KHL - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
20.02.2011 16:00 Dinamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk 1:2 1:2,0:0,0:0
16:00 Dinamo Riga - Traktor Chelyabinsk 6:2 3:1,1:0,2:1
15:00 CSKA Moscow - Salavat Yulaev Ufa 1:5 0:2,0:1,1:2
15:00 Spartak Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg 4:1 1:0,1:0,2:1
15:00 Atlant Moscow Region - Barys Astana 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:3 1:1,3:2,2:0
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Yugra Khanty-Mansiysk 6:2 2:1,2:0,2:1
15:00 OHC Dynamo Moscow - Sibir Novosibirsk 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avangard Omsk Region 1:2 0:1,1:1,0:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Ak Bars Kazan 4:3sn 1:0,2:1,0:2,0:0,1:0
18.02.2011 18:30 Dinamo Riga - Metallurg Magnitogorsk 3:1 1:0,2:1,0:0
18:00 Dinamo Minsk - Salavat Yulaev Ufa 3:1 0:0,1:1,2:0
17:45 Spartak Moscow - Ak Bars Kazan 1:4 0:2,1:2,0:0
17:30 OHC Dynamo Moscow - Amur Khabarovsk 3:1 1:0,1:0,1:1
17:30 CSKA Moscow - Traktor Chelyabinsk 2:4 1:0,0:1,1:3
17:30 Atlant Moscow Region - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Avtomobilist Yekaterinburg 10:1 4:1,3:0,3:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Avangard Omsk Region 1:3 0:1,0:1,1:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Barys Astana 5:3 1:1,2:1,2:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:3 2:2,1:1,2:0
17:00 Vityaz Chekhov - Sibir Novosibirsk 3:1 2:0,1:0,0:1
16.02.2011 18:30 Dinamo Riga - Salavat Yulaev Ufa 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
18:00 Dinamo Minsk - Traktor Chelyabinsk 4:2 0:0,1:1,3:1
17:45 Atlant Moscow Region - Avangard Omsk Region 1:2 0:0,1:1,0:1
17:30 CSKA Moscow - Metallurg Magnitogorsk 3:4sn 0:1,0:2,3:0,0:0,0:1
17:30 Spartak Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:5 0:2,0:2,1:1
17:00 Severstal Cherepovets - Ak Bars Kazan 2:1 1:1,1:0,0:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Astana 3:5 0:0,2:1,1:4
17:00 Vityaz Chekhov - Amur Khabarovsk 3:4 0:1,0:2,3:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Yugra Khanty-Mansiysk 8:4 1:3,5:1,2:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Avtomobilist Yekaterinburg 3:2 1:0,2:1,0:1
15:00 OHC Dynamo Moscow - Metallurg Novokuznetsk 8:1 2:0,3:1,3:0
14.02.2011 17:00 Vityaz Chekhov - Metallurg Novokuznetsk 1:6 0:1,1:2,0:3
03.02.2011 17:00 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 4:0 1:0,1:0,2:-
17:00 Ak Bars Kazan - Torpedo Nizhny Novgorod 6:4 0:3,2:1,4:0
17:00 Vityaz Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl 1:7 0:3,1:2,0:2
15:00 Metallurg Magnitogorsk - OHC Dynamo Moscow 0:1 0:0,0:0,0:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra Khanty-Mansiysk 2:4 1:2,1:1,0:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Atlant Moscow Region 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk Region 1:3 1:0,0:1,0:2
02.02.2011 14:00 Metallurg Novokuznetsk - Severstal Cherepovets 0:3 0:3,0:0,0:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Spartak Moscow 5:1 0:0,3:1,2:0
10:00 Amur Khabarovsk - Avangard Omsk Region 2:3 1:1,1:1,0:1
01.02.2011 18:30 Dinamo Riga - CSKA Moscow 1:2 1:2,0:0,0:0
17:30 Ak Bars Kazan - Atlant Moscow Region 5:2 1:1,2:1,2:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv Yaroslavl 7:5 2:2,2:2,3:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Nizhny Novgorod 2:3 0:0,1:2,1:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Vityaz Chekhov 4:0 2:0,1:0,1:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - OHC Dynamo Moscow 4:1 2:1,1:0,1:0
31.01.2011 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Avangard Omsk Region 2:6 0:2,2:0,0:4
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Spartak Moscow 3:4 0:1,1:1,2:2
14:00 Sibir Novosibirsk - SKA Saint Petersburg 1:2 0:2,0:0,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - Severstal Cherepovets 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
30.01.2011 16:00 Dinamo Minsk - CSKA Moscow 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Torpedo Nizhny Novgorod 3:4pp 2:3,0:0,1:0,0:1
15:00 Ak Bars Kazan - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 0:2,2:0,0:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - OHC Dynamo Moscow 7:1 1:0,4:1,2:0
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Atlant Moscow Region 1:2 0:0,0:1,1:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Vityaz Chekhov 2:0 1:0,1:0,0:0
29.01.2011 12:00 Sibir Novosibirsk - Severstal Cherepovets 2:4 0:0,2:0,0:4
12:00 Metallurg Novokuznetsk - SKA Saint Petersburg 1:4 0:1,1:1,0:2
08:00 Amur Khabarovsk - Spartak Moscow 0:7 0:2,0:2,0:3
28.01.2011 17:30 CSKA Moscow - OHC Dynamo Moscow 4:5 2:2,0:1,2:2
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Atlant Moscow Region 3:5 0:1,0:2,3:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk 4:3 0:1,1:1,3:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Lokomotiv Yaroslavl 3:1 0:0,3:0,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Vityaz Chekhov 3:5 1:2,0:1,2:2
27.01.2011 14:00 Avangard Omsk Region - Barys Astana 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - SKA Saint Petersburg 3:4pp 1:2,1:1,1:0,0:1
26.01.2011 18:30 Dinamo Riga - Dinamo Minsk 4:3 0:0,3:1,1:2
17:30 Spartak Moscow - CSKA Moscow 3:1 1:0,1:0,1:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Chekhov 4:0 2:0,1:0,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2 0:1,0:1,1:0
25.01.2011 17:45 OHC Dynamo Moscow - SKA Saint Petersburg 7:4 3:1,2:2,2:1
17:30 Atlant Moscow Region - Sibir Novosibirsk 4:2 2:1,1:1,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Salavat Yulaev Ufa 0:3 0:1,0:1,0:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk 4:3sn 1:1,0:1,2:1,0:0,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:1 0:0,1:0,4:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Barys Astana 2:10 1:3,0:2,1:5
