MHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
08.03.2010 15:00 MHC Khimik - MHK Krylya Sovetov 0:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - Omskie Yastreby 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 Almaz - CSKA-Red Army 9:3 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - MHC Dynamo 2:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - MHC MVD 4:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 4:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Loko - SKA-1946 2:0 -:-,-:-,-:-
09:00 Beliye Medvedi - MHC Bars 1:7 -:-,-:-,-:-
09:00 Sibirskie Snaipery - Avto 2:9 -:-,-:-,-:-
08:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 8:4 -:-,-:-,-:-
07.03.2010 15:00 MHC Khimik - MHK Krylya Sovetov 1:8 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - Omskie Yastreby 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Almaz - CSKA-Red Army 4:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - MHC MVD 2:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Loko - SKA-1946 2:5 -:-,-:-,-:-
09:00 Sibirskie Snaipery - Avto 2:6 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Tolpar 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
09:00 Beliye Medvedi - MHC Bars 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
08:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 6:1 -:-,-:-,-:-
06.03.2010 11:00 MHC Spartak - MHC Dynamo 8:6 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 5:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Tolpar 7:4 -:-,-:-,-:-
03.03.2010 16:30 MHK Krylya Sovetov - MHC Spartak 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA-1946 - MHC Khimik 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Dynamo - Almaz 0:4 -:-,-:-,-:-
02.03.2010 17:00 Russkie Vityazi - Loko 2:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
16:30 SKA-1946 - MHC Khimik 2:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC MVD - Mytischi Atlanti 1:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - MHC Spartak 7:1 -:-,-:-,-:-
16:00 CSKA-Red Army - Chaika 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 MHC Dynamo - Almaz 3:8 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Bars - Kuznetskie Medvedi 2:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Ladia 3:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 1:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Stalnye Lisy 3:4 -:-,-:-,-:-
01.03.2010 17:00 Russkie Vityazi - Loko 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 6:2 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC MVD - Mytischi Atlanti 5:2 -:-,-:-,-:-
16:00 CSKA-Red Army - Chaika 8:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Bars - Kuznetskie Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Ladia 4:5 -:-,-:-,-:-
14:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Stalnye Lisy 3:10 -:-,-:-,-:-
26.02.2010 17:00 MHC Khimik - MHC Spartak 2:5 -:-,-:-,-:-
17:00 Almaz - MHK Krylya Sovetov 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA-1946 - Russkie Vityazi 1:2 -:-,-:-,-:-
25.02.2010 17:00 MHC Khimik - MHC Spartak 2:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Loko - MHC MVD 4:5 -:-,-:-,-:-
17:00 Almaz - MHK Krylya Sovetov 0:4 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA-1946 - Russkie Vityazi 6:5pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:00 Chaika - MHC Dynamo 2:3ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 4:7 -:-,-:-,-:-
24.02.2010 17:00 Loko - MHC MVD 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:00 Chaika - MHC Dynamo 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 5:4 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Avto 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14:00 Sibirskie Snaipery - MHC Bars 3:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Ladia - Beliye Medvedi 5:6 -:-,-:-,-:-
13:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 7:1 -:-,-:-,-:-
10:00 Stalnye Lisy - Reaktor 7:3 -:-,-:-,-:-
23.02.2010 12:00 Ladia - Beliye Medvedi 5:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - MHC Bars 1:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Tolpar - Avto 7:2 -:-,-:-,-:-
10:00 Stalnye Lisy - Reaktor 6:1 -:-,-:-,-:-
08:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 6:2 -:-,-:-,-:-
21.02.2010 13:00 Russkie Vityazi - MHC Khimik 3:1 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - Almaz 3:6 -:-,-:-,-:-
20.02.2010 13:00 Russkie Vityazi - MHC Khimik 6:0 -:-,-:-,-:-
11:00 MHK Krylya Sovetov - Chaika 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
11:00 CSKA-Red Army - Loko 7:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Dynamo - Mytischi Atlanti 2:1 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - Almaz 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
19.02.2010 16:30 MHC MVD - SKA-1946 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - Chaika 4:1 -:-,-:-,-:-
16:00 CSKA-Red Army - Loko 4:5 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Dynamo - Mytischi Atlanti 1:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Ladia 7:2 -:-,-:-,-:-
18.02.2010 17:00 MHC Khimik - Almaz 1:15 -:-,-:-,-:-
17:00 Reaktor - Tolpar 4:10 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC MVD - SKA-1946 2:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Bars - Stalnye Lisy 1:5 -:-,-:-,-:-
14:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 2:5 -:-,-:-,-:-
14:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Ladia 3:2 -:-,-:-,-:-
