1. Liga - Česko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
20.12.2010 18:00 Hockey Club Tabor - HC Chrudim 3:4pp 1:1,0:1,2:1,0:1
18:00 HC Olomouc - HC Stadion Litomeřice 4:1 0:1,2:0,2:0
18:00 Ústí nad Labem - HC Vrchlabi 6:0 3:0,2:0,1:0
18:00 IHC Komtern Pisek - SK Kadaň 2:1 1:0,1:0,0:1
17:30 HC Benátky nad Jizerou - SK Horácká Slavia Třebíč 3:2 1:1,0:1,2:0
17:30 Piráti Chomutov - ČEZ Motor České Budějovice 4:3sn 1:0,1:0,1:3,0:0,1:0
17:30 HC Dukla Jihlava - HC Rebel Havlickuv Brod 1:0 1:0,0:0,0:0
17:30 HC Orli Znojmo - HC Berounsti Medvedi 1:0 0:0,0:0,1:0
18.12.2010 18:00 HC Vrchlabi - Hockey Club Tabor 4:0 1:0,1:0,2:0
18:00 ČEZ Motor České Budějovice - Ústí nad Labem 2:4 1:1,1:1,0:2
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Dukla Jihlava 3:1 0:0,1:1,2:0
17:30 HC Berounsti Medvedi - Piráti Chomutov 0:3 0:2,0:1,0:0
17:00 SK Kadaň - HC Benátky nad Jizerou 7:2 4:1,1:0,2:1
17:00 HC Rebel Havlickuv Brod - HC Orli Znojmo 3:4pp 1:0,2:2,0:1,0:1
17:00 HC Stadion Litomeřice - IHC Komtern Pisek 5:3 1:1,4:1,0:1
17.12.2010 18:00 HC Chrudim - HC Olomouc 5:6 2:2,0:1,3:3
15.12.2010 18:00 HC Olomouc - Hockey Club Tabor 1:3 0:1,1:2,0:0
18:00 Ústí nad Labem - HC Berounsti Medvedi 4:1 1:0,1:1,2:0
18:00 IHC Komtern Pisek - HC Chrudim 6:1 2:1,3:0,1:0
18:00 HC Vrchlabi - ČEZ Motor České Budějovice 4:6 2:2,1:2,1:2
17:30 HC Benátky nad Jizerou - HC Stadion Litomeřice 4:2 0:0,2:2,2:0
17:30 Piráti Chomutov - HC Rebel Havlickuv Brod 7:1 3:0,2:1,2:0
17:30 HC Dukla Jihlava - SK Kadaň 4:1 0:1,1:0,3:0
17:30 HC Orli Znojmo - SK Horácká Slavia Třebíč 3:2 1:1,2:1,0:0
13.12.2010 17:30 HC Orli Znojmo - HC Vrchlabi 3:1 1:0,1:0,1:1
11.12.2010 18:00 ČEZ Motor České Budějovice - Hockey Club Tabor 5:2 2:0,1:0,2:2
18:00 HC Chrudim - HC Benátky nad Jizerou 7:6sn 2:3,2:0,2:3,0:0,1:0
17:30 HC Berounsti Medvedi - HC Vrchlabi 3:2 3:0,0:0,0:2
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - Piráti Chomutov 3:4sn 0:0,0:2,3:1,0:0,0:1
17:00 SK Kadaň - HC Orli Znojmo 5:0 0:0,0:0,5:0
17:00 HC Olomouc - IHC Komtern Pisek 4:1 3:1,1:0,0:0
17:00 HC Rebel Havlickuv Brod - Ústí nad Labem 2:0 1:0,1:0,0:0
17:00 HC Stadion Litomeřice - HC Dukla Jihlava 4:5sn 0:1,3:1,1:2,0:0,0:1
08.12.2010 18:00 HC Vrchlabi - HC Rebel Havlickuv Brod 3:2 2:1,0:0,1:1
18:00 ČEZ Motor České Budějovice - HC Berounsti Medvedi 2:3 2:2,0:0,0:1
18:00 Ústí nad Labem - SK Horácká Slavia Třebíč 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
18:00 Hockey Club Tabor - IHC Komtern Pisek 2:4 0:1,2:2,0:1
17:30 HC Orli Znojmo - HC Stadion Litomeřice 3:1 1:0,1:0,1:1
17:30 HC Benátky nad Jizerou - HC Olomouc 4:1 0:0,1:1,3:0
17:30 Piráti Chomutov - SK Kadaň 2:3sn 0:0,2:2,0:0,0:0,0:1
17:30 HC Dukla Jihlava - HC Chrudim 1:4 0:3,0:1,1:0