24.01.2011 17:15 CSKA Moscow - Dinamo Riga 5:4sn 0:0,1:3,3:1,0:0,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Dinamo Minsk 4:3pp 0:1,3:1,0:1,1:0
23.01.2011 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 2:4 2:0,0:2,0:2
15:00 Spartak Moscow - Metallurg Magnitogorsk 2:0 0:0,1:0,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - Traktor Chelyabinsk 3:6 1:2,1:3,1:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk 3:1 1:1,1:0,1:0
15:00 Atlant Moscow Region - Metallurg Novokuznetsk 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Salavat Yulaev Ufa 1:4 0:1,0:1,1:2
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 2:0,2:1,0:1
12:00 Barys Astana - Ak Bars Kazan 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
12:00 Avangard Omsk Region - Avtomobilist Yekaterinburg 5:4 2:1,2:3,1:0
22.01.2011 15:00 OHC Dynamo Moscow - Dinamo Minsk 3:1 2:1,1:0,0:0
15:00 Vityaz Chekhov - Dinamo Riga 2:4 0:1,2:1,0:2
21.01.2011 17:45 Spartak Moscow - Salavat Yulaev Ufa 1:3 0:0,1:0,0:3
17:30 Atlant Moscow Region - Amur Khabarovsk 5:3 3:0,2:1,0:2
17:00 SKA Saint Petersburg - Traktor Chelyabinsk 3:4 0:2,1:2,2:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Novokuznetsk 3:2 1:0,1:1,1:1
17:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Magnitogorsk 4:3pp 1:2,2:1,0:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk 4:3 2:1,1:1,1:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Avtomobilist Yekaterinburg 6:2 4:1,0:0,2:1
14:00 Barys Astana - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 0:0,0:2,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
20.01.2011 17:45 OHC Dynamo Moscow - Dinamo Riga 1:3 0:0,1:2,0:1
17:00 Vityaz Chekhov - CSKA Moscow 4:5 1:1,1:2,2:2
19.01.2011 17:30 Spartak Moscow - Traktor Chelyabinsk 3:2 2:0,0:1,1:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Amur Khabarovsk 4:2 0:1,1:1,3:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Novokuznetsk 7:3 2:0,3:1,2:2
17:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 3:0 2:0,1:0,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 4:1 1:0,1:1,2:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Ak Bars Kazan 1:4 1:1,0:1,0:2
14:00 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 1:1,2:1,1:0
14:00 Barys Astana - Avtomobilist Yekaterinburg 3:4sn 0:0,2:0,1:3,0:0,0:1
18.01.2011 18:30 Dinamo Riga - CSKA Moscow 4:3sn 0:0,1:1,2:2,0:0,1:0
17:45 Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovets 2:1 1:0,1:0,0:1
17.01.2011 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2 2:1,1:0,0:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 2:4 0:1,1:1,1:2
15:00 Traktor Chelyabinsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:6 0:0,1:5,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Atlant Moscow Region 2:3sn 0:2,2:0,0:0,0:0,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:3 0:1,0:0,1:2
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Barys Astana 3:5 1:1,1:1,1:3
16.01.2011 16:00 Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets 3:1 0:0,0:0,3:1
16:00 Dinamo Riga - SKA Saint Petersburg 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
15:00 OHC Dynamo Moscow - Spartak Moscow 1:3 0:2,1:0,0:1
15.01.2011 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 4:2 3:0,0:2,1:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Atlant Moscow Region 4:3pp 2:1,0:1,1:1,1:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny Novgorod 6:1 1:0,2:0,3:1
12:00 Metallurg Magnitogorsk - Lokomotiv Yaroslavl 2:4 1:1,1:1,0:2
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk Region 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 1:3 1:1,0:1,0:1
08:00 Amur Khabarovsk - Yugra Khanty-Mansiysk 0:2 0:0,0:1,0:1
14.01.2011 18:30 Dinamo Riga - Severstal Cherepovets 3:4sn 1:1,2:1,0:1,0:0,0:1
18:00 Dinamo Minsk - Spartak Moscow 2:4 0:1,2:2,0:1
17:45 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 1:2 0:0,0:2,1:0
17:30 OHC Dynamo Moscow - Vityaz Chekhov 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,0:1
13.01.2011 17:00 Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 1:2 0:1,1:0,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Atlant Moscow Region 2:3sn 1:0,0:2,1:0,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:1 0:0,2:1,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Lokomotiv Yaroslavl 7:6 2:1,1:2,4:3
14:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Yugra Khanty-Mansiysk 0:2 0:0,0:1,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Barys Astana 5:3 1:0,2:2,2:1
12.01.2011 18:30 Dinamo Riga - Spartak Moscow 5:1 2:0,1:1,2:0
18:00 Dinamo Minsk - SKA Saint Petersburg 1:4 0:1,1:1,0:2
17:30 CSKA Moscow - Severstal Cherepovets 2:4 1:0,0:1,1:3
10:00 Amur Khabarovsk - Barys Astana 2:4 0:2,1:1,1:1
11.01.2011 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Yugra Khanty-Mansiysk 4:1 0:1,2:0,2:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 2:3 1:1,0:2,1:0
10.01.2011 18:00 Dinamo Riga - OHC Dynamo Moscow 4:2 1:0,2:0,1:2
15:00 Atlant Moscow Region - Dinamo Minsk 2:1sn 0:1,0:0,1:0,0:0,1:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Vityaz Chekhov 4:5sn 2:1,1:3,1:0,0:0,0:1
09.01.2011 15:00 Ak Bars Kazan - Amur Khabarovsk 3:2 2:0,0:1,1:1
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Sibir Novosibirsk 0:4 0:0,0:3,0:1
13:00 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:5 3:1,1:3,2:1
12:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Novokuznetsk 4:3pp 0:1,1:1,2:1,1:0
12:00 Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk 1:3 0:1,1:2,0:0
08.01.2011 15:00 Spartak Moscow - Vityaz Chekhov 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 Atlant Moscow Region - Dinamo Riga 4:3 0:0,1:2,3:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - CSKA Moscow 4:2 1:0,2:2,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