17.02.2010 17:00 Reaktor - Tolpar 5:3 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - Almaz 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Bars - Stalnye Lisy 0:4 0:1,0:1,0:2
14:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15.02.2010 17:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 5:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Loko - MHC Dynamo 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 SKA-1946 - CSKA-Red Army 2:4 -:-,-:-,-:-
16:00 Chaika - MHC Spartak 7:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - MHK Krylya Sovetov 2:3 -:-,-:-,-:-
14.02.2010 15:00 Chaika - MHC Spartak 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 Loko - MHC Dynamo 6:1 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army 4:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - MHK Krylya Sovetov 3:5 -:-,-:-,-:-
13.02.2010 12:30 Ladia - Kuznetskie Medvedi 7:5 -:-,-:-,-:-
12.02.2010 15:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 4:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - MHC Bars 5:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
14:00 Ladia - Kuznetskie Medvedi 7:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Reaktor 4:6 -:-,-:-,-:-
11.02.2010 16:30 MHC MVD - MHC Khimik 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 8:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - MHC Bars 3:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 0:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Reaktor 5:1 -:-,-:-,-:-
10.02.2010 16:30 Almaz - Chaika 7:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - Loko 0:5 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC MVD - MHC Khimik 6:1 -:-,-:-,-:-
16:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 9:5 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Dynamo - SKA-1946 2:1 -:-,-:-,-:-
09.02.2010 16:30 MHK Krylya Sovetov - Loko 4:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - Chaika 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 8:7pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Dynamo - SKA-1946 2:3 -:-,-:-,-:-
03.02.2010 17:00 Russkie Vityazi - MHC Dynamo 2:6 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC MVD - CSKA-Red Army 0:4 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA-1946 - MHK Krylya Sovetov 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - Almaz 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
13:00 Loko - MHC Spartak 5:1 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Khimik - Chaika 3:2 -:-,-:-,-:-
02.02.2010 17:00 Loko - MHC Spartak 1:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - MHC Dynamo 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC MVD - CSKA-Red Army 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:30 SKA-1946 - MHK Krylya Sovetov 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 Mytischi Atlanti - Almaz 5:8 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Khimik - Chaika 0:1 -:-,-:-,-:-
31.01.2010 12:00 Reaktor - Ladia 7:1 -:-,-:-,-:-
10:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 0:7 -:-,-:-,-:-
08:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 1:2 -:-,-:-,-:-
30.01.2010 12:00 Reaktor - Ladia 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Bars - Avto 1:2 -:-,-:-,-:-
11:30 Almaz - Loko 2:7 -:-,-:-,-:-
11:00 MHK Krylya Sovetov - Russkie Vityazi 4:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - Mytischi Atlanti 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
11:00 CSKA-Red Army - MHC Khimik 9:1 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - SKA-1946 3:1 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Dynamo - MHC MVD 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
10:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 1:4 -:-,-:-,-:-
08:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 2:3 -:-,-:-,-:-
08:00 Omskie Yastreby - Tolpar 5:3 -:-,-:-,-:-
29.01.2010 17:00 Almaz - Loko 1:7 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - Russkie Vityazi 7:2 -:-,-:-,-:-
16:00 Chaika - Mytischi Atlanti 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:00 CSKA-Red Army - MHC Khimik 3:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
15:00 MHC Bars - Avto 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - SKA-1946 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Dynamo - MHC MVD 5:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Omskie Yastreby - Tolpar 2:4 -:-,-:-,-:-
26.01.2010 17:00 Loko - Chaika 3:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC MVD - MHK Krylya Sovetov 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 MHC Khimik - Mytischi Atlanti 2:4 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA-1946 - Almaz 7:4 -:-,-:-,-:-
16:00 CSKA-Red Army - MHC Dynamo 4:2 -:-,-:-,-:-
25.01.2010 17:00 Loko - Chaika 0:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC Khimik - Mytischi Atlanti 6:2 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA-1946 - Almaz 6:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC MVD - MHK Krylya Sovetov 0:3 -:-,-:-,-:-
24.01.2010 12:00 Ladia - Sibirskie Snaipery 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
11:00 CSKA-Red Army - MHC Dynamo 3:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - MHC Bars 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 5:3 -:-,-:-,-:-
