - CSKA-Red Army 3:1 1:0,1:0,1:1
14:00 SK Riga - MHC Spartak 2:4 -:-,-:-,-:-
10:30 Amurskie Tigry - Loko 2:1 -:-,-:-,-:-
30.11.2010 15:00 MHC Spartak - MHC Khimik 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Krylya Sovetov - SK Riga 6:2 -:-,-:-,-:-
10:30 Amurskie Tigry - Almaz 1:3 -:-,-:-,-:-
29.11.2010 17:00 MHC MVD - SK Riga 2:1 2:0,0:0,0:1
17:00 Russkie Vityazi - Loko 4:1 2:0,0:1,2:0
15:00 CSKA-Red Army - MHC Khimik 5:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Ladia 5:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Belye Tigry 3:7 -:-,-:-,-:-
28.11.2010 15:00 MHK Krylya Sovetov - Yunost 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Olimpija - Stalnye Lisy 3:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Reaktor - MHK Gazovik 3:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 Chaika - Beliye Medvedi 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - Avto 5:2 -:-,-:-,-:-
10:00 Mytischi Atlanti - Loko 3:1 -:-,-:-,-:-
04:00 Amurskie Tigry - SKA-1946 5:0 -:-,-:-,-:-
27.11.2010 15:00 Russkie Vityazi - Almaz 2:5 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC MVD - Yunost 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:00 MHC Spartak - SK Riga 4:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Kuznetskie Medvedi - Belye Tigry 1:3 -:-,-:-,-:-
08:00 Omskie Yastreby - Ladia 3:1 -:-,-:-,-:-
26.11.2010 17:00 Reaktor - Avto 6:5 1:2,4:3,1:0
16:30 Olimpija - Beliye Medvedi 0:2 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - Minskie Zubry 7:2 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Bars - MHK Gazovik 3:4sn 1:2,1:0,1:1,0:0,0:1
16:00 Chaika - Stalnye Lisy 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - SK Riga 6:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - Almaz 1:2 -:-,-:-,-:-
10:30 Amurskie Tigry - Serebrjanye Lvy 8:1 -:-,-:-,-:-
08:00 Sibirskie Snaipery - Tolpar 2:6 -:-,-:-,-:-
25.11.2010 17:00 MHC MVD - Minskie Zubry 3:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - Yunost 1:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Omskie Yastreby - Belye Tigry 4:2 -:-,-:-,-:-
24.11.2010 17:00 Reaktor - Beliye Medvedi 4:5 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Bars - Stalnye Lisy 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Olimpija - MHK Gazovik 1:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Chaika - Avto 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - Yunost 6:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - SKA-1946 2:4 -:-,-:-,-:-
23.11.2010 17:00 Russkie Vityazi - Serebrjanye Lvy 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
09:00 Omskie Yastreby - Tolpar 0:5 -:-,-:-,-:-
22.11.2010 17:00 Reaktor - Stalnye Lisy 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
16:30 MHC Bars - Beliye Medvedi 4:1 0:0,1:1,3:0
16:30 Olimpija - Avto 1:3 0:2,1:0,0:1
16:00 Chaika - MHK Gazovik 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 10:2 2:2,6:0,2:0
21.11.2010 16:00 Yunost - MHC Khimik 1:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Minskie Zubry - SK Riga 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
