PLH - Polsko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
25.11.2016 20:30 Comarch Cracovia - SMS U20 Sosnowiec 13:0 4:0,4:0,5:0
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Nesta Torun 5:1 2:0,1:0,2:1
18:00 Wojas Podhale - Stoczniowiec 2014 7:1 1:0,2:0,4:1
18:00 GKS Tychy - HC GKS Katowice 6:2 4:2,2:0,0:0
18:00 TH Unia Oswiecim - MUKS Orlik Opole 3:2sn 1:0,0:2,1:0,0:0,1:0
23.11.2016 18:30 Stoczniowiec 2014 - GKS Tychy 2:7 1:3,0:2,1:2
20.11.2016 18:00 Bisset Polonia Bytom - TH Unia Oswiecim 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
17:00 Nesta Torun - Wojas Podhale 2:3 2:0,0:1,0:2
17:00 MUKS Orlik Opole - JKH GKS Jastrzebie 2:4 1:1,0:2,1:1
15:00 HC GKS Katowice - Comarch Cracovia 3:1 1:0,2:1,0:0
18.11.2016 20:30 Comarch Cracovia - Stoczniowiec 2014 7:2 2:2,3:0,2:0
19:00 SMS U20 Sosnowiec - HC GKS Katowice 2:4 1:0,1:3,0:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Bisset Polonia Bytom 4:0 1:0,3:0,0:0
18:00 Wojas Podhale - MUKS Orlik Opole 3:4 1:1,2:2,0:1
13.11.2016 18:00 Bisset Polonia Bytom - Wojas Podhale 3:2 2:0,0:0,1:2
17:00 Stoczniowiec 2014 - SMS U20 Sosnowiec 7:2 2:1,1:1,4:0
17:00 TH Unia Oswiecim - JKH GKS Jastrzebie 4:2 1:0,1:1,2:1
17:00 Nesta Torun - Comarch Cracovia 5:7 1:2,0:4,4:1
17:00 MUKS Orlik Opole - GKS Tychy 7:2 2:1,1:1,4:0
11.11.2016 19:00 SMS U20 Sosnowiec - Nesta Torun 3:5 0:2,2:1,1:2
18:00 Wojas Podhale - TH Unia Oswiecim 4:0 1:0,1:0,2:0
18:00 Comarch Cracovia - MUKS Orlik Opole 5:1 2:0,1:1,2:0
17:00 HC GKS Katowice - Stoczniowiec 2014 6:2 1:0,3:1,2:1
17:00 GKS Tychy - Bisset Polonia Bytom 4:0 0:0,0:0,4:0
09.11.2016 18:00 GKS Tychy - Nesta Torun 12:2 3:1,7:1,2:0
08.11.2016 18:00 Wojas Podhale - SMS U20 Sosnowiec 8:2 1:2,4:0,3:0
28.10.2016 18:30 MUKS Orlik Opole - SMS U20 Sosnowiec 8:1 1:0,4:0,3:1
18:30 Nesta Torun - HC GKS Katowice 2:4 1:2,0:1,1:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Wojas Podhale 2:3 1:0,0:1,1:2
18:00 Bisset Polonia Bytom - Comarch Cracovia 0:9 0:5,0:1,0:3
18:00 TH Unia Oswiecim - GKS Tychy 2:1 0:0,0:0,2:1
26.10.2016 18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzebie 6:2 2:0,3:1,1:1
25.10.2016 19:00 SMS U20 Sosnowiec - Bisset Polonia Bytom 1:8 0:4,1:3,0:1
18:30 Comarch Cracovia - TH Unia Oswiecim 3:1 1:0,1:0,1:1
18:30 HC GKS Katowice - MUKS Orlik Opole 4:2 2:0,0:2,2:0
18:30 Stoczniowiec 2014 - Nesta Torun 0:2 0:0,0:0,0:2
23.10.2016 18:00 Stoczniowiec 2014 - MUKS Orlik Opole 1:3 1:0,0:1,0:2
18:00 Bisset Polonia Bytom - HC GKS Katowice 0:2 0:0,0:0,0:2
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Comarch Cracovia 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
17:00 TH Unia Oswiecim - SMS U20 Sosnowiec 7:2 3:0,1:2,3:0
21.10.2016 19:00 SMS U20 Sosnowiec - JKH GKS Jastrzebie 1:15 0:5,0:3,1:7
18:30 Nesta Torun - MUKS Orlik Opole 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
18:30 HC GKS Katowice - TH Unia Oswiecim 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
18:30 Stoczniowiec 2014 - Bisset Polonia Bytom 0:3 0:0,0:1,0:2
18:30 Comarch Cracovia - Wojas Podhale 4:3 1:0,1:3,2:0
18.10.2016 18:30 HC GKS Katowice - Bisset Polonia Bytom 0:2 0:0,0:2,0:0
16.10.2016 18:00 Bisset Polonia Bytom - Nesta Torun 5:4 1:3,1:0,3:1
17:00 GKS Tychy - Comarch Cracovia 2:1 0:0,0:0,2:1
17:00 HC GKS Katowice - JKH GKS Jastrzebie 1:3 1:0,0:1,0:2
15.10.2016 17:00 Stoczniowiec 2014 - TH Unia Oswiecim 4:5sn 2:0,1:2,1:2,0:0,0:1
14.10.2016 19:00 SMS U20 Sosnowiec - GKS Tychy 3:5 1:1,1:2,1:2
18:30 Nesta Torun - TH Unia Oswiecim 3:6 3:0,0:3,0:3
18:30 HC GKS Katowice - Wojas Podhale 2:7 2:3,0:0,0:4
18:30 MUKS Orlik Opole - Bisset Polonia Bytom 1:2 1:1,0:1,0:0
