Extraliga - Bělorusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
20.02.2016 15:00 Yunost Minsk - HC Gomel 3:2 1:1,1:1,1:0
15:00 HC Lida - Khimik-SKA Novopolotsk 3:1 0:0,2:1,1:0
15:00 Shakhter Soligorsk - HC Dinamo-Molodechno 2:1 2:1,0:0,0:0
15:00 HC Brest - HC Vitebsk 1:3 1:1,0:1,0:1
15:00 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 5:2 3:0,2:2,0:0
18.02.2016 17:00 HC Gomel - Shakhter Soligorsk 3:2 2:1,1:1,0:0
17:00 HC Lida - HC Vitebsk 2:4 2:2,0:1,0:1
17:00 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 0:4 0:0,0:1,0:3
17:00 HC Brest - HC Mogilev 3:2 0:1,1:1,2:0
17:00 HC Dinamo-Molodechno - Neman Grodno 2:6 2:4,0:0,0:2
11.02.2016 17:00 HC Mogilev - Dinamo U-20 4:1 0:1,0:0,4:0
09.02.2016 17:00 Dinamo U-20 - Khimik-SKA Novopolotsk 4:0 1:0,2:0,1:0
06.02.2016 15:00 Dinamo U-20 - HC Lida 1:4 0:2,0:0,1:2
04.02.2016 17:00 Neman Grodno - HC Gomel 3:1 2:1,0:0,1:0
17:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Brest 4:3 2:1,2:0,0:2
17:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 3:2pp 0:0,2:0,0:2,1:0
17:00 HC Vitebsk - HC Mogilev 0:1 0:1,0:0,0:0
17:00 HC Dinamo-Molodechno - Metalurg-Zhlobin 1:4 0:2,1:0,0:2
17:00 Dinamo U-20 - HC Lida 0:2 0:0,0:1,0:1
02.02.2016 17:00 HC Lida - HC Brest 5:6 3:5,1:1,1:0
17:00 HC Gomel - HC Dinamo-Molodechno 5:0 2:0,1:0,2:0
17:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 4:2 2:1,1:1,1:0
17:00 Yunost Minsk - Neman Grodno 5:3 1:1,3:1,1:1
17:00 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 4:2 1:1,2:0,1:1
17:00 HC Vitebsk - Dinamo U-20 6:3 1:1,3:2,2:0
01.02.2016 17:00 HC Vitebsk - Dinamo U-20 4:6 2:0,2:3,0:3
28.01.2016 17:00 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 0:1 0:0,0:1,0:0
17:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 6:5pp 2:1,1:2,2:2,1:0
17:00 Yunost Minsk - HC Dinamo-Molodechno 6:2 4:1,0:0,2:1
17:00 HC Brest - Dinamo U-20 4:3pp 0:1,0:0,3:2,1:0
17:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 1:0 1:0,0:0,0:0
17:00 HC Mogilev - HC Lida 3:2pp 2:1,0:0,0:1,1:0
26.01.2016 17:00 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 0:1 0:1,0:0,0:0
17:00 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 2:4 1:0,0:4,1:0
17:00 HC Dinamo-Molodechno - Yunost Minsk 1:2 0:1,1:0,0:1
17:00 HC Brest - Dinamo U-20 2:4 0:1,2:0,0:3
17:00 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 3:1 1:0,0:0,2:1
17:00 HC Lida - HC Mogilev 5:1 1:0,2:0,2:1
21.01.2016 17:00 Metalurg-Zhlobin - HC Dinamo-Molodechno 3:5 0:1,2:3,1:1
17:00 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 0:5 0:1,0:2,0:2
17:00 HC Gomel - Neman Grodno 4:2 1:1,1:1,2:0
17:00 Dinamo U-20 - HC Vitebsk 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
17:00 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 2:3 0:0,2:1,0:2
17:00 HC Brest - HC Lida 3:4 1:2,1:2,1:0
19.01.2016 17:00 HC Gomel - Yunost Minsk 1:2 0:2,0:0,1:0
17:00 HC Mogilev - HC Vitebsk 6:5 3:2,2:1,1:2
17:00 HC Dinamo-Molodechno - Shakhter Soligorsk 2:5 0:3,1:1,1:1
17:00 HC Lida - Dinamo U-20 5:4sn 1:2,1:2,2:0,0:0,1:0
17:00 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 4:1 3:0,1:0,0:1
17:00 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 0:3 0:0,0:1,0:2
