KHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
17.02.2013 16:30 Donbass Donetsk - HC Lev Praha 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
16:00 Dinamo Riga - HC Slovan Bratislava 3:1 1:1,1:0,1:0
15:00 Dinamo Minsk - Salavat Yulaev Ufa 2:3 0:0,0:1,2:2
14:00 Vityaz Chekhov - Ak Bars Kazan 2:3 0:0,1:1,1:2
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 2:4 1:0,0:2,1:2
14:00 Atlant Moscow Region - Metallurg Novokuznetsk 5:0 2:0,2:0,1:0
14:00 Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
14:00 Spartak Moscow - CSKA Moscow 4:2 0:0,3:2,1:0
14:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk 3:2 1:1,1:1,1:0
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Avtomobilist Yekaterinburg 4:0 0:0,1:0,3:0
12:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 1:4 0:2,1:2,0:0
12:00 Barys Astana - SKA Saint Petersburg 5:4 0:2,3:1,2:1
11:00 Avangard Omsk Region - OHC Dynamo Moscow 0:3 0:0,0:1,0:2
15.02.2013 18:30 Dinamo Riga - CSKA Moscow 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
18:00 Donbass Donetsk - HC Slovan Bratislava 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
17:00 Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan 2:3 1:0,0:1,1:2
16:30 Spartak Moscow - HC Lev Praha 0:2 0:1,0:0,0:1
16:30 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:4 0:1,1:0,0:3
16:30 Atlant Moscow Region - Amur Khabarovsk 2:0 0:0,0:0,2:0
16:00 Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa 3:0 0:0,2:0,1:0
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk 4:0 3:0,0:0,1:0
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 2:5 0:2,1:0,1:3
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:1 1:0,1:1,1:0
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - OHC Dynamo Moscow 4:0 0:0,3:0,1:0
13:00 Avangard Omsk Region - SKA Saint Petersburg 3:4sn 2:1,0:2,1:0,0:0,0:1
13.02.2013 18:30 Dinamo Riga - HC Lev Praha 1:3 0:0,1:1,0:2
17:00 Donbass Donetsk - CSKA Moscow 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
16:30 Atlant Moscow Region - Sibir Novosibirsk 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
16:30 Spartak Moscow - HC Slovan Bratislava 3:4pp 0:0,2:3,1:0,0:1
16:30 Vityaz Chekhov - Dinamo Minsk 2:4 0:1,0:2,2:1
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk 4:1 1:0,2:0,1:1
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 1:2 0:0,0:2,1:0
16:00 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 0:2 0:0,0:1,0:1
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Novokuznetsk 5:2 2:1,2:1,1:0
14:00 Barys Astana - OHC Dynamo Moscow 4:2 1:0,1:0,2:2
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - SKA Saint Petersburg 2:3 0:1,2:1,0:1
14:00 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:1 1:1,1:0,1:0
03.02.2013 17:00 HC Slovan Bratislava - HC Lev Praha 4:5 3:4,1:0,0:1
01.02.2013 19:00 HC Slovan Bratislava - Vityaz Chekhov 3:0 0:0,2:0,1:0
16:30 CSKA Moscow - Spartak Moscow 4:2 2:0,1:2,1:0
16:30 Atlant Moscow Region - Lokomotiv Yaroslavl 5:2 2:0,0:0,3:2
16:30 SKA Saint Petersburg - OHC Dynamo Moscow 3:1 1:0,1:0,1:1
16:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 5:2 3:0,1:2,1:0
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod 4:1 1:0,2:0,1:1
14:00 Barys Astana - Avangard Omsk Region 5:4 1:1,1:1,3:2
14:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 5:0 1:0,1:0,3:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 1:7 0:2,1:4,0:1
30.01.2013 19:00 HC Lev Praha - Vityaz Chekhov 5:2 1:0,0:1,4:1
17:00 Dinamo Minsk - Traktor Chelyabinsk 2:5 2:1,0:3,0:1
16:30 SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 3:0 1:0,0:0,2:0
16:30 OHC Dynamo Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg 5:4pp 1:0,1:0,2:4,1:0
16:30 Atlant Moscow Region - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
16:30 CSKA Moscow - Severstal Cherepovets 3:2pp 1:0,0:1,1:1,1:0
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Astana 2:1 0:1,1:0,1:0
16:00 Ak Bars Kazan - Yugra Khanty-Mansiysk 4:5 2:2,0:2,2:1
14:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 6:1 2:0,3:1,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moscow 2:0 1:0,0:0,1:0
13:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 2:0 0:0,2:0,0:0
09:00 Amur Khabarovsk - Donbass Donetsk 1:4 1:2,0:1,0:1
28.01.2013 19:00 HC Lev Praha - Severstal Cherepovets 5:4 0:3,3:1,2:0
19:00 HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 1:2 0:2,1:0,0:0
16:30 SKA Saint Petersburg - Traktor Chelyabinsk 5:1 1:1,1:0,3:0
16:30 OHC Dynamo Moscow - Metallurg Magnitogorsk 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
16:30 Vityaz Chekhov - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1 0:0,1:0,1:1
16:00 Ak Bars Kazan - Barys Astana 2:4 1:1,1:2,0:1
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 2:1 1:0,1:1,0:0
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 1:4 0:0,1:3,0:1
14:00 Salavat Yulaev Ufa - Yugra Khanty-Mansiysk 5:4 2:1,3:1,0:2
13:00 Sibir Novosibirsk - Donbass Donetsk 2:5 0:1,2:2,0:2
13:00 Metallurg Novokuznetsk - Dinamo Riga 3:1 2:0,1:1,0:0
09:00 Amur Khabarovsk - Spartak Moscow 1:2 1:1,0:1,0:0
27.01.2013 14:00 CSKA Moscow - Atlant Moscow Region 0:2 0:0,0:0,0:2
26.01.2013 17:00 HC Slovan Bratislava - Severstal Cherepovets 0:3 0:1,0:2,0:0
17:00 HC Lev Praha - Dinamo Minsk 1:2 0:1,1:1,0:0
14:30 OHC Dynamo Moscow - Traktor Chelyabinsk 2:0 0:0,1:0,1:0
14:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
14:00 CSKA Moscow - Vityaz Chekhov 1:2 1:0,0:1,0:1
14:00 SKA Saint Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg 4:1 2:0,2:0,0:1
14:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk 5:2 1:0,2:0,2:2
12:00 Salavat Yulaev Ufa - Barys Astana 4:6 2:2,1:2,1:2
11:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Donbass Donetsk 2:4 1:1,1:1,0:2
07:00 Amur Khabarovsk - Dinamo Riga 4:2 1:0,2:0,1:2
25.01.2013 16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Atlant Moscow Region 3:5 0:1,1:3,2:1
24.01.2013 16:30 Vityaz Chekhov - Donbass Donetsk 2:1 1:1,0:0,1:0
16:30 CSKA Moscow - Dinamo Minsk 2:1 0:0,1:1,1:0