15:00 SKA Saint Petersburg - OHC Dynamo Moscow 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
07.01.2011 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Amur Khabarovsk 3:4 0:3,3:1,0:0
15:00 Ak Bars Kazan - Sibir Novosibirsk 7:1 3:1,1:0,3:0
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Novokuznetsk 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,0:1
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Salavat Yulaev Ufa 3:0 0:0,1:0,2:0
12:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Magnitogorsk 5:3 1:1,3:1,1:1
12:00 Barys Astana - Traktor Chelyabinsk 4:3 0:1,3:2,1:0
06.01.2011 15:00 Spartak Moscow - OHC Dynamo Moscow 5:3 1:0,3:3,1:0
15:00 Atlant Moscow Region - CSKA Moscow 1:2 1:1,0:0,0:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Minsk 3:5 1:1,2:2,0:2
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Riga 3:1 1:1,0:0,2:0
15:00 Severstal Cherepovets - Vityaz Chekhov 2:7 1:1,1:4,0:2
05.01.2011 15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Novokuznetsk 2:1 0:0,1:0,1:1
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Sibir Novosibirsk 3:2 1:0,2:2,0:0
14:00 Barys Astana - Salavat Yulaev Ufa 4:3sn 1:0,0:2,2:1,0:0,1:0
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Amur Khabarovsk 5:4pp 3:2,0:1,1:1,1:0
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Magnitogorsk 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
12:00 Avangard Omsk Region - Traktor Chelyabinsk 4:0 2:0,1:0,1:0
04.01.2011 18:00 Dinamo Minsk - Vityaz Chekhov 1:3 0:2,1:0,0:1
15:00 Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg 1:0 1:0,0:0,0:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow 4:1 0:1,0:0,4:0
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Riga 5:2 2:1,2:0,1:1
15:00 Severstal Cherepovets - OHC Dynamo Moscow 4:3 3:2,1:0,0:1
03.01.2011 13:30 Yugra Khanty-Mansiysk - Traktor Chelyabinsk 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 3:1 1:1,1:0,1:0
11:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 0:1 0:1,0:0,0:0
30.12.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Novokuznetsk 3:1 1:1,0:0,2:0
10:00 Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa 0:4 0:2,0:1,0:1
29.12.2010 18:00 Dinamo Minsk - Atlant Moscow Region 4:3 3:1,0:1,1:1
17:00 Vityaz Chekhov - Torpedo Nizhny Novgorod 2:1 2:0,0:1,0:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - OHC Dynamo Moscow 7:2 3:2,3:0,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - Salavat Yulaev Ufa 6:5 1:1,4:4,1:0
28.12.2010 18:00 Dinamo Riga - Avangard Omsk Region 2:3 2:2,0:0,0:1
17:30 CSKA Moscow - Yugra Khanty-Mansiysk 4:2 3:1,0:1,1:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:3 0:1,0:2,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 0:3 0:0,0:3,0:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
27.12.2010 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - OHC Dynamo Moscow 3:2ppsn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
17:00 Atlant Moscow Region - Vityaz Chekhov 3:0 0:0,1:0,2:0
17:00 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 1:5 1:1,0:1,0:3
26.12.2010 16:00 Dinamo Minsk - Avangard Omsk Region 3:4 0:2,1:2,2:0
16:00 Dinamo Riga - Yugra Khanty-Mansiysk 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
15:00 CSKA Moscow - Barys Astana 3:1 1:0,0:0,2:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 1:2,1:0,1:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 5:2 0:1,1:1,4:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 2:4 0:1,2:2,0:1
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Amur Khabarovsk 4:2 1:0,1:1,2:1
25.12.2010 15:00 Atlant Moscow Region - OHC Dynamo Moscow 3:0 0:0,1:0,2:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Chekhov 6:0 1:0,4:0,1:0
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovets 1:2 0:0,0:1,1:1
24.12.2010 18:00 Dinamo Minsk - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3sn 1:2,1:0,0:0,0:0,0:1
17:30 CSKA Moscow - Avangard Omsk Region 5:4sn 2:0,0:2,2:2,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 4:2 2:1,2:0,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 1:1,2:0,1:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 6:3 4:1,1:1,1:1
14:00 Dinamo Riga - Barys Astana 0:4 0:2,0:1,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 1:0 0:0,0:0,1:0
23.12.2010 19:00 SKA Saint Petersburg - Spartak Moscow 5:1 1:1,3:0,1:0
17:30 Atlant Moscow Region - Severstal Cherepovets 3:0 0:0,2:0,1:0
22.12.2010 18:30 Dinamo Riga - OHC Dynamo Moscow 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
18:00 Dinamo Minsk - Barys Astana 4:0 1:0,0:0,3:0
17:30 Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 5:1 0:1,3:0,2:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 4:5sn 1:0,1:3,2:1,0:0,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Ak Bars Kazan 1:5 0:0,0:1,1:4
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 5:3 1:1,3:1,1:1
14:00 Avangard Omsk Region - Amur Khabarovsk 4:0 1:0,2:0,1:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 3:5 2:1,0:2,1:2
21.12.2010 17:45 Spartak Moscow - CSKA Moscow 3:0 0:0,2:0,1:0
12.12.2010 15:00 OHC Dynamo Moscow - CSKA Moscow 3:2 0:0,3:1,0:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 8:2 3:1,5:1,0:0
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - SKA Saint Petersburg 5:2 5:2,0:0,0:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Minsk 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Riga 2:1 0:0,0:0,2:1
15:00 Spartak Moscow - Atlant Moscow Region 3:4pp 3:1,0:1,0:1,0:1
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Vityaz Chekhov 5:2 2:0,1:0,2:2
12:00 Avangard Omsk Region - Barys Astana 3:2 2:0,0:2,1:0
11.12.2010 12:00 Metallurg Novokuznetsk - Traktor Chelyabinsk 2:1 1:0,1:1,0:0
