PLH - Polsko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
09.02.2010 18:30 Nesta Torun - Ciarko KH Sanok 2:6 -:-,-:-,-:-
18:00 Akuna Naprzod Janow - Zaglebie Sosnowiec 4:7 -:-,-:-,-:-
18:00 Comarch Cracovia - Wojas Podhale 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzebie 6:1 -:-,-:-,-:-
07.02.2010 18:00 JKH GKS Jastrzebie - Akuna Naprzod Janow 6:3 -:-,-:-,-:-
18:00 TH Unia Oswiecim - Nesta Torun 5:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Wojas Podhale - GKS Tychy 4:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 7:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok 7:6pp -:-,-:-,-:-,1:0
05.02.2010 18:00 Energa Stoczniowiec - TH Unia Oswiecim 6:3 -:-,-:-,-:-
18:00 GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 5:2 -:-,-:-,-:-
18:00 KTH Krynica - Ciarko KH Sanok 0:4 -:-,-:-,-:-
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Wojas Podhale 4:6 -:-,-:-,-:-
18:00 Akuna Naprzod Janow - Comarch Cracovia 3:0 -:-,-:-,-:-
02.02.2010 18:30 Nesta Torun - Energa Stoczniowiec 3:7 -:-,-:-,-:-
18:00 Wojas Podhale - Akuna Naprzod Janow 5:1 -:-,-:-,-:-
18:00 TH Unia Oswiecim - KTH Krynica 7:0 -:-,-:-,-:-
18:00 Zaglebie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzebie 4:1 -:-,-:-,-:-
18:00 Comarch Cracovia - GKS Tychy 5:1 -:-,-:-,-:-
31.01.2010 18:00 JKH GKS Jastrzebie - Comarch Cracovia 0:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Wojas Podhale - Zaglebie Sosnowiec 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
17:00 Akuna Naprzod Janow - GKS Tychy 6:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Ciarko KH Sanok - TH Unia Oswiecim 4:1 -:-,-:-,-:-
30.01.2010 18:00 KTH Krynica - Nesta Torun 8:2 -:-,-:-,-:-
29.01.2010 18:00 Wojas Podhale - Comarch Cracovia 3:5 -:-,-:-,-:-
18:00 JKH GKS Jastrzebie - GKS Tychy 2:3 -:-,-:-,-:-
18:00 Zaglebie Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 4:6 -:-,-:-,-:-
18:00 Ciarko KH Sanok - Nesta Torun 4:0 -:-,-:-,-:-
27.01.2010 18:00 KTH Krynica - Energa Stoczniowiec 5:4 -:-,-:-,-:-
26.01.2010 18:30 Nesta Torun - TH Unia Oswiecim 2:4 1:0,0:2,1:2
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Akuna Naprzod Janow 4:3 0:0,4:1,0:2
18:00 GKS Tychy - Wojas Podhale 3:4 1:0,1:2,1:2
18:00 Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec 2:3 1:0,1:0,0:3
18:00 Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 6:3 2:1,2:0,2:2
24.01.2010 18:00 Comarch Cracovia - Akuna Naprzod Janow 13:3 4:0,4:0,5:3
17:00 JKH GKS Jastrzebie - Wojas Podhale 7:4 2:2,3:1,2:1
17:00 TH Unia Oswiecim - Energa Stoczniowiec 2:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 3:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Ciarko KH Sanok - KTH Krynica 10:4 -:-,-:-,-:-
22.01.2010 18:30 Nesta Torun - Energa Stoczniowiec 2:5 -:-,-:-,-:-
18:00 GKS Tychy - Comarch Cracovia 4:2 -:-,-:-,-:-
18:00 Akuna Naprzod Janow - Wojas Podhale 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
18:00 KTH Krynica - TH Unia Oswiecim 2:7 -:-,-:-,-:-
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 2:5 -:-,-:-,-:-
20.01.2010 18:30 Nesta Torun - KTH Krynica 3:1 -:-,-:-,-:-
17.01.2010 18:00 JKH GKS Jastrzebie - Comarch Cracovia 3:10 -:-,-:-,-:-
17:00 TH Unia Oswiecim - Ciarko KH Sanok 2:1 -:-,-:-,-:-
17:00 GKS Tychy - Akuna Naprzod Janow 4:6 -:-,-:-,-:-