20.11.2010 16:00 Minskie Zubry - SK Riga 2:5 -:-,-:-,-:-
16:00 Yunost - MHC Khimik 1:4 -:-,-:-,-:-
04:00 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 4:1 -:-,-:-,-:-
19.11.2010 17:30 Serebrjanye Lvy - Loko 3:4sn 1:0,0:3,2:0,0:0,0:1
17:00 SKA-1946 - Almaz 5:2 3:0,1:0,1:2
16:30 Olimpija - MHC Bars 2:3 0:1,0:2,2:0
16:00 Chaika - Reaktor 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - Avto 7:0 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 2:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:30 Amurskie Tigry - Russkie Vityazi 8:4 -:-,-:-,-:-
18.11.2010 18:30 Yunost - SK Riga 0:3 -:-,-:-,-:-
17:30 Serebrjanye Lvy - Loko 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:00 SKA-1946 - Almaz 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Olimpija - MHC Bars 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,0:1
16:00 Chaika - Reaktor 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - Avto 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 2:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Minskie Zubry - MHC Khimik 2:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 0:6 -:-,-:-,-:-
17.11.2010 18:30 Yunost - SK Riga 4:1 -:-,-:-,-:-
16:00 Minskie Zubry - MHC Khimik 3:4 -:-,-:-,-:-
10:30 Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti 2:5 -:-,-:-,-:-
16.11.2010 17:30 Serebrjanye Lvy - Almaz 3:6 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC MVD - MHC Spartak 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:00 SKA-1946 - Loko 3:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 Olimpija - Reaktor 5:1 -:-,-:-,-:-
16:00 Chaika - MHC Bars 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - MHK Krylya Sovetov 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:1
15:00 Avto - Beliye Medvedi 3:5 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 1:2 0:1,1:0,0:1
10:30 Amurskie Tigry - Mytischi Atlanti 0:4 0:2,0:1,0:1
10:00 Tolpar - Belye Tigry 15:2 8:0,1:1,6:1
15.11.2010 17:30 Serebrjanye Lvy - Almaz 0:3 0:0,0:3,0:0
17:00 MHC MVD - MHC Spartak 3:2 2:0,0:1,1:1
17:00 SKA-1946 - Loko 3:1 1:0,0:1,2:0
16:30 Olimpija - Reaktor 1:4 0:1,1:2,0:1
16:00 Chaika - MHC Bars 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
15:00 Avto - Beliye Medvedi 11:3 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - MHK Krylya Sovetov 1:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Belye Tigry 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 6:1 -:-,-:-,-:-
07.11.2010 12:00 Olimpija - SKA-1946 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Reaktor - Serebrjanye Lvy 5:1 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
11:00 Ladia - Tolpar 2:7 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Avto 1:7 0:3,0:2,1:2
09:00 Kuznetskie Medvedi - MHK Krylya Sovetov 3:2 2:1,0:0,1:1
08:00 Omskie Yastreby - MHC Spartak 4:0 -:-,-:-,-:-
06.11.2010 11:00 Ladia - Tolpar 0:6 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 2:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Avto 3:2 -:-,-:-,-:-
05.11.2010 18:30 SK Riga - Minskie Zubry 2:0 1:0,1:0,0:0
