SK Kadaň VS SK Horácká Slavia Třebíč


SK Kadaň

SK Kadaň

0:2
(-:-,-:-,-:-)
18:00, konec
02.11.2011
SK Horácká Slavia Třebíč

SK Horácká Slavia Třebíč


Hranice u/o: U/O typ:

SK Kadaň (T1) VS SK Horácká Slavia Třebíč (T2)

SK Kadaň

SK Horácká Slavia Třebíč

Zajímavé

SK Kadaň

  • Až 28 zápasů týmu SK Kadaň skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 52 zápasů, to je až 54%.
  • SK Kadaň už 4 zápasů v řade neremizoval.

SK Horácká Slavia Třebíč

  • 35% zápasů týmu SK Horácká Slavia Třebíč skončilo remízou, t.j. nerozhodným výsledem skončilo až 18 z celkového počtu 52 zápasů.

H2H

  • Hostující tým vyhral 62% vzájemných zápasů, což je 21 výher ze 34 zápasů.
  • Pod hranicí 5.5 gólů skončilo 20 ze 34 vzájemných zápasů, což je 59%.
Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
Česko / 1. Liga / 2016/2017
08.02.2017 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň over 3:4pp 1:2,2:0,0:1,0:1
30.12.2016 15:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 1:2 0:1,0:1,1:0
14.11.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 1:4 1:2,0:1,0:1
03.10.2016 18:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč over 3:4 2:2,0:2,1:0
Česko / 1. Liga / 2015/2016
30.01.2016 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň over 6:1 4:0,1:0,1:1
12.12.2015 17:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 4:1 1:0,0:0,3:1
09.11.2015 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň over 4:3 4:1,0:1,0:1
26.09.2015 17:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 1:0 0:0,1:0,0:0
Česko / 1. Liga / 2014/2015
28.01.2015 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 3:1 2:0,0:1,1:0
17.12.2014 17:30 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč over 3:4 0:1,2:3,1:0
10.11.2014 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 2:1 2:0,0:1,0:0
04.10.2014 17:30 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 2:1 0:0,2:1,0:0
Česko / 1. Liga / 2013/2014
29.01.2014 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 1:0 0:0,0:0,1:0
14.12.2013 17:30 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč over 2:4 0:0,1:3,1:1
06.11.2013 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
28.09.2013 17:30 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč over 4:3pp 2:2,0:1,1:0,1:0
Česko / 1. Liga - Playoffs / 2013
26.02.2013 18:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 1:4 -:-,-:-,-:-
25.02.2013 18:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 1:2 -:-,-:-,-:-
22.02.2013 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 3:1 -:-,-:-,-:-
21.02.2013 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 3:2 -:-,-:-,-:-
Česko / 1. Liga / 2012/2013
12.01.2013 17:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 1:0 -:-,-:-,-:-
01.12.2012 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň over 3:4 -:-,-:-,-:-
20.10.2012 17:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 2:1pp 1:1,0:0,0:0,1:0
12.09.2012 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 2:1 -:-,-:-,-:-
Česko / 1. Liga / 2011/2012
01.02.2012 18:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč over 2:4 -:-,-:-,-:-
12.12.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 3:0 -:-,-:-,-:-
02.11.2011 18:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 0:2 -:-,-:-,-:-
26.09.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň over 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
Česko / 1. Liga - Skupina B / 2010/2011
29.01.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň over 6:3 3:1,1:2,2:0
08.01.2011 17:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč over 6:4 2:0,1:3,3:1
20.11.2010 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 2:0 -:-,-:-,-:-
29.09.2010 18:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč over 8:2 1:1,3:0,4:1
Česko / 1. Liga / 2009/2010
07.11.2009 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň over 5:2 -:-,-:-,-:-
19.09.2009 17:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 0:2 0:1,0:0,0:1