04.12.2010 18:00 HC Chrudim - HC Orli Znojmo 3:2 1:1,1:0,1:1
17:30 HC Dukla Jihlava - HC Olomouc 0:2 0:0,0:2,0:0
17:30 HC Berounsti Medvedi - Hockey Club Tabor 3:4sn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
17:30 IHC Komtern Pisek - HC Benátky nad Jizerou 1:4 0:1,0:2,1:1
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Vrchlabi 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
17:00 SK Kadaň - Ústí nad Labem 0:1 0:1,0:0,0:0
17:00 HC Rebel Havlickuv Brod - ČEZ Motor České Budějovice 6:4 3:0,0:2,3:2
17:00 HC Stadion Litomeřice - Piráti Chomutov 4:3pp 1:1,1:2,1:0,1:0
01.12.2010 18:00 HC Vrchlabi - SK Kadaň 3:1 0:0,2:1,1:0
18:00 Hockey Club Tabor - HC Benátky nad Jizerou 2:3 0:2,1:1,1:0
18:00 ČEZ Motor České Budějovice - SK Horácká Slavia Třebíč 2:1 1:0,1:1,0:0
18:00 Ústí nad Labem - HC Stadion Litomeřice 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
18:00 HC Berounsti Medvedi - HC Rebel Havlickuv Brod 5:1 2:0,2:0,1:1
17:30 HC Orli Znojmo - HC Olomouc 3:0 0:0,0:0,3:0
17:30 Piráti Chomutov - HC Chrudim 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
17:30 HC Dukla Jihlava - IHC Komtern Pisek 4:2 0:0,1:1,3:1
29.11.2010 18:00 HC Chrudim - Ústí nad Labem 3:4sn 1:1,1:1,1:1,0:0,0:1
18:00 SK Kadaň - ČEZ Motor České Budějovice 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
18:00 HC Olomouc - Piráti Chomutov 3:2 2:0,0:1,1:1
18:00 HC Stadion Litomeřice - HC Vrchlabi 0:4 0:2,0:1,0:1
18:00 IHC Komtern Pisek - HC Orli Znojmo 9:1 1:1,4:0,4:0
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Berounsti Medvedi 4:1 1:0,2:1,1:0
17:30 HC Benátky nad Jizerou - HC Dukla Jihlava 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
17:30 HC Rebel Havlickuv Brod - Hockey Club Tabor 4:5 2:1,1:2,1:2
27.11.2010 18:00 Hockey Club Tabor - HC Dukla Jihlava 2:0 0:0,1:0,1:0
18:00 HC Vrchlabi - HC Chrudim 5:3 3:0,1:1,1:2
18:00 ČEZ Motor České Budějovice - HC Stadion Litomeřice 6:1 0:0,3:1,3:0
17:30 HC Berounsti Medvedi - SK Kadaň 3:2 2:1,0:1,1:0
17:30 HC Orli Znojmo - HC Benátky nad Jizerou 4:2 3:0,0:0,1:2
17:30 Piráti Chomutov - IHC Komtern Pisek 3:1 1:1,1:0,1:0
17:00 Ústí nad Labem - HC Olomouc 1:2 0:2,0:0,1:0
17:00 HC Rebel Havlickuv Brod - SK Horácká Slavia Třebíč 0:2 0:1,0:0,0:1
24.11.2010 18:00 HC Stadion Litomeřice - HC Berounsti Medvedi 1:3 0:2,0:1,1:0
18:00 IHC Komtern Pisek - Ústí nad Labem 5:4sn 3:4,1:0,0:0,0:0,1:0
18:00 HC Chrudim - ČEZ Motor České Budějovice 4:5pp -:-,-:-,-:-,0:1
18:00 SK Kadaň - HC Rebel Havlickuv Brod 4:3 3:0,1:2,0:1
18:00 HC Olomouc - HC Vrchlabi 3:1 -:-,-:-,-:-
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - Hockey Club Tabor 1:2 1:0,0:1,0:1
