Extraliga - Bělorusko

nenalezen žádny zápas
Datum Čas Zápas Výsledek Detail
28.02.2011 17:30 HC Mogilev - Neman Grodno 4:6 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Brest - Shakhter Soligorsk 2:5 -:-,-:-,-:-
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Gomel 1:4 -:-,-:-,-:-
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Metalurg-Zhlobin 1:5 -:-,-:-,-:-
12:00 Sokol Kyiv - Shinnik Bobruisk 5:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Vitebsk - Yunost Minsk 3:8 -:-,-:-,-:-
25.02.2011 17:30 HC Gomel - Sokol Kyiv 4:3 0:1,1:1,3:1
17:30 Yunost Minsk - HC Mogilev 14:4 4:1,6:1,4:2
17:30 Shakhter Soligorsk - Liepayas Metalurgs 6:7sn 2:3,2:1,2:2,0:0,0:1
17:30 Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 6:5 2:1,2:3,2:1
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Brest 5:1 2:0,2:1,1:0
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Vitebsk 1:3 0:2,0:1,1:0
22.02.2011 17:30 HC Gomel - Shinnik Bobruisk 5:2 2:0,2:1,1:1
17:30 HC Brest - Neman Grodno 3:6 1:2,2:2,0:2
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Yunost Minsk 0:7 0:0,0:2,0:5
17:30 Liepayas Metalurgs - Metalurg-Zhlobin 5:1 1:1,1:0,3:0
17:30 HC Mogilev - HC Vitebsk 4:1 2:1,1:0,1:0
12:00 Sokol Kyiv - Shakhter Soligorsk 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
19.02.2011 12:00 Shinnik Bobruisk - HC Mogilev 3:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Metalurg-Zhlobin - Sokol Kyiv 1:2 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 2:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Yunost Minsk - HC Brest 4:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Neman Grodno - Liepayas Metalurgs 3:0 -:-,-:-,-:-
16.02.2011 17:30 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 3:6 1:2,1:1,1:3
17:30 HC Brest - HC Vitebsk 3:4sn 2:0,0:2,1:1,0:0,0:1
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 5:3 1:1,3:1,1:1
17:30 Shakhter Soligorsk - Shinnik Bobruisk 7:1 3:0,2:0,2:1
17:30 Liepayas Metalurgs - Yunost Minsk 3:2 1:1,0:1,2:0
12:00 Sokol Kyiv - Neman Grodno 2:3sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
05.02.2011 12:00 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 3:1 0:1,2:0,1:0
12:00 Sokol Kyiv - Khimik-SKA Novopolotsk 6:2 2:1,2:0,2:1
12:00 Shakhter Soligorsk - HC Vitebsk 6:2 4:0,1:1,1:1
12:00 Liepayas Metalurgs - HC Brest 4:3pp 0:1,0:2,3:0,1:0
12:00 Neman Grodno - Shinnik Bobruisk 6:1 2:1,3:0,1:0
12:00 HC Gomel - HC Mogilev 5:2 2:0,2:0,1:2
02.02.2011 17:30 Liepayas Metalurgs - HC Mogilev 5:3 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Brest - Sokol Kyiv 3:0 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Vitebsk - Metalurg-Zhlobin 1:4 -:-,-:-,-:-
