HC Zubr Přerov VS HC Most


HC Zubr Přerov

HC Zubr Přerov

5:1
(0:0,1:0,4:1)
18:00, konec
09.09.2016
HC Most

HC Most


Hranice u/o: U/O typ:

HC Zubr Přerov (T1) VS HC Most (T2)

HC Zubr Přerov

HC Most

Zajímavé

HC Zubr Přerov

  • Počet remíz týmu HC Zubr Přerov je až 14 z celkového počtu 51 zápasů, což je až 27%.
  • Až 33 zápasů týmu HC Zubr Přerov skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 51 zápasů, to je až 65%.
  • HC Zubr Přerov už 7 zápasů v řade neremizoval.

HC Most

  • 63% proher (33 zápasů) z celkového počtu 52 týmu HC Most.

H2H

  • Ze 8 vzájemných zápasů vyhrál domácí tým 6, což je 75%.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 6 ze 8 vzájemných zápasů, což je 75%.

Pravděpodobnost výsledku

19.80%
42.40%
37.80%
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Česko / 1. Liga / 2016/2017
14.01.2017 16:00 HC Most HC Zubr Přerov over 5:4pp 2:2,1:0,1:2,1:0
26.11.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Most under 4:0 2:0,2:0,0:0
15.10.2016 17:30 HC Most HC Zubr Přerov under 1:4 1:1,0:1,0:2
09.09.2016 18:00 HC Zubr Přerov HC Most over 5:1 0:0,1:0,4:1
Česko / 1. Liga / 2015/2016
31.01.2016 16:00 HC Most HC Zubr Přerov under 1:4 1:1,0:1,0:2
02.12.2015 18:00 HC Zubr Přerov HC Most under 4:0 0:0,1:0,3:0
21.10.2015 17:30 HC Most HC Zubr Přerov under 3:2 1:1,2:0,0:1
14.09.2015 18:00 HC Zubr Přerov HC Most under 4:1 1:0,0:1,3:0

HC Zubr Přerov

6 - 1 - 1

HC Most

HC Zubr Přerov


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
13.02.2017 18:00 HC Dukla Jihlava HC Zubr Přerov over 2:4 -:-,-:-,-:-
11.02.2017 17:00 HC Zubr Přerov HC Slavia Praha under 1:2 0:1,0:1,1:0
08.02.2017 18:00 Rytíři Kladno HC Zubr Přerov under 1:3 0:2,0:0,1:1
06.02.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Zubr Přerov under 3:2 1:1,2:0,0:1
04.02.2017 17:00 HC Zubr Přerov HC AZ Havířov 2010 under 3:1 1:1,0:0,2:0
30.01.2017 18:00 HC Zubr Přerov ČEZ Motor České Budějovice under 1:3 1:1,0:0,0:2
28.01.2017 17:00 LHK Jestřábi Prostějov HC Zubr Přerov over 3:5 0:2,2:2,1:1
25.01.2017 18:00 HC Zubr Přerov HC Stadion Litomeřice under 2:3pp 1:1,1:0,0:1,0:1
23.01.2017 18:00 HC Zubr Přerov Ústí nad Labem under 2:3 0:2,2:0,0:1
21.01.2017 17:00 HC Frydek Mistek HC Zubr Přerov over 7:4 2:0,2:2,3:2
14.01.2017 16:00 HC Most HC Zubr Přerov over 5:4pp 2:2,1:0,1:2,1:0
13.01.2017 18:00 SK Kadaň HC Zubr Přerov under 2:1pp 1:0,0:0,0:1,1:0
11.01.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Zubr Přerov over 4:2 3:1,0:0,1:1
07.01.2017 17:30 HC Zubr Přerov HC Dukla Jihlava over 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
04.01.2017 18:00 HC Slavia Praha HC Zubr Přerov under 3:2sn 2:0,0:2,0:0,0:0,1:0
30.12.2016 18:00 HC Zubr Přerov Rytíři Kladno under 1:3 1:1,0:0,0:2
28.12.2016 18:00 HC AZ Havířov 2010 HC Zubr Přerov under 4:1 2:0,0:0,2:1
17.12.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Benátky nad Jizerou under 2:0 1:0,1:0,0:0