23.01.2013 16:30 Ak Bars Kazan - Metallurg Novokuznetsk 5:1 1:0,2:0,2:1
14:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 4:1 1:0,1:0,2:1
14:00 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 3:1 2:0,0:0,1:1
22.01.2013 18:30 Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
16:30 OHC Dynamo Moscow - SKA Saint Petersburg 1:2 0:1,0:1,1:0
16:30 Atlant Moscow Region - Spartak Moscow 5:2 3:0,2:1,0:1
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - HC Lev Praha 4:2 0:1,1:1,3:0
14:00 Barys Astana - HC Slovan Bratislava 2:4 0:0,0:1,2:3
21.01.2013 17:00 Dinamo Minsk - Metallurg Novokuznetsk 6:1 1:0,5:0,0:1
16:30 Vityaz Chekhov - Sibir Novosibirsk 0:2 0:0,0:0,0:2
16:00 Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk 7:1 2:0,5:0,0:1
14:00 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:4 1:2,3:0,1:2
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 1:2 0:0,1:1,0:1
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa 1:3 0:1,1:0,0:2
20.01.2013 16:30 Donbass Donetsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:4 2:3,1:1,0:0
16:00 Dinamo Riga - Atlant Moscow Region 4:5 0:1,1:3,3:1
14:00 Spartak Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - CSKA Moscow 1:4 1:0,0:1,0:3
12:00 Barys Astana - HC Lev Praha 5:1 0:1,2:0,3:0
11:00 Avangard Omsk Region - HC Slovan Bratislava 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:1
19.01.2013 15:00 Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk 4:1 3:0,1:0,0:1
14:30 SKA Saint Petersburg - OHC Dynamo Moscow 2:3 2:1,0:1,0:1
14:00 Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
14:00 Vityaz Chekhov - Metallurg Novokuznetsk 3:4 1:2,1:1,1:1
12:00 Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa 3:1 2:1,0:0,1:0
12:00 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:0 1:0,2:0,0:0
12:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 3:4sn 1:1,2:2,0:0,0:0,0:1
18.01.2013 18:30 Dinamo Riga - Torpedo Nizhny Novgorod 3:4 1:2,2:2,0:0
18:00 Donbass Donetsk - Atlant Moscow Region 3:0 1:0,1:0,1:0
16:30 Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 5:2 0:0,3:2,2:0
14:00 Barys Astana - CSKA Moscow 1:8 0:3,1:2,0:3
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - HC Slovan Bratislava 3:1 1:0,1:1,1:0
13:00 Avangard Omsk Region - HC Lev Praha 4:0 1:0,0:0,3:0
17.01.2013 17:00 Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk 1:3 1:0,0:1,0:2
16:30 Vityaz Chekhov - Amur Khabarovsk 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:1
16:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Novokuznetsk 2:1 1:0,1:0,0:1
14:00 Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 3:2 1:1,0:0,2:1
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 1:4 0:1,0:0,1:3
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 1:0,0:2,2:0
16.01.2013 18:30 Dinamo Riga - SKA Saint Petersburg 1:2 1:0,0:1,0:1
18:00 Donbass Donetsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
16:30 Spartak Moscow - OHC Dynamo Moscow 1:3 0:0,0:1,1:2
13:00 Avangard Omsk Region - CSKA Moscow 4:3 2:0,2:2,0:1
15.01.2013 19:00 HC Lev Praha - HC Slovan Bratislava 3:4 1:3,2:1,0:0
16:30 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,0:1
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk 6:5 1:2,1:3,4:0
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Barys Astana 6:4 4:1,1:2,1:1
10.01.2013 19:00 HC Lev Praha - Traktor Chelyabinsk 6:2 2:0,0:2,4:0
16:30 Spartak Moscow - Dinamo Riga 1:4 0:0,0:2,1:2
16:30 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
16:30 Atlant Moscow Region - Vityaz Chekhov 7:3 2:1,2:2,3:0
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 1:3 1:1,0:1,0:1
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - OHC Dynamo Moscow 5:2 2:0,2:0,1:2
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Minsk 1:2 0:1,0:1,1:0
14:00 Salavat Yulaev Ufa - SKA Saint Petersburg 2:4 0:1,1:3,1:0
09.01.2013 13:00 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk Region 3:5 2:3,0:2,1:0
13:00 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 3:1 0:1,1:0,2:0
09:00 Amur Khabarovsk - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
08.01.2013 19:00 HC Slovan Bratislava - Traktor Chelyabinsk 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
19:00 HC Lev Praha - Metallurg Magnitogorsk 2:5 0:1,1:2,1:2
14:30 Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg 3:1 0:0,2:0,1:1
14:30 Spartak Moscow - Donbass Donetsk 3:1 0:0,0:1,3:0
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 4:1 3:1,1:0,0:0
14:00 CSKA Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg 4:3sn 1:2,2:0,0:1,0:0,1:0
14:00 Atlant Moscow Region - Severstal Cherepovets 0:3 0:1,0:0,0:2
14:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Chekhov 1:3 0:1,1:1,0:1
12:00 Salavat Yulaev Ufa - OHC Dynamo Moscow 1:0 1:0,0:0,0:0
07.01.2013 11:00 Metallurg Novokuznetsk - Barys Astana 6:8 2:4,3:3,1:1
11:00 Sibir Novosibirsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3pp 1:0,1:2,0:0,0:1
07:00 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk Region 1:3 0:0,1:1,0:2
06.01.2013 17:00 HC Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk 4:3sn 2:0,0:2,1:1,0:0,1:0
17:00 HC Lev Praha - Avtomobilist Yekaterinburg 1:0 0:0,1:0,0:0
16:00 Dinamo Riga - Donbass Donetsk 1:4 1:2,0:1,0:1
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Chekhov 2:1 1:0,1:0,0:1
14:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint Petersburg 0:5 0:1,0:0,0:4
14:00 Atlant Moscow Region - Dinamo Minsk 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
14:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovets 5:3 1:2,3:1,1:0
14:00 CSKA Moscow - Traktor Chelyabinsk 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
05.01.2013 14:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 9:3 3:0,4:1,2:2
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Yugra Khanty-Mansiysk 4:5pp 3:2,1:2,0:0,0:1
11:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 1:3 0:1,0:1,1:1
07:00 Amur Khabarovsk - Barys Astana 5:4 3:1,2:1,0:2
04.01.2013 19:00 HC Slovan Bratislava - Avtomobilist Yekaterinburg 3:1 0:0,0:0,3:1