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Gomel 4:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Yunost Minsk - Neman Grodno 5:2 -:-,-:-,-:-
29.01.2011 12:00 Metalurg-Zhlobin - HC Mogilev 7:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Yunost Minsk - Shinnik Bobruisk 9:0 -:-,-:-,-:-
12:00 Shakhter Soligorsk - Khimik-SKA Novopolotsk 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12:00 Neman Grodno - HC Vitebsk 4:1 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Gomel - HC Brest 2:5 -:-,-:-,-:-
27.01.2011 17:30 HC Mogilev - Sokol Kyiv 6:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Liepayas Metalurgs 3:2 -:-,-:-,-:-
25.01.2011 17:30 Metalurg-Zhlobin - Shinnik Bobruisk 7:2 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Mogilev - Shakhter Soligorsk 2:5 -:-,-:-,-:-
22.01.2011 12:00 HC Mogilev - HC Brest 2:1 1:0,0:0,1:1
12:00 Neman Grodno - HC Gomel 6:2 0:1,1:0,5:1
12:00 HC Vitebsk - Liepayas Metalurgs 2:3sn 0:1,1:1,1:0,0:0,0:1
12:00 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 2:1 0:1,0:0,2:0
12:00 Shinnik Bobruisk - Khimik-SKA Novopolotsk 2:8 0:4,2:3,0:1
12:00 Yunost Minsk - Sokol Kyiv 4:1 1:0,0:1,3:0
20.01.2011 17:30 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 3:2 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 4:2 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Gomel - Yunost Minsk 6:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:30 Shinnik Bobruisk - Liepayas Metalurgs 1:6 -:-,-:-,-:-
12:00 Sokol Kyiv - HC Vitebsk 3:4sn 2:1,1:0,0:2,0:0,0:1
18.01.2011 17:30 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 4:0 0:0,4:0,0:0
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Brest 4:6 0:1,1:0,3:5
17:30 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 4:2 1:1,1:0,2:1
17:30 HC Vitebsk - HC Gomel 2:9 0:3,2:4,0:2
12:00 Sokol Kyiv - Liepayas Metalurgs 2:3 0:1,2:1,0:1
16.01.2011 12:00 Sokol Kyiv - Shinnik Bobruisk 6:2 3:0,2:1,1:1
12:00 HC Brest - Liepayas Metalurgs 5:2 0:1,2:0,3:1
14.01.2011 17:30 Neman Grodno - Liepayas Metalurgs 4:1 0:0,2:0,2:1
17:30 Metalurg-Zhlobin - Sokol Kyiv 2:1pp 0:1,1:0,0:0,1:0
12.01.2011 17:30 Shakhter Soligorsk - HC Vitebsk 2:0 2:0,0:0,0:0
17:30 Shinnik Bobruisk - Sokol Kyiv 4:3pp 3:1,0:0,0:2,1:0
17:30 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 4:0 1:0,1:0,2:0
11.01.2011 17:30 Liepayas Metalurgs - Neman Grodno 3:2sn 0:1,0:1,2:0,0:0,1:0
17:30 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
10.01.2011 17:30 Shakhter Soligorsk - Khimik-SKA Novopolotsk 6:4 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Mogilev - HC Vitebsk 3:7 -:-,-:-,-:-