12:00 Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
08:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Magnitogorsk 1:4 0:2,1:1,0:1
10.12.2010 17:30 Atlant Moscow Region - SKA Saint Petersburg 5:4pp 2:1,1:1,1:2,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - CSKA Moscow 2:3ppsn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Dinamo Riga 3:2ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Severstal Cherepovets 0:2 0:1,0:1,0:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 6:1 3:1,3:0,0:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - OHC Dynamo Moscow 2:4 2:1,0:1,0:2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Minsk 5:2 0:2,3:0,2:0
14:00 Avangard Omsk Region - Vityaz Chekhov 3:2 2:0,0:1,1:1
09.12.2010 14:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 2:3 0:0,1:3,1:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Magnitogorsk 5:4sn 0:2,2:0,2:2,0:0,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - Traktor Chelyabinsk 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
08.12.2010 17:45 Atlant Moscow Region - Severstal Cherepovets 2:5 1:3,0:2,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA Moscow 5:2 2:0,3:1,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Dinamo Minsk 5:2 1:0,1:0,3:2
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Spartak Moscow 0:4 0:1,0:3,0:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Dinamo Riga 5:3 1:1,1:0,3:2
14:00 Avangard Omsk Region - OHC Dynamo Moscow 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
14:00 Barys Astana - Vityaz Chekhov 2:0 0:0,1:0,1:0
07.12.2010 17:00 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 4:2 0:0,1:2,3:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Metallurg Magnitogorsk 0:3 0:1,0:1,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Traktor Chelyabinsk 4:2 2:1,0:0,2:1
06.12.2010 18:30 Dinamo Riga - Spartak Moscow 1:2 0:0,1:1,0:1
17:00 Severstal Cherepovets - Dinamo Minsk 4:5pp 0:1,1:3,3:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Atlant Moscow Region 1:4 0:2,0:2,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Ak Bars Kazan 5:4sn 1:0,3:2,0:2,0:0,1:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - CSKA Moscow 1:0 0:0,0:0,1:0
14:00 Barys Astana - OHC Dynamo Moscow 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
05.12.2010 13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 0:0,3:0,0:2
04.12.2010 16:00 Dinamo Minsk - Metallurg Novokuznetsk 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
15:00 OHC Dynamo Moscow - Ak Bars Kazan 0:4 0:1,0:1,0:2
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Moscow Region 2:3 0:0,0:2,2:1
13:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 2:3 1:1,1:0,0:2
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk 4:3sn 1:1,1:0,1:2,0:0,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - Sibir Novosibirsk 3:2 0:0,1:0,2:2
03.12.2010 17:00 Vityaz Chekhov - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:3 0:2,0:1,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Barys Astana 4:2 1:0,2:1,1:1
17:00 Severstal Cherepovets - Yugra Khanty-Mansiysk 0:3 0:0,0:3,0:0
02.12.2010 18:30 Dinamo Riga - Metallurg Novokuznetsk 4:1 1:0,0:0,3:1
18:00 Dinamo Minsk - Amur Khabarovsk 3:5 2:2,0:2,1:1
17:30 CSKA Moscow - Sibir Novosibirsk 3:4 1:2,2:2,0:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Torpedo Nizhny Novgorod 4:2 1:0,1:1,2:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 3:2sn 0:0,0:0,2:2,0:0,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa 4:1 2:0,2:0,0:1
01.12.2010 17:30 Spartak Moscow - Barys Astana 3:2 0:1,1:0,2:1
17:30 OHC Dynamo Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:0 1:0,1:0,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Yugra Khanty-Mansiysk 3:0 3:0,0:0,0:0
17:00 Vityaz Chekhov - Avtomobilist Yekaterinburg 4:3 2:1,0:1,2:1
17:00 Severstal Cherepovets - Avangard Omsk Region 3:1 1:0,0:0,2:1
30.11.2010 18:30 Dinamo Riga - Amur Khabarovsk 2:1 1:1,0:0,1:0
18:00 Dinamo Minsk - Sibir Novosibirsk 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
17:45 CSKA Moscow - Metallurg Novokuznetsk 1:4 0:2,1:1,0:1
17:30 Atlant Moscow Region - Torpedo Nizhny Novgorod 5:2 1:1,2:0,2:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev Ufa 0:4 0:1,0:3,0:0
29.11.2010 17:30 OHC Dynamo Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg 5:4 1:1,3:3,1:0
17:30 Spartak Moscow - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3sn 2:0,0:0,0:2,0:0,0:1
17:00 Severstal Cherepovets - Barys Astana 3:1 1:1,0:0,2:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Avangard Omsk Region 2:1 1:1,0:0,1:0
28.11.2010 16:00 Dinamo Riga - Sibir Novosibirsk 3:2 2:0,1:2,0:0
15:00 CSKA Moscow - Amur Khabarovsk 5:3 2:1,3:2,0:0
15:00 Vityaz Chekhov - Torpedo Nizhny Novgorod 4:3 0:1,1:1,3:1
15:00 Atlant Moscow Region - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 1:0,1:2,0:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 8:0 3:0,3:0,2:0
27.11.2010 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 8:1 2:0,3:0,3:1
15:00 Spartak Moscow - Avangard Omsk Region 2:5 1:2,0:1,1:2
15:00 Ak Bars Kazan - Avtomobilist Yekaterinburg 5:1 2:0,2:0,1:1
13:00 Traktor Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2sn 0:0,1:2,1:0,0:0,1:0
26.11.2010 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 4:5sn 0:3,2:0,2:1,0:0,0:1
17:00 Severstal Cherepovets - SKA Saint Petersburg 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Atlant Moscow Region 1:4 0:0,1:1,0:3
14:00 Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev Ufa 0:3 0:3,0:0,0:0
25.11.2010 17:45 OHC Dynamo Moscow - CSKA Moscow 3:2 1:0,2:1,0:1
17:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 3:5 1:1,1:1,1:3