14:30 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 4:0 0:0,2:0,2:0
14:30 OHC Dynamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 3:1 0:1,3:0,0:0
14:00 CSKA Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 1:1,1:0,1:0
12:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 3:0 1:0,1:0,1:0
03.01.2013 17:00 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 2:3 0:2,1:0,1:1
14:00 Vityaz Chekhov - Salavat Yulaev Ufa 0:3 0:1,0:1,0:1
14:00 Severstal Cherepovets - Spartak Moscow 4:1 2:1,2:0,0:0
30.12.2012 14:00 SKA Saint Petersburg - HC Lev Praha 5:3 1:2,2:1,2:0
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Lokomotiv Yaroslavl 4:6 3:1,0:5,1:0
12:00 Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk 7:0 1:0,4:0,2:0
12:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Novokuznetsk 3:4pp 1:0,1:1,1:2,0:1
12:00 Barys Astana - Torpedo Nizhny Novgorod 5:4pp 0:2,2:0,2:2,1:0
12:00 OHC Dynamo Moscow - CSKA Moscow 2:4 1:0,1:2,0:2
11:00 Avangard Omsk Region - Atlant Moscow Region 0:1 0:0,0:1,0:0
08:00 Traktor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
29.12.2012 17:00 Dinamo Minsk - Spartak Moscow 3:0 1:0,1:0,1:0
16:30 Vityaz Chekhov - Dinamo Riga 3:1 2:1,1:0,0:0
16:00 Severstal Cherepovets - Donbass Donetsk 4:3 3:2,1:0,0:1
16:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 1:0,3:2,0:0
28.12.2012 16:30 SKA Saint Petersburg - HC Slovan Bratislava 1:0 1:0,0:0,0:0
16:30 OHC Dynamo Moscow - HC Lev Praha 2:4 0:1,0:1,2:2
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk 0:2 0:0,0:1,0:1
14:00 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 2:0 1:0,1:0,0:0
14:00 Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 3:1 0:0,1:1,2:0
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Atlant Moscow Region 3:5 0:3,2:2,1:0
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuznetsk 6:0 1:0,3:0,2:0
13:00 Avangard Omsk Region - Torpedo Nizhny Novgorod 1:0 0:0,1:0,0:0
27.12.2012 17:00 Dinamo Minsk - Donbass Donetsk 3:1 2:0,1:0,0:1
16:30 Vityaz Chekhov - Spartak Moscow 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 2:3pp 0:1,2:1,0:0,0:1
16:00 Severstal Cherepovets - Dinamo Riga 2:4 1:1,0:1,1:2
26.12.2012 16:30 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
16:30 OHC Dynamo Moscow - HC Slovan Bratislava 2:1ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk 3:4ppsn 1:2,1:1,1:0,0:0,0:1
14:00 Barys Astana - Atlant Moscow Region 5:4ppsn 3:0,1:2,0:2,0:0,1:0
14:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Novokuznetsk 3:1 2:1,1:0,0:0
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Torpedo Nizhny Novgorod 4:3 1:1,3:0,0:2
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 3:5 1:2,2:1,0:2
13:00 Avangard Omsk Region - Lokomotiv Yaroslavl 4:2 1:0,1:1,2:1
25.12.2012 18:00 Donbass Donetsk - Vityaz Chekhov 6:4 1:1,1:2,4:1
24.12.2012 13:00 HC Lev Praha - Ak Bars Kazan 0:2 0:2,0:0,0:0
12:00 Dinamo Riga - Yugra Khanty-Mansiysk 1:3 1:1,0:1,0:1
23.12.2012 18:00 Donbass Donetsk - Avangard Omsk Region 0:2 0:2,0:0,0:0
15:00 HC Lev Praha - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
14:00 CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa 4:1 2:1,1:0,1:0
14:00 Atlant Moscow Region - Avtomobilist Yekaterinburg 2:6 0:3,1:0,1:3
14:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Traktor Chelyabinsk 3:1 0:1,2:0,1:0
14:00 Spartak Moscow - Barys Astana 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 1:5 1:1,0:3,0:1
11:00 Sibir Novosibirsk - SKA Saint Petersburg 1:2 0:2,0:0,1:0
07:00 Amur Khabarovsk - OHC Dynamo Moscow 1:3 0:1,0:1,1:1
22.12.2012 17:30 HC Slovan Bratislava - Ak Bars Kazan 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
17:00 Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets 3:4sn 2:1,0:1,1:1,0:0,0:1
12:00 Dinamo Riga - Avangard Omsk Region 4:1 1:0,1:1,2:0
21.12.2012 19:00 HC Slovan Bratislava - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
19:00 HC Lev Praha - Salavat Yulaev Ufa 6:1 1:1,2:0,3:0
18:00 Donbass Donetsk - Barys Astana 2:4 1:2,1:1,0:1
16:30 Atlant Moscow Region - Traktor Chelyabinsk 3:4sn 1:2,2:1,0:0,0:0,0:1
16:30 Spartak Moscow - Yugra Khanty-Mansiysk 0:1 0:0,0:0,0:1
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk 3:5 3:1,0:1,0:3
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 4:1 1:1,1:0,2:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - OHC Dynamo Moscow 2:4 2:1,0:2,0:1
09:00 Amur Khabarovsk - SKA Saint Petersburg 2:6 0:2,0:1,2:3
20.12.2012 16:30 Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovets 0:1 0:1,0:0,0:0
16:30 CSKA Moscow - Ak Bars Kazan 1:2 0:0,1:2,0:0
19.12.2012 19:00 HC Slovan Bratislava - Salavat Yulaev Ufa 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
18:30 Dinamo Riga - Barys Astana 2:3pp 2:1,0:0,0:1,0:1
18:00 Donbass Donetsk - Yugra Khanty-Mansiysk 4:2 0:1,3:1,1:0
17:00 Dinamo Minsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 0:0,2:1,1:0
16:30 Atlant Moscow Region - Metallurg Magnitogorsk 3:5 1:1,2:1,0:3
16:30 Spartak Moscow - Avangard Omsk Region 0:3 0:1,0:1,0:1
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1 0:0,1:1,1:0
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk 2:1 1:0,1:0,0:1
13:30 Sibir Novosibirsk - OHC Dynamo Moscow 4:3sn 0:1,0:1,3:1,0:0,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - SKA Saint Petersburg 1:4 0:1,1:2,0:1
09.12.2012 15:00 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 2:1 1:1,1:0,0:0
08.12.2012 17:00 HC Slovan Bratislava - HC Lev Praha 2:1 1:0,1:1,0:0
07.12.2012 16:30 SKA Saint Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod 1:0 1:0,0:0,0:0
16:30 CSKA Moscow - OHC Dynamo Moscow 4:6 0:1,0:4,4:1
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk 2:0 1:0,1:0,0:0
16:00 Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk 4:3 1:1,1:1,2:1
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Riga 1:3 0:2,0:0,1:1
14:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 3:2 3:0,0:1,0:1
14:00 Barys Astana - Dinamo Minsk 7:2 2:1,4:1,1:0
14:00 Traktor Chelyabinsk - Spartak Moscow 4:0 0:0,3:0,1:0
