PLH - Polsko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
06.02.2011 17:00 Zaglebie Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 9:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Wojas Podhale - TH Unia Oswiecim 4:3 -:-,-:-,-:-
17:00 GKS Tychy - Ciarko KH Sanok 2:6 -:-,-:-,-:-
17:00 Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzebie 7:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Comarch Cracovia - KTH Krynica 5:0 -:-,-:-,-:-
04.02.2011 18:15 Akuna Naprzod Janow - GKS Tychy 2:9 1:1,0:3,1:5
18:15 KTH Krynica - Wojas Podhale 5:3 3:1,1:1,1:1
18:15 JKH GKS Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 7:1 2:0,2:0,3:1
18:15 Ciarko KH Sanok - Comarch Cracovia 3:4 2:2,0:1,1:1
18:15 TH Unia Oswiecim - Energa Stoczniowiec 4:2 1:0,1:2,2:0
01.02.2011 19:00 Zaglebie Sosnowiec - TH Unia Oswiecim 0:5 -:-,-:-,-:-
18:30 Comarch Cracovia - Akuna Naprzod Janow 10:4 4:1,4:0,2:3
18:00 KTH Krynica - Ciarko KH Sanok 0:1 0:0,0:1,0:0
18:00 JKH GKS Jastrzebie - GKS Tychy 0:1 0:0,0:0,0:1
18:00 Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 5:7 0:3,2:3,3:1
30.01.2011 18:00 JKH GKS Jastrzebie - Comarch Cracovia 2:3 1:2,0:0,1:1
17:30 Energa Stoczniowiec - Zaglebie Sosnowiec 7:2 1:1,1:1,5:0
17:00 Ciarko KH Sanok - Wojas Podhale 5:1 0:1,2:0,3:0
17:00 TH Unia Oswiecim - GKS Tychy 7:1 2:1,3:0,2:0
17:00 Akuna Naprzod Janow - KTH Krynica 0:4 0:0,0:2,0:2
28.01.2011 18:30 Comarch Cracovia - TH Unia Oswiecim 8:2 2:0,3:1,3:1
18:00 Wojas Podhale - Zaglebie Sosnowiec 2:3 0:0,1:2,1:1
18:00 KTH Krynica - JKH GKS Jastrzebie 1:11 1:2,0:6,0:3
18:00 GKS Tychy - Energa Stoczniowiec 5:1 3:0,1:0,1:1
18:00 Ciarko KH Sanok - Akuna Naprzod Janow 7:1 3:1,1:0,3:0
25.01.2011 19:00 Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 2:3 -:-,-:-,-:-
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Ciarko KH Sanok 6:3 -:-,-:-,-:-
18:00 TH Unia Oswiecim - KTH Krynica 6:0 -:-,-:-,-:-
18:00 Akuna Naprzod Janow - Wojas Podhale 3:4 -:-,-:-,-:-
18:00 Energa Stoczniowiec - Comarch Cracovia 1:3 -:-,-:-,-:-
20.01.2011 18:00 GKS Tychy - Akuna Naprzod Janow 5:0 -:-,-:-,-:-
18.01.2011 18:30 Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 5:0 -:-,-:-,-:-
18:00 Akuna Naprzod Janow - JKH GKS Jastrzebie 1:7 -:-,-:-,-:-
18:00 KTH Krynica - Energa Stoczniowiec 2:6 -:-,-:-,-:-
18:00 Wojas Podhale - GKS Tychy 2:6 -:-,-:-,-:-
18:00 Ciarko KH Sanok - TH Unia Oswiecim 1:3 -:-,-:-,-:-
16.01.2011 18:00 JKH GKS Jastrzebie - Wojas Podhale 4:3sn 2:1,0:1,1:1,0:0,1:0
17:30 Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok 5:1 2:0,1:0,2:1
17:00 Zaglebie Sosnowiec - KTH Krynica 5:0 -:-,-:-,-:-
17:00 TH Unia Oswiecim - Akuna Naprzod Janow 10:3 5:1,2:0,3:2
17:00 GKS Tychy - Comarch Cracovia 4:5sn 2:1,1:0,1:3,0:0,0:1
14.01.2011 18:30 Comarch Cracovia - Wojas Podhale 6:2 2:2,1:0,3:0
18:00 Ciarko KH Sanok - Zaglebie Sosnowiec 4:2 2:0,1:2,1:0
18:00 Akuna Naprzod Janow - Energa Stoczniowiec 2:3 0:1,2:1,0:1
18:00 KTH Krynica - GKS Tychy 1:9 0:3,0:2,1:4
18:00 JKH GKS Jastrzebie - TH Unia Oswiecim 6:3 1:0,4:2,1:1