16.01.2016 17:00 HC Vitebsk - HC Lida 4:5 2:2,2:1,0:2
17:00 Neman Grodno - Yunost Minsk 4:2 1:0,2:2,1:0
17:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Gomel 0:2 0:1,0:1,0:0
17:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Dinamo U-20 3:2pp 0:0,1:2,1:0,1:0
17:00 HC Mogilev - HC Brest 3:0 1:0,2:0,0:0
17:00 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
14.01.2016 17:00 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 0:2 0:1,0:0,0:1
17:00 Dinamo U-20 - HC Mogilev 5:1 1:0,2:0,2:1
17:00 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 6:2 1:1,2:1,3:0
17:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Lida 4:3 1:2,1:1,2:0
17:00 Neman Grodno - HC Dinamo-Molodechno 4:1 0:0,3:0,1:1
17:00 HC Vitebsk - HC Brest 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
11.01.2016 17:00 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 3:0 1:0,1:0,1:0
17:00 HC Mogilev - Dinamo U-20 4:3sn 1:1,1:1,1:1,0:0,1:0
17:00 Shakhter Soligorsk - HC Dinamo-Molodechno 5:2 5:0,0:1,0:1
17:00 HC Lida - Khimik-SKA Novopolotsk 4:3sn 3:1,0:2,0:0,0:0,1:0
17:00 Yunost Minsk - HC Gomel 3:2 1:1,2:0,0:1
17:00 HC Brest - HC Vitebsk 5:4pp 2:1,2:2,0:1,1:0
09.01.2016 15:00 HC Dinamo-Molodechno - Neman Grodno 4:3 1:0,1:0,2:3
15:00 Dinamo U-20 - Khimik-SKA Novopolotsk 1:5 0:3,1:1,0:1
15:00 HC Gomel - Shakhter Soligorsk 6:2 2:0,2:0,2:2
15:00 HC Brest - HC Mogilev 1:4 0:1,0:3,1:0
15:00 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 2:3 1:0,1:3,0:0
15:00 HC Lida - HC Vitebsk 7:5 3:1,1:2,3:2
27.12.2015 11:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 1:2 0:0,1:0,0:2
26.12.2015 15:00 HC Vitebsk - HC Mogilev 3:2 1:1,0:1,2:0
15:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Brest 2:3pp 0:2,2:0,0:0,0:1
15:00 HC Dinamo-Molodechno - Metalurg-Zhlobin 2:3ppsn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
11:30 Neman Grodno - HC Gomel 2:0 1:0,1:0,0:0
24.12.2015 17:30 Neman Grodno - Yunost Minsk 2:3 1:0,0:1,1:2
17:00 HC Gomel - HC Dinamo-Molodechno 3:2 1:0,2:0,0:2
17:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 5:0 2:0,1:0,2:0
17:00 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 2:1 0:0,0:1,2:0
15:00 HC Lida - HC Brest 5:1 1:0,2:1,2:0
10.12.2015 17:00 Yunost Minsk - HC Dinamo-Molodechno 3:2sn 1:0,1:1,0:1,0:0,1:0
17:00 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 3:4pp 1:1,2:0,0:2,0:1
17:00 HC Mogilev - HC Lida 4:2 2:1,0:0,2:1
17:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 4:1 1:1,2:0,1:0
17:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 6:5sn 2:2,3:0,0:3,0:0,1:0
08.12.2015 17:00 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 2:1 0:1,2:0,0:0
17:00 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 1:5 0:3,0:2,1:0
17:00 HC Lida - HC Mogilev 9:2 4:0,2:2,3:0
17:00 HC Dinamo-Molodechno - Yunost Minsk 3:2sn 0:0,2:1,0:1,0:0,1:0
17:00 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 4:5sn 0:1,2:2,2:1,0:0,0:1
07.12.2015 17:00 Dinamo U-20 - HC Brest 2:5 0:2,1:0,1:3
06.12.2015 15:00 Dinamo U-20 - HC Brest 5:1 2:1,2:0,1:0
03.12.2015 17:00 Yunost Minsk - Neman Grodno 7:2 3:0,2:0,2:2
