HC Benátky nad Jizerou


HC Benátky nad Jizerou

HC Benátky nad Jizerou


Hranice u/o: U/O typ:

Zajímavé

HC Benátky nad Jizerou

  • Počet remíz týmu HC Benátky nad Jizerou je až 14 z celkového počtu 50 zápasů, což je až 28%.
  • Až 34 zápasů týmu HC Benátky nad Jizerou skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 50 zápasů, to je až 68%.
  • HC Benátky nad Jizerou už 4 zápasů v řade neremizoval.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
12.02.2017 17:00 HC Benátky nad Jizerou HC AZ Havířov 2010 under 1:2 1:0,0:1,0:1
11.02.2017 17:00 HC Benátky nad Jizerou HC Stadion Litomeřice over 4:2 0:0,3:1,1:1
06.02.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Zubr Přerov under 3:2 1:1,2:0,0:1
04.02.2017 17:00 LHK Jestřábi Prostějov HC Benátky nad Jizerou under 3:2 1:1,2:0,0:1
30.01.2017 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou under 0:1pp 0:0,0:0,0:0,0:1
28.01.2017 17:00 HC Benátky nad Jizerou HC Frydek Mistek under 3:2pp 1:1,0:0,1:1,1:0
25.01.2017 18:00 SK Kadaň HC Benátky nad Jizerou over 3:4 2:1,0:1,1:2
23.01.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Most under 3:2 0:1,1:0,2:1
21.01.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou under 4:1 1:0,2:0,1:1
18.01.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Dukla Jihlava over 2:4 1:1,1:1,0:2
14.01.2017 15:00 HC Slavia Praha HC Benátky nad Jizerou under 2:1 1:0,1:0,0:1
12.01.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC AZ Havířov 2010 under 2:1 -:-,-:-,-:-
11.01.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou Rytíři Kladno under 1:4 0:3,0:0,1:1
04.01.2017 18:00 HC Stadion Litomeřice HC Benátky nad Jizerou under 2:3 1:1,1:1,0:1
28.12.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou LHK Jestřábi Prostějov under 0:4 0:0,0:2,0:2
17.12.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Benátky nad Jizerou under 2:0 1:0,1:0,0:0
14.12.2016 18:00 Ústí nad Labem HC Benátky nad Jizerou over 3:4pp 1:1,1:2,1:0,0:1
10.12.2016 17:00 HC Frydek Mistek HC Benátky nad Jizerou over 7:3 1:1,3:1,3:1
07.12.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou SK Kadaň over 4:2 1:1,0:0,3:1
05.12.2016 17:30 HC Most HC Benátky nad Jizerou under 3:2 1:1,1:0,1:1
03.12.2016 17:00 HC Benátky nad Jizerou SK Horácká Slavia Třebíč under 0:2 0:0,0:1,0:1
30.11.2016 17:30 HC Dukla Jihlava HC Benátky nad Jizerou under 3:1 1:0,1:1,1:0
26.11.2016 17:00 HC Benátky nad Jizerou HC Slavia Praha over 2:9 0:3,0:3,2:3
23.11.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Benátky nad Jizerou under 1:4 1:1,0:1,0:2
19.11.2016 17:00 HC AZ Havířov 2010 HC Benátky nad Jizerou under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
16.11.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Stadion Litomeřice under 2:1pp 0:0,0:0,1:1,1:0
14.11.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou ČEZ Motor České Budějovice under 2:3pp 2:1,0:1,0:0,0:1
12.11.2016 17:00 LHK Jestřábi Prostějov HC Benátky nad Jizerou over 4:5 1:2,2:3,1:0
09.11.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Zubr Přerov under 4:1 1:0,1:0,2:1
05.11.2016 17:00 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 3:4pp 1:1,0:2,2:0,0:1
02.11.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Frydek Mistek over 5:4 2:1,0:2,3:1
29.10.2016 17:00 SK Kadaň HC Benátky nad Jizerou over 4:2 2:1,1:0,1:1
26.10.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Most under 1:2sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:2
22.10.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou under 1:2 1:0,0:0,0:2
19.10.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Dukla Jihlava over 1:6 1:3,0:2,0:1
15.10.2016 17:30 HC Slavia Praha HC Benátky nad Jizerou under 0:3 0:2,0:0,0:1
12.10.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou Rytíři Kladno under 1:2pp 0:0,1:0,0:1,0:1
08.10.2016 17:00 HC AZ Havířov 2010 HC Benátky nad Jizerou over 2:5 1:2,0:1,1:2
05.10.2016 18:00 HC Stadion Litomeřice HC Benátky nad Jizerou under 3:1 0:0,2:1,1:0
03.10.2016 17:30 ČEZ Motor České Budějovice HC Benátky nad Jizerou under 3:1 1:0,1:1,1:0
01.10.2016 17:00 HC Benátky nad Jizerou LHK Jestřábi Prostějov over 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,0:1
28.09.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Benátky nad Jizerou under 1:3 1:1,0:0,0:2
26.09.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou Ústí nad Labem over 3:4sn 0:0,1:1,2:2,0:0,0:1
24.09.2016 17:00 HC Frydek Mistek HC Benátky nad Jizerou under 3:2sn 1:1,0:1,1:0,0:0,1:0
21.09.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou SK Kadaň over 8:3 4:1,4:0,0:2
17.09.2016 17:30 HC Most HC Benátky nad Jizerou under 2:1 0:1,0:0,2:0
14.09.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou SK Horácká Slavia Třebíč under 4:1 1:0,1:1,2:0
12.09.2016 17:30 HC Dukla Jihlava HC Benátky nad Jizerou under 2:3 0:0,1:0,1:3
09.09.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Slavia Praha under 2:3pp 1:0,1:0,0:2,0:1
07.09.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Benátky nad Jizerou under 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
nenalezen žádny zápas
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 1 1 0 0 0 3 4 1 3
2. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 1 0 1 0 0 1 4 3 2
5. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1 0 1 0 0 1 4 3 2
6. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 1 0 1 0 0 1 3 2 2
7. HC Most HC Most 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
8. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
9. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 1 0 0 1 0 -1 2 3 1
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 1 1 0 0 0 3 4 1 3
2. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 1 0 1 0 0 1 4 3 2
5. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 1 0 1 0 0 1 3 2 2
6. HC Most HC Most 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
7. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1 0 1 0 0 1 4 3 2
2. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
3. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 1 0 0 1 0 -1 2 3 1
4. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HC Most HC Most 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 1 0 0 0 1 -3 1 4 0