09.01.2011 12:00 Sokol Kyiv - Metalurg-Zhlobin 2:1pp 0:1,0:0,1:0,1:0
12:00 Yunost Minsk - Neman Grodno 3:4ppsn 1:0,1:2,1:1,0:0,0:1
12:00 Liepayas Metalurgs - HC Brest 5:4ppsn 0:0,1:2,3:2,0:0,1:0
12:00 HC Gomel - Shinnik Bobruisk 2:0 1:0,0:0,1:0
06.01.2011 17:30 HC Brest - Shinnik Bobruisk 5:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Vitebsk 6:1 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Gomel - Shakhter Soligorsk 4:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 0:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Yunost Minsk - Khimik-SKA Novopolotsk 8:2 -:-,-:-,-:-
12:00 Sokol Kyiv - HC Mogilev 3:1 -:-,-:-,-:-
04.01.2011 17:30 HC Brest - Metalurg-Zhlobin 2:4 1:2,1:1,0:1
17:30 Liepayas Metalurgs - Khimik-SKA Novopolotsk 5:3 0:0,1:2,4:1
17:30 HC Gomel - HC Mogilev 5:1 1:0,2:0,2:1
17:30 Neman Grodno - Shinnik Bobruisk 3:1 2:0,1:0,0:1
12:00 Yunost Minsk - HC Vitebsk 9:3 3:1,4:2,2:0
12:00 Sokol Kyiv - Shakhter Soligorsk 3:2 2:1,0:1,1:0
29.12.2010 17:30 HC Vitebsk - Neman Grodno 2:5 1:2,0:2,1:1
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Gomel 3:5 0:3,1:0,2:2
17:30 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 3:1 0:0,2:0,1:1
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Brest 2:3sn 0:1,0:0,2:1,0:0,0:1
12:00 Yunost Minsk - Sokol Kyiv 4:1 1:0,2:1,1:0
12:00 Shinnik Bobruisk - HC Mogilev 3:6 1:2,0:2,2:2
27.12.2010 17:30 Liepayas Metalurgs - Sokol Kyiv 3:2pp 1:1,0:1,1:0,1:0
17:30 Yunost Minsk - HC Gomel 6:2 1:0,3:0,2:2
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Mogilev 7:2 4:1,2:0,1:1
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Neman Grodno 0:4 0:1,0:1,0:2
17:30 Shinnik Bobruisk - Shakhter Soligorsk 1:4 1:2,0:2,0:0
17:30 HC Vitebsk - HC Brest 3:0 0:0,0:0,3:0
24.12.2010 17:30 HC Mogilev - Liepayas Metalurgs 1:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Vitebsk 2:1 -:-,-:-,-:-
17:30 Neman Grodno - HC Gomel 4:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Shinnik Bobruisk - Khimik-SKA Novopolotsk 4:1 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Brest - Sokol Kyiv 2:1sn -:-,-:-,-:-,0:0,1:0
17:30 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 3:4pp -:-,-:-,-:-,0:1
22.12.2010 17:30 HC Mogilev - Yunost Minsk 3:10 0:3,1:4,2:3
17:30 Metalurg-Zhlobin - Khimik-SKA Novopolotsk 4:2 1:0,2:2,1:0
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Vitebsk 5:3 4:1,1:1,0:1
17:30 Neman Grodno - Sokol Kyiv 4:1 2:0,2:0,0:1
17:30 Shakhter Soligorsk - Liepayas Metalurgs 2:3 1:0,0:1,1:2
17:30 HC Brest - HC Gomel 5:4sn 1:1,2:0,1:3,0:0,1:0
