Inter-National-League - Rakousko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
07.01.2015 19:00 HK Slavija Ljubljana - HK Triglav Kranj 4:6 2:2,1:2,1:2
03.01.2015 19:30 EC Die Adler Kitzbühel - HK Acroni Jesenice 1:3 0:1,1:2,0:0
19:30 EHC Oberscheider Lustenau - HK Celje 10:4 2:1,3:2,5:1
19:30 EK Zeller Eisbären - FBI VEU Feldkirch 1:3 1:0,0:1,0:2
19:30 EHC Bregenzerwald - ece Bulls Kapfenberg 5:0 3:0,1:0,1:0
02.01.2015 19:30 EHC Bregenzerwald - HK Celje 5:4pp 2:1,1:0,1:3,1:0
19:30 EHC Oberscheider Lustenau - ece Bulls Kapfenberg 5:2 2:0,3:0,0:2
30.12.2014 19:30 EK Zeller Eisbären - HK Acroni Jesenice 7:6pp 2:1,2:4,2:1,1:0
19:30 EC Die Adler Kitzbühel - HK Triglav Kranj 3:4 1:1,1:2,1:1
19:00 HK Slavija Ljubljana - HKMK Bled 4:6 1:2,1:1,2:3
27.12.2014 19:30 EK Zeller Eisbären - HKMK Bled 6:1 2:0,2:0,2:1
19:30 EHC Bregenzerwald - EC Die Adler Kitzbühel 4:2 2:0,0:1,2:1
19:30 FBI VEU Feldkirch - HK Slavija Ljubljana 3:2 1:0,0:1,2:1
19:15 HK Triglav Kranj - HK Celje 6:3 1:0,4:2,1:1
19:00 ece Bulls Kapfenberg - HK Acroni Jesenice 1:9 0:5,1:2,0:2
20.12.2014 19:30 EC Die Adler Kitzbühel - EHC Oberscheider Lustenau 2:6 1:3,1:1,0:2
19:30 FBI VEU Feldkirch - EHC Bregenzerwald 5:4sn 2:2,1:0,1:2,0:0,1:0
19:00 HK Slavija Ljubljana - EK Zeller Eisbären 2:6 0:2,0:1,2:3
18:55 HKMK Bled - ece Bulls Kapfenberg 3:6 2:2,1:2,0:2
18:00 HK Acroni Jesenice - HK Triglav Kranj 4:0 2:0,0:0,2:0
13.12.2014 19:30 EC Die Adler Kitzbühel - HK Slavija Ljubljana 5:3 0:2,2:0,3:1
19:30 EHC Oberscheider Lustenau - FBI VEU Feldkirch 3:1 2:0,0:1,1:0
19:30 EHC Bregenzerwald - EK Zeller Eisbären 4:5 1:1,1:1,2:3
18:00 HK Celje - ece Bulls Kapfenberg 5:6sn 0:2,4:2,1:1,0:0,0:1
18:00 HK Acroni Jesenice - HKMK Bled 10:0 2:0,7:0,1:0
07.12.2014 18:55 HKMK Bled - EHC Bregenzerwald 0:4 0:2,0:1,0:1
18:00 HK Triglav Kranj - EK Zeller Eisbären 3:4 1:2,0:0,2:2
18:00 FBI VEU Feldkirch - HK Celje 11:3 3:1,5:1,3:1
18:00 HK Acroni Jesenice - EHC Oberscheider Lustenau 5:6pp 1:0,1:1,3:4,0:1
16:00 ece Bulls Kapfenberg - HK Slavija Ljubljana 6:5 1:2,3:3,2:0
06.12.2014 19:30 FBI VEU Feldkirch - HK Triglav Kranj 4:2 1:1,1:1,2:0
19:30 EK Zeller Eisbären - ece Bulls Kapfenberg 1:0 0:0,1:0,0:0
19:30 EC Die Adler Kitzbühel - HK Celje 8:4 2:2,5:1,1:1
18:55 HKMK Bled - EHC Oberscheider Lustenau 1:9 1:4,0:3,0:2
18:00 HK Acroni Jesenice - EHC Bregenzerwald 2:5 1:1,0:3,1:1
02.12.2014 19:15 HK Celje - HK Slavija Ljubljana 5:3 1:0,2:2,2:1