13.10.2016 18:30 Stoczniowiec 2014 - JKH GKS Jastrzebie 4:3 3:0,0:2,1:1
12.10.2016 18:30 Nesta Torun - JKH GKS Jastrzebie 2:3 1:1,0:2,1:0
11.10.2016 19:00 SMS U20 Sosnowiec - Comarch Cracovia 2:9 0:4,1:3,1:2
18:30 Stoczniowiec 2014 - Wojas Podhale 5:7 2:1,2:3,1:3
18:30 MUKS Orlik Opole - TH Unia Oswiecim 4:2 2:0,1:0,1:2
18:30 HC GKS Katowice - GKS Tychy 2:4 2:2,0:1,0:1
09.10.2016 18:30 Comarch Cracovia - HC GKS Katowice 9:1 2:0,5:1,2:0
18:00 Wojas Podhale - Nesta Torun 7:1 2:0,3:0,2:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - MUKS Orlik Opole 3:4sn 0:0,1:2,2:1,0:0,0:1
17:00 GKS Tychy - Stoczniowiec 2014 5:0 1:0,1:0,3:0
17:00 TH Unia Oswiecim - Bisset Polonia Bytom 1:3 1:0,0:2,0:1
07.10.2016 19:30 Nesta Torun - GKS Tychy 4:5pp 1:0,2:2,1:2,0:1
18:30 Stoczniowiec 2014 - Comarch Cracovia 0:5 0:0,0:3,0:2
18:30 MUKS Orlik Opole - Wojas Podhale 3:1 1:0,1:1,1:0
18:30 HC GKS Katowice - SMS U20 Sosnowiec 4:1 2:0,1:0,1:1
18:00 Bisset Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzebie 3:2pp 1:0,1:0,0:2,1:0
04.10.2016 18:30 Wojas Podhale - GKS Tychy 4:2 0:0,2:0,2:2
02.10.2016 18:30 Comarch Cracovia - Nesta Torun 7:4 4:1,1:2,2:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - TH Unia Oswiecim 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
18:00 Wojas Podhale - Bisset Polonia Bytom 4:2 1:1,1:0,2:1
17:00 SMS U20 Sosnowiec - Stoczniowiec 2014 0:3 0:1,0:0,0:2
17:00 GKS Tychy - MUKS Orlik Opole 3:0 0:0,1:0,2:0
30.09.2016 18:30 Stoczniowiec 2014 - HC GKS Katowice 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
18:30 MUKS Orlik Opole - Comarch Cracovia 3:5 2:2,1:1,0:2
18:30 Nesta Torun - SMS U20 Sosnowiec 7:2 2:1,3:1,2:0
18:00 TH Unia Oswiecim - Wojas Podhale 2:5 1:1,0:3,1:1
18:00 Bisset Polonia Bytom - GKS Tychy 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
27.09.2016 19:00 SMS U20 Sosnowiec - MUKS Orlik Opole 0:10 0:6,0:4,0:0
18:30 HC GKS Katowice - Nesta Torun 5:2 0:0,4:1,1:1
18:30 Comarch Cracovia - Bisset Polonia Bytom 5:3 1:0,2:1,2:2
18:00 GKS Tychy - TH Unia Oswiecim 9:1 3:0,5:0,1:1
18:00 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzebie 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
25.09.2016 18:00 JKH GKS Jastrzebie - GKS Tychy 2:9 0:0,0:5,2:4
18:00 Bisset Polonia Bytom - SMS U20 Sosnowiec 4:1 1:1,1:0,2:0
17:00 MUKS Orlik Opole - HC GKS Katowice 4:2 1:0,0:2,3:0
17:00 TH Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 2:5 1:2,0:1,1:2
15:30 Nesta Torun - Stoczniowiec 2014 4:3 2:2,2:0,0:1
23.09.2016 18:45 SMS U20 Sosnowiec - TH Unia Oswiecim 2:8 0:3,2:3,0:2
18:30 MUKS Orlik Opole - Stoczniowiec 2014 6:2 0:1,4:1,2:0
18:30 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzebie 4:2 1:0,3:1,0:1
18:00 GKS Tychy - Wojas Podhale 2:3pp 0:1,0:0,2:1,0:1
16.09.2016 18:30 MUKS Orlik Opole - Nesta Torun 8:2 2:1,3:1,3:0
18:00 Wojas Podhale - Comarch Cracovia 3:4 1:0,1:3,1:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - SMS U20 Sosnowiec 3:0 1:0,0:0,2:0
18:00 TH Unia Oswiecim - HC GKS Katowice 2:0 0:0,0:0,2:0
18:00 Bisset Polonia Bytom - Stoczniowiec 2014 5:2 2:1,1:0,2:1
13.09.2016 18:30 SMS U20 Sosnowiec - Wojas Podhale 4:7 3:3,0:2,1:2
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:4 0:1,1:2,0:1
18:30 Nesta Torun - Bisset Polonia Bytom 1:3 0:3,1:0,0:0
18:00 TH Unia Oswiecim - Stoczniowiec 2014 4:2 3:0,1:0,0:2
18:00 JKH GKS Jastrzebie - HC GKS Katowice 3:1 1:1,1:0,1:0
11.09.2016 18:00 JKH GKS Jastrzebie - Stoczniowiec 2014 5:2 3:1,2:0,0:1
18:00 Bisset Polonia Bytom - MUKS Orlik Opole 5:4pp 2:0,0:2,2:2,1:0
18:00 Wojas Podhale - HC GKS Katowice 3:2 0:1,3:0,0:1
17:00 GKS Tychy - SMS U20 Sosnowiec 13:2 4:0,4:1,5:1
17:00 TH Unia Oswiecim - Nesta Torun 7:1 2:0,2:1,3:0