11.01.2011 18:00 Akuna Naprzod Janow - Comarch Cracovia 4:6 0:2,3:2,1:2
09.01.2011 18:00 JKH GKS Jastrzebie - Energa Stoczniowiec 7:2 1:0,3:1,3:1
18:00 KTH Krynica - Comarch Cracovia 1:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Akuna Naprzod Janow - Zaglebie Sosnowiec 4:6 -:-,-:-,-:-
17:00 TH Unia Oswiecim - Wojas Podhale 6:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Ciarko KH Sanok - GKS Tychy 4:6 -:-,-:-,-:-
07.01.2011 19:15 Comarch Cracovia - Ciarko KH Sanok 5:3 -:-,-:-,-:-
19:00 Zaglebie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzebie 4:5 -:-,-:-,-:-
18:00 Wojas Podhale - KTH Krynica 5:4 -:-,-:-,-:-
18:00 Energa Stoczniowiec - TH Unia Oswiecim 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
04.01.2011 18:00 Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 1:4 0:2,0:0,1:2
18:00 TH Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec 5:0 -:-,-:-,-:-
18:00 Ciarko KH Sanok - KTH Krynica 4:3 2:1,2:1,0:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzebie 5:3 3:1,1:0,1:2
28.12.2010 18:00 JKH GKS Jastrzebie - KTH Krynica 12:2 -:-,-:-,-:-
22.12.2010 18:00 TH Unia Oswiecim - GKS Tychy 1:3 -:-,-:-,-:-
12.12.2010 18:00 Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec 14:4 5:0,6:2,3:2
10.12.2010 19:00 Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 4:2 -:-,-:-,-:-
05.12.2010 18:30 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzebie 5:6 1:2,2:3,2:1
18:30 Zaglebie Sosnowiec - Energa Stoczniowiec 4:3 1:1,0:0,3:2
18:00 KTH Krynica - Akuna Naprzod Janow 3:6 2:1,1:1,0:4
17:00 Wojas Podhale - Ciarko KH Sanok 7:4 2:0,3:2,2:2
17:00 GKS Tychy - TH Unia Oswiecim 2:1sn 0:0,1:0,0:1,0:0,1:0
03.12.2010 19:00 Akuna Naprzod Janow - Ciarko KH Sanok 2:6 -:-,-:-,-:-
19:00 Zaglebie Sosnowiec - Wojas Podhale 4:1 -:-,-:-,-:-
18:00 Energa Stoczniowiec - GKS Tychy 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
18:00 TH Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 3:4 -:-,-:-,-:-
30.11.2010 18:00 Ciarko KH Sanok - Zaglebie Sosnowiec 2:6 -:-,-:-,-:-
28.11.2010 18:00 KTH Krynica - TH Unia Oswiecim 3:4 0:1,0:2,3:1
17:00 Wojas Podhale - Akuna Naprzod Janow 3:2 0:0,1:2,2:0
17:00 Ciarko KH Sanok - JKH GKS Jastrzebie 3:1 0:0,2:0,1:1
17:00 GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 3:4 1:1,2:1,0:2
26.11.2010 18:00 Energa Stoczniowiec - KTH Krynica 6:3 2:0,2:1,2:2
18:00 GKS Tychy - Wojas Podhale 5:6pp 0:2,4:2,1:1,0:1
18:00 TH Unia Oswiecim - Ciarko KH Sanok 3:2 1:0,1:1,1:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Akuna Naprzod Janow 10:3 1:2,3:1,6:0
23.11.2010 18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 4:6 0:0,2:2,2:4
18:00 Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec 7:4 3:1,2:1,2:2
18:00 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzebie 1:8 0:3,1:3,0:2
18:00 KTH Krynica - Zaglebie Sosnowiec 9:2 1:2,4:0,4:0
18:00 Akuna Naprzod Janow - TH Unia Oswiecim 4:8 0:3,1:3,3:2
21.11.2010 17:00 Wojas Podhale - Comarch Cracovia 2:6 2:2,0:2,0:2
17:00 TH Unia Oswiecim - JKH GKS Jastrzebie 8:1 2:0,1:1,5:0
