Extraliga - Bělorusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
30.11.2016 17:00 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 3:4 1:2,1:1,1:1
26.11.2016 11:00 HC Lida - Yunost Minsk 2:4 0:2,1:1,1:1
11:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Brest 1:0 0:0,1:0,0:0
11:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Gomel 4:1 1:1,1:0,2:0
11:00 HC Vitebsk - HC Mogilev 7:4 1:0,3:3,3:1
11:00 Bělorusko U20 - Metalurg-Zhlobin 5:1 3:0,2:1,0:0
11:00 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
24.11.2016 17:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 2:1 1:0,1:0,0:1
17:00 HC Dinamo-Molodechno - Metalurg-Zhlobin 1:0 0:0,1:0,0:0
17:00 HC Vitebsk - HC Brest 3:2 0:1,1:1,2:0
17:00 Bělorusko U20 - HC Gomel 2:3sn 1:0,0:1,1:1,0:0,0:1
17:00 Neman Grodno - Yunost Minsk 5:3 4:1,0:0,1:2
17:00 HC Lida - Shakhter Soligorsk 0:5 0:1,0:2,0:2
21.11.2016 17:00 Yunost Minsk - HC Lida 5:3 2:1,2:1,1:1
17:00 HC Gomel - HC Dinamo-Molodechno 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
19.11.2016 11:00 HC Brest - Bělorusko U20 2:1 1:1,1:0,0:0
11:00 HC Gomel - Neman Grodno 1:4 1:0,0:3,0:1
11:00 Metalurg-Zhlobin - HC Lida 5:2 2:0,3:0,0:2
11:00 HC Mogilev - HC Dinamo-Molodechno 1:6 1:1,0:3,0:2
17.11.2016 17:00 HC Mogilev - Bělorusko U20 2:3 0:2,0:1,2:0
17:00 HC Brest - HC Dinamo-Molodechno 1:6 0:1,1:3,0:2
17:00 HC Gomel - HC Lida 2:1 1:0,1:0,0:1
17:00 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 2:4 0:2,1:1,1:1
13.11.2016 11:00 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 0:4 0:2,0:1,0:1
11:00 HC Gomel - Yunost Minsk 1:2pp 0:0,1:1,0:0,0:1
12.11.2016 11:00 HC Dinamo-Molodechno - Khimik-SKA Novopolotsk 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
11:00 Bělorusko U20 - HC Vitebsk 7:0 1:0,3:0,3:0
11:00 Neman Grodno - HC Brest 10:1 3:0,4:1,3:0
11:00 HC Lida - HC Mogilev 6:4 1:1,3:1,2:2
11.11.2016 17:00 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 1:5 0:2,1:2,0:1
17:00 HC Gomel - Shakhter Soligorsk 1:2 0:1,0:0,1:1
10.11.2016 17:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Vitebsk 4:1 2:1,2:0,0:0
17:00 Bělorusko U20 - Khimik-SKA Novopolotsk 4:2 1:0,2:2,1:0
17:00 Neman Grodno - HC Mogilev 10:0 4:0,1:0,5:0
17:00 HC Lida - HC Brest 6:1 3:1,1:0,2:0
07.11.2016 15:00 Shakhter Soligorsk - Khimik-SKA Novopolotsk 5:1 2:0,3:1,0:0
05.11.2016 11:00 Yunost Minsk - HC Vitebsk 14:0 3:0,7:0,4:0
03.11.2016 17:00 Yunost Minsk - Khimik-SKA Novopolotsk 16:0 6:0,5:0,5:0
29.10.2016 12:00 Neman Grodno - HC Dinamo-Molodechno 6:0 1:0,4:0,1:0
12:00 HC Vitebsk - HC Gomel 0:5 0:1,0:3,0:1
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Metalurg-Zhlobin 0:5 0:3,0:2,0:0
12:00 Yunost Minsk - HC Mogilev 8:1 2:0,4:0,2:1