23.01.2010 12:00 Ladia - Sibirskie Snaipery 6:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - MHC Bars 5:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Tolpar - Beliye Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
10:00 Avto - Omskie Yastreby 5:2 -:-,-:-,-:-
09:30 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 5:2 -:-,-:-,-:-
22.01.2010 15:30 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - Loko 3:0 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Beliye Medvedi 4:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Omskie Yastreby 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - SKA-1946 2:1 -:-,-:-,-:-
21.01.2010 17:30 Almaz - Russkie Vityazi 7:3 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - CSKA-Red Army 1:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Chaika - SKA-1946 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Dynamo - MHC Khimik 2:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - MHC MVD 1:2 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - Loko 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
20.01.2010 17:30 Almaz - Russkie Vityazi 7:5 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - CSKA-Red Army 4:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - MHC MVD 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Dynamo - MHC Khimik 2:0 -:-,-:-,-:-
19.01.2010 14:00 Beliye Medvedi - Avto 2:4 -:-,-:-,-:-
07:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 2:4 -:-,-:-,-:-
18.01.2010 14:00 Beliye Medvedi - Avto 1:3 -:-,-:-,-:-
07:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 3:6 -:-,-:-,-:-
17.01.2010 13:00 Russkie Vityazi - Chaika 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Reaktor 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 Loko - MHC Khimik 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 MHC Dynamo - MHK Krylya Sovetov 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - Ladia 4:1 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC MVD - Almaz 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 5:7 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 2:5 -:-,-:-,-:-
16.01.2010 13:00 Russkie Vityazi - Chaika 2:4 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Dynamo - MHK Krylya Sovetov 3:4 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC MVD - Almaz 5:3 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Bars - Ladia 5:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Loko - MHC Khimik 5:0 -:-,-:-,-:-
11:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 5:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Omskie Yastreby - Reaktor 2:4 -:-,-:-,-:-
08:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 1:5 -:-,-:-,-:-
15.01.2010 14:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 2:3 -:-,-:-,-:-
10.01.2010 15:00 Loko - MHK Krylya Sovetov 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 MHC Bars - Omskie Yastreby 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
11:00 MHC Khimik - SKA-1946 1:8 -:-,-:-,-:-
11:00 Tolpar - Sibirskie Snaipery 7:5 -:-,-:-,-:-
11:00 Russkie Vityazi - Almaz 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11:00 Reaktor - Beliye Medvedi 2:4 -:-,-:-,-:-
11:00 CSKA-Red Army - MHC Dynamo 6:5pp -:-,-:-,-:-,1:0
10:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 6:4 -:-,-:-,-:-
09.01.2010 15:00 Loko - MHK Krylya Sovetov 5:4 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Bars - Omskie Yastreby 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
11:00 Chaika - MHC Spartak 3:5 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - Beliye Medvedi 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Khimik - SKA-1946 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 Russkie Vityazi - Almaz 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 Tolpar - Sibirskie Snaipery 3:1 -:-,-:-,-:-
10:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 5:4 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Ladia 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
08.01.2010 11:00 Chaika - MHC Spartak 5:3 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Dynamo - CSKA-Red Army 0:6 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - MHC MVD 6:3 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Ladia 6:0 -:-,-:-,-:-
07.01.2010 15:00 MHC Khimik - Almaz 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 2:1 -:-,-:-,-:-
06.01.2010 15:00 MHC Khimik - Almaz 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
11:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 6:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Russkie Vityazi - SKA-1946 4:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - MHK Krylya Sovetov 6:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Loko - MHC Spartak 4:6 -:-,-:-,-:-
05.01.2010 11:00 Chaika - MHK Krylya Sovetov 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 Loko - MHC Spartak 6:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10:00 Beliye Medvedi - Ladia 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
29.12.2009 16:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 9:2 -:-,-:-,-:-
28.12.2009 16:30 MHK Krylya Sovetov - Mytischi Atlanti 8:2 -:-,-:-,-:-
16:00 CSKA-Red Army - Russkie Vityazi 6:5 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - MHC MVD 3:4 -:-,-:-,-:-
13:00 Kuznetskie Medvedi - Ladia 6:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Sibirskie Snaipery - Tolpar 1:2 -:-,-:-,-:-
27.12.2009 12:00 Sibirskie Snaipery - Tolpar 2:5 -:-,-:-,-:-
11:00 Almaz - Chaika 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