17:00 Wojas Podhale - Zaglebie Sosnowiec 4:5 -:-,-:-,-:-
16.01.2010 18:00 Energa Stoczniowiec - KTH Krynica 7:3 -:-,-:-,-:-
15.01.2010 18:30 Nesta Torun - Ciarko KH Sanok 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
18:00 Akuna Naprzod Janow - Zaglebie Sosnowiec 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzebie 2:6 -:-,-:-,-:-
18:00 Energa Stoczniowiec - KTH Krynica 7:1 -:-,-:-,-:-
18:00 Comarch Cracovia - Wojas Podhale 5:3 -:-,-:-,-:-
13.01.2010 18:00 Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok 0:5 -:-,-:-,-:-
12.01.2010 18:00 Akuna Naprzod Janow - JKH GKS Jastrzebie 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
18:00 Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 1:4 -:-,-:-,-:-
18:00 TH Unia Oswiecim - Nesta Torun 6:0 -:-,-:-,-:-
17:30 Wojas Podhale - GKS Tychy 4:2 -:-,-:-,-:-
10.01.2010 18:00 KTH Krynica - Ciarko KH Sanok 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
17:00 GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 5:4ppsn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:00 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzebie 3:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Akuna Naprzod Janow - Comarch Cracovia 0:5 -:-,-:-,-:-
17:00 Energa Stoczniowiec - TH Unia Oswiecim 2:5 -:-,-:-,-:-
08.01.2010 19:15 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:5 -:-,-:-,-:-
18:00 Zaglebie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzebie 8:2 -:-,-:-,-:-
18:00 Wojas Podhale - Akuna Naprzod Janow 8:4 -:-,-:-,-:-
18:00 Energa Stoczniowiec - Nesta Torun 6:3 -:-,-:-,-:-
18:00 TH Unia Oswiecim - KTH Krynica 9:3 -:-,-:-,-:-
06.01.2010 18:00 KTH Krynica - Energa Stoczniowiec 3:5 -:-,-:-,-:-
05.01.2010 18:00 Akuna Naprzod Janow - GKS Tychy 0:2 -:-,-:-,-:-
18:00 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzebie 4:0 -:-,-:-,-:-
18:00 Zaglebie Sosnowiec - Wojas Podhale 2:3 -:-,-:-,-:-
18:00 Ciarko KH Sanok - TH Unia Oswiecim 5:1 -:-,-:-,-:-
04.01.2010 18:00 KTH Krynica - Nesta Torun 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
03.01.2010 18:00 JKH GKS Jastrzebie - GKS Tychy 1:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Zaglebie Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 6:2 -:-,-:-,-:-
17:00 Ciarko KH Sanok - Nesta Torun 3:0 -:-,-:-,-:-
17:00 Wojas Podhale - Comarch Cracovia 8:4 -:-,-:-,-:-
29.12.2009 18:00 Wojas Podhale - Comarch Cracovia 3:6 0:2,2:0,1:4
27.12.2009 18:00 JKH GKS Jastrzebie - Comarch Cracovia 4:5 1:2,3:1,0:2
22.12.2009 18:30 Nesta Torun - TH Unia Oswiecim 2:3 -:-,-:-,-:-
18:00 Akuna Naprzod Janow - JKH GKS Jastrzebie 7:4 -:-,-:-,-:-
18:00 GKS Tychy - Wojas Podhale 6:1 -:-,-:-,-:-
18:00 Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec 6:2 -:-,-:-,-:-
18:00 Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 5:3 -:-,-:-,-:-
18.12.2009 18:00 KTH Krynica - Ciarko KH Sanok 4:2 2:0,2:1,0:1
15.12.2009 18:00 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzebie 5:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
18:00 Comarch Cracovia - Akuna Naprzod Janow 5:2 -:-,-:-,-:-
18:00 TH Unia Oswiecim - Energa Stoczniowiec 7:5 -:-,-:-,-:-
18:00 Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 1:3 -:-,-:-,-:-
18:00 Ciarko KH Sanok - KTH Krynica 7:3 -:-,-:-,-:-
13.12.2009 18:00 Nesta Torun - Energa Stoczniowiec 2:5 2:1,0:2,0:2
