MHL - Playoffs - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
26.04.2015 12:00 SKA-1946 - Chaika 0:2 0:1,0:0,0:1
24.04.2015 18:00 SKA-1946 - Chaika 4:1 1:1,2:0,1:0
23.04.2015 18:00 SKA-1946 - Chaika 1:3 0:1,0:1,1:1
20.04.2015 18:00 Chaika - SKA-1946 4:1 0:0,2:0,2:1
19.04.2015 16:00 Chaika - SKA-1946 8:0 3:0,5:0,0:0
13.04.2015 18:00 Loko - Chaika 0:1 0:0,0:0,0:1
12.04.2015 11:00 Beliye Medvedi - SKA-1946 3:4 1:2,1:2,1:0
11.04.2015 12:00 Loko - Chaika 4:2 1:0,2:1,1:1
11:00 Beliye Medvedi - SKA-1946 5:4 1:1,4:2,0:1
10.04.2015 18:00 Loko - Chaika 7:3 3:1,1:2,3:0
08.04.2015 18:00 SKA-1946 - Beliye Medvedi 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
07.04.2015 18:00 SKA-1946 - Beliye Medvedi 1:0 0:0,1:0,0:0
18:00 Chaika - Loko 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,1:0
06.04.2015 18:00 Chaika - Loko 5:4 0:3,3:0,2:1
01.04.2015 17:00 Loko - Almaz 6:2 2:0,2:0,2:2
30.03.2015 18:00 Chaika - Tolpar 3:1 0:0,1:0,2:1
17:00 Loko - Almaz 0:4 0:3,0:0,0:1
16:00 Beliye Medvedi - Reaktor 5:2 3:1,1:0,1:1
29.03.2015 12:00 SKA-1946 - CSKA-Red Army 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
12:00 Loko - Almaz 4:3 0:1,1:2,3:0
27.03.2015 16:00 Reaktor - Beliye Medvedi 2:8 1:0,1:5,0:3
14:30 Tolpar - Chaika 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
26.03.2015 16:30 Almaz - Loko 3:4pp 1:0,1:3,1:0,0:1
16:00 Reaktor - Beliye Medvedi 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
14:30 Tolpar - Chaika 0:1 0:1,0:0,0:0
11:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 1:4 0:1,0:1,1:2
25.03.2015 16:30 Almaz - Loko 4:0 2:0,1:0,1:0
15:00 CSKA-Red Army - SKA-1946 3:4sn 1:2,2:1,0:0,0:0,0:1
21.03.2015 11:00 Chaika - Kristall Berdsk 2:1 0:1,2:0,0:0
20.03.2015 17:30 MHC Spartak - CSKA-Red Army 3:4 0:0,2:3,1:1
19.03.2015 17:00 Chaika - Kristall Berdsk 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
12:00 Omskie Yastreby - Reaktor 2:5 1:1,0:2,1:2
10:00 Mamonty Jugry - Tolpar 3:4 0:2,1:1,2:1
18.03.2015 17:30 MHC Spartak - CSKA-Red Army 2:3 1:1,0:2,1:0
17:00 Chaika - Kristall Berdsk 6:3 3:1,1:1,2:1
17:00 SKA-1946 - MHC MVD 7:3 1:0,5:0,1:3
16:00 Loko - MHC Kapitan 7:0 2:0,3:0,2:0
15:00 Beliye Medvedi - Stalnye Lisy 5:0 1:0,3:0,1:0
12:00 Omskie Yastreby - Reaktor 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
09:00 Mamonty Jugry - Tolpar 3:4 0:2,1:1,2:1
17.03.2015 17:30 MHC Spartak - CSKA-Red Army 2:5 0:2,1:1,1:2
17:00 Mytischi Atlanti - Almaz 1:3 0:0,1:1,0:2
17:00 SKA-1946 - MHC MVD 5:1 2:0,0:1,3:0
16:00 Loko - MHC Kapitan 5:0 0:0,5:0,0:0
15.03.2015 11:00 Reaktor - Omskie Yastreby 0:1 0:0,0:1,0:0
09:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 1:5 1:3,0:1,0:1
09:00 Tolpar - Mamonty Jugry 4:1 0:0,1:0,3:1
08:00 Kristall Berdsk - Chaika 6:3 0:1,3:0,3:2
14.03.2015 15:00 MHC Kapitan - Loko 2:5 0:1,1:0,1:4
12:00 Almaz - Mytischi Atlanti 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
11:00 Reaktor - Omskie Yastreby 5:4pp 1:1,1:0,2:3,1:0
11:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 1:2 1:0,0:0,0:2
11:00 MHC MVD - SKA-1946 4:1 1:0,1:1,2:0
09:00 Stalnye Lisy - Beliye Medvedi 1:4 1:2,0:0,0:2
09:00 Tolpar - Mamonty Jugry 4:3 2:2,1:0,1:1
08:00 Kristall Berdsk - Chaika 0:3 0:0,0:3,0:0
13.03.2015 17:00 MHC Kapitan - Loko 5:2 1:1,2:0,2:1