12:00 HC Lida - Bělorusko U20 3:2 0:1,0:1,3:0
12:00 Shakhter Soligorsk - HC Brest 6:0 2:0,1:0,3:0
27.10.2016 18:00 Neman Grodno - Bělorusko U20 3:1 1:0,2:1,0:0
18:00 HC Vitebsk - Metalurg-Zhlobin 4:6 2:2,1:3,1:1
18:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Gomel 0:2 0:1,0:0,0:1
18:00 Yunost Minsk - HC Brest 12:1 1:0,6:1,5:0
18:00 HC Lida - HC Dinamo-Molodechno 0:1 0:0,0:0,0:1
18:00 Shakhter Soligorsk - HC Mogilev 8:0 1:0,4:0,3:0
22.10.2016 12:00 HC Brest - HC Gomel 0:8 0:3,0:2,0:3
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Neman Grodno 0:5 0:3,0:2,0:0
12:00 HC Mogilev - Metalurg-Zhlobin 6:7 3:1,1:2,2:4
12:00 HC Vitebsk - HC Lida 0:4 0:1,0:0,0:3
12:00 Bělorusko U20 - Yunost Minsk 1:5 0:2,1:1,0:2
12:00 HC Dinamo-Molodechno - Shakhter Soligorsk 1:3 0:2,0:0,1:1
20.10.2016 18:00 HC Brest - Metalurg-Zhlobin 1:5 1:2,0:1,0:2
18:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Lida 2:3pp 0:1,0:1,2:0,0:1
18:00 HC Mogilev - HC Gomel 3:8 0:2,3:5,0:1
18:00 HC Vitebsk - Neman Grodno 1:5 1:2,0:2,0:1
18:00 Bělorusko U20 - Shakhter Soligorsk 1:4 0:2,1:1,0:1
18:00 HC Dinamo-Molodechno - Yunost Minsk 2:1 0:0,1:0,1:1
15.10.2016 12:00 HC Lida - Neman Grodno 1:5 1:2,0:1,0:2
12:00 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 1:3 1:1,0:2,0:0
12:00 Bělorusko U20 - HC Dinamo-Molodechno 3:6 2:2,0:4,1:0
12:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 1:6 0:3,1:2,0:1
12:00 HC Brest - HC Mogilev 1:4 1:1,0:2,0:1
12:00 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 6:3 3:0,1:0,2:3
13.10.2016 18:00 HC Dinamo-Molodechno - Bělorusko U20 2:3 0:3,2:0,0:0
18:00 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 4:2 0:0,2:2,2:0
18:00 Neman Grodno - HC Lida 3:1 1:0,1:1,1:0
18:00 HC Mogilev - HC Brest 4:1 1:0,2:1,1:0
18:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 1:4 1:1,0:2,0:1
08.10.2016 12:00 Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 9:1 3:0,5:1,1:0
12:00 Metalurg-Zhlobin - HC Mogilev 7:2 1:1,4:0,2:1
12:00 HC Gomel - HC Brest 8:0 2:0,3:0,3:0
12:00 Shakhter Soligorsk - Bělorusko U20 6:4 2:1,2:1,2:2
12:00 HC Lida - HC Vitebsk 3:2 1:1,1:0,1:1
12:00 Yunost Minsk - HC Dinamo-Molodechno 4:3 0:0,1:2,3:1
06.10.2016 18:00 Neman Grodno - HC Vitebsk 11:3 3:0,4:2,4:1
18:00 Metalurg-Zhlobin - HC Brest 7:2 1:0,2:0,4:2
18:00 HC Gomel - HC Mogilev 10:1 3:1,3:0,4:0
18:00 Shakhter Soligorsk - HC Dinamo-Molodechno 6:4 1:1,1:2,4:1
18:00 HC Lida - Khimik-SKA Novopolotsk 5:1 1:1,0:0,4:0
18:00 Yunost Minsk - Bělorusko U20 5:4 2:0,2:2,1:2
01.10.2016 12:00 Metalurg-Zhlobin - Khimik-SKA Novopolotsk 4:1 0:1,0:0,4:0
12:00 Bělorusko U20 - HC Lida 1:3 0:1,0:2,1:0
12:00 HC Mogilev - Yunost Minsk 2:7 0:2,0:4,2:1