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Severstal Cherepovets 3:2 2:1,1:1,0:0
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Donbass Donetsk 1:2 0:0,1:1,0:1
13:00 Avangard Omsk Region - Vityaz Chekhov 4:2 0:1,2:1,2:0
05.12.2012 19:00 HC Lev Praha - Torpedo Nizhny Novgorod 4:2 1:0,2:0,1:2
16:30 SKA Saint Petersburg - Atlant Moscow Region 4:3 1:1,2:1,1:1
16:30 OHC Dynamo Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 1:0,2:1,0:0
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Novokuznetsk 4:3 2:1,1:1,1:1
16:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 5:4sn 1:3,1:0,2:1,0:0,1:0
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Spartak Moscow 1:0 0:0,0:0,1:0
14:00 Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk 6:4 2:1,2:1,2:2
14:00 Barys Astana - Severstal Cherepovets 3:0 2:0,0:0,1:0
14:00 Traktor Chelyabinsk - Donbass Donetsk 1:2 0:0,1:1,0:1
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Vityaz Chekhov 4:5 1:2,0:2,3:1
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Riga 7:2 2:1,1:1,4:0
13:00 Avangard Omsk Region - Dinamo Minsk 5:3 0:0,4:2,1:1
04.12.2012 16:30 CSKA Moscow - HC Slovan Bratislava 4:1 1:0,0:1,3:0
03.12.2012 14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dinamo Minsk 5:7 2:3,2:2,1:2
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moscow 7:4 3:3,3:1,1:0
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Donbass Donetsk 3:4 1:0,1:1,1:3
14:00 Traktor Chelyabinsk - Dinamo Riga 3:1 1:0,0:0,2:1
13:00 Avangard Omsk Region - Severstal Cherepovets 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
12:00 Barys Astana - Vityaz Chekhov 3:5 2:3,1:1,0:1
02.12.2012 14:00 Atlant Moscow Region - Ak Bars Kazan 2:3 1:0,0:3,1:0
14:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Salavat Yulaev Ufa 1:3 0:0,1:1,0:2
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 1:0,0:0,2:1
11:00 Sibir Novosibirsk - CSKA Moscow 2:3sn 0:2,1:0,1:0,0:0,0:1
11:00 Metallurg Novokuznetsk - HC Slovan Bratislava 3:2 1:1,1:1,1:0
07:00 Amur Khabarovsk - HC Lev Praha 2:3 1:1,0:1,1:1
01.12.2012 16:00 Donbass Donetsk - OHC Dynamo Moscow 2:4 0:3,1:0,1:1
30.11.2012 17:00 Dinamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk 4:3sn 0:2,2:0,1:1,0:0,1:0
16:30 Atlant Moscow Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 1:0,1:1,1:0
16:30 Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg 6:1 0:0,3:1,3:0
16:30 Vityaz Chekhov - Traktor Chelyabinsk 2:3 0:2,2:0,0:1
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa 3:2 0:1,3:1,0:0
16:00 Severstal Cherepovets - Avtomobilist Yekaterinburg 5:0 2:0,1:0,2:0
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Ak Bars Kazan 3:1 0:0,2:0,1:1
13:00 Sibir Novosibirsk - HC Slovan Bratislava 1:2 0:1,1:1,0:0
13:00 Avangard Omsk Region - Barys Astana 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - HC Lev Praha 2:3 0:2,1:1,1:0
09:00 Amur Khabarovsk - CSKA Moscow 1:2 0:1,1:0,0:1
29.11.2012 18:30 Dinamo Riga - OHC Dynamo Moscow 1:3 0:0,0:3,1:0
28.11.2012 18:00 Donbass Donetsk - SKA Saint Petersburg 3:2 1:1,2:0,0:1
17:00 Dinamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:6 2:1,0:4,1:1
16:30 Vityaz Chekhov - Metallurg Magnitogorsk 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
16:30 Atlant Moscow Region - Salavat Yulaev Ufa 2:0 0:0,1:0,1:0
16:00 Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk 4:3sn 2:1,1:2,0:0,0:0,1:0
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:4 2:1,0:2,1:1
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 2:3 1:0,1:1,0:2
13:00 Sibir Novosibirsk - HC Lev Praha 2:1 1:0,1:1,0:0
13:00 Metallurg Novokuznetsk - CSKA Moscow 1:4 1:1,0:1,0:2
09:00 Amur Khabarovsk - HC Slovan Bratislava 3:0 0:0,1:0,2:0
27.11.2012 14:00 Barys Astana - Yugra Khanty-Mansiysk 6:2 1:1,5:0,0:1
26.11.2012 16:45 OHC Dynamo Moscow - Atlant Moscow Region 2:5 0:1,1:2,1:2
25.11.2012 17:00 HC Slovan Bratislava - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 1:0,1:2,1:0
14:30 SKA Saint Petersburg - Vityaz Chekhov 4:3 0:1,0:1,4:1
14:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moscow 2:1 1:0,1:0,0:1
14:00 Ak Bars Kazan - Donbass Donetsk 6:4 2:1,3:1,1:2
14:00 Severstal Cherepovets - Dinamo Minsk 4:3sn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:0
12:00 Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk Region 4:6 1:1,2:2,1:3
12:00 Metallurg Magnitogorsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
12:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana 4:5pp 1:1,2:3,1:0,0:1
12:00 Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Riga 7:3 1:0,5:2,1:1
24.11.2012 11:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 0:1 0:1,0:0,0:0
23.11.2012 19:00 HC Lev Praha - Lokomotiv Yaroslavl 7:3 1:0,4:2,2:1
19:00 HC Slovan Bratislava - Atlant Moscow Region 3:2 1:1,1:1,1:0
16:30 CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
16:30 SKA Saint Petersburg - Dinamo Minsk 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
16:30 OHC Dynamo Moscow - Severstal Cherepovets 5:3 0:0,4:3,1:0
16:00 Ak Bars Kazan - Spartak Moscow 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Riga 0:1 0:0,0:1,0:0
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Barys Astana 5:1 2:1,3:0,0:0
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk Region 3:6 1:1,1:1,1:4
14:00 Salavat Yulaev Ufa - Donbass Donetsk 5:1 2:1,2:0,1:0
14:00 Traktor Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:1 0:0,2:0,0:1
22.11.2012 09:00 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 3:1 1:0,1:1,1:0
21.11.2012 19:00 HC Slovan Bratislava - Torpedo Nizhny Novgorod 1:4 0:2,0:2,1:0
19:00 HC Lev Praha - Atlant Moscow Region 4:2 1:0,1:1,2:1
16:30 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 0:4 0:0,0:3,0:1
16:30 SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets 3:2 1:0,0:0,2:2
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Donbass Donetsk 4:3sn 0:1,0:0,3:2,0:0,1:0
16:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Riga 6:2 2:1,3:1,1:0
14:00 Traktor Chelyabinsk - Barys Astana 0:3 0:2,0:1,0:0