17:00 MHC MVD - SKA-1946 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:1
16:30 Almaz - Mytischi Atlanti 5:1 2:0,2:0,1:1
11:00 CSKA-Red Army - MHC Spartak 3:4 0:2,1:2,2:0
09.03.2015 13:00 Mamonty Jugry - Avto 4:1 0:0,1:0,3:1
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Stalnye Lisy 3:4 0:2,2:0,1:2
08.03.2015 11:00 CSKA-Red Army - Yunost 3:1 0:1,3:0,0:0
07.03.2015 13:00 Mamonty Jugry - Avto 3:4 1:1,0:3,2:0
12:00 MHC Snezhnye Barsy - Stalnye Lisy 4:3 0:1,3:1,1:1
11:00 Chaika - Belye Tigry 8:4 3:3,2:1,3:0
09:00 Tolpar - Ladia 6:4 0:1,3:1,3:2
06.03.2015 17:00 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 6:0 0:0,2:0,4:0
16:00 Reaktor - Sibirskie Snaipery 5:2 1:1,2:0,2:1
15:00 Mamonty Jugry - Avto 5:4 1:1,1:0,3:3
15:00 Beliye Medvedi - Kuznetskie Medvedi 5:3 3:0,2:1,0:2
15:00 Chaika - Belye Tigry 10:0 4:0,2:0,4:0
15:00 CSKA-Red Army - Yunost 4:0 0:0,2:0,2:0
14:30 Tolpar - Ladia 6:4 2:0,2:1,2:3
14:00 MHC Snezhnye Barsy - Stalnye Lisy 3:1 1:1,1:0,1:0
13:00 Kristall Berdsk - Irbis Kazan 3:2pp 0:1,1:0,1:1,1:0
11:00 Berkuty Kubani - MHC Kapitan 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
08:00 Omskie Yastreby - Tumenski Legion 6:2 1:2,3:0,2:0
05.03.2015 17:30 MHC Spartak - Russkie Vityazi 5:1 1:0,2:0,2:1
17:00 Mytischi Atlanti - Serebrjanye Lvy 1:4 0:3,0:0,1:1
17:00 Berkuty Kubani - MHC Kapitan 3:2 1:2,1:0,1:0
17:00 SKA-1946 - Dynamo St.Petersburg 9:5 2:0,2:3,5:2
17:00 MHC MVD - MHC Dynamo-Shinnik 4:2 0:0,1:1,3:1
16:30 Almaz - SK Riga 9:4 1:2,2:1,6:1
16:00 Loko - Amurskie Tigry 3:1 0:1,0:0,3:0
15:00 CSKA-Red Army - Yunost 3:4 0:1,2:1,1:2
03.03.2015 16:30 Irbis Kazan - Kristall Berdsk 1:2 0:1,0:0,1:1
16:00 Ladia - Tolpar 2:6 0:2,1:2,1:2
15:00 Belye Tigry - Chaika 5:2 2:0,0:1,3:1
15:00 Tumenski Legion - Omskie Yastreby 1:2 1:0,0:2,0:0
13:00 Sibirskie Snaipery - Reaktor 2:4 1:1,1:1,0:2
13:00 Stalnye Lisy - MHC Snezhnye Barsy 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
11:00 Kuznetskie Medvedi - Beliye Medvedi 3:5 1:1,2:1,0:3
10:00 Avto - Mamonty Jugry 2:6 0:1,1:3,1:2
02.03.2015 18:35 SK Riga - Almaz 0:5 0:2,0:2,0:1
17:00 MHC Kapitan - Berkuty Kubani 2:1 0:0,1:0,1:1
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC MVD 0:5 0:2,0:1,0:2
16:30 Irbis Kazan - Kristall Berdsk 2:3 1:1,1:0,0:2
16:30 Yunost - CSKA-Red Army 2:1 1:0,1:0,0:1
16:30 Dynamo St.Petersburg - SKA-1946 2:4 1:1,0:2,1:1
16:00 Ladia - Tolpar 6:3 1:0,1:1,4:2
15:00 Belye Tigry - Chaika 2:3 0:2,0:1,2:0
15:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 2:3 1:1,1:2,0:0
13:00 Avto - Mamonty Jugry 3:0 0:0,1:0,2:0
13:00 Sibirskie Snaipery - Reaktor 4:7 2:2,2:0,0:5
13:00 Stalnye Lisy - MHC Snezhnye Barsy 4:2 0:1,1:1,3:0
12:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 1:4 1:0,0:1,0:3
11:00 Kuznetskie Medvedi - Beliye Medvedi 1:2 0:1,0:0,1:1
10:00 Amurskie Tigry - Loko 1:3 0:1,0:2,1:0
10:00 Tumenski Legion - Omskie Yastreby 1:3 0:1,0:2,1:0
01.03.2015 17:05 SK Riga - Almaz 3:6 1:3,0:0,2:3
16:30 MHC Dynamo-Shinnik - MHC MVD 1:3 0:2,1:1,0:0
15:00 Dynamo St.Petersburg - SKA-1946 4:5sn 2:3,1:0,1:1,0:0,0:1
15:00 MHC Kapitan - Berkuty Kubani 2:1 0:0,1:1,1:0
11:00 Yunost - CSKA-Red Army 2:3 1:1,0:1,1:1
11:00 Serebrjanye Lvy - Mytischi Atlanti 2:3 1:0,0:3,1:0
11:00 Russkie Vityazi - MHC Spartak 2:3 1:1,0:1,1:1
04:00 Amurskie Tigry - Loko 1:2 0:0,0:2,1:0