KHL - Playoffs - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
16.04.2017 14:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 3:5 1:0,1:3,1:2
14.04.2017 18:30 SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 3:2 0:1,1:1,2:0
12.04.2017 18:30 SKA Saint Petersburg - Metallurg Magnitogorsk 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
10.04.2017 16:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 3:1 1:1,1:0,1:0
08.04.2017 14:00 Metallurg Magnitogorsk - SKA Saint Petersburg 4:5 0:1,3:2,1:2
30.03.2017 18:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 1:4 1:2,0:1,0:1
29.03.2017 18:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 1:2 0:0,1:2,0:0
28.03.2017 18:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 2:3 1:0,0:1,1:2
27.03.2017 18:00 Lokomotiv Yaroslavl - SKA Saint Petersburg 1:2pp 1:0,0:0,0:1,0:1
26.03.2017 14:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2:0 1:0,1:0,0:0
25.03.2017 15:00 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 4:1 0:1,2:0,2:0
24.03.2017 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
23.03.2017 17:30 SKA Saint Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 5:4pp 1:0,0:2,3:2,1:0
19.03.2017 15:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 5:0 1:0,3:0,1:0
18.03.2017 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow 3:1 1:0,1:0,1:1
17.03.2017 14:00 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 4:1 1:0,1:0,2:1
16.03.2017 17:30 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 2:0 0:0,2:0,0:0
17:30 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 0:2,1:0,0:0
15.03.2017 17:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 2:1 2:0,0:0,0:1
14:30 Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk 2:3pp 1:0,0:0,1:2,0:1
14.03.2017 17:30 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 1:4 0:1,1:1,0:2
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow 5:1 0:1,1:0,4:0
13.03.2017 17:00 Ak Bars Kazan - Avangard Omsk Region 3:4pp 3:1,0:1,0:1,0:1
14:30 Barys Astana - Metallurg Magnitogorsk 3:5 0:0,0:2,3:3
12.03.2017 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - CSKA Moscow 1:2 0:1,1:0,0:1
15:00 Dynamo Moskva - SKA Saint Petersburg 2:4 1:1,1:0,0:3
11.03.2017 13:00 Metallurg Magnitogorsk - Barys Astana 5:4pp 1:0,1:3,2:1,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 0:2 0:0,0:0,0:2
10.03.2017 17:30 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3:4 1:1,0:1,2:2
17:30 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 2:1 2:0,0:0,0:1
09.03.2017 15:00 Metallurg Magnitogorsk - Barys Astana 4:0 1:0,0:0,3:0
14:00 Avangard Omsk Region - Ak Bars Kazan 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
08.03.2017 15:00 SKA Saint Petersburg - Dynamo Moskva 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
15:00 CSKA Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 4:2 2:1,1:1,1:0
04.03.2017 12:00 Barys Astana - Traktor Chelyabinsk 2:1 0:1,1:0,1:0
08:00 Admiral Vladivostok - Avangard Omsk Region 0:2 0:1,0:1,0:0
02.03.2017 17:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Barys Astana 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun 8:2 3:1,2:0,3:1
14:00 Avangard Omsk Region - Admiral Vladivostok 6:0 3:0,2:0,1:0
01.03.2017 17:30 Dynamo Moskva - Torpedo Nizhny Novgorod 3:1 1:0,1:0,1:1
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 4:1 1:1,1:0,2:0
28.02.2017 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 1:2 0:1,0:0,1:1
14:30 Barys Astana - Traktor Chelyabinsk 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
12:30 HC Red Star Kunlun - Metallurg Magnitogorsk 3:1 2:0,1:1,0:0
10:30 Admiral Vladivostok - Avangard Omsk Region 3:2pp 1:1,1:1,0:0,1:0
27.02.2017 17:30 Vityaz Chekhov - SKA Saint Petersburg 1:7 0:3,0:3,1:1
17:30 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 4:2 2:0,2:2,0:0
17:30 Jokerit - CSKA Moscow 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
17:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Moskva 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
26.02.2017 12:30 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 4:3 2:0,1:3,1:0
12:00 Barys Astana - Traktor Chelyabinsk 3:1 0:1,1:0,2:0
10:30 HC Red Star Kunlun - Metallurg Magnitogorsk 2:3 1:0,0:2,1:1
08:00 Admiral Vladivostok - Avangard Omsk Region 4:3 1:0,2:2,1:1
25.02.2017 15:00 Dinamo Minsk - Lokomotiv Yaroslavl 1:5 0:3,0:1,1:1
15:00 Jokerit - CSKA Moscow 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
15:00 Torpedo Nizhny Novgorod - Dynamo Moskva 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
15:00 Vityaz Chekhov - SKA Saint Petersburg 2:6 0:1,1:3,1:2
24.02.2017 15:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 2:1 1:0,0:0,1:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun 5:3 1:0,2:3,2:0
12:30 Traktor Chelyabinsk - Barys Astana 5:1 0:0,2:1,3:0
12:00 Avangard Omsk Region - Admiral Vladivostok 6:3 1:2,2:1,3:0
23.02.2017 15:00 Dynamo Moskva - Torpedo Nizhny Novgorod 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
15:00 SKA Saint Petersburg - Vityaz Chekhov 7:2 2:0,3:1,2:1
15:00 CSKA Moscow - Jokerit 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 7:2 1:0,4:0,2:2
22.02.2017 17:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 2:1 1:1,0:0,1:0
15:00 Traktor Chelyabinsk - Barys Astana 2:5 0:3,0:2,2:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - HC Red Star Kunlun 4:2 1:0,3:0,0:2
14:00 Avangard Omsk Region - Admiral Vladivostok 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
21.02.2017 17:30 SKA Saint Petersburg - Vityaz Chekhov 3:1 1:0,1:1,1:0
17:30 CSKA Moscow - Jokerit 4:2 2:0,1:1,1:1
17:30 Dynamo Moskva - Torpedo Nizhny Novgorod 1:0pp 0:0,0:0,0:0,1:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Dinamo Minsk 2:1 0:0,0:0,2:1