17:00 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 5:4 1:1,3:1,1:2
17:00 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 3:1 1:0,1:1,1:0
17:00 Dinamo U-20 - HC Vitebsk 5:4sn 3:1,1:3,0:0,0:0,1:0
17:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Gomel 0:1 0:0,0:1,0:0
17:00 HC Brest - HC Lida 5:4sn 1:0,0:2,3:2,0:0,1:0
01.12.2015 17:00 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 1:2 1:0,0:2,0:0
17:00 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
17:00 Neman Grodno - HC Dinamo-Molodechno 5:3 2:0,1:2,2:1
17:00 HC Lida - Dinamo U-20 6:2 4:0,1:2,1:0
17:00 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 3:2 1:0,1:0,1:2
17:00 HC Mogilev - HC Vitebsk 5:6sn 3:1,2:1,0:3,0:0,0:1
28.11.2015 15:00 Metalurg-Zhlobin - HC Dinamo-Molodechno 2:3 1:1,1:1,0:1
15:00 HC Vitebsk - HC Lida 6:5pp 0:2,1:1,4:2,1:0
15:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Dinamo U-20 4:3pp 0:0,0:1,3:2,1:0
15:00 HC Gomel - Neman Grodno 2:4 0:1,1:1,1:2
15:00 HC Mogilev - HC Brest 2:5 0:1,2:4,0:0
11:00 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 3:4 0:1,1:1,2:2
26.11.2015 17:00 HC Gomel - Yunost Minsk 2:0 0:0,1:0,1:0
17:00 HC Vitebsk - HC Brest 7:3 2:1,2:1,3:1
17:00 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 3:4sn 0:2,3:0,0:1,0:0,0:1
17:00 Dinamo U-20 - HC Mogilev 1:3 0:1,1:1,0:1
17:00 HC Dinamo-Molodechno - Shakhter Soligorsk 3:4 1:0,1:4,1:0
17:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Lida 6:5sn 0:0,2:2,3:3,0:0,1:0
21.11.2015 11:00 HC Mogilev - HC Gomel 1:7 1:3,0:1,0:3
11:00 Neman Grodno - HC Vitebsk 5:1 2:0,1:0,2:1
11:00 Dinamo U-20 - Metalurg-Zhlobin 1:2 0:2,0:0,1:0
11:00 HC Lida - Khimik-SKA Novopolotsk 5:4 4:1,0:3,1:0
19.11.2015 17:00 HC Lida - HC Vitebsk 6:3 2:0,1:2,3:1
17:00 HC Brest - HC Dinamo-Molodechno 2:3 0:2,0:1,2:0
17:00 HC Mogilev - Metalurg-Zhlobin 0:11 0:6,0:3,0:2
17:00 Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 0:4 0:0,0:0,0:4
17:00 Dinamo U-20 - HC Gomel 1:6 0:2,0:3,1:1
14.11.2015 12:45 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 0:1 0:0,0:0,0:1
11:00 HC Gomel - HC Lida 7:2 3:0,2:1,2:1
11:00 HC Vitebsk - Yunost Minsk 3:7 1:4,2:1,0:2
11:00 HC Mogilev - Shakhter Soligorsk 0:5 0:3,0:2,0:0
11:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Brest 3:0 2:0,0:0,1:0
11:00 Dinamo U-20 - HC Dinamo-Molodechno 1:3 0:1,1:1,0:1
12.11.2015 17:00 HC Gomel - Neman Grodno 0:1 0:0,0:1,0:0
17:00 HC Vitebsk - HC Brest 5:4sn 1:2,3:1,0:1,0:0,1:0
17:00 Metalurg-Zhlobin - HC Lida 4:2 2:0,1:1,1:1
17:00 HC Mogilev - HC Dinamo-Molodechno 3:4pp 0:2,0:1,3:0,0:1
17:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Yunost Minsk 1:5 0:1,0:3,1:1
17:00 Dinamo U-20 - Shakhter Soligorsk 2:4 1:0,0:3,1:1
10.11.2015 17:00 HC Brest - Shakhter Soligorsk 3:5 0:2,1:1,2:2
15:00 Yunost Minsk - HC Dinamo-Molodechno 3:1 2:0,1:1,0:0
31.10.2015 11:00 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 2:3sn 0:0,2:1,0:1,0:0,0:1
11:00 Shakhter Soligorsk - HC Vitebsk 4:1 2:0,1:0,1:1
11:00 Neman Grodno - HC Mogilev 7:1 2:1,2:0,3:0
11:00 HC Dinamo-Molodechno - Khimik-SKA Novopolotsk 1:0 1:0,0:0,0:0
11:00 HC Gomel - HC Brest 3:2 0:0,2:2,1:0