13:00 Belye Tigry - MHC Khimik 1:9 -:-,-:-,-:-
13:00 MHK Gazovik - Mytischi Atlanti 6:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Spartak 2:3 1:0,1:1,0:2
12:00 Olimpija - Almaz 1:4 0:3,1:0,0:1
11:00 MHC Bars - Serebrjanye Lvy 3:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - Loko 0:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - SKA-1946 4:3 -:-,-:-,-:-
08:00 Sibirskie Snaipery - MHK Krylya Sovetov 2:5 -:-,-:-,-:-
04.11.2010 18:30 SK Riga - Minskie Zubry 8:1 -:-,-:-,-:-
03.11.2010 17:00 Reaktor - Almaz 5:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Bars - SKA-1946 5:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Olimpija - Loko 3:5 -:-,-:-,-:-
16:00 Chaika - Serebrjanye Lvy 2:1 1:0,0:0,1:1
15:00 Avto - Mytischi Atlanti 4:2 3:0,0:0,1:2
15:00 MHK Gazovik - Russkie Vityazi 3:5 2:1,1:4,0:0
15:00 Belye Tigry - Yunost 5:4 1:2,3:1,1:1
14:30 Tolpar - MHC Khimik 4:5sn 1:3,2:0,1:1,0:0,0:1
14:00 Kuznetskie Medvedi - MHC MVD 4:5 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - MHC Spartak 1:4 0:1,1:1,0:2
12:00 Omskie Yastreby - MHK Krylya Sovetov 5:3 2:0,2:0,1:3
01.11.2010 17:00 Reaktor - Loko 5:11 2:2,0:5,3:4
17:00 Ladia - MHC Khimik 2:4 1:0,0:2,1:2
16:30 Olimpija - Serebrjanye Lvy 2:3 1:3,1:0,0:0
16:30 MHC Bars - Almaz 5:3 1:0,2:2,2:1
16:00 Chaika - SKA-1946 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Belye Tigry - SK Riga 1:5 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - Amurskie Tigry 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - Mytischi Atlanti 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Avto - Russkie Vityazi 3:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Yunost 7:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Sibirskie Snaipery - MHC MVD 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
31.10.2010 09:00 Kuznetskie Medvedi - CSKA-Red Army 3:5 0:1,3:3,0:1
30.10.2010 13:00 Belye Tigry - Minskie Zubry 2:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Beliye Medvedi - Russkie Vityazi 6:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Amurskie Tigry 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - Loko 3:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - Almaz 1:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Ladia - Yunost 1:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Tolpar - SK Riga 1:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Mytischi Atlanti 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
08:00 Omskie Yastreby - MHC MVD 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
08:00 Sibirskie Snaipery - CSKA-Red Army 5:7 -:-,-:-,-:-
28.10.2010 17:00 Ladia - SK Riga 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Russkie Vityazi 3:1 2:1,1:0,0:0
15:00 Beliye Medvedi - Amurskie Tigry 3:0 3:0,0:0,0:0
14:30 Tolpar - Minskie Zubry 0:1 0:1,0:0,0:0
12:00 Omskie Yastreby - CSKA-Red Army 7:1 2:0,1:0,4:1
27.10.2010 17:30 Loko - SKA-1946 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - MHC Khimik 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - Serebrjanye Lvy 8:1 -:-,-:-,-:-
26.10.2010 17:30 Loko - SKA-1946 3:1 2:1,0:0,1:0
