MHL - Playoffs - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
21.04.2016 18:00 Loko - Chaika 6:3 2:0,2:0,2:3
19.04.2016 17:30 Chaika - Loko 1:4 0:2,0:0,1:2
18.04.2016 17:30 Chaika - Loko 2:4 1:2,1:1,0:1
15.04.2016 18:00 Loko - Chaika 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
14.04.2016 18:00 Loko - Chaika 4:1 0:1,2:0,2:0
07.04.2016 17:30 Chaika - Dynamo St.Petersburg 4:0 2:0,0:0,2:0
06.04.2016 17:30 Chaika - Dynamo St.Petersburg 7:1 2:1,1:0,4:0
15:00 Sibirskie Snaipery - Loko 1:4 0:3,0:1,1:0
03.04.2016 16:00 Dynamo St.Petersburg - Chaika 1:3 0:1,1:0,0:2
12:00 Loko - Sibirskie Snaipery 3:0 1:0,0:0,2:0
02.04.2016 16:00 Dynamo St.Petersburg - Chaika 4:2 1:1,1:0,2:1
12:00 Loko - Sibirskie Snaipery 5:2 1:1,1:1,3:0
29.03.2016 17:30 Chaika - MHC Snezhnye Barsy 6:1 2:1,2:0,2:0
28.03.2016 17:30 Dynamo St.Petersburg - Almaz 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
26.03.2016 12:00 MHC Snezhnye Barsy - Chaika 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
12:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 3:1 0:0,2:0,1:1
11:00 CSKA-Red Army - Loko 3:4pp 1:1,1:1,1:1,0:1
25.03.2016 16:30 Almaz - Dynamo St.Petersburg 4:3pp 1:2,0:0,2:1,1:0
15:00 CSKA-Red Army - Loko 2:4 1:1,1:2,0:1
14:00 Sibirskie Snaipery - Stalnye Lisy 6:1 1:1,3:0,2:0
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Chaika 3:2 1:0,1:1,1:1
24.03.2016 16:30 Almaz - Dynamo St.Petersburg 5:3 1:2,1:0,3:1
22.03.2016 16:30 Chaika - MHC Snezhnye Barsy 4:1 1:0,2:0,1:1
13:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 4:3pp 0:0,1:3,2:0,1:0
21.03.2016 17:00 Loko - CSKA-Red Army 1:3 1:1,0:1,0:1
16:30 Chaika - MHC Snezhnye Barsy 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - Almaz 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
13:00 Stalnye Lisy - Sibirskie Snaipery 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
20.03.2016 15:00 Dynamo St.Petersburg - Almaz 2:1 0:0,0:0,2:1
11:00 Loko - CSKA-Red Army 4:2 0:1,2:1,2:0
17.03.2016 15:00 Chaika - Reaktor 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
16.03.2016 16:30 Dynamo St.Petersburg - MHC Spartak 3:1 1:0,0:0,2:1
14.03.2016 16:00 Reaktor - Chaika 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
12:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 0:3 0:1,0:0,0:2
08:00 Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 4:3pp 1:0,1:1,1:2,1:0
13.03.2016 12:00 MHC Snezhnye Barsy - Tolpar 3:2 2:1,1:1,0:0
12:00 MHC Spartak - Dynamo St.Petersburg 2:3 1:2,0:0,1:1
11:00 Reaktor - Chaika 3:1 0:0,2:1,1:0
08:00 Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby 3:1 0:1,1:0,2:0
07:00 Kuznetskie Medvedi - Stalnye Lisy 3:2 1:0,1:0,1:2
12.03.2016 12:00 MHC Spartak - Dynamo St.Petersburg 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
11:00 SKA-1946 - Almaz 0:3 0:0,0:1,0:2
11:00 CSKA-Red Army - Rusko U18 4:1 1:1,1:0,2:0
04:00 Amurskie Tigry - Loko 2:3ppsn 1:0,1:0,0:2,0:1,0:1
10.03.2016 15:00 Chaika - Reaktor 4:1 1:1,2:0,1:0
14:30 Tolpar - MHC Snezhnye Barsy 1:2 1:0,0:2,0:0
09:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 2:6 0:1,2:5,0:0
09:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 5:3 2:1,1:1,2:1
09.03.2016 16:30 Dynamo St.Petersburg - MHC Spartak 3:4 1:0,0:1,2:3
16:30 Almaz - SKA-1946 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
16:00 Loko - Amurskie Tigry 3:1 0:0,1:0,2:1
15:00 Chaika - Reaktor 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
15:00 Rusko U18 - CSKA-Red Army 0:1 0:1,0:0,0:0
14:30 Tolpar - MHC Snezhnye Barsy 4:5pp 1:0,2:4,1:0,0:1
13:00 Stalnye Lisy - Kuznetskie Medvedi 3:2ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
12:00 Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery 2:0 0:0,1:0,1:0
08.03.2016 15:00 Dynamo St.Petersburg - MHC Spartak 4:1 1:0,0:1,3:0
12:00 Almaz - SKA-1946 5:1 1:0,2:0,2:1
11:00 Loko - Amurskie Tigry 2:0 0:0,0:0,2:0
11:00 Rusko U18 - CSKA-Red Army 3:7 1:1,2:5,0:1