17:00 GKS Tychy - KTH Krynica 6:1 1:0,4:0,1:1
17:00 Energa Stoczniowiec - Akuna Naprzod Janow 5:0 -:-,-:-,-:-
19.11.2010 18:30 Comarch Cracovia - KTH Krynica 7:1 4:0,2:0,1:1
18:00 Wojas Podhale - TH Unia Oswiecim 4:5 0:2,3:2,1:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko KH Sanok 4:0 1:0,1:0,2:0
18:00 Akuna Naprzod Janow - Zaglebie Sosnowiec 5:0 -:-,-:-,-:-
18:00 Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzebie 4:2 2:1,2:0,0:1
07.11.2010 18:00 KTH Krynica - Wojas Podhale 5:4pp -:-,-:-,-:-,1:0
17:00 Ciarko KH Sanok - Comarch Cracovia 4:3 -:-,-:-,-:-
17:00 TH Unia Oswiecim - Energa Stoczniowiec 1:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Akuna Naprzod Janow - GKS Tychy 1:7 -:-,-:-,-:-
17:00 JKH GKS Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 9:0 -:-,-:-,-:-
05.11.2010 19:00 Zaglebie Sosnowiec - TH Unia Oswiecim 2:5 1:1,0:1,1:3
18:00 Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 4:3sn 1:1,2:0,0:2,0:0,1:0
18:00 KTH Krynica - Ciarko KH Sanok 3:6 0:2,1:2,2:2
18:00 Akuna Naprzod Janow - Comarch Cracovia 1:10 0:5,0:4,1:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzebie 4:2 1:1,2:0,1:1
31.10.2010 16:00 KTH Krynica - Zaglebie Sosnowiec 5:4 1:1,1:1,3:2
29.10.2010 18:00 JKH GKS Jastrzebie - Comarch Cracovia 2:1 0:0,1:1,1:0
18:00 Ciarko KH Sanok - Wojas Podhale 6:3 3:1,3:1,0:1
18:00 Akuna Naprzod Janow - KTH Krynica 4:3 3:2,0:0,1:1
18:00 Energa Stoczniowiec - Zaglebie Sosnowiec 6:5sn 1:1,4:2,0:2,0:0,1:0
24.10.2010 18:00 KTH Krynica - JKH GKS Jastrzebie 4:3 2:1,1:0,1:2
17:00 Wojas Podhale - Zaglebie Sosnowiec 5:4 1:2,3:1,1:1
17:00 GKS Tychy - Energa Stoczniowiec 4:1 0:0,2:0,2:1
17:00 Ciarko KH Sanok - Akuna Naprzod Janow 10:0 3:0,3:0,4:0
22.10.2010 19:00 Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 4:3sn 1:0,1:0,1:3,0:0,1:0
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Ciarko KH Sanok 2:1 -:-,-:-,-:-
18:00 TH Unia Oswiecim - KTH Krynica 10:2 -:-,-:-,-:-
18:00 Akuna Naprzod Janow - Wojas Podhale 5:6 -:-,-:-,-:-
17.10.2010 18:30 Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 6:2 1:1,3:1,2:0
18:00 KTH Krynica - Energa Stoczniowiec 3:10 0:3,3:3,0:4
17:00 Wojas Podhale - GKS Tychy 4:3 3:0,0:1,1:2
17:00 Ciarko KH Sanok - TH Unia Oswiecim 5:3 2:1,1:2,2:0
17:00 Akuna Naprzod Janow - JKH GKS Jastrzebie 2:4 1:3,1:0,0:1
15.10.2010 19:00 Zaglebie Sosnowiec - KTH Krynica 3:4pp 1:0,0:1,2:2,0:1
18:00 Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok 3:2 2:0,1:2,0:0
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Wojas Podhale 5:2 1:0,1:1,3:1
18:00 TH Unia Oswiecim - Akuna Naprzod Janow 8:1 5:1,2:0,1:0
18:00 GKS Tychy - Comarch Cracovia 2:3 1:0,0:1,1:2
10.10.2010 18:30 Comarch Cracovia - Wojas Podhale 4:1 2:0,1:1,1:0
18:00 KTH Krynica - GKS Tychy 1:3 1:1,0:0,0:2
18:00 JKH GKS Jastrzebie - TH Unia Oswiecim 3:1 1:1,1:0,1:0
17:00 Ciarko KH Sanok - Zaglebie Sosnowiec 4:3 1:2,1:1,2:0
17:00 Akuna Naprzod Janow - Energa Stoczniowiec 0:7 0:1,0:2,0:4
08.10.2010 19:00 Zaglebie Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 5:3 2:1,1:0,2:2