17:00 MHC MVD - MHC Khimik 0:4 0:2,0:2,0:0
17:00 Ladia - Minskie Zubry 0:5 0:0,0:2,0:3
16:30 Almaz - Serebrjanye Lvy 8:0 5:0,1:0,2:0
15:00 Stalnye Lisy - Amurskie Tigry 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 3:2 -:-,-:-,-:-
25.10.2010 17:00 Reaktor - Chaika 4:1 2:0,0:1,2:0
16:30 MHC Bars - Olimpija 5:1 2:0,2:1,1:0
15:00 Avto - MHK Gazovik 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 4:2 2:1,1:1,1:0
24.10.2010 13:00 Avto - MHK Gazovik 3:1 0:0,2:0,1:1
12:00 Almaz - SKA-1946 4:1 2:0,2:1,0:0
11:00 MHC Spartak - MHK Krylya Sovetov 2:4 1:1,0:1,1:2
11:00 Reaktor - Chaika 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 5:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Loko - Serebrjanye Lvy 5:1 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - Olimpija 8:2 -:-,-:-,-:-
23.10.2010 12:00 Loko - Serebrjanye Lvy 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - SKA-1946 1:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - MHK Krylya Sovetov 5:7 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 3:7 -:-,-:-,-:-
09:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 3:2 -:-,-:-,-:-
22.10.2010 17:00 Reaktor - Olimpija 5:3 2:2,3:0,0:1
16:30 MHC Bars - Chaika 6:3 3:1,2:2,1:0
15:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 6:2 2:0,2:1,2:1
14:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 2:3 0:2,2:1,0:0
21.10.2010 17:00 Reaktor - Olimpija 2:1 1:0,1:1,0:0
16:30 MHC Bars - Chaika 6:3 4:0,1:2,1:1
15:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 5:2 0:1,1:0,4:1
15:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 2:6 1:1,1:2,0:3
20.10.2010 18:30 Minskie Zubry - Yunost 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:00 MHC Khimik - Omskie Yastreby 5:6ppsn 0:2,3:0,2:3,0:0,0:1
15:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 4:5ppsn 0:2,0:0,4:2,0:0,0:1
19.10.2010 18:30 Minskie Zubry - Yunost 1:0 0:0,0:0,1:0
17:30 Loko - Almaz 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 1:3 0:2,0:1,1:0
16:30 MHK Krylya Sovetov - MHC Spartak 6:2 1:0,1:2,4:0
15:00 Belye Tigry - Ladia 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
18.10.2010 17:30 Serebrjanye Lvy - MHK Gazovik 1:4 0:2,1:2,0:0
17:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 4:3 2:2,2:1,0:0
17:00 Reaktor - MHC Bars 1:4 0:0,1:2,0:2
16:30 MHK Krylya Sovetov - MHC Spartak 3:4pp 2:1,0:0,1:2,0:1
16:30 Loko - Almaz 4:2 2:2,1:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - Tolpar 4:2 1:0,0:2,3:0
15:00 Belye Tigry - Ladia 0:1 0:0,0:1,0:0
17.10.2010 16:00 SK Riga - Omskie Yastreby 7:1 3:0,1:1,3:0
15:00 Reaktor - MHC Bars 2:1 1:0,1:0,0:1
11:00 MHC MVD - Tolpar 0:2 0:1,0:0,0:1
11:00 SKA-1946 - MHK Gazovik 1:2 0:1,1:0,0:1
04:00 Amurskie Tigry - Olimpija 6:1 -:-,-:-,-:-
16.10.2010 15:00 MHC Khimik - Kuznetskie Medvedi 5:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Serebrjanye Lvy - Avto 0:6 -:-,-:-,-:-
15.10.2010 18:30 Yunost - Omskie Yastreby 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
17:00 SKA-1946 - Avto 4:1 1:1,1:0,2:0
16:30 Almaz - MHK Gazovik 3:0 1:0,1:0,1:0
