SK Horácká Slavia Třebíč


SK Horácká Slavia Třebíč

SK Horácká Slavia Třebíč


Hranice u/o: U/O typ:

Zajímavé

SK Horácká Slavia Třebíč

  • Počet remíz týmu SK Horácká Slavia Třebíč je až 18 z celkového počtu 52 zápasů, což je až 35%.
  • Až 33 zápasů týmu SK Horácká Slavia Třebíč skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 52 zápasů, to je až 63%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
13.02.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Ústí nad Labem under 3:2 2:1,1:1,0:0
11.02.2017 17:00 HC Frydek Mistek SK Horácká Slavia Třebíč under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
08.02.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
04.02.2017 17:30 HC Most SK Horácká Slavia Třebíč under 3:1 2:0,0:0,1:1
01.02.2017 18:00 HC Stadion Litomeřice SK Horácká Slavia Třebíč under 2:3 0:1,2:0,0:2
30.01.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,0:1
28.01.2017 15:00 HC Slavia Praha SK Horácká Slavia Třebíč under 3:2pp 0:1,1:1,1:0,1:0
25.01.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Rytíři Kladno over 4:6 2:2,1:1,1:3
23.01.2017 18:00 HC AZ Havířov 2010 SK Horácká Slavia Třebíč over 2:5 2:4,0:1,0:0
21.01.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou under 4:1 1:0,2:0,1:1
18.01.2017 17:30 ČEZ Motor České Budějovice SK Horácká Slavia Třebíč under 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
14.01.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč LHK Jestřábi Prostějov over 6:3 2:0,2:2,2:1
11.01.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Zubr Přerov over 4:2 3:1,0:0,1:1
07.01.2017 17:00 Ústí nad Labem SK Horácká Slavia Třebíč under 4:1 1:0,3:1,0:0
04.01.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Frydek Mistek under 2:0 2:0,0:0,0:0
30.12.2016 15:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 1:2 0:1,0:1,1:0
28.12.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Most over 4:3pp 1:1,1:2,1:0,1:0
17.12.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Stadion Litomeřice over 5:4pp 2:1,0:2,2:1,1:0
14.12.2016 17:30 HC Dukla Jihlava SK Horácká Slavia Třebíč under 2:3 0:1,1:1,1:1
10.12.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Slavia Praha under 2:0 1:0,1:0,0:0
07.12.2016 18:00 Rytíři Kladno SK Horácká Slavia Třebíč under 3:2 1:0,1:2,1:0
05.12.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC AZ Havířov 2010 over 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
03.12.2016 17:00 HC Benátky nad Jizerou SK Horácká Slavia Třebíč under 0:2 0:0,0:1,0:1
30.11.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč ČEZ Motor České Budějovice over 5:4 1:1,4:2,0:1
26.11.2016 17:00 LHK Jestřábi Prostějov SK Horácká Slavia Třebíč over 7:3 3:0,2:1,2:2
23.11.2016 18:00 HC Zubr Přerov SK Horácká Slavia Třebíč under 2:3 1:1,1:1,0:1
19.11.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Ústí nad Labem over 3:4pp 1:0,1:2,1:1,0:1
16.11.2016 18:00 HC Frydek Mistek SK Horácká Slavia Třebíč under 1:4 1:1,0:2,0:1
14.11.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 1:4 1:2,0:1,0:1
12.11.2016 17:30 HC Most SK Horácká Slavia Třebíč under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
09.11.2016 18:00 HC Stadion Litomeřice SK Horácká Slavia Třebíč under 2:3 1:2,0:0,1:1
05.11.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava under 0:4 0:1,0:1,0:2
02.11.2016 18:00 HC Slavia Praha SK Horácká Slavia Třebíč under 3:2pp 0:1,2:1,0:0,1:0
29.10.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Rytíři Kladno over 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
26.10.2016 18:00 HC AZ Havířov 2010 SK Horácká Slavia Třebíč under 4:1 0:0,2:0,2:1
22.10.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou under 1:2 1:0,0:0,0:2
19.10.2016 17:30 ČEZ Motor České Budějovice SK Horácká Slavia Třebíč over 5:4sn 2:0,0:1,2:3,0:0,1:0
15.10.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč LHK Jestřábi Prostějov under 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
12.10.2016 18:00 HC Zubr Přerov SK Horácká Slavia Třebíč over 1:5 0:2,1:1,0:2
08.10.2016 17:00 Ústí nad Labem SK Horácká Slavia Třebíč under 4:1 0:0,2:1,2:0
05.10.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Frydek Mistek under 0:5 -:-,-:-,-:-
03.10.2016 18:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč over 3:4 2:2,0:2,1:0
01.10.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Most under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
28.09.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Stadion Litomeřice under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
26.09.2016 17:30 HC Dukla Jihlava SK Horácká Slavia Třebíč over 5:4 0:1,3:3,2:0
24.09.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Slavia Praha over 5:2 2:1,1:1,2:0
21.09.2016 18:00 Rytíři Kladno SK Horácká Slavia Třebíč over 3:4sn 0:0,2:3,1:0,0:0,0:1
17.09.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC AZ Havířov 2010 under 1:2 -:-,-:-,-:-
14.09.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou SK Horácká Slavia Třebíč under 4:1 1:0,1:1,2:0
12.09.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč ČEZ Motor České Budějovice under 3:2 1:0,2:2,0:0
09.09.2016 18:00 LHK Jestřábi Prostějov SK Horácká Slavia Třebíč under 3:2pp 1:2,1:0,0:0,1:0
07.09.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Zubr Přerov over 5:3 1:0,2:2,2:1
nenalezen žádny zápas
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 1 1 0 0 0 3 4 1 3
2. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 1 0 1 0 0 1 4 3 2
5. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1 0 1 0 0 1 4 3 2
6. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 1 0 1 0 0 1 3 2 2
7. HC Most HC Most 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
8. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
9. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 1 0 0 1 0 -1 2 3 1
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 1 1 0 0 0 3 4 1 3
2. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 1 0 1 0 0 1 4 3 2
5. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 1 0 1 0 0 1 3 2 2
6. HC Most HC Most 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
7. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1 0 1 0 0 1 4 3 2
2. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
3. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 1 0 0 1 0 -1 2 3 1
4. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HC Most HC Most 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 1 0 0 0 1 -3 1 4 0