18.12.2010 12:00 Liepayas Metalurgs - HC Brest 3:4sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
12.12.2010 16:00 Liepayas Metalurgs - Shinnik Bobruisk 4:3sn 1:1,1:0,1:2,0:0,1:0
12:00 HC Vitebsk - HC Gomel 2:4 1:2,1:1,0:1
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Sokol Kyiv 3:4sn 1:1,0:0,2:2,0:0,0:1
12:00 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 4:1 1:0,2:0,1:1
12:00 HC Mogilev - HC Brest 3:0 1:0,2:0,0:0
12:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 3:2sn 1:1,0:0,1:1,0:0,1:0
10.12.2010 17:30 HC Vitebsk - Sokol Kyiv 6:2 5:0,1:0,0:2
17:30 Shakhter Soligorsk - HC Brest 5:1 1:0,2:0,2:1
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Gomel 3:2 1:1,2:0,0:1
17:30 Metalurg-Zhlobin - Liepayas Metalurgs 2:1sn 1:0,0:1,0:0,0:0,1:0
17:30 HC Mogilev - Neman Grodno 4:5sn 1:1,1:2,2:1,0:0,0:1
17:30 Shinnik Bobruisk - Yunost Minsk 3:5 1:1,0:3,2:1
07.12.2010 17:30 Yunost Minsk - Liepayas Metalurgs 4:2 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Gomel - Sokol Kyiv 1:4 -:-,-:-,-:-
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 5:2 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Brest - Neman Grodno 0:4 -:-,-:-,-:-
17:30 Shakhter Soligorsk - HC Mogilev 5:3 -:-,-:-,-:-
14:00 Shinnik Bobruisk - Metalurg-Zhlobin 1:2pp 1:0,0:1,0:0,0:1
06.12.2010 17:30 Yunost Minsk - Liepayas Metalurgs 2:3 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Gomel - Sokol Kyiv 4:1 -:-,-:-,-:-
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Vitebsk 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
17:30 HC Brest - Neman Grodno 6:9 -:-,-:-,-:-
17:30 Shakhter Soligorsk - HC Mogilev 3:2pp -:-,-:-,-:-,1:0
14:00 Shinnik Bobruisk - Metalurg-Zhlobin 3:5 0:1,1:4,2:0
04.12.2010 12:00 Liepayas Metalurgs - Shinnik Bobruisk 1:2sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
03.12.2010 18:00 Sokol Kyiv - Khimik-SKA Novopolotsk 3:2pp 0:0,1:1,1:1,1:0
17:30 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 2:1 2:1,0:0,0:0
17:30 HC Gomel - HC Vitebsk 3:2 2:2,1:0,0:0
17:30 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 4:3 1:0,1:2,2:1
17:30 HC Brest - HC Mogilev 4:3sn 1:0,1:1,1:2,0:0,1:0
01.12.2010 18:00 Sokol Kyiv - HC Vitebsk 5:2 2:1,2:0,1:1
17:30 Yunost Minsk - Shinnik Bobruisk 5:2 2:0,0:1,3:1
17:30 HC Gomel - Khimik-SKA Novopolotsk 6:4 2:1,1:2,3:1
17:30 Neman Grodno - HC Mogilev 3:1 1:0,1:1,1:0
17:30 HC Brest - Shakhter Soligorsk 1:7 0:3,0:2,1:2
17:30 Liepayas Metalurgs - Metalurg-Zhlobin 2:3sn 1:1,0:0,1:1,0:0,0:1
28.11.2010 12:00 Neman Grodno - Yunost Minsk 2:5 1:1,0:3,1:1
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 7:0 3:0,1:0,3:0