15:00 MHC Spartak - Tolpar 1:7 0:2,1:5,0:0
10:30 Amurskie Tigry - Chaika 2:4 -:-,-:-,-:-
14.10.2010 18:30 Minskie Zubry - Omskie Yastreby 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:30 Serebrjanye Lvy - Beliye Medvedi 1:2 1:1,0:0,0:1
16:30 MHK Krylya Sovetov - Tolpar 1:4 0:0,1:2,0:2
15:00 Mytischi Atlanti - Olimpija 2:1 0:0,2:0,0:1
13.10.2010 17:30 Loko - MHK Gazovik 1:4 0:1,1:2,0:1
17:00 SKA-1946 - Beliye Medvedi 2:4 1:0,1:3,0:1
17:00 Russkie Vityazi - Olimpija 4:2 3:1,0:1,1:0
16:30 Almaz - Avto 7:2 3:1,2:0,2:1
16:30 MHC Khimik - Sibirskie Snaipery 3:1 1:1,1:0,1:0
15:00 MHC Spartak - Belye Tigry 3:6 2:0,0:2,1:4
14:00 SK Riga - Kuznetskie Medvedi 2:0 0:0,2:0,0:0
10:30 Amurskie Tigry - Reaktor 2:0 0:0,1:0,1:0
12.10.2010 18:30 Minskie Zubry - Sibirskie Snaipery 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,1:0
17:30 Serebrjanye Lvy - Stalnye Lisy 4:2 0:1,4:0,0:1
16:30 MHK Krylya Sovetov - Ladia 4:2 0:1,1:0,3:1
15:00 CSKA-Red Army - Belye Tigry 4:5 1:3,2:0,1:2
15:00 Mytischi Atlanti - Chaika 3:2 0:1,0:1,3:0
11.10.2010 18:30 Yunost - Kuznetskie Medvedi 2:6 -:-,-:-,-:-
17:30 Loko - Avto 1:2 -:-,-:-,-:-
17:00 SKA-1946 - Stalnye Lisy 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:00 MHC MVD - Ladia 3:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - Chaika 5:4 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - Beliye Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
10:30 Amurskie Tigry - MHC Bars 0:5 0:0,0:2,0:3
10.10.2010 15:00 MHK Krylya Sovetov - Belye Tigry 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 SK Riga - MHC Khimik 0:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Minskie Zubry - Kuznetskie Medvedi 2:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - Reaktor 1:2 -:-,-:-,-:-
09.10.2010 12:00 SK Riga - MHC Khimik 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Loko - Beliye Medvedi 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Yunost - Sibirskie Snaipery 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - Stalnye Lisy 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 MHC MVD - Belye Tigry 0:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Russkie Vityazi - Reaktor 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - Ladia 3:2 -:-,-:-,-:-
08.10.2010 15:00 CSKA-Red Army - Ladia 2:0 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Bars 4:2 -:-,-:-,-:-
07.10.2010 18:30 SK Riga - Sibirskie Snaipery 4:2 1:0,1:2,2:0
17:30 Loko - Stalnye Lisy 4:5sn 0:2,2:1,2:1,0:0,0:1
17:00 Russkie Vityazi - MHC Bars 3:2 0:0,1:2,2:0
06.10.2010 16:00 Chaika - Omskie Yastreby 5:0 1:0,3:0,1:0
15:00 Beliye Medvedi - MHK Gazovik 2:3 0:1,1:2,1:0
05.10.2010 18:00 Yunost - Minskie Zubry 2:0 -:-,-:-,-:-
17:00 MHC MVD - Serebrjanye Lvy 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - MHK Gazovik 6:2 -:-,-:-,-:-
04.10.2010 18:00 Yunost - Minskie Zubry 6:1 4:1,2:0,0:0
16:30 MHC Khimik - Amurskie Tigry 1:6 1:5,0:0,0:1
16:30 Olimpija - Omskie Yastreby 1:9 1:3,0:2,0:4
16:00 Chaika - Sibirskie Snaipery 1:3 0:2,0:0,1:1
15:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 1:4 0:3,0:0,1:1
