Extraliga - Bělorusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
23.02.2015 17:00 Yunost Minsk - HC Dinamo-Molodechno 6:3 2:2,4:1,0:0
16:30 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 2:0 0:0,2:0,0:0
16:30 HC Lida - HC Vitebsk 10:5 1:0,5:3,4:2
16:30 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 1:3 0:2,1:1,0:0
16:30 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 4:1 1:0,1:0,2:1
21.02.2015 15:00 HC Vitebsk - HC Brest 8:2 3:0,3:1,2:1
15:00 HC Gomel - Yunost Minsk 3:4 1:2,1:0,1:2
15:00 HC Dinamo-Molodechno - Neman Grodno 1:4 1:1,0:2,0:1
15:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Lida 3:1 1:1,0:0,2:0
14:00 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 1:0 0:0,1:0,0:0
19.02.2015 17:00 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 4:2 2:1,2:1,0:0
16:30 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 3:4 0:0,1:2,2:2
16:30 HC Gomel - HC Dinamo-Molodechno 1:2 1:1,0:1,0:0
16:30 HC Lida - HC Mogilev 6:3 4:0,1:1,1:2
16:30 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 3:1 1:0,0:1,2:0
16.02.2015 16:30 HC Dinamo-Molodechno - Metalurg-Zhlobin 1:0 0:0,0:0,1:0
16:30 HC Mogilev - HC Brest 7:4 3:0,2:2,2:2
16:30 Neman Grodno - Yunost Minsk 3:1 1:0,1:0,1:1
16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 5:6 2:2,0:0,3:4
16:30 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 2:1sn 0:0,1:1,0:0,0:0,1:0
14.02.2015 15:00 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 3:4pp 2:1,1:2,0:0,0:1
15:00 Shakhter Soligorsk - HC Dinamo-Molodechno 4:3pp 1:3,1:0,1:0,1:0
15:00 HC Vitebsk - HC Mogilev 5:3 0:3,2:0,3:0
15:00 HC Gomel - Neman Grodno 2:3pp 0:1,2:0,0:1,0:1
15:00 HC Lida - HC Brest 4:3ppsn 1:1,2:2,0:0,0:0,1:0
11.02.2015 16:30 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 3:2 1:0,1:2,1:0
16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 5:2 1:1,2:1,2:0
16:30 HC Dinamo-Molodechno - Yunost Minsk 3:4 1:0,1:2,1:2
16:30 HC Vitebsk - HC Lida 6:1 3:0,3:1,0:0
16:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 2:0 2:0,0:0,0:0
09.02.2015 16:30 HC Gomel - Neman Grodno 3:0 2:0,1:0,0:0
01.02.2015 15:00 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 0:1 0:0,0:1,0:0
15:00 HC Brest - HC Vitebsk 3:4 1:2,2:0,0:2
15:00 Yunost Minsk - HC Gomel 0:9 0:2,0:2,0:5
15:00 Neman Grodno - HC Dinamo-Molodechno 2:1 1:0,1:1,0:0
15:00 HC Lida - Khimik-SKA Novopolotsk 4:1 0:0,2:0,2:1
30.01.2015 16:30 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 2:0 1:0,0:0,1:0
16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Brest 5:1 1:0,2:1,2:0
16:30 HC Dinamo-Molodechno - HC Gomel 1:6 0:1,1:3,0:2
16:30 HC Mogilev - HC Lida 10:2 4:1,3:0,3:1
16:30 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 6:4 1:1,2:2,3:1
28.01.2015 17:00 Yunost Minsk - Neman Grodno 2:3 1:1,1:1,0:1
17:00 HC Gomel - Shakhter Soligorsk 4:1 1:0,0:1,3:0
16:30 Metalurg-Zhlobin - HC Dinamo-Molodechno 3:4sn 1:0,1:1,1:2,0:0,0:1
16:30 HC Brest - HC Mogilev 6:3 4:0,1:2,1:1
16:30 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 2:3sn 2:0,0:1,0:1,0:0,0:1
25.01.2015 15:00 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 0:3 0:1,0:0,0:2