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Region 1:2 0:1,1:1,0:0
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
14:00 Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moscow 4:1 1:1,2:0,1:0
09:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Novokuznetsk 5:1 0:0,3:1,2:0
20.11.2012 16:30 OHC Dynamo Moscow - Vityaz Chekhov 3:2 0:1,1:0,2:1
19.11.2012 13:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 2:0 1:0,1:0,0:0
18.11.2012 16:30 Donbass Donetsk - Ak Bars Kazan 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
15:00 Dinamo Minsk - OHC Dynamo Moscow 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
14:00 Torpedo Nizhny Novgorod - HC Slovan Bratislava 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
14:00 Atlant Moscow Region - HC Lev Praha 2:1 1:0,1:0,0:1
14:00 Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:0
14:00 Spartak Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1 0:0,0:0,2:1
14:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow 3:2 0:2,3:0,0:0
12:00 Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk 3:5 2:2,1:3,0:0
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Traktor Chelyabinsk 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
11:00 Avangard Omsk Region - Avtomobilist Yekaterinburg 3:0 1:0,1:0,1:0
17.11.2012 11:00 Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 3:2 2:0,0:2,1:0
16.11.2012 18:30 Dinamo Riga - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:4 3:2,3:2,0:0
18:00 Donbass Donetsk - Salavat Yulaev Ufa 4:1 0:1,2:0,2:0
16:30 Vityaz Chekhov - SKA Saint Petersburg 2:3 2:1,0:0,0:2
16:30 Atlant Moscow Region - HC Slovan Bratislava 0:2 0:1,0:1,0:0
16:30 Spartak Moscow - Ak Bars Kazan 1:3 0:2,1:0,0:1
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - CSKA Moscow 1:6 1:3,0:1,0:2
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - HC Lev Praha 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
16:00 Severstal Cherepovets - OHC Dynamo Moscow 4:2 1:0,1:1,2:1
14:00 Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 7:2 3:1,1:1,3:0
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Magnitogorsk 3:2 1:1,1:0,1:1
13:00 Avangard Omsk Region - Traktor Chelyabinsk 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
15.11.2012 13:00 Metallurg Novokuznetsk - Amur Khabarovsk 4:2 0:0,0:0,4:2
14.11.2012 18:30 Dinamo Riga - Ak Bars Kazan 0:3 0:2,0:0,0:1
18:00 Donbass Donetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
17:00 Dinamo Minsk - SKA Saint Petersburg 1:4 0:2,1:0,0:2
16:30 Atlant Moscow Region - CSKA Moscow 0:2 0:1,0:0,0:1
16:30 Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa 2:3sn 1:2,0:0,1:0,0:0,0:1
16:30 Vityaz Chekhov - OHC Dynamo Moscow 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
16:00 Lokomotiv Yaroslavl - HC Slovan Bratislava 4:0 1:0,1:0,2:0
16:00 Torpedo Nizhny Novgorod - HC Lev Praha 2:3 1:2,0:1,1:0
14:00 Barys Astana - Traktor Chelyabinsk 3:6 0:2,3:3,0:1
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
13:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Magnitogorsk 3:2pp 0:1,2:0,0:1,1:0
04.11.2012 16:00 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 0:2 0:1,0:1,0:0
03.11.2012 17:00 HC Lev Praha - HC Slovan Bratislava 1:2 0:1,0:1,1:0
02.11.2012 16:30 OHC Dynamo Moscow - Spartak Moscow 5:2 3:0,2:1,0:1
16:00 SKA Saint Petersburg - Donbass Donetsk 9:2 3:0,1:2,5:0
16:00 Ak Bars Kazan - Torpedo Nizhny Novgorod 4:0 1:0,1:0,2:0
15:30 CSKA Moscow - Amur Khabarovsk 6:2 2:1,4:1,0:0
14:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Avangard Omsk Region 0:2 0:0,0:0,0:2
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Chekhov 4:1 0:0,1:1,3:0
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk 3:4pp 3:1,0:2,0:0,0:1
14:00 Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 3:4ppsn 1:1,0:1,2:1,0:0,0:1
14:00 Traktor Chelyabinsk - Severstal Cherepovets 3:1 0:1,2:0,1:0
01.11.2012 19:00 HC Lev Praha - Sibir Novosibirsk 3:5 1:1,0:1,2:3
31.10.2012 19:00 HC Lev Praha - Amur Khabarovsk 5:2 1:2,2:0,2:0
16:30 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 0:0,1:1,0:1
16:30 CSKA Moscow - Metallurg Novokuznetsk 3:5 1:0,2:0,0:5
16:30 SKA Saint Petersburg - Dinamo Riga 3:4 1:3,1:0,1:1
16:30 OHC Dynamo Moscow - Donbass Donetsk 4:2 2:0,1:1,1:1
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod 4:2 0:0,2:1,2:1
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets 5:2 1:1,2:0,2:1
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Chekhov 4:5sn 1:1,1:1,2:2,0:0,0:1
14:00 Salavat Yulaev Ufa - Atlant Moscow Region 5:3 2:1,1:0,2:2
14:00 Traktor Chelyabinsk - Dinamo Minsk 2:0 0:0,1:0,1:0
14:00 Barys Astana - Avangard Omsk Region 3:5 2:1,0:2,1:2
30.10.2012 19:00 HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 6:2 1:1,3:1,2:0
29.10.2012 19:00 HC Lev Praha - Metallurg Novokuznetsk 2:3pp 2:0,0:2,0:0,0:1
19:00 HC Slovan Bratislava - Amur Khabarovsk 4:2 3:0,0:2,1:0
16:30 SKA Saint Petersburg - Spartak Moscow 4:1 2:0,1:1,1:0
16:30 OHC Dynamo Moscow - Dinamo Riga 3:1 1:0,0:0,2:1
16:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
16:00 Ak Bars Kazan - Atlant Moscow Region 3:1 0:0,2:1,1:0
14:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovets 1:2 0:2,0:0,1:0
14:00 Salavat Yulaev Ufa - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2 3:0,0:1,0:1
14:00 Traktor Chelyabinsk - Vityaz Chekhov 3:4sn 1:0,2:2,0:1,0:0,0:1
14:00 Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Minsk 7:2 1:0,3:1,3:1
28.10.2012 12:00 CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk 4:2 1:1,1:0,2:1
11:00 Avangard Omsk Region - Yugra Khanty-Mansiysk 5:2 3:0,0:1,2:1
27.10.2012 17:00 HC Slovan Bratislava - Metallurg Novokuznetsk 2:4 1:0,1:2,0:2
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Atlant Moscow Region 6:5pp 1:2,3:1,1:2,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 2:0 0:0,1:0,1:0
26.10.2012 18:30 Dinamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg 6:3 2:2,3:1,1:0
18:00 Dinamo Minsk - Barys Astana 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17:30 Vityaz Chekhov - Yugra Khanty-Mansiysk 3:4ppsn 0:0,3:1,0:2,0:0,0:1