03.10.2010 15:00 MHK Krylya Sovetov - Serebrjanye Lvy 3:2 1:0,1:2,1:0
09:00 Stalnye Lisy - Tolpar 3:4sn 1:1,2:1,0:1,0:0,0:1
08:00 Avto - Belye Tigry 6:1 -:-,-:-,-:-
02.10.2010 15:00 MHC Khimik - Russkie Vityazi 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Olimpija - Sibirskie Snaipery 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - Omskie Yastreby 2:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - Kuznetskie Medvedi 1:6 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC MVD - SKA-1946 3:1 -:-,-:-,-:-
01.10.2010 18:30 SK Riga - Amurskie Tigry 1:2 1:1,0:0,0:1
16:30 MHK Krylya Sovetov - SKA-1946 4:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Beliye Medvedi - Tolpar 2:0 0:0,0:0,2:0
15:00 Avto - Ladia 7:4 3:2,2:2,2:0
15:00 MHC Spartak - Serebrjanye Lvy 6:2 2:0,2:0,2:2
15:00 MHK Gazovik - Belye Tigry 3:4 0:0,1:2,2:2
30.09.2010 17:00 Reaktor - Omskie Yastreby 3:2 0:1,0:0,3:1
17:00 MHC MVD - Almaz 3:4 1:2,0:2,2:0
16:30 MHC Khimik - Mytischi Atlanti 3:4sn 1:0,2:1,0:2,0:0,0:1
16:30 MHC Bars - Sibirskie Snaipery 6:0 2:0,2:0,2:0
16:30 Olimpija - Kuznetskie Medvedi 3:2 0:1,2:0,1:1
15:00 CSKA-Red Army - Serebrjanye Lvy 5:3 3:1,0:0,2:2
29.09.2010 18:30 SK Riga - Russkie Vityazi 13:4 5:1,4:1,4:2
18:00 Yunost - Amurskie Tigry 2:3 2:1,0:1,0:1
16:30 MHK Krylya Sovetov - Almaz 5:4 2:1,1:2,2:1
15:00 MHC Spartak - SKA-1946 1:0 0:0,0:0,1:0
15:00 MHK Gazovik - Ladia 3:1 2:0,1:0,0:1
15:00 Beliye Medvedi - Belye Tigry 2:5 0:0,2:1,0:4
15:00 Avto - Tolpar 5:3 0:0,2:2,3:1
28.09.2010 18:30 Minskie Zubry - Amurskie Tigry 5:2 1:2,0:0,4:0
17:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 4:2 2:0,2:0,0:2
17:00 MHC MVD - Loko 2:4 0:2,0:1,2:1
16:30 MHC Bars - Kuznetskie Medvedi 4:1 2:0,0:0,2:1
15:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 4:3sn 0:2,1:1,2:0,0:0,1:0
27.09.2010 18:30 SK Riga - Mytischi Atlanti 4:5 1:3,1:1,2:1
18:00 Yunost - Russkie Vityazi 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
16:30 MHK Krylya Sovetov - Loko 4:5 2:2,2:1,0:2
15:00 MHK Gazovik - Tolpar 2:0 0:0,2:0,0:0
15:00 MHC Spartak - Almaz 6:5 3:1,2:3,1:1
15:00 Beliye Medvedi - Ladia 4:3sn 1:1,1:2,1:0,0:0,1:0
10:00 Stalnye Lisy - Belye Tigry 7:4 2:1,3:1,2:2
26.09.2010 15:00 Reaktor - Kuznetskie Medvedi 3:1 2:1,0:0,1:0
13:00 Minskie Zubry - Russkie Vityazi 3:2 2:0,0:1,1:1
11:00 CSKA-Red Army - Almaz 6:1 0:0,2:0,4:1
25.09.2010 12:00 Yunost - Mytischi Atlanti 1:2 0:0,1:1,0:1
11:00 MHC Spartak - Loko 6:5sn 2:0,2:4,1:1,0:0,1:0
09:00 Stalnye Lisy - Ladia 7:2 1:0,3:2,3:0
24.09.2010 15:00 CSKA-Red Army - Loko 7:2 3:0,1:1,3:1
12:00 Minskie Zubry - Mytischi Atlanti 3:4sn 2:1,1:1,0:1,0:0,0:1
23.09.2010 17:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 4:0 0:0,1:0,3:0
16:30 MHC Bars - Reaktor 2:3 1:0,1:1,0:2
16:30 Olimpija - Chaika 1:0 0:0,0:0,1:0
13:00 Sibirskie Snaipery - MHK Gazovik 2:4 0:3,1:0,1:1
22.09.2010 17:00 SKA-1946 - Serebrjanye Lvy 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
16:30 Olimpija - Chaika 5:6 1:1,0:2,4:3
16:30 MHC Bars - Reaktor 1:3 0:1,0:2,1:0
13:00 Sibirskie Snaipery - MHK Gazovik 0:6 -:-,-:-,-:-
10:30 Amurskie Tigry - MHK Krylya Sovetov 4:3 -:-,-:-,-:-