29.11.2014 19:30 FBI VEU Feldkirch - EC Die Adler Kitzbühel 4:0 1:0,3:0,0:0
19:30 EHC Bregenzerwald - EHC Oberscheider Lustenau 2:0 0:0,2:0,0:0
19:00 ece Bulls Kapfenberg - HK Triglav Kranj 9:5 5:1,3:1,1:3
19:00 HK Slavija Ljubljana - HK Acroni Jesenice 2:6 0:1,1:1,1:4
18:00 HK Celje - HKMK Bled 6:4 2:1,2:1,2:2
23.11.2014 19:25 HKMK Bled - FBI VEU Feldkirch 0:11 0:0,0:3,0:8
22.11.2014 19:30 EHC Oberscheider Lustenau - EK Zeller Eisbären 1:5 0:1,0:2,1:2
19:15 HK Triglav Kranj - HKMK Bled 7:1 2:0,3:0,2:1
19:00 ece Bulls Kapfenberg - EC Die Adler Kitzbühel 7:2 3:0,3:1,1:1
18:00 HK Acroni Jesenice - FBI VEU Feldkirch 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
18.11.2014 19:30 EK Zeller Eisbären - EC Die Adler Kitzbühel 5:7 0:2,1:2,4:3
16.11.2014 18:00 HK Acroni Jesenice - HK Celje 8:5 5:0,2:2,1:3
18:00 HK Triglav Kranj - EHC Bregenzerwald 1:4 1:0,0:1,0:3
17:00 HK Slavija Ljubljana - EHC Oberscheider Lustenau 1:2sn 0:1,1:0,0:0,0:0,0:1
15.11.2014 19:30 EC Die Adler Kitzbühel - HKMK Bled 8:1 2:1,1:0,5:0
19:30 EK Zeller Eisbären - HK Celje 6:3 1:2,4:0,1:1
19:30 FBI VEU Feldkirch - ece Bulls Kapfenberg 4:1 1:1,2:0,1:0
19:15 HK Triglav Kranj - EHC Oberscheider Lustenau 2:5 0:4,2:0,0:1
19:00 HK Slavija Ljubljana - EHC Bregenzerwald 3:5 3:0,0:2,0:3
09.11.2014 16:00 HK Celje - EC Die Adler Kitzbühel 6:3 1:2,2:0,3:1
08.11.2014 19:30 EK Zeller Eisbären - HK Triglav Kranj 5:3 1:0,1:2,3:1
19:30 EHC Oberscheider Lustenau - EHC Bregenzerwald 0:1 0:0,0:1,0:0
18:00 HK Acroni Jesenice - ece Bulls Kapfenberg 2:1 2:0,0:1,0:0
05.11.2014 18:55 HKMK Bled - HK Acroni Jesenice 3:19 1:3,0:9,2:7
02.11.2014 18:55 HKMK Bled - HK Celje 4:5 2:1,1:2,1:2
18:00 HK Acroni Jesenice - EK Zeller Eisbären 4:3 1:0,1:1,2:2
17:30 EHC Bregenzerwald - HK Triglav Kranj 7:2 3:1,2:1,2:0
17:30 EHC Oberscheider Lustenau - HK Slavija Ljubljana 4:0 1:0,2:0,1:0
17:00 ece Bulls Kapfenberg - FBI VEU Feldkirch 4:5pp 3:3,1:1,0:0,0:1
01.11.2014 19:30 EHC Bregenzerwald - HK Slavija Ljubljana 4:1 1:0,3:1,0:0
19:30 EHC Oberscheider Lustenau - HK Triglav Kranj 8:4 3:0,2:3,3:1
19:30 EC Die Adler Kitzbühel - ece Bulls Kapfenberg 4:2 2:1,1:0,1:1
18:55 HKMK Bled - EK Zeller Eisbären 4:2 2:0,0:1,2:1
18:00 HK Celje - FBI VEU Feldkirch 4:5sn 1:0,1:1,2:3,0:0,0:1
25.10.2014 19:30 FBI VEU Feldkirch - EHC Oberscheider Lustenau 2:3 0:1,1:1,1:1
19:30 EK Zeller Eisbären - EHC Bregenzerwald 5:1 1:0,1:0,3:1
19:15 HK Triglav Kranj - EC Die Adler Kitzbühel 3:2 1:1,1:1,1:0