15:00 HC Dinamo-Molodechno - Shakhter Soligorsk 2:3 1:0,1:1,0:2
15:00 HC Mogilev - HC Vitebsk 3:6 0:1,3:2,0:3
15:00 Neman Grodno - HC Gomel 3:4sn 0:2,1:0,2:1,0:0,0:1
15:00 HC Brest - HC Lida 5:2 0:0,2:1,3:1
23.01.2015 17:00 Yunost Minsk - HC Dinamo-Molodechno 2:1 0:0,1:1,1:0
16:30 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 2:3 2:0,0:2,0:1
16:30 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 2:4 1:1,0:2,1:1
16:30 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 4:3 2:1,0:1,2:1
16:30 HC Lida - HC Vitebsk 5:2 1:1,3:0,1:1
21.01.2015 16:30 HC Dinamo-Molodechno - Neman Grodno 4:1 2:1,2:0,0:0
16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Lida 2:3 0:1,2:1,0:1
16:30 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 3:5 1:1,1:1,1:3
16:30 HC Vitebsk - HC Brest 4:3 0:1,3:1,1:1
16:30 HC Gomel - Yunost Minsk 2:3 1:1,0:1,1:1
18.01.2015 15:00 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 1:5 0:2,1:2,0:1
15:00 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 3:1 1:1,2:0,0:0
15:00 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 2:3 0:2,1:1,1:0
15:00 HC Gomel - HC Dinamo-Molodechno 5:4 3:1,1:2,1:1
15:00 HC Lida - HC Mogilev 4:2 1:0,2:2,1:0
16.01.2015 16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 8:1 3:0,3:1,2:0
16:30 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 5:1 2:0,2:1,1:0
16:30 HC Dinamo-Molodechno - Metalurg-Zhlobin 5:2 2:0,0:1,3:1
16:30 HC Mogilev - HC Brest 4:5sn 1:2,2:1,1:1,0:0,0:1
16:30 Neman Grodno - Yunost Minsk 4:3sn 0:0,1:3,2:0,0:0,1:0
14.01.2015 16:30 Shakhter Soligorsk - HC Dinamo-Molodechno 2:0 1:0,0:0,1:0
16:30 HC Brest - HC Lida 3:4sn 1:1,2:0,0:2,0:0,0:1
16:30 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 3:2pp 1:0,1:1,0:1,1:0
16:30 HC Vitebsk - HC Mogilev 7:1 2:1,2:0,3:0
11.01.2015 15:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 3:1 2:0,1:1,0:0
15:00 HC Gomel - Khimik-SKA Novopolotsk 5:1 4:0,0:0,1:1
15:00 HC Lida - HC Mogilev 3:4 1:0,1:2,1:2
15:00 Metalurg-Zhlobin - HC Vitebsk 5:0 2:0,1:0,2:0
15:00 HC Brest - HC Dinamo-Molodechno 3:0 2:0,1:0,0:0
09.01.2015 16:30 Metalurg-Zhlobin - Khimik-SKA Novopolotsk 3:2sn 0:0,1:1,1:1,0:0,1:0
16:30 HC Brest - Yunost Minsk 0:8 0:2,0:4,0:2
16:30 HC Gomel - HC Vitebsk 5:2 1:0,2:2,2:0
16:30 HC Lida - Shakhter Soligorsk 1:6 0:2,0:2,1:2
06.01.2015 16:30 HC Mogilev - Metalurg-Zhlobin 0:4 0:1,0:1,0:2
16:30 HC Dinamo-Molodechno - HC Lida 2:1 1:0,0:0,1:1
16:30 HC Brest - HC Vitebsk 4:3 0:0,3:1,1:2
16:30 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 4:3sn 0:1,0:1,3:1,0:0,1:0
11:00 Yunost Minsk - Neman Grodno 1:4 0:1,1:3,0:0
04.01.2015 15:00 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 3:2 2:0,1:1,0:1
15:00 HC Mogilev - HC Gomel 2:6 1:2,0:2,1:2
15:00 HC Dinamo-Molodechno - Neman Grodno 5:4pp 1:0,1:4,2:0,1:0
15:00 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 4:1 1:0,1:0,2:1
11:00 Yunost Minsk - HC Lida 7:1 2:0,3:0,2:1
30.12.2014 16:30 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 2:1 1:1,1:0,0:0
28.12.2014 15:00 Neman Grodno - HC Lida 8:1 1:0,6:0,1:1
15:00 Shakhter Soligorsk - HC Mogilev 10:1 6:0,2:0,2:1