21.09.2010 12:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 5:4 -:-,-:-,-:-
10:30 Amurskie Tigry - MHK Krylya Sovetov 4:2 -:-,-:-,-:-
20.09.2010 17:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 4:5pp 2:0,1:2,1:2,0:1
14:00 Kuznetskie Medvedi - MHK Gazovik 5:4ppsn 1:2,2:0,1:2,0:0,1:0
13:00 Sibirskie Snaipery - Avto 1:2 1:0,0:1,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 5:1 1:1,2:0,2:0
19.09.2010 15:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 3:4 2:2,0:1,1:1
11:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 3:6 -:-,-:-,-:-
09:00 Kuznetskie Medvedi - MHK Gazovik 2:1 1:1,0:0,1:0
08:00 Sibirskie Snaipery - Avto 4:2 -:-,-:-,-:-
04:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 1:4 -:-,-:-,-:-
18.09.2010 13:00 Belye Tigry - Olimpija 1:2 0:1,0:1,1:0
12:00 Almaz - SK Riga 4:5 3:2,1:2,0:1
11:00 SKA-1946 - Yunost 4:5sn 3:2,1:1,0:1,0:0,0:1
11:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 3:5 0:2,2:1,1:2
11:00 Serebrjanye Lvy - Minskie Zubry 1:6 0:2,0:1,1:3
11:00 Loko - MHC Khimik 6:5 2:1,4:2,0:2
11:00 Ladia - Reaktor 1:2 0:1,0:0,1:1
09:00 Tolpar - MHC Bars 2:6 1:1,1:3,0:2
04:00 Amurskie Tigry - MHC MVD 4:1 2:0,2:1,0:0
17.09.2010 17:30 Serebrjanye Lvy - Minskie Zubry 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
17:00 Ladia - Reaktor 5:4ppsn 3:2,0:1,1:1,0:0,1:0
17:00 SKA-1946 - Yunost 3:1 2:0,0:0,1:1
16:30 Almaz - SK Riga 6:8 3:3,1:3,2:2
16:30 Loko - MHC Khimik 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
15:00 Belye Tigry - Olimpija 4:2 2:0,1:1,1:1
14:30 Tolpar - MHC Bars 4:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 1:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 5:4sn 1:1,2:1,1:2,0:0,1:0
16.09.2010 17:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 3:8 -:-,-:-,-:-
14:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 7:8sn 2:2,3:2,2:3,0:0,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 1:7 0:2,1:4,0:1
15.09.2010 17:30 Serebrjanye Lvy - Yunost 2:3 0:1,2:2,0:0
17:00 Ladia - MHC Bars 2:7 2:2,0:1,0:4
17:00 SKA-1946 - Minskie Zubry 5:3 1:1,1:1,3:1
17:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 3:6 1:3,0:1,2:2
16:30 Almaz - MHC Khimik 0:2 0:1,0:0,0:1
16:30 Loko - SK Riga 2:4 0:1,1:2,1:1
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 4:1 1:0,1:1,2:0
15:00 Belye Tigry - Chaika 5:4pp 0:2,1:0,3:2,1:0
14:30 Tolpar - Reaktor 2:0 0:0,1:0,1:0
14.09.2010 17:30 Serebrjanye Lvy - Yunost 2:1 1:1,0:0,1:0
17:00 Ladia - MHC Bars 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 SKA-1946 - Minskie Zubry 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 Loko - SK Riga 3:1 3:1,0:0,0:0
16:30 Almaz - MHC Khimik 3:1 1:0,2:0,0:1
16:30 MHK Krylya Sovetov - MHC MVD 3:1 1:1,2:0,0:0
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 1:4 1:1,0:0,0:3
15:00 Belye Tigry - Chaika 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
15:00 MHK Gazovik - Stalnye Lisy 6:0 1:0,3:0,2:0
14:30 Tolpar - Reaktor 4:2 -:-,-:-,-:-
13.09.2010 17:00 Russkie Vityazi - Amurskie Tigry 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - MHC MVD 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - Stalnye Lisy 1:4 -:-,-:-,-:-