11:00 HC Lida - Dinamo U-20 7:3 5:1,1:1,1:1
29.10.2015 17:00 Metalurg-Zhlobin - HC Brest 5:1 1:1,2:0,2:0
17:00 Shakhter Soligorsk - Khimik-SKA Novopolotsk 1:0 0:0,1:0,0:0
17:00 Neman Grodno - Dinamo U-20 7:2 2:0,3:2,2:0
17:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Vitebsk 4:1 2:0,2:0,0:1
17:00 HC Gomel - Yunost Minsk 7:1 1:1,5:0,1:0
17:00 HC Lida - HC Mogilev 4:2 1:0,3:0,0:2
26.10.2015 17:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Neman Grodno 1:2 1:0,0:0,0:2
24.10.2015 12:00 Yunost Minsk - Neman Grodno 6:1 0:0,3:0,3:1
12:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Gomel 1:6 1:1,0:2,0:3
12:00 HC Brest - HC Lida 1:2 1:2,0:0,0:0
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 2:1pp 0:0,1:1,0:0,1:0
12:00 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 3:1 2:1,0:0,1:0
12:00 HC Vitebsk - Dinamo U-20 4:3 2:0,2:0,0:3
22.10.2015 18:00 Yunost Minsk - HC Lida 5:3 2:1,0:0,3:2
18:00 HC Dinamo-Molodechno - Metalurg-Zhlobin 3:1 1:0,1:1,1:0
18:00 HC Brest - Neman Grodno 1:7 0:5,0:2,1:0
18:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Dinamo U-20 1:2 0:1,0:1,1:0
18:00 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 2:0 2:0,0:0,0:0
18:00 HC Vitebsk - HC Mogilev 2:1 1:0,1:1,0:0
17.10.2015 12:00 HC Gomel - HC Vitebsk 4:0 1:0,0:0,3:0
12:00 HC Lida - Shakhter Soligorsk 2:3 1:0,0:1,1:2
12:00 Metalurg-Zhlobin - Khimik-SKA Novopolotsk 1:2 0:1,1:0,0:1
12:00 HC Mogilev - Yunost Minsk 1:7 0:1,0:2,1:4
12:00 Neman Grodno - HC Dinamo-Molodechno 3:2 2:1,0:0,1:1
12:00 Dinamo U-20 - HC Brest 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
15.10.2015 18:00 HC Gomel - Khimik-SKA Novopolotsk 4:0 1:0,0:0,3:0
18:00 HC Lida - HC Dinamo-Molodechno 1:3 0:1,1:1,0:1
18:00 Metalurg-Zhlobin - HC Vitebsk 6:4 1:1,2:1,3:2
18:00 HC Mogilev - HC Brest 2:3 1:1,0:1,1:1
18:00 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
18:00 Dinamo U-20 - Yunost Minsk 2:6 1:1,0:3,1:2
12.10.2015 18:00 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 2:1 1:0,0:1,1:0
10.10.2015 12:00 HC Lida - Neman Grodno 2:4 1:0,0:2,1:2
12:00 Dinamo U-20 - HC Mogilev 2:3 0:1,1:0,1:2
12:00 Yunost Minsk - HC Brest 12:0 6:0,5:0,1:0
12:00 HC Dinamo-Molodechno - Shakhter Soligorsk 4:1 2:0,0:0,2:1
12:00 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
12:00 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 2:0 1:0,0:0,1:0
08.10.2015 18:00 Neman Grodno - HC Lida 4:3 2:1,2:2,0:0
18:00 HC Mogilev - Dinamo U-20 3:6 0:3,3:0,0:3
18:00 HC Brest - Yunost Minsk 0:2 0:0,0:1,0:1
18:00 Shakhter Soligorsk - HC Dinamo-Molodechno 8:2 2:1,3:0,3:1
18:00 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 3:2pp 0:0,0:0,2:2,1:0
18:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 3:2ppsn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
03.10.2015 12:00 Shakhter Soligorsk - HC Lida 8:1 1:0,3:1,4:0
12:00 HC Vitebsk - HC Gomel 0:5 0:2,0:0,0:3
12:00 Yunost Minsk - HC Mogilev 6:4 1:0,2:2,3:2
12:00 HC Dinamo-Molodechno - Neman Grodno 2:1 0:1,2:0,0:0
12:00 HC Brest - Dinamo U-20 3:2 0:0,0:1,3:1
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Metalurg-Zhlobin 2:4 1:0,0:3,1:1
01.10.2015 18:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 3:2 1:1,1:0,1:1