12:00 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 1:3 1:1,0:1,0:1
12:00 HC Vitebsk - Shakhter Soligorsk 2:3 1:2,0:1,1:0
26.11.2010 17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 3:4sn 1:0,2:1,0:2,0:0,0:1
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Gomel 4:8 1:2,2:3,1:3
17:30 HC Vitebsk - HC Mogilev 7:2 3:0,1:1,3:1
17:30 HC Brest - Yunost Minsk 1:6 0:2,0:3,1:1
23.11.2010 17:30 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 1:4 0:2,0:0,1:2
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Brest 2:4 1:1,0:2,1:1
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Yunost Minsk 4:5 1:2,2:1,1:2
17:30 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 5:4 1:2,4:1,0:1
21.11.2010 12:00 HC Mogilev - HC Gomel 5:4 2:2,1:0,2:2
12:00 Shinnik Bobruisk - Neman Grodno 0:3 0:1,0:1,0:1
12:00 HC Vitebsk - Yunost Minsk 1:4 0:1,0:1,1:2
12:00 Shakhter Soligorsk - Sokol Kyiv 3:2sn 1:1,1:1,0:0,0:0,1:0
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Liepayas Metalurgs 1:4 1:2,0:0,0:2
12:00 Metalurg-Zhlobin - HC Brest 4:1 2:0,0:0,2:1
18.11.2010 18:00 Sokol Kyiv - Liepayas Metalurgs 4:2 -:-,-:-,-:-
17:30 Neman Grodno - HC Vitebsk 3:1 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 5:1 -:-,-:-,-:-
17:30 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 2:1 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Mogilev - Shinnik Bobruisk 1:2 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Gomel - Yunost Minsk 2:4 -:-,-:-,-:-
16.11.2010 18:00 Sokol Kyiv - Yunost Minsk 2:6 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Brest - HC Vitebsk 4:5sn -:-,-:-,-:-,0:0,0:1
17:30 Shakhter Soligorsk - Shinnik Bobruisk 4:1 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Mogilev - Metalurg-Zhlobin 2:3 -:-,-:-,-:-
17:30 HC Gomel - Liepayas Metalurgs 2:4 -:-,-:-,-:-
17:30 Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 3:1 -:-,-:-,-:-
06.11.2010 12:00 HC Vitebsk - Metalurg-Zhlobin 1:2pp -:-,-:-,-:-,0:1
12:00 Sokol Kyiv - HC Brest 4:3 -:-,-:-,-:-
12:00 Liepayas Metalurgs - HC Mogilev 7:1 -:-,-:-,-:-
12:00 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 1:4 -:-,-:-,-:-
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Shinnik Bobruisk 5:3 -:-,-:-,-:-
12:00 HC Gomel - Neman Grodno 0:1 -:-,-:-,-:-
04.11.2010 17:30 HC Vitebsk - Shinnik Bobruisk 2:1sn 0:1,1:0,0:0,0:0,1:0
17:30 Liepayas Metalurgs - Shakhter Soligorsk 1:2 1:0,0:2,0:0
17:30 Yunost Minsk - HC Mogilev 7:4 3:0,2:1,2:3
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Metalurg-Zhlobin 0:4 0:2,0:1,0:1
17:30 HC Gomel - HC Brest 1:4 0:0,0:3,1:1
12:00 Sokol Kyiv - Neman Grodno 3:6 0:2,1:2,2:2