17:30 Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk 2:7 1:1,0:5,1:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - SKA Saint Petersburg 4:2 0:2,1:0,3:0
25.10.2012 19:00 HC Lev Praha - CSKA Moscow 2:3 0:0,0:2,2:1
18:00 Donbass Donetsk - Traktor Chelyabinsk 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa 0:2 0:0,0:0,0:2
10:00 Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan 2:3sn 2:2,0:0,0:0,0:0,0:1
24.10.2012 18:00 Donbass Donetsk - Metallurg Magnitogorsk 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
18:00 Dinamo Minsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 0:0,1:2,1:1
17:45 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 2:1 2:1,0:0,0:0
17:30 Spartak Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg 6:1 4:0,0:1,2:0
17:30 Vityaz Chekhov - Avangard Omsk Region 1:3 0:0,1:2,0:1
17:00 Severstal Cherepovets - Barys Astana 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - OHC Dynamo Moscow 4:0 1:0,3:0,0:0
23.10.2012 19:00 HC Slovan Bratislava - CSKA Moscow 2:3 0:3,2:0,0:0
18:30 Dinamo Riga - Traktor Chelyabinsk 3:5 0:1,2:0,1:4
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 1:2 1:0,0:0,0:2
14:00 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:5 1:0,2:4,1:1
10:00 Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa 5:2 1:0,2:1,2:1
22.10.2012 18:30 Dinamo Riga - Metallurg Magnitogorsk 2:5 1:1,1:1,0:3
18:00 Donbass Donetsk - Avtomobilist Yekaterinburg 4:2 2:2,2:0,0:0
18:00 Dinamo Minsk - Avangard Omsk Region 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
17:30 Vityaz Chekhov - Barys Astana 3:2ppsn 0:2,1:0,1:0,0:0,1:0
17:30 Atlant Moscow Region - SKA Saint Petersburg 2:3 0:0,1:2,1:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - OHC Dynamo Moscow 0:3 0:2,0:0,0:1
17:00 Severstal Cherepovets - Yugra Khanty-Mansiysk 4:3 0:2,3:0,1:1
21.10.2012 15:00 Spartak Moscow - Traktor Chelyabinsk 4:5sn 1:0,0:1,3:3,0:0,0:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 3:1 1:0,0:1,2:0
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 4:3 2:1,0:1,2:1
08:00 Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 1:2,0:0,0:0
20.10.2012 15:00 Atlant Moscow Region - OHC Dynamo Moscow 1:4 0:1,1:2,0:1
15:00 Severstal Cherepovets - Avangard Omsk Region 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
19.10.2012 17:30 CSKA Moscow - HC Lev Praha 3:0 0:0,1:0,2:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Donbass Donetsk 3:1 0:1,1:0,2:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Nizhny Novgorod 3:5 3:3,0:1,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:4 1:1,3:2,1:1
18.10.2012 17:45 SKA Saint Petersburg - Sibir Novosibirsk 2:0 0:0,2:0,0:0
17.10.2012 18:30 Dinamo Minsk - Vityaz Chekhov 3:1 0:0,1:1,2:0
17:00 Severstal Cherepovets - HC Slovan Bratislava 6:0 1:0,2:0,3:0
17:00 Ak Bars Kazan - CSKA Moscow 5:2 2:0,0:1,3:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dinamo Riga 4:3 0:0,4:3,0:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Atlant Moscow Region 3:1 0:0,1:1,2:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - HC Lev Praha 4:2 3:1,0:1,1:0
15:00 Barys Astana - Donbass Donetsk 6:1 1:1,1:0,4:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny Novgorod 6:3 0:2,3:0,3:1
14:00 Avangard Omsk Region - Spartak Moscow 5:3 1:0,1:2,3:1
16.10.2012 17:30 OHC Dynamo Moscow - Sibir Novosibirsk 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Amur Khabarovsk 7:3 4:1,1:2,2:0
15.10.2012 17:30 Ak Bars Kazan - HC Slovan Bratislava 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
17:00 Severstal Cherepovets - Vityaz Chekhov 1:3 0:0,1:1,0:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Lev Praha 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 4:2 0:1,1:1,3:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Atlant Moscow Region 1:0 0:0,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - CSKA Moscow 1:4 0:1,0:2,1:1
15:00 Barys Astana - Dinamo Riga 5:0 0:0,1:0,4:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Spartak Moscow 6:3 1:1,3:1,2:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2 1:1,2:0,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - Donbass Donetsk 2:1 1:0,1:0,0:1
14.10.2012 15:00 OHC Dynamo Moscow - Amur Khabarovsk 4:1 0:0,4:1,0:0
13.10.2012 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscow 4:5pp 4:1,0:2,0:1,0:1
15:00 OHC Dynamo Moscow - Metallurg Novokuznetsk 3:2 1:0,2:0,0:2
15:00 Ak Bars Kazan - HC Lev Praha 4:2 0:1,2:0,2:1
15:00 Vityaz Chekhov - Donbass Donetsk 0:1 0:0,0:1,0:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Atlant Moscow Region 4:2 1:0,0:2,3:0
13:00 Barys Astana - Spartak Moscow 5:1 2:0,3:0,0:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,0:1
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - SKA Saint Petersburg 5:6 2:3,2:2,1:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - HC Slovan Bratislava 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - Dinamo Riga 4:2 1:1,1:1,2:0
12.10.2012 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Yugra Khanty-Mansiysk 6:2 2:0,2:1,2:1
11.10.2012 18:00 Donbass Donetsk - Dinamo Minsk 4:5 1:3,0:2,3:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Slovan Bratislava 4:5sn 1:1,2:1,1:2,0:0,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 3:5 0:0,1:5,2:0
10.10.2012 17:30 Atlant Moscow Region - Avangard Omsk Region 3:4pp 0:1,2:1,1:1,0:1
17:30 Spartak Moscow - Vityaz Chekhov 2:3ppsn 0:0,1:0,1:2,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Astana 5:4 0:0,2:2,3:2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3 0:1,0:1,2:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg 5:1 2:0,1:1,2:0
09.10.2012 19:00 HC Lev Praha - OHC Dynamo Moscow 0:1 0:0,0:0,0:1
18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
18:00 Donbass Donetsk - Severstal Cherepovets 4:1 0:0,2:0,2:1
08.10.2012 17:45 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 2:4 1:0,1:1,0:3