18:00 KTH Krynica - TH Unia Oswiecim 2:7 0:2,1:3,1:2
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 6:4 0:1,4:2,2:1
17:00 GKS Tychy - Comarch Cracovia 2:3 -:-,-:-,-:-
17:00 Akuna Naprzod Janow - Wojas Podhale 6:7 -:-,-:-,-:-
11.12.2009 18:15 Zaglebie Sosnowiec - Wojas Podhale 3:6 -:-,-:-,-:-
18:00 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzebie 8:2 -:-,-:-,-:-
18:00 TH Unia Oswiecim - Ciarko KH Sanok 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
18:00 GKS Tychy - Akuna Naprzod Janow 3:1 -:-,-:-,-:-
09.12.2009 18:00 Nesta Torun - KTH Krynica 6:2 3:1,1:0,2:1
08.12.2009 18:30 Nesta Torun - Ciarko KH Sanok 4:2 0:0,1:1,3:1
18:00 Akuna Naprzod Janow - Zaglebie Sosnowiec 2:15 0:4,1:5,1:6
18:00 Comarch Cracovia - Wojas Podhale 11:3 7:2,3:1,1:0
18:00 Energa Stoczniowiec - KTH Krynica 4:1 0:0,2:1,2:0
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzebie 7:2 2:0,3:2,2:0
06.12.2009 18:00 Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 1:5 0:1,1:2,0:2
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Akuna Naprzod Janow 2:1 0:1,1:0,1:0
17:00 Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok 4:2 1:1,0:1,3:0
17:00 Wojas Podhale - GKS Tychy 4:3 1:0,3:3,0:0
17:00 TH Unia Oswiecim - Nesta Torun 3:6 1:2,1:2,1:2
04.12.2009 20:00 JKH GKS Jastrzebie - Wojas Podhale 3:6 2:1,1:2,0:3
18:00 GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 1:4 1:2,0:0,0:2
18:00 Akuna Naprzod Janow - Comarch Cracovia 2:3pp 1:1,0:1,1:0,0:1
18:00 Energa Stoczniowiec - TH Unia Oswiecim 3:2 1:1,0:1,2:0
02.12.2009 18:00 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
01.12.2009 18:00 Energa Stoczniowiec - Nesta Torun 2:1 -:-,-:-,-:-
18:00 Zaglebie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzebie 7:4 -:-,-:-,-:-
18:00 Wojas Podhale - Akuna Naprzod Janow 3:5 -:-,-:-,-:-
17:00 TH Unia Oswiecim - KTH Krynica 5:0 -:-,-:-,-:-
29.11.2009 18:00 Akuna Naprzod Janow - GKS Tychy 3:5 0:2,2:0,1:3
18:00 Wojas Podhale - Zaglebie Sosnowiec 7:3 1:1,3:0,3:2
17:00 Ciarko KH Sanok - TH Unia Oswiecim 1:4 0:1,0:2,1:1
28.11.2009 18:00 KTH Krynica - Nesta Torun 3:5 1:5,2:0,0:0
27.11.2009 19:30 Zaglebie Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 9:1 1:0,4:1,4:0
18:00 Ciarko KH Sanok - Nesta Torun 3:0 2:0,1:0,0:0
18:00 JKH GKS Jastrzebie - GKS Tychy 3:4pp 1:2,1:0,1:1,0:1
26.11.2009 18:00 KTH Krynica - Energa Stoczniowiec 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
24.11.2009 18:30 Nesta Torun - TH Unia Oswiecim 0:3 0:0,0:0,0:3
18:00 Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 7:0 3:0,3:0,1:0
18:00 Akuna Naprzod Janow - JKH GKS Jastrzebie 3:4sn 0:0,3:2,0:1,0:0,0:1
18:00 GKS Tychy - Wojas Podhale 6:1 4:0,1:0,1:1
18:00 Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec 6:4 2:2,1:1,3:1
22.11.2009 18:00 Ciarko KH Sanok - KTH Krynica 8:1 3:1,3:0,2:0
18:00 Comarch Cracovia - Akuna Naprzod Janow 2:3 1:1,0:2,1:0
17:00 Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 2:3 1:0,1:2,0:1
17:00 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzebie 5:2 1:0,2:0,2:2
17:00 TH Unia Oswiecim - Energa Stoczniowiec 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,1:0
20.11.2009 19:30 GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:4 1:1,0:3,2:0
18:00 KTH Krynica - TH Unia Oswiecim 2:7 1:1,1:3,0:3