02.11.2010 17:30 HC Mogilev - Sokol Kyiv 2:4 0:1,2:2,0:1
17:30 Yunost Minsk - HC Brest 4:5sn 1:0,2:1,1:3,0:0,0:1
01.11.2010 17:30 HC Vitebsk - Liepayas Metalurgs 4:5sn 2:1,1:2,1:1,0:0,0:1
30.10.2010 16:30 Sokol Kyiv - HC Gomel 1:3 0:1,0:2,1:0
16:00 Neman Grodno - HC Brest 5:2 1:0,2:1,2:1
16:00 HC Mogilev - Shakhter Soligorsk 3:9 0:2,3:2,0:5
16:00 Metalurg-Zhlobin - Shinnik Bobruisk 1:0sn 0:0,0:0,0:0,0:0,1:0
16:00 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 1:2 1:0,0:2,0:0
12:00 Liepayas Metalurgs - Yunost Minsk 3:4 0:2,1:0,2:2
29.10.2010 18:00 Sokol Kyiv - HC Gomel 2:6 0:2,1:1,1:3
17:30 Liepayas Metalurgs - Yunost Minsk 2:4 0:1,1:1,1:2
17:30 HC Mogilev - Shakhter Soligorsk 5:2 2:0,2:2,1:0
17:30 Metalurg-Zhlobin - Shinnik Bobruisk 6:2 1:0,1:0,4:2
17:30 HC Vitebsk - Khimik-SKA Novopolotsk 1:5 0:1,0:2,1:2
17:30 Neman Grodno - HC Brest 8:1 3:0,2:0,3:1
25.10.2010 18:00 Sokol Kyiv - Neman Grodno 1:4 1:2,0:1,0:1
17:30 HC Mogilev - Yunost Minsk 3:5 1:1,1:2,1:2
17:30 Metalurg-Zhlobin - Khimik-SKA Novopolotsk 7:2 3:1,1:1,3:0
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Vitebsk 2:1 1:0,1:1,0:0
17:30 HC Gomel - HC Brest 4:2 0:1,1:1,3:0
17:30 Shakhter Soligorsk - Liepayas Metalurgs 0:3 0:0,0:2,0:1
23.10.2010 12:00 Sokol Kyiv - HC Brest 4:1 0:1,3:0,1:0
12:00 Metalurg-Zhlobin - HC Vitebsk 3:2 3:0,0:2,0:0
12:00 Shinnik Bobruisk - Khimik-SKA Novopolotsk 5:4pp 0:0,4:1,0:3,1:0
12:00 HC Mogilev - Liepayas Metalurgs 6:2 0:0,1:1,5:1
12:00 HC Gomel - Neman Grodno 2:1 2:0,0:1,0:0
12:00 Shakhter Soligorsk - Yunost Minsk 1:5 0:2,0:2,1:1
20.10.2010 17:30 HC Brest - HC Vitebsk 4:1 2:0,0:0,2:1
17:30 Liepayas Metalurgs - Sokol Kyiv 3:1 2:0,1:1,0:0
17:30 Yunost Minsk - HC Gomel 4:2 1:0,2:0,1:2
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Mogilev 4:5 1:1,2:1,1:3
17:30 Neman Grodno - Khimik-SKA Novopolotsk 5:0 1:0,0:0,4:0
17:30 Shinnik Bobruisk - Shakhter Soligorsk 3:6 1:2,2:3,0:1
18.10.2010 17:30 HC Brest - Khimik-SKA Novopolotsk 2:4 0:2,0:2,2:0
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Gomel 2:1sn 0:0,0:1,1:0,0:0,1:0
17:30 Yunost Minsk - Sokol Kyiv 2:0 1:0,0:0,1:0
17:30 Metalurg-Zhlobin - Shakhter Soligorsk 5:4 1:1,0:2,4:1
17:30 Neman Grodno - HC Vitebsk 4:2 2:0,1:1,1:1
17:30 Shinnik Bobruisk - HC Mogilev 3:4 1:0,0:2,2:2
15.10.2010 18:00 Sokol Kyiv - Shakhter Soligorsk 3:2 0:2,2:0,1:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Liepayas Metalurgs 3:6 1:3,1:1,1:2
17:30 HC Brest - Metalurg-Zhlobin 2:1pp 1:0,0:1,0:0,1:0
17:30 HC Vitebsk - Yunost Minsk 1:5 0:1,0:2,1:2
17:30 HC Gomel - HC Mogilev 5:3 3:0,0:2,2:1
17:30 Neman Grodno - Shinnik Bobruisk 1:0 1:0,0:0,0:0