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk 2:4 0:0,2:3,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:1 0:0,1:0,2:1
14:00 Barys Astana - Avangard Omsk Region 0:3 0:0,0:0,0:3
24.11.2010 14:00 Metallurg Novokuznetsk - Salavat Yulaev Ufa 1:4 1:3,0:0,0:1
23.11.2010 17:45 CSKA Moscow - Dinamo Riga 4:5 1:1,1:1,2:3
17:30 Atlant Moscow Region - Dinamo Minsk 4:1 1:0,2:1,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Spartak Moscow 4:5sn 2:4,0:0,2:0,0:0,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Severstal Cherepovets 1:0 0:0,1:0,0:0
17:00 Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
22.11.2010 14:40 Sibir Novosibirsk - Vityaz Chekhov 7:4 3:2,2:0,2:2
10:00 Amur Khabarovsk - OHC Dynamo Moscow 1:2 0:1,1:1,0:0
21.11.2010 15:00 Ak Bars Kazan - Spartak Moscow 4:1 2:1,2:0,0:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 0:2 0:1,0:0,0:1
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - SKA Saint Petersburg 0:1 0:0,0:1,0:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Dinamo Riga 4:1 1:0,1:1,2:0
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Minsk 3:4sn 0:1,1:1,2:1,0:0,0:1
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 1:1,1:0,0:2
12:00 Barys Astana - Torpedo Nizhny Novgorod 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
12:00 Salavat Yulaev Ufa - CSKA Moscow 4:5sn 3:2,0:0,1:2,0:0,0:1
12:00 Avangard Omsk Region - Atlant Moscow Region 2:0 0:0,0:0,2:0
20.11.2010 12:00 Metallurg Novokuznetsk - Vityaz Chekhov 3:1 0:0,2:1,1:0
11:00 Sibir Novosibirsk - OHC Dynamo Moscow 2:1 2:0,0:0,0:1
19.11.2010 17:00 Ak Bars Kazan - Severstal Cherepovets 3:2 2:0,1:0,0:2
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA Saint Petersburg 2:1 2:0,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Riga 3:5 0:2,1:1,2:2
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:4 0:1,0:1,2:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Minsk 6:5 2:2,2:1,2:2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Spartak Moscow 1:4 0:2,0:0,1:2
15:00 Traktor Chelyabinsk - CSKA Moscow 3:2 0:2,2:0,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - Lokomotiv Yaroslavl 3:2pp 0:0,2:1,0:1,1:0
14:00 Barys Astana - Atlant Moscow Region 0:2 0:0,0:1,0:1
18.11.2010 14:00 Metallurg Novokuznetsk - OHC Dynamo Moscow 2:4 1:2,1:1,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Vityaz Chekhov 1:0 0:0,1:0,0:0
17.11.2010 17:30 Ak Bars Kazan - SKA Saint Petersburg 6:5sn 1:3,3:1,1:1,0:0,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moscow 1:3 1:0,0:1,0:2
15:00 Traktor Chelyabinsk - Dinamo Minsk 2:3 1:0,1:0,0:3
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Dinamo Riga 5:4 1:0,1:3,3:1
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Severstal Cherepovets 5:4pp 0:0,0:2,4:2,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - CSKA Moscow 5:0 3:0,1:0,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Atlant Moscow Region 3:1 0:0,3:1,0:0
14:00 Avangard Omsk Region - Torpedo Nizhny Novgorod 5:4pp 2:1,1:3,1:0,1:0
14:00 Barys Astana - Lokomotiv Yaroslavl 3:2ppsn 0:1,0:0,2:1,0:0,1:0
07.11.2010 15:00 SKA Saint Petersburg - Sibir Novosibirsk 3:1 0:1,1:0,2:0
15:00 Atlant Moscow Region - Avtomobilist Yekaterinburg 4:1 1:1,2:0,1:0
15:00 Vityaz Chekhov - Dinamo Minsk 4:5sn 1:1,2:1,1:2,0:0,0:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk 7:2 1:0,0:2,6:0
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Ak Bars Kazan 3:4 2:0,1:1,0:3
14:00 OHC Dynamo Moscow - Metallurg Magnitogorsk 4:1 0:0,2:1,2:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Barys Astana 2:6 2:1,0:4,0:1
12:00 Avangard Omsk Region - Yugra Khanty-Mansiysk 6:2 1:0,2:1,3:1
06.11.2010 15:00 Spartak Moscow - Amur Khabarovsk 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - Metallurg Novokuznetsk 4:2 1:2,2:0,1:0
05.11.2010 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Avtomobilist Yekaterinburg 1:0 0:0,1:0,0:0
15:00 Atlant Moscow Region - Ak Bars Kazan 3:4 0:0,3:2,0:2
15:00 CSKA Moscow - Dinamo Minsk 2:5 0:0,1:1,1:4
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:3 3:1,1:2,0:0
15:00 OHC Dynamo Moscow - Traktor Chelyabinsk 3:0 0:0,1:0,2:0
15:00 Vityaz Chekhov - Metallurg Magnitogorsk 3:1 1:0,1:1,1:0
12:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Barys Astana 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
04.11.2010 15:00 Severstal Cherepovets - Sibir Novosibirsk 2:4 0:1,1:1,1:2
15:00 SKA Saint Petersburg - Amur Khabarovsk 7:0 3:0,3:0,1:0
15:00 Spartak Moscow - Metallurg Novokuznetsk 2:1 0:0,1:1,1:0
03.11.2010 17:30 OHC Dynamo Moscow - Salavat Yulaev Ufa 2:4 0:2,1:2,1:0
17:30 Atlant Moscow Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:2 1:0,2:1,1:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Ak Bars Kazan 1:3 1:0,0:2,0:1
17:00 Vityaz Chekhov - Traktor Chelyabinsk 5:0 3:0,1:0,1:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Avtomobilist Yekaterinburg 3:1 1:1,2:0,0:0
02.11.2010 17:45 CSKA Moscow - Dinamo Riga 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
17:30 Spartak Moscow - Sibir Novosibirsk 0:1 0:1,0:0,0:0
17:00 Severstal Cherepovets - Amur Khabarovsk 2:4 1:2,1:0,0:2
17:00 SKA Saint Petersburg - Metallurg Novokuznetsk 4:3 2:2,2:0,0:1
14:00 Barys Astana - Avangard Omsk Region 6:4 1:1,3:3,2:0
01.11.2010 17:00 Vityaz Chekhov - Salavat Yulaev Ufa 3:2 1:0,1:0,1:2
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
31.10.2010 16:00 Dinamo Minsk - Dinamo Riga 3:4ppsn 2:1,0:1,1:1,0:0,0:1
15:00 Ak Bars Kazan - Yugra Khanty-Mansiysk 2:3ppsn 2:0,0:2,0:0,0:0,0:1
15:00 Spartak Moscow - Severstal Cherepovets 3:1 2:0,1:1,0:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Barys Astana 5:3 1:0,2:3,2:0
15:00 OHC Dynamo Moscow - SKA Saint Petersburg 3:4sn 1:3,2:0,0:0,0:0,0:1
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Avangard Omsk Region 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