11:00 SKA-1946 - Loko 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
11:00 MHK Krylya Sovetov - Mytischi Atlanti 8:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 3:1 -:-,-:-,-:-
09:00 Beliye Medvedi - Avto 2:5 -:-,-:-,-:-
08:00 Kuznetskie Medvedi - Ladia 8:0 -:-,-:-,-:-
26.12.2009 11:00 SKA-1946 - Loko 1:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Almaz - Chaika 4:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Dynamo - Russkie Vityazi 7:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Spartak - MHC MVD 3:0 -:-,-:-,-:-
11:00 CSKA-Red Army - MHC Khimik 7:4 -:-,-:-,-:-
09:00 Beliye Medvedi - Avto 1:2 -:-,-:-,-:-
09:00 Stalnye Lisy - Omskie Yastreby 5:2 -:-,-:-,-:-
25.12.2009 15:00 MHC Dynamo - Russkie Vityazi 4:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Sibirskie Snaipery - Ladia 6:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
24.12.2009 16:30 MHK Krylya Sovetov - MHC MVD 5:2 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA-1946 - Chaika 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
16:00 CSKA-Red Army - MHC Khimik 9:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Almaz - Loko 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
15:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 2:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 0:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Stalnye Lisy - Avto 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Sibirskie Snaipery - Ladia 5:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Kuznetskie Medvedi - Tolpar 2:0 -:-,-:-,-:-
23.12.2009 16:30 SKA-1946 - Chaika 1:3 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - MHC MVD 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
15:00 Almaz - Loko 3:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - Mytischi Atlanti 1:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Stalnye Lisy - Avto 7:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Beliye Medvedi - Omskie Yastreby 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
22.12.2009 17:00 MHC Bars - Reaktor 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Dynamo - MHC Khimik 5:3 -:-,-:-,-:-
21.12.2009 17:00 MHC Bars - Reaktor 5:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Dynamo - MHC Khimik 6:1 -:-,-:-,-:-
20.12.2009 11:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 1:3 -:-,-:-,-:-
19.12.2009 11:00 MHC Spartak - Russkie Vityazi 4:1 -:-,-:-,-:-
17.12.2009 15:00 MHC Spartak - MHC Khimik 4:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Sibirskie Snaipery 4:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 2:3 -:-,-:-,-:-
16.12.2009 17:00 MHC Bars - Beliye Medvedi 4:1 -:-,-:-,-:-
16:00 Reaktor - Stalnye Lisy 2:8 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - Almaz 3:4 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - MHC Khimik 11:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi 3:2 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Sibirskie Snaipery 5:3 -:-,-:-,-:-
15.12.2009 17:00 MHC Bars - Beliye Medvedi 4:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Loko - CSKA-Red Army 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:00 Reaktor - Stalnye Lisy 0:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - Almaz 3:6 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Ladia 9:1 -:-,-:-,-:-
14.12.2009 17:00 Loko - CSKA-Red Army 4:3 -:-,-:-,-:-
16:00 Chaika - MHC Dynamo 3:5 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Ladia 8:1 -:-,-:-,-:-
13.12.2009 15:00 MHC Bars - Stalnye Lisy 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
15:00 MHC Khimik - Russkie Vityazi 3:6 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - Beliye Medvedi 3:5 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC MVD - Almaz 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Chaika - MHC Dynamo 4:6 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - SKA-1946 2:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 2:3 -:-,-:-,-:-
10:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 3:2 -:-,-:-,-:-
12.12.2009 15:00 MHC Bars - Stalnye Lisy 2:3 -:-,-:-,-:-
11:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Spartak 5:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - Beliye Medvedi 6:1 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - SKA-1946 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
11:00 MHC MVD - Almaz 1:0 -:-,-:-,-:-
10:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 4:0 -:-,-:-,-:-
10:00 Avto - Kuznetskie Medvedi 5:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11.12.2009 16:00 Chaika - CSKA-Red Army 3:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Loko - MHC Dynamo 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
10.12.2009 17:00 Russkie Vityazi - MHC Khimik 2:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Loko - MHC Dynamo 3:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC MVD - SKA-1946 2:0 -:-,-:-,-:-
16:00 Chaika - CSKA-Red Army 4:2 -:-,-:-,-:-
09.12.2009 16:30 MHC MVD - SKA-1946 5:3 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - MHK Krylya Sovetov 2:5 -:-,-:-,-:-
07.12.2009 14:30 Tolpar - Omskie Yastreby 2:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Ladia - Avto 2:5 -:-,-:-,-:-
06.12.2009 12:00 Ladia - Avto 2:6 -:-,-:-,-:-
11:00 Tolpar - Omskie Yastreby 6:0 -:-,-:-,-:-
05.12.2009 15:00 MHC Khimik - Chaika 3:1 -:-,-:-,-:-