17:30 HC Benátky nad Jizerou - Piráti Chomutov 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
17:30 HC Dukla Jihlava - HC Orli Znojmo 3:1 1:0,1:1,1:0
20.11.2010 18:00 ČEZ Motor České Budějovice - HC Olomouc 2:1 2:0,0:1,0:0
18:00 Hockey Club Tabor - HC Orli Znojmo 5:4 0:1,3:2,2:1
18:00 HC Vrchlabi - IHC Komtern Pisek 3:0 1:0,1:0,1:0
17:30 Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava 3:0 -:-,-:-,-:-
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - SK Kadaň 2:0 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Berounsti Medvedi - HC Chrudim 1:4 -:-,-:-,-:-
17:00 Ústí nad Labem - HC Benátky nad Jizerou 6:0 0:0,2:0,4:0
17:00 HC Rebel Havlickuv Brod - HC Stadion Litomeřice 8:1 2:1,3:0,3:0
17.11.2010 18:00 IHC Komtern Pisek - ČEZ Motor České Budějovice 0:4 0:1,0:2,0:1
18:00 HC Chrudim - HC Rebel Havlickuv Brod 4:6 2:2,2:1,0:3
18:00 SK Kadaň - Hockey Club Tabor 7:4 1:0,3:2,3:2
18:00 HC Olomouc - HC Berounsti Medvedi 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
17:30 HC Dukla Jihlava - Ústí nad Labem 1:3 0:0,0:1,1:2
17:30 HC Orli Znojmo - Piráti Chomutov 4:7 2:4,1:1,1:2
17:30 HC Benátky nad Jizerou - HC Vrchlabi 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
17:00 HC Stadion Litomeřice - SK Horácká Slavia Třebíč 2:5 1:1,1:4,0:0
15.11.2010 18:00 Ústí nad Labem - HC Orli Znojmo 2:0 0:0,1:0,1:0
13.11.2010 18:00 Hockey Club Tabor - Piráti Chomutov 1:2 0:1,0:0,1:1
18:00 ČEZ Motor České Budějovice - HC Benátky nad Jizerou 1:7 0:3,1:1,0:3
18:00 HC Vrchlabi - HC Dukla Jihlava 2:4 0:3,0:0,2:1
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Chrudim 3:1 1:0,1:0,1:1
17:30 HC Berounsti Medvedi - IHC Komtern Pisek 3:2 0:1,0:1,3:0
17:00 SK Kadaň - HC Stadion Litomeřice 2:3sn 1:0,1:0,0:2,0:0,0:1
17:00 HC Rebel Havlickuv Brod - HC Olomouc 3:6 1:1,1:3,1:2
10.11.2010 18:00 HC Olomouc - SK Horácká Slavia Třebíč 4:5 2:1,1:1,1:3
18:00 HC Stadion Litomeřice - Hockey Club Tabor 4:3sn 0:1,1:0,2:2,0:0,1:0
18:00 IHC Komtern Pisek - HC Rebel Havlickuv Brod 4:3pp 0:1,2:0,1:2,1:0
18:00 HC Chrudim - SK Kadaň 4:3 0:0,1:1,3:2
17:30 HC Dukla Jihlava - ČEZ Motor České Budějovice 3:1 1:1,2:0,0:0
17:30 HC Benátky nad Jizerou - HC Berounsti Medvedi 6:1 2:0,4:0,0:1
17:30 Piráti Chomutov - Ústí nad Labem 4:5pp 1:1,2:1,1:2,0:1
06.11.2010 18:00 Hockey Club Tabor - Ústí nad Labem 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
18:00 HC Vrchlabi - Piráti Chomutov 3:2ppsn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - IHC Komtern Pisek 3:4ppsn 1:2,2:0,0:1,0:0,0:1
17:30 HC Berounsti Medvedi - HC Dukla Jihlava 1:4 0:1,0:1,1:2
17:00 HC Rebel Havlickuv Brod - HC Benátky nad Jizerou 5:2 3:1,1:1,1:0
17:00 HC Stadion Litomeřice - HC Chrudim 1:4 0:2,1:1,0:1
17:00 SK Kadaň - HC Olomouc 3:0 1:0,0:0,2:0
