PLH - Polsko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
17.11.2015 16:30 Bisset Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzebie 1:2 0:2,0:0,1:0
15.11.2015 18:30 Comarch Cracovia - MUKS Orlik Opole 4:1 1:1,2:0,1:0
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 5:2 1:0,2:2,2:0
18:00 Wojas Podhale - Bisset Polonia Bytom 6:2 0:1,2:1,4:0
17:00 Ciarko KH Sanok - Akuna Naprzod Janow 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
17:00 GKS Tychy - Nesta Torun 9:3 1:1,1:1,7:1
17:00 SMS U20 Sosnowiec - TH Unia Oswiecim 3:7 -:-,-:-,-:-
13.11.2015 19:00 Akuna Naprzod Janow - Wojas Podhale 1:8 0:2,1:3,0:3
19:00 Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 1:6 1:4,0:2,0:0
18:30 MUKS Orlik Opole - Ciarko KH Sanok 2:3 0:2,1:0,1:1
18:00 TH Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 1:3 1:1,0:0,0:2
18:00 Nesta Torun - SMS U20 Sosnowiec 8:2 -:-,-:-,-:-
30.10.2015 18:30 Nesta Torun - Zaglebie Sosnowiec 6:4 1:1,2:1,3:2
18:00 Wojas Podhale - MUKS Orlik Opole 5:3 1:1,1:1,3:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Akuna Naprzod Janow 3:0 0:0,2:0,1:0
18:00 Ciarko KH Sanok - TH Unia Oswiecim 2:1 1:1,1:0,0:0
18:00 GKS Tychy - Bisset Polonia Bytom 4:3 2:2,1:1,1:0
14:30 SMS U20 Sosnowiec - Comarch Cracovia 1:9 0:2,1:4,0:3
27.10.2015 19:00 Zaglebie Sosnowiec - SMS U20 Sosnowiec 6:1 -:-,-:-,-:-
18:30 MUKS Orlik Opole - JKH GKS Jastrzebie 0:4 0:3,0:0,0:1
18:30 Nesta Torun - Bisset Polonia Bytom 3:5 0:2,2:2,1:1
18:00 TH Unia Oswiecim - Wojas Podhale 1:3 1:0,0:2,0:1
18:00 Comarch Cracovia - Ciarko KH Sanok 1:0 0:0,1:0,0:0
25.10.2015 18:00 JKH GKS Jastrzebie - TH Unia Oswiecim 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
18:00 Wojas Podhale - Comarch Cracovia 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
17:30 Nesta Torun - Akuna Naprzod Janow 0:3 0:3,-:-,-:-
17:00 Ciarko KH Sanok - SMS U20 Sosnowiec 6:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Zaglebie Sosnowiec - Bisset Polonia Bytom 5:3 1:0,3:1,1:2
23.10.2015 19:30 Akuna Naprzod Janow - Zaglebie Sosnowiec 1:2 0:0,1:1,0:1
19:00 SMS U20 Sosnowiec - Bisset Polonia Bytom 2:7 0:2,2:4,0:1
18:30 MUKS Orlik Opole - Nesta Torun 5:3 0:0,3:0,2:3
18:30 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzebie 0:3 0:0,0:0,0:3
18:00 Ciarko KH Sanok - Wojas Podhale 1:4 0:0,1:2,0:2
18.10.2015 18:00 Wojas Podhale - SMS U20 Sosnowiec 13:1 5:0,5:0,3:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Ciarko KH Sanok 0:1 0:1,0:0,0:0
17:45 Nesta Torun - TH Unia Oswiecim 2:10 1:4,0:4,1:2
17:00 GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:1 2:0,0:0,1:1
17:00 Zaglebie Sosnowiec - MUKS Orlik Opole 3:5 1:1,1:2,1:2
17:00 Bisset Polonia Bytom - Akuna Naprzod Janow 5:2 1:0,2:2,2:0
16.10.2015 19:00 SMS U20 Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 1:4 0:2,1:2,0:0
18:30 MUKS Orlik Opole - Bisset Polonia Bytom 4:1 1:0,1:1,2:0
18:30 Comarch Cracovia - Nesta Torun 6:3 3:0,2:1,1:2