30.10.2010 12:00 Sibir Novosibirsk - Torpedo Nizhny Novgorod 2:0 0:0,0:0,2:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Atlant Moscow Region 3:0 1:0,1:0,1:0
08:00 Amur Khabarovsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 1:0,2:1,0:1
29.10.2010 18:00 Dinamo Minsk - Vityaz Chekhov 4:1 1:0,1:1,2:0
17:45 CSKA Moscow - OHC Dynamo Moscow 3:1 2:0,0:0,1:1
17:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 3:2 0:1,3:0,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk 6:3 2:0,2:1,2:2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Barys Astana 3:2 2:2,0:0,1:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Severstal Cherepovets 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 4:1 3:0,0:1,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Spartak Moscow 5:1 1:0,3:0,1:1
28.10.2010 14:00 Metallurg Novokuznetsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:4 1:1,0:2,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Atlant Moscow Region 3:1 1:0,1:1,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - Torpedo Nizhny Novgorod 4:1 0:0,2:1,2:0
27.10.2010 18:30 Dinamo Riga - Vityaz Chekhov 0:2 0:0,0:1,0:1
18:00 Dinamo Minsk - OHC Dynamo Moscow 1:3 1:1,0:2,0:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 3:1 1:1,0:0,2:0
17:00 Ak Bars Kazan - Barys Astana 2:5 1:2,1:1,0:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Severstal Cherepovets 1:4 0:2,1:0,0:2
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Yugra Khanty-Mansiysk 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - SKA Saint Petersburg 2:4 1:0,1:2,0:2
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moscow 4:3 2:2,1:0,1:1
26.10.2010 14:00 Metallurg Novokuznetsk - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Lokomotiv Yaroslavl 5:4ppsn 0:1,4:2,0:1,0:0,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - Atlant Moscow Region 0:3 0:2,0:1,0:0
25.10.2010 18:30 Dinamo Riga - OHC Dynamo Moscow 1:3 1:0,0:1,0:2
17:30 CSKA Moscow - Vityaz Chekhov 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Severstal Cherepovets 8:3 1:1,2:0,5:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - SKA Saint Petersburg 4:3sn 1:3,1:0,1:0,0:0,1:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Spartak Moscow 4:3pp 0:1,2:1,1:1,1:0
24.10.2010 15:05 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 3:2 0:1,1:1,2:0
23.10.2010 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 2:4 0:1,1:2,1:1
13:00 Barys Astana - Amur Khabarovsk 3:1 1:0,1:1,1:0
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Sibir Novosibirsk 3:2 1:1,1:0,1:1
12:00 Avangard Omsk Region - Metallurg Novokuznetsk 3:1 1:0,0:1,2:0
22.10.2010 17:45 Spartak Moscow - CSKA Moscow 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 Atlant Moscow Region - Salavat Yulaev Ufa 2:0 1:0,1:0,0:0
17:00 Severstal Cherepovets - Dinamo Minsk 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Dinamo Riga 5:3 2:2,2:1,1:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Traktor Chelyabinsk 6:5 5:1,1:1,0:3
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Metallurg Magnitogorsk 3:5 0:2,1:0,2:3
21.10.2010 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Ak Bars Kazan 4:3 1:1,2:1,1:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Amur Khabarovsk 4:2 1:1,2:1,1:0
15:00 Barys Astana - Metallurg Novokuznetsk 1:2pp 0:1,0:0,1:0,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - Sibir Novosibirsk 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
20.10.2010 17:30 Atlant Moscow Region - Metallurg Magnitogorsk 2:3ppsn 1:0,0:0,1:2,0:0,0:1
17:30 Spartak Moscow - Dinamo Minsk 1:5 1:2,0:2,0:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Salavat Yulaev Ufa 1:6 0:2,1:4,0:0
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Traktor Chelyabinsk 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
17:00 Severstal Cherepovets - Dinamo Riga 4:2 1:2,1:0,2:0
17:00 SKA Saint Petersburg - CSKA Moscow 2:3 2:0,0:1,0:2
17:00 Vityaz Chekhov - OHC Dynamo Moscow 1:6 0:1,0:3,1:2
19.10.2010 17:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 1:0,2:0,0:1
15:00 Barys Astana - Sibir Novosibirsk 3:1 0:1,3:0,0:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Novokuznetsk 4:2 0:0,3:1,1:1
14:00 Avangard Omsk Region - Amur Khabarovsk 2:0 1:0,1:0,0:0
18.10.2010 17:45 Spartak Moscow - Dinamo Riga 2:3 2:1,0:2,0:0
17:30 Atlant Moscow Region - Traktor Chelyabinsk 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Metallurg Magnitogorsk 4:5ppsn 1:1,1:2,2:1,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Salavat Yulaev Ufa 3:0 2:0,0:0,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - CSKA Moscow 4:3 2:0,0:3,2:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Dinamo Minsk 2:3pp 0:0,0:0,2:2,0:1
16.10.2010 15:00 OHC Dynamo Moscow - Dinamo Riga 1:2 1:1,0:1,0:0
13:00 Barys Astana - Yugra Khanty-Mansiysk 4:5sn 0:1,2:2,2:1,0:0,0:1
13:00 Traktor Chelyabinsk - Avtomobilist Yekaterinburg 6:1 3:0,2:0,1:1
12:00 Sibir Novosibirsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:2 2:1,1:1,0:0
11:00 Metallurg Novokuznetsk - Avangard Omsk Region 1:4 0:2,0:1,1:1
08:00 Amur Khabarovsk - Ak Bars Kazan 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
15.10.2010 18:15 CSKA Moscow - Spartak Moscow 3:4 2:0,1:3,0:1
18:00 Dinamo Minsk - Severstal Cherepovets 5:1 2:0,2:1,1:0
17:00 Vityaz Chekhov - Lokomotiv Yaroslavl 1:5 0:0,0:3,1:2
14.10.2010 17:45 SKA Saint Petersburg - OHC Dynamo Moscow 1:2 1:1,0:1,0:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Yugra Khanty-Mansiysk 5:4sn 1:1,2:1,1:2,0:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Avangard Omsk Region 5:3 3:0,1:1,1:2
15:00 Traktor Chelyabinsk - Barys Astana 4:2 1:0,1:2,2:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Ak Bars Kazan 2:6 1:0,1:1,0:5