19:00 ece Bulls Kapfenberg - HK Celje 5:4sn 1:2,2:1,1:1,0:0,1:0
18:00 HK Acroni Jesenice - HK Slavija Ljubljana 7:0 0:0,3:0,4:0
19.10.2014 18:00 HK Celje - EK Zeller Eisbären 3:4sn 0:1,1:1,2:1,0:0,0:1
18:00 FBI VEU Feldkirch - HKMK Bled 4:0 2:0,1:0,1:0
18:00 HK Triglav Kranj - ece Bulls Kapfenberg 1:4 1:2,0:0,0:2
17:30 EHC Bregenzerwald - HK Acroni Jesenice 1:0 1:0,0:0,0:0
17:00 HK Slavija Ljubljana - EC Die Adler Kitzbühel 4:1 2:1,1:0,1:0
18.10.2014 19:30 EHC Bregenzerwald - HKMK Bled 7:1 1:0,2:1,4:0
19:30 EC Die Adler Kitzbühel - FBI VEU Feldkirch 0:3 0:1,0:0,0:2
19:30 EHC Oberscheider Lustenau - HK Acroni Jesenice 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
19:30 EK Zeller Eisbären - HK Slavija Ljubljana 3:2 1:1,1:1,1:0
18:00 HK Celje - HK Triglav Kranj 4:1 0:0,1:1,3:0
11.10.2014 19:30 EHC Oberscheider Lustenau - EC Die Adler Kitzbühel 7:2 2:0,2:1,3:1
19:30 FBI VEU Feldkirch - EK Zeller Eisbären 5:0 0:0,2:0,3:0
19:15 HK Triglav Kranj - HK Acroni Jesenice 0:4 0:1,0:2,0:1
19:00 HK Slavija Ljubljana - HK Celje 3:2 1:0,1:2,1:0
19:00 ece Bulls Kapfenberg - HKMK Bled 11:1 2:1,5:0,4:0
05.10.2014 18:15 HK Slavija Ljubljana - FBI VEU Feldkirch 3:4pp 0:3,1:0,2:0,0:1
18:00 HK Acroni Jesenice - EC Die Adler Kitzbühel 6:1 2:1,2:0,2:0
18:00 HK Celje - EHC Bregenzerwald 3:5 1:1,2:3,0:1
17:00 ece Bulls Kapfenberg - EHC Oberscheider Lustenau 3:7 1:2,1:3,1:2
15:40 HKMK Bled - HK Triglav Kranj 1:6 0:3,1:1,0:2
04.10.2014 19:30 EC Die Adler Kitzbühel - EK Zeller Eisbären 3:5 0:0,3:1,0:4
19:25 HKMK Bled - HK Slavija Ljubljana 1:0 1:0,0:0,0:0
19:15 HK Triglav Kranj - FBI VEU Feldkirch 2:5 1:1,0:1,1:3
19:00 ece Bulls Kapfenberg - EHC Bregenzerwald 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,1:0
18:00 HK Celje - EHC Oberscheider Lustenau 1:3 1:2,0:1,0:0
27.09.2014 20:25 HKMK Bled - EC Die Adler Kitzbühel 1:10 1:4,0:5,0:1
19:30 EHC Bregenzerwald - FBI VEU Feldkirch 2:1 1:0,0:1,1:0
19:30 EK Zeller Eisbären - EHC Oberscheider Lustenau 4:3 2:1,1:0,1:2
19:00 HK Slavija Ljubljana - ece Bulls Kapfenberg 1:3 1:0,0:1,0:2
18:00 HK Celje - HK Acroni Jesenice 3:10 -:-,-:-,-:-
20.09.2014 19:30 EHC Oberscheider Lustenau - HKMK Bled 8:2 3:1,3:0,2:1
19:30 EC Die Adler Kitzbühel - EHC Bregenzerwald 4:3pp 1:2,1:0,1:1,1:0
19:30 FBI VEU Feldkirch - HK Acroni Jesenice 3:2pp 0:2,1:0,1:0,1:0
19:15 HK Triglav Kranj - HK Slavija Ljubljana 3:2 1:1,2:0,0:1
19:00 ece Bulls Kapfenberg - EK Zeller Eisbären 0:2 0:0,0:0,0:2