05.11.2010 18:00 ČEZ Motor České Budějovice - HC Orli Znojmo 3:2 1:0,0:0,2:2
03.11.2010 18:00 HC Stadion Litomeřice - HC Olomouc 0:5 0:2,0:2,0:1
18:00 HC Vrchlabi - Ústí nad Labem 1:2sn 1:0,0:0,0:1,0:0,0:1
18:00 SK Kadaň - IHC Komtern Pisek 4:2 4:0,0:0,0:2
18:00 HC Berounsti Medvedi - HC Orli Znojmo 2:1 1:1,1:0,0:0
18:00 HC Chrudim - Hockey Club Tabor 1:3 0:2,1:1,0:0
18:00 ČEZ Motor České Budějovice - Piráti Chomutov 1:3 1:1,0:2,0:0
17:30 HC Rebel Havlickuv Brod - HC Dukla Jihlava 3:1 0:0,2:1,1:0
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Benátky nad Jizerou 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
30.10.2010 18:00 Hockey Club Tabor - HC Vrchlabi 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
17:30 HC Orli Znojmo - HC Rebel Havlickuv Brod 3:4 0:1,1:1,2:2
17:30 IHC Komtern Pisek - HC Stadion Litomeřice 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
17:30 HC Dukla Jihlava - SK Horácká Slavia Třebíč 6:1 0:1,2:0,4:0
17:30 Piráti Chomutov - HC Berounsti Medvedi 3:4 1:1,2:2,0:1
17:00 Ústí nad Labem - ČEZ Motor České Budějovice 2:4 1:2,0:2,1:0
17:00 HC Olomouc - HC Chrudim 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
17:00 HC Benátky nad Jizerou - SK Kadaň 1:2 1:0,0:0,0:2
27.10.2010 18:00 HC Stadion Litomeřice - HC Benátky nad Jizerou 3:2 0:0,1:2,2:0
18:00 SK Kadaň - HC Dukla Jihlava 1:2 0:1,0:1,1:0
18:00 HC Berounsti Medvedi - Ústí nad Labem 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
18:00 Hockey Club Tabor - HC Olomouc 4:2 1:1,3:1,0:0
18:00 HC Chrudim - IHC Komtern Pisek 2:0 1:0,1:0,0:0
18:00 ČEZ Motor České Budějovice - HC Vrchlabi 5:2 0:2,2:0,3:0
17:30 HC Rebel Havlickuv Brod - Piráti Chomutov 7:2 2:1,2:1,3:0
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Orli Znojmo 0:2 0:0,0:2,0:0
23.10.2010 18:00 Hockey Club Tabor - ČEZ Motor České Budějovice 1:2 0:2,1:0,0:0
18:00 HC Vrchlabi - HC Berounsti Medvedi 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
17:30 HC Dukla Jihlava - HC Stadion Litomeřice 5:1 1:0,3:1,1:0
17:30 Piráti Chomutov - SK Horácká Slavia Třebíč 3:0 0:0,2:0,1:0
17:30 HC Orli Znojmo - SK Kadaň 4:2 1:0,0:1,3:1
17:30 IHC Komtern Pisek - HC Olomouc 1:4 1:0,0:2,0:2
17:00 Ústí nad Labem - HC Rebel Havlickuv Brod 8:4 3:1,3:2,2:1
17:00 HC Benátky nad Jizerou - HC Chrudim 4:3 2:1,1:2,1:0
20.10.2010 18:00 HC Olomouc - HC Benátky nad Jizerou 4:1 1:0,1:1,2:0
18:00 SK Kadaň - Piráti Chomutov 2:3 0:1,1:2,1:0
18:00 HC Berounsti Medvedi - ČEZ Motor České Budějovice 6:2 3:0,1:1,2:1
18:00 HC Chrudim - HC Dukla Jihlava 3:5 1:3,1:0,1:2
18:00 IHC Komtern Pisek - Hockey Club Tabor 2:1 1:1,1:0,0:0
18:00 HC Stadion Litomeřice - HC Orli Znojmo 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - Ústí nad Labem 5:4sn 1:1,1:2,2:1,0:0,1:0