15:00 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 4:3 2:0,1:2,1:1
15:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 0:5 0:1,0:1,0:3
11:00 Yunost Minsk - HC Dinamo-Molodechno 1:4 0:0,0:2,1:2
25.12.2014 15:00 Metalurg-Zhlobin - HC Dinamo-Molodechno 4:2 1:0,1:0,2:2
15:00 HC Vitebsk - HC Mogilev 6:5sn 4:2,1:2,0:1,0:0,1:0
15:00 Neman Grodno - HC Brest 8:2 3:1,3:0,2:1
15:00 HC Gomel - Yunost Minsk 4:1 1:0,1:1,2:0
15:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 1:5 0:2,1:1,0:2
23.12.2014 16:30 HC Gomel - HC Dinamo-Molodechno 2:3pp 2:0,0:1,0:1,0:1
16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 1:2 0:2,0:0,1:0
16:30 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 1:6 0:1,1:4,0:1
16:30 HC Vitebsk - Shakhter Soligorsk 3:4 0:1,2:1,1:2
16:30 HC Lida - HC Brest 2:4 1:1,1:3,0:0
21.12.2014 15:00 Neman Grodno - HC Mogilev 5:0 2:0,3:0,0:0
20.12.2014 16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Metalurg-Zhlobin 3:5 0:3,1:0,2:2
13.12.2014 15:00 HC Lida - Metalurg-Zhlobin 2:9 1:5,1:3,0:1
15:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Vitebsk 1:4 0:1,0:1,1:2
15:00 HC Brest - Shakhter Soligorsk 0:9 0:2,0:5,0:2
14:00 Neman Grodno - HC Gomel 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
11:00 Yunost Minsk - Khimik-SKA Novopolotsk 7:1 3:1,3:0,1:0
11.12.2014 16:30 HC Dinamo-Molodechno - Khimik-SKA Novopolotsk 3:2sn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
16:30 HC Brest - HC Mogilev 1:2sn 0:0,1:1,0:0,0:0,0:1
16:30 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 4:2 2:0,1:0,1:2
16:30 Yunost Minsk - HC Vitebsk 4:3 2:0,1:1,1:2
16:30 HC Lida - HC Gomel 1:2 0:1,1:1,0:0
08.12.2014 16:30 HC Vitebsk - HC Lida 3:2 0:0,3:2,0:0
16:30 HC Mogilev - HC Dinamo-Molodechno 5:6 1:2,3:1,1:3
16:30 Metalurg-Zhlobin - HC Brest 5:1 1:0,4:1,0:0
16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Neman Grodno 0:3 0:1,0:0,0:2
06.12.2014 15:00 HC Gomel - HC Brest 7:2 2:0,2:1,3:1
15:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Lida 2:3 1:2,0:0,1:1
15:00 Shakhter Soligorsk - HC Dinamo-Molodechno 3:2pp 1:0,1:2,0:0,1:0
15:00 HC Vitebsk - Neman Grodno 1:2ppsn 0:1,0:0,1:0,0:0,0:1
15:00 HC Mogilev - Yunost Minsk 2:6 2:2,0:2,0:2
03.12.2014 16:30 Neman Grodno - HC Vitebsk 1:3 0:1,1:1,0:1
16:30 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 3:4pp 1:1,0:2,2:0,0:1
16:30 HC Lida - Khimik-SKA Novopolotsk 0:8 0:3,0:3,0:2
16:30 HC Dinamo-Molodechno - HC Mogilev 7:1 3:0,1:0,3:1
16:30 HC Brest - Metalurg-Zhlobin 0:3 0:1,0:0,0:2
01.12.2014 16:30 Yunost Minsk - HC Mogilev 11:0 6:0,3:0,2:0
16:30 HC Brest - HC Gomel 1:6 0:2,1:2,0:2
16:30 HC Dinamo-Molodechno - Shakhter Soligorsk 2:4 0:1,1:3,1:0
16:30 HC Lida - HC Vitebsk 1:4 0:2,1:1,0:1
30.11.2014 15:00 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 1:4 1:0,0:1,0:3
28.11.2014 16:30 Shakhter Soligorsk - HC Brest 5:2 0:0,3:2,2:0
16:30 HC Gomel - Neman Grodno 2:0 2:0,0:0,0:0
16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Yunost Minsk 3:5 1:3,2:1,0:1
16:30 Metalurg-Zhlobin - HC Lida 7:5 3:1,2:2,2:2
16:30 HC Vitebsk - HC Dinamo-Molodechno 2:3pp 0:1,1:1,1:0,0:1
26.11.2014 16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Dinamo-Molodechno 4:3 1:0,2:2,1:1