17:30 Atlant Moscow Region - Yugra Khanty-Mansiysk 4:2 1:1,3:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Avangard Omsk Region 7:3 2:1,1:1,4:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana 4:2 0:0,3:0,1:2
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk 2:1 2:1,0:0,0:0
10:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:0,0:1,0:2
07.10.2012 17:30 HC Slovan Bratislava - OHC Dynamo Moscow 2:3 0:2,1:0,1:1
16:00 Donbass Donetsk - Vityaz Chekhov 1:2 0:1,1:0,0:1
16:00 Dinamo Riga - Severstal Cherepovets 0:1 0:0,0:1,0:0
15:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 3:4sn 2:1,1:1,0:1,0:0,0:1
15:00 Spartak Moscow - Dinamo Minsk 4:1 1:0,3:0,0:1
06.10.2012 17:30 HC Lev Praha - SKA Saint Petersburg 3:4 0:2,2:1,1:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk Region 2:5 0:1,0:2,2:2
15:00 Atlant Moscow Region - Barys Astana 1:3 0:1,1:1,0:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:2 0:0,1:1,2:1
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk 4:1 0:0,2:1,2:0
08:00 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk 2:1 2:0,0:0,0:1
05.10.2012 18:30 Dinamo Riga - Vityaz Chekhov 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
17:30 Spartak Moscow - Severstal Cherepovets 3:2pp 1:0,0:2,1:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:2 1:0,2:2,2:0
04.10.2012 18:00 Dinamo Minsk - Torpedo Nizhny Novgorod 0:3 0:2,0:0,0:1
17:45 Spartak Moscow - CSKA Moscow 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Traktor Chelyabinsk 0:6 0:1,0:2,0:3
14:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 1:2 0:0,1:1,0:1
03.10.2012 18:00 Donbass Donetsk - Dinamo Riga 4:2 2:1,0:1,2:0
17:45 OHC Dynamo Moscow - Ak Bars Kazan 2:0 0:0,1:0,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3sn 2:1,0:0,0:1,0:0,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Amur Khabarovsk 6:4 3:1,1:2,2:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Slovan Bratislava 0:1 0:0,0:1,0:0
02.10.2012 18:00 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 1:2,0:0,0:0
17:30 Vityaz Chekhov - Torpedo Nizhny Novgorod 4:2 0:1,1:1,3:0
17:00 Severstal Cherepovets - Atlant Moscow Region 4:0 1:0,2:0,1:0
01.10.2012 18:30 Dinamo Riga - Salavat Yulaev Ufa 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
17:30 SKA Saint Petersburg - Ak Bars Kazan 5:2 1:1,4:0,0:1
17:30 OHC Dynamo Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:1 2:0,1:0,2:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - HC Lev Praha 3:5 2:1,0:2,1:2
15:00 Barys Astana - Amur Khabarovsk 3:1 1:1,1:0,1:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - HC Slovan Bratislava 3:1 1:0,2:1,0:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Novokuznetsk 4:3 2:1,0:1,2:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - Sibir Novosibirsk 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
30.09.2012 16:00 Donbass Donetsk - Spartak Moscow 0:1ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
16:00 Dinamo Minsk - Atlant Moscow Region 3:2 1:2,2:0,0:0
15:00 Vityaz Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl 0:2 0:0,0:0,0:2
15:00 Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod 4:2 1:1,0:1,3:0
29.09.2012 15:00 OHC Dynamo Moscow - Salavat Yulaev Ufa 4:3sn 1:2,1:0,1:1,0:0,1:0
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Sibir Novosibirsk 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Slovan Bratislava 3:2 1:0,1:0,1:2
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - CSKA Moscow 0:3 0:1,0:1,0:1
13:00 Barys Astana - Metallurg Novokuznetsk 1:5 1:0,0:2,0:3
13:00 Traktor Chelyabinsk - HC Lev Praha 5:2 2:2,1:0,2:0
12:00 Avangard Omsk Region - Amur Khabarovsk 4:1 1:1,2:0,1:0
28.09.2012 18:30 Dinamo Riga - Spartak Moscow 5:4 2:1,2:2,1:1
17:45 Vityaz Chekhov - Atlant Moscow Region 4:5sn 0:0,4:2,0:2,0:0,0:1
17:00 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 0:1 0:1,0:0,0:0
27.09.2012 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Donbass Donetsk 3:4sn 0:1,2:2,1:0,0:0,0:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 7:2 0:1,4:1,3:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Lev Praha 6:1 1:1,5:0,0:0
15:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 2:1 1:0,1:0,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - CSKA Moscow 4:3 1:1,0:0,3:2
14:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Novokuznetsk 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
26.09.2012 19:30 HC Slovan Bratislava - Yugra Khanty-Mansiysk 4:3ppsn 0:2,2:0,1:1,0:0,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 4:2 1:1,0:0,3:1
17:00 Ak Bars Kazan - OHC Dynamo Moscow 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk 2:3 1:1,0:2,1:0
25.09.2012 17:30 Spartak Moscow - Atlant Moscow Region 2:5 1:1,0:1,1:3
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Donbass Donetsk 2:1 0:0,0:1,2:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Riga 3:2 1:1,1:0,1:1
24.09.2012 19:00 HC Slovan Bratislava - Barys Astana 4:2 2:0,1:1,1:1
19:00 HC Lev Praha - Yugra Khanty-Mansiysk 4:0 2:0,2:0,0:0
17:30 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 2:7 0:1,2:4,0:2
17:30 CSKA Moscow - Avangard Omsk Region 1:0 0:0,1:0,0:0
17:00 Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 6:1 0:0,3:0,3:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk 1:4 1:1,0:0,0:3
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Dinamo Minsk 5:4 3:1,1:2,1:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets 3:0 2:0,1:0,0:0
10:00 Amur Khabarovsk - Vityaz Chekhov 3:2 1:0,1:2,1:0
23.09.2012 15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Spartak Moscow 3:0 0:0,3:0,0:0
15:00 OHC Dynamo Moscow - SKA Saint Petersburg 1:3 1:1,0:1,0:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
15:00 Atlant Moscow Region - Donbass Donetsk 2:3sn 0:0,2:0,0:2,0:0,0:1
22.09.2012 17:00 HC Slovan Bratislava - Avangard Omsk Region 4:2 1:0,2:2,1:0
17:00 HC Lev Praha - Barys Astana 2:4 1:3,1:1,0:0
15:30 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 CSKA Moscow - Yugra Khanty-Mansiysk 4:2 1:1,2:0,1:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk 1:3 0:2,0:0,1:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1 1:0,1:1,0:0