SK Kadaň

8 - 5 - 21

SK Horácká Slavia Třebíč

SK Kadaň


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
22.02.2012 18:00 ČEZ Motor České Budějovice SK Kadaň under 1:2 -:-,-:-,-:-
20.02.2012 18:00 SK Kadaň HC Most under 4:1 1:0,2:0,1:1
18.02.2012 17:30 Ústí nad Labem SK Kadaň under 2:3 -:-,-:-,-:-
15.02.2012 18:00 SK Kadaň Piráti Chomutov over 3:5 -:-,-:-,-:-
11.02.2012 17:00 HC Rebel Havlickuv Brod SK Kadaň under 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
08.02.2012 18:00 SK Kadaň HC Benátky nad Jizerou over 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
04.02.2012 17:30 IHC Komtern Pisek SK Kadaň under 2:1 -:-,-:-,-:-
01.02.2012 18:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč over 2:4 -:-,-:-,-:-
28.01.2012 17:00 HC Stadion Litomeřice SK Kadaň under 3:2 -:-,-:-,-:-
25.01.2012 18:00 SK Kadaň Salith Šumperk under 4:1 -:-,-:-,-:-
23.01.2012 18:00 SK Kadaň HC Dukla Jihlava under 3:0 -:-,-:-,-:-
21.01.2012 17:30 HC Berounsti Medvedi SK Kadaň over 4:7 -:-,-:-,-:-
18.01.2012 18:00 SK Kadaň HC Olomouc over 7:3 -:-,-:-,-:-
14.01.2012 17:00 SK Kadaň ČEZ Motor České Budějovice under 3:2 -:-,-:-,-:-
11.01.2012 18:00 HC Most SK Kadaň over 0:8 -:-,-:-,-:-
07.01.2012 17:00 SK Kadaň Ústí nad Labem over 2:6 -:-,-:-,-:-
04.01.2012 17:30 Piráti Chomutov SK Kadaň under 5:0 -:-,-:-,-:-
21.12.2011 18:00 SK Kadaň HC Rebel Havlickuv Brod under 4:1 -:-,-:-,-:-
17.12.2011 17:00 HC Benátky nad Jizerou SK Kadaň over 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
14.12.2011 18:00 SK Kadaň IHC Komtern Pisek over 5:2 -:-,-:-,-:-
12.12.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 3:0 -:-,-:-,-:-
10.12.2011 17:00 SK Kadaň HC Stadion Litomeřice under 3:1 -:-,-:-,-:-
07.12.2011 18:00 Salith Šumperk SK Kadaň over 4:2 -:-,-:-,-:-
03.12.2011 17:30 HC Dukla Jihlava SK Kadaň over 7:2 -:-,-:-,-:-
30.11.2011 18:00 SK Kadaň HC Berounsti Medvedi over 4:2 -:-,-:-,-:-
26.11.2011 17:00 HC Olomouc SK Kadaň under 3:2 -:-,-:-,-:-
23.11.2011 18:00 ČEZ Motor České Budějovice SK Kadaň under 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
21.11.2011 18:00 SK Kadaň HC Most under 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
19.11.2011 17:30 Ústí nad Labem SK Kadaň over 5:1 -:-,-:-,-:-
16.11.2011 18:00 SK Kadaň Piráti Chomutov under 1:4 -:-,-:-,-:-
12.11.2011 17:00 HC Rebel Havlickuv Brod SK Kadaň over 2:4 -:-,-:-,-:-
09.11.2011 18:00 SK Kadaň HC Benátky nad Jizerou over 5:2 -:-,-:-,-:-
05.11.2011 17:30 IHC Komtern Pisek SK Kadaň under 2:1 -:-,-:-,-:-
02.11.2011 18:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 0:2 -:-,-:-,-:-
29.10.2011 17:00 HC Stadion Litomeřice SK Kadaň under 2:1 -:-,-:-,-:-
26.10.2011 18:00 SK Kadaň Salith Šumperk over 3:4 -:-,-:-,-:-
24.10.2011 18:00 SK Kadaň HC Dukla Jihlava under 3:1 -:-,-:-,-:-
22.10.2011 17:30 HC Berounsti Medvedi SK Kadaň over 5:3 -:-,-:-,-:-
19.10.2011 18:00 SK Kadaň HC Olomouc under 0:3 -:-,-:-,-:-
15.10.2011 17:00 SK Kadaň ČEZ Motor České Budějovice over 5:3 -:-,-:-,-:-
12.10.2011 18:00 HC Most SK Kadaň over 2:4 -:-,-:-,-:-
10.10.2011 18:00 SK Kadaň Ústí nad Labem under 0:2 -:-,-:-,-:-
08.10.2011 17:30 Piráti Chomutov SK Kadaň over 6:4 -:-,-:-,-:-
05.10.2011 18:00 SK Kadaň HC Rebel Havlickuv Brod under 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
01.10.2011 17:00 HC Benátky nad Jizerou SK Kadaň under 2:3pp -:-,-:-,-:-,0:1
28.09.2011 18:00 SK Kadaň IHC Komtern Pisek over 4:2 -:-,-:-,-:-
26.09.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň over 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
24.09.2011 17:00 SK Kadaň HC Stadion Litomeřice under 4:1 3:1,0:0,1:0
21.09.2011 18:00 Salith Šumperk SK Kadaň over 4:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
19.09.2011 17:30 HC Dukla Jihlava SK Kadaň under 3:0 -:-,-:-,-:-
17.09.2011 17:00 SK Kadaň HC Berounsti Medvedi over 2:4 -:-,-:-,-:-
14.09.2011 18:00 HC Olomouc SK Kadaň under 2:0 -:-,-:-,-:-