16:30 HC Gomel - HC Lida 1:0 1:0,0:0,0:0
16:30 HC Vitebsk - Yunost Minsk 3:6 1:1,0:3,2:2
16:30 HC Mogilev - HC Brest 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
23.11.2014 15:00 HC Dinamo-Molodechno - Metalurg-Zhlobin 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
15:00 HC Brest - HC Lida 4:2 0:0,2:1,2:1
15:00 Shakhter Soligorsk - Khimik-SKA Novopolotsk 5:3 2:2,3:0,0:1
15:00 HC Mogilev - HC Vitebsk 4:5sn 1:2,1:1,2:1,0:0,0:1
11:00 Yunost Minsk - HC Gomel 5:4pp 1:1,2:0,1:3,1:0
21.11.2014 16:30 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 3:4 1:1,2:2,0:1
16:30 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 2:5 0:2,1:2,1:1
16:30 HC Dinamo-Molodechno - HC Gomel 1:4 0:2,1:1,0:1
16:30 HC Brest - HC Lida 2:4 1:3,1:1,0:0
16:30 Shakhter Soligorsk - HC Vitebsk 5:1 2:0,1:0,2:1
18.11.2014 16:30 Neman Grodno - Yunost Minsk 3:2sn 2:0,0:0,0:2,0:0,1:0
16:30 HC Gomel - Shakhter Soligorsk 1:0 0:0,1:0,0:0
16:30 HC Lida - HC Dinamo-Molodechno 3:4pp 0:1,1:1,2:1,0:1
16:30 Metalurg-Zhlobin - HC Mogilev 6:1 2:0,2:0,2:1
16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Brest 2:0 0:0,1:0,1:0
16.11.2014 15:00 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 1:2pp 1:1,0:0,0:0,0:1
15:00 HC Vitebsk - HC Brest 6:3 2:2,3:0,1:1
15:00 Neman Grodno - HC Dinamo-Molodechno 2:1 0:0,2:0,0:1
15:00 HC Gomel - HC Mogilev 13:0 6:0,3:0,4:0
15:00 HC Lida - Yunost Minsk 0:3 0:1,0:0,0:2
13.11.2014 16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Gomel 0:6 0:1,0:3,0:2
16:30 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
16:30 HC Vitebsk - Metalurg-Zhlobin 2:3pp 1:0,0:1,1:1,0:1
16:30 HC Mogilev - HC Lida 5:3 2:0,1:1,2:2
16:30 Yunost Minsk - HC Brest 4:3 2:0,1:2,1:1
11.11.2014 16:30 HC Dinamo-Molodechno - HC Brest 7:0 3:0,4:0,0:0
16:30 Shakhter Soligorsk - HC Lida 4:2 3:0,1:0,0:2
16:30 HC Vitebsk - HC Gomel 0:5 0:1,0:2,0:2
16:30 HC Mogilev - Neman Grodno 4:3 2:0,1:3,1:0
31.10.2014 16:30 HC Lida - Neman Grodno 0:4 0:0,0:1,0:3
16:30 HC Dinamo-Molodechno - Yunost Minsk 1:3 1:1,0:1,0:1
16:30 HC Mogilev - Shakhter Soligorsk 3:5 0:0,3:1,0:4
16:30 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 1:0 0:0,0:0,1:0
16:30 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 4:3 2:0,0:3,2:0
29.10.2014 16:30 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 2:1 1:0,0:0,1:1
16:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 2:1sn 1:0,0:0,0:1,0:0,1:0
16:30 Neman Grodno - HC Lida 3:2pp 2:0,0:0,0:2,1:0
16:30 Shakhter Soligorsk - HC Mogilev 7:1 3:0,2:1,2:0
28.10.2014 16:30 Yunost Minsk - HC Dinamo-Molodechno 5:2 2:1,2:0,1:1
26.10.2014 15:00 HC Mogilev - HC Gomel 0:7 0:1,0:3,0:3
15:00 HC Dinamo-Molodechno - Neman Grodno 7:6pp 4:2,0:3,2:1,1:0
15:00 HC Vitebsk - HC Brest 1:2ppsn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
15:00 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 3:4ppsn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
11:00 Yunost Minsk - HC Lida 5:0 2:0,1:0,2:0
24.10.2014 18:00 Yunost Minsk - Neman Grodno 4:2 1:0,2:0,1:2
17:30 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 4:1 1:0,3:0,0:1