18:00 HC Vitebsk - Metalurg-Zhlobin 2:4 0:2,0:0,2:2
18:00 Yunost Minsk - Dinamo U-20 3:1 2:0,0:1,1:0
18:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Lida 4:2 1:0,2:1,1:1
18:00 HC Brest - HC Mogilev 2:1sn 1:1,0:0,0:0,0:0,1:0
18:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Gomel 0:2 0:1,0:0,0:1
26.09.2015 12:00 Dinamo U-20 - HC Vitebsk 6:4 2:2,1:2,3:0
12:00 HC Gomel - HC Dinamo-Molodechno 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
12:00 HC Lida - Yunost Minsk 1:8 0:4,1:3,0:1
12:00 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
12:00 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
12:00 Neman Grodno - HC Brest 3:0 1:0,0:0,2:0
24.09.2015 19:30 Neman Grodno - Yunost Minsk 2:3 0:0,1:0,1:3
18:00 HC Lida - HC Brest 1:2 0:1,1:1,0:0
18:00 Metalurg-Zhlobin - HC Dinamo-Molodechno 1:2 0:0,1:2,0:0
18:00 HC Mogilev - HC Vitebsk 4:3 1:1,1:2,2:0
18:00 Dinamo U-20 - Khimik-SKA Novopolotsk 2:4 0:2,1:1,1:1
17:15 HC Gomel - Shakhter Soligorsk 3:1 1:1,1:0,1:0
19.09.2015 12:00 Yunost Minsk - HC Vitebsk 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
12:00 HC Lida - HC Gomel 1:7 0:1,0:2,1:4
12:00 Shakhter Soligorsk - HC Mogilev 4:1 1:1,2:0,1:0
12:00 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
12:00 HC Dinamo-Molodechno - Dinamo U-20 6:3 2:0,2:2,2:1
11:00 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
17.09.2015 18:00 Yunost Minsk - Khimik-SKA Novopolotsk 5:2 1:0,2:1,2:1
18:00 HC Lida - Metalurg-Zhlobin 2:4 0:1,2:1,0:2
18:00 HC Brest - HC Vitebsk 4:1 2:0,2:0,0:1
18:00 Shakhter Soligorsk - Dinamo U-20 3:1 1:0,1:0,1:1
18:00 Neman Grodno - HC Gomel 2:1 0:0,2:0,0:1
18:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Mogilev 10:2 2:0,5:0,3:2
12.09.2015 12:00 HC Vitebsk - Shakhter Soligorsk 1:5 0:1,0:2,1:2
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Dinamo-Molodechno 3:2pp 0:1,0:0,2:1,1:0
12:00 Dinamo U-20 - Neman Grodno 0:5 0:2,0:1,0:2
11.09.2015 18:00 HC Brest - HC Gomel 0:6 0:2,0:3,0:1
18:00 HC Mogilev - HC Lida 1:10 1:3,0:3,0:4
18:00 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 2:1 0:0,0:1,2:0
10.09.2015 18:00 HC Mogilev - Neman Grodno 2:7 0:2,2:2,0:3
18:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 1:6 1:2,0:2,0:2
18:00 Dinamo U-20 - HC Lida 2:3 1:1,0:0,1:2
18:00 HC Vitebsk - HC Dinamo-Molodechno 3:7 1:2,0:1,2:4
09.09.2015 18:00 HC Brest - Metalurg-Zhlobin 0:1 0:1,0:0,0:0
18:00 Yunost Minsk - HC Gomel 6:2 2:0,1:1,3:1
08.09.2015 18:00 HC Vitebsk - Neman Grodno 0:5 0:1,0:1,0:3
05.09.2015 15:30 Metalurg-Zhlobin - Dinamo U-20 1:2 0:1,0:0,1:1
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Lida 2:3sn 0:0,1:1,1:1,0:0,0:1
12:00 Shakhter Soligorsk - HC Brest 2:1 1:0,0:0,1:1
12:00 HC Gomel - HC Mogilev 5:6pp 2:1,2:1,1:3,0:1
12:00 HC Dinamo-Molodechno - Yunost Minsk 4:3 0:1,1:2,3:0
03.09.2015 18:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 4:2 1:1,2:1,1:0
18:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Brest 3:4 1:1,1:3,1:0
18:00 HC Gomel - Dinamo U-20 5:3 0:1,3:1,2:1
18:00 HC Vitebsk - HC Lida 2:3 0:0,1:2,1:1
18:00 Metalurg-Zhlobin - HC Mogilev 6:1 1:0,2:1,3:0