13.10.2010 18:00 Sokol Kyiv - HC Mogilev 2:1 1:1,1:0,0:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Yunost Minsk 1:8 0:3,1:4,0:1
17:30 HC Brest - Shinnik Bobruisk 6:2 1:0,4:1,1:1
17:30 HC Vitebsk - Liepayas Metalurgs 4:3pp 1:0,2:1,0:2,1:0
17:30 HC Gomel - Shakhter Soligorsk 2:0 0:0,1:0,1:0
17:30 Neman Grodno - Metalurg-Zhlobin 4:2 1:0,1:0,2:2
10.10.2010 16:00 Liepayas Metalurgs - Neman Grodno 1:5 0:2,1:2,0:1
12:00 Yunost Minsk - HC Brest 11:0 1:0,6:0,4:0
12:00 Sokol Kyiv - Metalurg-Zhlobin 2:1pp 0:0,0:1,1:0,1:0
12:00 HC Mogilev - HC Vitebsk 3:2ppsn 1:1,1:0,0:1,0:0,1:0
12:00 HC Gomel - Shinnik Bobruisk 5:0 1:0,4:0,0:0
12:00 Shakhter Soligorsk - Khimik-SKA Novopolotsk 4:2 1:1,2:0,1:1
08.10.2010 18:00 Sokol Kyiv - Shinnik Bobruisk 4:2 2:1,0:0,2:1
17:30 Yunost Minsk - Neman Grodno 2:5 1:3,1:1,0:1
17:30 HC Mogilev - Khimik-SKA Novopolotsk 4:7 2:1,1:3,1:3
17:30 HC Gomel - Metalurg-Zhlobin 2:4 0:2,1:2,1:0
17:30 Shakhter Soligorsk - HC Vitebsk 6:5pp 1:2,2:2,2:1,1:0
05.10.2010 17:30 HC Mogilev - Neman Grodno 5:4pp 1:0,2:3,1:1,1:0
17:30 Shinnik Bobruisk - Yunost Minsk 2:5 0:2,1:2,1:1
17:30 HC Vitebsk - Sokol Kyiv 2:3pp 2:0,0:0,0:2,0:1
17:30 Shakhter Soligorsk - HC Brest 3:2pp 1:2,0:0,1:0,1:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Gomel 2:3pp 0:0,2:0,0:2,0:1
17:30 Metalurg-Zhlobin - Liepayas Metalurgs 6:2 3:1,1:1,2:0
03.10.2010 12:00 HC Mogilev - HC Brest 3:5 0:1,1:2,2:2
12:00 Shinnik Bobruisk - Liepayas Metalurgs 2:3pp 1:2,1:0,0:0,0:1
12:00 HC Vitebsk - HC Gomel 7:6pp 2:1,2:2,2:3,1:0
12:00 Shakhter Soligorsk - Neman Grodno 5:4pp 2:2,1:2,1:0,1:0
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Sokol Kyiv 1:2ppsn 1:1,0:0,0:0,0:0,0:1
12:00 Metalurg-Zhlobin - Yunost Minsk 1:2 0:0,1:2,0:0
30.09.2010 18:00 Sokol Kyiv - HC Vitebsk 6:3 1:1,1:2,4:0
17:30 Neman Grodno - HC Mogilev 4:3 3:1,1:1,0:1
17:30 HC Brest - Shakhter Soligorsk 2:5 0:1,1:2,1:2
17:30 Liepayas Metalurgs - Metalurg-Zhlobin 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
17:30 Yunost Minsk - Shinnik Bobruisk 4:0 4:0,0:0,0:0
17:30 HC Gomel - Khimik-SKA Novopolotsk 2:1 0:0,0:1,2:0
28.09.2010 18:00 Sokol Kyiv - Khimik-SKA Novopolotsk 4:1 1:0,2:0,1:1
17:30 Neman Grodno - Shakhter Soligorsk 4:1 3:1,0:0,1:0
17:30 HC Brest - HC Mogilev 6:3 2:2,1:1,3:0
17:30 Liepayas Metalurgs - Shinnik Bobruisk 1:2sn 1:0,0:1,0:0,0:0,0:1
17:30 Yunost Minsk - Metalurg-Zhlobin 2:1 0:1,2:0,0:0
17:30 HC Gomel - HC Vitebsk 1:0 1:0,0:0,0:0
25.09.2010 12:00 Metalurg-Zhlobin - Sokol Kyiv 2:1 1:1,1:0,0:0
12:00 Neman Grodno - Liepayas Metalurgs 5:0 1:0,2:0,2:0
12:00 Shinnik Bobruisk - HC Gomel 3:2sn 0:1,2:1,0:0,0:0,1:0