14.12.2016 17:30 ČEZ Motor České Budějovice HC Zubr Přerov over 8:0 1:0,4:0,3:0
10.12.2016 17:00 HC Zubr Přerov LHK Jestřábi Prostějov under 0:5 0:2,0:1,0:2
07.12.2016 18:00 HC Stadion Litomeřice HC Zubr Přerov over 4:2 0:0,1:1,3:1
05.12.2016 18:00 Ústí nad Labem HC Zubr Přerov under 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
03.12.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Frydek Mistek under 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
02.12.2016 18:00 HC Zubr Přerov SK Kadaň under 2:1 1:1,0:0,1:0
26.11.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Most under 4:0 2:0,2:0,0:0
23.11.2016 18:00 HC Zubr Přerov SK Horácká Slavia Třebíč under 2:3 1:1,1:1,0:1
19.11.2016 17:30 HC Dukla Jihlava HC Zubr Přerov under 1:2 0:0,0:2,1:0
16.11.2016 18:00 HC Zubr Přerov HC Slavia Praha under 1:2 1:0,0:2,0:0
14.11.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Zubr Přerov over 6:2 2:0,3:2,1:0
12.11.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC AZ Havířov 2010 under 3:0 -:-,-:-,-:-
09.11.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Zubr Přerov under 4:1 1:0,1:0,2:1
05.11.2016 17:00 HC Zubr Přerov ČEZ Motor České Budějovice over 2:4 0:1,1:0,1:3
02.11.2016 18:00 LHK Jestřábi Prostějov HC Zubr Přerov under 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
29.10.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Stadion Litomeřice under 4:1 0:1,1:0,3:0
26.10.2016 18:00 HC Zubr Přerov Ústí nad Labem over 6:1 3:1,2:0,1:0
22.10.2016 17:00 HC Frydek Mistek HC Zubr Přerov over 2:6 1:2,1:2,0:2
19.10.2016 18:00 HC Zubr Přerov SK Kadaň under 3:2 0:1,2:1,1:0
15.10.2016 17:30 HC Most HC Zubr Přerov under 1:4 1:1,0:1,0:2
12.10.2016 18:00 HC Zubr Přerov SK Horácká Slavia Třebíč over 1:5 0:2,1:1,0:2
08.10.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Dukla Jihlava under 2:1 0:1,1:0,1:0
06.10.2016 18:00 HC Slavia Praha HC Zubr Přerov over 5:4sn 1:0,2:2,1:2,0:0,1:0
01.10.2016 17:00 HC AZ Havířov 2010 HC Zubr Přerov under 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
28.09.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Benátky nad Jizerou under 1:3 1:1,0:0,0:2
26.09.2016 17:30 ČEZ Motor České Budějovice HC Zubr Přerov under 3:1 2:0,1:1,0:0
24.09.2016 17:00 HC Zubr Přerov LHK Jestřábi Prostějov under 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
18.09.2016 16:00 HC Stadion Litomeřice HC Zubr Přerov under 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
17.09.2016 17:00 Ústí nad Labem HC Zubr Přerov under 2:3sn 0:0,0:1,2:1,0:0,0:1
14.09.2016 18:00 HC Zubr Přerov HC Frydek Mistek over 6:5pp 2:1,0:2,3:2,1:0
12.09.2016 18:00 SK Kadaň HC Zubr Přerov over 5:3 2:1,0:0,3:2
09.09.2016 18:00 HC Zubr Přerov HC Most over 5:1 0:0,1:0,4:1
07.09.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Zubr Přerov over 5:3 1:0,2:2,2:1