12:00 HC Brest - Shakhter Soligorsk 0:8 0:4,0:4,0:0
12:00 HC Dinamo-Molodechno - Neman Grodno 4:3 2:2,1:0,1:1
12:00 HC Gomel - HC Vitebsk 5:2 2:0,1:1,2:1
29.09.2016 18:00 Bělorusko U20 - Neman Grodno 2:3 1:1,1:0,0:2
18:00 HC Mogilev - Shakhter Soligorsk 0:10 0:4,0:3,0:3
18:00 HC Brest - Yunost Minsk 0:5 0:1,0:1,0:3
18:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Lida 2:1 0:0,1:0,1:1
18:00 HC Gomel - Khimik-SKA Novopolotsk 7:3 4:1,2:1,1:1
18:00 Metalurg-Zhlobin - HC Vitebsk 4:1 0:1,2:0,2:0
24.09.2016 12:00 HC Brest - Neman Grodno 3:16 0:5,1:4,2:7
12:00 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 4:5 1:0,2:2,1:3
12:00 HC Mogilev - HC Lida 0:6 0:3,0:2,0:1
12:00 HC Vitebsk - Bělorusko U20 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Dinamo-Molodechno 2:5 1:3,0:0,1:2
12:00 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 4:2 2:1,0:0,2:1
22.09.2016 18:00 HC Brest - HC Lida 1:4 0:0,1:2,0:2
18:00 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 1:3 1:1,0:0,0:2
18:00 HC Mogilev - Neman Grodno 1:10 1:2,0:6,0:2
18:00 HC Vitebsk - HC Dinamo-Molodechno 1:5 0:2,1:1,0:2
18:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Bělorusko U20 3:4sn 0:0,2:1,1:2,0:0,0:1
18:00 Yunost Minsk - HC Gomel 4:1 1:0,1:0,2:1
17.09.2016 12:00 Neman Grodno - HC Gomel 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
12:00 HC Lida - Metalurg-Zhlobin 0:2 0:1,0:1,0:0
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 2:8 0:2,2:3,0:3
12:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Mogilev 7:2 3:0,0:1,4:1
12:00 HC Vitebsk - Yunost Minsk 2:7 0:2,1:2,1:3
12:00 Bělorusko U20 - HC Brest 4:0 2:0,1:0,1:0
15.09.2016 18:00 HC Lida - HC Gomel 1:6 0:1,0:3,1:2
18:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Yunost Minsk 2:10 1:2,0:5,1:3
18:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Brest 4:1 2:0,1:1,1:0
18:00 HC Vitebsk - Shakhter Soligorsk 1:4 0:2,1:0,0:2
18:00 Bělorusko U20 - HC Mogilev 7:1 2:1,1:0,4:0
18:00 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 4:2 0:0,2:1,2:1
13.09.2016 18:00 Shakhter Soligorsk - HC Vitebsk 7:1 2:1,1:0,4:0
18:00 Yunost Minsk - Neman Grodno 3:2 1:0,0:2,2:0
10.09.2016 12:00 Shakhter Soligorsk - HC Lida 8:2 3:1,3:0,2:1
12:00 HC Mogilev - HC Vitebsk 3:1 2:1,1:0,0:0
12:00 Metalurg-Zhlobin - Bělorusko U20 0:3 0:0,0:3,0:0
12:00 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 4:3pp 0:3,2:0,1:0,1:0
08.09.2016 18:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 4:3pp 0:1,2:0,1:2,1:0
18:00 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 6:0 2:0,3:0,1:0
18:00 HC Gomel - Bělorusko U20 7:2 1:2,1:0,5:0
18:00 HC Brest - HC Vitebsk 3:5 1:2,1:1,1:2
18:00 Metalurg-Zhlobin - HC Dinamo-Molodechno 1:3 0:1,0:1,1:1