17:30 HC Rebel Havlickuv Brod - HC Vrchlabi 6:3 2:1,2:0,2:2
16.10.2010 18:00 Hockey Club Tabor - HC Berounsti Medvedi 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
18:00 ČEZ Motor České Budějovice - HC Rebel Havlickuv Brod 5:3 0:0,4:2,1:1
18:00 HC Vrchlabi - SK Horácká Slavia Třebíč 2:0 1:0,0:0,1:0
17:30 Piráti Chomutov - HC Stadion Litomeřice 2:1 1:0,0:0,1:1
17:30 HC Orli Znojmo - HC Chrudim 3:2sn 1:0,0:0,1:2,0:0,1:0
17:00 Ústí nad Labem - SK Kadaň 6:2 0:1,3:0,3:1
17:00 HC Olomouc - HC Dukla Jihlava 2:3sn 1:1,1:0,0:1,0:0,0:1
17:00 HC Benátky nad Jizerou - IHC Komtern Pisek 0:2 0:1,0:0,0:1
13.10.2010 18:00 HC Chrudim - Piráti Chomutov 2:3pp 0:0,1:1,1:1,0:1
18:00 IHC Komtern Pisek - HC Dukla Jihlava 1:3 1:0,0:2,0:1
18:00 HC Stadion Litomeřice - Ústí nad Labem 4:3pp 0:3,1:0,2:0,1:0
18:00 HC Olomouc - HC Orli Znojmo 3:2pp 0:1,0:1,2:0,1:0
18:00 SK Kadaň - HC Vrchlabi 4:1 0:0,4:0,0:1
17:30 HC Benátky nad Jizerou - Hockey Club Tabor 4:2 2:0,0:0,2:2
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - ČEZ Motor České Budějovice 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
17:30 HC Rebel Havlickuv Brod - HC Berounsti Medvedi 4:1 0:1,1:0,3:0
09.10.2010 18:00 ČEZ Motor České Budějovice - SK Kadaň 4:1 0:1,1:0,3:0
18:00 Hockey Club Tabor - HC Rebel Havlickuv Brod 4:3sn 0:0,1:3,2:0,0:0,1:0
18:00 HC Vrchlabi - HC Stadion Litomeřice 0:3 0:0,0:2,0:1
17:30 Piráti Chomutov - HC Olomouc 1:0 1:0,0:0,0:0
17:30 HC Orli Znojmo - IHC Komtern Pisek 4:1 0:0,2:0,2:1
17:30 HC Berounsti Medvedi - SK Horácká Slavia Třebíč 5:2 2:0,1:1,2:1
17:30 HC Dukla Jihlava - HC Benátky nad Jizerou 3:2 2:1,0:1,1:0
17:00 Ústí nad Labem - HC Chrudim 3:1 0:0,1:0,2:1
06.10.2010 18:00 HC Chrudim - HC Vrchlabi 2:3 0:1,1:2,1:0
18:00 IHC Komtern Pisek - Piráti Chomutov 0:5 0:1,0:3,0:1
18:00 HC Stadion Litomeřice - ČEZ Motor České Budějovice 6:1 2:0,3:0,1:1
18:00 HC Olomouc - Ústí nad Labem 1:3 1:1,0:0,0:2
18:00 SK Kadaň - HC Berounsti Medvedi 4:2 1:0,1:1,2:1
17:30 HC Benátky nad Jizerou - HC Orli Znojmo 0:3 0:1,0:0,0:2
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Rebel Havlickuv Brod 3:4pp 1:0,0:2,2:1,0:1
17:30 HC Dukla Jihlava - Hockey Club Tabor 1:2 0:2,0:0,1:0
04.10.2010 18:00 HC Chrudim - HC Berounsti Medvedi 2:3sn 1:0,1:1,0:1,0:0,0:1
02.10.2010 18:00 HC Vrchlabi - HC Olomouc 3:1 2:1,1:0,0:0
18:00 Hockey Club Tabor - SK Horácká Slavia Třebíč 5:1 2:0,1:1,2:0
18:00 ČEZ Motor České Budějovice - HC Chrudim 4:2 2:1,0:0,2:1
17:30 Piráti Chomutov - HC Benátky nad Jizerou 4:1 1:0,2:1,1:0
17:30 HC Orli Znojmo - HC Dukla Jihlava 3:1 0:0,1:1,2:0
17:30 HC Berounsti Medvedi - HC Stadion Litomeřice 3:1 1:0,0:0,2:1