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Vityaz Chekhov 0:3 0:3,0:0,0:0
12:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 2:1 1:0,1:0,0:1
08:00 Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets 1:3 0:1,0:1,1:1
21.09.2012 17:45 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 4:2 1:1,2:0,1:1
17:30 Atlant Moscow Region - Dinamo Riga 5:2 3:0,0:2,2:0
20.09.2012 19:00 HC Lev Praha - Avangard Omsk Region 3:1 1:1,0:0,2:0
17:30 Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk 6:2 1:1,1:1,4:0
17:30 OHC Dynamo Moscow - Dinamo Minsk 7:2 0:1,4:1,3:0
17:30 CSKA Moscow - Barys Astana 1:3 0:0,1:2,0:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra Khanty-Mansiysk 4:3 2:1,1:0,1:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 4:3pp 1:0,2:2,0:1,1:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Vityaz Chekhov 3:2ppsn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 3:5 2:1,1:2,0:2
19.09.2012 18:00 Donbass Donetsk - Amur Khabarovsk 2:3 0:0,2:2,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
17.09.2012 19:00 HC Slovan Bratislava - SKA Saint Petersburg 4:2 2:1,0:1,2:0
18:30 Dinamo Riga - Amur Khabarovsk 2:1 0:1,1:0,1:0
18:00 Donbass Donetsk - Metallurg Novokuznetsk 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
18:00 Dinamo Minsk - HC Lev Praha 0:4 0:1,0:2,0:1
17:30 Spartak Moscow - Sibir Novosibirsk 3:5 1:0,0:3,2:2
17:30 Vityaz Chekhov - CSKA Moscow 4:5sn 1:3,2:1,1:0,0:0,0:1
15:00 Barys Astana - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Salavat Yulaev Ufa 1:3 0:0,1:1,0:2
14:00 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 0:5 0:2,0:0,0:3
16.09.2012 15:30 Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Moscow Region 1:2 1:0,0:0,0:2
13:00 Traktor Chelyabinsk - OHC Dynamo Moscow 4:1 2:1,2:0,0:0
15.09.2012 16:00 Donbass Donetsk - Sibir Novosibirsk 2:3sn 0:1,1:0,1:1,0:0,0:1
16:00 Dinamo Minsk - CSKA Moscow 3:1 1:0,1:1,1:0
16:00 Dinamo Riga - Metallurg Novokuznetsk 3:1 0:1,1:0,2:0
15:00 Severstal Cherepovets - HC Lev Praha 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,0:1
15:00 Vityaz Chekhov - HC Slovan Bratislava 0:3 0:2,0:1,0:0
15:00 Spartak Moscow - Amur Khabarovsk 3:1 1:0,2:1,0:0
13:00 Barys Astana - Salavat Yulaev Ufa 3:2 1:1,0:1,2:0
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Ak Bars Kazan 2:0 0:0,1:0,1:0
13:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 4:3 1:0,0:1,3:2
12:00 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:6 0:1,0:1,2:4
14.09.2012 17:45 Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 6:3 1:1,4:2,1:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - OHC Dynamo Moscow 3:4sn 1:2,0:0,2:1,0:0,0:1
13.09.2012 18:30 Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 1:2 1:0,0:1,0:1
18:00 Dinamo Minsk - HC Slovan Bratislava 4:3 1:2,1:0,2:1
17:30 Spartak Moscow - Metallurg Novokuznetsk 0:3 0:1,0:1,0:1
17:30 Vityaz Chekhov - HC Lev Praha 0:2 0:0,0:0,0:2
17:30 Atlant Moscow Region - Amur Khabarovsk 3:2 1:1,1:1,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - CSKA Moscow 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3 0:0,2:0,0:3
15:00 Traktor Chelyabinsk - SKA Saint Petersburg 2:3 1:3,0:0,1:0
15:00 Barys Astana - Ak Bars Kazan 1:3 0:0,0:2,1:1
14:00 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
12.09.2012 15:00 Metallurg Magnitogorsk - OHC Dynamo Moscow 2:0 1:0,0:0,1:0
10.09.2012 19:00 HC Slovan Bratislava - Spartak Moscow 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
19:00 HC Lev Praha - Donbass Donetsk 1:0 1:0,0:0,0:0
17:30 CSKA Moscow - Dinamo Riga 2:1 0:1,1:0,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - Vityaz Chekhov 2:1 1:0,1:1,0:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Yugra Khanty-Mansiysk 7:5 3:3,1:1,3:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk 0:3 0:0,0:0,0:3
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Minsk 6:3 1:1,5:2,0:0
14:00 Avangard Omsk Region - Barys Astana 4:3pp 2:0,0:1,1:2,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Lokomotiv Yaroslavl 4:5ppsn 2:1,1:2,1:1,0:0,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Atlant Moscow Region 2:3ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
08.09.2012 17:00 HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2:3ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
17:00 HC Lev Praha - Spartak Moscow 1:4 1:0,0:1,0:3
15:30 CSKA Moscow - Donbass Donetsk 5:3 0:1,2:1,3:1
15:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
15:00 SKA Saint Petersburg - Barys Astana 7:3 3:1,1:1,3:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Chekhov 4:5sn 0:1,3:2,1:1,0:0,0:1
15:00 OHC Dynamo Moscow - Yugra Khanty-Mansiysk 5:3 2:1,1:2,2:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 1:3 0:2,1:1,0:0
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 3:1 0:0,2:0,1:1
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Atlant Moscow Region 3:4sn 1:1,1:2,1:0,0:0,0:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Torpedo Nizhny Novgorod 5:3 1:1,2:0,2:2
08:00 Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 0:1,1:1,0:0
06.09.2012 20:00 HC Lev Praha - Dinamo Riga 2:1 0:1,1:0,1:0
18:00 HC Slovan Bratislava - Donbass Donetsk 2:4 1:1,1:1,0:2
17:30 OHC Dynamo Moscow - Barys Astana 5:1 2:0,1:0,2:1
17:00 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets 5:2 4:1,0:0,1:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk Region 1:2 0:2,1:0,0:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Minsk 3:0 3:0,0:0,0:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Chekhov 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:5 1:1,1:3,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Atlant Moscow Region 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
05.09.2012 17:30 CSKA Moscow - Spartak Moscow 0:1 0:0,0:1,0:0
10:00 Amur Khabarovsk - Atlant Moscow Region 3:1 1:1,1:0,1:0
04.09.2012 17:30 OHC Dynamo Moscow - Avangard Omsk Region 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0