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 4:5pp 2:2,1:2,1:0,0:1
18:00 Energa Stoczniowiec - Nesta Torun 11:3 0:0,8:1,3:2
18:00 Akuna Naprzod Janow - Wojas Podhale 3:5 0:2,0:2,3:1
17.11.2009 18:00 Nesta Torun - KTH Krynica 4:3pp 0:0,2:2,1:1,1:0
18:00 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzebie 6:3 1:0,3:3,2:0
18:00 TH Unia Oswiecim - Ciarko KH Sanok 3:1 0:0,2:0,1:1
18:00 Zaglebie Sosnowiec - Wojas Podhale 3:6 2:2,0:2,1:2
16:00 GKS Tychy - Akuna Naprzod Janow 2:0 0:0,1:0,1:0
15.11.2009 17:00 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzebie 3:1 0:0,2:0,1:1
17:00 TH Unia Oswiecim - Akuna Naprzod Janow 3:6 1:1,2:3,0:2
17:00 GKS Tychy - Nesta Torun 4:1 1:0,1:1,2:0
17:00 Energa Stoczniowiec - Zaglebie Sosnowiec 5:7 3:1,0:2,2:4
17:00 Comarch Cracovia - Ciarko KH Sanok 8:3 0:2,4:1,4:0
13.11.2009 18:15 Akuna Naprzod Janow - Energa Stoczniowiec 6:4 2:2,3:2,1:0
18:00 Nesta Torun - Comarch Cracovia 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - GKS Tychy 4:1 3:0,0:1,1:0
18:00 Ciarko KH Sanok - TH Unia Oswiecim 1:4 0:0,0:4,1:0
18:00 Zaglebie Sosnowiec - Wojas Podhale 4:5sn 1:1,1:1,2:2,0:0,0:1
11.11.2009 17:00 TH Unia Oswiecim - Energa Stoczniowiec 5:3 1:2,2:0,2:1
10.11.2009 18:00 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzebie 3:0 0:0,1:0,2:0
18:00 Wojas Podhale - Akuna Naprzod Janow 5:1 0:1,3:0,2:0
18:00 Ciarko KH Sanok - Nesta Torun 1:2 1:0,0:1,0:1
18:00 GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 3:4sn 1:2,1:1,1:0,0:0,0:1
30.10.2009 19:00 JKH GKS Jastrzebie - Ciarko KH Sanok 9:2 4:0,3:1,2:1
18:30 Nesta Torun - TH Unia Oswiecim 6:3 2:0,1:2,3:1
18:00 Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 6:3 2:0,3:2,1:1
18:00 Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 3:1 0:0,2:0,1:1
17:30 Akuna Naprzod Janow - GKS Tychy 2:7 0:0,0:1,2:6
25.10.2009 19:00 Nesta Torun - JKH GKS Jastrzebie 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
17:00 GKS Tychy - Energa Stoczniowiec 3:1 2:0,1:0,0:1
17:00 Ciarko KH Sanok - Zaglebie Sosnowiec 8:4 2:1,2:1,4:2
17:00 TH Unia Oswiecim - Wojas Podhale 4:7 2:3,1:4,1:0
23.10.2009 18:00 JKH GKS Jastrzebie - TH Unia Oswiecim 5:2 1:0,1:2,3:0
18:00 Wojas Podhale - GKS Tychy 4:3 1:0,1:1,2:2
18:00 Zaglebie Sosnowiec - Nesta Torun 6:3 1:0,1:2,4:1
18:00 Akuna Naprzod Janow - Ciarko KH Sanok 6:1 0:0,4:0,2:1
20.10.2009 18:30 Nesta Torun - Akuna Naprzod Janow 1:4 0:1,0:1,1:2
18.10.2009 18:00 TH Unia Oswiecim - GKS Tychy 3:2 1:0,1:0,1:2
18:00 Comarch Cracovia - Wojas Podhale 3:0 0:0,2:0,1:0
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 7:4 2:2,4:2,1:0
17:00 Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec 3:4pp 0:2,2:1,1:0,0:1
16.10.2009 18:00 Energa Stoczniowiec - Nesta Torun 2:1 1:0,1:0,0:1
18:00 Zaglebie Sosnowiec - TH Unia Oswiecim 8:3 4:1,2:1,2:1
18:00 Wojas Podhale - Ciarko KH Sanok 6:1 2:0,2:0,2:1
18:00 Akuna Naprzod Janow - JKH GKS Jastrzebie 3:2 2:0,0:1,1:1
18:00 GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:1 1:0,2:0,0:1
11.10.2009 18:00 Zaglebie Sosnowiec - Akuna Naprzod Janow 7:0 2:0,1:0,4:0
18:00 Comarch Cracovia - TH Unia Oswiecim 9:5 4:2,4:2,1:1
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Energa Stoczniowiec 2:4 2:2,0:1,0:1
17:30 Nesta Torun - Wojas Podhale 3:0 0:0,1:0,2:0