14:00 Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Yekaterinburg 5:2 1:0,3:2,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 4:1 0:1,3:0,1:0
13.10.2010 18:30 Dinamo Riga - Atlant Moscow Region 3:0 1:0,1:0,1:0
18:00 Dinamo Minsk - Torpedo Nizhny Novgorod 4:3 0:0,2:2,2:1
17:30 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 4:6 1:2,0:1,3:3
17:00 Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovets 0:4 0:1,0:1,0:2
12.10.2010 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Barys Astana 5:4pp 1:2,2:1,1:1,1:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk 1:3 0:2,0:1,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avangard Omsk Region 3:4 1:2,1:0,1:2
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:3sn 0:1,0:1,2:0,0:0,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Ak Bars Kazan 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Avtomobilist Yekaterinburg 5:4 0:2,3:2,2:0
11.10.2010 18:30 Dinamo Riga - Lokomotiv Yaroslavl 5:3 1:1,1:2,3:0
18:00 Dinamo Minsk - Atlant Moscow Region 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
17:45 Spartak Moscow - SKA Saint Petersburg 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
17:30 CSKA Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
17:30 OHC Dynamo Moscow - Severstal Cherepovets 4:3pp 0:0,2:1,1:2,1:0
10.10.2010 13:00 Metallurg Magnitogorsk - Barys Astana 5:2 2:0,1:2,2:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Yugra Khanty-Mansiysk 3:4 1:0,0:4,2:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk Region 2:5 1:2,1:1,0:2
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Avtomobilist Yekaterinburg 3:4pp 2:1,0:1,1:1,0:1
09.10.2010 16:00 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:3 0:1,1:1,0:1
16:00 Dinamo Riga - Torpedo Nizhny Novgorod 4:1 1:0,3:0,0:1
15:00 CSKA Moscow - Atlant Moscow Region 2:3 1:2,0:0,1:1
15:00 Vityaz Chekhov - Spartak Moscow 2:4 1:1,0:1,1:2
14:30 OHC Dynamo Moscow - SKA Saint Petersburg 5:2 0:2,4:0,1:0
08.10.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Ak Bars Kazan 3:0 0:0,0:0,3:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Barys Astana 1:3 1:2,0:1,0:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Amur Khabarovsk 4:2 0:1,1:0,3:1
07.10.2010 17:45 OHC Dynamo Moscow - Spartak Moscow 5:1 2:1,2:0,1:0
17:00 Severstal Cherepovets - Atlant Moscow Region 3:2 1:1,2:1,0:0
17:00 Vityaz Chekhov - SKA Saint Petersburg 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Metallurg Magnitogorsk 2:3sn 0:1,2:1,0:0,0:0,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 3:4 2:2,1:1,0:1
06.10.2010 15:00 Barys Astana - Amur Khabarovsk 5:2 1:1,3:0,1:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Metallurg Novokuznetsk 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
05.10.2010 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo Minsk 4:2 0:1,3:0,1:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 3:4 2:3,0:1,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Traktor Chelyabinsk 1:0 1:0,0:0,0:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa 4:5sn 2:1,1:1,1:2,0:0,0:1
14:00 Avangard Omsk Region - CSKA Moscow 3:2 0:0,2:1,1:1
04.10.2010 17:30 Atlant Moscow Region - Vityaz Chekhov 1:3 0:1,0:1,1:1
17:30 OHC Dynamo Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 4:2 3:0,1:2,0:0
14:00 Sibir Novosibirsk - Amur Khabarovsk 4:1 1:1,2:0,1:0
03.10.2010 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 3:4 0:2,1:0,2:2
15:00 Spartak Moscow - Dinamo Riga 3:2 2:1,0:1,1:0
14:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 2:3 2:1,0:2,0:0
13:00 Barys Astana - CSKA Moscow 2:6 0:2,0:2,2:2
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Traktor Chelyabinsk 4:1 0:1,3:0,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - Dinamo Minsk 4:2 1:1,2:0,1:1
02.10.2010 15:00 Severstal Cherepovets - Vityaz Chekhov 3:2 0:1,1:0,2:1
15:00 OHC Dynamo Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 0:1 0:1,0:0,0:0
08:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Novokuznetsk 5:3 0:0,3:2,2:1
01.10.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Traktor Chelyabinsk 4:2 1:1,2:1,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 7:5 1:1,2:2,4:2
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - CSKA Moscow 3:4sn 2:0,1:2,0:1,0:0,0:1
15:00 Barys Astana - Dinamo Minsk 4:2 0:1,4:1,0:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Metallurg Magnitogorsk 2:3 0:1,0:2,2:0
14:00 Avangard Omsk Region - Dinamo Riga 3:4sn 1:0,0:2,2:1,0:0,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Metallurg Novokuznetsk 3:0 0:0,1:0,2:0
30.09.2010 17:30 OHC Dynamo Moscow - Atlant Moscow Region 2:1 0:0,0:1,2:0
17:00 Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod 2:1 1:0,1:1,0:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Chekhov 5:3 3:0,1:2,1:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Spartak Moscow 3:2 1:0,2:0,0:2
29.09.2010 15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dinamo Minsk 7:4 1:1,4:1,2:2
15:00 Ak Bars Kazan - Traktor Chelyabinsk 3:1 1:0,0:0,2:1
15:00 Barys Astana - Dinamo Riga 1:5 0:2,1:2,0:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Sibir Novosibirsk 1:3 1:2,0:1,0:0
28.09.2010 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Vityaz Chekhov 5:3 1:2,2:1,2:0
17:00 Severstal Cherepovets - Spartak Moscow 3:2 0:1,2:0,1:1
27.09.2010 17:45 CSKA Moscow - SKA Saint Petersburg 3:4sn 0:1,2:1,1:1,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Amur Khabarovsk 1:0 0:0,0:0,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Dinamo Riga 3:2 1:0,1:1,1:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Region 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
26.09.2010 15:00 Atlant Moscow Region - Spartak Moscow 1:0ppsn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 2:0,0:2,0:1
