KHL - Playoffs - Rusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
27.04.2010 17:30 HK MVD Tver - Ak Bars Kazan 0:2 0:0,0:2,0:0
25.04.2010 15:00 Ak Bars Kazan - HK MVD Tver 7:1 2:0,3:0,2:1
23.04.2010 17:30 HK MVD Tver - Ak Bars Kazan 3:2 1:1,1:1,1:0
20.04.2010 17:00 Ak Bars Kazan - HK MVD Tver 1:2 0:0,1:1,0:1
19.04.2010 17:00 Ak Bars Kazan - HK MVD Tver 2:3 1:1,0:0,1:2
16.04.2010 17:30 HK MVD Tver - Ak Bars Kazan 1:4 0:0,0:2,1:2
15.04.2010 17:30 HK MVD Tver - Ak Bars Kazan 2:3 0:0,2:2,0:1
11.04.2010 15:00 HK MVD Tver - Lokomotiv Yaroslavl 2:1 0:0,2:1,0:0
10.04.2010 15:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 2:1 1:0,0:1,1:0
09.04.2010 17:00 Lokomotiv Yaroslavl - HK MVD Tver 1:3 0:1,0:0,1:2
08.04.2010 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 2:1 0:1,0:0,2:0
07.04.2010 17:30 HK MVD Tver - Lokomotiv Yaroslavl 0:4 0:1,0:1,0:2
06.04.2010 17:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 2:4 0:0,1:3,1:1
05.04.2010 17:00 Lokomotiv Yaroslavl - HK MVD Tver 6:1 1:0,1:1,4:0
17:00 Ak Bars Kazan - Salavat Yulaev Ufa 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
04.04.2010 15:00 Lokomotiv Yaroslavl - HK MVD Tver 4:6 1:2,2:3,1:1
03.04.2010 13:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 1:2pp 0:0,0:1,1:0,0:1
02.04.2010 17:30 HK MVD Tver - Lokomotiv Yaroslavl 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Ak Bars Kazan 3:4 1:2,1:1,1:1
01.04.2010 17:30 HK MVD Tver - Lokomotiv Yaroslavl 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
28.03.2010 15:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 1:2 0:1,1:0,0:1
15:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 3:1 0:0,2:1,1:0
27.03.2010 15:00 Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 1:8 0:1,1:4,0:3
26.03.2010 15:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 1:3 0:0,0:3,1:0
25.03.2010 17:30 HK MVD Tver - Dinamo Riga 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 2:1 1:0,1:1,0:0
24.03.2010 17:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 1:2 1:2,0:0,0:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 0:1 0:1,0:0,0:0
23.03.2010 18:30 Dinamo Riga - HK MVD Tver 4:5pp 2:1,1:3,1:0,0:1
17:30 Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Salavat Yulaev Ufa 1:0 0:0,1:0,0:0
17:00 Ak Bars Kazan - Metallurg Magnitogorsk 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
22.03.2010 18:30 Dinamo Riga - HK MVD Tver 3:1 1:1,1:0,1:0
17:30 Spartak Moscow - Lokomotiv Yaroslavl 3:2 1:1,2:1,0:0
21.03.2010 13:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 2:3 0:0,0:1,2:2
20.03.2010 15:00 HK MVD Tver - Dinamo Riga 2:0 1:0,1:0,0:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 2:3pp 0:1,1:0,1:1,0:1
13:00 Salavat Yulaev Ufa - Neftekhimik Nizhnekamsk 6:2 3:1,1:1,2:0
13:00 Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 0:4 0:1,0:3,0:0
19.03.2010 17:30 HK MVD Tver - Dinamo Riga 4:1 0:1,0:0,4:0
17:00 Lokomotiv Yaroslavl - Spartak Moscow 5:1 2:0,2:0,1:1
15.03.2010 15:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa 1:8 0:3,1:4,0:1
15:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
14.03.2010 16:00 Dinamo Riga - SKA Saint Petersburg 4:2 2:0,1:1,1:1
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Moscow Region 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
15:00 Spartak Moscow - Dynamo Moskva 4:0 1:0,3:0,0:0
13:00 Avtomobilist Yekaterinburg - Salavat Yulaev Ufa 4:3 2:1,1:0,1:2
13:00 Traktor Chelyabinsk - Metallurg Magnitogorsk 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
12:00 Avangard Omsk Region - Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 0:1,1:0,0:1
12:00 Barys Astana - Ak Bars Kazan 1:3 0:1,1:0,0:2
13.03.2010 16:00 Dinamo Riga - SKA Saint Petersburg 2:4 1:1,1:1,0:2
15:00 Spartak Moscow - Dynamo Moskva 1:3 0:2,0:1,1:0
15:00 Lokomotiv Yaroslavl - Atlant Moscow Region 4:3 2:1,2:0,0:2
15:00 CSKA Moscow - HK MVD Tver 2:5 1:3,0:2,1:0
12.03.2010 17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 6:2 3:0,2:0,1:2
17:00 Ak Bars Kazan - Barys Astana 4:2 1:2,2:0,1:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 4:1 1:1,2:0,1:0
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 3:1 1:1,1:0,1:0
11.03.2010 17:30 HK MVD Tver - CSKA Moscow 4:2 2:2,1:0,1:0
17:30 Dynamo Moskva - Spartak Moscow 0:1 0:0,0:1,0:0
17:30 Atlant Moscow Region - Lokomotiv Yaroslavl 4:3pp 1:1,1:1,1:1,1:0
17:00 Ak Bars Kazan - Barys Astana 4:3pp 0:2,2:1,1:0,1:0
17:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Avangard Omsk Region 2:0 1:0,0:0,1:0
17:00 SKA Saint Petersburg - Dinamo Riga 1:3 1:1,0:2,0:0
15:00 Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist Yekaterinburg 5:1 1:0,1:0,3:1
15:00 Metallurg Magnitogorsk - Traktor Chelyabinsk 5:2 3:2,1:0,1:0
10.03.2010 17:30 Atlant Moscow Region - Lokomotiv Yaroslavl 1:2 0:0,1:1,0:1
17:30 HK MVD Tver - CSKA Moscow 3:1 1:0,0:1,2:0
17:30 Dynamo Moskva - Spartak Moscow 3:4pp 0:0,3:1,0:2,0:1
17:00 SKA Saint Petersburg - Dinamo Riga 0:2 0:1,0:0,0:1