HC Most


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
13.02.2017 17:30 HC Most HC Frydek Mistek over 2:7 0:4,1:2,1:1
11.02.2017 17:00 SK Kadaň HC Most over 5:2 3:0,0:1,2:1
08.02.2017 18:00 HC Stadion Litomeřice HC Most under 2:3sn 2:1,0:1,0:0,0:0,0:1
04.02.2017 17:30 HC Most SK Horácká Slavia Třebíč under 3:1 2:0,0:0,1:1
01.02.2017 17:30 HC Dukla Jihlava HC Most over 4:3 1:0,1:3,2:0
30.01.2017 17:30 HC Most HC Slavia Praha over 4:2 0:0,1:1,3:1
28.01.2017 16:00 Rytíři Kladno HC Most over 6:2 0:0,3:1,3:1
25.01.2017 17:30 HC Most HC AZ Havířov 2010 over 2:4 1:2,1:1,0:1
23.01.2017 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Most under 3:2 0:1,1:0,2:1
21.01.2017 16:00 HC Most ČEZ Motor České Budějovice over 2:5 1:0,0:3,1:2
18.01.2017 18:00 LHK Jestřábi Prostějov HC Most over 7:3 3:1,4:1,0:1
14.01.2017 16:00 HC Most HC Zubr Přerov over 5:4pp 2:2,1:0,1:2,1:0
11.01.2017 18:00 Ústí nad Labem HC Most over 5:2 0:0,2:1,3:1
07.01.2017 17:00 HC Frydek Mistek HC Most over 4:3 1:1,3:1,0:1
04.01.2017 17:30 HC Most SK Kadaň under 3:2 2:0,1:2,0:0
30.12.2016 17:30 HC Most HC Stadion Litomeřice under 1:2 0:2,1:0,0:0
28.12.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Most over 4:3pp 1:1,1:2,1:0,1:0
17.12.2016 17:30 HC Most HC Dukla Jihlava under 1:3 0:2,0:0,1:1
14.12.2016 18:00 HC Slavia Praha HC Most over 6:1 3:1,3:0,0:0
10.12.2016 17:30 HC Most Rytíři Kladno over 3:6 0:1,2:5,1:0
07.12.2016 18:00 HC AZ Havířov 2010 HC Most over 5:2 4:1,1:1,0:0
05.12.2016 17:30 HC Most HC Benátky nad Jizerou under 3:2 1:1,1:0,1:1
03.12.2016 16:00 ČEZ Motor České Budějovice HC Most under 3:2 1:1,1:0,1:1
30.11.2016 17:30 HC Most LHK Jestřábi Prostějov under 3:2 1:0,1:0,1:2
26.11.2016 17:00 HC Zubr Přerov HC Most under 4:0 2:0,2:0,0:0
23.11.2016 17:30 HC Most Ústí nad Labem under 3:2 1:2,1:0,1:0
19.11.2016 17:30 HC Most HC Frydek Mistek over 1:5 0:2,1:2,0:1
16.11.2016 18:00 SK Kadaň HC Most over 4:2 0:0,3:0,1:2
14.11.2016 18:00 HC Stadion Litomeřice HC Most under 3:1 1:0,1:1,1:0
12.11.2016 17:30 HC Most SK Horácká Slavia Třebíč under 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
09.11.2016 17:30 HC Dukla Jihlava HC Most under 3:0 1:0,1:0,1:0
05.11.2016 17:30 HC Most HC Slavia Praha under 1:2 0:1,1:1,0:0
02.11.2016 18:00 Rytíři Kladno HC Most over 7:1 2:0,0:0,5:1
29.10.2016 17:30 HC Most HC AZ Havířov 2010 under 2:1 -:-,-:-,-:-
26.10.2016 17:30 HC Benátky nad Jizerou HC Most under 1:2sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:2
22.10.2016 17:30 HC Most ČEZ Motor České Budějovice over 3:4 2:2,0:1,1:1
19.10.2016 18:00 LHK Jestřábi Prostějov HC Most under 3:2 0:0,1:0,2:2
15.10.2016 17:30 HC Most HC Zubr Přerov under 1:4 1:1,0:1,0:2
12.10.2016 18:00 Ústí nad Labem HC Most under 4:1 2:1,1:0,1:0
08.10.2016 17:00 HC Frydek Mistek HC Most over 2:4 0:1,2:3,0:0
05.10.2016 17:30 HC Most SK Kadaň under 3:2 1:0,2:1,0:1
03.10.2016 17:30 HC Most HC Stadion Litomeřice over 2:4 0:2,0:1,2:1
01.10.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Most under 2:3pp 1:0,1:1,0:1,0:1
28.09.2016 17:30 HC Most HC Dukla Jihlava over 3:4pp 1:1,0:0,2:2,0:1
26.09.2016 18:00 HC Slavia Praha HC Most under 1:4 1:0,0:2,0:2
24.09.2016 17:30 HC Most Rytíři Kladno over 2:4 0:3,1:1,1:0
21.09.2016 18:00 HC AZ Havířov 2010 HC Most under 4:1 0:0,3:0,1:1
17.09.2016 17:30 HC Most HC Benátky nad Jizerou under 2:1 0:1,0:0,2:0
14.09.2016 17:30 ČEZ Motor České Budějovice HC Most over 7:0 2:0,2:0,3:0
12.09.2016 17:30 HC Most LHK Jestřábi Prostějov over 3:4 1:2,2:0,0:2
09.09.2016 18:00 HC Zubr Přerov HC Most over 5:1 0:0,1:0,4:1
07.09.2016 17:30 HC Most Ústí nad Labem over 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,0:1

HC Zubr Přerov


nenalezen žádny zápas

HC Most


nenalezen žádny zápas
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 1 1 0 0 0 3 4 1 3
2. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 1 0 1 0 0 1 4 3 2
5. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1 0 1 0 0 1 4 3 2
6. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 1 0 1 0 0 1 3 2 2
7. HC Most HC Most 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
8. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
9. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 1 0 0 1 0 -1 2 3 1
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 1 1 0 0 0 3 4 1 3
2. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 1 1 0 0 0 2 5 3 3
3. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 1 1 0 0 0 2 5 3 3
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 1 0 1 0 0 1 4 3 2
5. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 1 0 1 0 0 1 3 2 2
6. HC Most HC Most 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
7. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 1 0 1 0 0 1 4 3 2
2. LHK Jestřábi Prostějov LHK Jestřábi Prostějov 1 0 0 1 0 -1 3 4 1
3. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 1 0 0 1 0 -1 2 3 1
4. HC AZ Havířov 2010 HC AZ Havířov 2010 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6. HC Slavia Praha HC Slavia Praha 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Rytíři Kladno Rytíři Kladno 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9. HC Most HC Most 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10. SK Kadaň SK Kadaň 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11. HC Frydek Mistek 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
13. HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov 1 0 0 0 1 -2 3 5 0
14. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 1 0 0 0 1 -3 1 4 0
Detaily zatím nejsou k dispozici.