12:00 Khimik-SKA Novopolotsk - Shakhter Soligorsk 6:5 2:3,3:1,1:1
12:00 HC Brest - Yunost Minsk 1:8 0:4,0:3,1:1
12:00 HC Vitebsk - HC Mogilev 3:2 2:1,0:1,1:0
23.09.2010 17:30 Neman Grodno - Yunost Minsk 3:6 2:1,1:3,0:2
17:30 Shinnik Bobruisk - Sokol Kyiv 3:0 0:0,3:0,0:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Mogilev 2:3 0:0,0:1,2:2
17:30 HC Brest - Liepayas Metalurgs 4:1 1:0,2:1,1:0
17:30 HC Vitebsk - Shakhter Soligorsk 2:6 0:3,1:2,1:1
17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Gomel 3:1 1:0,0:0,2:1
20.09.2010 17:30 Metalurg-Zhlobin - HC Brest 4:2 2:1,2:1,0:0
17:30 Shakhter Soligorsk - Sokol Kyiv 0:2 0:1,0:1,0:0
17:30 Yunost Minsk - HC Vitebsk 4:0 0:0,2:0,2:0
17:30 Shinnik Bobruisk - Neman Grodno 2:9 0:1,2:2,0:6
17:30 HC Mogilev - HC Gomel 2:4 0:1,0:2,2:1
17:30 Liepayas Metalurgs - Khimik-SKA Novopolotsk 4:1 1:0,2:1,1:0
18.09.2010 12:00 Metalurg-Zhlobin - Neman Grodno 2:1 0:1,2:0,0:0
12:00 Shakhter Soligorsk - HC Gomel 5:0 2:0,1:0,2:0
12:00 Yunost Minsk - Khimik-SKA Novopolotsk 14:2 1:1,8:0,5:1
12:00 Shinnik Bobruisk - HC Brest 2:3pp 0:0,1:2,1:0,0:1
12:00 HC Mogilev - Sokol Kyiv 2:4 1:2,0:1,1:1
12:00 Liepayas Metalurgs - HC Vitebsk 3:1 1:0,1:1,1:0
15.09.2010 18:00 Sokol Kyiv - Yunost Minsk 1:2sn 0:0,1:0,0:1,0:0,0:1
17:30 HC Vitebsk - HC Brest 1:2sn 0:0,0:0,1:1,0:0,0:1
17:30 Shakhter Soligorsk - Shinnik Bobruisk 4:2 1:1,2:1,1:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Neman Grodno 3:4 0:2,2:1,1:1
17:30 HC Gomel - Liepayas Metalurgs 3:2sn 0:1,1:1,1:0,0:0,1:0
17:30 HC Mogilev - Metalurg-Zhlobin 0:2 0:0,0:1,0:1
13.09.2010 17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - HC Brest 4:2 2:0,0:1,2:1
17:30 HC Gomel - Yunost Minsk 2:3 1:0,1:0,0:3
17:30 HC Mogilev - Shinnik Bobruisk 3:1 0:0,0:1,3:0
17:30 Sokol Kyiv - Liepayas Metalurgs 3:1 1:0,0:1,2:0
17:30 HC Vitebsk - Neman Grodno 1:0 0:0,1:0,0:0
17:30 Shakhter Soligorsk - Metalurg-Zhlobin 1:2 1:0,0:1,0:1
10.09.2010 17:30 Yunost Minsk - HC Mogilev 5:3 1:0,2:1,2:2
17:30 Neman Grodno - Sokol Kyiv 3:1 2:0,1:1,0:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Metalurg-Zhlobin 1:3 0:1,0:0,1:2
17:30 HC Brest - HC Gomel 3:5 2:1,1:3,0:1
17:30 HC Vitebsk - Shinnik Bobruisk 3:2 2:0,1:2,0:0
17:30 Liepayas Metalurgs - Shakhter Soligorsk 0:3 0:0,0:2,0:1
08.09.2010 17:30 Neman Grodno - HC Gomel 4:3 1:1,2:2,1:0
17:30 Khimik-SKA Novopolotsk - Shinnik Bobruisk 4:1 1:0,2:1,1:0
17:30 HC Brest - Sokol Kyiv 3:4 1:1,1:2,1:1
17:30 HC Vitebsk - Metalurg-Zhlobin 3:5 2:0,0:3,1:2
17:30 Liepayas Metalurgs - HC Mogilev 3:0 1:0,1:0,1:0
07.09.2010 17:00 Yunost Minsk - Shakhter Soligorsk 1:5 1:1,0:3,0:1