17:00 HC Rebel Havlickuv Brod - SK Kadaň 3:2 1:0,0:1,2:1
17:00 Ústí nad Labem - IHC Komtern Pisek 4:1 3:1,0:0,1:0
29.09.2010 18:00 IHC Komtern Pisek - HC Vrchlabi 3:4 1:1,1:2,1:1
18:00 HC Stadion Litomeřice - HC Rebel Havlickuv Brod 4:3 1:1,2:0,1:2
18:00 HC Olomouc - ČEZ Motor České Budějovice 4:3 3:1,0:0,1:2
18:00 SK Kadaň - SK Horácká Slavia Třebíč 8:2 1:1,3:0,4:1
17:30 HC Orli Znojmo - Hockey Club Tabor 4:2 1:1,1:1,2:0
17:30 HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov 5:4sn 2:0,0:2,2:2,0:0,1:0
17:30 HC Benátky nad Jizerou - Ústí nad Labem 0:5 0:0,0:4,0:1
25.09.2010 18:00 HC Vrchlabi - HC Benátky nad Jizerou 2:1 1:1,1:0,0:0
18:00 Hockey Club Tabor - SK Kadaň 1:8 0:1,0:4,1:3
18:00 ČEZ Motor České Budějovice - IHC Komtern Pisek 3:2 1:1,1:1,1:0
17:30 HC Berounsti Medvedi - HC Olomouc 2:0 0:0,1:0,1:0
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Stadion Litomeřice 8:2 1:1,2:0,5:1
17:30 Piráti Chomutov - HC Orli Znojmo 6:4 2:1,2:1,2:2
17:00 HC Rebel Havlickuv Brod - HC Chrudim 7:4 1:0,3:1,3:3
17:00 Ústí nad Labem - HC Dukla Jihlava 2:3 0:0,2:2,0:1
22.09.2010 18:00 IHC Komtern Pisek - HC Berounsti Medvedi 3:0 1:0,0:0,2:0
18:00 HC Stadion Litomeřice - SK Kadaň 2:0 0:0,1:0,1:0
18:00 HC Olomouc - HC Rebel Havlickuv Brod 2:3pp 0:0,1:0,1:2,0:1
18:00 HC Chrudim - SK Horácká Slavia Třebíč 3:6 0:0,3:2,0:4
17:30 HC Dukla Jihlava - HC Vrchlabi 5:3 1:1,2:1,2:1
17:30 Piráti Chomutov - Hockey Club Tabor 4:0 0:0,1:0,3:0
17:30 HC Benátky nad Jizerou - ČEZ Motor České Budějovice 8:2 4:0,1:2,3:0
17:30 HC Orli Znojmo - Ústí nad Labem 3:4sn 0:2,1:0,2:1,0:0,0:1
18.09.2010 18:00 ČEZ Motor České Budějovice - HC Dukla Jihlava 4:3sn 0:1,1:1,2:1,0:0,1:0
18:00 Hockey Club Tabor - HC Stadion Litomeřice 3:2sn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
18:00 HC Vrchlabi - HC Orli Znojmo 2:3sn 2:2,0:0,0:0,0:0,0:1
17:30 HC Berounsti Medvedi - HC Benátky nad Jizerou 2:0 0:0,0:0,2:0
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč - HC Olomouc 2:3 1:0,0:3,1:0
17:00 SK Kadaň - HC Chrudim 2:1 0:0,0:0,2:1
17:00 Ústí nad Labem - Piráti Chomutov 5:4pp 2:1,1:3,1:0,1:0
17:00 HC Rebel Havlickuv Brod - IHC Komtern Pisek 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
15.09.2010 18:00 Ústí nad Labem - Hockey Club Tabor 3:1 1:0,1:0,1:1
18:00 HC Olomouc - SK Kadaň 4:3 0:0,2:1,2:2
18:00 HC Chrudim - HC Stadion Litomeřice 3:2 1:0,1:0,1:2
18:00 IHC Komtern Pisek - SK Horácká Slavia Třebíč 0:1 0:0,0:0,0:1
17:30 HC Dukla Jihlava - HC Berounsti Medvedi 4:0 1:0,2:0,1:0
17:30 Piráti Chomutov - HC Vrchlabi 3:2 0:1,2:1,1:0
17:30 HC Benátky nad Jizerou - HC Rebel Havlickuv Brod 3:2sn 0:0,0:1,2:1,0:0,1:0
17:30 HC Orli Znojmo - ČEZ Motor České Budějovice 3:5 1:3,0:1,2:1