13:00 Russkie Vityazi - Loko 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - MHC Bars 2:4 -:-,-:-,-:-
04.12.2009 17:00 MHC Khimik - Chaika 4:6 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - Loko 2:4 -:-,-:-,-:-
16:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 5:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Avto 3:5 -:-,-:-,-:-
14:00 Sibirskie Snaipery - MHC Bars 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
14:00 Ladia - Omskie Yastreby 3:6 -:-,-:-,-:-
03.12.2009 15:00 MHC Dynamo - MHC MVD 3:2 -:-,-:-,-:-
14:30 Tolpar - Avto 4:1 -:-,-:-,-:-
14:00 Ladia - Omskie Yastreby 4:3 -:-,-:-,-:-
02.12.2009 17:00 MHC Khimik - Loko 1:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - Chaika 3:2 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - MHK Krylya Sovetov 0:1 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA-1946 - MHC Spartak 4:3 -:-,-:-,-:-
16:00 CSKA-Red Army - Mytischi Atlanti 8:6 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Dynamo - MHC MVD 5:1 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 6:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Sibirskie Snaipery - Reaktor 7:6sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Bars 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
01.12.2009 17:00 MHC Khimik - Loko 2:3 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA-1946 - MHC Spartak 4:3 -:-,-:-,-:-
16:30 Almaz - MHK Krylya Sovetov 3:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 2:0 -:-,-:-,-:-
14:00 Sibirskie Snaipery - Reaktor 4:5 -:-,-:-,-:-
13:00 Kuznetskie Medvedi - MHC Bars 5:2 -:-,-:-,-:-
30.11.2009 17:00 Russkie Vityazi - Chaika 6:3 -:-,-:-,-:-
16:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 1:5 -:-,-:-,-:-
29.11.2009 12:00 Almaz - MHC Spartak 5:1 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - MHK Krylya Sovetov 3:2 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC Dynamo - Mytischi Atlanti 3:7 -:-,-:-,-:-
08:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 1:0 -:-,-:-,-:-
28.11.2009 11:00 MHC Dynamo - Mytischi Atlanti 5:3 -:-,-:-,-:-
11:00 SKA-1946 - MHK Krylya Sovetov 7:4 -:-,-:-,-:-
11:00 Almaz - MHC Spartak 1:2 -:-,-:-,-:-
11:00 CSKA-Red Army - MHC MVD 5:6 -:-,-:-,-:-
08:00 Kuznetskie Medvedi - Reaktor 5:6 -:-,-:-,-:-
26.11.2009 17:00 MHC Bars - Tolpar 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
25.11.2009 17:00 MHC Bars - Tolpar 1:3 -:-,-:-,-:-
23.11.2009 17:00 MHC Bars - Ladia 5:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Reaktor - Tolpar 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
16:30 MHC MVD - MHC Khimik 4:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 6:9 -:-,-:-,-:-
22.11.2009 15:00 MHC Bars - Ladia 2:1 -:-,-:-,-:-
11:00 MHC MVD - MHC Khimik 8:0 -:-,-:-,-:-
11:00 Reaktor - Tolpar 6:3 -:-,-:-,-:-
11:00 Loko - Chaika 1:0pp -:-,-:-,-:-,1:0
11:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 2:4 -:-,-:-,-:-
11:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Dynamo 0:2 -:-,-:-,-:-
11:00 Mytischi Atlanti - Russkie Vityazi 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
21.11.2009 11:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Dynamo 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
11:00 MHC Spartak - CSKA-Red Army 2:8 -:-,-:-,-:-
11:00 Loko - Chaika 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
20.11.2009 17:00 Reaktor - Ladia 7:3 -:-,-:-,-:-
16:30 SKA-1946 - Almaz 7:2 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC MVD - Russkie Vityazi 1:3 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Khimik 4:6 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 5:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Omskie Yastreby 1:4 -:-,-:-,-:-
10:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 2:3 -:-,-:-,-:-
19.11.2009 17:30 SKA-1946 - Almaz 4:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Reaktor - Ladia 4:1 -:-,-:-,-:-
16:30 MHK Krylya Sovetov - CSKA-Red Army 2:7 -:-,-:-,-:-
16:30 MHC MVD - Russkie Vityazi 2:5 -:-,-:-,-:-
15:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 4:1 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - MHC Dynamo 5:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Mytischi Atlanti - MHC Khimik 7:4 -:-,-:-,-:-
14:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 7:3 -:-,-:-,-:-
13:00 Avto - Omskie Yastreby 1:4 -:-,-:-,-:-
18.11.2009 16:30 MHK Krylya Sovetov - CSKA-Red Army 0:2 -:-,-:-,-:-
15:00 MHC Spartak - MHC Dynamo 7:6pp -:-,-:-,-:-,1:0
17.11.2009 15:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 7:4 1:0,3:0,3:4
14:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 9:1 -:-,-:-,-:-
16.11.2009 15:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 7:2 -:-,-:-,-:-
14:00 Beliye Medvedi - Sibirskie Snaipery 1:3 -:-,-:-,-:-
13.11.2009 17:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Chaika - Mytischi Atlanti 7:1 -:-,-:-,-:-
12.11.2009 17:00 MHC Khimik - MHK Krylya Sovetov 1:7 -:-,-:-,-:-
17:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16:00 Chaika - Mytischi Atlanti 2:4 -:-,-:-,-:-
11.11.2009 12:00 Ladia - Beliye Medvedi 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Khimik - MHK Krylya Sovetov 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
10.11.2009 12:00 Ladia - Beliye Medvedi 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC MVD - Chaika 2:0 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Dynamo - Almaz 7:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - MHC Bars 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Reaktor 6:0 -:-,-:-,-:-
12:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Loko - Mytischi Atlanti 8:1 -:-,-:-,-:-
09.11.2009 12:00 MHC MVD - Chaika 3:0 -:-,-:-,-:-
12:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 7:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - Mytischi Atlanti 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Omskie Yastreby - Reaktor 4:6 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Dynamo - Almaz 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Russkie Vityazi - MHK Krylya Sovetov 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - MHC Bars 4:3 -:-,-:-,-:-
08.11.2009 12:00 Tolpar - Beliye Medvedi 6:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 3:7 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Khimik - MHC Spartak 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - Stalnye Lisy 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Russkie Vityazi - MHK Krylya Sovetov 6:5 -:-,-:-,-:-
07.11.2009 12:00 CSKA-Red Army - Almaz 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Khimik - MHC Spartak 4:10 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Dynamo - SKA-1946 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Tolpar - Beliye Medvedi 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - MHC MVD 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - Stalnye Lisy 0:10 -:-,-:-,-:-
06.11.2009 12:00 CSKA-Red Army - Almaz 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - MHC Bars 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Dynamo - SKA-1946 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - MHC MVD 0:2 -:-,-:-,-:-
05.11.2009 12:00 Omskie Yastreby - MHC Bars 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - Reaktor 6:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Tolpar - Stalnye Lisy 7:5 -:-,-:-,-:-
04.11.2009 12:00 Tolpar - Stalnye Lisy 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - Reaktor 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Mytischi Atlanti - Chaika 0:2 -:-,-:-,-:-
03.11.2009 12:00 Mytischi Atlanti - Chaika 3:4 -:-,-:-,-:-
01.11.2009 12:00 Mytischi Atlanti - Loko 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Chaika - MHC MVD 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Khimik 4:1 -:-,-:-,-:-
31.10.2009 12:00 Mytischi Atlanti - Loko 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Khimik 8:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Chaika - MHC MVD 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
30.10.2009 12:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army 5:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - MHC Dynamo 2:5 -:-,-:-,-:-
29.10.2009 12:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 MHK Krylya Sovetov - Russkie Vityazi 6:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - MHC Dynamo 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 MHC MVD - Loko 4:3 -:-,-:-,-:-
28.10.2009 12:00 MHK Krylya Sovetov - Russkie Vityazi 0:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Bars - Omskie Yastreby 1:0 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC MVD - Loko 0:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Reaktor - Avto 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
27.10.2009 12:00 MHC Bars - Omskie Yastreby 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Almaz - CSKA-Red Army 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Reaktor - Avto 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 SKA-1946 - MHC Dynamo 4:2 -:-,-:-,-:-
26.10.2009 12:00 Stalnye Lisy - Tolpar 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - CSKA-Red Army 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 SKA-1946 - MHC Dynamo 3:1 -:-,-:-,-:-
25.10.2009 12:00 Beliye Medvedi - Ladia 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Reaktor - Omskie Yastreby 3:7 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Stalnye Lisy - Tolpar 7:4 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Bars - Avto 2:6 -:-,-:-,-:-
24.10.2009 12:00 Reaktor - Omskie Yastreby 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Bars - Avto 3:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Kuznetskie Medvedi 4:7 -:-,-:-,-:-
23.10.2009 12:00 Stalnye Lisy - Ladia 8:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - Tolpar 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Khimik - Mytischi Atlanti 5:6 -:-,-:-,-:-
22.10.2009 12:00 Stalnye Lisy - Ladia 8:1 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Khimik - Mytischi Atlanti 0:6 -:-,-:-,-:-
12:00 CSKA-Red Army - MHK Krylya Sovetov 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Russkie Vityazi - MHC MVD 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - Tolpar 0:2 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Dynamo - MHC Spartak 2:4 -:-,-:-,-:-
21.10.2009 12:00 Chaika - Loko 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Dynamo - MHC Spartak 3:6 -:-,-:-,-:-
12:00 CSKA-Red Army - MHK Krylya Sovetov 2:1 -:-,-:-,-:-
20.10.2009 12:00 Chaika - Loko 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - SKA-1946 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
19.10.2009 12:00 MHC Khimik - MHC MVD 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - SKA-1946 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Dynamo - MHK Krylya Sovetov 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Russkie Vityazi - Mytischi Atlanti 6:0 -:-,-:-,-:-
12:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 2:5 -:-,-:-,-:-
18.10.2009 12:00 MHC Khimik - MHC MVD 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 6:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Dynamo - MHK Krylya Sovetov 2:3 -:-,-:-,-:-
17.10.2009 12:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 2:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16.10.2009 12:00 Tolpar - MHC Bars 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 0:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - Reaktor 0:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Beliye Medvedi 0:3 -:-,-:-,-:-
15.10.2009 12:00 Tolpar - MHC Bars 7:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - Reaktor 1:2 -:-,-:-,-:-
14.10.2009 12:00 Mytischi Atlanti - MHC Dynamo 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Beliye Medvedi 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 5:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Avto 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
13.10.2009 12:00 Chaika - Russkie Vityazi 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC MVD - CSKA-Red Army 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Beliye Medvedi 6:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - MHC Khimik 3:6 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Spartak - SKA-1946 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Tolpar - Reaktor 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Avto 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Mytischi Atlanti - MHC Dynamo 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 MHK Krylya Sovetov - Almaz 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - MHC Bars 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12.10.2009 12:00 Tolpar - Reaktor 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Spartak - SKA-1946 0:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 1:10 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - MHC Khimik 1:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - MHC Bars 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Chaika - Russkie Vityazi 2:7 -:-,-:-,-:-
12:00 MHK Krylya Sovetov - Almaz 3:0 -:-,-:-,-:-
11.10.2009 12:00 MHC MVD - MHC Dynamo 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
10.10.2009 12:00 MHC MVD - MHC Dynamo 2:7 -:-,-:-,-:-
12:00 Chaika - MHC Khimik 1:6 -:-,-:-,-:-
12:00 MHK Krylya Sovetov - SKA-1946 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - Russkie Vityazi 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Spartak - Almaz 12:5 -:-,-:-,-:-
09.10.2009 12:00 MHC Spartak - Almaz 6:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Mytischi Atlanti - CSKA-Red Army 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHK Krylya Sovetov - SKA-1946 3:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - Russkie Vityazi 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Chaika - MHC Khimik 5:3 -:-,-:-,-:-
07.10.2009 12:00 MHC Bars - Kuznetskie Medvedi 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 2:6 -:-,-:-,-:-
06.10.2009 12:00 MHC Bars - Kuznetskie Medvedi 6:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 7:3 -:-,-:-,-:-
04.10.2009 12:00 MHC Bars - Sibirskie Snaipery 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Khimik - Russkie Vityazi 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 CSKA-Red Army - Loko 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Tolpar 1:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - Ladia 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - Mytischi Atlanti 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Reaktor - Kuznetskie Medvedi 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Dynamo - Chaika 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 SKA-1946 - MHC MVD 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
03.10.2009 12:00 Reaktor - Kuznetskie Medvedi 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 MHC Dynamo - Chaika 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Tolpar 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - Mytischi Atlanti 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 CSKA-Red Army - Loko 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 MHC Bars - Sibirskie Snaipery 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 SKA-1946 - MHC MVD 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - Ladia 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 3:4 -:-,-:-,-:-
02.10.2009 12:00 MHC Spartak - MHK Krylya Sovetov 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
01.10.2009 12:00 Almaz - MHC MVD 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 CSKA-Red Army - Chaika 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 7:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Russkie Vityazi - MHC Khimik 4:5 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Dynamo - Loko 2:3 -:-,-:-,-:-
30.09.2009 12:00 SKA-1946 - Mytischi Atlanti 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 CSKA-Red Army - Chaika 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Dynamo - Loko 5:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - Tolpar 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Ladia 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - MHC MVD 3:1 -:-,-:-,-:-
29.09.2009 12:00 MHK Krylya Sovetov - MHC Spartak 5:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Ladia 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - Tolpar 2:3 -:-,-:-,-:-