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Energa Stoczniowiec 4:3 2:1,1:1,1:1
18:00 KTH Krynica - Comarch Cracovia 1:3 0:1,1:1,0:1
18:00 TH Unia Oswiecim - Wojas Podhale 5:1 2:0,2:1,1:0
18:00 Ciarko KH Sanok - GKS Tychy 6:3 2:2,3:1,1:0
03.10.2010 18:30 Comarch Cracovia - Ciarko KH Sanok 5:3 2:1,3:0,0:2
17:00 Wojas Podhale - KTH Krynica 3:5 0:0,2:3,1:2
17:00 Zaglebie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzebie 3:2 1:2,2:0,0:0
17:00 Energa Stoczniowiec - TH Unia Oswiecim 0:5 0:0,0:2,0:3
17:00 GKS Tychy - Akuna Naprzod Janow 8:1 3:1,1:0,4:0
01.10.2010 18:30 Comarch Cracovia - Akuna Naprzod Janow 5:1 2:0,0:0,3:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - GKS Tychy 3:2pp 1:0,0:0,1:2,1:0
18:00 Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 5:3 1:1,2:0,2:2
18:00 TH Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec 3:1 0:0,1:0,2:1
18:00 Ciarko KH Sanok - KTH Krynica 5:2 1:0,0:1,4:1
26.09.2010 18:30 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzebie 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
18:00 KTH Krynica - Akuna Naprzod Janow 7:5 3:0,2:3,2:2
17:00 Zaglebie Sosnowiec - Energa Stoczniowiec 9:2 3:1,4:0,2:1
17:00 Wojas Podhale - Ciarko KH Sanok 5:3 2:1,2:1,1:1
17:00 GKS Tychy - TH Unia Oswiecim 2:1 1:1,1:0,0:0
24.09.2010 19:00 Zaglebie Sosnowiec - Wojas Podhale 4:5 0:3,2:1,2:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - KTH Krynica 15:4 2:0,6:3,7:1
18:00 Energa Stoczniowiec - GKS Tychy 1:3 0:0,1:1,0:2
18:00 Akuna Naprzod Janow - Ciarko KH Sanok 3:4 0:0,2:3,1:1
18:00 TH Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 2:3sn 1:1,0:1,1:0,0:0,0:1
21.09.2010 19:00 GKS Tychy - KTH Krynica 5:3 1:0,1:1,3:2
18:00 Comarch Cracovia - TH Unia Oswiecim 1:3 0:2,0:1,1:0
19.09.2010 18:30 Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec 10:3 1:1,2:2,7:0
18:00 KTH Krynica - TH Unia Oswiecim 7:6sn 1:4,1:1,4:1,0:0,1:0
17:00 Wojas Podhale - Akuna Naprzod Janow 4:7 1:1,2:1,1:5
17:00 Ciarko KH Sanok - JKH GKS Jastrzebie 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
17:00 GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 6:4 1:0,1:3,4:1
17.09.2010 19:00 Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 1:5 0:3,0:2,1:0
18:00 Energa Stoczniowiec - KTH Krynica 4:3 2:0,0:2,2:1
18:00 GKS Tychy - Wojas Podhale 6:0 3:0,1:0,2:0
18:00 TH Unia Oswiecim - Ciarko KH Sanok 5:1 1:1,1:0,3:0
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Akuna Naprzod Janow 6:1 3:1,2:0,1:0
14.09.2010 18:00 Energa Stoczniowiec - Comarch Cracovia 3:4 -:-,-:-,-:-
12.09.2010 18:00 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
17:00 Akuna Naprzod Janow - TH Unia Oswiecim 4:7 0:3,3:0,1:4
17:00 Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
17:00 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzebie 3:2 1:1,2:0,0:1
10.09.2010 19:00 Zaglebie Sosnowiec - Ciarko KH Sanok 4:7 0:4,2:0,2:3
18:00 Wojas Podhale - Comarch Cracovia 0:6 0:2,0:3,0:1
18:00 TH Unia Oswiecim - JKH GKS Jastrzebie 2:1 0:0,0:1,2:0
12:00 Energa Stoczniowiec - Akuna Naprzod Janow 0:5 -:-,-:-,-:-