17:00 Ciarko KH Sanok - GKS Tychy 3:4pp 0:2,2:0,1:1,0:1
09.10.2009 18:30 Nesta Torun - GKS Tychy 2:4 -:-,-:-,-:-
18:00 Zaglebie Sosnowiec - Energa Stoczniowiec 7:5 -:-,-:-,-:-
18:00 Ciarko KH Sanok - Comarch Cracovia 3:5 -:-,-:-,-:-
18:00 Akuna Naprzod Janow - TH Unia Oswiecim 4:5 -:-,-:-,-:-
17:30 JKH GKS Jastrzebie - Wojas Podhale 1:3 -:-,-:-,-:-
04.10.2009 18:00 Wojas Podhale - Zaglebie Sosnowiec 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
18:00 Comarch Cracovia - Nesta Torun 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
18:00 Energa Stoczniowiec - Akuna Naprzod Janow 6:1 -:-,-:-,-:-
17:00 TH Unia Oswiecim - Ciarko KH Sanok 4:1 -:-,-:-,-:-
17:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzebie 6:0 -:-,-:-,-:-
02.10.2009 18:30 Nesta Torun - Ciarko KH Sanok 4:3 0:0,4:3,0:0
18:00 Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 2:5 1:2,0:1,1:2
18:00 Energa Stoczniowiec - TH Unia Oswiecim 6:4 0:0,3:0,3:4
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Comarch Cracovia 2:4 0:0,2:2,0:2
18:00 Akuna Naprzod Janow - Wojas Podhale 5:4 0:2,2:0,3:2
29.09.2009 18:00 Akuna Naprzod Janow - Zaglebie Sosnowiec 4:2 1:0,1:1,2:1
18:00 TH Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 1:2 0:0,0:1,1:1
18:00 Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzebie 6:2 0:1,5:0,1:1
18:00 GKS Tychy - Ciarko KH Sanok 4:2 1:0,3:1,0:1
18:00 Wojas Podhale - Nesta Torun 4:1 2:1,1:0,1:0
27.09.2009 18:00 Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 4:7 -:-,-:-,-:-
18:00 Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 2:5 -:-,-:-,-:-
18:00 TH Unia Oswiecim - Nesta Torun 7:1 -:-,-:-,-:-
17:00 Ciarko KH Sanok - JKH GKS Jastrzebie 2:4 -:-,-:-,-:-
17:00 GKS Tychy - Akuna Naprzod Janow 5:2 -:-,-:-,-:-
25.09.2009 18:15 Zaglebie Sosnowiec - Ciarko KH Sanok 4:2 -:-,-:-,-:-
18:00 Wojas Podhale - TH Unia Oswiecim 5:1 -:-,-:-,-:-
18:00 Energa Stoczniowiec - GKS Tychy 4:7 -:-,-:-,-:-
18:00 JKH GKS Jastrzebie - Nesta Torun 5:1 -:-,-:-,-:-
18:00 Akuna Naprzod Janow - Comarch Cracovia 1:6 -:-,-:-,-:-
23.09.2009 18:00 Comarch Cracovia - Akuna Naprzod Janow 1:2 1:0,0:1,0:1
20.09.2009 18:00 TH Unia Oswiecim - JKH GKS Jastrzebie 3:6 -:-,-:-,-:-
18:00 GKS Tychy - Wojas Podhale 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
18:00 Energa Stoczniowiec - Comarch Cracovia 2:4 -:-,-:-,-:-
17:30 Nesta Torun - Zaglebie Sosnowiec 3:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Ciarko KH Sanok - Akuna Naprzod Janow 7:3 -:-,-:-,-:-
18.09.2009 18:00 Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok 3:2 -:-,-:-,-:-
18:00 GKS Tychy - TH Unia Oswiecim 3:2 -:-,-:-,-:-
18:00 Akuna Naprzod Janow - Nesta Torun 2:1 -:-,-:-,-:-
18:00 Wojas Podhale - Comarch Cracovia 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
18:00 Zaglebie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzebie 3:6 -:-,-:-,-:-
15.09.2009 18:00 Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec 4:2 -:-,-:-,-:-
13.09.2009 18:00 JKH GKS Jastrzebie - Akuna Naprzod Janow 8:0 -:-,-:-,-:-
18:00 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:4 -:-,-:-,-:-
18:00 TH Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec 3:5 -:-,-:-,-:-
18:00 Ciarko KH Sanok - Wojas Podhale 2:4 -:-,-:-,-:-
15:00 Nesta Torun - Energa Stoczniowiec 3:2 -:-,-:-,-:-