18:00 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzebie 3:2sn 0:1,0:0,2:1,0:0,1:0
18:00 TH Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec 4:5 2:2,0:1,2:2
18:00 Ciarko KH Sanok - GKS Tychy 1:4 0:1,0:2,1:1
13.10.2015 19:00 Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 2:9 0:1,1:4,1:4
19:00 Akuna Naprzod Janow - MUKS Orlik Opole 2:6 0:0,1:4,1:2
18:30 Nesta Torun - Ciarko KH Sanok 1:3 1:1,0:0,0:2
18:00 JKH GKS Jastrzebie - SMS U20 Sosnowiec 7:0 -:-,-:-,-:-
18:00 GKS Tychy - Wojas Podhale 3:4 1:0,2:2,0:2
18:00 Bisset Polonia Bytom - TH Unia Oswiecim 2:5 -:-,-:-,-:-
11.10.2015 18:30 Comarch Cracovia - Bisset Polonia Bytom 8:2 1:0,4:0,3:2
18:00 JKH GKS Jastrzebie - GKS Tychy 3:6 1:3,0:2,2:1
18:00 Wojas Podhale - Nesta Torun 10:3 4:2,4:1,2:0
17:00 Ciarko KH Sanok - Zaglebie Sosnowiec 3:0 0:0,2:0,1:0
17:00 MUKS Orlik Opole - SMS U20 Sosnowiec 7:3 -:-,-:-,-:-
17:00 TH Unia Oswiecim - Akuna Naprzod Janow 3:1 0:0,1:0,2:1
09.10.2015 19:00 Zaglebie Sosnowiec - Wojas Podhale 2:3 0:0,2:2,0:1
19:00 Akuna Naprzod Janow - Comarch Cracovia 1:7 1:1,0:3,0:3
18:30 Nesta Torun - JKH GKS Jastrzebie 3:5 0:2,0:1,3:2
18:30 MUKS Orlik Opole - TH Unia Oswiecim 1:3 0:1,1:1,0:1
18:00 Bisset Polonia Bytom - Ciarko KH Sanok 5:2 3:1,1:0,1:1
18:00 GKS Tychy - SMS U20 Sosnowiec 8:2 3:1,1:0,4:1
06.10.2015 19:00 Akuna Naprzod Janow - GKS Tychy 1:11 0:4,1:4,0:3
04.10.2015 17:30 Nesta Torun - GKS Tychy 2:5 -:-,-:-,-:-
17:00 MUKS Orlik Opole - Comarch Cracovia 1:5 0:2,1:1,0:2
17:00 Zaglebie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzebie 1:4 1:0,0:2,0:2
17:00 TH Unia Oswiecim - SMS U20 Sosnowiec 10:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Bisset Polonia Bytom - Wojas Podhale 4:2 1:0,1:1,2:1
13:30 Akuna Naprzod Janow - Ciarko KH Sanok 4:9 1:1,1:5,2:3
02.10.2015 19:00 SMS U20 Sosnowiec - Nesta Torun 2:6 0:3,1:2,1:1
18:30 Comarch Cracovia - TH Unia Oswiecim 7:1 3:1,2:0,2:0
18:00 GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 7:0 1:0,2:0,4:0
18:00 Ciarko KH Sanok - MUKS Orlik Opole 2:4 0:2,1:1,1:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Bisset Polonia Bytom 1:0 0:0,1:0,0:0
18:00 Wojas Podhale - Akuna Naprzod Janow 12:1 7:0,4:0,1:1
29.09.2015 19:00 Zaglebie Sosnowiec - Nesta Torun 5:2 1:0,2:1,2:1
19:00 Akuna Naprzod Janow - JKH GKS Jastrzebie 3:6 1:3,2:1,0:2
18:30 MUKS Orlik Opole - Wojas Podhale 4:3sn 0:1,0:2,3:0,0:0,1:0
18:30 Comarch Cracovia - SMS U20 Sosnowiec 13:0 -:-,-:-,-:-
18:00 TH Unia Oswiecim - Ciarko KH Sanok 3:2 1:2,1:0,1:0
18:00 Bisset Polonia Bytom - GKS Tychy 4:2 1:0,0:0,3:2
27.09.2015 18:00 JKH GKS Jastrzebie - MUKS Orlik Opole 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
18:00 Wojas Podhale - TH Unia Oswiecim 5:0 3:0,1:0,1:0
17:00 Ciarko KH Sanok - Comarch Cracovia 1:4 0:3,0:1,1:0
17:00 SMS U20 Sosnowiec - Zaglebie Sosnowiec 0:5 0:3,0:2,0:0
17:00 GKS Tychy - Akuna Naprzod Janow 7:2 2:1,3:1,2:0
17:00 Bisset Polonia Bytom - Nesta Torun 8:3 2:0,2:1,4:2