12.09.2010 15:00 Russkie Vityazi - Amurskie Tigry 4:5 1:3,1:1,2:1
11.09.2010 13:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 4:2 -:-,-:-,-:-
10.09.2010 18:30 SK Riga - Serebrjanye Lvy 4:0 0:0,3:0,1:0
16:30 MHC Khimik - SKA-1946 4:3 1:1,1:1,2:1
15:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 4:1 0:0,3:1,1:0
09.09.2010 18:30 Yunost - Loko 1:3 -:-,-:-,-:-
18:30 SK Riga - Serebrjanye Lvy 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 4:6 -:-,-:-,-:-
17:00 Reaktor - Belye Tigry 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - SKA-1946 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - Mytischi Atlanti 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 Olimpija - Ladia 1:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:00 Chaika - Tolpar 4:3ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:00 Minskie Zubry - Almaz 4:6 -:-,-:-,-:-
15:00 MHK Gazovik - Omskie Yastreby 3:1 2:1,1:0,0:0
15:00 MHC Spartak - Amurskie Tigry 2:4 0:2,1:1,1:1
08.09.2010 18:30 Yunost - Loko 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
17:00 MHC MVD - Russkie Vityazi 3:2 0:1,2:1,1:0
17:00 Reaktor - Belye Tigry 5:0 2:0,2:0,1:0
16:30 MHK Krylya Sovetov - Mytischi Atlanti 1:3 0:0,0:0,1:3
16:30 Olimpija - Ladia 4:3 1:0,2:2,1:1
16:00 Chaika - Tolpar 0:5 0:1,0:1,0:3
16:00 Minskie Zubry - Almaz 2:0 1:0,1:0,0:0
15:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 5:2 1:1,2:0,2:1
15:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 3:1 1:0,0:0,2:1
15:00 MHK Gazovik - Omskie Yastreby 4:0 1:0,1:0,2:0
15:00 MHC Spartak - Amurskie Tigry 5:1 1:0,2:1,2:0
07.09.2010 15:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 2:0 0:0,2:0,0:0
15:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 3:2 1:2,1:0,1:0
06.09.2010 18:30 SK Riga - SKA-1946 5:2 2:1,0:0,3:1
18:30 Yunost - Almaz 1:0 0:0,1:0,0:0
17:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 2:6 0:0,1:1,1:5
16:30 MHC Bars - Belye Tigry 1:2 0:0,1:1,0:1
16:30 MHC Khimik - Serebrjanye Lvy 3:0 1:0,1:0,1:0
16:30 Olimpija - Tolpar 0:4 0:0,0:2,0:2
16:30 MHK Krylya Sovetov - Russkie Vityazi 5:2 3:0,0:2,2:0
16:00 Minskie Zubry - Loko 3:1 1:0,1:0,1:1
16:00 Chaika - Ladia 4:1 2:0,2:0,0:1
15:00 Avto - Omskie Yastreby 2:4 1:2,1:1,0:1
15:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 5:1 2:0,1:0,2:1
05.09.2010 16:00 SK Riga - SKA-1946 4:2 3:0,1:1,0:1
16:00 Yunost - Almaz 4:5sn 0:2,3:1,1:1,0:0,0:1
15:00 MHK Krylya Sovetov - Russkie Vityazi 3:4pp 0:1,3:0,0:2,0:1
15:00 MHC Khimik - Serebrjanye Lvy 3:0 0:0,1:0,2:0
13:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 5:2 3:1,1:1,1:0
13:00 Avto - Omskie Yastreby 3:2 1:1,2:0,0:1
13:00 CSKA-Red Army - Amurskie Tigry 4:3sn 0:1,2:1,1:1,0:0,1:0
12:00 Minskie Zubry - Loko 0:5 0:1,0:3,0:1
12:00 Olimpija - Tolpar 0:4 0:0,0:1,0:3
11:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 1:3 0:1,1:0,0:2
11:00 MHC Bars - Belye Tigry 5:3 1:1,2:2,2:0
11:00 Chaika - Ladia 6:0 1:0,4:0,1:0
04.09.2010 15:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 8:1 3:0,1:1,4:0