SK Horácká Slavia Třebíč


Datum Čas DOMÁCI HOSTÉ u/o Výsledek Detail
22.02.2012 18:00 Ústí nad Labem SK Horácká Slavia Třebíč under 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
21.02.2012 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou over 5:2 -:-,-:-,-:-
20.02.2012 18:00 SK Horácká Slavia Třebíč Piráti Chomutov under 4:1 1:0,2:0,1:1
18.02.2012 17:00 HC Rebel Havlickuv Brod SK Horácká Slavia Třebíč over 6:1 -:-,-:-,-:-
11.02.2012 17:30 IHC Komtern Pisek SK Horácká Slavia Třebíč under 1:2 -:-,-:-,-:-
08.02.2012 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Salith Šumperk under 3:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
04.02.2012 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Stadion Litomeřice over 7:0 -:-,-:-,-:-
01.02.2012 18:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč over 2:4 -:-,-:-,-:-
28.01.2012 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava under 2:0 -:-,-:-,-:-
25.01.2012 18:00 HC Berounsti Medvedi SK Horácká Slavia Třebíč under 0:2 -:-,-:-,-:-
23.01.2012 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Olomouc over 5:3 -:-,-:-,-:-
21.01.2012 17:00 ČEZ Motor České Budějovice SK Horácká Slavia Třebíč over 5:1 -:-,-:-,-:-
18.01.2012 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Most under 4:1 -:-,-:-,-:-
14.01.2012 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Ústí nad Labem over 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
11.01.2012 17:30 Piráti Chomutov SK Horácká Slavia Třebíč over 4:2 -:-,-:-,-:-
07.01.2012 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Rebel Havlickuv Brod over 3:5 -:-,-:-,-:-
04.01.2012 17:30 HC Benátky nad Jizerou SK Horácká Slavia Třebíč under 2:1 -:-,-:-,-:-
21.12.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč IHC Komtern Pisek under 3:2 -:-,-:-,-:-
17.12.2011 17:00 Salith Šumperk SK Horácká Slavia Třebíč over 4:2 -:-,-:-,-:-
14.12.2011 18:00 HC Stadion Litomeřice SK Horácká Slavia Třebíč over 8:2 -:-,-:-,-:-
12.12.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň under 3:0 -:-,-:-,-:-
10.12.2011 17:30 HC Dukla Jihlava SK Horácká Slavia Třebíč over 2:5 -:-,-:-,-:-
07.12.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Berounsti Medvedi over 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
03.12.2011 17:00 HC Olomouc SK Horácká Slavia Třebíč under 3:0 -:-,-:-,-:-
30.11.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč ČEZ Motor České Budějovice under 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
26.11.2011 17:30 HC Most SK Horácká Slavia Třebíč over 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
23.11.2011 17:30 Ústí nad Labem SK Horácká Slavia Třebíč over 4:3 -:-,-:-,-:-
21.11.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Piráti Chomutov over 2:5 -:-,-:-,-:-
19.11.2011 17:00 HC Rebel Havlickuv Brod SK Horácká Slavia Třebíč over 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
16.11.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Benátky nad Jizerou under 1:2 -:-,-:-,-:-
12.11.2011 17:30 IHC Komtern Pisek SK Horácká Slavia Třebíč under 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
09.11.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Salith Šumperk under 2:1pp -:-,-:-,-:-,1:0
05.11.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Stadion Litomeřice under 1:3 -:-,-:-,-:-
02.11.2011 18:00 SK Kadaň SK Horácká Slavia Třebíč under 0:2 -:-,-:-,-:-
29.10.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Dukla Jihlava under 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
26.10.2011 18:00 HC Berounsti Medvedi SK Horácká Slavia Třebíč under 3:2sn 2:1,0:1,0:0,0:0,1:0
24.10.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Olomouc under 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
22.10.2011 17:00 ČEZ Motor České Budějovice SK Horácká Slavia Třebíč under 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
19.10.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Most over 5:3 -:-,-:-,-:-
15.10.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč Ústí nad Labem under 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
12.10.2011 17:30 Piráti Chomutov SK Horácká Slavia Třebíč under 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
10.10.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Rebel Havlickuv Brod over 6:4 -:-,-:-,-:-
08.10.2011 17:00 HC Benátky nad Jizerou SK Horácká Slavia Třebíč under 4:0 -:-,-:-,-:-
05.10.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč IHC Komtern Pisek under 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
01.10.2011 17:00 Salith Šumperk SK Horácká Slavia Třebíč under 4:1 -:-,-:-,-:-
28.09.2011 18:00 HC Stadion Litomeřice SK Horácká Slavia Třebíč over 4:2 -:-,-:-,-:-
26.09.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč SK Kadaň over 4:3pp -:-,-:-,-:-,1:0
24.09.2011 17:30 HC Dukla Jihlava SK Horácká Slavia Třebíč over 6:5 -:-,-:-,-:-
21.09.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč HC Berounsti Medvedi under 2:3 -:-,-:-,-:-
19.09.2011 18:00 HC Olomouc SK Horácká Slavia Třebíč over 5:1 -:-,-:-,-:-
17.09.2011 17:30 SK Horácká Slavia Třebíč ČEZ Motor České Budějovice over 2:4 -:-,-:-,-:-
14.09.2011 18:00 HC Most SK Horácká Slavia Třebíč under 1:0pp -:-,-:-,-:-,1:0