25.09.2015 19:00 Akuna Naprzod Janow - Nesta Torun 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
19:00 SMS U20 Sosnowiec - Ciarko KH Sanok 1:13 0:6,1:4,0:3
18:30 Comarch Cracovia - Wojas Podhale 5:1 3:0,1:0,1:1
18:30 MUKS Orlik Opole - GKS Tychy 1:3 0:1,0:2,1:0
18:00 TH Unia Oswiecim - JKH GKS Jastrzebie 2:4 1:2,0:0,1:2
18:00 Bisset Polonia Bytom - Zaglebie Sosnowiec 4:0 2:0,0:0,2:0
22.09.2015 17:00 GKS Tychy - MUKS Orlik Opole 4:1 1:0,1:1,2:0
20.09.2015 18:30 Nesta Torun - MUKS Orlik Opole 2:5 1:2,1:1,0:2
18:00 Wojas Podhale - Ciarko KH Sanok 6:3 4:0,0:0,2:3
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Comarch Cracovia 1:3 0:0,1:3,0:0
17:00 Bisset Polonia Bytom - SMS U20 Sosnowiec 6:1 1:0,2:1,3:0
17:00 Zaglebie Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 3:4pp 0:1,1:2,2:0,0:1
17:00 GKS Tychy - TH Unia Oswiecim 7:0 2:0,2:0,3:0
18.09.2015 19:00 Akuna Naprzod Janow - Bisset Polonia Bytom 3:10 0:2,1:4,2:4
19:00 SMS U20 Sosnowiec - Wojas Podhale 0:6 0:2,0:2,0:2
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:5 0:3,0:2,2:0
18:30 MUKS Orlik Opole - Zaglebie Sosnowiec 6:1 1:1,1:0,4:0
18:00 TH Unia Oswiecim - Nesta Torun 3:2pp 2:0,0:1,0:1,1:0
18:00 Ciarko KH Sanok - JKH GKS Jastrzebie 2:3ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
15.09.2015 19:00 Akuna Naprzod Janow - SMS U20 Sosnowiec 0:2 -:-,-:-,-:-
19:00 Zaglebie Sosnowiec - TH Unia Oswiecim 2:3 -:-,-:-,-:-
18:30 Nesta Torun - Comarch Cracovia 2:6 1:2,1:3,0:1
18:00 Bisset Polonia Bytom - MUKS Orlik Opole 2:5 0:2,2:3,0:0
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Wojas Podhale 3:2 2:0,0:1,1:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko KH Sanok 4:2 2:1,1:1,1:0
13.09.2015 18:30 Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 9:0 1:0,3:0,5:0
18:00 Wojas Podhale - GKS Tychy 5:1 2:1,2:0,1:0
17:00 SMS U20 Sosnowiec - JKH GKS Jastrzebie 2:7 1:1,0:3,1:3
17:00 Ciarko KH Sanok - Nesta Torun 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
17:00 TH Unia Oswiecim - Bisset Polonia Bytom 3:4pp 2:0,1:1,0:2,0:1
17:00 MUKS Orlik Opole - Akuna Naprzod Janow 5:3 1:3,3:0,1:0
11.09.2015 19:00 Nesta Torun - Wojas Podhale 1:4 0:0,0:2,1:2
19:00 Akuna Naprzod Janow - TH Unia Oswiecim 2:5 2:1,0:2,0:2
18:00 Bisset Polonia Bytom - Comarch Cracovia 3:4pp 2:1,1:0,0:2,0:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzebie 3:0 2:0,0:0,1:0
17:00 Zaglebie Sosnowiec - Ciarko KH Sanok 0:1 0:0,0:0,0:1
11:30 SMS U20 Sosnowiec - MUKS Orlik Opole 0:10 0:4,0:3,0:3
08.09.2015 18:00 TH Unia Oswiecim - GKS Tychy 6:2 3:0,2:0,1:2
06.09.2015 19:00 SMS U20 Sosnowiec - GKS Tychy 1:19 0:5,0:8,1:6
18:30 Comarch Cracovia - Akuna Naprzod Janow 8:3 3:0,2:1,3:2
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Nesta Torun 4:0 1:0,1:0,2:0
17:00 Ciarko KH Sanok - Bisset Polonia Bytom 4:3 1:2,0:1,3:0
17:00 Wojas Podhale - Zaglebie Sosnowiec 8:0 1:0,3:0,4:0
17:00 TH Unia Oswiecim - MUKS Orlik Opole 3:2 2:1,1:1,0:0