Rytíři Kladno


Rytíři Kladno

Rytíři Kladno


Hranice u/o: U/O typ:

Zajímavé

Rytíři Kladno

  • Rytíři Kladno vyhrál 53% zápasů (z celkového počtu 51 vyhrál 27 zápasů).
  • Až 32 zápasů týmu Rytíři Kladno skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 51 zápasů, to je až 63%.
  • Rytíři Kladno už 4 zápasů v řade neremizoval.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
13.02.2017 18:00 Rytíři Kladno ČEZ Motor České Budějovice under 4:1 0:1,4:0,0:0
11.02.2017 17:00 LHK Jestřábi Prostějov Rytíři Kladno under 2:1 1:0,1:0,0:1
08.02.2017 18:00 Rytíři Kladno HC Zubr Přerov under 1:3 0:2,0:0,1:1
04.02.2017 17:00 Ústí nad Labem Rytíři Kladno over 2:6 1:2,0:2,1:2
01.02.2017 18:00 Rytíři Kladno HC Frydek Mistek under 2:3pp 1:1,1:1,0:0,0:1
30.01.2017 18:00 SK Kadaň Rytíři Kladno under 2:3pp 2:2,0:0,0:0,0:1
28.01.2017 16:00 Rytíři Kladno HC Most over 6:2 0:0,3:1,3:1
25.01.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Rytíři Kladno over 4:6 2:2,1:1,1:3
23.01.2017 18:00 Rytíři Kladno HC Dukla Jihlava over 5:2 1:1,1:0,3:1
21.01.2017 15:00 HC Slavia Praha Rytíři Kladno under 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,0:1
18.01.2017 18:00 HC Stadion Litomeřice Rytíři Kladno under 1:4 1:1,0:1,0:2
14.01.2017 16:00 Rytíři Kladno HC AZ Havířov 2010 over 1:5 -:-,-:-,-:-
11.01.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou Rytíři Kladno under 1:4 0:3,0:0,1:1
07.01.2017 17:00 ČEZ Motor České Budějovice Rytíři Kladno under 1:2 0:1,1:0,0:1
04.01.2017 18:00 Rytíři Kladno LHK Jestřábi Prostějov under 3:2sn 1:0,1:0,0:2,0:0,1:0
30.12.2016 18:00 HC Zubr Přerov Rytíři Kladno under 1:3 1:1,0:0,0:2
28.12.2016 18:00 Rytíři Kladno Ústí nad Labem under 3:2pp 1:1,1:0,0:1,1:0
16.12.2016 17:00 HC Frydek Mistek Rytíři Kladno under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
14.12.2016 18:00 Rytíři Kladno SK Kadaň under 3:0 0:0,1:0,2:0
10.12.2016 17:30 HC Most Rytíři Kladno over 3:6 0:1,2:5,1:0
07.12.2016 18:00 Rytíři Kladno SK Horácká Slavia Třebíč under 3:2 1:0,1:2,1:0
05.12.2016 17:30 HC Dukla Jihlava Rytíři Kladno over 4:3 3:1,0:1,1:1
03.12.2016 16:00 Rytíři Kladno HC Slavia Praha under 0:1 0:1,0:0,0:0
30.11.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Stadion Litomeřice over 2:4 1:1,1:3,0:0
26.11.2016 17:00 HC AZ Havířov 2010 Rytíři Kladno under 1:2 1:1,0:0,0:1
23.11.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Benátky nad Jizerou under 1:4 1:1,0:1,0:2
19.11.2016 16:00 Rytíři Kladno ČEZ Motor České Budějovice under 1:4 0:1,0:0,1:3
16.11.2016 18:00 LHK Jestřábi Prostějov Rytíři Kladno under 1:2pp 0:1,1:0,0:0,0:1
14.11.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Zubr Přerov over 6:2 2:0,3:2,1:0
12.11.2016 16:00 Ústí nad Labem Rytíři Kladno under 1:0 0:0,1:0,0:0
09.11.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Frydek Mistek over 6:2 2:0,2:1,2:1
05.11.2016 17:00 SK Kadaň Rytíři Kladno over 3:5 0:2,2:1,1:2
02.11.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Most over 7:1 2:0,0:0,5:1
29.10.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Rytíři Kladno over 3:4pp 0:0,2:1,1:2,0:1
26.10.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Dukla Jihlava under 2:1 1:0,0:1,1:0
22.10.2016 17:30 HC Slavia Praha Rytíři Kladno over 4:2 2:0,1:1,1:1
19.10.2016 18:00 HC Stadion Litomeřice Rytíři Kladno over 3:5 1:2,1:0,1:3
15.10.2016 16:00 Rytíři Kladno HC AZ Havířov 2010 over 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
12.10.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou Rytíři Kladno under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
08.10.2016 17:00 ČEZ Motor České Budějovice Rytíři Kladno under 3:1 3:1,0:0,0:0
05.10.2016 18:00 Rytíři Kladno LHK Jestřábi Prostějov under 3:1 0:0,3:0,0:1
01.10.2016 16:00 Rytíři Kladno Ústí nad Labem under 3:0 0:0,2:0,1:0
28.09.2016 18:00 HC Frydek Mistek Rytíři Kladno under 0:2 0:1,0:1,0:0
26.09.2016 18:00 Rytíři Kladno SK Kadaň under 3:2 1:2,1:0,1:0
24.09.2016 17:30 HC Most Rytíři Kladno over 2:4 0:3,1:1,1:0
21.09.2016 18:00 Rytíři Kladno SK Horácká Slavia Třebíč over 3:4sn 0:0,2:3,1:0,0:0,0:1
17.09.2016 16:00 HC Dukla Jihlava Rytíři Kladno under 1:3 1:1,0:0,0:2
14.09.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Slavia Praha under 3:2 2:0,0:1,1:1
12.09.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Stadion Litomeřice over 4:2 0:1,3:1,1:0
09.09.2016 18:00 HC AZ Havířov 2010 Rytíři Kladno under 2:1 2:0,0:1,0:0
07.09.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Benátky nad Jizerou under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
nenalezen žádny zápas
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 1 1 0 0 0 3 4 1 3
2. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 1 0 1 0 0 1 4 3 2
5. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1 0 1 0 0 1 4 3 2
6. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 1 0 1 0 0 1 3 2 2
7. HC Most HC Most 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
8. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
9. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 1 0 0 1 0 -1 2 3 1
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 1 1 0 0 0 3 4 1 3
2. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 1 0 1 0 0 1 4 3 2
5. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 1 0 1 0 0 1 3 2 2
6. HC Most HC Most 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
7. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1 0 1 0 0 1 4 3 2
2. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
3. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 1 0 0 1 0 -1 2 3 1
4. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HC Most HC Most 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 1 0 0 0 1 -3 1 4 0