SK Kadaň


nenalezen žádny zápas

SK Horácká Slavia Třebíč


nenalezen žádny zápas
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 52 37 5 3 7 120 225 105 124
2. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 52 32 6 4 10 86 202 116 112
3. HC Olomouc HC Olomouc 52 27 4 6 15 41 163 122 95
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 52 28 1 4 19 26 153 127 90
5. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 52 21 6 2 23 19 166 147 77
6. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 52 19 6 7 20 -23 130 153 76
7. HC Rebel Havlickuv Brod HC Rebel Havlickuv Brod 52 21 3 4 24 -11 149 160 73
8. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 52 15 8 10 19 -13 132 145 71
9. SK Kadaň SK Kadaň 52 20 1 8 23 -8 141 149 70
10. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 52 19 4 5 24 -30 133 163 70
11. IHC Komtern Pisek 52 18 6 4 24 -32 114 146 70
12. Salith Šumperk Salith Šumperk 52 17 7 4 24 -22 165 187 69
13. HC Berounsti Medvedi HC Berounsti Medvedi 52 14 6 3 29 -42 127 169 57
14. HC Most HC Most 52 9 4 3 36 -111 113 224 38
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 26 18 5 1 2 56 104 48 65
2. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 26 19 3 1 3 69 118 49 64
3. HC Olomouc HC Olomouc 26 18 2 3 3 51 92 41 61
4. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 26 18 0 3 5 38 93 55 57
5. HC Rebel Havlickuv Brod HC Rebel Havlickuv Brod 26 16 1 2 7 31 92 61 52
6. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 26 14 4 1 7 33 99 66 51
7. Salith Šumperk Salith Šumperk 26 14 3 2 7 27 99 72 50
8. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 26 10 5 5 6 17 79 62 45
9. SK Kadaň SK Kadaň 26 14 0 3 9 12 79 67 45
10. IHC Komtern Pisek 26 12 4 1 9 -2 66 68 45
11. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 26 12 3 2 9 -2 81 83 44
12. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 26 11 3 3 9 -1 66 67 42
13. HC Berounsti Medvedi HC Berounsti Medvedi 26 11 3 0 12 0 72 72 39
14. HC Most HC Most 26 5 2 2 17 -62 50 112 21
Podle bodů Nejlepší útok Nejlepší obrana Nejhorší útok Nejhorší obrana
#   Tým Z V VP PP P +/- GS GI B
1. Ústí nad Labem Ústí nad Labem 26 18 2 2 4 51 107 56 60
2. Piráti Chomutov Piráti Chomutov 26 14 1 3 8 30 98 68 47
3. HC Olomouc HC Olomouc 26 9 2 3 12 -10 71 81 34
4. HC Benátky nad Jizerou HC Benátky nad Jizerou 26 8 3 4 11 -22 64 86 34
5. HC Dukla Jihlava HC Dukla Jihlava 26 10 1 1 14 -12 60 72 33
6. ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice 26 7 2 1 16 -14 67 81 26
7. HC Stadion Litomeřice HC Stadion Litomeřice 26 7 1 3 15 -28 52 80 26
8. SK Horácká Slavia Třebíč SK Horácká Slavia Třebíč 26 5 3 5 13 -30 53 83 26
9. SK Kadaň SK Kadaň 26 6 1 5 14 -20 62 82 25
10. IHC Komtern Pisek 26 6 2 3 15 -30 48 78 25
11. HC Rebel Havlickuv Brod HC Rebel Havlickuv Brod 26 5 2 2 17 -42 57 99 21
12. Salith Šumperk Salith Šumperk 26 3 4 2 17 -49 66 115 19
13. HC Berounsti Medvedi HC Berounsti Medvedi 26 3 3 3 17 -42 55 97 18
14. HC Most HC Most 26 4 2 1 19 -49 63 112 17
Detaily zatím nejsou k dispozici.