25.09.2010 16:00 Dinamo Minsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:1 1:0,1:1,0:0
16:00 Dinamo Riga - SKA Saint Petersburg 4:6 1:2,0:0,3:4
15:00 CSKA Moscow - Neftekhimik Nizhnekamsk 0:2 0:1,0:1,0:0
15:00 OHC Dynamo Moscow - Avangard Omsk Region 3:1 1:1,1:0,1:0
15:00 Vityaz Chekhov - Barys Astana 1:3 0:1,1:2,0:0
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk 4:0 2:0,1:0,1:0
13:00 Traktor Chelyabinsk - Sibir Novosibirsk 3:2 0:0,1:1,2:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Metallurg Novokuznetsk 7:2 3:0,3:1,1:1
23.09.2010 18:30 Dinamo Riga - Avtomobilist Yekaterinburg 1:2 0:0,1:1,0:1
18:00 Dinamo Minsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:6 0:2,1:3,0:1
17:45 CSKA Moscow - Ak Bars Kazan 1:4 0:0,0:1,1:3
17:30 Spartak Moscow - Torpedo Nizhny Novgorod 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
17:30 OHC Dynamo Moscow - Barys Astana 3:1 0:0,2:0,1:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 4:1 2:0,0:1,2:0
17:00 Vityaz Chekhov - Avangard Omsk Region 2:4 1:3,1:1,0:0
17:00 Severstal Cherepovets - Atlant Moscow Region 1:3 0:0,1:3,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Novokuznetsk 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Amur Khabarovsk 3:0 1:0,0:0,2:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk 1:3 0:0,1:3,0:0
21.09.2010 18:30 Dinamo Riga - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:3 2:1,1:1,3:1
18:00 Dinamo Minsk - Ak Bars Kazan 5:4pp 2:1,1:1,1:2,1:0
17:45 Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 5:3 2:0,2:2,1:1
17:30 CSKA Moscow - Avtomobilist Yekaterinburg 4:0 2:0,2:0,0:0
17:00 Vityaz Chekhov - Yugra Khanty-Mansiysk 1:2sn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
17:00 Severstal Cherepovets - Torpedo Nizhny Novgorod 1:2 0:1,1:0,0:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Atlant Moscow Region 4:3sn 1:1,2:1,0:1,0:0,1:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Novokuznetsk 2:3 1:1,0:0,1:2
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Sibir Novosibirsk 5:1 2:0,2:0,1:1
19.09.2010 17:00 Dinamo Riga - Ak Bars Kazan 4:5sn 0:2,4:0,0:2,0:0,0:1
15:00 SKA Saint Petersburg - Torpedo Nizhny Novgorod 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Moscow Region 6:5pp 2:1,2:2,1:2,1:0
15:00 OHC Dynamo Moscow - Yugra Khanty-Mansiysk 3:1 1:0,1:1,1:0
15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avtomobilist Yekaterinburg 5:4 1:2,3:2,1:0
13:00 Barys Astana - Metallurg Novokuznetsk 4:1 1:0,2:1,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - Salavat Yulaev Ufa 5:4sn 1:0,0:2,3:2,0:0,1:0
17.09.2010 17:45 Spartak Moscow - OHC Dynamo Moscow 3:4 1:1,1:1,1:2
17:00 SKA Saint Petersburg - Severstal Cherepovets 0:3 0:0,0:3,0:0
17:00 Vityaz Chekhov - Atlant Moscow Region 1:3 1:1,0:0,0:2
15:00 Barys Astana - Salavat Yulaev Ufa 5:6sn 1:1,1:1,3:3,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 4:3 2:0,2:2,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - CSKA Moscow 0:2 0:0,0:1,0:1
10:00 Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk 2:4 0:2,1:1,1:1
15.09.2010 17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Lokomotiv Yaroslavl 2:3 1:1,1:1,0:1
15:00 Barys Astana - Spartak Moscow 5:0 1:0,2:0,2:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 3:4 1:1,0:1,2:2
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Severstal Cherepovets 0:2 0:1,0:1,0:0
14:00 Metallurg Novokuznetsk - CSKA Moscow 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
14:00 Avangard Omsk Region - SKA Saint Petersburg 2:4 1:2,1:1,0:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Minsk 2:4 0:1,0:3,2:0
10:00 Amur Khabarovsk - Dinamo Riga 3:4sn 2:2,0:0,1:1,0:0,0:1
14.09.2010 17:00 Ak Bars Kazan - Neftekhimik Nizhnekamsk 3:1 0:0,1:1,2:0
15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Vityaz Chekhov 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
13.09.2010 17:45 Atlant Moscow Region - Lokomotiv Yaroslavl 0:2 0:0,0:1,0:1
15:00 Barys Astana - SKA Saint Petersburg 4:3 1:0,2:2,1:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Metallurg Magnitogorsk 6:5pp 0:1,3:2,2:2,1:0
15:00 Yugra Khanty-Mansiysk - Spartak Moscow 4:1 0:0,3:0,1:1
14:00 Metallurg Novokuznetsk - Dinamo Minsk 2:5 1:0,1:2,0:3
14:00 Avangard Omsk Region - Severstal Cherepovets 5:1 1:0,2:0,2:1
14:00 Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 3:2 0:0,2:2,1:0
10:00 Amur Khabarovsk - CSKA Moscow 4:3pp 1:1,2:1,0:1,1:0
12.09.2010 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Vityaz Chekhov 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - OHC Dynamo Moscow 5:4pp 0:0,2:2,2:2,1:0
11.09.2010 16:00 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 3:0 0:0,0:0,3:0
15:00 Atlant Moscow Region - Torpedo Nizhny Novgorod 0:1sn 0:0,0:0,0:0,0:0,0:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
13:00 Barys Astana - Severstal Cherepovets 2:5 2:1,0:2,0:2
13:00 Yugra Khanty-Mansiysk - SKA Saint Petersburg 2:6 1:2,0:2,1:2
12:00 Metallurg Novokuznetsk - Dinamo Riga 0:3 0:0,0:0,0:3
11:00 Avangard Omsk Region - Spartak Moscow 4:3 1:1,2:2,1:0
10.09.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - OHC Dynamo Moscow 4:3 2:2,1:1,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - Vityaz Chekhov 5:3 0:1,2:0,3:2
10:00 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 2:3 1:2,1:1,0:0
09.09.2010 18:00 Dinamo Minsk - Torpedo Nizhny Novgorod 1:3 0:0,1:1,0:2
17:45 CSKA Moscow - Spartak Moscow 1:5 0:0,1:3,0:2
17:00 SKA Saint Petersburg - Dinamo Riga 4:5pp 2:2,1:0,1:2,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Traktor Chelyabinsk 7:2 1:0,3:0,3:2
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Yekaterinburg 2:0 0:0,0:0,2:0
10:00 Amur Khabarovsk - Sibir Novosibirsk 2:5 1:2,0:0,1:3
08.09.2010 17:00 Ak Bars Kazan - OHC Dynamo Moscow 1:3 0:2,0:1,1:0