26.09.2009 12:00 Stalnye Lisy - MHC Bars 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - Reaktor 0:4 -:-,-:-,-:-
25.09.2009 12:00 Loko - SKA-1946 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Stalnye Lisy - MHC Bars 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - Reaktor 3:5 -:-,-:-,-:-
24.09.2009 12:00 Loko - SKA-1946 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Mytischi Atlanti - MHK Krylya Sovetov 3:0 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC MVD - MHC Spartak 5:4 -:-,-:-,-:-
23.09.2009 12:00 Stalnye Lisy - Reaktor 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 7:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - MHC Bars 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC MVD - MHC Spartak 1:7 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 0:2 -:-,-:-,-:-
22.09.2009 12:00 Loko - Almaz 6:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Beliye Medvedi - MHC Bars 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 1:2ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Mytischi Atlanti - MHK Krylya Sovetov 0:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Chaika - SKA-1946 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Stalnye Lisy - Reaktor 3:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Avto 0:1 -:-,-:-,-:-
21.09.2009 12:00 Chaika - SKA-1946 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Loko - Almaz 1:2 -:-,-:-,-:-
20.09.2009 12:00 Ladia - Tolpar 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 MHC MVD - MHK Krylya Sovetov 2:1 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Khimik - MHC Dynamo 1:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Sibirskie Snaipery - Avto 3:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 3:5 -:-,-:-,-:-
19.09.2009 12:00 Mytischi Atlanti - MHC Spartak 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Sibirskie Snaipery - Avto 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Russkie Vityazi - CSKA-Red Army 8:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - Tolpar 0:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Chaika - Almaz 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC MVD - MHK Krylya Sovetov 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Kuznetskie Medvedi - Omskie Yastreby 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Khimik - MHC Dynamo 3:5 -:-,-:-,-:-
18.09.2009 12:00 Chaika - Almaz 4:3 -:-,-:-,-:-
17.09.2009 12:00 Russkie Vityazi - MHC Dynamo 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 MHC Khimik - CSKA-Red Army 1:5 -:-,-:-,-:-
16.09.2009 12:00 MHC Khimik - CSKA-Red Army 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Russkie Vityazi - MHC Dynamo 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
14.09.2009 12:00 MHK Krylya Sovetov - Loko 1:3 -:-,-:-,-:-
13.09.2009 12:00 MHK Krylya Sovetov - Loko 1:3 -:-,-:-,-:-
11.09.2009 12:00 MHK Krylya Sovetov - Chaika 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 MHC Spartak - Loko 2:3 -:-,-:-,-:-
10.09.2009 12:00 MHC MVD - Mytischi Atlanti 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Avto - Beliye Medvedi 3:0 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Spartak - Loko 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
12:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 0:1ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 MHK Krylya Sovetov - Chaika 5:0 -:-,-:-,-:-
09.09.2009 12:00 Omskie Yastreby - Stalnye Lisy 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Tolpar - Sibirskie Snaipery 3:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - Beliye Medvedi 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 4:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Reaktor - MHC Bars 5:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - Kuznetskie Medvedi 5:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - MHC Khimik 6:5 -:-,-:-,-:-
08.09.2009 12:00 SKA-1946 - Russkie Vityazi 1:3 -:-,-:-,-:-
12:00 MHC Spartak - Chaika 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - MHC Khimik 3:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Reaktor - MHC Bars 6:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - Kuznetskie Medvedi 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Tolpar - Sibirskie Snaipery 6:0 -:-,-:-,-:-
07.09.2009 12:00 MHC Spartak - Chaika 7:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Mytischi Atlanti - MHC MVD 1:2 -:-,-:-,-:-
06.09.2009 12:00 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 8:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - Russkie Vityazi 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 SKA-1946 - MHC Khimik 1:0sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 Avto - Stalnye Lisy 6:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
12:00 MHC Dynamo - CSKA-Red Army 3:7 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - Sibirskie Snaipery 3:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 3:1 -:-,-:-,-:-
05.09.2009 12:00 Tolpar - Kuznetskie Medvedi 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Almaz - Russkie Vityazi 7:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Omskie Yastreby - Beliye Medvedi 2:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Ladia - Sibirskie Snaipery 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Avto - Stalnye Lisy 7:3 -:-,-:-,-:-
12:00 SKA-1946 - MHC Khimik 2:0 -:-,-:-,-:-
04.09.2009 12:00 CSKA-Red Army - MHC Dynamo 2:6 -:-,-:-,-:-