17:30 HC Mogilev - Metalurg-Zhlobin 2:4 0:2,1:0,1:2
17:30 HC Dinamo-Molodechno - HC Lida 2:1 2:0,0:1,0:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Brest 3:2sn 0:0,1:0,1:2,0:0,1:0
21.10.2014 17:30 Neman Grodno - HC Mogilev 4:0 2:0,0:0,2:0
17:30 HC Gomel - HC Vitebsk 8:2 3:0,3:2,2:0
17:30 HC Lida - Shakhter Soligorsk 4:3sn 2:0,0:3,1:0,0:0,1:0
17:30 Metalurg-Zhlobin - Khimik-SKA Novopolotsk 2:3sn 1:1,1:1,0:0,0:0,0:1
17:30 HC Brest - HC Dinamo-Molodechno 0:4 0:1,0:1,0:2
19.10.2014 16:00 Metalurg-Zhlobin - HC Vitebsk 4:0 1:0,1:0,2:0
16:00 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 1:3 0:0,0:2,1:1
16:00 HC Gomel - Khimik-SKA Novopolotsk 5:1 2:0,2:1,1:0
16:00 HC Lida - HC Mogilev 10:3 3:1,3:1,4:1
18.10.2014 12:00 HC Brest - Yunost Minsk 0:2 0:0,0:0,0:2
16.10.2014 17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Brest 4:0 0:0,2:0,2:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Lida 3:2pp 0:0,2:2,0:0,1:0
17:30 Shakhter Soligorsk - HC Dinamo-Molodechno 7:3 2:1,2:2,3:0
17:30 HC Vitebsk - Neman Grodno 2:1 2:0,0:1,0:0
17:30 HC Mogilev - Yunost Minsk 2:8 0:3,1:4,1:1
14.10.2014 17:30 HC Mogilev - HC Dinamo-Molodechno 4:6 1:2,1:0,2:4
17:30 HC Gomel - HC Brest 5:0 2:0,1:0,2:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Neman Grodno 2:3 0:0,1:1,1:2
17:30 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 4:0 3:0,0:0,1:0
17:30 HC Vitebsk - HC Lida 7:3 3:1,2:1,2:1
11.10.2014 16:00 HC Dinamo-Molodechno - Khimik-SKA Novopolotsk 4:3 1:0,1:2,2:1
16:00 HC Brest - HC Mogilev 4:2 1:1,1:0,2:1
16:00 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 3:1 1:1,1:0,1:0
12:00 HC Gomel - HC Lida 4:1 2:1,1:0,1:0
12:00 Yunost Minsk - HC Vitebsk 5:2 3:0,1:1,1:1
09.10.2014 17:30 HC Dinamo-Molodechno - HC Vitebsk 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
17:30 HC Brest - Shakhter Soligorsk 0:8 0:1,0:5,0:2
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Lida 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
17:30 Yunost Minsk - Khimik-SKA Novopolotsk 5:0 2:0,2:0,1:0
17:00 HC Gomel - Neman Grodno 5:1 0:0,3:0,2:1
06.10.2014 17:30 HC Gomel - HC Dinamo-Molodechno 2:0 1:0,1:0,0:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 3:0 1:0,2:0,0:0
17:30 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 4:3pp 0:3,0:0,3:0,1:0
17:30 HC Vitebsk - Shakhter Soligorsk 1:5 0:2,1:1,0:2
17:30 HC Lida - HC Brest 3:0 2:0,1:0,0:0
04.10.2014 16:00 Neman Grodno - HC Brest 4:2 0:1,2:1,2:0
16:00 HC Gomel - Yunost Minsk 4:1 1:1,2:0,1:0
16:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 1:2pp 0:0,0:0,1:1,0:1
16:00 Metalurg-Zhlobin - HC Dinamo-Molodechno 2:4 0:1,1:2,1:1
16:00 HC Vitebsk - HC Mogilev 2:3 1:1,1:2,0:0
01.10.2014 17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 3:2sn 1:2,1:0,0:0,0:0,1:0
17:30 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 4:3sn 1:2,2:0,0:1,0:0,1:0
17:30 HC Lida - Neman Grodno 3:4pp 2:1,0:2,1:0,0:1
17:30 HC Dinamo-Molodechno - Yunost Minsk 3:2ppsn 0:1,1:0,1:1,0:0,1:0
17:30 HC Mogilev - Shakhter Soligorsk 0:5 0:2,0:1,0:2
28.09.2014 16:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Brest 2:1pp 0:0,1:0,0:1,1:0
16:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Metalurg-Zhlobin 3:2ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
16:00 Shakhter Soligorsk - HC Lida 8:1 0:0,1:1,7:0
16:00 HC Vitebsk - HC Gomel 3:4pp 2:0,0:2,1:1,0:1
16:00 HC Mogilev - Neman Grodno 0:2 0:1,0:0,0:1
26.09.2014 17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Gomel 5:4sn 1:0,3:2,0:2,0:0,1:0
17:30 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 3:5 0:0,3:2,0:3
17:30 HC Vitebsk - Metalurg-Zhlobin 1:4 0:1,1:1,0:2
17:30 HC Mogilev - HC Lida 0:5 0:1,0:1,0:3
25.09.2014 17:30 Yunost Minsk - HC Brest 6:0 3:0,1:0,2:0
23.09.2014 17:30 Neman Grodno - HC Vitebsk 6:0 0:0,3:0,3:0
17:30 Yunost Minsk - HC Mogilev 10:0 6:0,2:0,2:0
17:30 HC Brest - Metalurg-Zhlobin 2:5 2:1,0:3,0:1
17:30 HC Dinamo-Molodechno - Shakhter Soligorsk 0:6 0:4,0:0,0:2
17:30 HC Lida - Khimik-SKA Novopolotsk 2:4 0:0,1:3,1:1
21.09.2014 16:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Mogilev 4:0 1:0,2:0,1:0
16:00 HC Brest - HC Gomel 1:7 0:2,1:2,0:3
16:00 Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 6:5 0:1,2:3,4:1
16:00 HC Lida - HC Vitebsk 3:0 2:0,1:0,0:0
12:00 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 0:1 0:0,0:0,0:1
18.09.2014 17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Dinamo-Molodechno 4:3 1:1,1:0,2:2
17:30 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 5:2 2:1,2:1,1:0
17:30 HC Vitebsk - Yunost Minsk 3:6 1:3,0:1,2:2
17:30 HC Mogilev - HC Brest 3:2sn 1:0,0:1,1:1,0:0,1:0
12:00 HC Lida - HC Gomel 4:6 2:3,1:1,1:2
16.09.2014 17:30 Shakhter Soligorsk - HC Brest 5:1 2:1,1:0,2:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Yunost Minsk 1:2 0:0,1:2,0:0
17:30 Neman Grodno - HC Gomel 2:1 1:1,0:0,1:0
17:30 HC Vitebsk - HC Dinamo-Molodechno 2:1sn 0:0,0:0,1:1,0:0,1:0
17:30 HC Lida - Metalurg-Zhlobin 3:2 1:1,1:1,1:0
13.09.2014 16:00 HC Brest - Neman Grodno 5:6pp 2:1,1:1,2:3,0:1
16:00 Shakhter Soligorsk - HC Vitebsk 3:0 0:0,1:0,2:0
16:00 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 2:6 1:1,0:3,1:2
16:00 HC Dinamo-Molodechno - HC Gomel 3:4pp 3:0,0:1,0:2,0:1
12:00 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 1:3 0:2,1:1,0:0
11.09.2014 17:30 HC Dinamo-Molodechno - Metalurg-Zhlobin 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
17:30 HC Brest - Neman Grodno 3:2sn 0:2,1:0,1:0,0:0,1:0
17:30 HC Mogilev - HC Vitebsk 4:3 1:1,0:2,3:0
17:30 Yunost Minsk - HC Gomel 3:0 0:0,2:0,1:0
17:30 Shakhter Soligorsk - Khimik-SKA Novopolotsk 5:2 2:0,2:1,1:1
08.09.2014 17:30 HC Gomel - HC Mogilev 5:1 2:1,1:0,2:0
17:30 Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 1:2sn 0:0,0:1,1:0,0:0,0:1
17:30 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 4:2 2:0,1:0,1:2
17:30 HC Brest - HC Vitebsk 3:2pp 2:1,0:1,0:0,1:0
17:30 HC Lida - HC Dinamo-Molodechno 0:4 0:1,0:0,0:3
06.09.2014 16:00 HC Lida - Yunost Minsk 2:5 0:3,1:0,1:2
16:00 HC Gomel - Shakhter Soligorsk 1:4 0:3,0:1,1:0
16:00 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 4:5 0:1,3:2,1:2
16:00 Metalurg-Zhlobin - HC Mogilev 8:1 3:0,2:1,3:0
16:00 Neman Grodno - HC Dinamo-Molodechno 1:2 0:1,0:0,1:1
04.09.2014 17:30 Neman Grodno - Yunost Minsk 0:3 0:0,0:1,0:2